CzechNEWS TV – Mimořádné zprávy 14.11.2015

cntv2Petr Richard Ortek a mimořádné 30 minutové zpravodajství k teroristickým útokům v Paříži Vzhledem k tomu, že se jednalo o živé vysílání, tak je posunuto přehrávání záznam až cca od 9. minuty:
5 Komentářů k CzechNEWS TV – Mimořádné zprávy 14.11.2015

 1. Alena napsal:

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/.../2067-masakr-v... Ano, s výrokem presidenta USA , že " teroristický útok v Paříži , je útok na celé lidstvo" , souhlasím.
  Chybí mi však dovětek k výroku "mírotvůrce" Obamy : KDO ZA TÍM STOJÍ . Jinak lze jeho výrok považovat za pseudomorální, pseudohumánní - "kydy" farizeje . Jak je psáno v bibli : "PODLE ČINŮ POZNÁTE JE ". Kdo má zájem na válečných konfliktech , teroristických útocích posledních let, na vyvražďování nevinných civilistů.. Proč asi , jaký je skrytý záměr? Skutečné teroristy je třeba hledat v nejvyšších patrech mezinárodních korporací, velkých nadnárodních bankovních domů, přes politické elity , nevládní organizace , média - v bezpečí, p y r a m i d á l n ě plánují další způsoby , organizaci, financování a řízení příštích válečných a teroristických akcí na civilním obyvatelstvu světa. Migrační invaze milionů islamistů do Evropy patří mezi jednu z těchto plánovaných, řízených zbraní. Armádu tisíců válečně vycvičených islámských žoldáků , záměrně infiltrovaných mezi béžence z válkou rozvrácených oblastí Blízkého východu a Afriky - nelze identifikovat.
  BOHÁČE - tyto skutečné teroristy, je třeba pojmenovat, / páni Rofellerové, Rodchildové, Sorosové, členové královských rodin Saudské Arábie , Kataru, Ománu, Merkelové, Hollandově etc...../,tyto globální zločince odsoudit , potrestat. Zneužitá "chudina " ,negramotní, frustrovaní z neperspektivnosti vlastního života, či ideologií islámu zfanatizovaní "kluci" , vrahové , vytažení z " nejspodnějších sociálních vrstev ,středověkých " slummů - oni byly vycvičeni v teroristy, žoldáky ,jim vtiskli globální mocipáni zbraň do ruky a pro ně tato lůza je už nyní potrestána sama.Lidé nesmí zůstat lhostejni k budoucímu vývoji země, života , zdraví.

 2. Josef napsal:

  Dobrý den.Hodná Evropa. Hlavním viníkem je většina voličů zastupitelů do parlamentů.

  • Marie napsal:

   Samozrejme!

   Pan Ortek nechce videt, nechce slyset a hlavne dela uzitecneho idiota tem, kteri potrebuji, aby lidi nenavideli vsechny verici v Islam. Je to nenormalni. Predstavte si, kdyby totez delal nekdo vuci krestanum.

   Vytvoril by bandu grazlu, ktera by si rikala Krestansky stat, vrazdili by a nekdo by vysilal, jak jsou vsichni krestane teroriste.

   Ja bych taky uvitala, aby se hovoril ve svem vysilani k lidem, tj. k volicum, aby obratili svuj hnev na sve zastupitele, kteri jsou temi pravymi viniky a prave ted hlasuji proti lidem ohledne zakonu pro privandrovalce.

   To ho nezajima....

 3. Marie napsal:

  Stejne jako u pana Orteka, tak I u Protiproudu mi vadi ( a moc), ze nenazyvaji veci pravymi jmeny.

  Pan Ortek zahajuje vysilani slovy: Islamsti teroriste....

  Neda si rict, ze tvrdi nesmysly. Nejde o islamisty. Protiproud rika, ze jde o islamske zoldaky, ale ani to neni skutecnost. TATO UMELE VYTVORENA ARMADA Z VYVRHELU NEMA VUBEC NIC SPOLECNEHO S ISLAMEM.

  Pane Ortek: skutecni islamiste nenavidi tuto bandu nazvanou IS uplne stejne jako vy a ja! Kdy to konecne zacnete videt?

  Placete sice dobre, ale na spatnem hrobe. Je potreba se obratit vysilanim na ty, kteri mohou proudeni uprchliku do nasi zeme zastavit! Nasazovanim na verici v Islam toho nedocilite. A ustavicnym opakovanim, ze islamiste jsou teroriste akorat vystupnujete nenavist lidi vuci te vire a uz ted prispivate k obcanske valce, jenze to nedohlednete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!