Merkelová po pařížském masakru volá po „toleranci“ k migrantům

271015merkelPo krveprolití ze včerejší noci bude politika otevřených hranic nejspíš důkladně revidována. Německá kancléřka Angela Merkel reagovala na pařížský masakr voláním po „toleranci“ k migrantům a po respektu k „právu každého člověka usilovat o život a štěstí,“ když se její politika otevření ke statisícům uprchlíků stala předmětem nových revizí.

„Věříme v právo každého člověka usilovat o svůj život a štěstí s respektem a tolerancí ostatních,“ řekla Merkelová. „Víme, že náš svobodný život je silnější než kterýkoliv terorista. Dejme teroristům odpověď životem vedeným věrohodně podle našich hodnot. A tím, že tyto hodnoty v celé Evropě upevníme. Dnes více než kdy jindy.“

Zrovna minulý měsíc vrcholní bezpečnostní experti Merkelovou varovali, že střední třída se v Německu v reakci na příliv migrantů „radikalizuje“ a že v důsledku toho může dojít k domácím nepokojům.

Podle zpráv toto varování „obíhalo mezi vysoce postavenými bezpečnostními činiteli spolkové vlády.“

S tím, jak Polsko po krvavých útocích v Paříži už oznámilo, že odmítne vzít jakékoliv další uprchlíky, a politika otevřených hranic Merkelové je už zuřivě kritizována, nejspíš narazí na důraznou opozici vzhledem k tomu, že ISIS slibuje, že bude uvnitř vln migrantů propašovávat džihádisty.

Mezitím vůdkyně Národní fronty Marine Le Pen nasadila úplně jiný tón než Merkelová, když volá, aby Francie uzavřela své hranice.

„Francie se musí rozhodnout, kdo jsou její přátelé a kdo jsou její nepřátelé. Francouzští nepřátelé jsou ti, kdo udržují vztahy s islamismem. A Francie musí jednou pro vždy obnovit kontrolu nad svými hranicemi,“ řekla Le Pen.

„Islámský fundamentalismus musí být zničen, radikální mešity se musí zavřít a radikální klerikové vypovědět. Francouzští teroristé musí být zbaveni svého občanství a dostat zákaz vstupu do této země.“

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
November 14, 2015

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/merkel-calls-for-tolerance-towards-migrants-after-paris-massacre.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!