Repríza „konspirační“ teorie o 11. září 2001

wtc-7Za těch čtrnáct let od pádu dvojčat WTC a budovy č. 7 bylo napsáno už více než milion článků, publikováno tisíce knih a uskutečněno několik stovek přednášek renomovanými architekty, fyziky, chemiky, experty na demolice, piloty letadel, přeživších svědků katastrofy a pozůstalých těch deklarovaných tří tisíc obětí. No a co? Nic? Tzv. speciálně zřízená komise (podobně jako naše parlamentní komise) pochopitelně nic coby odporovalo oficiální verzi (NIST) nezjistila.

51DAP7BC0XLSpráva o atentátu na J.F.K. byla uložena k ledu na 50. let a nálezy „Warren comission“ dnes nikoho nezajímají. Autentičtí svědci příhody v Dallasu většinou vymřeli a těm přežívajícím kmetům je to u prdele. Alzheimer, Parkinson a zbytnělá prostata mají prioritu. K žádnému průlomu v následujících desetiletích nedojde.  V podstatě nemůže. Většina odpůrců oficiální pohádky cituje Newtonův zákon akce/reakce a Galileúv vzorec S=1/2 A x T na kvadrát.

A=gravitační zrychlení 9.81 m/sec kvadrát, T=čas. V USA, zemi neomezených možností dne 11. září 2001 přestaly dva fundamentální fyzikální zákony platit. Pochopitelně. Dle „hypotézy“ obecné teorie relativity se žádné vzájemné působení sil v časoprostoru nepřipouští. „Časoprostor“ je zakřiven,  tu méně tu více v závislosti na intenzitě interakcí gravitačních polí okolních objektů a trajektorie náhodných těles je „a priory“ determinována „geodetickými“ nejkratšími trasami. Imbecilní náčrty trampolín, dokazujících na „dvourozměrném“ modelu  jak máme „ čtyřrozměrné kontinuum“ chápat mozek nebere.

Nabízí se hypotéza, že onoho tragického dne byl prostor nad NY tak zakřiven (dle OTR)  že věže WTC spadly „kolmo dolů“ do svých půdorysů volným pádem.  Newtonův zákon akce a reakce  platný asi v celém  nám dostupném vesmíru v tom inkriminovaném okamžiku přestal fungovat a věže, každá z nich o hmotnosti 5 tisíc tun se vypařily. Obrovská mračna prachu, rezidua jejich velikosti a pýchy odvál vítr po pár hodinách nad záliv. To co z nich zbylo, několik z ohýbaných travers/nosníků plus hromádky betonové suti cca 2% je v příkrém rozporu s údaji stavbařů, kteří standardně uvádí, že hromada na zemi po demolici/pádu budovy je vysoká cca 12% výšky původního objektu. Nedávno ukazovali v TV odstřel 12 patrových budov Oděvních závodů v Prostějově. Profesionálně řízená demolice. Zhroutily se přesně do svého půdorysu jako všechny ty tovární komíny předtím. Prý to není sranda a příprava na odstřel trvá někdy i několik měsíců v závislosti na  řadě faktorů. Objektu samotném, jeho konstrukci, tuhosti a především na bezprostředním okolí stavby.

K meritu věci. Několik hodin poté co se vypařily věže, přeskočil požár na robustní vládní budovu č. 7 (Salomon Brother) do které žádné Jumbo nenarazilo. Padesát pater železobetonu na ploše fotbalového hřiště projektovaných tak, že tam budou umístěna ta nejdůležitější chapadla US chobotnice ochraňující demokracii jako je CIA, FBI, NSA, FEMA atd. Údajně tam měl kancelář i starosta NY Juliány, jenž se toho dne do svého úřadu pro nějaké jiné, náhlé povinnosti nedostavil. Shodou okolností to bylo jen několik minut předtím kdy „leaser“ tohoto monstra larry-silverstein-pull-itLarry Silverstein na základě telefonátu šéfa hasičů, že v několika podlažích hoří (koberce, nábytek) aniž by brvou hnul zavelel :„Pul it down“, strhni ji! I stalo se. Dokonce v přímém přenosu slečna moderátorka BBC o destrukci budovy č. 7 informovala celých 20 minut předtím, než budova zkolabovala. V době kdy to oznamuje, monstrum za ní viditelně stojí neporušené. Videa jako obvykle nejsou k nalezení a duch Goebelse jen nevěřícně kroutí hlavou, že jeho geniální doktrína „ stokrát opakovaná lež se stává pravdou“ se v podstatě stala návodem k politického úspěchu.  Příkaz „Pull it down“ Larry nedával z restaurace v jedné z věží, kam rutině chodil snídat a obědvat se svými potomky a obchodními přáteli a do čehož mu jak na sviňu zase něco přišlo, ale odkud volal nikdo neví. No někde byl a mobil měl tak co? Věže WTC už přece byly dole a navíc separátně pojištěné proti nárazu letadel. A chudák Larry vydělal přes dvě miliardy US§. Ta sedmička se nevypařila jako věže WTC. Po tom učebnicovém zhroucení  a demonstrací perfektního odstřelu výškové budovy 7, skládka betonu a železa odpovídala řízené demolici (15-18)m což je (10-12)%  výšky. A nyní si představte „představte si jak říkal Holzmann“, že v činžáku o 10 patrech v některých bytech hoří a majitel zavolá z mobilu hasičům a dá jim příkaz „strhněte ji“, nemá to cenu. A naši požárníci vyzbrojeni pro každý případ robustními vrtačkami s příklepem a tzv. semtexovými náložemi se střemhlav vrhnou do sklepů hořícího objektu a začnou vrtat díry do železobetonových nosných sloupů budovy. Až dokončí své dílo (za týden) tak do těch děr musí  umístit nálože a nějak je elektricky propojit a načasovat/koordinovat aby celý barák neexplodoval jako při výbuchu plynu a nezdevastoval další domy v okolí. My zakomplexovaní a malí Češi se musíme ještě hodně učit. Hlavně od těch Američanů. Jak žrát biftek lžíci, jak zapíjet držkovou polívku kokakolou a kontrolovat v restauracích předložené účty třikrát, jestli nás ten hajzl v té bílé košili s motýlkem a černém kvádru náhodou neokradl o korunu.

Kromě věží, třetí letadlo narazilo do Pentagonu, navíc z té strany,  kde v kancelářích probíhal audit hospodaření. Chybějící 2,3 miliardy ministr obrany USA RumsfeldIn His OfficeD. Rumsfeld nebyl schopen vysvětlit. Pentagon, nejvíce střežený objekt na globu byl napaden podobně jako věže WTC, ale všechny záznamy kamer byly zkonfiskovány agenty CIA a zdá že nebudou nikdy zveřejněny.V pořadí čtvrté unesené letadlo se prý zřítilo někde nad Pensylvánií a to především proto, že se pasažéři na palubě  odmítli podrobit diktátu únosců. Rvačka skončila pádem. Zabořením letounu do země tak hluboko, že se žádné mrtvoly, zavazadla a černé skříňky nikdy nenašly. Údajně prý telefonicky informovali své blízké co se na palubě děje včetně hysterických scének. Tato informace záhy odezněla, protože se prokázalo, že mobilní komunikace v té době mezi zemí a letadlem ve výšce nad 10. tisíc m nebyla možná. Vy inteligentní čtenáři doufám chápete, co nám perou do palic. Nicméně nějaká česká nadaná studentka napsala a obhájila diplomku a jednoznačně dokázala že věže se zhroutily po nárazu letadel a požárům. 900°C není zrovna inferno pří kterém se vypaří i turbiny, které snesou 3.000°C. Takže zase něco nehraje. Předpokládejme, že když onu geniální diplomku psala, tak expert na letecké katastrofy, pan asistent jí pří formulaci finálních závěrů nenapovídal a nevedl ruku, protože mu asi vlhla pod lavicí. No a ty zatracené „černé skříňky“. Jsou vodotěsné, ohnivzdorné, nárazu vzdorné, obecně nezničitelné. Tak proč do prdele k nim nepřiděláme křídla a nepoužíváme je místo letadel  (Dave Allen)?

Na Ukrajině spadlo dopravní letadlo. Kdo ho sundal, proč a jak neřešme! Jednotlivé části trupu, včetně obětí a dětských hračekdukaty-1352667245-291cf48d_660x371 byly nalezeny. Stejně jako u havárie ruského civilního „airbusu“ v Egyptě. Případ se stále vyšetřuje, ale už nyní má feťák J.X. Doležal a odborník na letecké katastrofy jasno. Přiznejme mu tentokrát plusové body za to, že z havárie letadla RF neobvinil přímo Putina což dementi jako Štětina a řada dalších, převážně těch amerických činí s oblibou. A. Cameron, produkt soukromé univerzity (Eaton/Harrows), s vědomostmi ku hovnu což absolventům těchto prestižních škol vysoké fleky ve státní správě a šlechtický titul a priory zaručí, zrušil lety na Sinaj. No blb. Co jiného. Už jste někdy slyšeli, že v místě katastrofy nebo nějaké bezprostřední letové zóně havarovalo další letadlo v krátkém čase? Hovadina. Taková letiště a linky jsou potom bezpečné na dlouhá léta.

Palin_hotJak je možné, že se nic nenašlo toho záhadného 11. září 2001. O mrtvoly nejde. Kam zmizely motory, které odolají 3000°C. Ty se při nárazu určitě nevypařily, protože benzín shoří za několika sekund. Následné požáry přece nemohly narušit statiku těchto kolosálních monster. Je už to dávno a nás Evropanů se to netýká. Ale vlastně týká už jen proto, že jsme většinou skeptičtí, nevěřícní a máme jakési takési znalosti. Celonárodně nic moc ale víme, že země je kulatá a obíhá kolem slunce a že je mnohem starší než šest tisíc let jak praví Bible. Většina z nás zná velkou násobilku, trojčlenku a fakt že tři prkna 3x4x5 zbitá dohromady v libovolném pořadí vytvoří mezi dvěma odvěsnami pravý úhel 90°, což není bod varu 100°C jak se domnívala minulá kandidátka na úřad vice-prezidenta US Eskymačka Sára z Aljašky.

Přesto „druhý největší podvod“ spáchaný na lidstvu (prvním je biblická potopa) bychom mohli jednou provždy vyvrátit jako kolosální americkou lež.  Kdyby se země „BRICS“ dohodly, tak by populaci této planety mohly zorganizovat „reprízu“ pádu věží WTC v přímém TV přenosu. V každém státě členů BRICS by se určitě našlo železobetonové monstrum o 40-50 patrech určených k demolici a odepsané dopravní letadlo s parametry těch, které narazily do věží v NY. Naprogramovaný autopilot není problém. I když bezpečnost komunity v nebližší lokalitě bude nutno maximálně ošetřit, tak by na dobu pokusu (tři dny s tučnou kompenzaci) svá obydlí opustila. Věžáků a letadel na odpis jsou mraky. A navíc všechny světové stanice (BBC, CNN, FOX, NBC, RT, ČT, RTL) a desítky dalších by ochotně za přenosy zaplatily astronomické částky srovnatelné s OH. Doufejme, že Čína, Rusko nebo Indie vyhodnotí tuto myšlenku coby inspirativní podnět, který je sice „šíleně-reálný“, ale na kterém se dá vydělat balík. A nebude smrdět.

original
14 Komentářů k Repríza „konspirační“ teorie o 11. září 2001

 1. John_Pitralon napsal:

  Média hrají mrtvý brouky. On celý český mainstream velice rychle ztichl, když se objevila dynamická analýza pádu budov World Trade Center vypracovaná v Ústavu stavební mechaniky při VUT Brno. Až žasnu jak umí pisálkové najednou vzorně držet hubu a krok s režimem, nedovolí si uvést ani zmínku.

  Dynamická analýza pádu WTC
  http://www.zemavek.sk/articles/view/dynamicka-analyza-padu-wtc

  11. září 2001 - 14 let poté - dokument Igora Chauna
  https://www.youtube.com/watch?v=KWCBKdzh5ng

  Hypothesis, Dr. Steven Jones - film o nálezu nanotermitu ve WTC
  https://www.youtube.com/watch?v=Bdml7ZxTQY0

 2. Pepi napsal:

  Jedny udalosti ktere predchazely 11.zari,byly pohyby na burze hlavne smerem dolu.Hlavne byly zajimave pohyby akcii leteckych spolecnosti TESNE PRED UDALOSTI 11.09.Pamatuje si nekdo z vas porobneji toto tema?

 3. mene tekel napsal:

  někdo by mohl poznamenat, že je toto video velmi amatérsky nadabováno, ale já jsem vděčný za každý pokus, který vede k prozření veřejnosti.
  https://youtu.be/CU0fWxzLHnA?t=5

 4. Tamara napsal:

  https://youtu.be/KVNwTaja4ow
  odkaz na českou skupinu Ortel(z komentů na sputniku)
  pro mne příjemné překvapení.
  A taky zkouším,kdy mi přijde faktura na kopírování odkazu,
  dříve mrňavýho rakušáka,teď dlouhýho slováka taky spousta Jinských podcenila a už tu máme přesně dle slova Robertse přímou a nefalšovanou "vládu nového typu"
  p.s. když napíšu že někdo není debil,tak není debil nikdo,nemám důvod urážet ani ponižovat

 5. Jaris napsal:

  Ze nic skupina, ktera to vysetrovala nezjistila? Ale zjistila! Jenze bud byla nasilim umlcena a nebo podplacena nebo oboji. A vubec, zname sve pappenhaimske sasky a jen opravdovy blbec dneska muze verit originalni verzi vymyslenou k tomu, aby zidozionisticka banda mohla vtrhnout do Iraku a vubec na Streni a Blizky vychod. Tihle gauneri maji zkusenosti v podvodech, lhani a likvidovani nepohodlnych osob. Prikladu jsou prehrsle.
  A vubec,pokud si sami Americani neudelaji poradek s zidovskou vladou, budou na tom cim dal hur. Navic jim ti zidaci prisijou vsechny tragedie a valky na kabat a jeste je za to budou soudit. Zalezi na obycejnych lidech jak jeste dlouho si to od zidozionistu nechaji libit. ten henry Ford mel sakramentskou pravdu, ze zidi ve vlade a v bankach jsou paraziticka pakaz.

 6. Ikema Monika napsal:

  Benjamin Fulford : nejnovější zprava říká ze : Jákob Rothschild a David Rockefeller byli jiz zabiti !!!!!!

 7. Laco napsal:

  Stačí se podívat na foto budovy Pentagonu, do nějž narazilo letadlo s rozpětím křídel cca 70 metrů. Budova je zdemolována v šíři cca 30 - 35 metrů. Ostatní části budovy v blízkosti nárazu letadla jsou prakticky netknuté. Na předmětném snímku ani stop po jakýchkoliv částech letadla (podvozek, motory, části trupu). Není ani stop po jakémkoliv požáru vzniklého hořením tisíce litrů leteckého petroleje.
  Prostě podvod podvodů.

 8. lol napsal:

  haha, nějakej blbeček si tu zase exibuje své plytké a nepodložené závěry.. To je vždy spousty zábavy na tomto blbowebu.

 9. otik napsal:

  zmizeni letadla v poli v pennsylvanii je asi ten nejvetsi vysmech vsem myslicim lidem. a 9/11 je ten nejvetsi bullshit, jaky kdy probehnul medii. Vsechno tajne, stovky konspiraci a zpousta podivnych okolnosti a nikdo nic nevysetruje, vyda se jedna oficialni zprava a tim to konci. Stejna metodika panuje kolem sestreleneho letadla na ukrajine.

  Co bude priste?!

 10. Matt napsal:

  Mám dvd s dokumentem, kde je jasně vidět "úzké, asi 5 metrů dlouhé" těleso, které naráží do budovy Pentagonu. Motory Boeingu mají teplotu tavení díky speciálním slitinám 3000' stupňů. Kde jsou?!?! A jaktože tam zbyly neponičené pasy a papíry ?!?! A zrovna audit, hmm...hlavně že hned přijeli agenti a zabavili záznamy. To je taková levárna tohle...A ze strany USA, která se dlouho mohla pyšnit přezdívkou svobodná. Možná tak za doby otců zakladatelů. Nějak jsem si nevšiml, že by třeba Rusko něco takového od doby rozpadu svazu spáchalo na vlastních občanech. Ale hlavně že jsou nepřítel číslo 1...

  PS: Zdravím Vlada48, koukám, že sem žádný chorý Langer ani Skeptik nechodí :-)

 11. kurt napsal:

  V otázce údajného podvodu o potopě: Jak vysvětlíte, že mýtus o veliké potopě mají ve své mytologii prakticky všechny kultury světa, ačkoli neměly jak si o takovéto události vzájemně povědět. Navíc po světě najdete útvary, které vznikly rychlým odtokem velkých mas vod. Například Monument Valley v USA a i Velký kaňon má příčný průřez odpovídající rychlému odtoku nikoli pomalé erozi. Doporučuji na toto téma přečíst některou z knih H.J. Zillmera. To je vědec, který odmítá přijímat nekriticky nová vědecká dogmata jako např. Darwinismus. Ke svým pracem přistupuje striktně vědecky s tím, že si klade otázky, proč současná věda ignoruje ba dokonce popírá nalezené důkazy v případech, kdy odporují formulované teorii

  • Paul Durham napsal:

   Souhlasím s vámi, potopa není podvod ani mýtus. Byla skutečná. A Zillmer to má v hlavě srovnané velmi dobře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!