Noční megafon

QNS_essay1Možná, že budu nosit dříví do lesa nebo sovy do Atén, ale už delší dobu jsem chtěl shrnout jednoduchý princip, který se v dnešní době používá s velkou oblibou k mediální likvidaci či démonizaci protivníka. Jedná se o princip „nočního megafonu“. Funguje následujícím způsobem: představte si, že jistá skupina lidí vezme megafon a ve dvě ráno se postaví doprostřed sídliště. Pak začne do onoho megafonu křičet něco ve smyslu ať odstoupí vláda a budou křičet bez přestání, takříkajíc furt pryč.

Pochopitelně, že někteří obyvatelé sídliště toužící po spánku po jisté době a možná i po nějakých pokusech dotyčné osoby uklidnit domluvou zavolají policii. Policie přijede. Dotyční lidé ovšem odmítají přestat křičet do megafonu ve dvě ráno ať odstoupí vláda, dovolávajíce se svobody projevu. Výsledkem je, že policie dotyčné lidi obviní z rušení nočního klidu.

Dotyční se ovšem s policií poperou. Začne se řešit výtržnictví a případně útok na úřední osobu. Ovšem dotyční megafonisté, pokud mají na své straně média, budou tvrdit, že všechno se stalo jen pro to, že křičeli do megafonu ať odstoupí vláda. Média ignorují nebo bagatelizují okolnosti řevu do megafonu a zatím z dotyčných dělají vězně svědomí, disidenty, opozici, umělce atd. Referují o útlaku občanů ze strany policie, o hrdinném občanském odporu proti zlým policistům kterým velí zlá státní moc, která touží jen po potlačení svobody, demokracie, pravdy a lásky.

Přitom jsou ochotna velkoryse ignorovat jakoukoli další i trestnou činnost megafonistů, ze kterých se dokonce pokoušejí vytvářet „morální vzory“ i přes to že třeba pořádají skupinový sex na veřejnosti, převracejí a zapalují auta, zasouvají si v supermarketu za provozu před lidmi do genitálu chlazené kuře, kradou prezidentské standarty, defekují v Národní galerii atd.

Další věc se kterou princip počítá je, že megafonisté záměrně chtějí být zavření do vězení. Nebo minimálně trestně stíháni - bez toho by jejich akce postrádaly smysl – nebylo by koho obvinit z útlaku a porušování svobody. Proto záměrně konají trestnou činnost - pokud možno takovou, aby při ní nebyl nikdo vážně zraněn aby dokonce vypadala „vtipně“, ale zároveň takovou,  aby ji policie jen těžko mohla ignorovat neboť by to vyvolalo nevoli občanů – představte si že by proti skupině megafonistů policie nezasáhla, co by to vyvolalo na onom sídlišti. Jak tomuto vzdorovat? Klidně pojmenovát věci pravými jmény.

Řvát ve dvě ráno do megafonu na sídlišti je rušení nočního klidu, ať již řve dotyčný cokoli.
26 Komentářů k Noční megafon

 1. poldík napsal:

  Kdysi to bylo snadné. Megafonista ve dvě ráno na sídlišti dostal nakládačku od spoluobčanů a byl klid...

 2. JJ49 napsal:

  Od té doby co nefunguje zdravý selský rozum, je řešení podobné situace, věc velmi zapeklitá!

  • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

   to říkáš správně že nefunguje zdravý selský rozum obzvláště pak na tomhle webu. Tady vím sotva o jednom či dvou rozumném diskutujícím. Jínak banda ovcí co bečí když bača práskne bičem trollů a lidí vážně tak hloupých a tím i zabedněných (rozuměj že za pravdu považují to čemu chtějí věřit a kdokoliv kdo tento názor nesdílí je nutně ostrakizován důkazem mi budiž to co bude) Zajímavá teorie o "megafonistech" obzvlášť na tom sidlišti už vidým jak se policajti s někým handrkují proste takovouhle skupinku naženou do antonu a šup na stanici za rušení nočního klidu. Jedinej komu tohle reálně projde je naše oblíbená menšina početnější než množství muslimů u nás.

 3. Petr napsal:

  O čem je řeč? Jaké noční megafony?

 4. Jan Jinsky napsal:

  Tady se řeší pitomost. Vytvoří se hypotetický problém a pak se na něj nadává. O tom ten článek je.

 5. MUDrc. napsal:

  Jinský, /"ty vole" - to není nadávka, nýbrž familierní oslovení/, ty nikdy nezklameš,článek zcela jistě nehovoří o pitomosti, ale o systému,jak se vytvářejí profesionální "mučedníci"!

  • Jan Jinsky napsal:

   Prosím tě, a jací mučedníci se doposud vytvořili? Vždyť je to ptákovina.
   Pokud máte na mysli někoho jako Ztohoven, pak je to parta recesistů, které za mučedníky nikdo nemá.

   • to je jedno napsal:

    Já paralelu našel s Pussy Riot... Vy to tam nevidíte?

    • Jan Jinsky napsal:

     Ne, je tam na to narážka s kuřatama. Ale ony nevyřvávaly o půlnoci a nerušily noční klid. A nevidím je jako mučednice.
     Pokud je to překlad ruského článku, pak možná...

  • Marie napsal:

   Ten clanek upozornuje na system z Talmudu, ktery je nacviceny, nikoliv nahodny, a uz vubec se nejedna o pitomost ( Jinsky je jejich troll, ktery to moc dobre vi. V Izraeli je dokonce ve statnim rozpoctu pamatovano na tuto cinnost). Proste musime vychazet z prislovi, jaky pan taky kram a kde vladnou zidi, tam se toto praktikuje.Kde nevladnou, tam se to tresta.

   Par prikladu: Rabin pedofilii obhajuje tim, ze to ty deti chteji a ze mysli v 5 letech celych 24 hodin na sex. A ze jde o obcovani s Jahvem, coz je pro ne (ty deti) pocta. Je proti zakonum Tory toto vubec nahlasovat jako trestny cin, kdyz jde vlastne o jejich radost.
   Zenska prisla vratit necelou polovinu masa, ktere koupila s tim, ze chce vratit penize, protoze jim z toho bylo spatne. Prodavac ji rekne, ze by si nedovolil ji spatne maso prodat, ze je cerstve a ze ji vrati penize za ten zbytek. Ona trva na penezich I za tu spotrebovanou cast. A ted slysim, jak ji na to rika: Vite, je to vas zvyk. Mam informace z jinych prodejen, ze to delate. A svasticka zacala jecet, ze zavola policii neb se jedna o antisemitsky utok.
   Nebo zid vas klidne zazaluje za to, ze jste mu zpusobil skodu tim, ze pro nej nechcete pracovat, prestoze dostal pisemne, ze s nim koncite z duvodu nezaplacenych 3 faktur.
   Takovych prikladu vam mohu dat desitky.

   Opravnena kritika cehokoliv spatneho je vzdy klasifikovana jako antisemitismus.

   A nejzarivejsi priklad je situace s tzv. uprchliky.

   Sionisti potrebuji vytvorit armadu v Evrope, kterou pouziji proti Rusku. Takze prestoze muslimy nenavidi a na BV uz proti nim bojuji po desetileti (najednou nas obvinuji z rasismu, ze je nechceme prijmout na nas ucet a jejich cilelm je je ochranovat, jak presne rekl Soros.

   Ukradou a kradou Palestincum jejich pudu( vyhaneji je a vrazdi) ale ze sebe delaji chudinky, ktere jsou napadany rachejtlickama a kamenim a nestiti se na ne pouzit bily fosfor, ktery je nota bene zakazan mezinarodne.

   Jak rikam, jde o vychytraly system, ktery dela z viniku obeti a nebo odsouvani podstaty problemu k malickostem.

   Mani velikastvi a mani ublizenosti jsou skutecnym duvodem teto obludnosti, coz jsou priznaky psychopatie.

   • Jan Jinsky napsal:

    Marie, psychopatické rysy tady vykazuješ ty. Za vším vidíš židy. A pokud si koupím maso, většinu ho sežeru a pak jdu reklamovat, tak musím být připraven na to, že mně pošlou do háje :)

    • Marco napsal:

     Já to pochopil, co tím Marie myslí, jelikož můj mozek na rozdíl od tvého, neztratil myslící a porovnávací funkce. I když ve skutečnosti si myslím, že moc dobře víš o čem je řeč ale jsi tak zkažený, že je ti takový tok myšlení cizí. Takových lidí znám ve svém okolí. Na venek si hrají dle vzoru Amerika na úspěšné a v zákulisí by člověk zvracel. Já byl kupříkladu u soudu, kde mě žaluje firma, které jsem údajně poškodil materiál, který si nezákoně složili na mém pozemku. Prakticky stejné a z viníka díky státním institucím se stala oběť. To, že mi poškodili plot nikoho netrápilo a že ho sousedovi sbořili komplet, také ne. Soused zde již nebydlí, tak jsem byl nucen postavit jeho plot na své náklady. Spravedlnost hadr.

   • weissbach napsal:

    Zda chtějí primárně vytvořit armádu proti Rusku je otázka. Nemyslím, že by to v reálně blízkém čase bylo možné. Jde hlavně o to vytvořit co největší chaos a dezorientaci lidí v Evropě. Všichni proti všem, přičemž sami jako organizovaná síla /média, politické špičky, tajné služby, kontrola financí/ budou ve výhodě při dalším posunu žádoucím směrem - "Ordo ab chaos"...
    S tou "uprchlickou vlnou" se jim to opravdu daří. Obávám se, že to tady totálně roze...i na dlouhá léta.
    Nejhroznější je ovšem ta děsivá imbecilita evropského člověka aktivně napomáhajícího nenávratně likvidovat svůj domov. To fakt nechápu. Teda chápu u těch zkorumpovaných a vydíraných, ale ten zbytek, to je hrůza....

    • Žabák napsal:

     weissbachu, seš chytrej kluk, určitě sis všiml, že ten masochismus a nihilismus evropanů není normální. Jde to proti lidské přirozenosti. Něco tu s námi provádí, jídlo, škola, média, chemtrails, voda... Není to normální.

   • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

    marie neříkala sis před tím calabredine. ten nacek měl podobný hemzy jako ty. Kněžích pedofilů znám dost ale doposud jsem neslyšel o rabínu pedofilovi. Nejspíš pro to že jich je zatraceně málo. Ty nanynko copak ty víš o tóře při svých znalostech si ji ani nepřečteš protože jediný jazyk co znaš je ten pana faráře co?

    • Robo napsal:

     obrezany boh? :-)) No jak inak, malo nás to hneď napadnúť.

    • Jaris napsal:

     a ze tech rabinskej pedofilu je! A nejen to. V New Yorku, byl pred casem maler, ze narozeni kluci po obrizce dostavali 'herpies', jelikoz jim stari rabini se zkazenymi zuby vycucavali z penisu krev!!! To je tedy dalsi fujtajblovsky zidovsky zvyk.Brrr!

 6. rosomak napsal:

  Auto článku ještě zapomněl na jednu podstatnou věc. Princip nočního megafonu se používá pouze jednostranně.Pokud toto je používáno skupinou s jiným názorem - jde o vytváření falešných mučedníků. Pokud je tato samá metoda využita vlastní skupinou je to jediný pravdivý protest a z nočních megafonistů se stávají pravý mučedníci.

 7. Rudolf napsal:

  Z počátku jsem si myslel, že jde o šťouchanec k zamyšlení, ale bohužel - je to jen Sorošových poskocích nebo poskocích jiných psychopatů. Škoda, snad příště.

 8. Žabák napsal:

  Bez médií by tento princip nefungoval.

  Používá se newspeak, kdy ten kdo se vysere v Národní galerii není blázen a výtržník ale tzv. "PERFORMER" a skupina takových magorů se nazývá "UMĚLECKÁ SKUPINA".

  V opačném případě se na demonstrace proti genocidě českého národa skupiny označují klasicky jako EXTRÉMISTI, NÁCKOVÉ, XENOFOBOVÉ apod.

  Prostě klasická mediální válka. Komunisti ve srovnání s tímto systémem byli úplní amatéři.

 9. pavel napsal:

  Tohle co se deje maj na svedomi sociopati ktery dokazali ovladnout psychopaty.Bude to tezkej boj, ale ne ztracenej jen se mi normani citlivi lide musime spojit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!