Video: Maďarský premiér nazývá příliv migrantů „zrádným spiknutím za marginalizaci národních států“

orban„Projekt podle promyšleného konceptu, který lze prohlásit za levicový.“ Maďarský ministerský předseda v projevu ke shromáždění svých krajanů proklínal elitářské evropské vůdce jako „zrádce“ a prohlašoval, že ten ničím nerušený příliv migrantů do Evropy je součástí „spiknutí“ za rozrušení národních států.

Viktor Orbán, který je svým odporem vůči politice otevřených hranic se sousedními evropskými zeměmi už proslulý, nebyl při svém posledním projevu nijak zdrženlivý.

„Dámy a pánové, to, čemu čelíme, není ničím menším než chvatem, po němž se máme ocitnout za branou realizace projektu podle promyšleného konceptu, který lze prohlásit za levicový a který se snaží o marginalizaci národních států v Evropě,“ konstatoval Orbán.

Ministerský předseda vysvětloval, že „koncept tohoto projektu“ přerostl za hranice pouhého politického hašteření.

„Když tento projekt selhal ve snaze přemoci křesťanství a identitu národního státu pomocí běžného politického zápasu, tak je teď touží odstranit na etnickém základě…,“ tvrdil.

Orbán zlověstně vyhlašoval, že věří, že aktivity evropských vůdců řídí skrytá ruka.

„Kým a na základě jaké pravomoci byli vůdci Evropy zaúkolováni nejen, aby dopustili vstup statisíců lidí ze skupin mimo evropskou kulturu na Evropský kontinent, ale dokonce je i přepravovali tak, aby byla už samotná evropská kulturní identita zpochybněna?“ ptal se Orbán.

„Naše odpověď může být jen taková, že v odporu proti této konspiraci a zradě se musíme uchýlit k demokracii,“ vyhlásil Orbán.

Orbán v posledních týdnech opakovaně říkal, že migranti vstupující do Maďarska a do sousedních zemí „vypadají více jako armáda než jako žadatelé o azyl.“

Orbán konstatoval, že je nepřijatelné, „aby se to Maďarsku vnucovalo,“ s dodatkem, že když Evropa splní úkol vyřešení migrační krize a další globální problémy tímto svým způsobem, tak „zahubíme ten styl života… ty hodnoty a i tu sílu, k nimž jsme se v posledních několika staletích vyvinuli.“

Orbán rovněž proklel chorvatského ministerského předsedu jako ‚levičáckou hlásnou troubu zaúkolovanou útoky na Maďarsko.‘ Orbán Zorana Milanoviče označil za vyslance „Socialistické internacionály,“ jejíž členové věří, že současný příliv migrantů je „ dobrá věc.“

Maďarský premiér rovněž naznačil, že i miliardářský investor George Soros řídí „aktivisty“ tak, aby se pokoušeli podvracet evropské národy podporou přílivu migrantů.

„Jeho jméno je nejspíš tím nejvýraznější příkladem těch, kteří podporují cokoliv, co oslabuje národní státy, kteří podporují cokoliv, co změní tradiční evropský životní styl,“ řekl Orbán v interview s veřejným rádiem Kossuth. „Ti aktivisté, kteří podporují imigranty, se nevyhnutelně stávají součástí té mezinárodní sítě k pašování lidí.“

Soros na Orbána reagoval tím, že reportérům řekl: „Orbánovy plány přistupují k ochraně národních hranic jako cíli a k uprchlíkům jako k překážce,“ a dodal, „v našich plánech přistupujeme jako k cíli k ochraně uprchlíků a jako k překážce k národním hranicím.“

Steve Watson
Prisonplanet.com
November 5, 2015

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/video-hungarian-pm-calls-migrant-influx-a-treasonous-conspiracy-to-marginalise-nation-states.html
71 Komentářů k Video: Maďarský premiér nazývá příliv migrantů „zrádným spiknutím za marginalizaci národních států“

 1. stavros napsal:

  Ten chlap má páteř i gule. Skutečný demokrat, který ještě hájí zájmy svých občanů a reprezentuje jejich názor. V takovém Německu občané jen sledují, jak jim jejich „demokratičtí zástupci“ pěkně kroutí krkem a ničí jejich domov.

  • Rudolf napsal:

   Jásal bych opatrně, protože nevíme, co tím skutečně sleuje. I zde platí, že cesta do pekel je dlážděná dobrými skutky.

   Jinak mimo mísu, ale důležité: Možná to tu už bylo, ale Nový Zéland zveřejnil TPP – http://www.tpp.mfat.govt.nz/text

   • Ekklesian napsal:

    Už jsem vám to tu hovada psal, evidentně pod článkem málo čteným (tento asi dopadne podobně).

    Každý kdo ví jak jednat správně, ale nejedná tak, hřeší!
    Odplatou hříchu je smrt!

    Tedy si můžete všichni myslet co chcete, spekulovat si a čekat v co se čí jednání vyvine…

    Já vám říkám, že se stavíte proti odvěkým Božím příkazům a tedy hřešíte.
    A to i přesto, že právě nevědomky sloužíte jako nástroj Boha a svým způsobem plníte Boží vůli.

    Běda tomu skrze koho pokušení, pohoršení, přichází. Lépe by vám všem, zrádcům svých lidských bratří i Boha, těm skrze něž bude zlo vykonáno, bylo kdyby jste se vůbec nenarodili!

    Pokuď kdož chápeš co píši, radím ti, čiň pokání ze své špatnosti a modli se, snad ti Bůh odpustí.

    • Josef Švejk napsal:

     Marná snaha. Příspěvky hovad se tu málo čtou.

    • NgareM napsal:

     Velblouda svého svěř do rukou Alláha, ale napřed mu svaž nohy! Za bouře se na moři modli, ale hlavně vesluj ke břehu!
     Náboženství vzniklo ve chvíli kdy podvodník potkal prosťáčka…

     • Ekklesian napsal:

      Poněkud mi uniká pointa, vynecháme-li svázaného velblouda (což ale můžeme každý také vnímat a chápat jinak).

      V čem se liší vaše myšlenka (navíc myšlenka nevěřícího, což je důležité, v jediného nestvořeného Boha – Stvořitele a jeho vykupitele lidí) o nunosti jak veslovat ke břehu a modlit se od toho co jsem napsal? To co jsem napsal, obsahuje kromně mnoha jiných věcí i zmíněné.

      Navíc by to měl člověku velet i pud sebezáchovy, tedy součást řádu který Bůh ve svém Stvoření ustanovil (vše podléhá autoritě Boha), pokud mu Bůh pro jeho odpadlost neodepřel svoji ochranu a neponechal ho nečistým touhám jeho srdce a tedy napospas satanovi a ostatním démonům ku svodu/zkoušce?

      Ten pokus o znevážení víry v Boha je ubohý. Uvědomte si (myslím, že to víte), že i satan pracuje k cíli, že duchovno a víra v ne-lidské duchovní bytosti naopak roste. Věřím, že ještě vy uvidíte, jak uznáte boha a pokloníte se mu. To ale bude bůh falešný, hnusná nepravost, a přesto se bez reptání pokloníte i když dnes máte řeči proti slovům od skutečného Boha a tvrdíte že Bůh neexistuje (tak chápu narážku na víru a prosťáčka).

      • Josef Švejk napsal:

       Únik point je u osob mdlého rozumu normální. Tím bych se neznepokojoval. Zvyšte denní počet otčenášů, třeba se to zlepší.

      • Alije Brazilovič napsal:

       Jděte s těma pobožnostma někde na pambíčkářské sleziny a neotravujte s tím normální lidi,vy poslíčku skutečného boha…kvůli takovým vymytým hlavám,jako je ta vaše jsou veškeré války,tož tak asi…

    • Alije Brazilovič napsal:

     Já doufám,že ti doktor odpustí,že mluvíš s hladu jednu pitominu za druhou!Ještě,že je modlení zadarmo a nás ateisty to nic nestojí…

    • Marie napsal:

     Clovicku, proc porad silis s nejakym bohem. Copak Ti opravdu nestaci, ze uz zidi priznali, ze si ho vymysleli? Okradas se o normalni zivot. Nez jsi se narodil, nevedel jsi nic o svete, az zemres, zase nebude nic vedet. To je proste kolotoc, vis, zeme se toci dokola. Odkud vyjdes, tam skoncis :-).
     Odplatou hrichu neni smrt, nebot umiraji I ti, co nehresi (male deti).
     Ja Ti nechci brat tvou viru, ale ty pres ni nevidis zivot. Cinim pukani, jak mi radis.., ale modlit se nebudu. Muslimove se modli 5 x denne, a co si vymodlili? Co to je za boha, ktery potrebuje, aby se mu porad nekdo klanel? Aha, ten zidovsky, proto oni chteji, abychom se jim klaneli a lizali jim nohy.

     A nenadavej nam do hovad, ja ti taky nenadavam za to, ze veris v kraviny. Mne je spise lito, ze zabijis drahocenny cas zivota, ktery muzes travit poznavanim toho zivota a ne nejakym modlenim se.
     Az se buh da poznat, tak ma cenu se jim zabyvat a respektovat ho. Ale takto? Hru na schovavnou jsem hrala rada, ale je tak do 6 let, pak uz ne..:-)))

     Ach jo.

     • Ekklesian napsal:

      A co když to modlení bylo myšleno právě jako prosba k Bohu o odpuštění za dosavadní jednání člověka?

      Myslím, že by zde mohl být trochu problém, na kterém satan/odpůrce soustavně úspěšně pracuje, chápání významu slov. Od toho se pak mohou odvíjet vzájemná nepochopení. Mnoho světských organizací, označujících se za církve, již pokřivenému významu slov přímo vyučují své členy.

      hřešit – znamená konat, někdy i jen smýšlet, tak že to odporuje vůli Boha, jeho přikázáním,…

      činit pokání – znamená napravit tuto svoji chybu. K tomu aby člověk takto mohl činit, musí mu někdy Bůh otevřít oči. Souvisí to i s ochranou Otce před nečistými touhami srdce člověka a jejich rozjitření démony a mocnostmi. Některé věci jsou ale dané rozpoznat všem a kdykoli (s tím souvisí i dané schopnosti vzdorovat nečistým touhám srdce), ať tak či tak vždy a vše je chyba člověka díky které sklidí zasloužené ovoce a bude muset přijmout spravedlivý trest.

      modlit se – znamená prostě hovořit s Bohem, obracet see na něj. Jestli ho v duchu chválíte, o něco žádáte, … je jen vaše věc a je to mezi vámi a Bohem. Neznamená to ale, že s Bohem nemůžete hovořit nahlas a veřejně, či například nepoužívat slova vůbec.

      P.S.
      Nadávat do hovad bylo přesně akorát.

      Mimochodem by mne zajímalo proč jste nespokojená když lidem říkám to stejné co vy (to že tuším co bude dál a z jiné perspektivy než vy, nestojí proti vaší snaze, podobně jako toho kdo by chtěl nejen se modlit ale i veslovat – a to asi na prvním místě).
      Neděláte prostě dost a zaplatíte. Pokud se nerozhoupete brzy, bude pozdě. Weissbach vám (vým, že zrovna vy to víte) to napsal přesně: „Ale kdo to udělá?“

      • Marie napsal:

       Ja nadavam do hovad tem, co nam ublizuji, tedy politikum a jejich podrztazkam.

       Vy uplne vsem, kdo neveri v boha, aniz by vam neco udelali.

       Vy ten rozdil necitite? Nebo ty? Hned vykam, hned tykam, promin.

       Ja jsem ti napsala, ze uz ten vymysl s bohem praskl. A musel, protoze NWO s zadnymi bohy nepocita, nebude se to tolerovat.

       Ja vim, ze je to tezke se vzdat neceho, cemu clovek chce verit. Pro mne to taky snadne nebylo, jsem byvala verici.

       Vericim se libi predstava, ze budou zit vecne.
       Dale se jim libi predstava, ze za ne nekdo potresta ty, kteri jim ublizili.

       V lidech je to natolik zakorenene, ze si jen malo z nich uvedomuje, ze uz tim, ze se upinaji k nejakemu vudci, si nesmirne skodi a vzdavaji se tak zivota. A pokud ne primo zivota, tak znacne casti sve energii. Normalne ji pohrbi v sobe.
       Kdyz se buh nestara o to, aby ti bylo dobre na zemi, tak proc by se mel starat o tebe az zemres? Nikoho na svete zadne modleni nezachranilo. A nezachrani nas ani ted. Je to vsechno jen na nasi energii.

       V Nemecku se ptali muslima, proc nechodi do prace. A on rekl, ze se musi 5 x denne modlit.
       SUper, co? A delat na nej bude kdo?

       Jak uz ti napsala nekolikrat. Ver si v boha, neberu ti to, je to tvoje pravo. Ale ver si potichu a uz vubec neagituj ostatni. To ti proste neprislusi, nemas na to pravo. Vira je dobrovolna, ne nepovinna.
       Kdyz mi ted na to budes oponovat, ze ja tady agituji taky, ale v jinem smyslu, tak zase to nebude totez.
       Je valka, jde nam vsem o zivot, proto agituji k aktivite a svrzeni tech, co ji naplanovali. Valka neni zadna nahoda ani neco, co se samo vyvine. Je to vzdy plan.

       A jeste jednu poznamku zaverem: neni potreba verit v boha, ani se modlit. Staci uplne normalne zit a druhe nechat zit, tak jak to chceme pro sebe. Nic vic nepotrebujes. A pak at je to po smrti jakkoliv, jsi kryty a nic, ale lautr nic ti nehrozi:-).
       No ale, jak tak sleduji prirodu, spis to ukazuje na stvoritele sadistu, nemyslis?

       • Ekklesian napsal:

        Nesmíte se lidi nechat zmítat a unášet kdejakým poryvem učení, lidskou prohnaností a lstivým sváděním k bludu.
        Tohle přesně děláte Marie i vy, navíc jste jednoznačně pacifikována a zaháčkována pseudo-humanitou (které dnes podléhají všichni sledující falešná učení), která vám zabraňuje Boha poznat a pochopit a vidíte v případném Bohu (co kdyby přece jen existoval, že?) jen nehumání zvrácenou bytost. A to jste na tom možná mnohem, ale mnohem lépe, než většina lidí (která už si ani nedělá samostatný úsudek, ale jen reaguje na červený hadr – i proto těm lidem občas nadávám, ale nikdy nezaslouženě – sem tam to někoho i na chvíli probere z letargie).

        Co mne se týká, Bůh si mne vyvolal teprve nedávno (takže bych dle vaší/tvojí logiky neměl mít problém se víry v Něj vzdát, vždyť většina lidí nepoznala za mnoho let své údajné víry ani zlomek z toho co vám tu zkouším předkládat a to je zase opět jen zlomek z toho co mi je předkládáno jako pravda), dal se mi určitým způsobem poznat, a není možné aby mne satan vyrval z jeho ruky. Vždyť ani ta víra v Otce a mého z mrtvých vstavšího Krále, Spasitele, Velekněze sedícího po Otcově pravici – Ježíše, není ze mne.

        Co se týká církevních organizací, které vás po právu štvou neb pravda v nich prakticky není, dostanou brzy svoji zaslouženou odměnu.
        Jak již jsem sem myslím psal, nevěstka bude nenáviděna, zpustošena, obrána do naha, budou požírat její tělo a spálí ji ohněm.
        Tuším, že součástí bude velmi intenzivní pronásledování všech věřících, tedy i těch opravdu v Kristu, ostatními lidmi.

        Pletete se ale v tom, že duchovno ustupuje. Naopak, se lidé stále viditelněji klaní kde čemu, kromě Boha. Podle proroctví se vy všichni pokloníte falešnému bohu, nenavrátíte-li se k Otci.

        To o duchovnu, jsem určitým způsobem vnímal již jako nevěřící (likvidoval jsem nedávno knihovnu rodičů a myslím že by si tu každý z vás vybral tu svoji lež a klam kterému podléhá – mne to nikdy neoslovovalo), akorát jsem nikdy nepovažoval (trochu možná podobně jak to dnes říkáte vy) za podstatné se Bohem (či bohy) zabývat, protože to podle mne bylo mimo mé schopnosti poznání a možná jsem si i někdy řekl, že pokud mám Boha poznat tak se mi musí dát poznat on. To ale jen spekuluji (na základě toho jak jsem se znával), nepamatuji si již příliš svůj starý postoj (vím že jsem necítil potřebu Boha hledat, žádného a vědomně i nevědomě jsem ho také nehledal), i když asi když bych dnes požádal Pána o připomenutí… došlo-li kdy k tomu požádání aby se mi dal poznat, nepovažuji to však za důležité ani dnes (protože je pravda co uvádí bible – Bůh mne předzvěděl, vyvolil si mne, smiloval se nade mnou, nechal mne vykoupit abych před ním byl čistý a bez poskvrn. Nehynoucí ti Bože sláva i dík.).

        Jinak muslim do běžné práce jakou známe v evropských podmínkách u lidských mas nemůže jít a nikdy ani nepůjde, nejen kvůli modlení ale i kvůli dohledu nad správnou výchovou dětí, potřebě doprovázet manželky,…

        Co mne a mlčení se týká, lituji. Nikdo nerozsvítí lampu, aby ji postavil do skrýše nebo pod nádobu. Staví ji na svícen, aby příchozí viděli světlo. Opravdu myslíte, že proto mi bylo dáno uvěřit? Oh vy dcero toho loupeživého knížete…

  • Boyar napsal:

   migrace …. chcete se zasmat a pritom zaplakat

   https://www.youtube.com/watch?v=0Ca0cPTCKbU&feature=youtu.be

   • Marie napsal:

    Zidovka pravdolaskova… uz toho je az nad hlavu tech jejich lzi a podrazu…. Pujdou dolu a pokud ne, ubiti tycema, jak to rika Rudo Vasky. Nic jineho to nespravi.

  • Pepi napsal:

   Lide cekaji na Mesiase.
   Cesi na Zemana,Madari na Orbana a vsichni dohromady na nejakeho noveho „Dolfika“.Putin je sympatak ale kdo zaruci ze i on neni jenom nastrcena loutka?A i kdyby nebyl,je to silenstvi vkladat nadeji v jedineho cloveka.I Putin jednou zemre a co pak?
   Zadny „Mesias“neexistuje,tedy aspon ne v takove podobe jak si ho lide predstavuji.Lide vkladaji svoji zodpovednost do rukou „Mesiasu“aby sami nemuseli nic delat.
   Nikdo za nas neprevezme zodpovednost za nase skutky nebo naopak za nicnedelani.
   Mlcky jsme schvalovali zlo a ted se nam to vraci.Co jsi zasel,budes sklizet.
   Jedine co nam pomuze k lepsi budoucnosti,je individualni a zaroven plosna zmena vedomi-uvedomit si ZODPOVEDNOST za nase zivoty a za nasi krasnou planetu ZEMI,KTERA PATRI VSEM JEJIM OBYVATELUM.HRANICE MEZI STATY JSOU SKUTECNE JENOM CARY KTERE SI VYMYSLELI LIDE,NIC JINEHO.Ty hranice nas muzou ochranit ale mozna taky zahubit.
   Nasili nikam nevede.Ocbcas se doctu v nekterych prispevcich neco o nejakych zeleznych tyckach apod.FUJ!
   „PROMENIS SE V TO,PROTI CEMU BOJUJES“volne prelozeny citat Davida Icke.

   • Robo napsal:

    1. za Putina kľudne rucim i ja.
    2. máš pravdu, zmena musí ísť od nás.

    • Pepi napsal:

     Robo,
     Putin je jen jeden a vladne obrovske zemi.Hugo Chaves byl taky prima kluk,ale jak skoncil…Proto ta dulezitost zodpovednosti kazdeho z nas.
     Slovanum nekdo rika „slaver“,otroci.Ja nekdy premyslim o tom jestli SLOVAN neni odvozeno od „SLOVO“,recky LOGOS,dulezity pojem v recke filosofii/teologii.Rudolf Steiner,zakladatel Antroposofie hovoril o tom ze po obdobi dominovanem Anglo/americkou kulturou prijde obdobi kdy vyvoj na zemi bude urcovan Ruskem.To jen tak na okraj.

     • Robo napsal:

      To nepochybne (posledná veta).
      A keď už sme pri okraji…vieš o tom, že v skutočnosti sme Rusi i my?

      • Pepi napsal:

       Robo:to ze ve skutecnosti sme Rusi i my,to nevim.
       Kazda civilizace ma udobi vzestupu,rozkvetu i zaniku,podle R.Steinera a nejen podle neho.Napr.Indie byla kdysi velmoci,pak Mezopotamie,Egypt,Mayove,Recko,Rim vyjimku tvori mozna Cina,ta je civilizaci po dlouha tisicileti az dodnes.Ted,po staleti nadvlady Anglie pozdeji i skrze USA,prichazi na scenu Rusove,narod bez pochyby mlady a duchovne silny,na rozdil od dekadentniho zapadu a zvrhle USA(zamerne nerikam Ameriky).
       Rusove jsou castecne i potomky Vikingu a asiatu,nejen Slovanu(Slavjanu).Jsou ruzne teorie,nikdo nezna skutecnou minulost Slavjanu a nejen jejich,ale treba i Olmeku a dalsich narodu na vsech kontinentech(Baskove,dlouhe rady dalsich).
       Co se tyce Rusu,jsou predmetem patologicke az okultni nenavisti nasich „spojencu“a“demokratu“.
       Prave to ve mne vyvolava opacnou reakci.
       Nejsem rasista a necitim odpor proti cernochum ani proti zadnym jinym rasam.
       Nemuzu ale nevidet tu odpornou nenavist „zapadu“proti Rusku a obvzvlast perverzni mi pripada ta antiruska nenavist treba u Polaku,Ukrajincu nebo Ceskych havlonacku.

       • Ekklesian napsal:

        Údajně snad naši prapředci připutovali odněkud z oblastí dnešní Ukrajiny.

        Nicméně jako věřící Bohu dnes chápu, že rasy, barvy kůže, dokonce i zdánlivě odlišní lidem podobní tvorové – neandrtálci,… to vše je jen zlomek naší historie a to mnohem mladší než si připouštíme a než jsme schopni na základě „schválených vědeckých poznatků“ poznat a přijmout.

        Tady máte nastíněno jak by to například MOHLO být.

        http://www.reformace.cz/zod/jak-vznikly-lidske-rasy-1-cislo-27

        • Pepi napsal:

         Ekklesian
         dekuji za zajimavy clanek.
         Co se tyce Bible,mam k teto knize uctu a stejne tak i k vericim.
         Musim ale priznat ze si jeji nektere casti vykladam alegoricky.
         Tak treba pribeh o Abelovi a Kainovi.Kain se obaval ze ho nekdo z obyvatel nektere zeme zabije.Mluvi jako by uz tenkrat byly spousty obyvatel-ne jenom jeho rodice-Adam a Eva.Tohle se tedy nemuze brat doslova,dle meho nazoru.
         Podobne:Noe a Archa:potopa je popisovana v ruznych castech sveta.V Indickych mytech zachranuje Manu v lodi seminka rostlin na rozdil od Noeho se nezminuje o zviratech.
         A co dinosauri?Noemu se nevesli do Archy?Tim to vyznam Bible nesnizuje,ale vyklad techto KNIH neni az tak jednoduchy.
         A prikladu je nespocet.

       • Robo napsal:

        Pepi, len pred niečo viac, ako 200 rokmi sa V CELEJ Európe rozprávalo slavjanskymi nárečmi.
        Napríklad teda taká maďarčina má v skutočnosti len o niečo viac, ako tých 200 rokov…

        Územie Ukrajiny bola kedysi Malá Rus a územie Slovenska bola Maličká Rus.
        „Rus“ je len iný názov pre Slavjana. V skutočnosti sú Rusi (Slavjani/Slovania/Rasseni/Vedrussi/…názvov je mnoho) aj Nemci, Angličania, …dnes už náš trojsky kôň, ale pôvod máme rovnaký..

        • Jan Jinsky napsal:

         Takže před 200 lety madaři mluvili slovansky, Němci též? Matyáš Korvín pak určitě mluvil jen slovansky. Robo, nějaký podklad kromě véd by byl?

        • Pepi napsal:

         Robo,
         nejake dukazy by nebyly?
         Vazim si Rusu,na rozdil od satanske NWO mafie.
         Zarovej jsem rad ze na svete existuji ruzne typy lidi a bylo by nudne kdyby vsude byli jenom Slovane.Bohuzel mnohe lidske typy vymrely,napr.obyvatele Tasmanie „zmizeli“beze stop.Australsti domorodci z velke casti jenom zivori stejne jako Indiani.
         Syrane,kterych se Evropane tak boji patri k bile rase/typu.V Syrii a hlavne v Libanonu je i dost modrookych ano i plavovlasych lidi i krestanu.
         Mnohou syrskou divku by jste od Ceske nerozeznal nebyt zpusobu odivani(burka).Navic se vetsine Syranum do Ceska nechce.
         Vratime-li Albance do Albanie a Kosovany do jejich milovaneho Kosova,nemala cast problemu s uprchliky bude vyresena.V Kosovu je preci diky NATO a US zakladne klid a pohoda tak ze se Kosovanum jiste styska domu.

     • Robo napsal:

      Slovo Slovan je v prvom rade patvar.
      Správne je Slavian/Slavjan.
      O pravom vyzname a aj o mnohom ino. o nás, pozri http://www.vedy.sk / tartaria.sk

   • Marie napsal:

    Kdyby byl Putin nastrcena loutka, tak uz mame NWO.

    Dalsim dukazem, ktery neni navenek videt, je postupna zmena zakonu v Rusku, ktere jdou naprosto naopak k NWO.

    I kdyby Putina zabili jako Chaveze, ten smer uz Rusko nezmeni. Putin ma urcite uz ted sveho nastupce, nikdo nejsme nesmrtelni, zemrit se da I v posteli bez nepritele…Rusove vedi, ktera bije. Prilis mnoho lidi si uvedomilo, ze skutecne jde o likvidaci Slovanu, potazmo bile rasy. A nakonec to potvrzuje I ta naplanovana likvidace Evropanu prudkou invazi barevnych.

    Navic u Putina vidis, ze co rika, to I dela. U loutek NWO je tomu presne naopak.

    Obama byl preaktivni presvedcit Putina na prijeti NWO. A on to zverejnil. Rekl doslova, ze byl vydiran.
    To neni Gorbacov, aby se nechal podplatit, coz je prvni stupen, nejvic osvedceny.. Ani na druhy stupen – vydirani, nepodlehl. Takze tretim stupnem je pouziti sily. A to uz jede.

    Davida Icke neberu… a mimochodem, vse a nic nerikajici hesla taky ne.

    Promenis se v to, proti cemu bojujes, je jednim z tech blabolu, ktere lze vylozit hned nekolika zpusoby.

    Co by nam na to asi rekli krestane? Ti very, ze se promeni v prach. A vidis, ze by proti nemu bojovali?
    Vykasli se na vsechny, co se zivi strasenim lidi. Napomahaji totiz tak NWO. Ten je postaveny na tom, ze se mu lidi podridi prave diky strachu ( tedy nejen strachu, ale I chaosu).

    Poctivec ti rekne situaci jaka je a co se s tim da delat.
    Rikas, ze nasili nikam nevede? Samozrejme, ze vede. Vede k reakci, protoze se jedna o akci.

    Takze jestlize ti nekdo zabiji bratry, tak nemas jinou moznost, nez ho zlikvidovat!

    Nedovol zamenovat reakci za akci. Je to oblibena finta sionistu. Izrael vykrikuje, ze je ohrozovan Palestinci a proto je zabiji. Krade jim pudu a obzivu a kdyz ti pak ze zoufalstvi hazou kamenim ci smesnymi rachejtlickami, tak jsou hned teroristi, ktere je potreba bombardovat a dokonce na ne pouzit bily fosfor, jak se stalo uz.

    Ten dement Jinsky mne stale pronasleduje a vzteka se, ze vyzyvam k zabijeni. Ja nevyzyvam k akci, ale k reakci na nasi genocidu. To on ale nechce za zadnou cenu videt a pripustit, ikdyz to moc dobre vi. Maji moznost s tim prestat a jit do riti.
    Ne? Tak nasilim. Co si vyberou, to dostanou.

    • Ekklesian napsal:

     Také vždy zvažuji zda umlátit slovem Božím, nebo raději rovnou Biblí…

     Jde to i kombinovat.

     ;o)

    • Pepi napsal:

     Marie.
     Hesla ktera ti nic nerikaji,samozrejme brat nemusis.Ale pokud uzivam nasili,stavim se na uroven IS a jim podobnych.Fandim Palestincum,ale ze by zrovna musili pichat kudlou do Zidaku-tim si moc sympatii asi neziskaji.Ja jsem spis pro odpor typu Gandhi nebo Lenon(i kdyz k tomu poslednimu muzu mit jinak vazne vyhrady).
     Jestlize statisice lidi budou uzivat tycky a jine zbrane,policie je bude uzivat taky,a pak i vojaci.Vysledek:obcanska valka.
     Pacificky odpor za ucasti statisicu,zablokovani dopravy valecnych materialu,demonstranti sedici v lotos,to muze ziskat sympatie dalsich statisicu.Vsechno filmovat a sirit na vsechny strany.Jde o valku informaci.A pokud policaji uziji nasili,vzbudi to jeste vetsi odpor k nim.Pokud nekoho z demonstrantu zavrazdi vojaci,nezemrel vlastni vinou ani zbytecne.
     David Icke je O.K.i kdyz si casto protireci a ja osobne neverim v Reptiliany.Pres to:prvni kniha kterou jsem od nej cetl se mi dostala do rukou zajimavym zpusobem.Spadla mi z police v knihovne k noham a zpusobila pri tom poradnou ranu.To jen takovy maly osobni zazitek.

 2. Pepi napsal:

  S tim Sorosem ma pravdu.S tim spiknutim nejspis taky.
  Co se tyce dobrovolniku a pomoci uprchlikum- to je tedy mame nechat chcipnout hlady a zimou?Zeny a deti?Stejne by je to nezastavilo.More uz je plne mrtvol a migrace pokracuje.Jsou to taky lide o pokud je nechame umirat hlady povede to stejne jenom k nasili.
  Dulezite je potrestat viniky a hlavne zastavit valku.Pomahat uprchlikum tim nejnutnejsim a zaroven mezi nimi sirit informace.Jsme vsichni v jedne lodi.
  Kdyz je Orban opravdu takovy kabrnak jakym se dela tak at navrhne vystup z NATO a EU potom mu mozna zacnu verit.

  • nazdar napsal:

   Mluvíte, jako naháněč převaděčů. To nevidíte, že se jedná o naše vydírání? Dost to připomíná toho chytráka, který na internetu ukazoval video roztomilého malého králíčka, s hláškou, že když mu lidi nepošlou dost peněz, tak ho podřízne.
   Vyděrači se nezastaví. Pokud jim projde první cíl, nastolí další. Náš ústup by byl (je) sebevražedný.
   Ano, pomozme jim, dejme jim najíst, a pošleme je zpět. Nevím, na jakém základě, bychom jim měli přiznávat právo, bydlet u nás.

   • Paul Durham napsal:

    Jediná pomoc , která je efektivní, je naložení těchto speciálních invazních jednotek na korby kamionů a odvoz za dohledu armády zpět na místo původu.

   • Pepi napsal:

    Nejsem nahanec uprchliku a dokonce jsem hlasoval i PROTI VSTUPU DO EU.
    Naopak velka vetsina prinejmensim moralne podporovala vstup Vychodoevropskych ci Stredoevropskych statu do NATO,a to uz nemluvim o podpore ekonomicke skrze placeni dani na vydaje do NATO.
    Svym mlcenim jste dali souhlas na „humanitarni akce“.Tato hromadna invaze migrantu je PRIMYM DUSLEDKE AGRESE USA A NATO,o tom uz snad malokdo pochybuje.
    No a ted SKLIZITE OVOCE podpory akci NATO a to vam moc nechutna.
    Nadavat na cmoudy to jo pokud tedy ti „cmoudove“na sobe nenosi uniformy USarmy.Na ty si netroufnete.

  • Boyar napsal:

   budte v klidu pepi je po lobotomii

   • Pepi napsal:

    Boyar:mate pravdu.Jsem po lobotomi a proto nechapu jak nekdo muze bojovat proti invazi uprchliku pred valkami NATO a zaroven podporovat NATO.
    Bananove vychodoevropske republiky NATO podporuji a neprestanou s tim dokud jim nezacnou nad hlavami litat atomove rakety.Potom uz ale mozna bude pozde.
    Zamindrakovani a koruptni vychodoevropane jsou ochotni zatahnout celou Evropu,nejen tu vychodni,do jaderneho konfliktu s Ruskem.
    Migrantsky problem je jenom zastiraci manevr na pripravu valky s Ruskem.Zatimco nejaky Orban naoko kritizuje politiky EU,v Evrope bez povsimnuti rostou zakladny NATO jako houby po desti a to i v tom vasem milovanem Madarsku ci na Slovensku.

    • weissbach napsal:

     A co myslíte, že je v současných možnostech Orbána za současného rozložení sil v Evropě? Ten člověk dělá co může. Buďme objektivní….

     • Pepi napsal:

      Pokud Orban nepoukazuje na DUVOD K MIGRACI,TEDY „MIROVE MISE NATO“,je to jako by nerekl skoro vubec nic.Rika jen pulku pravdy a je to mozna lepsi nez nic kdyby mlcel a mozna taky ne.
      Jake ma 0rban moznosti v soucasnosti to opravdu nevim.
      Jsem si ale jisty ze valka s Ruskem je vetsim nebezpecim nez migranti.To je ta opravdova hrozba a te se musi zabranit,pokud chceme zabranit atomovym jatkam v Evrope.
      Jak muze Orban delat sluzbu Evrope a zaroven otevrene souhlasit s rustem novych zakladen NATO v Evrope a prepravou vojenske techniky do Vychodni Evropy.
      Asi si chudak mysli ze ty zakladny poslouzi k obrane proti migrantum.

      • weissbach napsal:

       Pokud by to udělal, skončil by a na jeho místo by přišel jiný, který by smetl všechno, co Orbán prozatím Maďarsku získal. Takhle se nedá postupovat s pátou kolonou v zádech. To si, prosím, uvědomte. Já jsem toho názoru, že postupuje strategicky správně. Krok za krokem.

       • weissbach napsal:

        Pražská defenestrace v roce 1618 byla nepochybně správná, ale to ostatní co následovalo už nikoli. Výsledkem bylo 300 let poroby. Takže poučení je jaké? Prosím, uvažovat nad tím každý sám.

        • host napsal:

         To byl důsledek poměrů, nikoliv defenestrace. Když nás nemohli ovládnout po dobrém, tak to udělali po zlém.
         Snažit se být za dobře s ďáblem se moc nevyplácí.

        • weissbach napsal:

         Důsledek poměrů byla defenestrace a nikoli poroba. Ta byla důsledkem nesvornosti a špatného plánování, nedůslednosti a spoléhání na cizí.

       • Pepi napsal:

        Pane Weisbach
        kez by jste mel pravdu a ja se mylil.Pravdu v tom ze Orban „postupuje strategicky spravne.Krok za krokem.
        Ale co udelal pro Madarsko???Jaky vysledek?Nechal ho zadratovat.Bez tech dratu a toho nasili by migranti jeli rovnou do Nemecka.Takze jestli nekomu v pripade migrace pomohl tak tedy pomohl Nemecku a Nemcum,nikoliv Madarsku.Pomohl Nemcum aspon trosku zabrzdit proud migrantu do jejich zeme.Tolik asi.
        Migranti,jestli si toho tady nekdo povsimnul,Vychodni Evropou pohrdaji,dokonce mozna i Rakouskem.
        No a za 2.dopomohl Madarsku k nove zakladne NATO,byt jeho pomoc byla mozna pasivni.Tot vse.

       • Marie napsal:

        Madari si to uz s patou kolonou jednou rozdali… pamatujete? Rok 1956.

   • Marie napsal:

    To je moc lacine, co jste napsal. My skutecne tu vinu nesmazeme ze sebe. Pred par dny jsem cetla clanek o zodpovednosti USA za genocidu Palestincu, kterou provadi Izrael.
    V diskuzi se tam amici cilili, ze oni za to nemohou, ze to vlada. A dostali sprchu, ze se z toho nemaji jak vyvlect, protoze nejsou ani slepi ani hlusi a moc dobre veci, ze na to davaji sve penize skrz dane a za cela leta proti tomu nic neudelali. Kdo se diva na popravy nevinnych, je spoluvinik kata.

    Problem je ale v tom, ze to, co k nam proudi, nejsou uprchlici pred valkou, ale je to skutecne invaze budoucich zoldaku ( a samozrejme I soucasnych, zvanych IS).

    Kdyz se nasi lidi nepostavili ani v momente vrazdeni nasich bratru na Ukrajine, kdyz vsichni vedi, ze te tlame praseci posilame taky penize a vyzbroj ci vybaveni, tak to uz je vrchol a skutecne za to zaplatime…

  • Marie napsal:

   Chcipnout hlady ne, Pepi. Ale nasmerovat na ty, kteri za tim stoji. Dat jim adresy vsech politiku, at jdou k nim, nebot ti to organizuji. A at jim daji penize na navrat ci odchod jinam! Vzdyt si mohou ta hovada u koryt pujcit od Sorose, ne? A nezapominat na parlament, protoze ten v jejich prospech odsouhlasuje zakony, uvedu jako priklad zakon o hmotne nouzi.

   Proste jim rict, ze mame bezdomovce, nezamestnane, zivorici matky s detmi a zivorici duchodce, nemocne, kteri umiraji proto, ze nemaji na leky, atd.
   Tudis jim nemuzeme pomoct a jestli chteji nas vyhnat z nasich domovu a vzit si je, no tak pak nezbyva nez je pozabijet, coz dava pud sebezachovy.

   Jsou obeti podvodu, tak at jdou a ty podvodniky oberou az na kost.
   Uz jsem te krave Sabatove napsala, ze skonci rukou techto lidi, protoze staci jim rict pravdu a dat jim jejich adresy, fotky si ti blbecci vystavuji a internet sami.

   • Pepi napsal:

    Marie,s timto vasim napadem musim souhlasit!!!“Nasmerovat je na ty kteri za tim stoji.“
    S tou osvetou migrantu taky souhlasim.
    Pekny prispevek,dekuji.

    • Marie napsal:

     To uz je v akci, Pepi. Ma ultimatum. A pak znami v Brne nalepi po nocich letaky v anglictine, s jeji fotkou I adresou. Ja vim, ze se ted radi, co se mou udelat, ale mne to nezajima. Podle zakona se v ohrozeni zivota mas pravo branit jakymkoliv zpusobem a jejich fasisticka sikana vlastnich obyvatel vedouci ke genocide je vlastizrada, tedy hrdelni zlocin.
     Ma to cerne na bilem I s podpisem.Pravym, samozrejme. Ja uz s ni bojuji od cervna tohoto roku.

     • Jan Jinsky napsal:

      Marie, vyzyvas k zabijeni. A jako chuda důchodkyně jsi v Mexiku. Nekecas tak trochu?
      Jak by se ti libilo, kdyby vyzyvali k tvemu zabiti? Jsi fakt odporna

 3. nazdar napsal:

  Podle mého názoru, dělá Orbán záslužnou práci pro Maďarsko a tím současně i pro Evropu. Jenom mám pocit, že by se mělo přihlásit pár dalších dobrovolníků. Např. země V4. Nejenom poslat hrstku policistů (i když, lepší něco, než nic), ale hlavně se také hlasitě ozvat a hájit maďarský postoj. Také bychom měli požadovat, od koloniálních zemí, nápravu jejich působení v rozvojovém světě. O kořist se s námi nedělili, tak nyní nemají co požadovat naši „solidaritu“.
  Je třeba si hlídat co nejmenší míru rozvratu. Neboť, až nastanou s migranty trable, nikdo nepomůže. Každý bude mít svých starostí nad hlavu. Severské země jsou nejspíš již ztraceny, asi se brzy stanou muslimskými. Ale tady nejde jenom o to, jak se budou modlit. Tady jde o zásadní změnu politiky těch zemí a změnu poměru sil v Evropě. A to všechno budou podněty, pro ozbrojené konflikty v Evropě.
  Proto by se již nyní, měla zapojit armáda a hlídat evropské hranice. Imigrantům dát svačinu a posílat je zpět. O vízum do Evropy, můžou žádat z domova.

 4. ochránce napsal:

  Ano Orbán nazývá věci pravými jmény.To co řekl je naprostá pravda,ale nerozumím tomu,že na setkání v Bukurešti se dohodli představitelé devíti států,že Rusko je pro ně velkou hrozbou.Byl tam i Maďarský představitel,Český i Slovenský.Rozhodli se,že je třeba posílit postavení NATO,v jejich zemích i pomocí základen.Tak na jedné straně premiér Orbán jedná správně a na druhé straně dělá největší chybu svého života.USA a NATO,jde jen to využít ůzemí našich států,jako předpolí k zákeřnému ůtoku na Rusko.Samozřejmě pomocí našich vojáků a tím se vystavujeme Ruskému odvetnému ůderu.Jestliže řeknu A,musím také následně říci B.Tak co je to tedy za politiku.Vždyť příliv muslimských bojovníků do Evropy,to je práce nadvlády a vlády USA a jejich poskoků v Bruselu i v našich zemích.Vystoupit z NATO a EU,není vůbec těžké.Následně požádat o pomoc Putina,aby nám poskytl obranné protiraketové systémy i s obsluhou a je vymalováno.Povolat záložáky do služby a uzavřít neprodyšně hranice.Kdyby toto udělalo Maďarsko,Česko a Rumunsko,tak se zabrání i světovému konfliktu.Ale o to jde.Jak říkáte,to by museli mít představitelé těchto států opravdu kule a to nemají.S Polskem se zatím pčítat moc nedá.Je moc protiruské.Ale časem dospěje k pravdě.Toto je jediná cesta jak z těch sraček ven.Jediná!

 5. medved napsal:

  Rozdel a panuj,..!nastava uplny rozvrat jednotlivych narodnych kultur a tradicii,politika američanov a ich eu. riťolezov,,..potom pride zachrana pod zaštitou Us.army,..! Netešte sa, vy obludne kreatury,aj ked ste presvedčeny že ano,ale Zem,Matka Zem vam nepatry,.! Je to naša Matka,Matka nas všetkych, a ako spravna matka,dokaže si urobiť poriadok vo svojom dome a zo svojimi detmi,..zemetrasenia velkych rozsahov,obrovske cunami,praskanie zemskej kôry,otvarajuce sa sopky,plamene žeraveho jadra,…miliony mrtvych-odchadzajucich,..očista je tu,..!som rad,aj ked to znie sebecky,dokonca sa tešim,..je to všetko potrebne,danne a nemenne,..!!Orbanko, a tebe sa klaniam,maš môj velky obdiv…

 6. Jana Zlámalíková napsal:

  Nakonec nám nezbude nic jiného než vystoupit z EU i z NATO a dát se dohromady se Slováky,Madary,Rakušany a Poláky a udělat svaz republik.Třeba by se k nám připojili i další státy jako třeba Bulharsko nebo Srbsko.

  • weissbach napsal:

   Pěkná myšlenka, ale kdo to udělá? Sobotka, Babiš, Fico…?

   • Ekklesian napsal:

    Někdy mne napadá, jestli právě k současné neochotě cokoli reálně udělat nepřispívají všechny ty nesmyslené video hry kterým svět několik posledních generací byl vystaven…

    Kromě jiného, ale možná by to mohl být i zásadní prvek. V každém případě by to odpovídalo základním pravidlům, že strůjcem své zkázy budou lidé sami, sklidí co zaseli, co si zaslouží to dostanou.

    • weissbach napsal:

     „V každém případě by to odpovídalo základním pravidlům, že strůjcem své zkázy budou lidé sami, sklidí co zaseli, co si zaslouží to dostanou.“

     To je pravda, ale nikoli paušálně, ale individuálně.

     • Ekklesian napsal:

      Ano. Tak to bylo myšleno. Vždy mám na mysli jednotlivá individua, lidi. A nejen já, i kristus Ježíš (hříšníka miluje, ale jeho hřích není ochoten strpět).

      Nicméně to že jednotlivci i dav jde jedním směrem, i to že Bůh se zajímá kromě jednotlivců (na každém mu záleží) i o celé národy (které je schopen trestat), nejde proti uvedenému principu, řekněme pravidlu spravedlnosti.

     • host napsal:

      To mi nedává smysl. Já individuálně upozorňuji už roky na nebezpečí NWO a akorát se mi všichni vysmívají. Pak paušálně sklízím trpké ovoce jen proto, že bydlím ve státě dementních ovčanů neschopných rozeznat pravdu od lži.

  • Marie napsal:

   To je sice uvaha spravna, ale neda se to stihnout demokratickou cestou ( referendum ). Jedine, co lze udelat, je odchytnout vladu, obcanskou neposlusnosti. Mozna vite o tom, ze ve ctvrtek sefik NATO rekl, ze postavi zakladny NATO v clenskych zemich! US zakladnu jsme nedovolili, protoze jsme mohli. Ale jako clen NATO nemuzeme zabranit zakladne NATO. Takze pokud tam nechame ty sasky zaprodane, tak to samozrejme projde. Pokujd ne, tak to neprojde. Takze lidi maji navybranou, bud jednat a nebo drzet hubu, ale pak skonci totalne.

   Jsou lide, kteri chteji jednat, ale tezko nachazeji odvazne, kteri do toho pujdou a sam to nikdo nezvladne:

   https://www.youtube.com/watch?v=HKAT_FxOOLQ&list=UUhuNs2QdKfmivapOgJUNE1Q&index=3

   • weissbach napsal:

    1/ Nejsou lidi
    2/ Ten pán hodně mluví, ale není schopen zorganizovat vůbec nic.
    A to neříkám, že nemá v mnoha věcech pravdu. Ale je to kolotočář, bohém a provokatér.

    • Marie napsal:

     Jste o tom presvedcen, pane weissbach? On se ale takto chova schvalne, proto ho ta jelita nahore maji za blazna a neciti z nej nebezpeci. Ja jsem si toho od nej poslechla hodne, protoze jedine vetsi mnozstvi informaci vam da dokupy obraz. Napriklad ten jeho plan na obnovu ceskoslovenskeho hospodarstvi system, ktery uplatnilo Nemecko, smysl ma. Ja vim, ze dneska je tezke necemu ci nekomu verit, ale kdyz vsechno dopredu vzdame, tak koncime.

 7. Pepi napsal:

  Ekklesian!
  PLNE SOUHLASIM!!!
  Presne tak to je.

 8. lubajs napsal:

  Mám o Orbána velké obavy, že v nejbližší době bude čelit snahám o sesazení nebo přímo barevné revoluci. Bruselským byrokratům i americké administrativě velmi vadí, protože jeho nekompromisní postoj k uprchlíkům může sloužit jako příklad nebo být přímo spojovacím článkem pro okolní země.

  • Marie napsal:

   On proste propadl sve vire, jako nekdo treba alkoholu nebo drogam. Je to skoda, uz mu neni pomoci…

 9. JosefCZ napsal:

  Ekklesian – si spadnul z měsíce, nebo si přišel z minulosti/odhaduji 16 století-inkizice/ bo inak bych si musel myslet, že si poťapaný ?-)))

 10. krysa napsal:

  židovský otřepů krysa naplnění vaší zemi afrického lidoopy a moru islámský-androfagoi, vezměte si důchod, aby se práce 24 hodin denně, a vezme vašich vnitřních orgánů k transplantaci, rozdrtit islámsko-židovský krysa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!