Kdo dal bombu na palubu ruského letadla – IS, nebo Amerikou vyzbrojení a vycvičení „umírnění teroristé“ z muslimského bratrstva?!

z_wld800Podle analýzy záznamů černých skřínek, je už téměř jasné, že výbuch ruského civilního letadla s 224 cestujícími na palubě způsobila teroristy nastražená bomba! Záměrně jsem čekal s napsáním tohoto článku do okamžiku, kdy bude jasnější, proč k této obrovské tragédii došlo. Zachycené radiové hovory a záznam z černé skříňky, na kterém je slyšet silný výbuch na pozadí pravidelného, žádným neobvyklým hlukem nerušeného chodu motorů ukazuje na to, že příčinou výbuchu byl na 99% teroristický čin! Na pozadí těchto faktů jsem velice rád, že nejsem jako známý rusofob pan Ziegler, který okamžitě po pádu letadla napsal článek ve smyslu, že těch lidských životů je sice škoda, ale vlastně si za to můžou Rusové sami, protože na vině byl určitě pilot, nebo stav letadla!

V současném stavu vyšetřování se vlastně už jen napjatě čeká na to, až se zjistí kdo a čím tuto tragédii způsobil. Jedná se o teroristický čin Islámského státu, Al Kaídy, nebo muslimského bratrstva, které je Američany v Sýrii bráno jako umírněná opozice, a které nejvíce působí právě v Egyptě?!

Druhou otázkou pak je, proč teroristé (ti, nebo oni – rozumný člověk chápe, že je to jedna banda), vyhazují do vzduchu ruské letadlo za to, že Rusko něco přes měsíc válčí v Sýrii proti teroristům a za celý rok a půl, který proti nim údajně bojují Američané a jejich spojenci neudělali vůbec nic, jako kdyby jim to vlastně nevadilo?!

Je to tím, že Rusové bojují proti teroristům v Sýrii doopravdy, kdežto americká syrská mise proti IS je jen zástěrkou boje proti Asadovi a legitimní syrské vládě?! Proč by islámští teroristé bojovali proti „nepříteli“, který jim poskytuje zbraně, výcvik a satelitní snímky ruských základen v Sýrii, které dává volně k dispozici na internet, aby si je mohl prohlédnout každý terorista na světě?!

Rusové ne sebe stejně jako za druhé světové války vzali většinu tíhy v boji proti hrozbě, která opět ohrožuje celý svět a platí za to stejně jako tehdy obrovskou cenu ve formě lidských obětí! Patří jim za to dík a velká úcta všech slušných, po míru toužících lidí na celém světě!

russian-airplane-memorial-petersburg
94 Komentářů k Kdo dal bombu na palubu ruského letadla – IS, nebo Amerikou vyzbrojení a vycvičení „umírnění teroristé“ z muslimského bratrstva?!

 1. hel napsal:

  je celkem jedno, kdo z nich ji tam dal, je to pro mě jedna banda, ke které se usa a západ chová stejně jako za druhé světové k hitlerovi, tedy účel světí prostředky, naše peníze a zisky až na prvním místě..druhou frontu slibovali sovětům otevřít rok před tím, než tak skutečně provedli, a to učinili jen proto, že sssr už hnal němce sám, dokud chcípal pod německou přesilou, neudělaly usa vůbec nic! sobecká amerika skutečně není pro nikoho žádný přítel a nikdy ani nebyla..i teď uvažuje úplně stejně vypočítavě..škody na ruské( a kterékoli jiné) straně se jí jen hodí do jejího špinavého krámu…rozděl a panuj

  • Petr napsal:

   Řekl bych, že to není téměř jedno vycházeje z toho, jací politici jaké názory prezentují za Českou republiku. Nejsou to názory občanů, ti politici nás zradili. Nechali se koupit anebo jsou to blázni? Jeden z mála, který se nedal koupit je pan prezident, držím mu palce!

   • hel napsal:

    ale já nevím, jestli se zeman dal či nedal koupit, s mnoha jeho názory souhlasím, s některými ale ne…jeho obdiv k nejrasističtější zemi světa Izraeli já nechápu…popírá tím své jiné názory, kde se staví na stranu práva

   • Marie napsal:

    Vzdyt je to sionistickej zid. A komu slouzi je AIPAC. A ten spolecne s zidovskymi bankami, korporacemi a kongresem rozhoduje o vsem!!!

    Ja vubec vam nerozumim, ze nedokazete videt, co ten clovek dela a uplne se spokojite s tim, co rika, jakobyste byl male decko..

    Obama je uplna figurka, existujici zase jenom na ohlupovani lidi, sionisti potrebuji jenom jeho pravomoce, ale ty maji, protoze on je jeden z nich ( matka je zidovska, takze je cisty zid podle jejich pravidel, ikdyz ma cerneho otce).

    Kdyby lidi a media, tedy ta nezmanipulovana zacala aspon pouzivat skutecny nazvy veci, jako napr. vojska Spojenych statu, ovladanych siozidy… to nejpodstatnejsi by nebylo lidem stale skryto.

    Obecny nazev je o nicem, protoze ta neexistuje, stejne tak jako neexistuje ceska vlada. Jsou to sami siozidi a neslouzi zajmum ceskych lidi, ale zahranicnim soukmenovcum.

    AIPAC zaridil, ze od roku 2018 bude Izrael dostavat misto dosavadnich 3 milliard dolaru rocne rovnou 5 milliard!!
    Zeme se topi v dluzich, 70 milionu nema co zrat, ale vyhazovani penez stoupa! Takze uz chapes, jak poznas, kdo je kdo? Kam dava nase penize, za ci stranu, tem slouzi, to si pamatuj!

    Takze je uplne jedno, jak napsala hel, kdo tam dal tu bombu, dulezite je videt, na ci prikaz a hlavne, kdo to zaplatil.

    Je tady clanek, ze se vojaci bouri, pry ztratili vudce. Hovno. Vydiraji, a bouri se proto, ze sliby nejsou plneny. Armada je job, ne obrana zeme.

  • kukulin napsal:

   Kopečku máš v té historii maglais. Světovou válku rozpoutal pakt Molotov – Ribentrop. CCCP hnal němce až když mu Američané dodali potraviny a techniku. Proč myslíte, že rusové přijeli na jeepech a fordech. No vy vlastně nemyslíte. Rusáci nikdy z válečných dodávek nic nezaplatili. Naopak nám sebrali uran jako válečné reparace, přestože my jsme nikomu válku nevyhlásili. Byli jsme přepadeni a Rusáci, přestože měli s námi smlouvu tak se na nás sprostě vykašlali. Do Československa přijela rudá ármia až den po válce a sprostě nás okupovali až do roku 1989.

   • Marie napsal:

    Lepsi je mit v hlave maglajz nez ho met uplne vymyty propagandou, jako to mas ty.

    Mne, chlapce, nebudes vykladat, jak to bylo, protoze jsem pametnik. Az vystrcis svou hlavu, zarazenou az po krk v emericke riti, dej vedet, ja ti dodam informace prozite, a muj obor byla ekonomie a pravo.

   • Robo napsal:

    Nazdar kokotin! Máš tých prednášok z Tóry-e pre nás prichystaných viac?

   • 0^n napsal:

    Pane Kukulin, můžu se zeptat, z jakým pramenů čerpáte informace, na kterých stavíte tyhle tvrzení?
    Prosím jména knih / autorů, nebo odkazy na webové stránky, děkuji.

    • Vopicka napsal:

     „Pane Kukulin, můžu se zeptat, z jakým pramenů čerpáte informace, na kterých stavíte tyhle tvrzení?“

     No prosim, jsi jen blbec ktery si neumi vyhledat ani zakladni udaje.

     „SSSR taktéž splatil část pomoci již za války – zlatem, diamanty, platinou, poskytováním leteckých základen na svém území pro americké bombardéry. O další splácení dluhu po válce se vedly dlouhé spory mezi USA a SSSR, neboť SSSR odmítl Marshallův plán, který předpokládal kontrolu ekonomiky přijímající země ze strany USA. Země, které Marshallův plány přijaly (a s ním i dohled ze strany USA) byly spojením úvěrů a nevýhodným odprodejem přebytků rozjeté válečné výroby USA zbaveny nutnosti pomoc splácet. Po dlouhých jednáních bylo v roce 1972 stanoveno, že SSSR má zaplatit 722 milionů dolarů za stroje použitelné i v mírových dobách, které však nebyly dodnes uhrazeny, po rozpadu SSSR veškerý tento dluh převzalo Rusko (představovalo cca 64% území SSSR).“

     https://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1kon_o_p%C5%AFj%C4%8Dce_a_pron%C3%A1jmu

     • 0^n napsal:

      „No prosim, jsi jen blbec…“

      Pane Vopičko, ale to já přece vím, proto mám taky takovou přezdívku, jakou mám.

      Nicméně v těch vašich zdrojích nevidím nikde ty informace, které taky zmiňoval pan Kukulin, že 2. světovou válku rozpoutal pakt Molotov – Ribentrop (v tomto paktu šlo ze strany CCCP jednoznačně o získání času, než na ně Áda opravdu zaútočí; zároveň bych Vám možná doporučil vyhledat si informace o tom, že probíhala nějaká občanská válka ve Španělsku, kde byly vojensky angažované všechny evropské velmoci, včetně Německa i CCCP, a testovaly si tam svoje síly – analogie s dnešním děním na Ukrajině a teď v Sýrii se přímo nabízí; zároveň bych Vám doporučil si vyhledat informace o tom, kdo a kdy podepsal tzv. Mnichovskou smlouvu a umožnil tím pádem hitlerovským vojskům spočinout v podstatě bez boje na hranicích s CCCP),

      dále v těch zdrojích nevidím informaci o tom, jak armáda CCCP dorazila do Československa až den po skončení války, jak uvádí mistr Kukulin.

      Takže jste si vzal jedno tvrzení, které mistr Kukulin jako polopravdivé zahrnul mezi tunu hnoje a na tom jste vystavěl hned 3 Vaše příspěvky, přičemž v jednom se odkazujete na wikipedii, kde si může každý napsat, co chce, v druhém na web pana Šafra, který je sám o sobě svojí rusofobií tak nedůvěryhodný, jak je to možné je, a až ve třetím se odkazujete na odborný web fronta.cz, kde sami autoři správně uvádějí:

      „Hlavní význam západní pomoci nebyl v dodávkách zbraní (jako tanky, letadla, děla apod.) – tohoto materiálu bylo sice dodáno také značné množství, ovšem různé kvality (např. pro některé západní tanky měli sovětští tankisté nelichotivé přezdívky…) a vzhledem k sovětské produkci jen v doplňujících počtech. “

      To, že USA + VB dodávala materiál CCCP jsem nepopíral, pouze jsem se ptal na zdroj té informace, protože to bývá dobrý zvykem ho uvést, pokud uvádíme něco jako fakt.
      Jenže obě tyto země skrz svoje finanční kruhy zároveň financovaly a materiálně zásobovaly i druhou stranu, tj. pana Hitlera.
      Prostě klasické anglosaské „rozděl a panuj“ – budeme financovat obě strany, ovšem na úvěr, a pak budeme chtít splácet a válečné reparace.
      Stejně jako už za napoleonských válek.

      http://reformed-theology.org/html/books/wall_street/

    • Vopicka napsal:

     „Zcela jinak ovšem vypadala situace v letectvu. V námořním letectvu tvořil podíl letounů dodaných na základě lend-leasu 19,4 procenta celkového počtu letounů, a dokonce 22,3 procenta bojových letounů. Za Velké vlastenecké války činily bojové ztráty stíhací složky sovětského frontového letectva 17 467 letounů, z toho 341 hurricanů, 224 tomahawků a kittyhawků a 1030 aircober. Ruský nacionalisticky orientovaný vojenský historik Alexandr Borisovič Širokorad sice jedovatě poznamenává, že sovětští protiletadlovci omylem sestřelili stovky jim neznámých „lendleasovských“ strojů, když přelétávaly nad jejich pozicemi, současně však přiznává, že mnoho sovětských es dalo přednost právě těmto letounům. Hvězda polárního nebe B. Safonov přesedlala z I-16 na kittyhawk. Trojnásobný hrdina Sovětského svazu A. I. Pokryškin létal od jara 1943 na aircobře a sestřelil na ní padesát letounů. Na spitfiru létal dvojnásobný hrdina Sovětského svazu A. V. Vorožejkin, přičemž sestřelil 52 letounů.“

     http://svobodneforum.cz/kolik-pomoci-spojenci-za-valky-poslali-sovetskemu-svazu/

   • Jaris napsal:

    Kukuline, kukuline! Placas nesmysly az to buci! Vsichni Rusti chlapi sli na frontu a zenske do fabrik, aby vyrabely zbrane vcetne tanku. A ze neplatili, vole? Platili svymi zivoty! A v obrovskych cislech. Neni zadny jiny ucastnik II.sv.valky, ktery by mel vice obeti. A jdi si sednout zpatky na nocnik!

   • Jarek* napsal:

    Pane kukuline, pokud se poctivě zúčastňujete kurzu historie pod názvem „Bylo, nebylo“ pořádaný panem Štětinou, pak rozumím úrovni a hloubce Vašich informací. Na takové s prominutím sračky,co z Vás vypadly je škoda slov.

   • Brňák napsal:

    Ty jeden ubožáku a americkej rektonaute ! Kdo tě učil dějiny ? Nějací dementi z NGO ? Takovou píčovinu může vypustit z tlamy jen naprostý debil. Měl tě tata šplíchnout raději kozám do pití, ty zachráněnej potrate. Ale na každou svini se najde řezník !

  • mk napsal:

   Mošé Zeman slouží především sionistické klice, která se kloní ke globalistické kabbale, havlistická lumpenkavárna je pátá kolona US sionistické kabbaly. Zájem českého státu a lidu je v obou případech drhořadý, aktuálně je první skupina sionistů jenom menší zlo.

  • Jan procházka napsal:

   Tento komentář mi na fb jako členu Ládi Kašuka stránky nepustila cenzura…

   Jan Procházka Po demonstraci síly Ruských zbraní USA zjistily,že jsou o generaci pozadu…Tento ksindl nedokáže říci nic na rovinu,ale pomstít se musí alespoň prostřednictvím svých vypiplaných islámských teroristů…Tedy budou teď padat Ruská civilní letadla,dokud nedostanou od Ruska po tlamě…(už dostávají v Sýrii)
   Nelze přidat komentář. Opakovat

   • |Marie napsal:

    Mam stejnou zkusenost, ikdyz ne na strance pana Kasuka.

    Ksichtoknizka je nejlip vymakany podvod na lidi za ucelem jejich kontroly. Nemame ani poneti, kdo vsechno tam ma vstupy a moznosti zasahovat.

    Nevim, jestli se mnou souhlasite, ale ja tvrdim, ze uz je potreba jednat a tvrde!

 2. Jarda napsal:

  Zatím je to stále jenom spekulace, ale Putin není žádný blbec. Od začátku musel počítat s teroristickým útokem a určitě měl připravené varianty reakce. Jakmile oficiálně vydá rozhodnutí o důvodu havárie, tak se budeme divit. Reakce bude taková, že vyrazí jak Ušákům tak jejich „dětičkám“ dech.

  • |Marie napsal:

   Jeho situaci mu vubec nezavidim…on to nemuze nechat bez odezvy, protoze by tim zradil svuj narod.

   A kdyz na to zareaguje, tak bude hruza.

   Cetla jsem si na ruskych forech, co tam lidi rikaji:

   Vybombardovat Izrael, ten totiz za tim je.

   A ja jsem o tom presvedcena.

   Tady je vzkaz od IS, ktery je formulovan ve stylu tech nadrazenych, pry bohem vyvolenych idiotu:

   “ Najdete si sve cerne skrinky a analyzujte je, sdelte nam vysledky vysetrovani a hloubku vasich expertiz a dokazte, ze jsme to neudelali a jak bylo to letadlo sundano.

   Uvztekejte se k smrti. My jsme ti, kdo ho s pozehnanim boha sundali. Jednoho dne vam odhalime jak, az se nam bude chtit….“

   • MIA napsal:

    Ten vzkaz celkem odpovídá realitě, IS je totiž některými nezávislými novináři na západě zvažován jako ne Islámský, ale Izraelský stát. S akcí RF v Levantě totiž skončil Great Izrael sen a začala Great Israel noční můra…kdo umí anglicky, dobré články na stránkách Jim Stone Freelance Journalist
    Rusové to vědí od začátku, první na místě havárie byli jako první „israeli assests“ což znamená, že černé skřínky už byly zřejmě nalezeny, Sinaj má zvláštní statut uzemí mezi Egyptem a svatou zemí takže dojet tam 40 mil z hranice a „pomoci“ s hledáním asi nebyl problém

 3. Michal napsal:

  Myslím, že to byla společná práce USA + Izrael, to jsou ti dva světoví satani. Ještě je možné Turecko, když vládnoucí straně nevadilo najít a nastrčit sebevražedného Turka, který zabíl více než 100 Kurdů, proč by ji mělo vadit toto. Ale spíše bych to viděl na Obamu, to je ta ničeho se neštítící špína a ještě nám sem posílá své černé bratry stejného ražení.

  • tsunami napsal:

   Američtí nezávislí novináři tuto verzi potvrzují, Putin to ví, emerický scénář a izraelská střela. Počítají s tím, že na Izrael si nikdo netroufne – třeba i omyl- troufne ruská pátá kolona ve svaté zemi, je jich tam 2.5milionů

  • |Marie napsal:

   Logicky. A podle formulace vzkazu IS, to je Izrael. Bibiho dementni stylistika..

  • MIA napsal:

   President Obama už nic neřídí, jen vydává zcestná prohlášení. V podstatě pochopil, co způsobil, není v jeho moci cokoliv zmařit, někdy je mi ho líto. Podle mne on sám sympatizuje s Putinem, je však bezmocný

 4. ochránce napsal:

  Je to smutné,velmi smutné.U nás média dělají z Ruska a jeho lidu krvelačné bestie toužící jen po válce.Každý soudný člověk však ví,že národ,který nesl celou tíži druhé světové války,po válce nikdy netoužil a toužit nebude.Díky jim,je ještě na světě aspoň celosvětový mír ikdyž se USA,za každou cenu snaží o tu svou třetí světovou u nás v Evropě.Rozesrali celý svět,slavné NATO a EU.To jsou dvě zločinecké organizace a obě se navzájem doplňují.Naše vláda i politici jsou stejné zrůdy.Nikdo,kdo je aspoň trochu normální a má svědomí,by nemohl zradit svůj národ a svou zemi,za peníze.Půjdou do pekel,kam patří.A to jednou provždy.

   • hel napsal:

    skvěle okamura, jako vždy hřebíček na hlavičku…jen nechápu, proč je v tom tak široko daleko jediný mezi politiky…a to i mezi opozičními..aspoň tedy nikde nevidím takto úderný komentář k rumunské velepodlé schůzce..

  • Jaris napsal:

   Hezky a pravdivy komentar, Ochrance.

  • hel napsal:

   já souhlasím, jen ta poslední věta by měla být doplněna- do těch pekel oni sami nepůjdou, ani se nestane žádný zázrak! tam je musíme poslat MY SAMI !

  • Marie napsal:

   ochrance: to delaji pro mlade, kterym uz pomalu nema kdo rict pravdu o 2.svetove valce. Moje prarodice zazili obe svetove valky, moji rodice tu 2.svetovou. Zachranili je Rusove, nebyt toho,tak nejen ja neziji, ale spousta dalsich a dalsich, toto si malokdo uvedomuje, kdyz na ne nadava.
   Hruzy valky ze sveho zivota nevymazes, takze nasi rodice nam o tom vypraveli a my jsme zili prave diky Rusko v miru celych 70 let. Podivej, kolik let bylo mezi dvema svetovymi valkami, jen 20. A jsme 25 let po rozbiti socialistickeho tabora a je tady valka zase. Z toho snadno pochopis, ze jde o zamer, nebot valka je ten nejvynosnejsi byznys na svete.

   Kdyz rikas, ze pujdou do pekel, kam patri, tak ti musim pripomenout, ze sami od sebe ne, a shorime my , ne oni. Zase zalezou a zopakuji to po case.

   Lidi je musi pochytat, a to vcas, jinak to nepujde. Pijavici musis odtrhnout a ne ji domlouvat, aby odesla!

  • Pepi napsal:

   Ochrance:Muj souhlas.Sympatie.

 5. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Článek nepotřebuje žádný komentář,naprosto vystihuje situaci a úlohy jednotlivých aktérů,díky zaň.

 6. martin bareš napsal:

  pane Zeman: Charlie Hebdo se posmívali.

  Kde je Vaše rázné a rozhodné „je suis Charlie“.

  Zařaďte se, prosím, tam kam patříte.

  Otevřeně a bez obalu.

  Lidi maj krátkou paměť a Vaše výkřiky na začátku ukrajinského Majdanu, že by se na NATO mělo vydat k hranicím Ruska, aby ochránilo udatné ukrajinské obránce, na to si už málokdo vzpomene. Tak jako na Váš veřejně vyslovený úmysl pozvat Porošenka Velkého do matičky Prahy.
  Čeká na Vás houf zelených karet. Do toho, Zeman, do toho!

  Jazykový talent máte, časovat sloveso býti v první osobě zvládnete hravě. I ve francouzštině.

  • Robo napsal:

   Martin Bareš, zdravia..prajem!

  • Marie napsal:

   Spravne, ze jsi to pripomenul tady, dekuji. Zatim jsem jedina, kdo na jeho skutky poukazuje. Je to neskutecny manipulator a usaskovane hovado.

   Vcera jsem na youtube si prohlizela ruske zpravodajske servery. Na jednom z nich rikali, ze Ceska republika je proti prijimani uprchliku a nas president dokonce rekl, ze jestli k nam pujdou, tak on bude prvni, kdo vezme zbran a pujde na hranice!!!

   Ja myslela, ze spadnu! Vzdyt ten ozrala sotva chodi a bude delat takove gesta! Ted si vemte ten efekt na lidi, kteri to slyseli a reknou si, ten cesky president, to je neco, to je dobry chlap. A pritom je to curak prolhany.

   Podepisuje zakony v jejich prospech? Samozrejme. Jejich zajisteni, jejich volebni pravo a zakony proti jejich diskriminaci, a dalsi. To se brzy projevi.

   Prasacenko tento tyden podepsal novy zakon o prijimani cizincu do ukrajinske armady. Myslite, ze ten nas to neudela, kdyz tak volal po armade EU? Samozrejme, ze udela. Lidi jsou lini premyslet, ze ne podle reci, ale podle skutku se clovek hodnoti!

   Pripomenu ti zidovskou zrudu jmenem Havel. Co ten rikal a co udelal? Sliboval, ze uz nikdy nebudeme v zadnem paktu a pak jsme byli v NATO I proti vuli nas vsech a on dokonce nazval bombardovani byvale Jugoslavie humanitarni akci!!

   A lidi se nepoucili? Ptam se proc.

   • martin bareš napsal:

    Marie: ono je nás ohledně našeho prezidenta se stejným názorem víc.

    Některým lidem dochází, že nějaké slovní kosmetické úpravy nikam nevedou.

    Máme být v zadeli hned, nebo až zítra.

    Horší věc, že pro mnoho lidí je tahle obezlička vítanou výmluvou. Něco se děje, někdo to za mně řeší a vyřeší a mně se nezkřiví vlásek na hlavě. S tímhle mám zkušenost právě z teďka u blízkých přátel či známých a pro zúčastněné to je nevývratný pád na držku v nejbližší budoucnosti. Ale výmluvu si vždycky dokážou najít.
    Jako když si jdou cikáni pro dávky a maj pocit, že na ně mají nezadatelný právo.

    • hel napsal:

     „někdo to za mně řeší a vyřeší a mně se nezkřiví vlásek na hlavě.“….tento postoj já cítím z mnoha ctitelů zemana bohužel taky…prali by se se mnou zle, když zpochybním nějaký jeho výrok, ale to je tak všechno..a to jak v diskusích na netu, tak už jsem jednoho takového nešťastníka potkala i mezi bližšími známými…je mi jich ale líto, připadají si bezmocní a že se konečně za ně někdo bere, tak mu aspoň ze všech sil fandí jak při fotbale..nemá v pořádku sebevědomí tenhle národ, nikdo pořádně neví, čí je…kromě sionistů, ti to ví vždycky

    • Marie napsal:

     Tak tak. Vsechny zeme, vcetne CR podepsaly zakladny NATO na svem uzemi! Krivak Zeman tam posle Hamacka? Primitivni hra na schovavanou, kterou sezere jenom decko ci vymyta hlava. Zeman samozrejme souhlasi a na paktu bude jeho podpis, ne Hamackuv, ale „pan“ president tam prece nebyl, ze.
     Je to pruhledny hradni sasek, presne toto jsem mu napsala.Jel do Moskvy na oslavu vitezstvi Velke vlastenecke valky, ale na te oslavy se nezucastni..to je totez v bledemodrem. Kriva drzka, ktera si mysli, ze si vykeca pozici taticka masarycka.

     Moje osobni potycka s nim byla o zakonech, kter podepisuje a ma sanci ovlivnit I jinak. Jestlize dava (kdovi) 50 tisic ze sveho platu na statni dluh ( zase seskarna se zalibit lidem a nenapadne jim vsugerovat, ze ten dluh je skutecne nas, ikdyz moc dobre vime, kdo ho nadelal a kam ty prachy sly, nam ne), tak muze nekomu platit I za to, ze bude podavat navrhy zakonu pro dolni lidi, jak jim sliboval, ze bude jejich presidentem.

     Misto toho, dement jeden, si mysli, ze kdyz mi velkolepe okeca, jak on by to rad, ale ze nema pravomoci, ze to sezeru a dam mu pokoj. Nedam.
     Je toho samozrejme vice, k cemu jsem ho tlacila a predem mu napsala, at se na nedostatek casu nevymlouva, protoze kdyz si ho najde na kraviny, jako jsou Pussy Riot, tak ho musi mit pro sve obcany…
     Ja mam porad pred ocima ten jeho onanii nadseny ksicht, kdyz v AIPAC do kamer pro cely svet prednasel, jak kazdy z nas by mel rict, ze je zid.

     Na nej uplne nejlip sedi to, co jste psal: zvanivost. Primo zarivy priklad nacvicene zvanivosti s patricnou mimikou a reci tela ( viz jak u toho krouti svou makovici), viroza jeden…

     President musi byt pravdomluvny, dustojny a ne sasek. Od doby Havla mame jenom takove.

     • Ivana napsal:

      Mýlíte se Marie, šašek a ožrala byl právě ten vámi opěvovaný Havel. Teď máme konečně prezidenta.

      • Marie napsal:

       Spatne ctete nebo jsem se nepresne vyjadrila?
       Havla jsem nikdy neobdivovala. Poznala jsem ho v Radiu Svobodna Evropa a projevil se jako hajzl, kterym ve skutecnosti byl vzdycky, jen na lidi sehral divadylko o pravde a lasce.

       Zeman neni o nic lepsi. Rikam, ze pocinaje Havlem jsme nemeli presidenta, jenom sasky.

       Jestli obdivujete Zemana, tak si ho obdivujte, to je vase vec. Je to na vas, jestli chcete zkoumat, co clovek kona, nebo vam staci jen jeho zvaneni.

       • Jan Jinsky napsal:

        Holka, ty jsi byla všude a každého si znala. Jestli jsi dělala v rádiu Svobodná Evropa, tak bys už měla mít metál.
        A ne třít bídu s nouzí v Mexiku.

        Holka jedna, ty jsi průhledná jak sklo. Vymejšlíš si, aby si byla zajímavá. A hlavně…. lžeš a máš v sobě nenávist.

        • Vopicka napsal:

         Jinsky, no je to bejlava krava z Novinek.
         Jmenuje se Marie Dikyova a zila v USA nelegalne v meste Thousands Oaks v Kalifornii.
         Pracovala tam jako cisticka bazenu. Strasne zakomplexovana krava.

     • Žabák napsal:

      Už věta, že Zeman poslal Hamáčka je úplně mimo. Hamáček tam jel jako vyslanec vlády a ne jako vyslanec Zemana.

      My nemáme prezidentský systém jako USA, ale parlamentní. Zeman má velmi omezený koridor pravomocí. Už to, že tenkrát odmítl jmenovat další Kalouskovu hrůzo vládu, na což zdejší osazenstvo asi pozapomnělo, tak už z toho se ČT a rádoby právníci mohli zbláznit.

      Ohledně Zemana je Maruš úplně mimo, vůbec netuší jaké má kdo pravomoce, co může a co ne a jak se tu v ČR dělá politika.

      • |Marie napsal:

       Za ostatni zeme se zucastnili presidenti, Zeman se cpe I tam kam nemusi, takze nejspis mas pravdu v tom, ze se o pravomoce dukladne hadaji.

       Jenze je to jedna banda a do detail nevidim a ani nemam moznost.

       Z hlediska pozice nasi zeme ale jsou to vsechno jenou loutky zahranicnich sionistu. To je videt, a v tom se mylit nelze.

       Sionisti se rvali a rvou mezi sebou stale. Viz na Ukrajine Prasacenko-Kolomojsky.

       Pro zajimavost z aktualne.cz:
       Zástupci důchodců jdou k Zemanovi

       Od ledna příštího roku, kdy se penze zvyšují, si čeští důchodci a důchodkyně příliš nepolepší. Podle návrhu vyhlášky, který připravilo ministerstvo práce, by se měla pevná část důchodu zvýšit o 40 korun na 2440 korun.

       O výši důchodů a jejich valorizaci chtějí dnes s prezidentem Milošem Zemanem mluvit zástupci Rady seniorů ČR. Podle nich je přidání ostudné a nedostatečné. Zeman už dřív řekl, že by se způsob zvyšování penzí měl změnit.

       Nyní se obvykle důchody zvedají o určité procento, lidé s vyšším důchodem tak dostanou přidáno víc. Tento model by se mohl nahradit „jednotnou valorizační dávkou“, řekla před časem hlava státu.

       On jenom keca a neda jediny podnet k reseni veci. Proto jsem proti nemu.

       Co si budeme povidat, nejsme v pravnim state. Politici jsou zvanilove a zlodeji a do pravomoci si lezou, ale pro lidi neudela nikdo nic pozitivniho, pouze likvidacniho.

       Takze je potreba sejmout je vsechny, dojednoho.

       • Žabák napsal:

        Kdyby byly v řiti ryby, nebyly by rybníky. Aneb, kdyby byl v prezidentské kampani někdo lepší než Zeman, budu ho volit. Ale nebyl a Zeman byl nejlepší volbou z daných možností, všichni ostatní byli horší a nejhorší z nich kníže temnot Bilderberg byl málem prezident.

        Ty prostě chceš mercedes ve chvíli kdy je k dispozici jenom felície v horším případě bosá chůze po rožhavené plotně.

        V současný době, žádný politik nedělá ani kousíček toho co Zeman. Kdybys žila v ČR a sledovala média mainstreamu, tak bys celý den koukala na propagandu proti ČR, Rusku a Zemanovi a podporu NWO.

        Jelikož tu nežiješ, tak nevíš jaká je atmosféra ve společnosti a i když čteš média, pořád ti uniká ten reálný pocit, který můžeš mít jen když tu žiješ.
        Viděla bys na vlastní oči ty fanatické BIOroboty NWO, kteří dnem a nocí pracují na zničení ČR a pak by si byla ráda i za Zemana. Opakuji znova, nebyla lepší volba.

  • Ivana napsal:

   Pane Bareši, právě vy jste ukázkou toho, jak lidi ztrácejí paměť, anebo to děláte úmyslně, abyste prezidentovi uškodil? Zeman ono pozvání Porošenka oznámil v pořadu s Moravcem a odůvodnil to tím, že by mu chtěl domluvit, aby promluvil s oligarchou Achmetovem a pomohl tak zabránit bčanské válce na Ukrajině. Že se, člověče, za ty lži nestydíte! Typický volič Kárla…

   • martin bareš napsal:

    Ivanko, Ivanko.
    Když jsem proti jednomu, tak to neznamená, že lezu do řitě druhému.
    A blekotovi mekotovi?… to opravdu ne.
    Individum, který by poslalo prezidenta Edvarda Beneše před Hagský tribunál za jeho Dekrety (samozřejmě teoreticky), aby ho tam otrávili jako pana Miloševiče?

    Co se Zemana týče: nemám rád někoho, kdo žvaní. Pro mne je důležité, co dělá, jak koná.
    Jedu -li na přehlídku do Ruska a pak jsem připosranej se na ni opravdu jít podívat a místo toho si špitám někde na ruským záchodku s kolegou Ficem.
    Ne, nemám rád lidi typu „aby se vlk nažral a koza zůstala celá“.
    Polirik Ivanko musí mít jednu vlastnost.

    UMět jednat téměř s každým, ale stát si za svým. Vymezit se. jasně, zřetelně. To je pro mne politik – vlastně u nás téměř vyhynulý druh.

    Slyšela jste někdy toho prasečího prezidentskýho idiota – už mi stoupá adrenalin – když došlo k masakru v Oděse, že by vystoupil a řval???.
    Né, on chtěl jenom „domlouvat“ Porošenkovi I, Velkému. To je formulace o zlatý vidle – ale pro Vás Ivano.
    Ivanko škoda, probuďte se.
    Není každý nepřítel našeho národa, kdo nesnáší Zemana.

   • Marie napsal:

    Ivanko, mate cernobile videni. Jste product NWO jako vysity. Pristupujete na princip rozdelovani, a to je slepota. Kdyz nekdo nepatri nalevo, tak automaticky patri napravo? Samozrejme ze ne. Jedina rozumna vec je nikam se neradit ( s vyjimkou valky, kdy nelze zustat stranou). Spousta lidi si tleska za volbu Zemana jenom proto, ze sislaknize byla horsi varianta ze dvou spatnych.

    Umyslne nam nastrcili dva dementy, aby meli zaruceno, ze at vybereme kterehokoliv, pujde jim na ruku a bude poslusne plnit prikazy. Budete asi hodne mlada, ze vam to nedoslo.

    No nic, jiste to dozenete.

    Musim se smat tomu vasemu nesmyslu, ze Zeman jel nekomu domlouvat! Panenko skakava! Zeman nema vubec zadny vliv na to, co Prasacenko dela, protoze ten dela vsechno podle prikazu svych soukmenovcu v USA, ktere jsou ovladany siozidy.
    Ja jsem Zemana nevolila, protoze ja chci ceskeho presidenta a ne zidovskeho. Taky pro nasi republiku absolutne nic neudelal, jenom skodi.
    Muj pripad vam nestaci? Pritom se jedna o dalsich pres 80 tisic lidi, kterym Zeman skodi. Ani na vyzvu nic nenapravi, akorat poskytne stejne hloupe vymluvy, jakou jste tady napsala vy.

    Tleskate zvaneni a skutky, ktere likviduje vase sousedy, prehlednete jako krajinu.

  • Jaris napsal:

   Martine skvele! Pripominat to ,ze podporoval NATO, aby se vydalo smerem k ruskym hranicim, ze chtel pozvat to zidovske prase Porosenka Waltzmana do Prahy, ze kricel do sveta „Ja jsem zid“, ze podporuje kriminalni Izrael a chtel tam na vypomoc poslat ceske vojaky. Zeman = podvratak.

   • Marie napsal:

    Tak tak, Jaris. Jeste pripomenu to jeho vykrikovani, ze potrebujeme ARMADU EVROPSKE UNIE!

    To opisoval od Junckera, kamaradicka, taky alkoholika.
    Dalo by se toho najit daleko vice, protoze Zeman objizdi kraje a vsude slinta nesmysly.

 7. Rudolf napsal:

  IS, umírněná opozice, alkaida, cia, …. sakriš to je názvů pro americký terorismus. Mám z toho úplně zmatek.

 8. 0^n napsal:

  Kde se dá volně poslechnout audio záznam z „černé skříňky“ toho A321, let č. 7K9268 ?
  Díky za odkaz.
  Nebo má pan Kašuka přístup k materiálům vyšetřovacích týmů?

  • Marie napsal:

   Nebojte, oni to zverejni brzy na ruskych zpravach. Mozna, ze uz to udelali a on to ma od nich. Takova vec se neda utajit.

   Vsimnete si, ze Obama, aniz by mel tyto podklady, uz dopredu rikal, ze jde o teroristicky cin. On moc dobre vi, kdo za tim je. Rusko se brani valce, tak musi byt nejak donuceno…

   • Bianca napsal:

    Rusko se brání válce mimo jiné i z toho důvodu, že nechce zničit případné budoucí posily Euroasije – nás pomatené „západní“ Slovany a střední Evropu. Rusové vědí a počítají s námi, vědí, že politici nikoliv leč národy tu zůstaly celkem normální.
    A také vědí, že ta válka by smetla USA – americký národ, který je sice tupý a sebestředný, ale za svoje elity nemůže. Američani byli nejdříve oblbnuti, odzbrojeni a nakonec jako národ ožebračeni těmi svými „elitami. Kdo se s tím však mazat nebude je Čína….

 9. Ďuro Trulo napsal:

  Važení glogeři!
  Plně chápu Vaše emocionální rozpoložení, ale podstatné je provést urgentní a komplexní ohledání místa činu a učinit analýzu zjištěných faktů a z ní plynoucí závěry.
  Osobně se domnívám, že příčinou pádu dopravního airbusu na Sinaji byl teroristický útok, ale zkusme trochu logické analýzy.
  1) výčet možných příčin pádu:

  a) technická závada na motoru – lze zvládnout bravurně zbylým motorem nebo klouzavým letem
  b) technická závada na řízení či křídlech – ihned zjistitelná a zaznamenána č. skřínkami, posádkou i cestujícími
  c) požár uvnitř letadla – zjistitelný, hasitelný, zdokumentovatelný
  d) výbuch uvnitř letadla – nezjistitelný, dokumentovatelný č. skřínkami (nedeklarován vyšetřovateli-nenastal)
  e)výbuch motoru – dokumentovatelný č. skřínkami a vnějším sledováním (svědectví, video) asi nastal!!!!
  f)požár motoru – zjistitelný, automaticky hasitelný (umožňující dolet s druhým motorem)
  g) střet s cizím tělesem (letadlem, ptáky, balonem) zjistitelný, dokumentovatelný, umožňující dolet či nouzové přistání.
  h) sestřel palubním kanonem voj. letadla zjistitelný, dokumentovatelný, nenastal.
  i) převzetí řízení teroristickým počítačem a navedení na kolizní kurz – těžko zjistitelné, zdokumentovatelné záznamem č. skřínek a charakterem dopadu (evidentně nastalo ale u airbusu v pyrenejích ne na sinaji)

  Z uvedeného výčtu možností mi jako reálný vychází bod e) t.j. exploze motoru s následným vylomením celého křídla z draku letounu a jeho rozpadem na 2 – 3 kusy. Exploze motoru může nastat:
  1) fatální závadou na přívodu paliva do spalovacví komory, což lze předpokládat pouze vysoce odborným zásahem do palivového systému a jeho regulace (vše uvnitř letounu, stráženo, kontrolováno před startem i za letu)
  2) zásahem motoru zbraňovými systémy (palubní dělo, raketa vzduch-vzduch, laserová zbraň, elektronická zbraň)
  Tento bod se mi jeví jako nanejvýš pravděpodobný a je zřejmé, že to nemohli provést musulmani s kalašnikovy a ručními raketkami, nýbrž vysoce specializované terorkomando US nebo židoizraele. V každém případě přišel útok ze vzduchu (nikoliv z pozemního stanoviště), což znamená, že ho provedly americké nebo izraelské speciální letouny, zřejmě střelou vzduch-vzduch s termonaváděním, čemuž odpovídá zásah motoru. Rusové o tom od provopočátku přesně vědí a mlží pouze proto, aby nemuseki oni začít třetí světovou. Jsem velmi zvědavý na jejich účinnou, asymetrickou odpověď, protože rubikon byl už překročen naposled. Situace je smrtelně vážná a naši mediální hajzli podsouvají lidem bombový hoax, aby to bylo smeteno na ISIL, který není schopen se na bojišti ani řádně počůrat.

  Jinak zprávy o tomto teroru najdete na vebu http:/orgo-net.blokspot.cc/2015 pokud ho hajzlové neblokli.

  • Robo napsal:

   Ďuro, orgo-net mi už nestojí ani za pozornosť.
   Celé vyšetrovanie a aj následné akcie nechám na Rusoch, aj keď sám som zvedavý na odpoveď.
   V úvahe Ti ešte chýba SA. Čo je ale aj tak tatáž pakáž s VB, USA aj Izraelom..

 10. Ďuro Trulo napsal:

  oprava
  http:/orgo-net.blokspot.cz/2015

 11. Michal napsal:

  Po tom Obamovi já už ty černý nemůžu ani cítit, kdyby se mi jako soused nastěhoval černej, tak bud´on, a nebo já. Než jsem poznal Obamu, nic jsem proti nim neměl, a ted´ už jo.

  • Robo napsal:

   Obama má vraj korene v európskej šľachte. Nieje všetko čierne, čo sa blýska.. :-)))

  • Jaris napsal:

   Michale, Obama je Z I D po matce a zidovstvi se dedi po matce, protoze ta je jista a otec nikoli(ikdyz ten otec u nej je jasny). No a kombinace lstiveho zida a agresivniho negra je smrtelna kombinace.

   • Jan Jinsky napsal:

    Zato nenávistný slovanský důchodce je taky pěkně hnusná věc.

    Divím se panu Korálovi, že mu nevadí takové hejno rasistů. Ale na druhou stranu – dobře pro mně a lidi podobně smýšlející. S takovou tlupou nikdy ničeho nedosáhne. Takže je to ve výsledku pozitivní :)

    • Jaris napsal:

     Jinsky, vzdyt to, co jsem napsala je pravda cerne na bilem. Pokud ovsem se Ti Obama zamlouva jakozto verejny cinitel, vubec mne to neprekvapuje. Zidi JSOU lstivi a Negri JSOU agresivni. Nakonec to brzo poznas na svou vlastni kuzi.

     • Jan Jinsky napsal:

      Jaris, asi se shodneme, ze podle jednoho cloveka hodnotit celou skupinu lidi je pitomost.
      Ti tvi negri jsou stejne agresivni jako my. Z toho co si napsala smrdi rasismus az hruza a k tomu presvedceni o tve nadrazenosti.

      • Jaris napsal:

       Jinsky, nehodnotim obe skupiny podle jednoho cloveka ale podle jejich vetsiny. Zidi jsou falesni a nadrazeni jinym lidem. To jsou ti, kteri jsou nejvetsimi rasisty na svete. Staci pripomenout letity izraelsko-palestinsky konflikt, jak zidi bezostysne zabiraji dalsi a dalsi pozemky a Palestince vrazdi ve velkem. Staci si precist nebo poslechnout vyroky zidovskych politiku, co soudi o ostatnich lidech. Take se mi nelibi zidi v ceske vlade, kteri uspesne skodi Ceske republice jako Stropnicky, Dientsbier, Sabatova, Vondra, Stetina a mnoho dalsich. Je take znamo, ze spousta zidu je v americke vlade a ti jsou pricinou dnesnich konfliktu. Dalsi je Merkelova, ktera zamorila celou Evropu utecenci a ty mi tady budes vykladat, ze ja jsem rasista, kdyz vim, ze cela tahle akce je zidy rizena a podporovana? A ze je nespravna?
       Co se tyce tech cernych v Africe, ti se vrazdi navzajem. V Americe jsou cim dal vetsim socialnim problemem. Samozrejme ne vsichni, ale procentuelne to cislo je vysoke.
       Jinsky, Jinsky, kdypak Ty prijdes k rozumu!

       • Robo napsal:

        Jaris, on nepríde k rozumu už nikdy.
        V posledných dňoch mu tu veľa ľudí dovoľuje svojimi reakciami, aj keď vedia, že sú úplne zbytočné, to tu zamorovat viac, než obvykle..

   • Marie napsal:

    Amen. A toto hovado jeste dostalo Nobelovku za mir!

    Teroristum se rozdavaji metaly! Nakonec stejny smrad siozidovsky Havel take vyznamenaval podobne zrudy.
    Oni maji proste vychovane tytez pristupy k zivotu a lidem. A tak se je da snadno poznat. Oni si to ani neuvedomuji, protoze jim je to prirozene.
    Az na to nekdo poukaze, tak zacnou rvat o antisemitismu, rasismu a nenavisti. Ale ze ji zpusobuji, o tom se nesmi mluvit.

    ( Jinsky kvuli tomu skace jak kopacak, ale je mu to prd platne, uz se s nimi lidi nebudou parat, proste to zaslo prilis daleko a priroda vola po rovnovaze…)

   • Miloušek napsal:

    Někde jsem se dočetl, že je pan Obama prostě Evropan — po čase jsem pochopil, jaká ironie to byla – no jistě, migrace má v EU vytvořit přesně to co už je pan Obama – hnědobílou rasu,značka IQ není důležité

 12. Carlos IV napsal:

  Duro Trulo – o Tve verzi raketou vzduch – vzduch mluvil i Fulford (ktery mne ted trochu klame se svymi nazory, ale to je jina) dokonce jmenuje vojenske letiste ze ktereho izraelska stihacka udajne vzletla – je to na jeho cz webu (anglicky je placeny, cesky ne – inu toho zida v sobe nezapre :-). Jinak zdravim vsechny mel jsem nucenou odmlku – chcipl mi broadband.

  • Marie napsal:

   Carlosi, toz vitaj zpatky :-).

   Co se tyka Fulforda, tak ho uz bohuzel nelze brat vazne. Ten clovek je psychicky zlikvidovany. Ja si vzpominam, ze na nej delali porad hon a lidi se ho ptali, zda se neboji. On tehdy rekl, ze ma nad sebou vlivnou ochrannou ruku, ze si ho nikdo nedovoli zabit. No zabit ho nezabili, ale ponicili mu zdravi. Je to uplne nekdo jiny. Ja bych ho rada videla dneska, jak vypada. Tam na tom ceskym webu je videt a nebo jenom slyest?

 13. Justass napsal:

  No, myslím, že ten výbuch letadla má mnohem hlubší podtext. Tedy nejen pomstu Američanů a jejich spřátelených armád kolem ISIL za to že jim Rusové v Sýrii vypálili rybník. Minimálně druhým důvodem je skutečnost sbližování Ruska a Egypta ( dodávky ruských – tedy ne amerických letadel dodávky vrtulníků na Mistraly…). Sem bylo nutno vrazit klín. Proto Rusové i Egypťané tak dlouho popírají, že by šlo o teroristický čin, protože by se jednalo o teroristický čin na území a z území Egypta ( důležité je to území, ne kým ). Proto také Američané i Angláni protlačují právě ten výbuch, coby teroristický čin.
  Uvidíme co na to příště Pjakin – ne.

 14. Ďuro Trulo napsal:

  Justasi!
  Klín mezi Putina a egyptského presidenta Sisiho vrazit téměř nelze, protože alternativou je v Egyptě muslimské bratrstvo, židovláda a poroba američany a to Sisi pokud dýchá nedopustí, no dolních 70 000 000 egypťanů do toho kecat nebude.

  • Justass napsal:

   ….Justasi!
   Klín mezi Putina a egyptského presidenta Sisiho vrazit téměř nelze…..

   Jistě, to ani netvrdím. Ovšem angloamerická hovada to alespoň zkoušejí. Ostatně stejně jako mnohokrát v minulosti, současnosti a zkoušet to budou i v budoucnosti.
   Civilní oběti jsou pro ně jen jaksi nepodstatné vedlejší jevy.

 15. Paul Durham napsal:

  podívejte se na věc bez emocí a podivíte se, že to zmrdům tak dlouho trvalo, než to civilní ruské letadlo sundali, vždyť to bylo 100% riziko, proto osobně vůbec nechápu, jak může někdo letět na dovolenou do válečné zóny

 16. Jan Jinsky napsal:

  Klasika… před pár dny, když jsem tu napsal, že Američané říkají, že to letadlo havarovalo kvůli výbuchu bomby, tak jsem byl za debila.
  Dneska to všichni máte za potvrzené. A hned víte, že za to mohou USA. Vy nejste ovce – by jste stádo oslů, co hýká, jak se mu poručí. Fakt zabedněnost non plus utra.

  • Vopicka napsal:

   „Vy nejste ovce – by jste stádo oslů, co hýká, jak se mu poručí. Fakt zabedněnost non plus utra.“

   A tihle ti alternativni oslove nam chou ukazovat nakou tu jejich cestu hahhaha..vzdyt je to tady samy zakomplexovany blbec jeden vedle druheho.

   • |Marie napsal:

    A proc sem leze takovy neosel, co si rika Vopicka?

    Ze strachu, co se na vas chysta. Jenze na lidi ta vase zakomplexovana prolhnanost uz neplatim. Mas smulu, muzes tady tak akorat vykrikovat, ale to je vse. Akce probehne, a I s takovymi zradci naroda jako jsi ty, si poradime.

    Jak je v Ostrave?

   • |Marie napsal:

    Jo a jeste malickost: Pokud nejsi osel, tak zajiste ochotne dolozis sva tvrzeni o mne.

  • Jaris napsal:

   Nic neni potvrzene, Jinsky! Jsou to stale jen domnenky. Cekam, jak se k tomu vyjadri Rusko. Dalsi teorie zrovna koluje, ze letadlo bylo sestreleno ve spolupraci US a Izraele jako odveta za zmareni jejich planu.

   • Jan Jinsky napsal:

    Urcite. Americane sestrelili ruske turisty. Do dava smysl. Na NWOO :)

   • |Marie napsal:

    Jaris: cerne skrinky vyloucily selhani systemu, takze je jasne, ze jde o zamerne sundani.

    V komentari vyse pisi prepis vzkazu od IS, ktery v podstate rika, ze to Rusko nezjisti, jak to bulo sundano a ze to prozradi, az se jim bude chtit.

    Mimochodem, Jinsky pise I v zahranici (r.t.com). Rika si tam Jen Stubov. ( umineny).
    Obcas si zapomene prehodit klavesnici a pise I tady bez diakritiky. No nic, jen jako upozorneni, ze jde o provokatera.
    Presne I tam napsal, ze v Izraeli ziji miliony Rusu, stejna veta jako tady. Tam mu ovsem Rusove na to odpovedeli, kdo to je, kdo vypadl z Ruska do Izraele a Rusove to nejsou…

    Navic tam pokazde dostane na jakoukoliv kravinu, co napise, pouze jednu, stale opakujici se vetu:

    Israel are genocidal maniacs – the sh!thole of the ME – Eliminate Israel NOW!

    A kazdy troll dostava jenom tuto vetu jako reakci na cokoliv napisou.

    Je znat, ze Rusove vedi, kdo je vinik. Zkusenosti maji vic nez dost a nakonec my to vidime velmi zretelne na Ukrajine, kdo to dela.

    • Jan Jinsky napsal:

     Nezapomenu si přehodit klávesnici, ale občas píšu z mobilu ty jedna vševědoucí :)
     A rt ani nevím co je. Ty jsi fakt vědma – akorát ti to věštění vychází na samé lži Marie :)

 17. krysa napsal:

  Židovské krysy naplní vaší zemi africkými lidoopy a prasaty androfagoi. Vezměte si odchod do důchodu, pracujete 24 hodin denně, a nakonec prodáte své vnitřní orgány pro transplantaci. Musíme rozdrtit židovskou krysu.

  • Jaris napsal:

   Ja jsem pro. Zivot bez zidovskych krys by byl krasny.

   • Jan Jinsky napsal:

    Holt to Hitler nestihl. Jaris, budeš muset začít stavět koncentráky sama.

    • Jaris napsal:

     Koncentraky netreba. To je prilis nakladne. ovsem je znamo ze zidi v Izraeli pouzivaji na Palestince bily fosfor a tu Gazu take pekne zmasakrovali.Tak neco podobneho.

 18. Carlos IV napsal:

  Ale s pomoci Sorose to Marie zvladne, vid blbecku?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!