Merkelová po pařížském masakru volá po „toleranci“ k migrantům

271015merkelPo krveprolití ze včerejší noci bude politika otevřených hranic nejspíš důkladně revidována. Německá kancléřka Angela Merkel reagovala na pařížský masakr voláním po „toleranci“ k migrantům a po respektu k „právu každého člověka usilovat o život a štěstí,“ když se její politika otevření ke statisícům uprchlíků stala předmětem nových revizí.

„Věříme v právo každého člověka usilovat o svůj život a štěstí s respektem a tolerancí ostatních,“ řekla Merkelová. „Víme, že náš svobodný život je silnější než kterýkoliv terorista. Dejme teroristům odpověď životem vedeným věrohodně podle našich hodnot. A tím, že tyto hodnoty v celé Evropě upevníme. Dnes více než kdy jindy.“

Zrovna minulý měsíc vrcholní bezpečnostní experti Merkelovou varovali, že střední třída se v Německu v reakci na příliv migrantů „radikalizuje“ a že v důsledku toho může dojít k domácím nepokojům.

Podle zpráv toto varování „obíhalo mezi vysoce postavenými bezpečnostními činiteli spolkové vlády.“

S tím, jak Polsko po krvavých útocích v Paříži už oznámilo, že odmítne vzít jakékoliv další uprchlíky, a politika otevřených hranic Merkelové je už zuřivě kritizována, nejspíš narazí na důraznou opozici vzhledem k tomu, že ISIS slibuje, že bude uvnitř vln migrantů propašovávat džihádisty.

Mezitím vůdkyně Národní fronty Marine Le Pen nasadila úplně jiný tón než Merkelová, když volá, aby Francie uzavřela své hranice.

„Francie se musí rozhodnout, kdo jsou její přátelé a kdo jsou její nepřátelé. Francouzští nepřátelé jsou ti, kdo udržují vztahy s islamismem. A Francie musí jednou pro vždy obnovit kontrolu nad svými hranicemi,“ řekla Le Pen.

„Islámský fundamentalismus musí být zničen, radikální mešity se musí zavřít a radikální klerikové vypovědět. Francouzští teroristé musí být zbaveni svého občanství a dostat zákaz vstupu do této země.“

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
November 14, 2015

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/merkel-calls-for-tolerance-towards-migrants-after-paris-massacre.html




22 Komentářů k Merkelová po pařížském masakru volá po „toleranci“ k migrantům

 1. Definitiva napsal:

  Merkel ako doživotne najposlušnejší poskok USA a NWO sa stala duševne nespôsobilá a ohrozuje životy občanov Nemecka.
  Tiež poslušný poskok Kiska volá po väčšej jednote EÚ a ako vyplýva z určenia jeho činnosti, rozumej, väčšej moci pre Brusel a viac otroctva pre občanov nielen Slovenska.

 2. Josef Švejk napsal:

  Wir schaffen das, führerin Merkel.

 3. to je jedno napsal:

  Kdyby jí dali tu nobelovku, třeba by dala pokoj… Ale to je asi naivní nápad, že? Jak jakýsi klasik napsal: „Kdo je tolerantní k netolerantním, je netolerantní k tolerantním.“ Potíž je rovněž v tom, že když někdo tvrdí, že „každý člověk má právo usilovat o život a štěstí“, tak každý si pod tím představuje něco jiného… Liška usiluje o život v drůbežárně, drůbež zase chce ven a pokud možno, aby lišky neexistovali. Jak sloučit do sebe tyto dvě protichůdné představy?

 4. Anna napsal:

  Ta ženská bude pořád jen žvanit ty své blbosti. Druhá světová taky mohla skončit nejméně o půl roku dřív a nepomřely by statisíce lidí, kdyby to Hitler nehnal svou tvrdohlavou vůlí za všechny hrany. Merkelová se, žel, vyznačuje stejně tvrdou palicí. Doufám, že jí už někdo rázně zatne tipec.

  • tomek napsal:

   To je zle prirovnanie . Praveze vdaka Hitlerovi a jeho velmi zlych taktickych rozhodnuti skoncila vojna rychlejsie .

   • Anna napsal:

    Obávám se, že z vaší strany došlo k nepochopení, co jsem zde napsala. Nemluvím o strategii atd., ale o situaci, když už koncem r. 44 bylo VŠEM jasné, že nacisté válku prohráli. Mluvím o tom, že Hitler v naprosto fatální situaci nepolevil a tlačil i malé děti k „boji“. Tedy mluvím o tvrdohlavé vůli a fanatismu, který iracionálně přehlíží realitu. A co se tohoto týče, Merkelová se chová velmi podobně.

 5. Rudolf napsal:

  Že by měla v úmyslu e-migrovat?

 6. Hansen napsal:

  Mali by sme si teraz tych farebnych zmrdov hromadne stahovat domov….. ako nam Fuhrerin radi

 7. Dejavu napsal:

  Ta kurva musí co nejdřív skončit s kulkou, nebo na kandelábru.

 8. Milan napsal:

  Merkelová by měla být okamžitě vybičována do z některých arabsko afrických zemích, kde proběhla humanitarní válka aliance a to na doživotí, jelikož nic jiného si tato americká běhna nezaslouží.

 9. viliam napsal:

  …merkel-hroza..strach..lyze..assani ..nastiepena panva…dychaju jej na krk…schizodetstvo…zufalo sluzi tym, co koncia…

 10. Jana napsal:

  Merkelová opravdu na první pohled vypadá že spí a někdo ji ovládá.Možná,kdyby místo ní,byl někdo jiný,vypadalo by to stejně.Měl by být jiný mechanismus řízení.Přece nemůžou ovládat všechny.

  • viliam napsal:

   …zatial nie…sme experiment nie vedome bytosti…no zaciname si spominat…bude to dobre … sme tu miliony rokov…

 11. Marie napsal:

  Mela jsem Nemce za silnejsi, ale vidim, ze jsou to sracky, kdyz ji jeste nezdefenestrovali…

 12. chachar napsal:

  Narazil jsem na zajímavý článek; http://www.atllanka.net/index.php?text=28-islamska-okupace-eu-nabira-obratky

  Pokud je pravdou , že islámská okupace Evropy byla dohodnuta v roce 1973 , pak by se situace v přílivem migrantů jevila v úplně jiném „světle“ … Nenasytnost a prodejnost evropských elit !

 13. Ikema Monika napsal:

  Merkelova je uz zbavená moci a na ceste do exilu Jižní Ameriky ! Ještě se ale očekává jeji oficialni prohlášeni o odchodu z funkce!! Do Německa s tichým souhlasem teto kozy bylo take dopraveno tajne přes milion střelnich zbrani výbušnin a streliva !!! VNemecku by mel vypuknout teror islamistu !!!! Prvopodstata —-

 14. oskar napsal:

  Merkelová po pařížském masakru volá po „toleranci“ k migrantům
  Je dobře, že sama přiznává, koho-čí osud jí leží na srdci. Vlastního národa určitě ne…

  • Marian napsal:

   Nie len že koho osud jej leží nasrdci. Ona otvorene priznáva, že za tým masakrom sú migranti!! Z toho vyplýva, že máme byť tolerantní k teroristom.

 15. Palko napsal:

  A oni jsou tolerantní?

  Teď si představme, že tihle smradi by chodili s našima děckama a vnoučatama do školy!

  https://www.facebook.com/LRHEYDILEVRAI/videos/303735559835456/,

  A tohle-je taky výživný,
  https://www.facebook.com/844314728955238/videos/892657477454296/?fref=nf

 16. Tykva Bukvatyr napsal:

  Alte Votze.

 17. jan napsal:

  Víc mě napadá,že je očipována,někdy v loni z jara,když byla na návštěvě v USA.Po tom očipování,byla jak vyměněna a i barva její tváře není přirozená.

 18. zed napsal:

  Je to kráva nebeská…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!