NOVÁ VÁLKA ZAČALA 31. ŘÍJNA…

new-warPoslední informace naznačují, že tragédie z 31. října byla důsledkem teroristického činu na palubě Airbusu 321. Bude-li tento předpoklad potvrzen, a s uvážením reakce ruských úřadů, lze říci, že Katar nakonec dosáhl toho, čeho chtěl, tj. války. Katarský ministr zahraničních věcí Khaled al-Atyya shodou okolností už Rusku „Třetí světovou válkou“ vyhrožoval. Nemůžeme mluvit za Rusko, ale co se týče katarských klanů, je tu válka.

Sinaj je zónou, kde za takové věci mohou pro-katarské formace. Existovala nepsaná dohoda mezi Egyptem, Katarem a Saúdskou Arábií, že teroristické činy v egyptských letoviscích jsou nepřípustné. Kromě toho k této dohodě patřily i včasné výměny informací ohledně každé hrozby pro letoviska.

Bude-li zjištěno, že A321 zničila pro-katarská skupina, vyvolá to hněv Egypta a nespokojenost Rijádu. Existují všechny důvody věřit, že minimálně několik členů katarské elity za to bude muset zaplatit svými životy.

Skončí ale ten příběh jen vysláním několika vysoko postavených zločinců do nebe? Existují důvody věřit, že ruské vedení má sklon pohlížet na incident s A321 jako na přímé vyhlášení války podobné útokům 11.9 ve Spojených státech. Všechny teroristické organizace od určité velikosti mají podporu té či oné země nebo skupiny finančních zájmů.

Člověk by mohl upřít svou pozornost i k postoji Velké Británie. Londýn téměř okamžitě po útoku oznámil, že britské tajné služby zachytily telefonní hovor mezi teroristy spojenými s Islamistickým státem. Tato informace byla před Ruskem skryta. Proto ruské ministerstvo zahraničí Británii ostře připomnělo, že takovéto informace by se měly sdílet. „Jsme šokováni skutečností, že britská vláda mohla mít určité informace, které by mohly vrhnout světlo na to, co se na obloze nad Egyptem stalo,“ řekla zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharova.

Nemůžeme tvrdit, že MI-5 a MI-6, tudíž i CIA, měly o tomto teroristickém útoku před touto událostí informace. Ale okolnosti nasvědčují možnosti, že tomu tak s určitou pravděpodobností bylo. Je to dáno i tím, že naše informace poukazují na to, že po nedávném dlouhém telefonním hovoru mezi Vladimirem Putinem a Davidem Cameronem úroveň výměny informací mezi Londýnem a Moskvou vzrostla.

Tento teroristický útok každopádně potvrdil nezbytnost obnovy spolupráce mezi Západem a Ruskem přinejmenším na úrovni speciálních služeb.

Co se týče reakce ruského vedení na potvrzení skutečnosti, že šlo o útok na ruské civilní letadlo, by člověk mohl předpokládat, že intenzita jeho boje proti terorismu se zvýší. V praxi to znamená zvýšený rozsah vojenských operací v Sýrii i v jiných částech světa. Ukáže se, že na globální válku s terorismem se začne klást větší důraz, z čehož vyplynou i útoky na sponzory a organizátory radikálních formací.

Zdroj: http://southfront.org/a-new-war-began-on-october-31/
18 Komentářů k NOVÁ VÁLKA ZAČALA 31. ŘÍJNA…

 1. Jura napsal:

  Nevím, co k tomu řekne Pjakin.

  Já vidím na RT, že se brání označit pád za akt výbuchu bomby na palubě.... alespoň dokud to není oficiálně vyšetřeno.
  Dokonce tak tlačili na Camerona, že ten částečně bral své výroky o bombě následně zpět.

  Tj. probíhá nad tím jakási dějová linka na vyšší úrovni, kde hraje roli i kdy se co říká (a západ nějak podezřele moc dopředu ví, že to byla bomba na palubě).

  • 0^n napsal:

   "Nevím, co k tomu řekne Pjakin."

   A to je to nejpodstatnější!
   Ale jak to, že to nevíte?
   A vůbec, jak to, že USA už dávno nevyklidily pozice? Vždyť přece Obama sežral ty zbytky té ryby po medvědovi už před takovou dobou...

   "Já vidím na RT, že se brání označit pád za akt výbuchu bomby na palubě…. alespoň dokud to není oficiálně vyšetřeno."

   A co je na tom divného? RT je, na rozdíl od zdejších zdrojů, jako pan Pošuka, orgo-net a pohádkář Pjakin, jeden z těch nejserióznějších.

   • nevedomy_svk napsal:

    asi tak...

   • |Marie napsal:

    Cetl jsi diskuze na rt.com pod clankem o tom airbusu? Pokud ano, co o tom soudis?

    Ja jsem od zacatku presvedcena, ze je to prace Izraele.

    IS je spolecne dite USA a Izraele. Ten ty zoldaky z veznic vytazene vycvicil v Jordansku a nadale je vede. USA dodavaji zbrane pres Turecko.

    Nejvice informaci z BV je na presstv.ir v anglictine.

 2. solim napsal:

  Držte si klobúky,ideme z kopca.Veľká,ale krátka vojna ma vypuknuť po zavraždení troch vysokopostavených ľudí.No,obrátky sa v medzinárodnej politike zvyšujú.

  • 0^n napsal:

   A ktorých, ktorých? Povedz!

  • Jan Jinsky napsal:

   Ach jo... tady je všechno hned jasný a hotový. Jste tu samí revolucionáři na baterky a sežerete každou blbost, co tu kdo napíše.
   Před pár dny jste tu vyli unisono, že to teroristický čin nebyl. Teď váš velký bratr na východě zavelel a vy jste se otočili a vyjete, že to byli teroristi. A už víme, že za to může Cameron a Katar - jasný jak facka.

   Vám se může nabulíkovat cokoli - z váš by NWO měl radost. Žádná práce s přesvědčováním...

 3. Justass napsal:

  Jo, jo Paule vyjí vyjí trollíci. Už se jim to sype pod rukama.

  • Jan Jinsky napsal:

   Justassi, kdyby si byl schopen aspoň trochu kriticky uvažovat, tak ten článek nahoře je blbina. To si myslíš, že Rusko kvůli jednomu letadlu začne válku?
   Když ani nevědí, co se vlastně stalo a kdo do letadla dal bombu? Je jasné, že teroristé jsou nasraní, když je Rusové bombardují.

   Tady je to fakt dost hrůza - voláte po válce, tleskáte čemukoli, co podle vás udělá zle EU, USA, Židům, barevným - to že to jsou lidi jako vy, je vám putna... je to hnus Justassi - fakt docela humus, to vaše myšlení. Přesně podle přísloví - Pane Bože dej, aby sousedova koza chcípla taky. To je zdejší mantra...

 4. KAROLkos napsal:

  Jinsky je zapadna defka, sniva o milostnom vztahu s ohavom:-)

 5. krysa napsal:

  Židovské otřepané krysy naplní vaší zemi africkými lidoopy a prasaty androfagoi. Vezměte si takový odchod do důchodu, pracujete skoro 24 hodin denně a nakonec dáte své vnitřní orgány k transplantaci, jinak umřete hlady. Je nutné rozdrtit Židovskou krysu.

 6. Ikema Monika napsal:

  Rusko odvážným letem do Jemenu zadrželo spolupracovníky CIA kteří sestřelili Ruske civilní letadlo v Egyptě !!!

  • Jan Jinsky napsal:

   Věru zajímavé, když i Rusové říkají, že to byla bomba na palubě. Ale zajali v Jemenu pracovníky CIA, kteří letadlo sestřelili raketou v Egyptě.
   Naprosto logické

   • Justass napsal:

    Lžeš Jinský - Rusové neříkají, že to byla bomba!
    Oni říkají, že vyšetřování nebylo ukončeno - lžeš!

 7. Ikema Monika napsal:

  Michal Lesin emisar vyslány Putinem do USA ve věci sestřelení Ruského letadla byl nalezen další den mrtev v hotelovém pokoji ?? Podle zdrojů naprosto zdravý člověk najednou mel selhání srdce !!! Asi pohledem na tu rozkošnou Ameriku !! Zvedavec ---

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!