ANESTEZIE – KRÁLOVNA KRYPTOKRACIE

television-brainwashing-300x159Lidstvo je pečlivě umrtvováno. Věci se odehrávají tak rychle a zběsile a v tolika prapodivných směrech, že se to rovná probíhajícímu masovému šílenství. A přesto je většina nevšímavá, což je ta nejpodivnější věc ze všeho. Tato polarizace  vrší problémy, a proto „kryptové“ s nadšením pokračují v pokusech nás zmást a rozdělovat jakýmkoliv možným způsobem. To je důvod prohlubování propasti mezi probuzenými a umrtvenými.

Přichází shůry k těm, kteří se odvažují probudit se do reality na rozdíl od těch, kteří pokračují v nastaveném rámci myšlení. Všichni mají šanci se probudit, ale ne všichni se chopí výzvy a příležitosti.

Zdá se, že taková je přirozenost Vesmíru. Tyto stále se opakující situace se jeví jako jeviště, na které jsme byli postaveni a každá naše individuální volba znamená vznik nějakého výsledku.

Všechno bude eventuelně vyřešeno, ale za jakou cenu? Kde a v čem spočívá naše odpovědnost?

 

Čím více vám něco děláme,josephmeng_n-300x226

tím méně, zdá se, věříte tomu,

že to děláme.

Joseph Mengele

 

 

 

 

MEDIKACE A OVLIVŇOVÁNÍ, CHLÉB A HRY, VYNECHÁVÁNÍ A ZAPÍRÁNÍ

V tomto spočívá výrazný rozkol. Probuzení a uvědomělí se náhle vysmekli z kontrolujícího systému. Ti, kteří to neudělali, jsou manipulováni sem a tam jako loutky na miliónech nano-drátků. Když nevíte, nevíte, že nevíte… a je velmi snadné vás udržovat v klamu.

Když jste probuzeni, svět je úplně rozdílný ode všeho, co vám bylo říkáno a čemu jste věřili dříve. Nyní víte, že nyní víte! A všechno se samo urovná a vše je jasné.

Nějaký čas zabere vymetání několika pavučin, než dojde k pochopení skutečného obrázku, ale to netrvá dlouho.

Pravda nejen sama sebe chrání, ale i sebe pohání.

Jak oni udržují takovou iluzi? Mentální ovlivňování je to, oč tu běží a co provádějí designéři a propagandisté matrixu. Jakmile je jednou vzorec nastaven v myslích vězněných subjektů, můžete nalévat více dalších lží, aniž by si toho povšimli. Rovněž je skrýván fakt, že každý jejich úmysl s lidstvem je zaměřen na kontrolu a vykořisťování… za jakoukoliv cenu nebo důsledek pro tyto nahraditelné „lidské zdroje“.

Dosažení takového ovlivnění vyžaduje značné úsilí z jejich strany, protože my jsme konec konců nezkrotní a oni to vědí. To je jako chemtrails. Kdyby nepokračovali s rozprašováním jejich jedovaté polévky o požadované koncentraci, vliv by se vytrácel, podobné to je s dávkováním fluoridu a tak dále. Aby udrželi značnou většinu ve stavu chodící spící, používají všechny možné metody a musí je udržovat.

Tato skutečnost je zároveň inspirující…neboť bez ohledu na to, co nám dělají, nemohou nás vyřadit z provozu. Pokud nás ovšem docela nepozabíjejí, ale to je pouze postup na vyšší úroveň.

 

NÁSTROJE, KTERÉ OCHROMUJÍ

Takže čím nás specificky kontrolují? Zaplavují naše těla drogami dodávanými nejrůznějšími prostředky; máme nedostatek výživy, slunečního světla a čistého vzduchu, vody a jídla; vzdělávání je znehodnocené a plně kontrolovaná média šíří ohlupující falešné zprávy a takzvanou zábavu; elektromagnetický smog narušuje vlnové délky lidského nervového systému; stresuje nás násilí, represivní strach a teroristické taktiky, a tak dále.

Toto provádějí beztrestně. Představte si svět jako obrovský vězeňský tábor, kde věznitelé dávají vězněným iluzi svobody nabízením možnosti nějakých výběrů v rámci tohoto masivního zařízení a vydávají plot z ostnatého drátu za nádherné nástěnné malby a kontrolní zařízení za moderní div sloužící k jejich rozvoji.

Války jsou perfektním příkladem. O všech se říká, že jsou pro naši obranu, bezpečnost a jistotu, zatímco jde o pravý opak.

 

ZÁKLADNÍ JEDNODUCHÉ OTÁZKY

Několik fundamentálních otázek, které si žádají odpovědi, jež jsou evidentní každému jasně myslícímu jedinci:

-          Jak může vláda vyznačující se obludností, jakou je United Snakes Corporation a její přidružení grázlové, hromadně znásilňovat planetu a prohlašovat to za dobročinnost?

-          Jak mohou evidentně prolhaní elitní politici koupení tím, kdo dá nejvíc, být vůbec považováni za úctyhodné osobnosti ve vládních institucích?

-          Jak mohou tajné agentury sponzorované vládou vraždit a provádět naplánované bombové útoky a střelbu všem před očima?

-          Jak mohou ti nejvražednější, nadřazení, fašističtí, arogantní, rasističtí lidé na zemi být nazýváni „vyvolení“ a mít nárok na cokoliv, čeho se jim zachce, včetně jejich vlastního svatého sionistického území a nenasytné genocidní agendy, a kterým je dána naprostá náboženská, sociální a politická imunita a masivní finanční podpora? To všechno údajně založeno na naprosto scestném šíleném náboženském zápalu?

-          Jak mohou být destruktivní opatření ničící svobodu být prosazována skrze „výkonná nařízení“ a další prostředky představiteli republiky nebo v jakémkoliv demokratickém režimu?

-          Jak je možné, že voda a vzduch jsou záměrně otravovány za veřejného povědomí a nám všem před očima?

-          Jak je možné tolerovat genetické modifikace nejen rostlin a zvířat, ale i lidských bytostí, bez ohledu na prohlašovaná odůvodnění?

-          Jak mohou být technokratická elektronická sledování, umělá inteligence, váleční roboti a sociální a mentální manipulace uznávány a přijímány jako legitimní věda měnící člověka, a jak mohou být zaváděny hromadně za účelem kontroly mas?

-          … a tak dále a dále… cožpak by týraní lidé za takové situace skutečně nevyvolali zběsilé protesty nebo se alespoň neozývali v masovém měřítku?

 

HYPNOTICKÝ RYTMUS ANESTEZIE

timemachinemorlocktemple-300x222Každý den jsem udivený, jak málo lidí si všímá toho, co se děje. Chování jakoby se nic nedělo, povrchní řečičky o ničem a naprostá závislost na rutinním chování za účelem získání peněz a dosažení „vzdušných zámků“ vrtá jednomu hlavou.

Zcela jistě, pokud se drasticky nezmění chod věcí, ani nebude existovat svět, kde se dá žít a kde se lze snažit o dosažení alespoň těch malicherností.

Den, kdy naše děti a vnoučata dorostou, se rychle stává nejen temnou nocí, ale doslova noční můrou.

Ukázka nahoře je z filmu Time Machine natočeného podle díla zasvěceného globalisty H. G. Wellse o předvídatelném programování, kde jsou vypěstovaní lidé pravidelně sklízeni, požíráni parazitickými bytostmi.

Navzdory tomuto zacházení s lidstvem jako s potravou pro jiné bytosti, na které je lidstvo upozorňováno po celé věky skrze literaturu nebo skrze sdělení zasvěcených, to lidstvo stále nechápe. Jedná se o další tajný způsob zakrývání Pravdy; sci-fi nebo pohádkové vyprávění. Převedení skutečného záměru vladařů do fikce, fantazie a zábavy.

„Příběh vyprávěný hlupákem plný zvuků a vášní, který nic neznamená,“ jak prohlásil Shakespeare ve slavném výroku v Macbeth.

 

KDO JE V POZADÍ?

freemasonryroots30_nJsem přesvědčen, že existuje něco velice okultního a spirituálního, co je v pozadí toho všeho, a jmenované popsané techniky slouží pouze k posílení signálu z útrob matrixu, ať jde o archonty nebo nějakou jinou formu vlivu na naše nitro páchané ochotnými psychopaty mezi námi. Podobně jako chemtrails sloužící na jedné straně k manipulaci počasí využitím elekromagnetických polí, ale na straně druhé slouží i dalším účelům, poskytují totiž obohacené médium umožňující působení těchto spirituálních vlivů.

Vyvstává otázka, zda je ještě něco pácháno v masivním měřítku? Jsme podřízeni jiné říši?

Já nevím. Ale záleží na tom, odkud útlak pochází? Jsem si určitě vědomý této možnosti a přikláním se k ní názorově, ale to mě neomlouvá ani nevzdaluje od velmi skutečného zápasu, ve kterém se nacházíme.

V podstatě moje uvědomění si těchto možností je pro mě jasnou indikací toho, že jsem opravdu volný.

Extrémně volný. A v tom je síla. Nádherná, vědomá, probouzející síla. A je zde pro každého z nás.

Nezačněte věřit této obrovské lži, přestože se nyní dočasně reálně manifestuje díky ignoranci většiny lidstva ochotného naslouchat. Od náboženských nebo finančních paradigmat až k životu v nedostatku a ve strachu ze smrti, když si uvědomíte, jaké úsilí oni musí vyvíjet, aby udrželi existenci iluze, potom si také uvědomíte rozsah vaší vnitřní síly a, čehož se oni vnitřně obávají, možnost kompletního převratu jejich paradigmatu.

Přeji vám růst v pokoji porozumění a odvahu přesvědčení, bez ohledu na to, jak osaměle se možná cítíte.

Vždy mnoho lásky, a kráčejte dále.

 

ZenGardner.com

Zdroj: http://www.wakingtimes.com/2015/10/29/anesthesia-the-queen-of-cryptocracy/

 
5 Komentářů k ANESTEZIE – KRÁLOVNA KRYPTOKRACIE

 1. Rudolf napsal:

  Snad není ani co dodat. Škoda jen, že tomu rozumí tak málo lidí. Jen my a inteligentní trolové tady. ....a to je fakt málo.

  • Paul Durham napsal:

   Autor popsal, mengele popsal, jiní popsali - nespálené popisy existují už stovky let, nadlidé to vědí a precizně využívají , podlidé se tím neochvějně řídí. Nastává sklizeň.

 2. jogín napsal:

  Milý filozofe, o genetických modifikacích víte h..... Jste perfektní ukázkou, jak snadno je možné uvěřit obrovské lži, jejíž cíl je získat celosvětový monopol v nové technologii. A biologické zbrane není nutné s nekonečnými komplikacemi konstruovat, neštovice existují v zásobách USA i Ruska.

 3. krysa napsal:

  Židovské otřepané krysy naplní vaší zemi africkými lidoopy a prasaty androfagoi. Vezměte si takový odchod do důchodu, pracujete skoro 24 hodin denně a nakonec dáte své vnitřní orgány k transplantaci, jinak umřete hlady. Je nutné rozdrtit Židovskou krysu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!