Další francouzská falešná vlajka v Paříži?

french-false-flag-640x43211. měsíce v 11. obvodu, v pátek 13.
Došlo k tomu v pátek 13. (připomínajícím masakr pro-iluminátských Templářů) v 11. měsíci, v 11. obvodu Paříže. Bude se to pamatovat jako „13.11“ čili „pátek 13.“ Je to iluminátská numerologie nebo jen náhoda?

Vrátil jsem se z Paříže v poledne. Když moje letadlo přistávalo ve 3:15 odpoledne místního času v Chicagu (9:15 večer pařížského času), média řvala: „Teroristé ve středu Paříže zabili tucty lidí; vzali rukojmí.“ Město světel okupovala francouzská vojska. Vypadalo to jako další situace Charlie Hebdo, jen větší a krvavější.

Shodou příšerných okolností – alespoň doufám, že to byla náhoda – jsem čtvrtek večer strávil procházkami po středu Paříže s dáváním interview o útocích pod falešnou vlajkou v lednu na Charlie Hebdo. Neměl jsem moc podezření, že za necelých 24 hodin tímto městem otřese ještě větší teroristický útok.

Filmař Vincent LaPierre z Egalité et Reconciliation mě nafilmoval u Fontány Svatého Michala před Katedrálou Notre Dame a na různých místech Levého břehu stejně jako v ústředí E&R s Alainem Soralem. Když jsem tak na kameru kázal o teroru pod falešnými vlajkami obecně a konkrétně pak o Charlie Hebdo, tak se na to procházející se zájmem ohlíželi; a jedna zákaznice u venkovního kavárenského stolku kousek od nás nám řekla, že to, co slyší, se jí moc líbí, a pochválila naši práci.

Jelikož teď už víme, že Charlie Hebdo byla falešná vlajka typu Gladio 2 od obvyklých podezřelých (tvrdé linie NATO a sionistů), můžeme tedy snad bezpečně vznést ten samý předpoklad i o nových hrůzách z pátku 13. v Paříži?

charlie-front-cover-460x640

Kniha, kterou Francois Hollande a ADL/JDL nebudou chtít, abyste četli, je teď k dostání na Amazonu

A já myslím, že můžeme. Téměř každý opravdu velký, úchvatný teroristický útok se po rozsáhlém kritickém přezkoumání ukázal obvykle být státem sponzorovanou falešnou vlajkou. A tak není žádný důvod si myslet, že tento by měl být v něčem jiný.

Jako vždy je první otázkou: Kdo z toho má prospěch? A odpověď jako vždy je: Autoritářské vnitřní kruhy. Sionisté. Militaristé. Islamofobové. Spiklenci za Nový světový řád vynořivší se z chaosu.

Když už mluvíme o tom řádu z chaosu, tak ten se rozbíhá s forsáží. Mezi zničením několika středovýchodních zemí, záplavou uprchlíků v Evropě, přípravami na III. světovou válku proti Rusku a Číně a probíhajícím terorem pod falešnou vlajkou to vypadá, že se lidé od „kreativní destrukce“ nezastaví.

Úřady určitě těchto nových útoků využijí stejným způsobem, jako využily Charlie Hebdo: Jako záminku k umlčování kritického myšlení a disentu. Mohly by mi dokonce zkusit zabránit v návratu na prezentaci spisu o falešné vlajce Charlie Hebdo 11. prosince v Paříži na mainstreamové akademické konferenci.

Konec konců mě už bránili ve vstupu do Kanady, abych promluvil na My NEJSME Charlie Hebdo: Volnomyšlenkářské otázky k francouzskému 11.9. Francouzský president Hollande napadl „konspirační teoretiky“ o Charlie Hebdo tvrdými slovy a jeho mozkový trust Institut Jeana Jaurése mě jmenoval jedním z vrcholných pěti „konspirátorských intelektuálů“, na které je nutno si dát pozor.

Kdybych byl skutečně paranoidním konspiračním teoretikem nebo konspirátorským intelektuálem, nebo čímkoliv takovým, tak bych si myslel, že někdo inscenuje tyto útoky, zrovna když odjíždím z Paříže a plánuji se vrátit o měsíc později, protože … no, mají strach, že moje kniha My NEJSME Charlie Hebdo nabírá páru a hrozí, že odhalí státem sponzorované zločiny z letošního ledna. Podle této paranoidní interpretace se pachatelé z nejvyšších kruhů „hrnou“ do ještě většího chaosu a k ještě většímu drcení svobod… zvláště svobody hledat pravdu o teroru pod falešnými vlajkami.

Tento nový útok by mohl nasypat písek do soukolí mého úsilí o překlad - My NEJSME Charlie Hebdo do francouzštiny – což bylo také jednou z položek, které jsem v Paříži vyřizoval.

Rovněž by to mohlo bránit snahám zachránit Mohameda Boutiche, svědka skutečnosti, že bratři Kouachi, nasazení jako zneužití troubové v Charlie Hebdo, byli spolupracovníci zpravodajců. Právě se mi doneslo, že Boutiche byl uvězněn a bude mít soudní slyšení 23. listopadu. Úřady bezpochyby zneužijí tu novou vlnu teroristické hysterie, aby zkusily Boutiche uklidit a držet jeho odhalení o Charlie Hebdo pod pokličkou.

A nezapomínejme, že EU právě zavedla povinné označování produktů z Okupovaných palestinských území; načež sionisté spustili strašlivě zlostné litánie… úplně stejně jako těsně před útoky z Charlie Hebdo. Když sionisté dští zlostné litanie, dávejte na ně bacha.

Takže lze přinejmenším říci, že načasování vypadá hrozně podezřele.

A pak zase, možná je to jen shoda okolností. Možná, že je to skutečný útok rozzuřených muslimů. Možná, to není sponzorováno žádným státem. Možná, že tentokrát to pro jednou falešná vlajka fakt NENÍ.

Co by z toho ale ‚radikální muslimové‘ získali? Už teď se to svádí na ISIS; to ale nedává žádný smysl, jelikož je to Rusko, ne Francie, kdo s ISIS v Sýrii bojuje. A ISIS je samozřejmě vyfabrikovaná syntetická teroristická skupina, v žádném případě ne autentické muslimské seskupení.

Abyste uvěřili oficiálním povídačkám, „Udělali to muslimové,“ u velkých teroristických útoků od 11.9, tak byste si museli myslet, že ti údajní muslimští pachatelé jsou naprostí idioti zcela neschopní strategického myšlení, zoufale se snažící dát sionistickým neoconům přesně ten druh propagandy, který potřebují.

Samozřejmě, že všude kolem je nepochybně spousta stupidních rozzuřených muslimů. To jsou ale spíše zneužitelní troubové, než ti, co to inscenují.

Takže ač je příliš brzy říci to s jistotou, tak si myslím, že můžeme vznést předběžný předpoklad, že masakr v Paříži teď v pátek 13, byl jen posledním dílem dlouhého seriálu představení falešných vlajek. A když dovolíme, aby pachatelům tento prošel, jako jim prošly všechny ostatní, můžeme očekávat více toho samého.

Poznámky k českým čtenářům:

Těsně před útoky v Paříži, byl zrušen účet Anonymous, kde byla vystavována videa o ukrutnostech Islamistického státu: https://www.youtube.com/watch?v=b9sU9ODduYw

Hodiny před útoky v Paříži se sešel ředitel CIA s šéfem francouzského zpravodajství, prý hlavně aby jednali o bezpečnosti Internetu (asi jak nám zatnout tipec):http://undergroundworldnews.com/2015/11/13/boom-cia-director-met-with-french-security-chief-and-mossad-before-paris-attacks/

Napsal Kevin BarrettVeterans Today Editor  (právě se vrátivší z Paříže)

Zdroj: http://www.veteranstoday.com/2015/11/13/charlie2/
42 Komentářů k Další francouzská falešná vlajka v Paříži?

 1. Bogus Sobotka napsal:

  No, jak uz sem psal v minule diskuzi, neubehne ani par hodin a uz tady bude clanecek o falesne vlajce :D
  Clovek nemusi byt zrovna Einstein, aby videl jak jste celkem pruhledni a predvidatelni.

  • Josef Švejk napsal:

   Máš pravdu chlapče, nejsi zrovna Einstein. Když si klepneš džbánem o hlavu a uslyšíš dutý zvuk, nemusí to ještě znamenat, že je prázdný džbán.

  • Brikca napsal:

   Ono taky neuběhlo ani pár hodin a dozvěděli jsme se, že po všech atentátnících zůstaly výbuchem nepoškozené pasy. Tak co chceš?

   Já zase říkám, že neuběhne ani pár dní a budou shozené doposavaď diskuse u všech alternativních médií a lidi tvýho typu si budou muset najít jinou práci. Doufejme, že konečně poctivou.

   • Bogus Sobotka napsal:

    Brikca:

    "Ono taky neuběhlo ani pár hodin a dozvěděli jsme se, že po všech atentátnících zůstaly výbuchem nepoškozené pasy"

    Dovedeli jsme se ,ze po NEKTERYCH atentatnicich zustaly pasy. Jestli byli neposkozene nebo poskozene o tom nebylo ani radka, takze kde jsi prisel na to,ze ty pasy byli neposkozene?

    • Brikca napsal:

     Pokud sis toho nevšiml, tak u všech falešných vlajek se najdou nepoškozené pasy. Musí to tak být, a už ten fakt na falešnou vlajku ukazuje. Jde o právnickou logiku - když se najde u roztrhaný oběti nepoškozený pas, tak platí, že oběť byla identifikována, dokud někdo jiný v podružném nebo následném procesu nebude ten důkaz vyvracet. A pokud ho nevyvrátí, tedy neprokáže, že ten pas byl podstrčený, nepravý, poškozený, nečitelný a pod. (což dokázat nejde a nepůjde), tak důkaz platí. Kdyby se pasy nenašly, tak bude někdo identifikaci donekonečna neuznávat, zpochybňovat a vyvracet.
     Kdo je tu právník, ať to popíše přesně.

     • Bogus Sobotka napsal:

      Brikca, jeste jednou se te zeptam a pomalu. Kde jsi cetl, ze ty pasy byli NEPOSKOZENE?
      Vsude pisi, ze se nasly pasy,ale NIKDE se nepise,ze byli neposkozeny.

      A tvoje "logicke vyvody" me celkem rozesmivaji:

      "když se najde u roztrhaný oběti nepoškozený pas, tak platí, že oběť byla identifikována,"

      Takze kdyz je pas poskozeny, tak se neda identifikovat?

      • Marie napsal:

       At byly pasy poskozeny ci nebyly, informace, ze slo o syrske dzihadisty se z nich precist dala, hehehe...jak priznacne pro stejnou situaci v NY, kdy v troskach spadnutych dvojcat se nasel pas udajneho unosce arabskeho. LOL.LOL.LOL...

      • Brikca napsal:

       Bogus, nedělej ze sebe idiota, mluvím o logice věci, nevím, kolik pasů se našlo a zda byly poškozené. Ale vím, že byl hned "identifikován" Syřan, a o to šlo. Kdyby se čekalo na DNA ze stěru jazyka jeho bráchy někde v řiti, tak to bude trvat půl roku a do tý doby se bude jen spekulovat a my se uhryžem nudou jako v případě MH17. Takhle se nedá dělat výjimečný stav, domovní prohlídky, přijímat Patriot Akry a formovat pozemní jednotky proti Rusům do Sýre. Takže proto jsou vždy na místě ty pasy, aby to bylo rychlý, chápeš?

       • Brikca napsal:

        A ještě - kdyby ten pas byl prostřelenej, nebo od krve, abychom tomu spíš uvěřili, tak první novinář řekne - No počkejte, jak to víte tak jistě? Takže proto se musí podvrhnout nepoškozený pas. Je to dokonce tak důležité, že se tomu obětuje veškerá věrohodnost. Bylo to vždy stejně, jako přes kopírák a vždy se tomu lidi v diskusích diví. Naproti tomu, zpochybňoval někdo pravost pasu toho Atty v NY? Neslyšel jsem o tom. Takže se to vyplácí.

     • Marie napsal:

      Tzv. teroristicky utok jeste probihal a uz se vedelo, kdo je za tim. I bez vysetrovani.
      Hollande se vyjadroval o pulnoci a Obama kratce po nem. Jak rychle to zjistili, ze?

      Stejne jako s tim sestrelenym letadlem nad Ukrajinou.

      Mimochodem: 7 000 obeti na Ukrajine a okolo tohoto takovy humbuk? Nikomu to nevadi, ten dvoji metr ???? Nejak postradam vyjadreni soustrasti rodinam obeti, ani vlada ani Zeman, tichucko jsou, krysy jedny. Jeste tam posilaji prachy a pomoc, pry technickou a takovou, kterou uz nase armada nepotrebuje.

      Takze, co si budeme povidat!

    • Jaris napsal:

     Bohousku, kdyz chladnokrevny terorista pujde nekoho odstrelit, tak si nezapomene strcit do kapsy neznicitelny, neprustrelny a hlavne nehorlavy pas? Ale jdi ty trumbero! To se asi deje jenom v Parizi. A predstav si, dokonce uz dvakrat v jednom roce!

 2. Adolf Balík napsal:

  Uprchlický tábor u Calais z neznámých příčin pár hodin po útocích začal hořet. Prý je přes 100 mrtvých.

 3. weissbach napsal:

  Je třeba vyčkat s hodnocením, protože co a jak se brzy dozvíme skrze média. Pokud je to false flag, brzo nám oznámí opatření, která už mají nachystána a která potřebovali nakopnout. Trpělivost...

 4. Pepik napsal:

  Adolf Balík, nějakej anonim psal na netu že od el. proudu vznilk ohen.
  Můžu se zeptat na pointu toho eposu "Další francouzská falešná vlajka v Paříži?"

  • Adolf Balík napsal:

   Já se domnívám, že pointa Kevina Barreta by mohla tkvět v odstavci:

   "A já myslím, že můžeme. Téměř každý opravdu velký, úchvatný teroristický útok se po rozsáhlém kritickém přezkoumání ukázal obvykle být státem sponzorovanou falešnou vlajkou. A tak není žádný důvod si myslet, že tento by měl být v něčem jiný."

   Já osobně mám největší obavy z toho, že tu hru tentokrát hrají ty kruhy kolem Turecka a Kataru, které sponzorují Islamistický stát, a jejich vnitřní spojenci uvnitř kruhů NATO, které by chtěly prosadit pozemní intervenci do Sýrie - naoko proti Islamistickému státu - aby zabránily uspořádání Sýrie pod taktovkou Rusů a Íránců.

 5. Rudolf napsal:

  Nechci nic naznačovat, ale jestli byla falešná vlajka 11.9 tak čím se liší tohle v Paříží včera a to, co se stane zítra? Snad jen počtem mrtvých a způsobem provedení.

  • Frantisek1 napsal:

   Oni už nemůžou couvnout. Na to pozabíjeli příliš mnoho lidí a nezastaví se před ničím. Jedině NWO je může zachránit.

 6. KAROLkos napsal:

  Bogus sobotka je pruhledny a predvidatelny, svejk to vybavil:-)bogus buchni hlavu o stenu a daj vediet ako bol zvuk..dik

 7. Vladimír napsal:

  Je to práce CIA a Mossadu kdo chce si dohledá.... falešná vlajka jako vyšitá ....

  https://www.youtube.com/watch?v=dDtNHVrG9ew

  https://www.youtube.com/watch?v=DxkInbEcEZ4

 8. ochránce napsal:

  Je to přesně tak.Byl to ůtok pod falešnou vlajkou kvůli Sýrii a ze stejného důvodu jako bylo zinscenováno 11.září.Vše to zařizuje a plánuje ta tajná ničemná vláda,které je lidstvo,ale naprosto ukradení.Říkáme jim nelidé,protože kromě pudu sebezáchovy nemají žádné city.I ti největší barbaři a hrdlořezi v lidských dějinách jsou proti nim jen odvar.Jde o to zničit lidstvo,kromě těch,které budou potřebovat na ůdržbu této planety,než jak si myslí oni,dojde k obsazení další planety.Bohužel je dnešní lidstvo duchovně na dně,naprosto vzdáleno od Boha a Jeho zákonů a proto prohrává.Snad utrpením zmoudří,ale pravda je,že se musíte začat nejenom modlit,ale také ozbrojovat.Budete muset bojovat proti kolaborantům a zrádcům ve vlastních vládách a ve vlastních řadách.Bude to boj na život a na smrt.Ale takto máte šanci vy i vaše děti.Bohužel to jinak nepůjde.

  • Marie napsal:

   Takze podle vasi logiky, lidstvo prohrava, protoze je vzdaleno od boha a oni vyhravaji, protoze mu vzdaleni nejsou?
   Proc do toho vubec pletete boha, vzdyt je to vymyslena postava za ucelem vtesnani lidem do hlav postavicku vudce, tedy prijeti lidskeho vudce a pana.

   Vam to nikdy nedoslo?

  • Jaris napsal:

   Ochrance, souhlasim. Dnesni zapadni kultura je bez jakychkoli moralnich zabran a skutecne je od puvodniho Boha, ktery jim dal zakony o souziti lidi na zemi, odklonena do minusu. Je to videt na kazdem kroku dekadentni kultury vsech odvetvi a je videt, jak se zapadni spolecnost rozklada. Duchovno zmizelo, zrovna tak jako vira v Boha. Nemyslim, ze zivot bez Boha udelal spolecnost lepsi. Spis naopak. Rozvodu je vic, potraty jsou legalni a na bezicim pasu - zadna zodpovednost, teplousi se muzou zenit a adoptovat deti, podvody a korupce rostou jako houby po desti, pribylo nezamestnanych a bezdomovcu atd. Nezrizeny materializmus a konzumace ovladl bezohlednou spolecnost.
   Neni nezajimave, ze Putin je take verici clovek a myslim, ze ho to duchovne posiluje.

 9. michal napsal:

  Jak to bylo krásné, když se tam ti politici drželi za ruce v Paříži jako maturanti na školní tablo, tak proč zase nevytvořit důvod,aby si to mohli zopakovat? Tentokrát tam nesmí chybět turecký prezident, ten si nedávno udělal 102 zářezů na pažbě, když skolil v Ankaře 102 Kurdů na mírové demonstraci, ten se musí vyjímat v první řadě mezi všemi těmi antiteroristy.

 10. michal napsal:

  kurva, tuto sobotkovskou vládu je potřeba už konečně sejmout, aby nám nemohla dále škodit

  • Marie napsal:

   Nic jineho uz rok nerikam...jde o vsechno. Bud sejmeme je a nebo oni nas.Jich je malo, nas moc. Ale nechavame se obelhavat, takze nas paralyzuji a zatim vyhravaji.

 11. Laco napsal:

  Možná jsem naivní, ale nedovedu pochopit dvě věci:
  1. Opravdu je pravidlem teroristů jít do teroristického útoku se svým pasem v kapse (že by proto, aby ho mohli dříve, v případě zabití, identifikovat a dostat se tak k jeho kumpánům).
  2.Není nějak divné, že Turecko, stát NATO, dodává zbraně a i jinak materiálně zabezpečuje teroristickou organizaci, která si říká Islámský stát. Já žiji v domnění, že státy NATO bojují proti terorizmu.

  • Marie napsal:

   Nejsi naivni. Myslis logicky. Vzhledem k tomu, ze byla akce pripravena, ten pas je nesmysl. Kdyz uz, tak by mel ten dotycny u sebe nejaky mistni identifikacni doklad, rozhodne nepribehl do Francie tentyz den.

   NATO zustalo v existence na pomoc vzniku NWO a IS je soucasti armad NWO, takze je to tak. Clenske staty NATO drive platily clenske prispevky, pak se vydal novy zakon, ze se podileji na veskerych nakladech NATO ( cetla jsem ten zakon). Tudiz I my platime za zbrane dodavane pres NATO teroristickych bojovnikum, vcetne aut ( ty jsou americke). Pres NATO platime uplne vsechno.

 12. Justass napsal:

  Falešná vlajka to byla - mnohokrát profláknutý scénář je pro ni typický. Jinak Boguš se trollovsky ztrapňuje ( jako vždy) a Pepa Švejk krásně boduje ( jako vždy ). :-)

 13. Jozef napsal:

  Všetci imigranti odhadzovali pasy aby ich nemohli identifikovať.
  Len teroristi ich nosia so sebou na akciu. Zaujímavé

 14. Tamara napsal:

  patnáctého ledna :)
  polsko nebo turecko?
  mně blízcí mají starosti,ale jsou v pohodě,mají nové možnosti.

 15. Cico Ciciak napsal:

  "Konšpirátori" mali zase pravdu, keď bili na poplach ohľadne teroristov, ktorí sa do eu podostávali prestrojení za uprchlíkov údajne utekajúcich pred vojnou!

  Máme tu ďalší 911 - teda frašku a komédiu pre vystrašené ovce
  -----------------------------------------------
  http://cicociciak.blogspot.sk/2015/11/mame-tu-dalsi-911-teda-frasku-komediu.html

 16. Ikema Monika napsal:

  Kampak mi utekl komentář ??? Rusko MO konstatuje ze : Masakr vParizi byl zorganizovány a řízeny CIA - Britská M-16 -Izrael DMI-Vatikán !!!! Jezuisko -zednářske hry za rozpoutání třetí svetove valky!!

 17. Žabák napsal:

  Teroristi jako vždy měli u sebe pasy :) Určitě přídou na řadu "opatření" rozuměj více policejního státu. Doufám, že nedojde na tolik požadovanou invazi do Sýrie, kterou ještě ten samý den chtěli naši mediální presstituti. Teď když to tam Assad s Rusy pafifikuje, by vstup nato znamenal komplikaci a možnou konfrontaci.

 18. sudetenfranz napsal:

  přátelé,nechal bych všech spekulací a konspirací a počkal na vyjádření skutečného odborníka,který nemá hlavu kvůli rovnováze a začíná být velkým konkurentem Pjakina ...Jan Jánský alias chloupý Hans.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!