KDO JE ZA PAŘÍŽSKÝM MASAKREM?

5122Mnozí političtí experti konstatovali, že Západ vede na Středním východě nefunkční politiku. To ale vůbec není pravda. Ta politika jevící se jako nefunkční je tu proto, aby vytvořila základnu k ospravedlnění plnocenné války na Středním východě a k okupaci jeho přírodního bohatství a k dosažení silného geopolitického postavení, na kterém se nikdo v budoucnu neodváží zkusit také podílet.

Veřejnost pokládá květiny na schody francouzské ambasády v Londýně. Photograph: Chris Ratcliffe/Getty Images

Terorismus, který je často špatně chápán jako islámský terorismus, vytvořily a přiživovaly Západní zpravodajské agentury v 80. letech, tehdy hlavně k boji se Sovětským svazem. Západní zpravodajství zjistilo, že tento druh terorismu má potenciál šířit se snadněji než kterákoliv ideologie na světě, protože může mít značný dopad na demografii muslimské společnosti. Takže když Západ sklidil své ovoce z Afghánsko-sovětské války, tak ten tzv. terorismus začal využívat k plnění své geopolitické agendy v zeměpisných oblastech, kde to mělo potenciál. Spatřili jsme, jak Západ využil terorismu Usámy bin Ládina a al-Kaiídy, aby okupoval Afghánistán a vytvořil v něm sociální rozkoly kvůli obchodním kanálům, ropě a politickým ziskům.  Přímá válka s Irákem, nepřímá válka se Sýrií, barevné revoluce a zabíjení národních vůdců v některých středovýchodních zemích měly dopad ve výchově lidí plných nenávisti vůči Západním hodnotám a ideologiím. Je to dobře vykonstruované, aby to budilo iluze o globální politice Západu tak, aby když vede okupační války, tak aby se vyhnul image fašistické politiky.

Letos si cestu do Evropy, zvláště do Německa a Rakouska, našlo za pomoci Západu více než 1 milion Syřanů a dalších Arabů. Německá kancléřka a další klíčové politické figury ve skutečnosti tu masovou migraci k rozrušení Evropy v souladu se zájmy Západních korporátních elit schválily. Přicházely zprávy, že s těmi migranty do Evropy přichází i tisíce k válce vycvičených teroristů. Takže Západem vykonstruovaná migrační zbraň je už ve velkých částech Evropy instalovaná, aby tu šlo zahájit teroristické útoky na civilní obyvatelstvo, které ironicky platí své daně vládě za svoji bezpečnost a blahobyt. Jinými slovy Evropané platí daně na to, aby jejich život nebyl bezpečný. To je ale nevyhnutelné, když korporace v lidech vidí jen spotřebitele, nikoliv lidské bytosti.

Ta dobře vykonstruovaná hra na Středním východě běžela podle Západních zájmů fantasticky, dokud na válečnou scénu Středního východu nevstoupilo Rusko. Západ pocítil těžkou hrozbu pro realizaci jejich plánů na úplné podmanění Středního východu. Syrská vláda byla jejich hlavní překážkou a president Assad přežil mnoho pokusů o svržení ze strany Západu a jeho regionálních spojenců. Na druhou stranu, zástupní agenti Západu, kteří jsou v Sýrii a Iráku známi jako ‚teroristé‘ a později nazýváni ‚umírnění rebelové‘, ztratili během měsíc trvající letecké kampaně Ruska v součinnosti se syrskými vojsky a dalšími ozbrojenými silami značnou část svých sil. Je zajímavé, že když Západ zíral na porážky svých zástupných sil, tak vystupňoval svou diplomatickou aktivitu k dosažení mírové dohody o syrské otázce.

Minulý měsíc došlo ke schůzkám ve Vídni, kde se k Syrské otázce sešlo 19 zájmových skupin. A dva dny nato spatřil svět katastrofu ruského letadla, která v Egyptě zabila 224 ruských občanů. Později mnoho zpravodajských agentur tvrdilo, že to letadlo zničila bomba. Vídeňské urovnání tudíž zjevně nefungovalo. Kdyby k urovnání došlo, nikdo by do letadla bombu nepodstrkoval. Tak, jak mluvil Putin o dvojí hře Západu, tak tu vidíme, jak se ta dvojí hra hraje, když se nějaká záležitost urovnává na stole, ale zároveň se v skrytu spouští zkáza. Západ zničením toho letadla poslal Rusku vzkaz, že budoucnost Středního východu může rozhodnout jedině Západ a Rusko se musí svých snah zříci.

Teď přejděme k pařížskému masakru. Ti, kdo si vzpomenou na útok v Bombaji v roce 2008, mohou mezi oběma útoky nalézt podobnost. V Bombaji jich přišlo osm s AK-47 a neměli sebevražedné vesty. Pařížští útočníci byli v rámci strategie, ‚zabij, kolik jen můžeš‘ upgradováni k maximalizaci obětí sebevražednými vestami, aby nedošlo k nedostatku paniky. Ač tyto dva útoky mají dost podobného, není mezi nimi moc politických vazeb. Na druhou stranu po takové hrůzné události s masovým zavražděním více než 150 lidí si globální vůdci vyjevují své myšlenky a záměry. US president řekl, že „je to útok na celé lidstvo a universální hodnoty, které sdílíme. A my v reakci na to stojíme připraveni a nachystáni poskytnout Lidu Francie jakoukoliv pomoc.“ Francouzský president řekl, že to je válečným aktem Islamistického státu, a slíbil, že přijme protiopatření. Izraelský ministerský předseda Netanyahu řekl: „Izrael stojí bok po boku s francouzským presidentem Francois Hollandem a s Lidem Francie v našem společném boji proti terorismu.“ Britský ministerský předseda David Cameron řekl: „Jsme s vámi.“

Z výše uvedených prohlášení tedy člověk může snadno předpovědět, že Západ pojal myšlenku, že bude tvrdě bojovat s tzv. islamistickým terorismem vedením všeobecné války v Iráku, Sýrii a v dalších částech Středního východu pod vlajkou NATO. A tentokrát zase povede Západ války s tím, že obejde schválení Radou bezpečnosti OSN. Takže pařížský masakr dal Západu morální ospravedlnění k tvrzení, že existuje globální konsensus o tom, že má v Iráku a v Sýrii tvrdě bojovat. Takže příští kampaň NATO má být něco na způsob kampaně ‚šoku a úžasu‘, jíž jsme byli svědky při americké vojenské invazi do Afghánistánu. Jelikož v geopolitice není žádné místo pro emoce a morální hodnoty, tak Západní konstrukce toho ‚chaosu a okupace‘ sice nepoškodí elity a Atlanticisty, ale vytvoří existenční krizi pro obecnou populaci v určitých zemích, které budou muset absorbovat cizí kulturní a náboženské hodnoty.

Nadcházející válka proti terorismu vedená silami NATO změní současné geopolitické utváření Středního východu. Do té války mají v úmyslu vrhnout více vojenské síly než Rusové, aby obnovili pevnou vojenskou kontrolu nad konkrétními důležitými lokalitami tak, aby regionální mocnosti Středního východu akceptovaly Západní vojenskou převahu. Nadcházející ‚Válka NATO s terorismem‘ (na Středním východě) rovněž zkusí všemi prostředky ohradit Írán tak, aby do něj Západ mohl dosadit svou vlastní loutku, která bude bez svolení lidu posílat veškeré národní bohatství Západu. Vedle toho se bude bez ustání bránit v postupu BRICS a dalším alternativním ekonomickým a politickým blokům. Vyměklé mocnosti a ‚rádoby mocnosti‘ (Turecko a Indie) z jiných částí světa budou Západnímu bloku za jeho nadcházející předvedení síly na Středním východě vzdávat vazalský hold. Takže útok na Paříž pomůže Západu naplnit své geopolitické ambice na Středním východě daleko více než před tím. Ale bohužel v pouštích Středního východu i v ulicích Evropy bude prolito více krve, přičemž jen globální elita zůstane v bezpečí.

Přispěvatel Ahmed Rajeev poskytl Jižní frontě tento svůj levicově orientovaný pohled na pařížské útoky.

 

Zdroj: http://southfront.org/paris-massacre-who-is-behind-it/
67 Komentářů k KDO JE ZA PAŘÍŽSKÝM MASAKREM?

 1. Marie napsal:

  Procetla jsem si pozorne projevy jak Hollandeho, tak Obamy a musim rict, ze jde uplne o stejny svindl jako bylo 9-11.

  A bude nasledovat totez: Vystrasene obyvatelstvo si ani nevsimne, jake zakony (likvidacni) budou vyprdnuty v nejblizsi dobe a stejne jako Patriot Act, uz jsou davno pripraveny a schvaleny. Jeste hlubsi zotroceni lidi, at uz jde o svobodu slova nebo neochotu platit za cizi valky a jejich valecniky, ktere nam sunou az do domu.

  Druhym ( sioni maji vzdy 2 cile pri kazde akci)ziskem je spolecny zasah proti IS ( ve skutecnosti pujde o boj s Ruskem) v Syrii.
  Rusko je nastvalo s obrannym systemem protileteckym, tak prijde na pozemni vojska a tim dojde k donuceni Ruska, aby udelalo totez, ackoliv to nechtelo a nechce.

  Znovu zopakuji: valka se da zastavit pouze tim, ze se usekne financni podpora ze zemi EU, a to za nas nikdo neudela. Musime jednat a nasi vladu shodit, vcetne Zemana. Divala jsem se, jak se vyjadril. Uprimnou soustrast, to je tedy uzasne. Nic vic! Ani naznak k podniknuti kroku, aby chranil obyvatele nasi zeme. Neni treba dal nic rikat....

  • Marie napsal:

   Jeste pripomenu: Kdo vytvoril, financuje a zasobuje zbranemi IS? Kdo uz 2 roky predstira, ze s IS bojuje?

   Jeden a tentyz: USrael.

   Obama zopakoval slova Bushe po 9-11, ze privedou ty teroristy spravedlnosti. Hahaha. Prej jich bylo 10 a 8 z nich zlikvidovali. Nikdo ani jednoho zabiteho nevidel a podotykam, ze k utoku doslo na 7 mistech najednou. A vsichni pouzili tzv. kalasnikovy, aby bylo jasno!

   A uplne stejne, jak se nasel neporuseny pas nejakeho araba ( udajneho unosce) v troskach Dvojcat, tak se I tady nasel pas syrskeho dzihadisty!! To sezere jenom cvok, takovou bachorku. A prece pri poslednim teroristickem utoku ve Francii si jeden taky zapomnel doklad v aute. To jsou nahodicky, ze?

   Nejvic mne na tom stve, ze nas maji za takove dementy, jako jsou sami, ze to proste sezereme a tecka. A kdo ne, tak trest, jako v USA. Popirani teroristickeho utoku je totez jako popira holozvastu a budou lidi likvidovat, a jeste se najdou mrsiny, co budou udavat.

   Vazne je to na pobliti.

   • Jan Jinsky napsal:

    Ano, Marie, lze souhlasit, že to je na poblití - ty tvoje kecy.
    Já bych tě postavil před pozůstalé, abys jim to vysvětlila. Určitě by je to moc potěšilo.

    Vy jste tu takový tým analytiků - že si vás ještě nevšimla nějaká tajná služba a nenajala vás. Bylo by vše daleko rychleji vyšetřeno.

    Marie neviděla na fotkách krev, takže to je všechno nahrané. Ví, že bude pozemní operace v Sýrii, a Rusové do ní budou také muset jít. Všechno ví... A k tomu má ty žvásty - holé žvásty

    • Burgán napsal:

     Kdž vidím, že na něco reaguje pan Jinský, hned si to přečtu, protože vím, že musí jít o kvalitní příspěvek a že by ho mohli za pasivitu kárat. Takže i tentokrát od Marie skvělé!

     A panu Jinskému jako obvykle díky za orientaci v textu, abych nemusel číst každou pitomost.

     • Jan Jinsky napsal:

      Není zač, rád pomohu. Ale lepší je hledat co píše Marie, budete informován ještě lépe a objektivněji.

     • Marie napsal:

      Placu smichy a smekam, protoze takovou smec Jinsky urcite jeste nikdy nedostal :-))))))))).

      • Jan Jinsky napsal:

       Marie, tak nohy křížem, ať se nepočůráš. A nechechtej se a dále poskytuj svá cenná odhalení. Já si asi půjdu po té smeči lehnout. Jsem z toho otřesen...

       Ale hlavně jsem fakt zhnusený z toho, co tu lidi píší, je to tu o nenávisti a hlouposti. Tupost tu jednoznačně slaví triumf.

       • Milica napsal:

        Tak proč se obtěžujete sem chodit a Vaše bezesporu převysoké intelektuální EGO našimi bezvýznamnými příspěvky zatěžovat, ale víte co, zůstaňte s námi!..ať nám i nadále sloužíte za jedinečný a neopakovatelný odstrašující příklad

       • Burgán napsal:

        Pane Jinský, nevěřím, že nevíte, proč s vámi ostatní vedou dialog - vy jste tu jen abstraktní zástupce opačně myslících lidí. Většinou se člověk namáhá s odpovědí vám, aby ovlivnil ty druhé. Vy sám nejste pro diskusi partner. Především neumíte chytře spekulovat, takže se nikdy neprobojujete k tomu, co se kolem vás děje. Jestli si myslíte, že vás média krmí "jedinou pravdou", tak jste v podstatě doktrinář, kterému není pomoci. Ve vědeckém světě se říkalo, že pravdu je nutné přírodě vyrvat. S politikou je to taktéž.

        O vaši osobu a názor tu skutečně nejde. (Taky není jasné, kdo jste, jestli jste opravdu tak lidsky naivní, nebo jste redakční troll, který zvyšuje prokliky.) Jste tu pro ty chytré dikutéry něco jako cvičný panák. Nepřeceňujte se.

        • Dejavu napsal:

         Ten kokot zamrzul v bipolárníms světě 20. stol. a vše poměřuje se svou smutnou částí života prožitou v komunismu pod okupací SSSR. Protože se mu dnes pod okupací USA žije daleko lépe, má peníze a může cestovat, což je pro něj jako těžkého materialistu priorita. Je tedy relativně spokojený a ochotem spoustu nepříjemných věcí skousnout, i když uvnitř občas hlodá červíček nejistoty. A všeobený problém většiny lidí ve věku 45+ je strach ze změny. Nemáte ale šanci:

         https://www.youtube.com/watch?v=Qvc_NUGeljo

        • Jan Jinsky napsal:

         No, po zdejším způsobu spekulovat neumím a ani nechci. A bipolární svět se tu mohutně propaguje. Vždyť se na to koukněte. Všichni tu ví, že Rusko je svaté, Židi jsou původcem všeho zla na Zemi, USA je sionistický poskok, EU je výmysl iluminátů.
         A spekuluje se tu mohutně. Ve většině případů spekulace nevyjdou, ale to nevadí, protože než se to odhalí, tak je původní nesmyl dávno zapomenut.

         Podle mně je to tu spíš sbírka těch, co se jim moc nevede a chtějí změnu. Ale nevědí jakou, ale chtějí ji hned. Proto se tu nabízejí levná a rychlá řešení. Co na tom, že nefungují...

         A ano, mám se dobře. A není to kvůli příspěvkům zde na NWOO

      • Bogus Sobotka napsal:

       Marie Dikyova

       "Placu smichy a smekam, protoze takovou smec Jinsky urcite jeste nikdy nedostal :-)))))))))."

       Vidim,ze se ti tady na diskuzi libi vic nez to cisteni bazenu v Kalifornii :D :D :D

       • Marie napsal:

        musim se smat, ze jsi dodnes nevypatral, co jsem tam delala doopravdy :-).

       • proud napsal:

        Nezavid a jed si to zkusit!

        • Marie napsal:

         On tam prave ze je, a dela ve statnich sluzbach trola, bezne u imigrantu. A o zavist nejde. Jeho cilem je mne shazovat. Ve sve primitivni hlave si mysli, ze ostatni mysli stejnym zpusobem jako on, tj. ze nazor od nejake cisticky nebude mit zadnou vahu.

         Musim se smat, protoze si neuvedomuje ani to, jak hrube podcenuje vsechny zdejsi diskutery a netusi, ze uz patym rokem jsem v duchodu. Tvrdil tady daleko horsi lzi,tj. ze jsem v USA nelegalne a ze mne odmitl Novy Zeland. Inu podle sebe soudi jine. Jenze ja nikdy nebyla immigrant v zadne zemi.

         U clanku pojednavajicim o 5 vecech, ktere media nereknou o imigrantech k tomuto problemu ( jak se lide pristehovali do cizi zeme chovaji a proc) napisi toho vice. Tady to neni k tematu.

     • Marie napsal:

      Krome toho, ze dekuji za oceneni, dodam dalsi vec k zamysleni: tentyz den probihalo jednani ohledne reseni co s Assadem. USA tvrdi, ze musi jit dolu a Rusko oponuje. Tady ke shode nikdy nemuze dojit, protoze Rusko neni zastancem diktatu, Assad byl zvolen lidem a nikdo cizi nema co do toho kecat a uz vubec ne silou.

      Tady v tom videu mluvi Kerry jako absolutni idiot, protoze tvrdi, ze ASSAD SE STAL MAGNETEM PRO INVAZI TERORISTU Z CELEHO SVETA, KTERA SE PRIPOJUJE K DASH ( IS) V BOJI PROTI NEMU!

      Tady si to poslechnete na vlastni usi, je to primo neuveritelne, ale je to tak.
      https://www.rt.com/news/322087-vienna-syria-elections-timeframe/

      Lavrov samozrejme s tim nesouhlasi, protoze neni dement, aby to odkyval.
      Je to prakticka ukazka toho, jak nekdo posedly znicenim Assada v tom svem chorem mozku vidi scenku, jak cely svet bojuje proti nemu a podvedome to prednasi a je mu uplne jedno, ze to vidi cely svet. Pak se opravdu muzeme dockat od takovych lidi cehokoliv, absolutne, co je napadne, vcetne nuklearni valky.

      • proud napsal:

       Nuklearni valka nehrozi v zadnym pripade! Coz ovsem nebrani ve straseni s ni a v pohybu penez kolem ni.

    • Dejavu napsal:

     Ty už zdechni kokote.

     • Marie napsal:

      On uz mrtvej je... cechoemerican, vlastizradce. Skodit vlastim lidem, to musi byt bezduche stvoreni...Zato pry zombici ziji dlouho:-).

    • fingolfin napsal:

     Pokud si někdo z Vás mysli, ze na těch postižených civilních někomu záleží , tak jste naivove. Oběť je dobra jen jako záminka, jinak se jedna přece o zbytnou věc.
     Počítám , ze pokud tajné služby neměli žádnou informaci o tak vysoce koordinovanem útoku, tak buď islamiste jsou uz dal než všichni ostatní a tím pádem musíme nechat sledovat každého občana a dat mu kameru až do postele anebo se toho účastnili přímo tajné služby a tím neco sleduji a to neco bude zase jenom další krev a zas to bude jenom krev sprostých civilu , kteří jsou zbytni....

    • Fanny napsal:

     Pane Jinský,možná,že právě vy jste ta mršina(jak píše Marie),která jednou bude udávat svoje sousedy,známé a dokonce příbuzné.O patriot Act si něco přečtěte a potom můžete Marii kritizovat.Je to přesně o tom,aby v lidech vzbudili strach a ti si pak sami budou přát,aby je USA takzvaně ochránily,protože vyvolat v lidech strach je to co potřebují,neboť strachem se lidé dají snadno ovládat.

   • Bedřich napsal:

    Blbé je to, že ti magoři to plánují celá léta, mají náskok jako hrom. Ještě, že ti rusi jsou . . .

  • proud napsal:

   Mam k Zemanovi svoje vyhrady,ale ctim volbu vetsiny naroda,a vzdycky budu! Marie.Apropo,vis o nekom lepsim? Valku chces zastavit useknutim financnich toku,vidis to,a ja bych zrusil vsechny finance i s obchodovanim! Co treba se zamyslet na kazdym jednotlivcem,dokud budou vojaci k mani,budou valky,az dostanou lidi rozum a z ovcana se stane obcan,nebude mit valcit kdo.Dokud se nechavame koupit,lip nemuze bejt,to se vylucuje!

  • Jaroslav Tichý napsal:

   Zeman jako prezident je sice formálně vrchním velitelem ozbrojených síl (tedy torza, které z nich po několika restrukturalizacích zbylo), není ale členem vlády. Nemůže ani nebrat v potaz rozhodnutí parlamentu, kde rozložení sil podle hlasování voličů je známé.
   Krom toho jsme členem NATO, takže si zdaleka nemůžeme dělat, co bychom chtěli (a potřebovali) jen tak sami o svém rozhodnutí. Byť by za ním stál prezident.
   Proto volají někteří občané po našem vystoupení z NATO.
   Jinak možnost, že jde fakticky o false flag operaci s cílem vytvořit si důvody pro vojenský vpád Západu do Sýrie, vyloučena není. Krom toho odůvodní další zákony proti opozici a obecně občanům v členských zemích EU.

 2. sys napsal:

  Nikolas Sarkozy – ,,Jdeme vstříc novému světovému řádu a nikdo se tomu nemůže postavit.“ James P. Warburg – ,,Budeme mít světovou vládu, ať se nám to líbí, nebo ne. Jedinou otázkou je, zda světové vlády bude dosaženo se souhlasem nebo násilím.“
  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3674-studie-9-11-40-novy-svetovy-rad.aspx

 3. Adolf Balík napsal:

  Tady na té stránce kousek od tohoto článku píší, že se jim ve Francii před chvílí vykolejil TGV.

 4. Paul Durham napsal:

  Kdo je za událostí je snad jasné každému, kdo zná jméno Gladio.

  • Marie napsal:

   Tak tak. Porad dokola, podpis je stejny, at to vezmu z kterekoliv strany pohledu.

  • Cherry napsal:

   Ok we all know what the problems are,so are we really ready to do the dirty work?Are we really ready to hold people acl?tnuabceoAre we ready to call out our leadership in our communities? Or are we still sure it's White Folk who are holding us down?We have met our problem he or she is in the mirror!

  • http://www./ napsal:

   panik atağın ,beyinin sahte bir oyunu olduğunu sizlere inandırmak kolay değil tabi.ama blöf var ortada sizde yiyorsunuz..görün artık aldatmacayı.RİSSKK ALIN!!!bi kere geldiğinde dikkate almazsanız bi daha gelir bi daha gelir ..ama bi yere kadar gelir .yeterkii risk alın..riskte ortaya yaşamınızı koyucaksınız evet istemeden..ee nolcak olcenmı?))))

 5. jogín napsal:

  Poněkud zjednodušené- je zanedbána snaha Saudů šířit agresivní sunnitskou ideologiji, nejlépe rovnou wahábizmus. A Kataru se wahábizmus taky líbí a navrch potřebuje svůj plyn posílat přes Syrii do Evropy. To by se zamlouvalo i USA, Rusové by přišli o peníze. Jenom je otázka, jestli jsou Saudové nástroj USA nebo obráceně. Spíš budou mít navrch Saudové, protože USA si nechá líbit i ničení svého frakování. Taky Turecko potřebuje zabrat kus Syrie, zlikvidovat Kurdy a vybudovat nový chalífát i v Evropě. Jenže všichni hoši zapomínají kalkulovat s Čínou, která se svým IQ 106 smázne geneticky zdegenerovanou Evropu včetně natvrdlých Arabů a hispánsky oslabené USA.

  • Marie napsal:

   Saudove jsou predevsim spojenci Izraele a vzhledem k tomu, ze USA jsou diky dluhu podrizene Izraeli, tak Saudove budou mit zesileny vliv na USA taktez. Usa nemaji z valky uniku, a v podstate ted je to fazi, kdyz si vsichni vzajemne vyhrozuji. Nikdo z nich se vzajemne nemiluje, je to vsechno o tom, kdo z ceho kolik urve. Takze o to je to tezsi pro nas se v tom zorientovat. Na jednom hoji primo hned nekolik kohoutu...

   Co se tyka Ciny, tak tu se chystaji USA znacne oslabit pres TTIP smlouvu. Nevyjde jim to, kdo na to doplati, bude Evropa. Cina si vypadla odbytiste nahradi v Jizni Americe.
   Napr. v Mexiku vidim, ze se prestavaji americke vyrobky prodavat. Tim, jak mexicky president leze do riti USA a podhodnocuje peso( skokove), tak Mexicane prestali nakupovat potraviny z USA, protoze jsou tim padem prilis drahe. Tady vidite, ze kazdy podvod ma svuj dopad a vrati se odjinud jako bumerang. Neni nad poctivou cestu.

   Vezmete si Blizky vychod. Vzdyt tam krome te ropy nic neni, zadna nadhera, sucho, poust. Tak proc by ty zeme nemohly prodavat tu ropu a sioni v USA ji kupovat jako kazdy jiny, za stejnou cenu. Ne. Oni ji potrebuji ukrast a pak prodavat a diktovat si ceny, aby bohatli. A protoze nemaji dost sil, tak musej do toho zatahnout vsechny okolo, a mame bordel na svete hned. Sionisty je potreba izolovat od vsech ostatnich a bude klid.

   • Bogus Sobotka napsal:

    Baronka Maruska-Prasilova:

    "USA jsou diky dluhu podrizene Izraeli"

    A kolik USA tomu Izraeli dluzi? Si muzes zjistit, ze nejvic ze zahranici dluzi USA Cine a ne Izraeli.
    A prave je to USA co dava rocne Izraeli vice jak 3 milard dolaru rocne.

    • Marie napsal:

     USA dluzi Cine, a proto ji poslouchaji?? Ty jsi vtipalek.

     Doma jsou zadluzeny siozidakum, a ty to vis moc dobre.

     A Izrael uz si diktuje, ze misto 3 milliard chce rovnou 5 milliard od roku 2017. Treba se sabne trosku I se Saudama, ne?

     Tady mas vyjadreni, jak je to s ovladanim USA:

     "Every time we do something you tell me America will do this and will do that . . . I want to tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it." - Israeli Prime Minister, Ariel Sharon, October 3, 2001, to Shimon Peres, as reported on Kol Yisrael radio

     Tohle priznani bylo vysilano v radiu, takze? Krome toho staci se divat na Obamu, jak se poti pri svych hemzech v AIPAC. No a jeste bychom si mohli prohlednout, kolik z vladnouci celadky v USA ma izraelske obcanstvi a zjistime, ze vetsina.

     Pravda ti smrdi, Sralbotko, co?

     .

     • Bogus Sobotka napsal:

      Baronka Maruska-Prasilova:

      "„Every time we do something you tell me America will do this and will do that . . . I want to tell you something very clear: Don’t worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it.“ – Israeli Prime Minister, Ariel Sharon, October 3, 2001, to Shimon Peres, as reported on Kol Yisrael radio

      Tohle priznani bylo vysilano v radiu, takze?"

      Takze?? Takze na to,ze to bylo "priznano" v radiu, tak zadny zaznam neexistuje a divne je,ze je to jen na anti-izraelskych strankach.
      Po delsim hledani se Marusko dovis ,ze jde samozrejme o hoax

      http://www.camera.org/index.asp?x_context=6&x_article=34

      Nevim sice jak pravda "smrdi", rika se ze pravda boli , ale vzhledem k tomu,ze z toho cisteni bazenu mas uz nezvratne poskozeny mozek, tak se nedivim,ze v tom mas trosku gulasek Marusko :D :D

      • Marie napsal:

       Podivej, tech dukazu o jejich nadrazenosti jsou stovky, a nepomuze ani umele dementovani neceho, co se jednou vyrklo, proste co je videt, to je videt.

       Ta nadrazenost, arrogance a dementni posedlost vladnutim je skutecne zretelna nejen mne, takze nemas sanci to nicim odkecat.

       • Marie napsal:

        P.S. Jak jsi sikovne odvedl rec o dluhu k zahranicnimu vuci Cine, jen abys zakryl fakt, ze USA jsou tak zadluzeni zidum, ze uz jim tam nic nepatri, to je mimochodem jejich vyrok, a bohuzel pravdivy.. uz nepotrebuji ani IRS, nebot je to jenom meziclanek pochodu veskerych vybranych penez k siozidovskemu FEDu....

        • proud napsal:

         Porad nadavas a busis do pouhejch sluzebniku-loutek,ktery mimochodem,jako drtiva vetsina lidstva i sama podporujes temer vsim co delas!O Bogusovi Sobotkovi to ovsem plati dvojnasob,ten totiz nedela uz vubec nic jinyho!

 6. Stribog napsal:

  Nejhorší je, že jsme se nic nenaučili. Státem sponzorovaný syntetický terorismus tu běží snad už od doby, kdy Nero zapálil Řím... V našich časech se dá jeden z prvních false flag teroraktů popsat na příběhu Guy Fawkese... Tedy máme s novodobým státem sponzorovaným syntetickým terorismem zkušenosti přes čtyři staletí... Guy Fawkes byl stejný "patsy" jako třeba ten vymytec Umar Faroukh Muttallab, co ho tajné služby šouply do letadla s bobmou mezi půlkama, aby mohl pan Chertoff vydělat balík na instalaci ponižujících naked body scannerů na amerických letištích. Akt v Paříži nese typický rukopis teroristických činů, které po léta provozoval v Evropě NATO-Gladio Network... Samozřejmě, že vinící budou spojeni s ISIL, tím roztomilým americkým děťátkem. Ale ti na které se ukáže jsou jen obětní beránci. Fanatici, užiteční idioti, často mentálně zaostalí lidé, rekrutovaní v místech jako je MI6 School for Patsies ve Finsbury... Lidé, kteří nenajdou ani WC (natož WTC) bez krycí operace tajných služeb. Ale jinak souhlasím, že ISIL je potřeba zničit. Hlavně jeho centra v Langley a Pentagonu...

  • Marie napsal:

   Souhlasim. Jen neco doplnim ohledne tech obetnich beranku. Divala jsem se, co kde ve svete pisi o tech teroristickych utocich ve Francii. Napr. v Mexiku jen zkopirovali ty zabery, ktere jsou jinde, viz Notimex. Ale zaujal mne tento clanek:
   El mexicano herido es un hombre que trabaja en Francia y que pidió mantener su identidad bajo anonimato.

   La víspera, el hombre recibió la visita de representantes consulares mexicanos en el hospital en el que se encuentra internado y platicó telefónicamente con el embajador de México en Francia, Agustín García-López.
   París, 14 Nov (Notimex).- El mexicano que resultó herido la víspera en un restaurante parisino, durante los atentados en la capital francesa, fue operado hoy con éxito, reportaron fuentes diplomáticas.

   “El mexicano herido fue intervenido quirúrgicamente. Aparentemente se le van a tener que practicar más operaciones”, informaron las fuentes a Notimex este sábado.

   “Salió con éxito de la operación y se está recuperando. Está en observación y fuera de peligro y se recupera de manera exitosa” agregaron las fuentes.

   Las fuentes no precisaron el tipo de operación quirúrgica que le fue realizada al ciudadano mexicano, ni el hospital en el que se encuentra ingresado.
   .........
   Tam se pise o Mexicanovi, ktery pracuje ve Francii a pod podminkou anonymity vypovedel, ze byl zranen vcera v te restauraci Parisian. Je po operaci, dalsi maji nasledovat, ale uspesne se uzdravuje. Ani o jakou operaci slo, ani v jake nemocnici je, se nesdeluje.

   Ja se ptam, proc? Pripomina mi to stejnou hru jako s temi unesenymi letadly v USA. Pasazeri, kteri zahynuli - ticho po pesine, zadni pribuzni neoblehali ani letiste, ani pojistovny a hlavne, nikde se nepsalo o nejakem odskodneni pozustalych, ani o zadnych sporech o odskodneni.

   Toto je totez. Chapu, ze by ten clovek nesdelil sve jmeno, to jo. Ale ani to, co mel zranene, jake dalsi operace ho cekaji, je to proste zprava vyfabrikovana.

   Jedna vec za druhou mluvi ve prospech toho, ze slo o dril. Proste neco nacvicovali a treba I meli nekoho zneneneho, ale z najatych uzitecnych idiotu. Presne totez se delo v Londyne. Sehrany utok v metro, ktery skoncil castecnou realitou. Zrovna tak ostatni teroristicke udalosti v USA, vcetne 9-11.

   Nejpruhlednejsi byl Sandy Hook, jeden strelec a 26 mrtvych. A jeste slo o kluka. Bylo to sehrane.

   No nic, jdu hledat dal, zda se neobjevi nekde neco vic.

 7. Bogus Sobotka napsal:

  Z clanku:

  "Terorismus, který je často špatně chápán jako islámský terorismus, vytvořily a přiživovaly Západní zpravodajské agentury v 80. letech, tehdy hlavně k boji se Sovětským svazem. "

  On ten islamsky terorismus nevznikl v nakych 80. letech, ale uz mnohem driv a podporou ruznych teorrisrickych skupin proti statu Izrael. Veskere ty teoristicke skupinky jak Palestinske organizace z a"osvobozeni" Palestiny byli podporovany SSSR a jeho satelity.

  Je tez zajimava pointa tohohle levicoveho pisalka podle ktereho muze za radikalizaci muslimu v Afganistanu Zapadni rozvedky, ktere podporovali dzihadisty a ne Sovetsky svaz ,ktery Afganistan okupoval a tim prave timto ty muslimy zradikalizoval tak jako v Cecensku.

  O par radku dal ale uplne otoci a je to vpad USA do Iraku co zradikalizovalo muslimy a ne ti kdo tem teorristum dodavali zbrane a podporvali, divne ze?
  Siitske teorristy v Iraku podporoval Iran a sunitske terorisy Syrie pres kterou se hrnulo stovky dzhidadistu z celeho sveta do Iraku.
  Ale tohle se proste do takoveho proti-americkeho konstruktu nehodi.

  • Stribog napsal:

   To by se moc nelíbilo ani Brzezinskému ani bývalému šéfovi americké obrany Robertu Gatesovi který ve svých pamětech (From the Shadows) přímo popisuje, jak islamistické bojovníky stvořili prostřednictvím pákistánské služby ISI... Před House Intelligence Committee dokonce vypovídala řada činovníků CIA, když vyplynulo najevo, že se operace z velké části financovala z drogových peněz... Pohledejte... Celá řada materiálů je díky FOIA odtajněna a přístupná třeba na nsa-archive... Jinak ten Gates píše, že tenkrát netušili, jakého džina vypustili z lahve... No chápu, že to nemohl říci jinak. Ale ve skutečnosti je ta celá slavná al-Qaeda od začátku arabskou legií US Intelligence... Ne nadarmo se jí říká Al CIAeda... Jako destabilizační armáda i záminka k válkám je to geniální. Konvenční válka je drahá sranda. Jedna křídlatá střela, za půl milionu dolarů, která zničí tank v hodnotě sto tisíc neodpovídá mantře o maximalizaci profitu. Zato když zfanatizujete bandu nezaměstnaných povalečů bez budoucnosti a vybavíte je lacinými ručními zbraněmi trochou peněz a pocitem moci ať již fotbalové hooligans a nácky na Ukrajině nebo tyhle syntetické džihádisty, udělají vícee muziky za minimální náklady. Krom toho od té doby, co na letadlových lodích slouží smíšené posádky, utrácí US NAvy neúměrné částky za prezervativy a potraty...

   • Bogus Sobotka napsal:

    Mas to trosku popletene. CIA s pomoci pakistanske ISI pomahala afganskym bojovnikum - mudzhahedinove.
    Islamiste v cele s Bin Ladinem byli podporovani Saudskou Arabii a staty perskeho zalivu vcetne Iranu.
    A jak na tu myslenku podporu mudzahedinu ten Brzezinski prisel??
    „Inspirací“ pro tento typ nepřímého odboje byla zkušenost Američanů z podobných praktik Sovětů vůči nim v jednom z minulých vzájemných konfliktů a sice Vietnamské války.

    No proste jak se do lesa vola, tak se z neho ozyva.

    Jeste nutno dodat,ze Cina vyzbrojovala a cvicila Afganske mudzahediny, ale to je pro vas tady moc neprijemne.

    "Povstalci byli trénováni v sousedním Pákistánu a Číně, zároveň byli podporováni pomocí v hodnotě miliard dolarů ze Spojených států amerických, Saúdské Arábie, Spojeného království a dalších zemí. Desetiletí trvající konflikt způsobil exodus jednoho milionu Afghánců do Pákistánu a Íránu. Statisíce afghánských civilistů byly zabity v důsledku konfliktu."

    A jeste jedna pomoc, pro tento vas bezvyznamny, ustekany mikrospolecek lidskych trosek a zapsklych individui.
    Krasny dokument o ruskem Specnasu a jejich vypovedi jak zamordovala Afganskeho presidenta i s rodinou a vubec popis jakych prasaren se dopustili na Blizskem Vychode.

    SPECNAZ - Na Rozkaz Kremla:

    https://www.youtube.com/watch?v=fqVIfihQYR8

    • Marie napsal:

     Cos to sem dal za blby odkaz? CPECNAZ pry ucinil jistou akci v jiste zemi, a to zmenilo....

     to ma nejakou vypovidajici hodnotu? Jiriku, Jiriku, ty ses nezmenil, jak vidim...

    • chachar napsal:

     Poučné video

    • Stribog napsal:

     Osámek byl Britisch Intelligence asset stejně jako další členové jeho rodiny. Jasně že muddžahedýny ale již tenkrát byl ten synek Awadův u toho... Existují i fotky. Brzezinski tyto techniky samozřejmě převzal nikoli od Rusů, ale od Britů, kteří měli samozřejmě několik staletí zkušenosti s asymetrickými válkami. Koneckonců stejně jako celou britskou geopolitickou doktrínu (i.e. Mackinder a Lewis).
     Co se týče sovětsko-afghánské války. Největší legrace je, že v dobách projektu LBJ - Great Society postavila Rusům dálnice až do Kábulu. Za pomoci amerických inženýrů a daňových poplatníků. Byla pekelně drahá a dimenzovaná na těžkou vojenskou techniku a později Rusům umožnila rychlou a pohodlnou invazi. Sutton k tomu v The Best Enemy Money can Buy trochu jízlivě poznamenává, že si vlastně Sověti mohli dát na tanky nápisy: US Tax Dollars at Work!

     • Stribog napsal:

      Mimochodem ty trollovací techniky si nechte od cesty. i.e. úvod máš to popletené... Píši, že stvořili islamistické bojovníky prostřednictvím pákistánské ISI. Nepíšu, že stvořili Al-Qaedu - v té době... To, že později přichází řada názvů a organizací, které slouží stejnému účelu - tedy jako neregulerní proxy-armáda používaná k asymetrickému válečnictví snad dávno není potřeba vysvětlovat.

      • Paul Durham napsal:

       ano, je to prosté , stačí číst a pamatovat si , a taky obětovat pár minut na psaní, a i to vysvětlování vlastně netřeba , kdo sám nepochopí tomu není pomoci

     • host napsal:

      To jsou nesmírně zajímavé a důležité věci, co tu říkáte. A nejsou běžně k přečtení ani na nejlepších konspirativních webech. Nechcete to shrnout do nějakého článku?
      Já se v tom takto stručně zrovna moc neorientuji. Třeba mi není jasné proč by amíci stavěli rusům dálnici aby se snáze dostali do afghanistánu.

      • Ada napsal:

       Rusi postavili cestu z Kábulu na sever, dokonca obrovský tunel pod Hindúkušom. Videla som film, kde starí Afganci spomínajú: Rusi s nami bojovali, ale ako muž proti mužovi (presnejšie, najprv to boli musbaty - moslimské batalióny, aby ich neobviňovali z protiislamizmu).. Američania nás len bombardujú z výšky. Rusi chodili na trh, nechávali tu peniaze. Američania sedia zabarikádovaní na základniach. Rusi tu aj niečo postavili (ten tunel, školy, nemocnice), US len rozbíjajú. Rusi postavili tunel, aby bol Kábul spojený s mestami na severe, lebo v zime sa tadiaľ nedalo prechádzať a teda obchodovať. Dosiaľ sa tunel využíva, hoci tam už nie je vetranie a pri nehode dochádza k veľkým úmrtiam. Vlani 9. mája bol nový prezident u Putina a dohodli obchody. (Aj my by sme chceli svoju zničenú krajinu tak pozdvihnúť, ako ste to vy dokázali...)Ale usáci sa rozhodli zostať...

   • Marie napsal:

    Nejvice utrati USA za drogy, ktere dava tem najatym dobytkum na pridel, aby byli patricne agresivni. Je to na nich videt. A dalsi problem je, ze vydiraji, takze USA pristoupily k prehozeni tohoto problemu na sve vazaly. Moc dobre si pamatuji, jak bylo verejne receno, ze USA bojuji s terorismem samy a zbytek sveta se veze, ze na to budou muset prispivat. Tak se taky stalo ( pres NATO), no a ted to tahne Evropa cele. USA a Izrael se jenom nam chechtaji do oci. Jejich poskoci v EU to zvladaji zatim bravurne. Je potreba po nich skocit a nedat jim ani floka... A bude po valce. Aby tomu predesli, tak zaplavili nas privadrovalci, ze kterych bude brzy armada.

  • Marie napsal:

   Pekne to matlas, jen co je pravda, ale zbytecne.

   Muslimove teriste nejsou. Z par opasanych jednotlivcu, co se nekde odpalili USA vyrobily celosvetovy terorismus, aby zakryly teroristu skutecneho, jimz jsou sionisti v USA. Takze nejjednodusseji receno: USrahell. To je terorista sveta, ne nejaci muslimaci.

   Dukaz? Muslimske zeme nemaji zajem o ovladani sveta a hlavne na to nemaji zbrane, nebot Koran valky zakazuje.
   Irak byl natlacen do valky s Iranem a zbrane mu dodaly USA. Nevyhral.

   Mossad zinscenoval falesny utok na Dvojcata v NY za ucelem zapoceti svetove valky. Nejdrive BV, pak Evropa a nakonec RUsko. Neni vubec podstatne, kdo jsou ti zoldaci IS ( izraelskeho statu). Podstatne je:

   kdo je seskupuje, vycvicuje a hlavne plati a dodava jim auta a zbrane. Kdopak, ze to je????

   Takze skutecny svetovy terorista je USrahell. Izraelsky sionisticky rezim ovladajici USA.
   Titez organizuji tzv. uprchlickou krizi a likviduji Evroopu. A titez se opet chystaji na Rusko. Zatim rozjeli peklo na Ukrajine, ale az sezenou vic zoldaku, pusti se do Ruska. ( Prasacenko uz podepsal zakon o prijimani cizincu do ukrajinske armady). Mala matematika, ale ve clone hollyhovadskych filmu a lzi z medii, ktera jsou rovnez ovladana siozidy. Dukazy? Staci se podivat na jejich ksichty. Jak v sioamerickych mediich, tak v nasich...

 8. Ikema Monika napsal:

  Pařížský masakr v pátek 13. Jezuitsko-hry o třetí světovou valku!!!Rusko MO konstatuje ze v Paříži byli zorganizovali -řízení CIA -Britské tajne M-16 Izraelské vojenske rozvědky DMI -Vatikán !!! Peníze nakradene Vatikánem by se měli rozdat lidem a Vatikán rozpustit !! CIA -M16 a další lůza pochytat a zavřít za masakr nevinných lidi !!!!

 9. Ivan napsal:

  EŠTE V LETE SOM TO TUŠIL...!

  Ivan napsal:
  28.6.2015 (13.26)

  A bude este horsie, obcianska vojna zachvati Zapad…!
  http://www.nwoo.org/2015/06/27/starosta-italskeho-mesta-migracni-krize-ve-stredomori-je-genocidou-pachanou-evropany/#comment-132306

  Pri udalostiach v Tunisku zahynulo najviac Britov… Zapad si namysla, ze za zlociny napachane od Afganistanu, cez Irak, Syriu, Libyu, ale aj Nigeriu Cad ci Mali…, mu budu narody, ktorym znicil a vyraboval krajiny, POVDACNE…!

  V Tunisku zacala odveta, ODVETA za tisice mrtvych v uvedenych krajinach, za tisice deti bez rodicov, rodicov bez deti… Tisice deti bez ruk, noh, bez oci…, ktorym zdravie na cely zivot odobrali zapadni genozlocinci…!

  Intrigami znepriatelili na dlhe starocia nabozenske vetvy islamu…

  Po bombovom útoku z 22. februára 2006, ktorého terčom bola šiitská mešita v meste Sámarrá, násilie prerástlo do občianskej vojny.

  Demokracia sa 10 rokov od invázie do Iraku stále neujala
  SITA | 19.03.2013 16:20

  Iracká i zahraničná verejnosť si v stredu 20.03.2013 pripomenie 10 rokov od Američanmi vedenej invázie, ktorej cieľom bolo nielen zvrhnutie režimu Saddáma Husajna, ale taktiež jeho nahradenie liberálno-demokratickým zriadením založeným na princípoch vlastných Západu.

  A moj komentar: Uz v roku 2005 zajala tvoriaca sa iracka babkova policia auto so styrmi tzv. teroristami v typickom muslimskom obleceni, a v aute stovky kg trhavin. Ale bolo prekvapenie, ked sa vo vazeni zistilo, ze su zo specialnej britskej jednotky SAS a chystali sa vyhodit v mene tzv. teroristov muslimsku mesitu… V noci vaznicu prepadla britska okupacna armada a zajatcov oslobodila… Ukazalo sa, ze cielom Britov bolo vyvolat nevrazivost medzi sunitmi a siitmi, ked raz vyhodili do povetria mesitu jednej nabozenskej vetvy, potom druhej…, a vzdy prezleceni za domorodcov… Takato zakernost nema pomenovanie…, a Iracania sa na tento podnet vrazdia dodnes…

  Zapadni geneticki zlocinci…,

  pocas agresie proti Iraku vyrabovali vsetky umelecke predmety dobre spravovanych muzei…, co nevyrabovali, to znicili tankami a strelbou, ked si urobili zakladne na niekolko tisicrocnych stavbach po starych Summeroch… Znicili umyselne vodovodne systemy, ktore boli budovane pred tisicrociami a sluzili az po rok agresie 2003… Dnes niet pitnej vody… V tomto boli najvacsimi zlocincami Briti…, aby potom pred TV kamerami podavali detom vodu v plastovych flasiach, ktore sa o nu bili, a tvarili sa pritom ako humanitarni zachrancovia…

  Zostala po nich barbarmi znicena krajina…, vy ste to nepostrehli pan Palko…?!

  Samozrejme goebbelsovke media v rukach zapadnych kolonialistov o tom neinformuju…

 10. Ivan napsal:

  Politici sveta nariekaju... Mozno ocakavat, ze opat sa zidu v prazdnej ulici Pariza, aby demonstrovali jednotu... Goebbelsovke media potom na pozadie vlozia videoklip ako ich podporuju masy obcanov z uplne inej ulice a uplne z inej prilezitosti... Uz to maju vyskusane...

  Ja sa pytam, kde tito tzv. humanisti boli, ked v roku 2004 v tomto istom mesiaci Americania a Briti zmasakrovali iracku Falusdzu, kde dostrelovali ranenych civilistov gulkou do tyla..., s vysledkom vyse desattisic zavrazdenych...?! Kde boli ked Americania zbombardovali svatobnu hostinu chudobnej afganskej rodiny...?! A este desiatky ba stovky zlocinov, na ktore tito tzv. humanisti neregovali...!

  Su to zekerni zlocinecki tzv. humanisti...!

 11. Ivan napsal:

  Lisabonska zmluva = kolonialny pamflet…,

  aky po starocia zapadni kolonizatori vnucovali svojim koloniam…, aby ich dostali pod svoju jurisdikciu, aby sa stali „domorodcom“ zalobcami, sudcami i katmi… Aby „domorodcov“ vlastnicky odlucili od existencneho majetku a poslali ich na druhu stranu barikady…, na stranu bezmajetnych, vhodnych iba k prikovaniu k veslam galer…, dnes k vyrobnym pasom vo vlastnictve kolonizatorov…, terorizuju napadnute krajiny tupoduchostou prostrednictvom medii, ktorych sa zmocnili…, predvadzaju vrazdenie ako samozrejmu vec „demokracie“, aby si „domorodci“ zvykali, ak bude nutne buriacich sa spacifikovat vrazednou silou… Vo Virtual West Democracy nepochybne moc nepochadza od obcanov, ale od vlastnictva majetku…

  Preto sa este viac upevnuje zakladne pravidlo styku so Zapadom…

  1. Zapadny zlocinec vzdy klame, podvadza, intriguje, rabuje, kradne a parazituje…!!!

  2. Ak by ste mali pocit, ze niekedy moze hovorit aj pravdu, nepodvadza, nekradne ci nerabuje…, potom plati bod c. 1…!!!

 12. Ivan napsal:

  Zakladom je, aby zapadni kolonialni paraziti...

  riadne platili za suroviny, ktore nakupuju, presnejsie povedane o ktore nehorazne a zlocinecky, rabuju Afriku... Miesto toho, aby kalkulovali ceny surovin tak, aby aj africky banik mal naklady na mzdu a odvody svojmu statu na zrovnatelnej urovni s Europou, dostava v porovnani sotva desatinu..., takisto aby do cien boli zahrnute dane pre stat a obnovu zivotneho prostredia, aby vlady mali na rozvoj skolstva, zdravotnictva, ekologie, infrastruktury..., tak miesto toho zapadni geneticki zlocinci, aby potlacili ceny surovin, rozvracaju politicke systemy, provokuju rozbroje a zbranami podporuju obe strany umelo vyvolanych konfliktov...!!! Nam diktuju znizovanie vyroby potravin, do zakladov znicili direktivne nase polnohospodarstvo, miesto toho, aby sa tieto vyviezli tam kde su potrebne a to za platby, ziskane Afrikou za vyvoz surovin na Zapad...!!!

 13. jan napsal:

  Naprosto perfektní Marie.
  Mám obavu,že to opravdu potentáti NATO zorganizuji,že budeme muset vstoupit do válečné vřavy v Sýrii.Ani ne tak proti IS,to jsou USA žoldnéři,ale porazit Asada.USA udělá všechno proto,aby byla Sýrie dobita.

  • Jaris napsal:

   Jane, CR muze NATO vyslovit obcanskou neposlusnost. Nikdo nic nemusi! Musi se akorat umrit. Zadny pajdulak Ti nemuze rikat, ze neco musis, protoze NEMUSIS.

   • jan napsal:

    Jdu dlouho příteli,ale už se projevil Sobotka,pomůžeme Francii,která volá,jsme napadeni jiným státem.Trochu se to jinak nazve,ale jde právě o to,zapojit více státu v Sýrii.Tím vlastně máme pomoci Turecku,ale hlavně pomoci svým souvěrcům v Izraeli,jak píše Ivan.To tvrdím také,jde o zdroje,aby je mohli ovládat USA a prodávat Evropě,pochopitelně za Americké ceny.V případě podpisu TTIP,bychom toto zboží museli odebírat od nadnárodních společnosti.

 14. Carlos IV napsal:

  Rekl me jeden mexican zahy po 9/11: "Vis, USA oficialne zadne teroristy na svem uzemi nema. Pokud je ale potrebuji, tak si je dovezou". Tohle ma univerzalni platnost uz od dob Brzezinskeho a Kissingera. A jak rikam jinde, po Charlie Hebdo pry poslali Amis vzkaz do Parize: "Kdyz chcete natocit kovbojku, tak to prenechejte nam". A to se prave stalo.
  Marie nenechte se odradit od par blbcu!

 15. Dejavu napsal:

  Pan Jinsky evidentně zamrzul v bipolárníms světě 20. stol. a vše poměřuje se svou smutnou částí života prožitou v komunismu pod okupací SSSR. Dnes pod okupací USA se mu žije daleko lépe, má peníze a může cestovat, což je pro něj jako těžkého materialistu priorita. Je tedy relativně spokojený a ochotem spoustu nepříjemných věcí skousnout, i když uvnitř občas hlodá červíček nejistoty. A všeobený problém většiny lidí ve věku 45+ je strach ze změny. Nemáte ale šanci:

  https://www.youtube.com/watch?v=Qvc_NUGeljo

 16. pavel napsal:

  Naprosto souhlasim s Marii.Diky za prispevky.

  • Jan Jinsky napsal:

   Pavle, pak je načase vzít ty palice a pomoct Marii zabít vládu a poslance. To je to, co tu propaguje.
   Potom asi zabít všechny Židy nebo je alespoň odvézt na pustý ostrov.
   No a pak nastane ten pravý ráj. Tohle byste chtěl, Protože takto krásný svět nám tu Marie nabízí.

   • Jaris napsal:

    Dockas, se Jinsky, dockas. Doba vre a jestli doufas v nejake zklidneni situace, tak jsi na serednem omylu. Ceska vlada je sestavena ze samych zradcu, kteri poslusne slouzi jevrejskemu unionu. Vetsina lidi je znacne nastvanych. Nevim jak v Praze, protoze ta vzdycky fungovala jako stat ve state a Prazaci zrovna popularni na venkove nebyli. To vim z vlastni zkusenosti. Nicmene situace v Evrope je vyhrocena a zrala na zmenu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!