Pařížský útok v listopadu 2015: klaďme si všestranné otázky

photo-128804459Několik hodin po pařížskému útoku vycházejí zprávy, že kolem 163 lidí bylo zabito v centru Paříže a v její severní části - v divadle Bataclan a na stadionu Stade de France - a že útoky byly spáchány muslimskými teroristy. Snad ale ostražití čtenáři už vědí, že kdykoli slyšíme o údajném muslimském teroristickém útoku, zvláště v západních zemích jako Francie, Británie, USA, Austrálie a Kanada, kde působí rothschildovský Sionismus, je třeba přijímat všechny informace o incidentu opatrně. Musíme údaje skutečně zkoumat, protože velmi snadno může být pařížský útok další falešnou vlajkou pro vzbuzení strachu a nenávisti vůči Muslimům a pro podněcování démonizace Islámu.

Charlie Hebdo - celé vše znovu?

Jedná se jen o další falešná vlajku pro obvinění Muslimů a Islámu celkově? V Paříži proběhl letos již jeden útok, na Charlie Hebdo, který nesl znaky útoku pod sionistickou falešnou vlajkou. Vzpomínáte, jak nebyla žádná krev navzdory střelbě z blízka?

Vzpomínáte, jak president Hollande řekl, že za útoky stojí "ilumináti"?

Ačkoli věřím v právo svobodného projevu pro každého, jakožto základní princip lidské svobody, útok na Hebdo v Paříži se tohoto netýkal. Komiksy Hebdo jsou bezostyšně hrubé a pro většinu lidí vysoce urážlivé. Jak zdůrazňuje autor článku s titulkem "Je Hebdo strojem na západní nenávist?", jsou vytvářeny za účelem způsobit maximální možnou urážku a vztek, patrně bez dalšího zvláštního důvodu, než podráždit celá náboženství a etnika. Není divu, že vydavatelství koupili Rothschildové. Vědí, jak zasazovat sváry pro rozdmýchání konfliktu a války. Dělají to po staletí.

Celá masivní kampaň Je suis Charlie (jsem Charlie) by se výstižněji jmenovala "Jsem naletěl". Uvědomili si Francouzi, co se děje? Pochodovali ulicemi na obranu volného projevu, načež francouzská vláda přijala nový přísný zákon o sledování, vedoucí k omezení svobody ve Francii. Výsledek se nelišil od jiných zinscenovaných teroristických útoků, které proběhly jinde - vystrašit lidi, aby akceptovali tvrdší zákony a méně svobody - bez ohledu na to, kolik se jich bezmyšlenkovitě chytlo motivu Je suis Charlie.

Cui Bono? Komu to posloužilo?

Klaďme si tuto klasickou otázku, uprostřed všech detailů a zmatků.

Těží z toho následující skupiny:

 • francouzská vláda, která nyní může protlačit tvrdší zákony pod rouškou boje proti terorismu, zvláště když jsou lidé vystrašení a v šoku; latinsky ORDO AB CHAO - "řád po chaosu" - nebo "problém, reakce, řešení"
 • Islamofobové, kteří snadněji zavrhnou celé náboženství na základě akcí zanedbatelného počtu extrémistů
 • Židé v Izraeli, kteří bez pochyby použijí pařížské útoky pro upevnění svého tvrzení, že všichni Muslimové jsou nebezpeční blázniví teroristé
 • manipulátoři Nového světového řádu, držící se praxe "čím více rozporů a rozbrojů, tím více příležitostí k výdělku a ovládnutí"

Numerologie Pařížského útoku

Nakonec, v době, kdy skryté skupiny používají odvěkou zkušennost s kontrolou a manipulací, je zvláštní náhoda, že tento druhý letošní pařížský útok se měl stát 13. listopadu 2015 (anglicky psáno 11/13/15), což nese numerologický význam. Byl také pátek třináctého, což je významné číslo Iluminátů, Svobodných Zednářů a dalších tajných zasvěcenců.

Sledujte další zprávy. S takovýmito událostmi nebude trvat dlouho a civilní žurnalisté a badatelé začnou objevovat stopy vedoucí k tomu, kdo opravdu zinscenoval tuto událost - a můžete se vsadit, že vznikne celá řada jiných verzí, než jsou muslimští teroristé.

Zdroje k článku:

Zdroj: http://www.activistpost.com/2015/11/paris-attack-november-2015-question-everything.html
18 Komentářů k Pařížský útok v listopadu 2015: klaďme si všestranné otázky

 1. Žabák napsal:

  Tohle šlo od státního prediktora SSa. Nemyslim vládu, ale vojensko průmyslovou obec. Globální prediktor podporuje imigraci a islamizaci. Tohle tomu nepřispívá. Juncker, Merkelová a obecně sluníčkáři se hned nechali slyšet, že to nesmí ohrozit nasouvání uprchlíků.
  Takže tento čin nevyhovuje GP a nevyhovuje sluníčkářům.

  Komu vyhovuje je státní elita SSa, konkrétně tzv. vojenským jestřábům, protože je šance nasunout Evropu a NATO do Sýrie, vymlátit IS a spolurozhodovat o budoucnosti Sýrie. Dnes už např: pochodovali vojáci v New Yorku. Další věc je to, že chaos a strach pomáhá vojenskému průmyslu obecně.

  Takže můj tip je SSa.

 2. Carlos IV napsal:

  Souhlasim Zabaku. Replika Charlie Hebdo, ale tentokrat bez Bibiho v Parizi Ten ma uz v kalhotech. Jinak stejny rukopis, stejna retorika. Vse na objednavku. Francouzska laxnost jde GP na ruku, na mentalitu ma dobre spacialisty. Posun jedine v tom, ze "stopa" jde Wahabistickym smerem - tedy naznak zmeny smeren k Blizkemu Vychodu. Muze to byt naznak obratu od Saudu smerem k Iranu. Ja mam zato ze dny Rijadu jsou secteny.
  Ted uz nejde o Syrii ale o Iran, Cinu a samozrejme Rusko.
  Po Cherlie Hebdo se suskalo ze Amis pry rekli Frantikum ze pokud chtej natocit kovbojku tak at to radej prenechaji jim.
  To se ted prave stalo.

  • Žabák napsal:

   Irán je dlouhodobě trnem v oku. Navíc teďka podle Pjakina má Irán novou úlohu a to je nic méně než vládnout evropskému chalífátu a přinést umírněný islám do občanské války v Evropě. Samozřejmě se bavíme o budoucnosti 20+ let dopředu. Nejdřív se musí nasunout uprchlíci a dát jim čas na množení. To by měl být plán GP. Útok v Paříži s tím pravděpodobně nesouvisí, tam šlo asi o další false flag od SSa.

   • host napsal:

    Mě se to s tou vedoucí úlohou Iránu zdá docela přitažené za vlasy. Tam na to nemají dotatek kádrů. To by je jako loutky museli řídit z USraele, tak jak to dělají v Saudské Arábii. A to by jim iránský lid nedaroval. Iránci totiž nejsou tak vymaštění jako arabi a nenechají se až tak snadno manipulovat.

 3. martin bareš napsal:

  žábáku, máš dobrej postřeh.

  Taky mě to hned napadlo. V Syrii je třeba rozjet regulérní pozemní válku dříve, než to Rusové a dobří Syřani zcela vyhrajou.

  Stejný scénář jako za obou světových válek v minulém století.
  Snad s rozdílem, že poválečné období vyplněné pokusem zničit Sovětské Rusko nejdříve po válce první a po druhé světové válce ho zničit ekonomicky v epoše války studené, by dneska nebylo.

  Už je moc šílenců a informovaných lidí. "Kteří ví, jak na to s NATO".

  • Žabák napsal:

   Uvidíme, evropský elity sou zaměstnanci GP. SSa je tam chce natáhnout, ale myslim, že z toho nic nebude. Hodně keců, nějaká policejní šikana na letištích, pár vojáčků tam a tam no a tim to asi zhasne.
   Obávám se, že imigrace bude pokračovat dokud to Rusové s Assadem neošéfují. Na léto sem slyšel číslo kolem 3 milionů.

   Potom v dalších letech to asi nebudou Syrští uprchlíci, ale tzv. klimatičtí :) Budou utíkat před nedostatkem vody a jídla :) Nevim, už se musim smát. Fakt je to totálně šílený, jak v nějakým B hororu a OFCE netuší, netuší co je čeká.

   • senior48 napsal:

    Myslím,že Žabák trefil hřebíček na hlavčku.Všechno zlo pochází z SSa .

    • Žabák napsal:

     Ale ne, to bychom jim zas křivdili. Imigrace by měl být plán globálních elit, ne těch státních z SSa. EU elity slouží těm globálním, ale i těm SSa :) Prostě lehké kur.y

 4. Carlos IV napsal:

  Podle dlouhodobych predpovedi se ale sever Evropy stane postupne diky slabnoucimu Golfskemu proudu prakticky neobyvatelny a lidi se zacnou presouvat smerem vice do tepla. Takze nechat zmrznout "novou hnedou rasu" a prestehovat se so uvolnene Afriky? Mozna i to je ona hra! Nedavno jsem byl v Namibii a prekvapilo mne jak cile se tam bila rasa (sorry :-) otaci. Je toho moc o cem muzeme jen spekulovat...

  • Milica napsal:

   Angola je další a velmi vhodný adept na evropskou imigraci, islám je zákonem zakázán a ročně už se tam stěhuje 50 000 Portugalců

  • senior48 napsal:

   Nevím jak je to s globálním oteplováním,ale historickej fakt je ten,že pro naše západní "kamarády" jsme byli vždy jen aucajdři.Proto by bylo vhodné utvořit společenství Slovanských národů ve kterém bychom si byly jako státy rovni i po bezpečnostní stránce.NATO a EU nás přivedou do maléru.

  • Žabák napsal:

   No on nikdo neví co se stane. Buďto se roztopí ledovce a velké množství sladké vody zastaví proudění golfskýho proudu a Evropa se ochladí, nevim o kolik asi tak na malou dobu ledovou anebo postupně se dostanem na druhý extrém a budou tu polopouště. A to tak, že doslova, protože už dnes hlásí v ČR nedostatek podzemní vody kvůli extrémnímu létu a nedostatku srážek. To se bavíme o přítomnosti. Takže, bude to "zajímavé".

  • host napsal:

   O tom mluvila i Thatcherová, že kdybychom se zbavili černoušků, tak získámé krásný ekologicky čistý kontinent pro sebe. Nic nového.

   Novinkou naopak je, že globální sionisté přišli na to, že když vyhubí 90% lidstva, tak získají celou planetu pro sebe.

   Jen si to představte, toulat se celé týdny panenskou vylidněnou Evropou a nepotkat ani jednoho člověka. Otroci budou zavření v přísně střežených pracovních komplexech a o okolním světě nebudou mít potuchy. (toť vlhký sen každého mocného psycho/sociopata) Nábožensky se jim indoktrinuje, že za branami komplexu končí svět a začíná bezedná ohnivá propast, takže nikoho po dvou generacích vůbec nenapadne myšlenka na útěk.

   Už s tím začali u našich dětí. Když vidím ty malé zombíčata jejichž svět je ohraničený obrazovkou jejich iPodu, iPhonu nebo jiného elektronického šidítka, tak je mi docela smutno.

   • Paul Durham napsal:

    1++

   • senior48 napsal:

    Host-mě je z toho taky smutno,zvlášť když si uvědomím jak se odsuzovalo sledování lidí STB a kolik tato sledovací zařízení stálo tehdejší státní pokladnu.Dnes si tato sledovací zařízení v podobě,iPodu či iPhonu,kupují lidé zcela dobrovolně za své peníze a pan GOOGLE o nás ví všechno.Toto by se těm malým zombíčkům mělo vysvětlovat.A teď se to díky Pařížskému masakru ještě umoní,protože se na nás bude nahlížet jako na možné teroristy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!