John Kerry říká, že Američané by měli být vyloučeni z veřejných úřadů, pokud nesouhlasí s alarmismem globálního oteplování, ale ne pokud nenávidí ústavu

Constitution-We-The-People-American-FlagDemokratická strana znovu dává najevo, že odhazuje jakékoli zbylé vazby na principy, na kterých byl americký národ založen. Ministr zahraničí John Kerry - dlouholetý senátor z Massachusetts, neúspěšný zájemce o presidentské křeslo, disponující 200 miliony USD - se domnívá, že by měl existovat lakmusový test pro všechny budoucí veřejné činitele - pokud nehltají návnadu "globálního oteplování způsobeného člověkem", nešikují se a nenabíhají jako ve zdařilé sektě, neměli by zastávat volenou veřejnou funkci v USA.

Jak informoval na Talk Radio News Service:

Když ale slyším senátora USA či kandidáta na presidenta říct "nejsem vědec, tak nemohu soudit", jsem ohromen. Je nepochopitelné, že dospělí lidé s vystudovanou střední a vysokou školou v USA, se zříkají stanoviska, protože nejsou vědci, když se dozví, že se Země točí kolem své osy nebo když se dozví, že slunce vychází na východě a zapadá na západě a děje se tak 24 hodin denně..., a další věci věda říká, že se dějí a my to přijímáme každý den.

A tvrdit, že přes 6 000 studií s peer-review nejlepších světových vědců vypovídá o tom, že ke globálnímu oteplování s přičiněním člověka dochází, tím jakoby se zcela zříkali vysokých veřejných funkcí.

Dodal, že zdroje čisté energie jsou "nepopíratelné".

Mít jejich názor nebo být utišen a trestán

Kerry s Demokraty celkově prohlásili globální oteplování za tak jasnou věc, že kdokoli nesouhlasící by měl být protiústavně odříznutý od veřejné funkce. Poněkud to zní jako Německo ve 30. letech, kde bylo možno se buď připojit k Nacistické straně, nebo být občansky odsunut (v případě přežití) na druhou kolej.

V případě "demokratické" části "Demokratické strany", jako Affordable Care Act (= Obamacare), je její styl vůči názvu přesně opačný.
Možná Kerry v něčem jede? Jak Investors Business Daily poznamenal:
Hra může probíhat na obou stranách. My zde tedy navrhujeme, že žádný alarmista nebo nekritický občan věřící v příběh globálního oteplování zapříčiněného člověkem nebude zastávat vyšší, střední či nižší veřejnou funkci. Dává to smysl. Skoro všichni, kteří souhlasí s tvrzeními, jsou buď političtí oportunisté, tvrdící potřebné věci voličům, případně nějaká jiná skupina získávající body, nebo typy lidí, kteří tomuto problému nevěnovali větší pozornost, převážně protože se jim nechce.

Nic než plán kontroly

Kerryho prosazování 6 000 studií je asi tak platné, jako tvrzení Demokratů, že 97% vědců věří v globální oteplování.

Mimochodem ZDE je možno si přečíst, kde se tento podvod vzal, dále ZDE je popsáno, jak více než 31 000 klimatologů a expertů podepsalo petici, prohlašující, že není důkazu o globálním oteplování způsobeném člověkem.
Pro pochopení, proč je levice tak úzce spjatá s konceptem globálního oteplování způsobeného člověkem, je možno si přečíst o Agendě 21. ZDE publikovaly Natural News příběh zahrnující tento koncept.

Je to celé jen o kontrole. Elity chtějí kontrolovat masy skrze regulaci a manipulaci. Není v tom nic složitějšího. Liberálové jako Obama a Kerry a autoritáři v OSN mají jedno na paměti. A tím je zajistit, že nás budou mít pod palcem od narození do smrti, diktujíc nám, jak žít, jak jíst, kde můžeme a nemůžeme pracovat, jaká práva jsou nám udělena - jak naznačují Kerryho absurdní prohlášení o tom, kdo by měl zastávat veřejný úřad.

Pokud prokouknete onen základní koncept, skrývající se za tímto nesmyslným "globálním oteplováním způsobeným člověkem" - a opravdu to nesmysl je - začnete pozorovat propagandistické lži.

Zdroje k článku:

TheDailySheeple.com
News.Investors.com
Telegraph.co.uk
TalkRadioNews.com
PetitionProject.org
NaturalNews.com

Zdroj: http://www.naturalnews.com/051778_global_warming_hoax_public_office_requirements_John_Kerry.html
17 Komentářů k John Kerry říká, že Američané by měli být vyloučeni z veřejných úřadů, pokud nesouhlasí s alarmismem globálního oteplování, ale ne pokud nenávidí ústavu

 1. Josef Švejk napsal:

  Což o to John Kerry toho kolikrát napovídá a zdaleka není sám. Někdo by je už měl začít platit jako lidové vypravěče. Jedinej, kdo toho moc nenapovídá je náš kníže. Jednak většinou spí a druhak mu nekvalitní spolupráce obou hemisfér brání v artikulaci. Zřejmě jde o důsledek degenerativních procesů kterými trpí evropští šlechtici - asi se šlechtili až se přešlechtili.

 2. Marie napsal:

  To muselo stat pekny ranec, zaplatit 6 000 magoru za jejich objednane vyplody...

  Dementni zid Kerry se snazi vytlacit z vladnoucich pozic posledni rozumne zidy. Stara a znama vec: Zidi jsou soudrzni jen proti nezidum, mezi sebou se perou jako psi.

  No a tento ustekany pes uz zacal I kousat.

  Takze kdyz to aplikujeme, nechteji mezi sebou zadneho, kdo nebude nadsene prijimat kazdou kravinu, at je zid jak poleno, musi se naucit byt dementem...neb schizousi a psychopate maji stale tisice kravskych napadu, ktere se chystaji prosazovat...

  Vubec by mne neprekvapilo, kdyz by prisli s tim, ze lide museji brat povinne predepsane pilulky, aby se zabranilo jejich prdeni a tim globalnimu oteplovani...

  Stale se mi nechce verit, ze by lidi tohoto besneni silencu stale jeste nemeli dost a ze se jim chce v tom zit!

  • Pepi napsal:

   John"Zombie"Kerry je podle mnohych zdroju na internetu clenem Scull and Bones.Pansky klub s timto jmenem opravdu existuje,info.najdete spoustu.
   Mozna to rika neco o jeho mentalnim stavu.Dalsi znami clenove:George Bush starsi-v "klubu" prezdivany Magog,syn George W.Bush kultovnim jmenem Temporary.
   Clenum KKK se v USA rika clansmen,clenum S.and B.bonesmen.

 3. :) napsal:

  ... a Oceánie byla vždy ve válce s Eurasií.
  Zkrátka ideozločin je ten nejhorší zločin...
  Já nevím ale připadá mi že mnozí lidé Orwella pochopili tak trochu jinak a berou ho ne jako varování ale jako inspiraci!!!

 4. Josef Švejk napsal:

  Když už jsme u té národní bezpečnosti Johne, bylo by možná dobré kdyby ruští programátoři nedělali programy pro pentagon. Vypadá to blbě.
  http://cz.sputniknews.com/svet/20151105/1593071/firmy-usa-pokuta-programatory-rusko.html

 5. Jan Jinsky napsal:

  Nějaký odkaz na to, že to Kerry opravdu řekl by byl? Odkazy na Natural Science moc důvěryhodné nejsou. Vy tu fakt nekriticky berete všechno co se tu napíše jako pravdu.
  Možná to řekl, ale v článku není jediný odkaz, nic.

 6. Jinská napsal:

  Kerry to s tím fetováním už kapku přehání, neb mu to leze na ten jeho slepičí mozeček víc, než je zdrávo. Chudák za chvilku dopadne jako lidský odpad Jinský :(

  • Marie napsal:

   On uz zase otravuje. Az prijde domu, tak ho profackuj :-))). Pod clankem je 6 zdroju a on se po nem pta. Ja tady pridam jeste jeden zdroj, ktery hovori nejen o Kerrym, ze takto pinda, ale I o dalsi osobe.
   On totiz Trump to globalni oteplovani popira na Twitteru, ale ja si myslim, ze ani nejde o tyto sasky, ze je to mysleno vseobecne jako ticha zprava pro vsechny, co se maji sejit v prosinci ve Francii na velke jednani ohledne reseni globalniho oteplovani, o kterem uz dopredu tvrdim, ze je vyvolano za ucelem tahini penez ze zemi. Tyto prachy pak pujdou uplne jinam ( na valku ).

   P.S. Ja vim, ze ho nemas doma, zmetka jednoho jinskeho. Podobny troll je I na rt.com. Presne tak hloupe se tam chova, rika si Eric Toy (hracka). Oni asi dostavaji zaplacene premie za pocet reakci na ne, jinak to nevidim...

   http://dailycaller.com/2015/10/20/sec-kerry-says-trump-disqualified-from-office-because-he-denies-global-warming/

   • Jan Jinsky napsal:

    Marie, Jinskou výše doma fakt nemám. Ona si dala nick podle lidského odpadu - totiž mně :)

    No a k odkazům - kromě Daily Telegraph (kde o tom není ani čárka) - josu ostatní stejný weby jako tento. Takže věrohodnost nulová.
    Ale vám to tu stačí.

   • Adolf Balík napsal:

    Marie, mýlíš se, není to jen o nějakém tahání peněz. Je to daleko horší a možná nejhorší, co se vůbec děje.

    Jde o systém vybudování energetického feudalismu. Kapitalismus je systém volného vytváření a využívání investičních příležitostí. Feudalismus je systém, v němž se rozhodující investiční příležitosti přidělují v systému lenního pána a vazala. Aby to fungovalo dobře, je nutno kontrolovat nějaký výrobní faktor, na němž závisí celkové objem investičních příležitostí, jako byla zavlažovací voda v inundačních civilizacích nebo půda v agrární společnosti klasického feudalismu.

    Jednou z hlavních překážek plnocenné feudalizace je tedy absence kontroly nad nějakým takovým výrobním faktorem, který by mohl fungovat jako feudum. Takovým faktorem je energie. V posledních několika desetiletích byl globální HDP vyjádřený v US dolarech přepočtených paritou kupní síly roku 1990 ve výši odpovídající globální spotřebě primární Gibbsovy energie. 1 $ takto deflačně přepočtený z 9,7 mW x rok ± 0,3 s 95% spolehlivostí.

    Energie je tedy možné feudum našeho věku, které je nutno podřídit systému feudálního přidělování, a nesmí se dopustit systém volných bezbariérových investic v energetice. Má to ještě spoustu dalších aspektů, které by byly na delší pojednání. Ale to hlavní je, že jde o feudalizaci systému přes přetvoření energie na feudum naší doby.

    • Marie napsal:

     Adolfe, souhlasim. Je to vic veci a jedou soucasne jak laviny. Kdyz si skloubime otazku energie a depopulace, tak tech aspektu je vic nez vidim.

     Jak dnes ctu o Orbanovi, rekl to spravne: Je to spiknuti proti lidstvu... a jsou to zdementele, zdegenrovane klany, ktere uz dnes se mezi sebou perou.

     My ani netusime, co za dalsi balik kravin maji rozjety, ale I to, co vime uplne staci k tomu, ze musime jednat, neb cas pracuje proti nam tvrde, co prosvihneme, bude uz nevratne.

     Ja v podstate rvu uz od roku 1997, kdy jsem na vlastni usi slysela toho dementa Bila Gatese, jak "prednasi" I prednasi ( oboji soucasne) o depopulaci zeme, bylo to v USA, u pribuznych. A ja je alarmuji slovy, ze musite s nim neco udelat a oni v uplnem klidku, ze to se nas netyka, tak maximalne barevnych.
     A podivejte se dneska na skutecnou situaci.Ani nevim, jestli jim to vubec doslo, ze se jich to tyka.

     To, co jste popsal je krasne videt na te Ukrajine. Kdyby prave ty dve oblasti nebyly energeticky zajimave, tak se o ne Prasacenko tak nedere. Jenze je tady jeste Kolomojsky, ktery se se s nim pere...
     Proto rikam pochytat, svezt na pusty ostrov a tam se perte o co chcete, nebude nas to zajimat. My chce normalni zivot, coz je pro dementy neznamym pojmem.

    • weissbach napsal:

     Adolf
     *1

    • martin bareš napsal:

     A.B.: Díky za srozumitelný výklad !

 7. Marie napsal:

  Pri cteni dalsich clanku na dailycaller.com se mi seslo nekolik souvislosti ohledne imigrantu. Jestli jste nekdo zaregistrovali muj prispevek, kde se cilim nad babou Sabatovou, ktera urychlene protlacuje legislativu, ktera umozni pristehovalcum volit, tak z tech clanku je jasne, jaky dalsi tah je s temi imigranty planovan. Jak jsem jiz psala, cast z nich pujde rozhodne do armady ( to budou ti statni a agresivni mladi muzi, co se tak dozaduji splneni slibu ohledne domu s klimatizaci, aut a 2 tisic eur mesicne), ale co ten zbytek, kdyz ministerstvo nechalo vytisknout 150 000 zadosti o azyl ( tim je vyvracena lez o prijeti nejakych 1500 uprchliku, nebo kolik to cislo puvodne bylo).
  Podle vyvoje reseni imigrantu v USA ( odkud vsechno se u nas kopiruje), budou tito lide dostavat praci americkych lidi, a pracovat za mene, tudiz to ma urcite souvislost I s TTP
  a TTIP. To znamena, ze nezamestnanost americkych lidi naroste, a u nas taktez!!!
  Ted uz mi docvaklo, proc ta siosabesova Sabatova prisla s tim, ze ona bude podavat zaloby za ty privandrovalce, kteri budou diskriminovani i pri prijimani do zamestnani. Zamestnavale dostanou kvoty, ktere budou muset prijmout. A prijmou je jeste nakonec I radi, protoze jim budou moci platit mene nez Cechum.
  Proc to rikam? Protoze si davam do souvislosti, co uz se deje legislativne v Nemecku. Ma byt zrusena minimalni mzda, takze cil je jasny.

  A mozaika se poskladala...

 8. Marie napsal:

  Jeste dodatek:

  Ted uz je uplne jasne, proc se seslo 250 000 lidi v Nemecku protestovat proti TTP a TTIP smlouvam. Jde opravdu o likvidaci podnikatelu ve velkem, protoze tito nebudou schopni cenove konkurovat zbozi dodavaneho z USA protlacenemu pres ty smlouvy o volnem obchodu.

  Judical Watch podal zalobu na Obamovu administrativu za to, ze protlacuje naturalizaci pristehovalcu, vyviji tlak na imigracni urady, aby zrychlili pridelovani obcanstvi, a tim si vlastne zajistuje hlasy pro volby v roce 2016 ( ikdyz ne pro svou osobu).
  Obama vyzval vsechny drzitele zelenych karet v USA, aby si urychlene vyridili obcanstvi ( drzitel zelene karty nema pravo volit). Zaloba je postavena na tom, ze jde o politizovani prirozenych imigracnich procesu na naklady domacich za ucelem ziskani volicu z rad bezencu.

  Takze, kdo nekdy zil v cizi zemi, tak vi, ze to trva nejaky ten rok, nez se clovek uplne ve vsem zorientuje, tj. nez prohledne, do ceho vlezl. Do te doby je velmi snadno zmanipulovatelny a obelhatelny.

  Donedavna byly limity pro pracovniky ze zahranici kvuli ochrane pracovnich mist pro amiky. Ovsem ty limity ted padly, takze to je opravdu moc spatna zprava pro domaci.
  Nakonec se jenom potvrzuje to, co uz jsem jim davno rekla, ze jsou v likvidaci ( a Evropani take).

  Hezky si to NWO vymysleli, ze? Bili lide jsou jako otroci nepouzitelni, neb bila rasa je nezotrocitelna, kdezto barevna rasa uz je osvedcena, takze s tou oni pocitaji nejen jako s otroky, ale I jako s vojaky.

  Pres TTP a TTIP se USA podari oslabit Cinu. A pak uz zbyva jenom Rusko, ktere budou muset dobyt silou.

  Takze jaka je posledni sance zachrany? Pridat se k Rusku. Ovsem predtim sundat ty siozidovske sasky ve vlade, protoze ti v te hre NWO jedou, vazeni!!

  Az z privandrovalcu vytvori armada, uz neudela nikdo nic. Na demonstrace se vyprdnete, to nema sanci na uspech.

  • Jan Jinsky napsal:

   Marie, Marie. Opět lži bez jediného odkazu na zdroj. A v jiném článku píšeš, že v USA už vyrábějí jen zbraně a chemtrails. Tak co budou do té Evropy dodávat, aby zlikvidovali místní podnikatele?

   A ta armáda je poskládaná akorát v tvé hlavě. A ještě k tomu na Ukrajině :)

 9. Marie napsal:

  Jen tak mne napadlo jeste dodat, ze obdivovatele USA ted maji prilezitost opravdu velkou ( pokud chcete otrocit nebo jste vyjimecni dravci) odjet do prolhanych a zdegenrovanych USA.

  Pro zajimavost tady je seznam poplatku za viza, zelenou kartu a obcanstvi:
  http://www.usavisanow.com/immigration-attorney-services-and-fees/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!