Paříž 2015 – pokus o vyvolání války s Ruskem?

proxy-war-on-Syria"Nevím, kdo si to tak rychle uvědomuje, ale... na člena NATO zaútočil IS a nyní je docela pravděpodobné, že Francie požádá ostatní členy NATO, tedy i ČR o pomoc. Půjde naše armáda do Sýrie a do Iráku? Střetne se tam s Ruskem?"
Autor: Philipp Janýr

Když jsem si přečetl toto na profilu Phillipa Janýra,  vůbec jsem neměl chuť se k tomu vyjádřit. Došlo mně, že Phillipovi už není pomoci, že toto vidí jako jedinou možnost, aby udržel svou divnou víru v to, že bojuje za pravdu a že si nebude muset připustit, že se stal obětí hlásnou troubou manipulátorů, kteří ženou svět do katastrofy, aby se nemuseli zodpovídat z toho, co napáchali.

Jenže pak jsem na tuto "vizi" další možnosti vyvolat válku s Ruskem narazil na FB na dalších vláknech. Např. v diskusi, kterou na svém profilu rozpoutal Jirka Dolejš, kde se objevilo i toto:

Seth Kurzawinski:"Je to jednoduchý sou to členové islámského státu tudíž vojáci je teda potřeba vyslat do jejich státu vojáky."

Viz: https://www.facebook.com/jiridolejs.dosnemovny/posts/1719894588244366?comment_id=1719978701569288¬if_t=feed_comment_reply

Popravdě řečeno, na uvedeném vlákně jsou názory Jirky Dolejše pro mě na hraně či za hranou. On hlavní nebezpečí vidí v "domácích extrémistech", viz:

"Džihádističtí teroristé a domácí extrémisté jsou dvě strany téže mince - oběma vyhovuje chaos a cesta k autoritářství a násilí. Mezinárodní společenství musí teď konečně táhnout za jeden provaz, včetně muslimských států, pro které je IS společný nepřítel."

To je asi Zeman, budu to asi já a mnozí další, kteří už dlouhou dobu upozorňují na bezprecedentní selhávání současné "merkelovsko-hollandeovské" reprezentace. Ve vztahu k Libyi, Sýrii, Ukrajině, problému uprchlíků...

Jen si přečtetě rozhovor, který dala Merkelová v nešťastný pátek 13. listopadu krátce před tragédié, viz:

http://zpravy.idnes.cz/nemecko-kanclerka-zdf-rozhovor-merkelova-f1w-/zahranicni.aspx?c=A151113_201633_zahranicni_aba

Neuvěřitelná drzost této babyzla:

1/ Útok na Maďarsko kvůli plotu a zpochybňování významu plotu, místo aby podpořila SPOLEČNOU OBRANU ŠENGENSKÉHO PROSTORU.

2/ Zvaní uprchlíků, místo aby je upozornila, že MUSÍ RESPEKTOVVAT NAŠE ZÁKONY.

3/ Bezprecenentní tlak na východní členy EU, ABY PORUŠOVALI VLASTNÍ ZÁKONY A POUŠTĚLI UPRCHLÍKY BEZ ŘÁDNÉ IDENTIFIKACE.

4/ Snaha ZAVÉST KVÓTY "DRUHOŘADÝCH" UPRCHLÍKŮ pro"DRUHOŘADÉ" ZEMĚ.

Měla okamžitě rezignovat na svou funkci. Nese obrovský díl spoluzodpovědnosti za Pařížskou tragédii.

Ne ti, co toto budou požadovat, ale ti, kteří ji budou obhajovat, jsou HNĚDÍ EXTRÉMISTÉ. Merkelová a spol. spustili hnědé extrémistické zlo, nebo to máme tak krátkou paměť, Jirko Dolejši? Toto jsem napsal již 1.3.201, tedy před víc než rok a půl:

"Mnohým začíná docházet, že to, co se děje na Ukrajině, není zcela normální. Pokud by někdo používal fašistické symboly u nás nebo v Německu, jak se tomu masově děje na Ukrajině, už by byl (obrazně řečeno, pochopitelně nejdříve musí proběhnout trestní stíhání) za mřížemi. To navozuje otázku, zda se jedná "jen" o pokus o hnědý puč na Ukrajině, proti kterému se eurounijní politici nedokážou ozvat. Však ono to nějak dopadne, říkají si snad někteří z nich... A nedochází jim, že jsme svědky předem připraveného pokusu o hnědý puč v EU přes ukrajinskou rozbušku."

Viz: http://radimvalencik.pise.cz/1107-pokus-o-hnedy-puc-na-ukrajine-ne-v-eu.html

Když hnědý puč neprošel, jak se původně plánovalo, hledají se jiné cesty.

K fatálnímu selhání Merkelové doporučuji přečíst toto (je tam zmapováno, jak postupně selhávala):

http://radimvalencik.pise.cz/2877-fatalni-konec-merkelove-pouci-se-zaoralek.html

Konkrétní ukázka:

"máme tu jen zombii, která si neuchovala svoji lidskou autonomii a upřednostnila funkci před odmítnutím nechat se vydírat. Něco takového by třeba Thatcherová nikdy nepřipustila. Merkelová budu navždy exemplárním příkladem toho, jak se z politika stane zombík, když upřednostní držbu funkce před odmítnutím nechat se vydírat".

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/2845--00-konec-merkelove-dojednan-z-politika-zombie.html

A jak je to s bojem proti Islámskému státu? Musíme hlavně přestat vytvářet Islámský stát, resp. mít dost odvahy k tomu, abychom vytváření Islámského státu nenapomáhali. Toto je z 31.6.:http://radimvalencik.pise.cz/2600-stejny-podvod-pomoc-uprchlikum-boj-s-isis.html

Vždyť my (jako NATO) jsme zatím, pokud jde o boj proti Islámskému státu, jen dali volné ruce k masakrování Kurdů Turecku. Kurdů, kteří jsou schopni nejúčinněji proti Islámskému státu bojovat!

Abych se vrátil k počátku. To, co se mně zdálo být naprostou magořinou, tj. přes údajný boj NATO proti Islámskému státu vyprovokovat v Sýrii konflikt s Ruskem (a to i za naší přímé účasti), může být právě tím pokusem kamuflovat lumpárnu ještě větší lumpárnou, zastřít tragédii ještě větší tragédií, překrýt lež ještě větší lží. Sjednotit se? Ano. Proti skutečnému zlu. Sjednotit se třeba i s těmi muslimy, kteří si uvědomují, jak jsou ohroženi a že toto je snaha dostat je do konfliktu s námi. Ale sjednotit se s těmi, co toto zlo zavinili? Dát jim příležitost k tomu, aby mohly zločiny, na nichž se podílejí, pokračovat? NE!

Možná slyším trávu růst, ale je lépe být opatrný, než nepřipravený. Ostatně – proč se nám někteří znovu a znovu snaží namluvit, že se zbytečně bojíme?
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/2907-pariz-2015-pokus-o-vyvolani-valky-s-ruskem.html
128 Komentářů k Paříž 2015 – pokus o vyvolání války s Ruskem?

 1. ??? napsal:

  Cituji: "K fatálnímu selhání Merkelové doporučuji přečíst..."
  MERKELOVÁ NESELHÁVÁ! DOKONALE SI PLNÍ SVOU ÚLOHU!

  • ??? napsal:

   naivní článek!

   • Žabák napsal:

    Jo, ještě by sem mohli začít dávat články z vlkovo bloguje, to je podobnej mainstreamovej naivka.

    • Ljuk napsal:

     Ten pán zaspal posledních pět let. Asi byl ještě na devítce. Ale musíme být vlídní a trpěliví. Těch, co se zorientují včas je vždy hrstka. A tedy bez těch, co se probudí třeba i na poslední chvíli, nezmůžeme nic. Je třeba jim pomáhat.

     Jako mentální cvičení si zkuste přestavit stav, že skutečně žádný ISIL neexistuje, je to celé jen uměle sestavená armáda místních gangsterů, ale hlavně zahraničních žoldáků, určených ke svržení posledních suverénních vlád v regionu, a Rusko jen přebírá americkou rétoriku, aby zůstalo nenapadnutelné právě v rámci rétoriky dané hry. Je to chytré, ale samozřejmě stejně pokrytecké. Tedy válka Rusko - USA už běží měsíc, ale popisuje se náhraními termíny.

     Celé je to proto, aby se veřejnost neprobudila do poslední chvíle, než si to uvědomí. Po útoku v Paříži budou spící občané souhlasit s tažením proti ISIL, ačkoliv to bude jen lstí vytvořená podpora války s Ruskem.

     • Paul Durham napsal:

      precizně řečeno

      • Marie napsal:

       Ano, velmi vystizne. Jen by mne jeste zajimalo,jak se divate a I Ljuk na otazku, proc se Rusko te retoriky drzi.

       Konkretne,proc nezverejni, co vi.

       IS je zamerne nazyvan islamskym statem, ktery ve skutecnosti neexistuje a uz vubec neni muslimsky.

       USA jsou vazalem siozidu uplne stejne jako je I CR, akorat ze tam je vyssi koncentrace prostredku k organizaci, placeni a vyzbrojovani najate armady, poskladane z kriminalniku, psychopatu, narkomanu a zlatokopu ruznych zemi sveta.
       Proc to Rusko nevykrici a po sestreleni jejich civilniho letadla Mossadem, Izrel nepotresta?

       • Žabák napsal:

        Protože jediní kdo to ještě nevědí jsou buďto blbci nebo nedůležití blbci.
        Cokoliv Rusko udělá nebo řekne je těmito blbci vnímáno jako propaganda.

        Ostatní už to dávno vědí a jsou to ti důležití, tzn. státy BRICS.

       • Ljuk napsal:

        Bojím se, že složitost těch šachů několika hráčů už je taková, že ji rozkódovat nejde. Kdo ví, zda oni sami v tom mají jasno. Dočasně pomůže hypotéza, která chvíli drží, pokud nejde moc do detailů.

        A pak započítejme omyly, selhání, nebo dodatečné akce na zvácení smyslu akcí předchozích - třeba podvržení pasů teroristů a už je to čistý chaos.

        Vyhlásit něco je asi dnes nejméně účinná strategie. Stačí ji ignorovat, a na tom, co ignorovat, se presstituti vždy zázračně shodnou. Protivníci si "nepříjemné informace" raději mezi sebou zobchodují, než že by se tím veřejně mlátili po hlavě. Viz MH17. Rusové ví, amíci ví, jen my nevíme.

        • Marie napsal:

         Ljuka; rikate, ze kdovi, zda oni sami v tom maji jasno.

         Tady se zastavim: Maji. Jen nemaji jasno, jak dosahnout toho, co chteji a ted klickuji, takze je to necitelne. Jen na prime ceste lze videt prekazky, v hadovitych zatackach nikoliv. ( curve-zatacka).

         NWO - jedna svetovlada, to neni nic noveho. Sioni o to usiluji uz treti svetovou valkou, a to nepocitam tu studenou, ktera se za valku pocitat musi take.

         Lide jsou v ni vzdy jen pouzivani jakozto pinclove na sachovnici. Bez nich to nikdy nepujde dohrat do konce...

         Mne ted nejde o media, tam naprosto souhlasim s tim, co rikate. Rusko ma podle mne sanci rict sve na dulezitych setkanich, kde je to prenaseno do celeho sveta, jako jsou schuzky OSN, nebo ted ta posledni ve Vidni ohledne Syrie. Jsem predsvedcena o tom, ze si Rusko uvedomuje, de facto vidi, jak je snaha o jeho izolaci prosazovana, at uz vezmu sankce nebo media. Proc s tim nic nedela? Veri si natolik, ze to zvladne? Nebo je to jinak. V teto souvislosti: Zaujalo mne to zobchodovavani neprijemnych informaci mezi protivniky, jak jste naznacil.

         Sleduji, co rika Putin. Ikdyz toho nerekl moc, to podstatne ano: je vydiran. Ovsem vydirani muze zahrnovat I nejakou nabidku. A o te nic nevime.
         Vime vsak z minulosti, ze I v prubehu valky se porcovani sveta odehravalo bez ohledu na vysledek. Nepochybuji o tom, ze se to deje I v teto valce.

         Tehdy ovsem byla situace jina v tom, ze nebyl plan na likvidaci 2/3 populace a prave te bile jako prvni. Jednoduse dve svetove valky v rozmezi zhruba 20ti let, zlikvidovaly dostatek lidi... ted mame od posledni valky 70 let. Prelidneni planet je nesmysl, spise jde o neochotu vlad se starat o lidi, kterym sebrala prostredky k zivotu a navic uz maji vyrobene roboty, lide se stali pro ne neprijemnymi mravenci, co jim (radobysvetovladcum) lezou po nohou, bohuzel. Navic pred 70ti lety nebyli jeste az tak rozezrani ( a dementni, to spolu souvisi, nebot cim vic bohatstvi, tim vyssi pocit moci, dnes u se citi jako bohove, ktere si vymysleli).

         Proc rikam, ze se citi jako bohove? Dlouhodobe zadny odpor k jakekoliv kravine, ktera je napadne.

         Ja nejsem a ani nikdy nebyla a nebudu nikoho uctivat, dokud jeho hovno bude smrdet jako moje. Dale pak trvam na tom, ze vystoupali do sveho fiktivniho bozstvi jenom pres nase zada a ochotu jim verit.

         To je potreba useknout. Razne a rychle, protoze jinak nas zlikviduji nasi vlastni vinou, ci zasluhou, to vyjde nastejno, jestli si lidi tu vinu uvedomuji nebo to nazvou jinak. Kazdy, kdo pouziva slovo "elita", je nebetycny hnup a dobrovolny otrok.

         Zpatky k otazce, kdo jak hraje. A hlavne, podle jakych pravidel, kdyz vidime, ze zadne, absolutne zadne zakony neplati. To jenom ti, co byli navykli zit jako otroci, se jich jaksi boji, aniz by nad nimi premysleli, ze uz davno je meli prestat respektovat.

         Uzavru to znamym: vrazda na tyranovi neni zlocinem. Pokud podle tohoto se lide zacnou ridit, tak v prve rade sundaji vsechny vlady, co je jakymkoliv zpusobem nacpaly do valky. S tim je treba zacit. A zastavit valku.

       • proud napsal:

        "USA jsou vazalem siozidu".........a ostatnich sionistu ne? A kdo stoji za nima?..A za tema kdo?...
        Jinak jak jsem to tak cetl,hodlate spachat sebevrazdu,tak to good luck.Nebo si myslite ze tu je NATO jen na paradu a ze po vas pujde jen nase policie? Moc jste se veru nenaucili,zda se mi,az pujde do tuhyho,pujdou po nas "cizinci",prevrat se uz dela jinak,na pozlym uz nemame moznosti,nechcete to videt,budiz.

    • Hannes napsal:

     Souhlasím s názorem na web vlkovo bloguje. Jeho názory jsou až tristně mainstreamové. Čím to, že v případě Ukrajiny na začátku krize pod pokličku viděl a co se týče událostí okolo krize EU ale i řecké krize, tak až směšně klouže po povrchu??

     • Žabák napsal:

      Nevím, taky to nechápu. Na jedné straně si na web pověsí video s die anstalt, kde mu americký generál vysvětlí jak to bylo s útoky na Afghán a Irák a na druhý straně ten pán napíše, že nevěří na konspirace a "konspirační" verzi 9/11 a to vše po tom, kdy 2 roky bojuje s mainstreamem, který píše plus mínus v celém západním světě ty samé lži.
      Prostě what the fuck. Víc k tomu nemám.

      • Jaris napsal:

       Taky mi nesedi, jeho clanky jsou kilometrove a mam tebdenci u nich usinat.A jeste navic se clovek celkem nic nedovi.

       • Žabák napsal:

        Přesně, já záčinám od zadu a když tam není pointa, tak to ani nečtu. Na důkladné nic neříkající analýzy nemám náladu.

     • Paul Durham napsal:

      užitečný idiot nebo false flag , celkem jedno jestli a) nebo b)

   • Marie napsal:

    Pane otaznikovy: nejde o naivni clanek. Resi nekolik veci a vy bez jakehokoliv rozboru vse oznacite za naivni? To jste tedy prilis jednoduchy.

    Priklad: Merkelova fatalne selhava.

    Vy rikate, ze si dokonale plni svou ulohu. Samozrejme, ze je to Pravda, co rikate. Ovsem rikate to proto, ze se na to divate jejima ocima, respective z pohledu tech, kterym slouzi. Dokonale plni prikazy.

    Autor clanku se na vec diva z pohledu volicu, kteri vidi, ze nekona v jejich prospech, a ze selhava.

    A konecne moje tvrzeni je toto: Nejde o selhavani, protoze vse, co dela neni z nevedomosti. Volic ma snahu sve zvolene omlouvat, uplne stejne jako to delaji u Zemana. Ve skutecnosti jsou to oba vlastizradci, protoze NEKONAJI ve prospech svych volicu. Baba Merkel na rozdil od Zemana zvani ve prospech privandrovalcu.

    Vzhledem k tomu, ze jde o ohrozeni nasich zivotu, je treba bez ohledu na zakony jednat na svou obranu a tyto lidi vykopnout, udelat referendum, pres ktere bychom se zbavili privandrovalcu a nasi ucasti na valce zrusenim clenstvi v EU a NATO.

    NIKDO TO ZA NAS NEUDELA!

    STACI, ABY LIDI OBLEHLI PRISLUSNE URADY A OHLIDALI SI TO.

    • Marie napsal:

     KDYZ JDE O ZIVOT, JE POTREBA SE VYPRDNOUT NA STRACH A ZROVNA TAK I NA ZAKONY, KTER NAM VNUCUJI NASI VRAZI. ANO, JSOU TO VRAZI.

     NIZE TADY NEKDO PISE O TOM, JAK SE POTICHUCKU ODHLASOVAVA NOVY BRANNY ZAKON, KTERY Z NAS VSECH, VCETNE ZEN AZ DO 60TI LET DELA VOJAKY!

     OPAKUJI ZNOVU A ZNOVU: NEJDE DEMOKRATICKY PROTESTOVAT PROTI SMRTI, JE TREBA SE BRANIT VSEMI PROSTREDKY, COZ JE NEJEN LOGIKA, ALE HLAVNE NEJZAKLADNEJSI PRAVO!!!

   • eva napsal:

    Jo? A ty si přiletěl ze které galaxie, Klingone????

  • dj napsal:

   Hitlera taky dlouho sledovala britska mi6,nakonec bylo rozhodnuto ze bude dobrej pro rozpoutani valky.Merkelova ma horoskop psychopatky.Již Ukrajina byla určena k rozpoutani valky s Ruskem,ted když se Evropa brani uprchlikum tak skusime dostat Francii do Syrie a false flag a bude 3.svetova.Kdo to dela,iluminati,zednari,jezuite jsou jenom spolky vytvoreni chazari ale spirala nekonci,to zlo to tady porad organizuje ve svuj prospech již velice dlouho.Již zničilo Atlantidu,kde clovek mel schopnosti o kterych nemame ani tušeni,jinak pod sfingou v sini zaznamu bylo nalezeno jak byl tady clovek zmanipulovan,na verejnost se nic nedostalo.

   • proud napsal:

    Co vis o Atlantide,sini zaznamu a vubec o Wingmakers,Nerudovi,cloveku 1.0,2.0 a 3.0,rozlusteni zpravy na disku,Animu atd. ?

  • Paul Durham napsal:

   přesně !

 2. Žabák napsal:

  Můžu se zeptat co to je toto? Nějaký čerstvě probuzený mainstreamák? Ten pán má dost bídné znalosti, bez urážky.

 3. Ikema Monika napsal:

  K pozemní operaci NATO v Sýrii nedojde! Západu nezbývá nic jiného nez spolupracovat vSyrii s Ruskem a Íránem!! Světoví politici15.11. Ve Vídni . Do poloviny příštího roku ma mít Sýrie vladu národní jednoty-do dvou let by pak v Sýrii mely byt volby!!! Paříž na tom nic nemění -- Francie ma velky podíl na katastrofě v Libyi a potpory teroristu jak i Asad prohlásil muže jsi zato sama !!!!

  • Jaris napsal:

   Moniko, taky si to myslim. At se jdou frantici vycpat!

  • Marie napsal:

   Rusko zadalo o spolupraci v boji s IS a USA odpovedely:

   vasi nabidku neprijimame.

   Take doslo k tomu, ze se na Rusko obratily tzv. umirneni rebelove, aby je nebombardovalo.
   Takze Putin se dotazal amiku, kde ze vlastne jsou tito rebelove umisteni. Odpoved nedostal.

   Je to odporna komedie ze strany USA. Takze oni nevedi ani kam dodavaji zbrane a komu?

 4. martin bareš napsal:

  Neznám pana Valenčíka.
  Jen vím, že se několik jeho úvah objevilo. Vždy s odkazem na jiné jeho úvahy.
  Nevím, je-li to do sebe zahleděný intelektuál a bůh nás před nimi ochraňuj, či vědec ze skleníkového prostředí.
  Snad se nějak zajímá o manipulaci lidí, ale výstupy jeho myšlenek neznám.

  Nebudu krtizovat, ale četl jsem to s potížema, jako když bych měl jíst nějaký zasmrádlý maso a nebylo by zbytí.

  • Marie napsal:

   Martine: a co ten posledni odstavec clanku, ten je dulezity, ne?

   • Jaris napsal:

    Marie, jsem presvedcena, ze s nami muslimove spolupracovat definitivne nebudou, at uz jde o krestany nebo atheisty. Jsou to proste jini lide, kterym v minulosti (a nakonec i v soucasnosti/Izrael) bylo hodne, hodne ublizeno zapadnimi staty To nejsou lide, kteri odpousti a ani se jim nedivim.
    Az budes mit cas, podivej se na ctyrdilny film od Petra Kosminskeho "THE PROMISE". Najdes to pod Petrem Kosminskym.

    • Marie napsal:

     Diky. Kouknu se. Jinak souhlasim. Ono to je jedno, jestli je to muslim nebo i Mexican,kteryzto narod se rad prohlasuje za krestansky ( pravda to neni, mohu dodat stovky dukazu)... proste jsou to uplne jini lide a nebudou se nam podrizovat, to je nesmysl se domnivat, ze dokonce projevi nejakou vdecnost a repekt. Oni nemaji duvod, protoze v nich zije a predava se z generace na generaci nenavist vuci bilym jakozto k zotrocovatelum. Naopak, ted citi sanci si to vykompenzovat.

     Patym rokem se zdrzuji v Mexiku a ti lidi jsou cim dal horsi vuci bilym. Ja to vidim z vicero uhlu, dokonce I vliv TTIP uz se tady projevuje, nebot 15.lo. uzavrely USA s Mexikem smlouvu o zrychleni veskerych dodavek o 80%. Za tim ucelem se odbouralo mnozstvi administrativnich ukonu..

     Pro mne to znamena, ze USA budou tahat levne zbozi ze vsech svych podrizenych zemi, prodavat je bez celnich poplatku jako sve do Evropy a Evropa bude muset odebirat bez ohledu na likvidaci vlastnich podnikatelu, coz je cil TTIP. mam ekonomicke a pravnicke vzdelani, orientuji v techto vecech, ikdyz je to zaobalene a na prvni pohled neni videt vse do dusledku. Cela tato akce TTIP, verte mi nebo ne, je predevsim o vyraznem oslabeni Ciny. Ale ta uz o tom vi a podnika kroky I tady. Jeste to bude moc zajimave, Brazilie ma tady vliv a Mexiko je tak nejak na hrane jestli USA nebo BRICS. Kazdopadne by se nejdrive potrebovali zbavit presidenta, kteryzto je viditelne zkorumpovany Spojenymi staty. U Mexika je mi jasna ale jeda vec: nedostane ty lidi do valky nikdo, kdyby se na ocase tocil. Mexici jsou navykli drzet se zeme, ve vsech smerech.

   • martin bareš napsal:

    Marie ano, vrátil jsem se k tomu, může to tak být. Ale po těch nekonkrétnnostech, jsem asi přeskakoval, nebo jenom skimoval.

 5. konzerva napsal:

  Až schválí novelu branného zákona od 1.1.2016 tak se budou někteří lide mezi 30-60 lety divit kam je může nato a vláda čr poslat. Sralbotka a herec stropnický poslali nové znění do parlamentu a zde se v tichosti schvaluje...

  • Marie napsal:

   Kvuli tomu rvu uz rok! Cetla jsem ten navrh cely a vstavaly mi vlasy na hlave. Stropnickemu jsem kvuli tomu napsala sprosty dopis, co si to vubec dovoluje, urak jeden, tahat do valky I 60ti lete zenske! Ja bych ho zabila na fleku driv nez by mne donutil jit k odvodu. Jsem mimo republiku jen na turistickem vizu, takze by se mne to tykalo. Na odvody meli dokonce uz v navrhu I financovani, magori. Podepsany byl pod navrhem zakona I Sralbotka!

   • Marie napsal:

    Jeste dodatek. Branny zakon by se mel vztahovat na obranu nasi zeme, jenze je tam vlozena povinnost branit I zemi ostatnich clenskych zemi NATO, takze ano, spravne na to poukazuje autor prispevku "konzerva"! Jde o vlastizradu a sikanu.

   • Ďuro Trulo napsal:

    Mařenko! Jan Hus by nad Vaším vyjadřováním v mateřském jazyku českém zaplakal. Bez diakritiky jsou nesmyslná, takže než opět začnete kritikou dejte si do pořádku (v normě jazyka čského) Vaše příspěvky. Neomlouvá Vás ani Vaše týnejžerská příslušnost!!

    • Marie napsal:

     Jsi trulo... jeste ze se priznas...ja nejsem zadny teenager, kdyz chces uz delat prednasky o jazyce ( nikoliv o jazyku),tak to slovo napis spravne anglicky, kdyz uz ho pouzivas, a pak sam pis JENOM cesky. Tynejzer cesky neni.

     Ja pisi na spanelske klavesnici a jsem rada, ze vubec mohu, protoze ani neni moje...a nejsem v CR, ikdyz jsem obcanka s trvalym pobytem pouze tam, tak tam nic nemam. Muzes namitnout, ze si mohu prepnout na ceskou klavesnici, ale protoze jsem ji nepouzivala 20 let, tak bych se na to musela divat a datlovat, a nemam na to bryle. Jo. Nemam. Prestoze jsem na ne dostala darem penize, tak vypadlo sklo a nejsou ochotni mi to opravit, protoze jsem si ty ramecky vybrala a ony to sklo neudrzi.... jsem odkazana na zvyk psat naslepo jak zvladam, a ze se ti to zda malo u osoby, ktere je 60, je mi lito.

     Zatim si nikdo nestezoval, ze by mi nerozumel....

  • Karel napsal:

   Problém je v tom, že si lidé nechtějí uvědomit, že vláda a parlament včetně senátu nejsou bozi. Ústava jasně říká v jakém případě se můžou občané bránit jednání vlády a jakým způsobem. Skutková podstata tímto zákonem bude naplněna. Nejsou to bozi! Jsou to naši zaměstnanci, kteří jsou pověřeni správou věcí veřejných v náš prospěch dle platné ústavy. Je to jen na nás lůze z ulice jestli si necháme pořád kálet na hlavu. Na případu Dienstbiera je vidět, že i volič se může sakra seknout.

   • Marie napsal:

    Jo, podepisuji!! A s vykricnikem. I za cenu, ze mne admin smaze, tady napisi, ze jsem s diesberackou v boji, a curak, jak jsem ho nazvala v poslednim dopise jemu, ani po 6 mesicich snahy o komunikaci, neodpovi. Pritom nejde vubec jenom o mne, ale o vice nez 86 tisic lidi, za ktere mu pisi.

    Nema to cenu se s nimi bavit, je potreba je zlikvidovat. Volic se nesekl, volic nevedel, ze voli svini, protoze dienstbierove nic jineho nejsou, ale umi hrat andelsky na city lidem...

   • proud napsal:

    Velice vystizne napsany,samozrejme ze to zalezi predevsim na nas!

  • Jaris napsal:

   Konzervo, nee herec, ale kaspar Stropnicky.

  • proud napsal:

   Posilat muzou zkouset.....mozna ovcany......

 6. Stribog napsal:

  Nedochází a nedochází a nedochází... Terorismus v Evropě byl téměř vždy syntetický

  To, že se s vlnou imigrantů do EU dostávají bojovníci ISIL je samozřejmě jasné. Ale vzpomeňme na principy, na kterých fungovala operace Gladio. NATO-Gladio Network je v podstatě stále aktivní. Není důležité jaká z ovládaných skupin je nositelem terorismu. Mohou to být ultralevicové bojůvky, islamističtí bojovníci nebo neonacistické skupiny. Princip je pořád stejný. Tajné služby vytvoří nebo infiltrují radikální hnutí, které financují a kontrolují. Ukrajinský nácek nebo islamistický bojovník je rekrutován ze skupin nízkopříjmových, nevzdělaných, většinou nezaměstnaných mladíků bez budoucnosti, kterým je následně vymyta hlava příslušnou ideologií, jsou vycvyčeni a použiti k danému účelu. V případě složitějších operací tito lidé slouží jen jako obětní beránci (i. e. L.H. Oswald, Mohammed Atta) a teroristický čin provádí profesionální technici agentury. Není to nativní terorismus, ale státem sponzorovaný syntetický terorismus, který je potom používán k barevným revolucím, vraždám neposlušných politiků, výměnám režimů, šíření chaosu i jako záminka k zahraničním misím a vytváření veřejného souhlasu s nimi. Je potřeba fenomén syntetického terorismu oddělit od problému, který má Evropa se selhávající a sebevražednou doktrínou multikulturalismu a radikálního humanismu.
  Je potřeba tento problém také odělit od problému imigrace a to i když je v současné doběpoužívána jako infiltrační platforma.

  Samozřejmě, že tento akt může být použit i jako záminka k válce s Ruskem, ale fascinuje mne, jak lidem nedochází základní souvislosti a principy státem sponzorovaného, syntetického teroru, který v Evropě dovedeme trasovat cca 400 let od dob Guy Fawkse...

  • Paul Durham napsal:

   1+++

  • Pepi napsal:

   Stribogu!
   nelze jinak nez souhlasit.
   Na druhou stranu neni nemozne ze treba Merkel POUZE HRAJE priblblou humanistickou starenu.
   A hraje dobre,aby provokovala REAKCI.To znamena nasilnou reakci ze strany "skinheheads"a "nacku".Cim vic nasilnych nepokoju,tim "lip",nezalezi z jake strany,hravne vyvolat co nejvetsi napeti,stress a strach.
   Pak uz prijmou obcane "pomoc"treba i od samotneho dabla.
   Proto je dulezite aby jakekoliv protesty kdekoliv a proti cemukoliv byly nenasilne.
   Slysel jsem zvesti ze stav ohrozeni ma trvat nejmene 3 mesice.
   Nechaji si to lide libit?

   • Stribog napsal:

    To že tady běží agenda podle nejstaršího triku z knihy pod kapitolou Divide et impera, neboli rozděl dvě či více skupin pitomců a panuj je evidentní. Šéf Stratforu, George Friedman v Chicagu řekl jasně, že se USA pokusí rozdmýchat v Evropě válku i nepokoje jakýmkoli způsobem. Nadruhé straně je to politika jen jednoho křídla amerických elit, řekněme neotrockistů - neocons na straně jedné a humanitárních bombarďáků na straně druhé. Evropští politici jsou těmito silami zastrašováni a vydíráni. To je příklad Merkelové. Nicméně v USA působí i síly, které chápou, že tato politika nemůže vést k ničemu menšímu, než jaderné výměně mezi mocnostmi a nejspíš i k vyhynutí lidstva jako druhu. Tyto síly podporují racionální politiku a nejspíš i v budoucnu umožní evropským elitám nativní na "USA" nezávislou politiku vedoucí k deeskalaci.

  • Marie napsal:

   STRIBOGU: poslednich 20 let se pohybuji ve svete a nejvice z tech let jsem stravila v USA. Tam mi konecne doslo, o cem nas zivot za socialismu byl. V ODDELENI SE OD ZLODEJINY. ODDELENI SE OD VALKY, ktera neni NICIM JINYM nez vystupnovanim zlodejiny. USA RIZENE SIOZIDY nikdy nedelaly nic jineho nez zotrocovaly a rabovaly zeme. Jak vubec vznikly USA??? Vyvrazdenim puvodnich obyvatel na tom kontinente. Copak jsme to zapomneli nebo chceme prehlizet???

   Kolonizace Evropy byla provedena jen na odpovidajicim stupni vyvoje zemi k ovladnuti, tedy pomoci slibu o prosperite spolecenstvi EU. Je to stejne svinstvo, vubec se nelisi v otazce zameru. A je to nakonec uz vsem viditelne. Tedy s vyjimkou tech, kteri cuci na mainstreamova media a veri tomu.

   • Stribog napsal:

    Když se to tak vezme, nejsme na tom dnes ve východní Evropě jinak, než ti indiáni. Zatím jsme ve fázi, kdy jsme vyměnili rodinné zlato a stříbro za korálky, zrcátka a jiné cetky. Protislovanská agenda tu samozřejmě běží. Hitler byl nástrojem i konstruktem angloamerického establishmentu, německý fašismus založen na fašismu britském, a věda o rasové čistotě na darwinismu a eugenice. Ale depopulizační principy, které přišly s Římským klubem jsou namířeny proti lidstvu obecně. Zelená agenda na straně jedné zabraňuje civilizačnímu rozvoji a anglo-americký lichvářský monetární model na straně druhé se náramně doplňují. Demografická data ze samotných USA napovídají, že se obecné genocidě ani sami Američané nevyhli. Životní standard, který se jim od sedmdesátých let smrskl o dvě třetiny, 70 milionů lidí na potravinových lístcích, zrovna tolik lidí polyká antidepresiva. Epidemická a rostoucí závislost na heroinu, obrovská úmrtnost populace mezi 40-50 léty života... Epidemie sebevražd. Prakticky zlikvidovaná střední třída. Chronická nezaměstnanost daleko převyšující ukuchtěná čísla. Konec amerického snu, hyperpolicejní orwelliánský systém... V šedesátých letech byl největším zaměstnavatelem (soukromým) GM, kde kvalifikovaný dělník bral v přepočtu na dnešní kupní sílu 50 dolarů na hodinu, dnes otročí jako nekvalifikovaná pracovní síla ve Wal-Mart Stores za osm dolarů na hodinu...

 7. Islámský stát má vládu,vlajku,zákony.A už asi rok tento stát týden co týden vyhlašuje válku Evropě.Vyhlásil jí válku všemi zpúsoby.Co Evropa?Národ,který vyhrožuje jejím zničením je zván a na úkor obyvatelstva podporován v samém středu pro ISIS prostředí určené ke zničení.Napadá mě pouze Trojský kůnˇ,taky víme jak to skončilo.

  • Stribog napsal:

   No ono vlastně dochází k dalšímu paradoxu. ISIL je prokazatelně dítko Spojených států. Vlastně to znamená, že EU vyhlašuje válku loutkový stát člena NATO:)))

   • Žabák napsal:

    EU nic nevyhlásí. Juncker a Merkelová sou podělaný až za ušima a sluníčkujou vo sto péro. Bude se hodně kecat, ale neudělá se nic. Imigrace je plán.

    • Stribog napsal:

     Tak to je mimo diskusi... Oba ale čeká smutný osud... Po té co splní své vlastizrádné funkce, zamete se s nimi... Co taky jiného s užitečnými idioty. A nebude se s nimi zacházet ani tak, jako kdysi s Gorbym, který prodal Rusko za třicet stříbrných a za odměnu si mohl zahrát v reklamě na pizzu...

     • Marie napsal:

      Gorbacov zije v Kalifornii, ma velky dum s pozemkem a ostrahou ( boji se boji, celou dobu).

      • Stribog napsal:

       Vlastizrádné liberální elity v Rusku jsou zajímavý fenomén. Doma by mohly mít úctu i bohatství. Oni ale raději drobky z páníčkova stolu za to, že zradili svou zem. A Západ s nimi vždy velmi pohrdal... Trochu o tom psal už Dostojevskij.

       • Marie napsal:

        Kdyz dcera Gorbacova si vzala zida... a on se nechal unest jejich bozskymi plany na jednu svetovou vladu bez valek. POZOR: to bez valek je magnet pro Rusy, protoze jsou to prave oni, kdo v nich nejvice utrpel. Jelcin prece taky jeste jel v tom duchu svetovlady! On prozrel az tehdy, kdy do byvalych zemi SSSR se nacpali ti radoby svetovladci a videl, o co jde jim! LIKVIDACE SLOVANU. Proto jim nakonec nastrcil Putina, jako zachranu toho, co sam pokazil. To jsou fakta, ne domnenky. Zeptejte se Rusu, ti o tom vedi moc dobre. Sve vyvody, ktere zde pisi, jsou zalozeny na tom, co vim vyhradne od nich. A neni to v rozporu s logikou, coz je pro mne primarni pohled na vse.

        • Stribog napsal:

         Nastrčení Putina Jelcinem docela hezky popisuje poslanec Dumy Jevgenij Alexejevič Fjodorov... Samozřejmě, že židovská elita v Rusku sehrála řadu rolí. Ať Již Bronštajnovi hrdlořezové, za té zednářské revoluce v sedmnáctém, či později v devadestátých letech při likvidaci SSSR, jeho piratizaci a "neoliberální" reformě, která Rusko málem zničila a způsobila mu větší škody, než Velká vlastenecká válka. Působnost lidí, řízených CIA a Harvard-USAID projektem, jako byli Andrej Schleifer, Gajdar, Němcov nebo Anatolij Čubajs byla pro Rusko devastující... Je to asi rok, co si velký jewrej Čubajs zlomil obě ruce na Sinaji. Krásný symbol toho, co se stane těm, jejihž lepkavé pracky ničily matičku Rossii. Je si ovšem potřeba uvědomit, že židovská elita je pouze nástrojem nikoli strůjcem. Palácoví otroci, vykonávající dozor nad námi gojim, otroky od dobytka...

        • Stribog napsal:

         Mimochodem nevidím za vším nějaké židovské spiknutí. Židovské elity vidím jako součást angloamerického establishmentu, které plní své specifické role... Považuji třeba Protokoly za sice poučný a z velké části pravdivý podvrh, který byl nesporně psán někým na vyžší intelektuální a konceptuální úrovni, než tehdejší členové sionistického kongressu. To souvisí i s projektem sionismu jako takového, který vznikl v dobách Cromwellových a plní další specifickou roli v biblickém projektu. A souhlasím s Alanem Hartem, že sionismus je reálný nepřítel judaismu. A vrátím-li se k roli palácových otroků, kterou židovské elity v historii sehrály, mohu si všimnout i toho, že kdykoli se této role chtěly vzdát, byly trestány pogromy. Židé mají řadu specifických vlastností, které je k této roli předurčují. Ale myslím, že budeme-li se jednou chtít jako otroci od dobytka osvobodit, budeme tak muset učinit spolu s těmi palácovými. Tohle byhom měli jako české etnikum chápat lépe, než ostatní. Vzpomenu-li na Císařova pekaře, jsme schopni naučit Golema péci chleba... A o tom to je:)

   • Marie napsal:

    Prave ze tu valku provadi bez vyhlaseni, o to jde.

  • Žabák napsal:

   Madam, koukněte na nový díl Pjakina, žádný ISIS neexistuje. Alespoň ne ten, který myslíte.

 8. doktor napsal:

  pro pana Janýra mám jediné - každá válka přinese změny režimů, včetně spontálního účtování.....Takže bych ji na jeho místě nepřivolával.

 9. jinska napsal:

  Vážení, nevšimli jste si kapku jiné věci? Je to náhoda, nebo spíše západní pokus o odvrácení pohledu na Rusko a jeho daleko větší katastrofu, než je ta zabozroutska a to pád jejich letadla v Egyptě, kdy defacto pár dní po této letecké katastrofě najednou přijde propracovaný útok na zabozrouty, v kterém by se dalo říci j více neštěstí než v té letecké katastrofě? Nějak nevěřím tomu, že si IS + SSA řeknou, tak vážení, dnes leteckou katastrofu na rysech a za pár dní picneme nějaké zabozrouty, nu a aby nikdo nemohl říct ani popel, necháme jednoho Is + SSa vyletet do luftu v Turecku.

  • Jan Jinsky napsal:

   Jinská, ty jsi fakt chudák - postavil bych tě před příbuzné těch mrtvých, abys jim to zopakovala.
   Pokud tu pan Korál bude trpět takovéto bahno, pak si říká o zrušení webu. Nejde o cenzuru, ale o základy lidskosti. Jsi .... no na to asi není ani slovo.

   • Marie napsal:

    TY ZKURVENE HOVNO: JA SE ZAREKLA, ZE NA TEBE NEBUDU REAGOVAT, ALE TED TO PORUSIM, NEBOT TY NEBUDES ROZHODOVAT O TOM, ZE BUDE ZRUSEN TENTO WEB, ZKURVYSYNE! TO DRIV ZHEBNES A NEBOJ SE, ZE UZ NEJSI VYPATRAN. TY SMRADLAVE HOVNO, CO SI TADY VERIS, ZE SVYM SMRADEM ZASTRASIS LIDI! TO ANI NAHODOU! JANA KORALA NECH NAPOKOJI A VYPADNI NEZ ZHEBNES A NEMYSLI SI, ZE JSEM TAK BEZMOCNA. SAMA SAMOZREJME ANO, ALE UZ NEJSEM SAMA.

    PUJDES DO RITI I S TEMI, ZA KTERE ZA BAKSIS KOPES.

    PADLA KOSA NA KAMEN PRO TEBE, ZMRDE, ZAPLATIS SVE SVINSTVO ZIVOTEM A JE TO TAK SPRAVNE. JEN TI NAPOVIM, KDO BUDE TVUJ KAT: PRESNE TI, KTERE OBHAJUJES. HLAVNE NEZAPOMEN NA TO, ZE VAS ZPUSOB BOJE JE PRUHLEDNY A DA SE KDYKOLIV POUZIT PROTI VAM NAVIC S POUZITIM INTELIGENCE, KTERA VAM CHYBI...

    • Jan Jinsky napsal:

     Klíííd Maruš!

    • pravda napsal:

     Ježkovy voči

     Že se nestydíte ženská ,vždyť vy jste sprostější než dlaždič ! Vždyť s Vámi cloumají pekelné stavy a proto se prý na Vás vaří voda v kotli :-) Byla jste už u psychiatra ?

     Divím se , že Vás admin nezabanuje . Děláte mu ostudu ! Stále platí to okřídlené "jaký pán takový krám"?

     Je to tady , díky Vám , jako v odporné stoce ! A admin to toleruje ... Nu , možná je stejné "krevní skupiny" jako Vy , kdož ví :-)

     Sprostotou k lepším zítřkům ! Tímto stylem jistě porazíte NWO :-)

     Slované , mužíci , vpřed . Budoucnost je vaše . Světlo přichází od Slovanů ... Pardon , jdu blejt - blééééééé

     • Marie napsal:

      Pan si plete akci s reakci? Tak to je mi lito, ubozacku.

      Ona slusna drzost je prijatelna pro tebe? Jinsky tady nedela nic jineho, nez ze napada lidi, ale hlavne, ze slusne, ze?

      Hlavne, ze sis tady vyblil sve domnenky o administratorovi. Sprostota nehorazna, ikdyz bez sprostych slov. A to si myslis o sobe, ze jsi lepsi nez ja...

      A jestlipak stejne jako mne vypisujes politikum, kteri na verejnosti jsou sprosti jako dlazdici? To mlcis, co?

      • pravda napsal:

       Ale to zas ne babo ! :-) Mlčet nebudu ! "Zakřičím" ; "Vona je blázen , hoďte na ni síť" :-)

       • Jan Jinsky napsal:

        Já bych jí spíš nechal říct ty její úvahy do očí těch, co jim teroristé zabili blízké. Myslím, že by Rusové i Francouzi zaplakali radostí nad Marií a pak by ji začali hladit, až by jí vyhladili.

    • Jan Jinsky napsal:

     Jo - Marie, když už jsi v tom Mexiku :D
     https://www.youtube.com/watch?v=rv1z2-_-huk

  • Marie napsal:

   DISKUTERKO POD JMENEM JINSKA: NENECHTE SE ZASTRASIT TIM, CO VAM NAPSAL SKUNK POD JMENEM JINSKY!

   VAS PRISPEVEK NENI ZCESTNY A JSTE V OBRAZE, ZE JDE O NEUSTALE VYTVARENI CHAOSU V HLAVACH LIDI AZ DO UPLNEHO ZBLBNUTI, KDY PRIJMOU JAKEKOLIV RESENI, KTERE TEM SVINIM VYHOVUJE. NE A NE A NE.

   ONI MOOOOC DOBRE VEDI, JAKA JE SILA NEJEN V NASI POCETNOSTI, ALE I V NASEM ROZUMU. JE NEJVYSSI CAS S NIMI ZATOCIT, PROTOZE O TEN ROZUM SE NAS SNAZI PRIPRAVIT. DEMENTI ZASRANI. KOMEDIALNI SCHOPNOSTI, KTERE MAJI NA ROZDIL OD NAS, JE NEMOHOU ZACHRANIT, KDYZ JIM TO ROZUMEM NEDOVOLIME. A CO JE NEDULEZITEJSI, NIKDY NEVYHRAJI, POKUD SE JIM NEPODARI JEJICH KOMEDIALNOSTI NAS ROZDELIT!! O TO PRAVE JIM JDE NEJVICE. NE A NE A NE. NESMIME TO DOPUSTIT, JINAK NAS TI PARAZITI SEZEROU.

  • Stribog napsal:

   Spíš je na tom vidět licoměrnost a dvojí metr. Zatímco po obětech ruské letecké katastrofy neštěkne ani pes, za zmasakrované Francouze se zapalují svíčky. Dokud bude tento dvojí metr existovat, bude existovat i nenávist a zloba, která jak vidím bohužel zaplavila i tuto diskusi...

 10. Bogus Sobotka napsal:

  Marie Dikyova:

  "TY ZKURVENE HOVNO: JA SE ZAREKLA, ZE NA TEBE NEBUDU REAGOVAT, ALE TED TO PORUSIM, NEBOT TY NEBUDES ROZHODOVAT O TOM, ZE BUDE ZRUSEN TENTO WEB, ZKURVYSYNE!
  TO DRIV ZHEBNES A NEBOJ SE, ZE UZ NEJSI VYPATRAN. TY SMRADLAVE HOVNO, CO SI TADY VERIS, ZE SVYM SMRADEM ZASTRASIS LIDI! TO ANI NAHODOU! JANA KORALA NECH NAPOKOJI A VYPADNI NEZ ZHEBNES A NEMYSLI SI, ZE JSEM TAK BEZMOCNA. SAMA SAMOZREJME ANO, ALE UZ NEJSEM SAMA."

  Maruska uz neni sama....ted ma uz nekolik kamaradu z webzinu NWOO :D :D :D

  "PADLA KOSA NA KAMEN PRO TEBE, ZMRDE, ZAPLATIS SVE SVINSTVO ZIVOTEM A JE TO TAK SPRAVNE. JEN TI NAPOVIM, KDO BUDE TVUJ KAT"

  Marusko, vsak pockej az nekoho naseres, tak dostanes par facek za tyhle blby kecy :D
  Na Novinkach.cz sis taky tak poustela hubu na spacir a vyhrozovala lidem. Ale v te dobe si drepela v USA, ted uz jsi doma tak si davej bacha na pusu at nenarazis.

  A sem si jisty ,ze to nebude od zadnyho Illuminaty, nebo SioZida, ale poradna poctiva ceska facka pres tu tvoji blbou papuli :D

 11. Ikema Monika napsal:

  Přeji vám všem dobre dobre rano u vás v Česku a zároveň pozdravuji se slunečné odpolední Japonské Okinawy!! Jak pročítám komentáře je mi smutno ze zlosti a čtení sprostych slov co po sobě házete! Všichni lide by se měli respektovat abyt k sobě slusny nebo se aspoň oto pokusit! A ještě mi přichází dost divne a fantastické co pise pani Marie :::: žiji jiz přes 20 let v cizině -13 let v USA a ted 6 let v Mexiku-- NA TURISTICKÉM VÍZUM jak napsala!!!! A to u vás za 20 let v cizině neproběhla žádná deportace -- úžasné fantastické . Myslím ze byste se měla podělit a sepsat vaše zážitky podrobněji v knižně emigranti by ihned rozebrali !!!!! Děkuji za pozornost a omlouvám se neni to k tomuto článku !!

  • Paul Durham napsal:

   No konečně, chvíli to trvalo, než jste se projevila naplno v celé své kráse.

  • Žabák napsal:

   A co se vám nezdá, jedinej kdo tu vopruzuje je jeden magor s několika nicky a grafomanka Maruš. Zbytek píše v klidu k věci.

  • proud napsal:

   Divila by ses kolik nasich lidi zije leta a desetileti v USA na "turistickejch vizech",uz novy pasy si tam nechavajim delaT.a proc ne,kdyz zijou poctive,amikum nevadej,deportovani jsou jenom kriminalnici.Svoboda je v USA oproti Evrope porad jeste pojmem i presto ze se po ni zacina slapat,coz je k zamysleni,pravda? Tady se o ni totiz jenbom keca ale nikomu se o ni uz par stoleti ani nezda!!! V Ameru se zije trosku jinak,i pres tu nenavist,zaslouzenou,protoze se tam zije dobre na ukor celyho sveta,bohuzel,coz obycejnej malej Amik samozrejme vubec netusi.

   • proud napsal:

    Takze lidove receno: Kam se na ne sereme!!! Tim myslim obycejny lidi na obycejny lidi,protoze politici a politika je hajzl vsude na svete.A neni to vyzdvihovani Ameriky v zadnym pripade,jen vim jak se k sobe chovaj bezny amici,jak jsou kolegialni a pomahaji si aniz by cekali nejaky vyhody a odmeny od sebe navzajem.Mozna je to takovy i v Rusku,taky bych tam rad nejakej cas zil,abych to poznal,jako Slovanska zeme je mi mnohem blizsi,ale zkusenost chybi.Mozna to jeste dozenu,kdyz tady nenajdeme spolecnou rec a skonci to dalsi velezradou a obsazenim.

  • Marie napsal:

   Ja vam na to reknu akorat tolik: chtel bych vas videt v situaci, kdy vam skutecne pujde o zivot, jak budete slusna!

   To, ze vam to nedochazi, ze jsme vsichni v ohrozeni zivota, to neni muj problem, ale vas.

   Nevim, za co bych mela byt kdy deportovana, kdyz dodrzuji zakony a ani ted nedelam nic protizakonneho. Prectete si Ustavu, v kazde z nich najdete, ze clovek ma pravo na obranu sveho zivota v ohrozeni jakymkoliv zpusobem, tak mne nechte napokoji, damo. Zrejme nechapete rozdil mezi akci a reakci a myslite si, ze ja tady delam akci. Zakladni omyl a neni to moje vina, ze neumite myslet logicky.

 12. martin bareš napsal:

  Ikemo Moniko:
  Je hezký, že nám to dávate sežrat. Z krásného Japonska.

  Myslím tu naši nízkost, hrubost. Dneska jsem to u snídaně od své partnerky taky schytal. Za stejné věci.

  Akorát má moje partnerka a Vy s prominutím také, jednu malou vadu.

  Kromě hezkých řečí řešení žádné. Už jsem pár takových lidí potkal. Na různých optimistických kurzech osobního růstu, mezi lidmi, kteří toho moc neví, ale rádi mluví apod.

  Zdravím do Japonska. Nechcete tam Moniko zůstat? Spíš než se vracet do zaprděného Česka?

  • proud napsal:

   No hochu,hodne ses shodil,takovej ten typickej,neprejicnej........skoda.

   • proud napsal:

    Povim ti jednu smutnou vec,se smutkem: Je to par let co jsem se odtamtyud po 12 letech vratil domu,celkem ale po 26,predtim jsem byl v Evrope.A v USA je spousta nasich mladejch lidi,cely Moravsky vesnice,mimo jine,a nikdo z nich netouzi po navratu!!! Je to snad jejich vina?!!! Sam bych se nevracel,ale mam jinej zebricek hodnot a jinak srovnany priority nez ovcani,takze jsem kdyz bylo treba sbalil saky paky a vyrazil zpatky do slzavyho,zavistivyho udoli.At se ti to libi,nebo nelibi,chlapce!

    • proud napsal:

     ..........a tech par let co jsem DOMA se porad jenom divim,kazdej den,a nevericne kroutim hlavou nad tobe podobnejma a tim co tady vyvadite!!!........

     • proud napsal:

      ..............kez by se vsichni ti mladi naraz vratili domu se svejma nabytejma zkusenostma a udelali tady poradek,rad bych jim pomohl!!!

      • proud napsal:

       Protoze jak jsi napsal,ty a tobe podobni zaprdeni ho v zivote neudelaji,jen se pomalicku v zavistivy hrkosti uchlastaji po hospodach a zustanou jen u kecu!

    • proud napsal:

     Pro min chapavy,ten smutek se netejka Ameriky a stesku,ale smutku nad vlastni zemi a narodem!

   • Marie napsal:

    ale neshodil, nejde o zadnou neprijicnost. Kde ji vidis? Logicky by se dalo odvodit, ze kdyz sem dama pise, tak je ceskou obcankou. A ono se ukazuje, ze nikoliv. Takze sem prisla si na nas jenom plivnout. Ale slusnacky. Bogusek taky neni cesky obcan, a plive tady, pod nekolika nicky uz nekolik let a na viceroy webech. To ti nevadi?

    • proud napsal:

     Nevsim jsem si ze by plivala,ale nejsem tu dost dlouho abych mohl srovnavat,ani jsem predtim necetl komentare,tak posuzuju jen z toho co vidim ted,a podle toho.Navic se nehodlam nekoho dotknout,moje pripominky by mely bejt brany pouze jako vecny,ne jako plivani!

   • martin bareš napsal:

    makáč z ODS?

    Dík nechci.

   • pravda napsal:

    Čech ? :-)

  • Jan Jinsky napsal:

   Martine, a jaké řešení nabízite vy? Vždyť tu jen nadáváte. Ale reálné řešení nikde. Marie je kráva stará, u ní to nejde jinak říct. Ale ostatní tady? Vítě, že je to špatně. Dobře.. Ale jaké jsou návrhy:
   - připojit ČR k BRICS a vystoupit z EU a NATO - jak by to pomohlo? Byli by jsme opět maličké kolečko
   - připojit se k Rusku - to samé jako výše
   Izolace ČR - určitě taky ne cesta dál

   Tak co navrhujete? Reálného...

   • proud napsal:

    No povim ti Honzo,ze to pripojeni se k Rusku,samozrejme za rovnejch podminek by nemuselo bejt vubec spatny,kdyz tak premejslim,prece jen uz to davno neni CCCP a projevy Ruska musim rict,jsou mi dost sympaticky,dokonce hodne,at vezmu soucasnou politiku,Putina,Pjakina a podobne.Navic,bejt to dobrovolne a z vule naroda,meli bysme rozhodne na dlouho pokoj od vsech tech vetsich "vterek" co nas ekonomicky i vojensky(skryte) neustale ohrozujou.....Ono nakonec takovy sjednoceni Slovanu by vubec byla docela bomba:-)

    • Jan Jinsky napsal:

     Tak ať to referendum je, jsem si jistý, že výsledek bude jasný. Ono připojit se k Rusku za rovných podmínek je asi tak reálné, jako očekávat, že s nami EU bude zacházet za rovných podmínek.

     • proud napsal:

      Jak rikas,referendum by to resilo,podridil bych se opravdovy vetsine.Jenze ono to referendum za soucasnyho stavu je problematicky,jasne ze ne nemozny.A to z toho duvodu,ze neni vypracovany takzvany predreferendovy pravdivy seznameni se stavem veci tejkajicich se referenda za pomoci medii.Uz jsem nekde psal,ze bych rad vladu naroda za predpokladu existence profesionalniho managementu kterej by se erudovane vyjadril k veci o ktery ma referendum rozhodnout.Ten management si nepredstavuju jako vladni teleso,ale jako profiky v oborech,ty nejlepsi co mame,nebo si vychovame,byla by to jejich prace a narod zamestnavatel.Protoze samozrejme ne kazdej z nas je odbornikem na veci ktery budeme rozhodovat,proto bysme meli bejt predem nejak proskoleny a seznameny,abysme o nas rozhodovali se vsi zodpovednosti.To je tak zhruba moje vize,respektive jeji cast.

      • proud napsal:

       Dalsi cast je zavedeni original Nemeckyho zakladniho nepodminenyho prijmu,k tomu je potreba upravit i ekonomiku a mysleni lidi,jejich odovcaneni:-).

  • Marie napsal:

   Ona se narodila ve Svycarsku, takze je vysmata... tam se valcit nebude, ma se kam schovat... CR je ji u zadku....ale kecat do nej bude. Ja jsem prisla uplne o vsechno a ted uz jde o zivot. Kdyby mela takovou situaci, tak ani to slunicko v Okinawe nebude vnimat.

   Uprimne receno, je to troll...

   • Jan Jinsky napsal:

    A ty jsi v Mexiku, tak o co ti jde?

    • proud napsal:

     A ja tusim proc tam je........neni na tom nic spatnyho,je tam spousta US penzistu,protoze penze jsou v USA maly,ale v Mexiku je to i tak spousta penez a dobry pocasi.

     • Marie napsal:

      Nebyt zdravotnich problemu, tak tady nejsem. A mam cesky duchod. Mexici bile nenavidi, amiky obzvlaste. Ti uz odsud odchazeji a nebo se vzdavaji americkeho obcanstvi, nebot museji zdanovat majetek dvakrat. Do roku 2012 byla hranice na duchod 800 dolaru mesicne a zvedli to na 2200, takze tim maji americti duchodci utrum. USA se nelibilo, ze odchazeli s majetkem. Vsechno se prudce meni, proude :-).

      Taktez pro Cechy v USA se to prudce zmeni v dusledku TTIP. To je akce jako prase, bohuzel se to slusne rict neda. Je do toho zapojeno I Mexiko, takze kdo na to doplati, to budou amici. Pujdou platove dolu, jen co vyjde zakon o zruseni minimalni mzdy.

      Aspon vidis, ze ta valka se tyka uplne vsech, I tech, kde se nevalci (zatim). Ceska republika bude zannedlouho na tom jako Recko. Vis proc?

      • proud napsal:

       Jo,vim ze to jde fofrem do kytek,posledni moje tak 3-4 roky v USA to bylo uz hodne znat,hlavne financne,i kdyz se me to moc nedotklo,ale proto smutne rikam,i presto jeste byla svoboda o ktery se tady nikomu ani nezda!To je to smutny,tady si to lidi co nezili tam neumeji predstavit,coz chapu,ale neskutecne me to sere.

      • proud napsal:

       Amici mozna,nas co jsme delali a podnikali nacerno se nejaka minimalni mzda stejne netejkala:-)

    • Marie napsal:

     Neumis cist? Na turistickem vizu.

  • Marie napsal:

   Kdyz se narodila ve Svycarsku, tak se vracet do Ceska nemusi...ji o nic nejde. Prisla se jen vykecat, z nudy. Resit nic nepotrebuje, ale my ano. De facto se nam jen vysmiva, ale slusne, takze ona je ta dobra, ja ta spatna.

   • proud napsal:

    Marie,jsi nespravedliva,narodila se ve Svycarsku Cesky mame co utekla v 68,umi cesky,cejti se bejt Ceskou,tak jakypak trolleni!Taky jsem tu pul zivota nebyl a cejtim se bejt Cechem,navic vlastencem a neni mi jedno co se tu deje a jaka bude nase budoucnost,takze sklapni!Nejsme tu abysme vedli zabomysi valky a merili si pindiky!!! Ale abysme pracovali na spolecny budoucnosti.

    • proud napsal:

     ...a mi mochodem,tvoje pokrikovani o vrazdeni a nenavist k jinejm etnikum by nam rozhodne neposlouzila,mela by ses taky zamyslet,protoze jinak se muze o trolleni mluvit i u tebe,kdybych byl puntickar a hnidopich.:-).Vsechno je to o praci kazdyho z nas na sobe a o sjednocovani se za spolecnou budoucnost,ne o rozdelovani se!Na to bych nezapominal.

    • Marie napsal:

     Nejde o zabomysi valky. Jde o ubraneni nasi vlasti, nebo tobe ne? Ji rozhodne je jedno, co s nami bude, jeji vlast to neni. Vzdyt to pise, ze je to Svycarsko. To, ze se pohybujes ve svete nic neznamena, pokud si drzis sve ceske obcanstvi, tak mas k te sve zemi vztah. Je to tvuj domov, mas tam celou rodinu, to je duvod k boji.

     A jak chces pracovat na sve budoucnosti, kdyz tebou zvoleni te tahnou do bahna valky a jeste na spatne strane? Museji dolu a hlavne vcas. Jinak nebude zadna budoucnost.

     Co ty navrhujes jako akci? Jit do pruvodu s hesly? To prece nikdy nic neprineslo a hlavne, my nemame casu nazbyt. Mozna se mnou nebudes souhlasit, ale jde o tydny, mozna mesice, ktere nam zbyvaji. Pristi rok pojede kruta valka. Podivej se na to rozmistovani vojaku NATO. Ti tam nebudou roky popijet pivo na zakladnach....

     • proud napsal:

      Rozhodne neuprednostnuju sebevrazdu vyzbrojenim ovci a poslanim je na jatka,Marie.I kdyz pro drzeni zbrani jako je to v USA rozhodne jsem.Jinak bojuje stado a jinak vlastenci.Kolik je nas,vlastencu? Mavatka a ovci skandovani taky nic nevyresej,ale takova dobre organizovana obcanska neposlusnost uz by dokazala divy!

      • Marie napsal:

       nejde o vyzbrojeni ovci a poslani je na jatka. Jde o odchyt magoru. A samozrejme je treba to udelat po cele EU. Divim se Nemcum, ze tu babu Merkel jeste neparalyzovali... to nema obdoby.

       Co udelaji ted Francouzi, je taky otazka. A Madari. Nejvetsim problemem je prison tech privandrovalcu. Bude z nich armada, vzpomenes si na mne.

       Mimochodem, Obama prece nabizel vsem nelagalum vstup do armady a obcanstvi, nepamatujes?

       • proud napsal:

        Co pises ma hlavu a patu,ale za predpokladu ze lidi nebudou prave ovce a budou jednotny,coz neni nici pripad v EU a zrejme ani ve svete.Bud realistou.Cokoliv se ted muze dit,bude jen hnanim stad,at se nam to libi nebo nelibi.A hadej ci pasak muze slibit nejvic a stado k nemu zdrhne?....To je ta realita.

       • proud napsal:

        Pamatuju,ale privatni agentury platily najemnejm vrahum mnohem a mnohem vic,navic sis mohla vybrat koho sundas v souladu se svym svedomim,coz v armade nejde a jako obcan bys musela platit dane ;-), :-))))))))))))))

        • proud napsal:

         Pro kluky vycviceny Specnazem zlatej dul......kdo,kdyz ne my? ;-)

     • proud napsal:

      Ti "mnou zvoleni" jsou jen loutky na dratkach,uvedom si to,a stane se ji kazdej jinej kdyz je sundam! Jedine vlastenci by byli nadeji naroda,ale kde je vzit??! Pochop,ze ve vlade to neni,paklize je odboj ve skutecnosti jen bojem o koryta!

   • proud napsal:

    Neni to o tom kdo je dobrej a kdo spatnej Marie,kazdej jsme nejakej,co sedi jednomu,nemusi sedet jinymu,ale muzeme se naucit se respektovat.

 13. Ikema Monika napsal:

  Já jsem u vás nikdy nezila jsem narozena ve Svycarsku ! Matka od vás v 68 odešla . Pokud se vrátím do Evropy tak do sve rodné zeme a to Česko neni takže se nebojte!!!

  • chachar napsal:

   Závidím Vám Moniko to Švýcarsko :-) Krásná příroda , krásní lidé ...

  • Marie napsal:

   Tak co sem chodis delat? Umravnovat nas, a specielne mne?
   Ujistovat se, jak jsi rada, ze nemesis v zemi takovych nizkych zit?

   Dcera emigrantky, ktera utekla za prospechem, ted si prisla plivnout? Nadradit se. Je otazkou, co je horsi u nas dvou, jestli moje vyjadrovani se nebo tvoje nadrazenost.

   • proud napsal:

    Ty vis podminky za kterejch jeji matka utekla,znas tu rodinu? Jestli ne,tak tady kydas jen vymyslenou spinu,protoze nemas tuseni co to bylo za cloveka a proc odesel!!!!!!!!! Ja taky utikal jeste komancum a ekonomika v tom urcite nebyla,zil jsem si tu velice dobre! A do Ameru jsem taky nesel kvuli penezum,mel jsem jich dost.Soudis lidi o kterejch nic nevis,uz jsem ti to psal,zamysli se vzdycky nez neco placnes.

    • proud napsal:

     Vyhejbej se osobni rovine,kdyz v ni neumis bejt obecna a bude to fain!

     • Marie napsal:

      Ja s tim nezacala, jen reaguji na jeji narazku na mou osobu, proc jsem doposud nebyla odnikud deportovana. To neni podle tebe osobni?

      • proud napsal:

       No,neni.Ja to pochopil tak,ze vi,ze kdyz vyjedu na turisticky vizum,je zpravidla tak maximalne na pul roku,takze je ji jasny,ze ten zbytek je na cerno:-)))).Mimochodem,muj pripad to byl taky:-)

       • Marie napsal:

        Nacerno jsem nebyla nikdy nikde za cely zivot.
        Viza se daji obnovovat, vyjedes, prijedes a dostanes dalsi. Je takovych lidi spousta, a existuji I jine druhy viz. Kdyz pujdes napr. do Belize, tak tam platis po dobu 1 roku za vizum kazdy mesic, ale pak si muzes pozadat o residenci. Ovsem je tam priserna kriminalita, drogy a cerni jsou agresivnejsi mez mexici.

        Je treba videt, ze vsechny zeme, kde jsou vlady podrizene sionum v USA, jsou rabovane kvuli valce a chudoba narusta.

        • proud napsal:

         Pochybuju ze Amerika by ti jen tak prodlouzila vizum vic nez jednou:-)

    • Marie napsal:

     Nezajima mne otazka, proc jeji matka odesla...to je mi fuk.

     Podstatne je resit situaci a nasi budoucnost rychle, nez bude po nas.... to ji nehrozi, rozumime si?

     • proud napsal:

      Ono ji to hrozi stejne jako nam,paklize se vrati do Svycarska,ono je to totiz o cely Evrope,i kdyz s durazem na Slovansky narody!A paklize mas prehled,pak vis ze se nejspis vrati,protoze Japonsko konci a to uz hodne brzo,skonci na dne oceanu.Ne valkou,ale zmenama,prirozenejma,zemskyho povrchu,stejne jako Americe uz zacinaji odbijet v Yellowstone hodiny.

      • proud napsal:

       ....a jestli mas sajn o Slovansko-Arijskejch vedach,pak ti dojde,ze je to vubec o bily rase se znamenim "nezadouci"!

 14. zed napsal:

  Ten článek není až tak uhozený. Zvláště po dnešních vyjádřeních různých ministrů národní obrany(vč. našeho kašpara Stropnického ), že je to útok na člena North Atlantic Terror Organization a že podle jakéhosi článku této teroristické organizace je tudíž možné vyhlásit IS v Sýrii válku. Navíc prohlášení Bilderbergteroristy Junckera, že hranice pro uprchlíky dále zůstávají otevřené, mi jasně dávají dohromady, že vše bylo zrežírováno za účelem vyšachování Ruska ze Sýrie a vlastně dosažení původního plánu SSA na rozvrat této země. Původní plán s revolucí a přímým bombardováním nevyšel. Tomu zabránilo Rusko na přelomu srpna a září 2013. Důsledkem je Ukrajina. Plán pomocí vytvoření a podpory IS rovněž díky poslední ruské vojenské iniciativě nevyšel. Důsledkem je stávající zostřování konfliktu na Ukrajině a jako důvod k napochodování NATO do Sýrie a vyšachování Ruska velice dobře poslouží pařížské atentáty. Zatím tomu vše nasvědčuje a to bez ohledu na to, co lhář Kerry ve Vídni nasliboval.

  • Marie napsal:

   Je to jasne jako facka. Soucasne s utokem uz rozsirovali, ze jde o teroristy z Iraku a Syrie, presne z tech zemi, kde na zadost vlad Rusko pomaha likvidovat IS.

   Dementi nemohli ani prijit s taktikou, ktera by nebyla pruhledna.

   SIozidaci ovladajici USA si nemohou troufnout na Rusko sami, musi k tomu pouzit vsechny okolo, aby Rusko nevedelo, kam driv skocit. To je jejich plan.

   A ja nechci a nebudu podporovat, aby mne nekdo pouzil proti Rusku, staci uz I to, ze nas ozebracuji a nase penize pouzivaji na valku, jejimz cilem je Rusko, jakozto nevesi prekazka NWO.
   Siozid Prasacenko, co se nacpal za presidenta Ukrajiny uz podepsal zakon,ktery umoznuje prijimani cizincu do ukrajinske armady.
   Pro mne to znamena, ze k tomu dojde I u nas a z tzv. uprchliku bude zoldacka armada jedna dve. Pak budou provadeny akce proti Rusku I z naseho uzemi a jsem v tom momente v riti, protoze nas bude muset tentokrat Rusko zlikvidovat.

 15. Palko napsal:

  Tak nevím, myslíte že je dobré nechat se zatáhnout do války? Komu tím pomůžeme? Kdo si tu válku od začátku přál? Jakmile se vyhlásí válka, tak je jen krůček ke třetí světové válce.

 16. Dalibor napsal:

  Jak nekrmte Troly? At ziji Trolove!!! Vite vubec kdo to byl Trol?
  Beovulf kral barbaru!!!
  Neco jako Kull Dobyvatel, nebo Barbar Conan!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!