Prezident Putin se na summitu G20 podělil o informace o sponzorech islámského státu, někteří jsou z členů G20

5648b321c4618815698b4573-490x272‚Islamistický stát financuje přes 40 různých zemí, z nichž některé jsou členy G20, řekl president Putin žurnalistům.‘ Ruský president Vladimir Putin na konferenci s žurnalisty během summitu G20 řekl: „Poskytl jsem příklady založené na našich datech o financování různých jednotek Islamistického státu (IS, bývalé ISIS/ISIL) soukromými osobami. Tyto peníze, jak jsme zjistili, pochází ze 40 zemí a jsou mezi nimi i členové G20.“

„Ukázal jsem svým kolegům fotky pořízené z kosmu a z letadel, které jasně ukazují rozsah ilegálního obchodu s ropou a s ropnými produkty,“ řekl.

„Kolonu cisteren táhnoucí se desítky kilometrů tak, že i z výšky 4 000 až 5 000 metrů se táhne až za horizont,“ řekl Putin.

K summitu G20 dochází jen dny po smrtonosných útocích, které zasáhly Bagdád, Libanon a francouzskou metropoli Paříž. President Putin rovněž řekl, že mu byly předány požadavky „umírněnější“ opozice, aby neútočil na její pozice. Tyto požadavky jsme vyslechli a o tomto druhu spolupráce by se v budoucnu mohlo vyjednávat.

GerardDinnen

Zdroj: http://southfront.org/president-putin-has-shared-information-on-islamic-state-financers-with-his-counter-parts-at-the-g20-summit-some-of-which-are-g20-members/
39 Komentářů k Prezident Putin se na summitu G20 podělil o informace o sponzorech islámského státu, někteří jsou z členů G20

 1. Adolf Balík napsal:

  Tak se moc těším, až ty informace "uniknou".

  • Marie napsal:

   Odchytnout McCaina a vi se vse, protoze to je hlavni vyjednavac financovani. Stacilo mi ho videt, jak vypadla po prijezdu a jak po odjezdu. Vydiranicko cim dal silnejsi, tak to nakonec vyresil majetkem Evropanu....

  • Novapalo napsal:

   Ľutujem, ale žiadne dôležité informácie určite neuniknú....
   Ľudia si stále myslia, že niečomu rozumejú. Musím Vás všetkých sklamať. Vy všetci, ktorí čítate a aj píšete na tieto veby proti Západu a pre Rusky - ničomu nerozumiete. Všetci Vy aktívni podvedome cítite, že Západ je zločinec a Rusko je ten lepší..... Ale neviete, prečo to je tak ??!!
   Pán Kysucký vo svojej najnovšej knihe "Zásadné omyly Západu a Vatikánu", ktorú som teraz prečítal, dokonale vysvetľuje totálne omyly Západu aj kresťanstva.
   Takže kresťanské omyly sú aj omylmi Ruska, nielen Západu.

   • Jan Jinsky napsal:

    Tak nám dejte odkaz, kde se dá to veledílo stáhnout. Doufám, že to bude menší konina než předchozí knihy.

    • pravda napsal:

     Koukněte na video "vor v zakoně" . Stáhnout se to dá na ulozto . Video má 1.2 GB

     V Rusku vládne mafie :-)

     Postuji příspěvek už po třetí a pokaždé v jiné úpravě ... Antiruská cenzura ?

     • Paul Durham napsal:

      Mohl byste mi udat jeden , úplně stačí jeden, příklad, kde nevládne mafie ? Srdečně děkuji.

      • pravda napsal:

       No snad mezi eskymáky či křováky nikdo nebude hledat mafii ... To zlehčuji :-)

       Ano , mafie je téměř všude a tedy i v Rusku . Proto nemá smysl glorifikovat Rusko . I tam jsou stejní gauneři jako v USA , jen mají omezenější prostředky :-)

      • pravda napsal:

       Jinak ! Váše replika mi zní jako ; "No a co , že v Rusku vládne mafie , vždyť je všude" .

       Jak by mohlo přijít z Ruska světlo , když tam vládne mafie ? ... Z žádné země nemůže přijít světlo ( to by si měli uvědomit všichni ti idealističtí čtenáři Leva-net atp. ). "Světlo" může vzejít jen v lidech přísně dodržující MRAVNOST ! ... V Putinovi zcela jistě NE !

    • Vlad napsal:

     Honzýku....zase jsi za debila. Jsi jen vůl

   • Marian napsal:

    Nehnevaj sa, precital si jednu knihu a si mudry?

   • Josef Švejk napsal:

    Prvním stupněm debility je pocit geniality a právě takové pocity vzbuzují u čtenářů i knihy pána Kysuckého. Čtenáře jeho knih lze poměrně lehce detekovat podle zvláště tupého výrazu ve tváři. Je to shodné s detekcí diváků Novy, ČT24 apod.
    Na rozdíl od totality se takto postižení jedinci dnes už nezavírají do ústavů pro duševně choré. Naopak! Díky demokracii mohou zastávat i vysoké státní funkce ve vládě, parlamentech aj. Máte před sebou velkolepou budoucnost.

   • Nobody napsal:

    Kristepane, dnes to je již pátá diskuse a v každé je tento vyloženě PR příspěvek, jako reklama na nějakou podělanou knihu. Kolik % máte z prodeje? Proč Admin nemaže tyto PR diskusní příspěvky?

 2. aneta napsal:

  Tak ted Putin rekl kdo je vinikem zavraždeni lidi v Pariži,sestreleni Ruskeho letadla atd.Vlady krajin G20.

 3. Adolf Balík napsal:

  To muselo být zajímavé 13 měsíční bombardování, když tam pod nimi v klidu jezdily 100 km kolony.

 4. Marie napsal:

  A helemese...Hollande uz chce vice penez na valku, nejak si pospisil s navysenim, takze rozjezd ve velkem??

  Navic, jaka nahodicka, ze prave dnes IS vypustil dalsi video, kde vyhrozuje napadenim Washingtonu, primo!

  Takze si to dejme do souvilosti, ze Obama tentokrat vysle do Syrie podstatne vice letadel a zduvodni to ohrozenim bezpecnosti emerickeho lidu, jak je uz zvykem od Bushe...

  Eskaluje to moc rychle.

  • Jaris napsal:

   Jsem pro napadeni Washingtonu. Ten augiasuv chliv uz delsi dobu smrdi a je ho treba vycistit a poradne vyplachnout. Washington je doupe zla.

  • Jaris napsal:

   Islamisticky stat vyzdrojuje 40 zemi, z nichz nektere jsou cleny G20.A KDE JSOU NAZVY ONECH DAREBACKYCH ZEMI!? Proc je Putin nejmenoval, proc se porad chodi pouze kolem horke kase? Chce to vyslovit nahlas nebo napsat cerne na bilem. Tohle je zase hra na schovavanou. Prestava mne to bavit.

   • Jaris napsal:

    oprava: vyzbrojuje

   • Adolf Balík napsal:

    Je překvapivé, že řekl i toto. On není BÍLÝ RYTÍŘ, ani si na něj nehraje. Je to vítěz záludných fikaných zpravodajských her. Je to kardinál Richelieu. Nic nezahodí, dokud to nevytěží jako výhodu. Žádné vyděračské páky se nezbaví, dokud není opotřebená. Sám maximálně naznačí, že ví, tu černou práci někoho natvrdo vykecáním čehosi ošklivého poškodit, to nechá na jiných, že on s tím nemá nic společného. Pokud někoho tímto poškodí, neudělá to brutální lavinou upřímnosti, ale pozvolným sadistickým vychutnáváním bolesti a strachu od maličkých bolístek, jako tohle sdělení, až k dalšími stupňování, kdy mu ponechá možnost, aby se znemožnil marnými pokusy o nápravu a mučil marnými nadějemi.

    Tohle by mohl být úvod sadistického herního seriálu na bolestivě dávkovanou pravdu.

    • Marian napsal:

     Adolf, ty mas cudne predstavy. Normalny clovek v tom vidi politiku, ktoru prirovnava k sachovej partii.

     • Adolf Balík napsal:

      No, ta šachová partie je ovšem eufemismus. Richelieu je upřímnější. Kdyby jím nebyl, nebyl by největším vůdcem naší epochy.

   • Marian napsal:

    Jari, Putin je statnik. Vsak oni vedia o kom hovori.
    Oni vedia, ze on vie.

   • pavel napsal:

    on to říct nahlas nemůže, je příliš slušný a diplomatický...

 5. houbeer napsal:

  Putin rekl ze penize jdou od soukromých osob pres urcite státy,je to hra-musi to tak byt,aspon prozatím.pisu z mobilu-je to slozita vec ta politika,putin nechce valku-dalsi ukrajinu.

 6. pavel napsal:

  Ver ze je putin vyjmenuje az prijde spravnej cas.Je to hra nervu.

  • Jura napsal:

   Když si říkají babky drby, tak je to plné vět typu. A chceš vědět, co o tobě říkala Marie?
   Ne, já to neřeknu, ty by ses mohla urazit.
   Tak řekni.
   Neřeknu.
   .....
   .....
   Řekla, že sis koupila nový kožich.

   Prostě jen zvyšuje účinek informace na publikum. Vždyť to stejně víme, kdo je platí.

 7. Dušan napsal:

  Olande - ja som ešte, nadobudnúc šediny, v živote nevidel vojnychtivého buzeranta - alebo na kanónenfuter je znovu po veky určený len Miesič bahna...

 8. Ikema Monika napsal:

  Mc Cain dnes placal na CNN nechápu proc ho ještě nesoudí za válečné zločiny důkazu je plno!! Věřím ze Putin ma uz plno důkazu proti všem smejdum co pleni Sýrii jiz několik let !! Naftu převáží do Turecka a syn prezidenta vlastni lodní tankery a vse ihned lifruje dal levne nakupuje i Japonsko !!! Proste špinavé politika všade jen kdyz ty nahoře jsi masti kapsu na okrádání a ničeni menších !!!

 9. vilon napsal:

  Ja verím, že zoznam sponzorov bude.Je to taktika medialného boja. Treba ale podotknúť, že na Ruskej strane je to o vzťahu Putin versus Ruská oligarchia, na západnej strane vzťah US-EUelity versus Baghdadi.Ruskej oligarchii ide predovšetkým o zapredanie sa američanom, a Baghdádimu o podiel na ziskoch z kradnutej ropy.(Možno aj pre nedostatok informácii si myslíme, že Putin je úplne sám).V Stredozemnom mori mori bohatnú vlastníci lodiarských spoločností, prepravujúcich "imigrantov",teda PRESÍDLENCOV. Ako vidno,zatiaľ to teda nie je o zisku z katarského plynu, ktorý sa dočasne "odkladá"! Strieľačky v Paríži su preto, aby sa obvinil nikto iný ako Assad. Lebo vraj pre neho sú tam boje, emigrácia, potom k nám imigrácia, a s tým terorizmus v Európe. Stará šablona,rovnaký rukopis medialnej vojny. Ako vždy.

 10. Fanny napsal:

  Chtěla bych vidět ksichty těch šmejdů o kterých Putin mluvil,jak se asi tvářili.Oni ho totiž dost podcenili,stejně tak jako jejich armádu,pak čuměli s otevřenýma hubama,jak telata na nová vrata.Prostě usnuli na vavřínech,čehož šachista Putin dokonale uměl využít,bravo pane Putine,jen tak dál,je zapotřebí víc než kdy jindy zničit ty svině prašivé,co vedou Svět do zkázy.

 11. Radek Dvořák napsal:

  Novapalo napsal:
  16.11.2015 (23.22)
  Ľutujem, ale žiadne dôležité informácie určite neuniknú….
  Ľudia si stále myslia, že niečomu rozumejú. Musím Vás všetkých sklamať. Vy všetci, ktorí čítate a aj píšete na tieto veby proti Západu a pre Rusky – ničomu nerozumiete. Všetci Vy aktívni podvedome cítite, že Západ je zločinec a Rusko je ten lepší….. Ale neviete, prečo to je tak ??!!
  Pán Kysucký vo svojej najnovšej knihe „Zásadné omyly Západu a Vatikánu“, ktorú som teraz prečítal, dokonale vysvetľuje totálne omyly Západu aj kresťanstva.
  Takže kresťanské omyly sú aj omylmi Ruska, nielen Západu.
  § § § §
  Dovolím si reagovat.
  Takže vy Všechno "Mudré drévko" ješ všetko a ostatný sú ozaj Hňupy???
  Jsi vedle a Pro stromy nevidíš les kamaráde. Zkus jiné knihy: Třeba "Bruselské kořeny Nacistické EU" tato kniha byla vydána elektronicky protože nikdo nemá odvahu jí vydat tištěnou formou!!!
  Tady si jí můžeš stáhnout:

  http://www.relay-of-life.org/cz/chapter.html

  Jinak já mám hodně velkou knihovnu a nechybí tam ani "Martin Herzán -Totalitní Světovláda" či kniha "Michael Moris- Co nesmíme Vědět" a spousta jiných!
  Ano Ruská Federace má jako jiné ostatní Samostatné Státní útvary své zájmy a určitě má také máslo na hlavě ale myslím že od Nástupu Putina je toho Másla čím dál méně!
  Rozhodně nesvrhává Legitimně zvolené vlády podporou "think tank" společností jako páté kolony! A pokud se domníváš že Rozdělení Československa bylo podle Ústavy OK! Pokud se domníváš že EU rozhoduje a vyhrožuje Sankcemi a Silou pokud stát EU přijme Kvóty či jiné blbiny je OK pak jsi někde jinde a měl bys vyhledat jiný Veb!
  Nic ve zlém Hezký den..

  • pavel napsal:

   máš naprostou pravdu, Putin dělá vše pro vlast a národ, národ je hrdý, že po notorikovi Jelcinovi se našel někdo, kdo zvedl prapor nad hlavu a postavil se amíkům

 12. Ivan napsal:

  EU rozhodne ako definitivne zabranit odvetnym utokom zapadom napadnutych mimoeuropskych krajin…!

  Francuzsky preziden Holland, nemecka kancelarka Merkelova a predseda EK Juncker sa dohodli, ze v EU zrusia den piatok, pretoze povstalci proti zapadnej agresii, ktori, celkom z pochopitelnych dovodov, preniesli bremeno vojny na uzemia agresora, utocia vzdy v piatok…! Teda hned po stvrtku bude nasledovat v kalendari EU sobota...! Aktom zrusenia piatku v celej EU zostanu povstalci bez terminu odvetnych utokov celkom spacifikovani…! V sucasnosti sa pridava k tomuto aj Slovensko, prostrednictvom diplomatickej depese vlady a prezidenta Kisku…!

  • Adolf Balík napsal:

   To by neprošlo, protože by to bylo diskriminující k muslimům, neboť jejich nejdůležitější modlitbou je páteční modlitba salát.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!