Uprchlická politika: opium pro lid

shutterstock_335621429Vrcholní politici velké koalice se dohodli na komplexním azylovém balíčku: Tři až pět zvláštních přijímacích středisek pro uprchlíky s malými šancemi zůstat, kde azylová řízení trvají nanejvýš tři týdny - včetně rychlé deportace . Zločinci a teroristé IS jsou ale o krok dále a prodávají " balíčky se žádostmi" s pasy, vysvědčeními a diplomy.

Vrcholní funkcionáři černo-červené koalice na federální úrovni, německá kancléřka Angela Merkelová (CDU), vice-kancléř a spolkový ministr hospodářství a energetiky Sigmar Gabriel (SPD) a bavorský premiér Horst Seehofer (CSU) se teprve ve čtvrtek po hádkách trvajících týden dohodli na komplexním azylovém balíčku. Jeho cílem je urychlit azylové řízení.

Nejdůležitějším nástrojem jsou speciální přijímací střediska pro uprchlíky s malými šancemi, aby zůstali na třech až pěti centrálních místech ve Spolkové republice . Tam má být řízení ukončeno za přibližně tři týdny a následně provedena deportace.

Čtyři věrohodné důvody, které tento azylový kompromis odhalují jako nesmysl a čisté opium pro lid, vysvětlil podrobně KOPP-autor Markus Gärtner.

Co by také dávno mělo být známo těm přešťastným špičkovým silám etablované politiky o tomto azylovém balíčku, jsou varování vlastního spolkového ministerstva vnitra o falešných pasech, vysvědčeních a diplomech - protože bezpočet uprchlíků předkládá německým úřadům tyto "balíčky se žádostmi", koupené od organizovaných zločinců, teroristů a džihádistů při příjezdu již déle než od včerejška.

Kvůli takovýmto padělkům - které lze nesmírně obtížně rozeznat od pravých dokumentů ze zemí původu - provést deportaci do tří týdnů se stává i v jednotlivých případech pro německou byrokracii neřešitelnou výzvou. Azylový průmysl už si brousí nože.

V krizových a válečných oblastech, kde například má moc teroristická organizace islámský stát (IS), bude soužití lidí i nadále řízeno a spravováno bojovníky IS. Tak jsou jako samozřejmost vydávány doklady, pasy, diplomy nebo vysvědčení.

Také pobočky známých iráckých a syrských bank pracují pod novými mocipány i nadále relativně normálně - včetně mezinárodních transakcí a obchodů se zlatem. Sankce ze Západu v tomto ohledu běží, v nejlepším případě, zpomaleně.

Focus ve svém on-line vydání k tomu aktuálně informuje:

"Velvyslanectví bylo informováno, že > v oblastech, které jsou řízeny islámským státem, byly stále více vystavovány > pravé <, ale obsahově nesprávné profesní a studijní kvalifikace ‹. Dokumenty byly zprávoplatněny syrským ministerstvem zahraničí. To odůvodňuje závěr, že i v hlavním městě Damašku chybí přehled o skutečných a falešných vysvědčeních.

Tyto informace nejsou ve skutečnosti nové. Vzhledem k tomu, že v krizových a válečných oblastech někdy padnou originální prázdné pasy a průkazy totožnosti spolu s požadovanými přístroji a softwarem, jakož i úřední pečetě a razítka do rukou zločineckých organizací a teroristů. Díky tomu je možné získat hodně peněz, které jsou později použity pro ozbrojený boj.

Spolková policie, odpovědná za bezpečnost na hranicích v Německu, na základě zprávy na Focusu zajistila více než 200 padělaných syrských dokladů k překročení hranic od ledna do září 2015 - nárůst o 155 procent ve srovnání se stejným obdobím loňského roku.

Přitom v současnosti je v nejlepším případě tak polovina uprchlíků vůbec úředně registrována při překročení hranice do Německa - nemluvě o masách uprchlíků, které v těchto dnech prostě mizí beze stopy, jak v Dolním Sasku, ve středo saském Döbelnu nebo severním Porýní-vestfálském městě Bergisch-Gladbach.

Torben Grombery

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/torben-grombery/fluechtlingspolitik-opium-fuer-das-volk.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!