17. listopad 2015 v Praze: Karta se obrátila + vysvětlení nefunkčnosti přímého přenosu

12246718_456826367836513_6655994416752696564_nPokud porovnáme letošní a loňskou podobu připomínky výročí 17. listopadu, tak lze nejstručněji konstatovat, že symbolická karta se obrátila. Minulý rok bylo v průvodu červenokaretníků cca 5000 lidí, zatímco na Klárově hájilo pozici prezidenta republiky cca 600 lidí. Dnes to bylo opačně. Na pražském Albertově přišlo podpořit prezidenta cca 5-6 tisíc lidí, v tu samou dobu bylo na Václaváku cca 3-4 tisíce (orientační počty, pravděpodobně budou upřesněny). Když k tomu připočteme ještě lidi shromážděné na Klárově či později na Náměstí republiky, tak to bylo celkově určitě přes 10.000 lidí, kteří přišli do ulic podpořit prezidenta, státní suverenitu a národní a kulturní identitu.  Na shromáždění "sluníčkářů" přišlo i po spojení s průvodem, který přišel od Albertova (proti prezidentovi) max. 1500 lidí. Láska k pravdě a vlasti tedy dnes zvítězila.

Musím též vysvětlit, proč se nezdařil avízovaný přímý přenos z akcí na Václaváku a na Albertově. Od začátku to byl spíše experiment, protože bylo nutné se naučit používat novou technologii a ještě vše zajistit v prostoru. Byli jsme připraveni, ale některé technické detaily jsme bohužel nezvládli. Nejvíce nás zaskočilo, když jsem chvíli před polednem zjistil, že video-kanály na serveru USTREAM, na kterých se měl přímý přenos přenášet, jsou zablokované a je tam oznámení o porušení autorských práv. Nemáme jiné vysvětlení, než že někdo s velmi dlouhými prsty zajistil zablokování těchto kanálů.

Na poslední chvíli jsme tedy vytvořili nové a vyrazili jsme do terénu. Já jsem však až na místě na Albertově zjistil, že jsem si v časovém stresu zapomněl kabel propojující kameru a modem. A vzhledem k tomu, že jsem přišel relativně pozdě, tj. chvíli před 14h, tak jsem neměl šanci najít místo pro dobré záběry a tak jsem ani nenatáčel, protože to nemělo cenu. Nějaký záznam se určitě objeví, jiných kamer na místě bylo dost.

Kolega, co byl na Václaváku, sice chvíli přenášel, avšak pak mu někdo z pořadatelů omylem vypnul modem přenášející signál, což zjistil až po delší době, takže přenos nebyl celý. Zároveň pod náporem zájemců o přenos spadl web www.mikrotv.cz, který nebyl na takový nápor uživatelů připraven.

Část záznam přenosu z Václaváku je k dispozici zde:

Nezbývá tedy, než se omluvit, že i přes veškerou snahu jsme to tedy úplně nezvládli. Alespoň jsme bohatší o zkušenosti a na příští podobné akce budeme lépe připraveni.

Když jsem jel domů, tak jsem slyšel zprávy na Radiožurnálu v 17:30. Hlásili, že cca 100 lidí si připomnělo oběti 17. listopadu 1939 u Hlávkovy koleje a někteří politici - Sobotka, Kalousek a Klaus přišli položit květiny k pomníku 17. listopadu na Národní třídě. O shromážděních na jiných místech Prahy nepadlo ani slovo. Předpokládám, že v jiných časech to bylo podobné. Uvidí se ještě, co na to ČT a ostatní televize. Ale dá se předpokládat, že to nebude o moc lepší a tak lze konstatovat, že kritika médií a vymývání mozků z úst prezidenta Miloše Zemana, byla naprosto přesná.

Na závěr je třeba poděkovat Policii ČR za profesionální práci při zabezpečení dnešních akcí, které se zřejmě obešly bez konfliktů, takže nějaké zásahy ani nebyly potřeba.

 
139 Komentářů k 17. listopad 2015 v Praze: Karta se obrátila + vysvětlení nefunkčnosti přímého přenosu

 1. preppetr napsal:

  Taky by bylo dobre na pristi akci se napojit primo na mikrofon recniku. Urcite se mezi sympatizanty najde aj profesionalni zvukar, ktery by s tim pomohl. Ale nic se nedeje, doted jsme se obesli aj bez primeho prenosu. Zkusenostmi se clovek uci.

 2. Robo napsal:

  Na sputniknjus nieco zivo z Vaclavaku odvisielali..

 3. Novapalo napsal:

  Je mi ľúto, ale všetci ti snaživci, ktorí čítate tieto a podobné veby, nerozumiete ničomu, ak si neprečítate poslednú knihu od pána P.P. Kysuckého "Zásadné omyly Západu a Vatikánu".
  Nechápete, neviete ako ste všetci manipulovaní. Ste presvedčení o svojej pravde proti Rusku, proti USA ....... ??
  Nie, nechápete. Nie preto, že by ste boli hlúpi. Ale jednoducho nechápete, pretože nemáte vedomosti a nie ste prirodzene múdri, ako autor tejto šokujúcej knihy.
  Nesnažte sa tam, kde neviete, že slúžite omylu.......
  Až ak budete vedieť a rozumieť, tak potom sa budete smiať z týchto zamotaných a totálne chaotických informácii.
  Musím Vás všetkých šokovať, že keď som si prečítal túto knihu, zistil som - pochopil som, že všetko je úplne iné, než si všetci horlivci na iternete myslia.....!!!!

  • Marie napsal:

   A nemuzes sem napsat vyvody te knihy? Ja si ji nemam jak opatrit.

   Nebo aspon napis, co jsii pochopil jineho nez ze za vsim jsou zide a Vatikan je uloziste jejich nakradenych pokladu. A ze vsechna nabozenstvi si vymysleli kvuli ovladuti sveta...neni to tak?

   • Josef Švejk napsal:

    Nelze napsat ani zkrácené vývody! Lebo jednoducho nechápete, pretože nemáte vedomosti a nie ste prirodzene múdri, ako pán Kysucký, nebo Novapalo.
    Jedině tito vzdělaní chápáni jsou schopni pochopit.

    • Marie napsal:

     Jako casto, bodujes, Svejku. :-)))

     Jde o prihravani penez autorovi te knihy...ktera ovsem neni pro mne, neb ji nebudu rozumet :-))). Staci, kdyz ji zaplatim :-))))

    • Boyar napsal:

     Švejk je opravdu mistr
     zato
     novapalo je opravdu uplne dutej - to bude ten hodnotovy vudce a vudce verejneho mineni a tvurce verejneho v jedne osobe ... pohrdaji obcany

     ale
     my nejsme plastelina ..

   • Novapalo napsal:

    Dá sa kúpiť na http://www.martinus.sk, aj na internetovom obchode v SK. V ČR sa údajne dá kúpiť na heureka... neviem, dostal som informáciu. Cez Google si to ľahko každý zistí.

    • Marie napsal:

     Ja si ji nemohu koupit, nemam za co...

     • Oisea napsal:

      P.P. Kysucký „Zásadné omyly Západu a Vatikánu“.

      Aká bude budúcnosť kresťanstva a islamu? Jednoduché, ak ste dobre rozumeli predchádzajúcemu uvedenému. Nepriateľstvo – duálny boj – medzi kresťanstvom a islamom bude narastať. Ako bude narastať kresťanské snaženie presadzovať svoje názory na život a svet, tak bude narastať odpor islamu. Nakoniec to v západnej EU prepukne do občianskej vojny. Nie je ináč možné. Je len jedna šanca toto zabíjanie zastaviť. Musí sa zrušiť aj kresťanstvo a aj islam. Ináč nemáte šancu... Preto na Slovensku treba zakázať, aby veriaci v islam dostali slovenské občianstvo. Nech si hlúpy kresťanský západ robí s islamom čo chcú...

      My Slovania sme nijak nevraždili národy islamu a ani nie sme proti nim nepriateľské. My, Slovania, na Slovensku a v širokom okolí sme dávno pred Kristom vyznávali duálneho boha Šivu/Živu, ktorý nemá nič spoločné s omylmi kresťanstva aj islamu. My, praví Slovania, (duchovne aj geneticky) sme na vyššej duchovnej úrovni ako národy islamu a preto nemáme dôvod sa s nimi nepriateliť – nemáme s nimi veľa spoločného – sme rozdielni. Národy islamu musia vedieť, ako sa na nich pozeráme a nech sa snažia duchovne rásť a zlepšovať sa. My, Slovania, im v tom budeme pomáhať.

      • Marie napsal:

       Musim se smat, protoze se naplnuji slova jednoho zida z Kalifornie, ktery rikal, ze hned na pocatku NWO zatrhnou vyznavani jakehokoliv boha. Oni si je vymysleli, tak nam je taky zakazou. Svuj ucel to splnilo, a tak se to musi zrusit, aby s tim lidi neotravovali prave je, autory...

       Autori cele pohadky I Bible jsou zidi a oni si taky ji pored menili, aby se jako plnila...
       Vsichni proroci jsou tedy jen pouzite figurky ke sdelovani planu cizimi usty....

       • Ekklesian napsal:

        Oni to "zakáží" stylem, že náboženství sjednotí. Už se to děje a i ty se svojí vírou (nebo si tomu říkej jak chceš) jsi toho příkladem. Dnes je pro mne nejvýraznějším sjednocujícím prvkem falešná humanita (které ty a i mnozí další návštěvníci NWOO zatím kupodivu vzdorujete).

        Dokonce i ti co podlehájí lži, že jsou sami sobě bohy (ať ji duchuvně či soběstačností) se pokloní a možná nejrychleji. Člověk byl obdařen vlastností věřit, tedy i ateismus je víra (nejčastěji právě v sebe sama, svoji nezávislost,...).

        Ale až se začnou dít zázraky a bude vám všem podáno pro vás přijatelné vysvětlení, přijmete a pokloníte se falešnému bohu.

        Proto jsem vás v minulosti vyzval abyste se alespoň pokusili sledovat ty okamžiky, kdy jste převáděni na jiný druh lži než jaké jste doposud podléhali.
        Nemohou existovat dvě pravdy, i když vy tomu říkáte asi (obdobně jako sporadicky vědci, než je systém semele - také náboženství, také od zlého) nová úroveň poznání až do okamžiku dalšího poznání.

        To co mají lidi očekávat, jediný a skutečný, Bůh lidem vzkázal. V jeho tvrzeních se ještě ne-pravda nevyskytla, není potřeba uvěřit několika "pravdám".

        • proud napsal:

         Vcelku by me zajimalo,co by mi tak asi vzkazal nepolidstenej a nestrannej Buh neznajici zlo,nebo dobro,nevmesujici se stvoritel,kterej uz jen sleduje vysledky.Proto me vsechny ty kecy o nem v tomhle nam celym umele vytvorenym lzivym vesmiru kouzlej na rtech docela pobavenej usmev.Primo me dojima,jak se me snazi o nem poucovat kdekdo kdo o nem nema ani paru.:-)

        • Marie napsal:

         Nikoliv, bracho. Mne nenachytas ani na to, ze ateismus je vira. Neni.
         Vis proc? Protoze ja nejsem ani ateista, to je nalepka, kterou mi obcas nekdo da, ale neuspesne. Otazku viry totiz vubec neresim. Rozumis mi? Ja ji nepotrebuji k zivotu, naopak mi prekazi ve vnitrni svobode a v otazkach rozhodovani se.

         Nenachytam se ani na nepraveho boha, kdyby mi litalo kolem hlavy tisice hologramu, zavru oci a pujdu spat, ani mne nebude zajimat, kdo je vyrobil. A stejne tak ani kdyby se skutecny buh, v ktereho ty veris a ja ne, objevil, tak mne nebude zajimat zrovna tak.Proc? Protoze mu kaslu na nejake vzkazy, na ktere je prilis maly, aby mi je dal primo a potreboval k tomu huby nejakych pomatencu, co si rikaji bohem vyvoleni...

         Jestli ta kniha, kterou tady tak vychvalujes je o tzv. skutecnem Bohu, dekuji nechci.

         A vis co mi vadi vubec nejvice? Ty kecy o potrestani bohem! A za co? Kdyz mu nestojim za to, aby se mi dal poznat, tak on mi nestoji za to, abych se jim zabyvala. A jestli se mu to nelibi, tak mi nemel davat schopnost logiky. Na slepou babu si hrat nebudu nikdy, at si je trest, jaky chce.

         Muzes verit cloveku, ze te miluje? Nemuzes.
         Tak proc mam verit jeho stvoriteli, ze mne miluje. Proste odmitam se slovem vira vubec zabyvat jakozto nesmyslem, ktery viditelne skodi celemu lidstvu tim, ze mu brani zit normalni zivot podle danych pravidel prirody.

        • Ekklesian napsal:

         Takový Bůh není.

         Jednak je jen jeden Bůh. Ten rozhodně dobro i zlo rozlišuje. Rozhodně zasahuje.

         Opatrně, Hospodin je žárlivě milující Bůh i žárlivý mstitel. Jen jemu patří sláva na věky. Nesnese naše provinění a hřích.

        • Ekklesian napsal:

         Já tě Marie ateistou nenazval, ty evidentně jakousi víru v cosi máš, zmiňuji to.
         Většina lidí má nějaký náznak víry, i u ateistů se jej nevíra změnila a stále mění. Říkal jsem, že zájem o duchovno roste a je to přirozené, lidé uvěří ve falešného boha a pokloní se mu.

         Jen vysvětluji, že i ateista je věřící - v sebe, svou neomylnost, dokonalost... je pyšný sám na sebe a to co dokáže (přitom na ničem nemá nejmenší zásluhu).

        • Ekklesian napsal:

         Bible není nutná cesta k Bohu. Co kdybys neuměla číst, nebo by neexistovala Bible v tvém jazyce...

         Myslím, že o pár lidech co měli to štěstí jsem slyšel. K Bibli se dostali až časem a přivedl jek ní právě Duch.

         Ono číst Bibli bez Ducha je nemožné a asi i pěkná otrava (jako dítě jsem to jednou zkoušel, ale daleko jsem se tou nudnou a divnou knihou neprokousal, navíc jsem vše hned zapoměl).
         Podle tvrzení zdejších návštěvníků tu někdo takový byl, také nic nepochopil. Ale spíše to tipuji, že byl pod vlivem náboženství odvádějícího od Boha, skutečného Boha zrovna nenáviděl, a někdo mu připravil nějaký canc obsahující i nesourodé výtahy z Bible, který ho měl v nenávisti utvrdit a udržet.

        • Pepi napsal:

         Ekklesian.
         Slysel jste nekdy jmeno Albert Pike?
         Nejednou jsem se o nem zminil.
         Ten se ve svych dopisech zminuje o depopuleci lidsva,vzajemne eliminaci muslimu,zidu, krestanu a dokonce i ateistu(!)protoze jak vy tez uvadite ateismus je rovnez vira.
         Znicenim vsech drivejsich nabozenstvi se ma vytvorit misto pro jedine nabozenstvi jez cti jedineho "boha"ktereho Pike nazyva Lucifer.Po ukonceni 3.svetove valky zbytky prezivsiho lidstva prijmou jednotnou viru v Lucifera.
         Albert Pike ma sochu ve Washingtonu.Pan byl mimo jine basnik,zednar a udajne clen KKK(to posledni je nekdy zpochybnovano).Jeho dopisy Maziollimu je mozne dohledat na internetu.

       • Boyar napsal:

        marie ale ty jsi trosku mimo misu je v tobe zlo uvedom si to

        • Burák napsal:

         Marie vždy dobrá. Tato miniesej o víře - jakoby mi četla myšlenky. Často někomu opakuji, že slovo "věřit" v mysli vůbec nepoužívám. Maximálně používám "důvěra" ve smyslu statistické pravděpodobnosti nebo nějakého odhadu s dočasnou platností.

         Existence kategorií pravdy, dvojí pravdy, nebo náhrady jedné lži druhou, jak tu vtipně padlo, jsou pouze důsledky výchozí pozice uvažování:

         Buď nahlížíme na realitu jako na dynamický proces, proměnlivý, neuchopitelný, a pak její popis z různých úhlů a z různých časových okamžiků je právě těmi několika pravdami.

         Pokud se díváme na věci více "normativně", jako na statické, axiomatické systémy, (jakože někteří lidé k tomu mají silný sklon, protože si přejí, aby svět takový byl, aby se neměnila pravidla za pochodu) pak můžeme považovat jednu pravdu za základní a její odchylky za různě chybové, ale současně riskujeme, že nám obsah z pod takové konstrukce časem uteče celý a nás prohlásí za dogmatiky a tmáře.

         Kdo nahlíží na svět (zvláště třeba na morálku, tradici, právo, umění) jako na složité, nekontinuální dynamické procesy, tomu vůbec nevadí existence více pravd, jako mu nevadí dočasná neexistence jakékoliv "úplné" pravdy. A stejně tak ho neurazí ekvivalence "dvou pravd" a "dvou lží".

        • Oisea napsal:

         V Marii zlo není - to v Tobě je nepochopení....

  • Tomáš Marný napsal:

   Novapalo,není ti to divné,že my nic nepochopíme,jedině ty......Nesmrdí ti to?Mně to teda hodně zavání.Nemáš náhodou zrovna záchvat inteligence?
   Nastiň nám blbcům alespoň něco!Zřeba budeme koukat s otevřenou pusou,ale budeme alespoň něco vědět! Děkuji

   • Novapalo napsal:

    Nemôžem vám nič napísať, pretože každá strana tejto knihy by znamenala pre mňa napísať celé litánie. Pozrite sa na veb http://www.martinus.sk. Ale je aj na heureka.cz. Dajte si do vyhľadávaša google. Nič jednoduchšieho nie je. Jednoducho si tú knihu zadovážte a prečítajte. Alebo najlepšie spoločne zorganizujte, aby tá kniha bola čo najskôr pre všetkých na internete zadarmo.

    • proud napsal:

     A ze ji nezadovazis sam? :-),knihkupce........proste chces prodat :-)

     • Novapalo napsal:

      Mne je úplne jedno, či autor predá, alebo nie.
      Opakujem, počkajte si (nadržanci), určite to bude skoro na internete zadarmo......

      • proud napsal:

       Prostuduj si wingmakers,pet(5) rozhovoru s dr.Nerudou a kdyz budes pozornej a budes cist i mezi radkama a pritom pouzivat vlastni hlavu..........na prizemniho Kysuckyho rychle zapomenes...az se dozvis jak vlastne tenhle svet a my fungujeme ve skutecnosti.

       • Oisea napsal:

        Wingmakers jsem četla a mnohé jiné informace - ale podle mého názoru vůbec nevylučují to, co říká P.P.Kysucký... a ostatně vše (krom Slovanů, kteří "používají pouze" člověka, jeho tělo, psychiku a vysokou morálku) je založeno na technologickém principu a MIMO člověka... všichni ostatní - krom starověkých Slovanů a jejich Véd - říkají, že je člověk slabý - ale OPAK je pravdou! Člověk je nejsilnější bytost ve vesmíru s potenciálem velkého tvůrce - to že jsme nyní "zablokovaní" na této situaci NIC nemění. A nejdůležitější je mít dobré Srdce - NIC VÍC... v podstatě nemusíte mít ani ty - dnes tolik přeceňované - znalosti... svět je jako kaleidoskop: něco uděláme, něco si pomyslíme, něco pocítíme a - téměř jako podle matematických pravidel - se změní situace okolo nás... a jak známo Bůh (tedy principy vesmíru) s námi "mluví" našimi životními okolnostmi...problém je, že člověk je bytost multidimenzionální, ale když se narodíme dnes na tento svět, je to jako bychom měli zavázané oči, ucpané uši, svázané ruce a nohy - a teď máme žít.... je to jako bychom zde dělali "bobříka odvahy"... ale principy Vesmíru jsou kaleidoskopického typu - je dobré to vědět a nepočítat jen s jedním konkrétním životem (ovšem jen ten máme momentálně k dispozici :-)

   • proud napsal:

    ....ze bys nebyl az tak marnej? :-)

 4. vše je hezké napsal:

  Toto mohl pan Ortek napsat nám všem a ne abychom neustále obnovovali stránku a čekali jako hlupáci na jeho přenos je to prostě neomluvitelné zklamání !!! Prostě stačilo připsat přenos nebude funkční a bylo to všem jasné !!!

  • admin napsal:

   Když je málo času a stres, tak se těžko zjišťuje, co se děje a těžko se s tím něco dělá. Někdy to situace prostě neumožní.

  • vše je hezké napsal:

   Na víc to věděl již ve 9:45 ráno když mu to nešlo a záznamy se přenesly na "you tube" že je jeho projekt nefunkční !!! Tyto minutové pokusy samozřejmně zmizely jako zázrakem po dvou hodinách tedy někdy okolo 12 Hodiny. Takto ten nový řád asi a s takovými lidmi asi nepokoříme...

   • Marie napsal:

    A myslite, ze by se tim ten novy nerad pokoril, I kdyby se ten prenos zdaril na 100%? To nestaci...

    Mne je spis lito Honzy Korala, ktery tomu venoval tolik usili a hlavne casu, na ukor jinych veci, ze to nevyslo. Mne stejne slo hlavne o to, slyset, co tam lidi rikaji. Ne ti na podiu, v davu.

    • norbrt napsal:

     I kdyby se ten prenos zdaril na 100% tak už již ví, pro příště že se nezdaril a budou k tomuto serveru i tak i přistupovat i další lidé dámo petřičně zmatená...Ptažmo snad i hloupá ale to jsem ani snad nechtěl ventilovat...

 5. Putinka napsal:

  A na novinkách napsali, že tam bylo jen asi 2000 lidí.Hned mě bylo jasné, že bych to měla vynásobit 2krát. Vlastně klidně i 5 krát, když se všichni spočítali dohromady. A naši milí sluníčkáři, pravdoláskaři a havloidi začínají prohrávat - jak se zdá.

  • Marie napsal:

   To se ti, putinko, opravdu jenom zda. Pocet lidi je o nicem, I kdyby prislo 100 tisic.

   Vyhazov vlady, pocinaje presidentem, je teprve krok k reseni problemu, jenze to jaksi nevidis...

 6. Marie napsal:

  K projevu tzv. presidenta:

  Tak on prosi o minute ticha pro obeti pry islamskych teroristu v Parizi. Ale pro obeti stejnych teroristu, kterych bylo v ruskem letadle dvojnasobek, vcetne 25 deti, ani zminka??? Hamba takovemu presidentovi!!

  A to si jeste nekdo mysli, ze je prorusky? Tak akorat komediant, ktery se bavi tim dojmem, jez nektere ovce zerou.

  • ivana napsal:

   Vážený pane prezidente
   s hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu o letecké katastrofě na Sinaji, při které zahynulo přes 200 občanů Ruské federace, včetně dětí.
   Tato ohromná lidská tragedie hluboce zasáhla celý český národ i mě osobně.
   Vyslovujeme hlubokou soustrast blízkým obětí katastrofy a jejich rodinám a přejeme hodně vnitřní síly v těchto mimořádně těžkých okamžicích.
   V úctě
   Miloš Zeman
   prezident České republiky

   To vám Marie nestačí? Vy budete do prezidenta prostě pořád rýt a nedáte pokoj. Bohudík je u nás dost lidí, kteří mají zdravý rozum a vidí tu vaši zaslepenou nenávist.

   • Marie napsal:

    To poslali vsichni presidenti. Taktez to poslal I do Parize.

    Ja se ptam, proc minutu ticha za obeti v Parizi a ne take za obeti teroristickeho utoku na ruske letadlo.

    Protoze by mu to strach nedovolil.

    Vy ho omlouvate, protoze chcete. Ja ho neomlouvam, protoze jsem si jeho sprostotu vyzkousela na vlastni kuzi a on v ni vesele pokracuje podepisovanim zakonu proti nam.

    A je mu jedno, ze trvalou pritomnost vojska NATO plus stavbu zakladny u nas nechceme! Vzdyt je to okupace, proti ktere zvatla ve svem projevu. A navic nebezpeci utoku na nas. Nebo nevite, kde vsude NATO "bojuje"? Proc se nezastal cloveka, ktery byl odsouzen za to, ze souhlasi s tim, ze nasi zoldaci v Afghanistanu chcipli rukou tamnich lidi? Ma prece svobodu slova, ne?

    Vy jste jeste nepochopila, ze kecat a delat jsou dve velmi odlisne veci.

    • ivana napsal:

     Marie pokud vím, tak s vojenskou základnou NATO u nás nesouhlasil ani prezident ani vláda. A nic takového nikdo zatím nepodepsal. Na Slovensku ano, ale u nás ne. Náš prezident na to poslední jednání, tuším do Rumuska, ani nejel, čímž dal najevo, co si on o tom myslí.
     Ten případ toho odsouzeného člověka jen ukazuje, jak máme prohnilou justici, o prezidentovi to neříká nic.
     Ta minuta ticha pro Paříž byla myslím jenom proto, že v pátek se odehrála Pařiž a ne ruské letadlo, zrovna Zemana bych ze zbabělosti nepodezřívala.

     • gandalf napsal:

      Ale ale, z pověření vlády to tam podepsal Hamáček! To nestačí? Aby to ještě prošlo Parlamentem je jen formalita, jako na Slovensku. A kdopak nás zatáhl do NATO a ještě se s tím donedávna chlubil? Kdo byl u toho, když se povolovaly přelety bombardérů na Jugoslávii? Hlavně si to pamatujte a hlavně nezapomínejte!

      • Marie napsal:

       Ivanka je mlada, a tohle si o nem nepamatuje... toho by se naslo o nem,jeste to, ze vola po armade EU!!! A bude ji mit prave z tech privandrovalcu, o kterych rika, ze je nezval..jisteze je nezval, to je prave ta populisticka, schovavacka......, je to proste vybrany clovek na tu pozici prave proto, ze je zvastal a lidi ukeca....

       z mych argumentu nevyvratila zadny...proste jsou lidi, kteri jsou tzv. politicky nesvepravni, tak rikam tem, kteri nechteji premyslet o tom, co jejich vyvoleni delaji a proste je nezajima ani to, co vidi, oni to vidi tak, jak to chteji videt. A to je, bohuzel, neprustrelne.

       Zamiluji se do predstavy, ze muj oblibenec za mne pro mne vsechno udela. Neni to tak a nikdy nebylo.
       I za socialismu, kdyz doslo k nejake nespravedlnosti, I za cizi jsem psala na UV KSC a v kazdem jednotlivem pripade doslo k naprave, nebot stacilo znat zakony. Oni si nemohli dovolit jit proti nim.
       Kdezto tihle, uplne s prehledem nam serviruji fasisticke zakony. Proto tak rvu a budu rvat, at se to Ivance libi nebo ne, je to zmrd, ktery nam lze a tecka.

       • Ekklesian napsal:

        Dnes jsem se to snažil jednomu člověku vysvětlit...

        Ať si Zeman i kdokoli další říká co chce, na svůj názor má právo každý, ale

        1. Prezident měl před půl rokem odvolat vládu protože dělá věci mimo mandát občanů, měl sestavit dočasnou vládu a dát pokyn pro přípravu nových voleb. Mezi tím měl, konečně něco za naše peníze, zajistit plnohodnotnou informační kampaň, je-li tohoto rozlišení dnes ještě nějaký evropský politik schopen.

        2. V zemi by měla fungovat samostatná policie, která podobně jako politici a prezident přísahala lidem.
        Ta měla o něco později než měl konat prezident vyhodnotit politiky i prezidenta jako vlastizrádce a zasáhnout.

        3. V zemi by nadále měla fungovat jistým způsobem nezávislá informační a bezpečnostní služba. Ta měla v první řadě fungovat a nečekat na příkazy, dále měla dávat informace a podněty i z výše uvedených důvodů - vlastizrad. Pokud němá vhodného partnera a protihráče, měla informovat lidi kterým sloužím, tedy každého z nás.

        Ještě myslíte, že nejste v prdeli? Myslíte, že jste někdy, alespoň v posledních letech nebyli?

        Možná je to vše proto, že na služby státu odvádíte málo peněz, co to je 60-75% ze všeho co vytvoříte + 25% ze všeho co utratíte! Blaze tomu, kdo to nepodporuje, i kdyby měl třít bídu s nouzí.

       • Interbulo napsal:

        In vino veritas! Stará pravda! Máte to šťastie, bratia Česi na prezidentov, ale aj my! To je vždy nádledok toho, že sa volí menšie Zlo!Bože, všetci sme Tvoji, či len niektorí?? Vychádza mi, že len niektorí...

      • Oisea napsal:

       Předseda Poslanecké sněmovny se jal odpovídat na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Osvětlil, co se dělo na partnerském summitu NATO v Bukurešti, kde Hamáček zastupoval nepřítomného prezidenta Zemana. Jasně odmítl nařčení, že by snad zrazoval národ, když připojil svůj podpis deklaraci upozorňující na možné ohrožení ze strany Ruska.

       Neudělal prý nic jiného, než že podepsal předem dojednané prohlášení, o němž věděla vláda. „Nevím, v čím zájmu zde vznikla dezinformační kampaň, která se snaží národu tvrdit, že na základě této politické deklarace nás obsadí americká armáda. To je samozřejmě úplný nesmysl, stačí si přečíst ústavu a v ní obsažené způsoby schvalování přítomnosti ozbrojených sil cizích států na našem území. Co se týká role Ruska, doporučuji přečíst si závěrečnou deklaraci ze summitu NATO ve Walesu, odsouhlasenou za účasti prezidenta Zemana. Bukurešťská deklarace z těchto závěrů vychází,“ shrnul.

       • Marie napsal:

        Diky za informativni prispevek! Jasne je, ze ta banda drzi pospolu a moc dobre vedi, co delaji.
        Proto nemohu poslouchat ty kecy, jak jsme byli v 68 okupovani sovetskou armadou a jak jsme ted svobodna zeme, to muze rict jenom zmrd a je mi jedno, ze si rika president a ze mu nekdo tleska. To nemeni nic na faktu, ze je to vlastizradce.
        On dobre vi, ze jednani vlady je protiustavni, davno ji mel vyhodit, takze jede v tom s nimi a poleti taky s nimi. Ted jde o to rozhoupat nase chlapy.

        • Marie napsal:

         A z projevu Sralbotky:

         .."A nenechme se manipulovat. Ačkoliv nedávné teroristické útoky v Paříži proběhly v době migrační krize, je nutno si uvědomit, že vraždili dobře organizovaní islamističtí radikálové. Náš hněv se musí obrátit proti nim, nikoliv proti uprchlíkům, které z jejich domovů často vyhnalo právě náboženské či etnické násilí, šířené úplně stejnými vraždícími fanatiky..."

         Ten je na facky jeste vic.

         Oni tam snad spadli s nebe nebo vysli nekomu v krizovce.

         Oni tam rozhodne neprisli mezi uprchliky, jak by mohli, ze?

         To je neskutecne, jak ten had s lidmi manipuluje. Uz ted mame v nasi republice spoustu tech grazlu z IS. Ti z tech taboru odchazeji jako prvni a nikdo o nich nevi, navic maji falesna jmena, takze se jich nikdo nedopatra.

         To je takovy hnusak ten Sobotka, ze se to neda ani nazvat. Byty OKD ma na svedomi, pujdou pro uprchliky. 44 tisic bytu, ktere byly slibeny tem lidem, co v OKD pracovali.

         Tomu zmrdovi vlastizradnem nikdy neodpustim jeho sliby ohledne zastaveni cirkevnich restituci. Prohodit oknem, to je jedine, co si zaslouzi.

  • Putinka napsal:

   Nemáš pravdu, Marie. Zeman byl jedním z prvních politiků, kteří vyjádřili soustrast ruskému lidu v souvislosti s tragédií ruského letadla na Sinaji. A to se ještě nevěsělo, že to byl teroristický čin. Nevím, proč tak vehementně Zemana napadáš. Myslím, že je to jeden z mála politiků, kteří stojí na straně svého národa.

  • JJ49 napsal:

   Já si osobně vážím toho, že byl prezidentem zvolen Miloš Zeman, protože si nedovedu představit jak tam sedí dementní Trautenberk!

   Je to dobré alespoň k tomu, že to nasírá takové "lidi" jako je pan Suchý, který prohlašuje, že to poslední co tenhle národ potřebuje je "plebejský prezident"!
   Za koho se to hovado vůbec považuje? Nebýt prostých pracovitých lidí, tak si ten dement neuvaří ani kafe, protože nebude nikoho, kdo vymyslí a vyrobí "pitomej" vařič! A notabene se ani nenažere, protože plebejec mu neupeče chleba, svýma kecama na jevišti se nenesytí, a nic jiného neumí!

   Ale přesto, už jsem jednou prohlásil, že to můj prezident není!
   Bylo to v době kdy na hradě vyvěsil evropskou onuci a poté kdy doporučoval poslat na Ukrajinu vojska NATO a potom co si nechal zakázat květnovou přehlídku v Moskvě a potom, a potom ....!

   A mohl bych pokračovat i nesčetnými výtkami k jeho projevu teď!
   Ta nejkřiklavější je jeho "opomenutí" ruských obětí z havarovaného letadla nad Sinají a přes jeho celkem správné hodnocení nezákonné migrace opět "opomenul" se zmínit o tom, že jediný kdo proti ní aktivně bojuje je Rusko, protože se snaží všemi silami zničit amerikou vytvořené hordy hrdlořezů ISIL, kteří jsou tou hlavní příčinou proč ti lidé utíkají!
   To by si ho ale pan Šapiro asi pozval na koberec!
   A to je zase v rozporu s tím, jak říká, že si nemáme "od nikoho, opakuji od nikoho" nechat něco nařizovat!
   To jsou jen populistická slovíčka, ale důsledkům se vyhýbá!

   Líbil se mi celkem projev pana Ivana Vyskočila, až na to "drancování za komunistů", ze kterého doposud žije celá ta zločinecká tlupa, která se dostala k lizu po roce '89.

   Nedoposlouchal jsem to všecko do konce, ale udělal jsem si názor, že český národ, ačkoliv pozitivní změna tu je, ještě zdaleka nedospěl!

   Ještě stále bude křičet o okupaci v '68 a o Biĺakovi, který sem pozval "sovětská" okupační vojska! A přitom vůbec netuší, že to nejspíš v nejbližší době bude někdo z hlavounů EU, nebo jednotlivých států EU kteří sem tentokrát ruská vojska pozvou znovu!!! Ovšem pouze v tom případě nebudou li se chtít nechat "za živa" sežrat Spojenými Státy!

 7. Marie napsal:

  “ Tento národ si zaslouží, aby si vládnul sám a aby mu nikdo, opakuji nikdo, z vnějšku nediktoval, co má a co nemá dělat…“

  A PROC TEDY DIKTATY PROTI NAM PODEPISUJE???

  “ Dnes žijeme ve svobodné společnosti, kde vymývání mozků je obtížnější, než bylo v minulosti..“

  ZILI JSME SICE POD DIKTATEM, ALE PRAVDA, TA PODSTATNA PRO NAS, SE NAM RIKALA! O TOM, CO NAS CEKA, KDYZ SE DOSTANEME DO PODRUCI KAPITALISTICKYCH HYEN, KTERE NAS ZNICI!!! A ZATAHNE DO VALKY!!! A CO NA VLASTI OCI DNES VIDIME, DOSLOVA SVOU LIKVIDACI. A TY BUDES RIKAT, ZE ZIJEME VE SVOBODNE SPOLECNOSTI, ZMRDE.

  My nejsme těsto, my nejsme plastelína, my všichni, kteří jsme se tady sešli, se snažíme myslet samostatně. Byli jsme svědky mnoha a mnoha mediálních masáží, ale jedno bych chtěl zmínit samostatně, protože hýbe celým národem. Je to mediální masáž týkající se migrační krize. Domnívám se, že je zapotřebí tolerance vůči odlišným názorům. Že každý má právo ve svobodné společnosti tento názor vyjádřit, ale také že opačný názor nesmí být ve skutečně svobodné společnosti umlčován….“

  TY SE NEMAS CO DOMNIVAT, JE TVOU POVINNOSTI NEPODEPSAT ANTIDISKRIMACNI ZAKON OHLEDNE PRIVANDROVALCU, KTERY BUDE TRESTAT NASE LIDI ZA TO, ZE CIZINCUM NEBUDOU SLOUZIT!

  „Hlas prezidenta republiky má být hlasem naroda….“

  TAK PROC NENI!!???? LIDI CHTEJI PRYC Z EU, Z NATO A TY PODEPISUJES ZAKONY NA VETSI A VETSI OSKUBAVANI LIDI VE PROSPECH TECHTO TERORISTICKYCH ORGANIZACI, VCETNE STAVBY NOVE ZAKLADNY NA NASEM UZEMI!

  … I když přiznávám, že bych měl pohodlnější život, kdybych hlasem médií byl…“

  TY JSI TAM OD TOHO, ABYS BRANIL NAS LID A ZEM A NE ABYS MEL POHODLNY ZIVOT, ZA TO NEJSI PLACENY. JSME VE VALCE!
  PROSTE HRADNI SASEK, VUBEC SE NESTYDIM, ZE JSEM MU TO NAPSALA PRIMO.

  “ A proto bych vás závěrem chtěl vyzvat: Udělejme všechno proto, abychom i nedále žili ve svobodné společnosti, kde si budeme vážit rozdílnosti svých názorů, kde o nich budeme diskutovat, kde budeme argumentovat, a kde nebudeme podléhat vymývání mozků. Děkuji vám za vaši pozornost a setkám se s vámi opět příští rok. Na shledanou.

  UDELEJME VSECHNO PRO TO??? LACINA FRAZE OD ALKOHOLIKA, NIC VIC TO NENI. JSME VE VALCE, TAKZE TY BYS MEL KONKRETNE MUVIT O TOM, JAK SE Z TOHO DOSTAT A NE „VSECHNO PRO TO“.

  CELY JEHO PROJEV JE NIC NERIKAJICI HOVNO. TECKA.

  MA MRAKY LIDI KOLEM SEBE, KTERI MOHOU PODAVAT NAVRHY ZAKONU DLE HLASU LIDI, KTERYM TVRDI, ZE JE. DELA TO? NEDELA. ANI PO VYZVACH NE. NAIVNI IVANKO, DOUFAM, ZE JSTE SI ZASLZELA A PORADNE PLACALA RUKAMA, DEKUJI, NECHCI. JA CHCI SKUTKY A ODVRACENI OTROCTVI, VE KTEREM TENTO MLUVKA, POPULISTICKY KROUTICI SVOU VYCHLASTANOU BEDNOU SE SVYMI SOUKMENOVCI JEDE. MLUVI O VYMYVANI MOZKU? ANO, TO DELA. UZ JENOM TIM, ZE TVRDI, ZE MAME SVOBODU. ZMRD.

 8. Marie napsal:

  Jeste k Zemanovi:

  jak muze rict, ze jsme byli pod sovetskou okupaci a srovnavat to s nemeckou???

  Nebetycna sprostota, Zemane. Ta nemecka nas likvidovala, ano zabijela, kdezto ta sovetska ochranila pred tim marasmem dnesnim, ktery bychom zazili o 20 let drive.

  Navic, slo o nase osvoboditele, zemanku, a moc dobre to vis.
  Rok 1968 jsme prozili oba a ty vis vice nez ja, nejen proto, ze jsi starsi, ale I tehdy jsi mel vice informaci.

  Podle chovani jsi dnes predvedl, sasku. Hlavne, ze jsi jel oslavovat vitezstvi sovetske armady, kterou pak nazves okupantskou...byla to pokrytecka navsteva Moskvy za nase penize, kdy ses nakonec oslavy nezucastnil.

  Vubec nechapu, jak muze nekdo tak kriveho cloveka oslavovat a jeste nazyvat presidentem. President musi presentovat narod a ne mu delat saska a jeste ho manipulovat.

  Jeho projev predcil me ocekavani v minusovem smeru...pryc s takovym panakem.

  • ivana napsal:

   Začínám mít dojem, že vy byste byla ještě lepší šašek než Zeman.Vy jste snad vypadla rovnou z léčebny. Takovou paranoiu a nenávist jsem snad ještě neviděla.

   • Marie napsal:

    Obratte, laskave, pozornost k tomu, co rikam a na domnenky, zda bych byla lepsim nebo horsim saskem nez Zeman, se vyprdnete!

    Konkretne, co neni Pravda z toho, co rikam? Protiargument. Jinak si sva hodnoceni nechcte pro sebe.
    Ja saskem byt mohu, president ne.

    • Marco napsal:

     Politika je paní Marie složitá věc, sám se pokládám za amatéra ale jedno vím jistě. Politika je balancování na zájmech vlastní země i zemí kolem. Všimněte si pana Putina, který oslovuje američany vždy obchodní partneři či přátelé, což je musí neskutečně rozpalovat, jelikož to znemožňuje jejich konfrontační oficiální rétoriku a stejně tak Zeman musí s vlky výti, minimálně na oko ale pak si povšimněte změn ve vztahu k EU. Kdysi nám rval euro, za což jsem ho osobně proklínal, jelikož mi známí ze Západu tehdy při změně vše velmi živě líčili a rozhodně se to obyčejnému občanu nevyplatí a dnes od svého prohlášení ustoupil a zavádět euro už nechce nebo to spíš podmiňuje nesplnitelným a to je odchod Řecka z EU, což z důvodu geopolitiky samotná EU nikdy nedovolí, takže nám jemným jazykem sdělil, že euro je v naší zemi ze hry. Doba je prostě zlá a kdyby se ostře vymezil proti USA, nebyl by zítra mezi živými nebo by s ním jakoby náhodou spadlo letadlo, prostě by jako nepohodlný politik skončil. Já mu paní Marie prostě věřím a s celou svou rodinou jsem ho i volil. Věřím mu, že s tím materiálem, který má kolem sebe, dělá maximální možné. On určitě ví, jakým způsobem funguje USA ale na plnou hubu to neřekne nikdy, jelikož by prostě skončil. Kdyby měl podporu v nás, tak by jste možná zírala, k čemu by se na mezinárodní scéně odhodlal ale vidíte sama, že jsme rozhádaní a s takovým materiálem toho moc nezmůže. Třeba se ale jednou lidé zvednou ale když vememe v úvahu, že umíme jen demonstrovat uměle, viz puč z 89, kdy nás západ provedl celou údajnou revolucí za ručičku, tak se prvotně musíme naučit povstat reálně bez ikon západu.

     • Marie napsal:

      S tim eurem, to bylo jen placani. Singer ma vetsi slovo nez president, ikdyz ho jmenoval. A na mnoho zadosti ( nejen me) ho neodvolal. A jeho nahradnik pojede podhodnocovani koruny take.

      Vite, mne jede prave o ty zakony. Ja jsem je kdysi studovala a vim, ze to je nejdulezitejsi vec, nebot kdyz president propusti likvidacni zakon, nenajdete nejmensi sanci se pak ubranit.

      Bylo by to na dlouho tady vysvetlovat jeho kecy, ale je z nich naprosto patrne, ze je liny udelat I to, co by mohl. Nemuze si vedle Putina ani kleknout, protoze ten na upozorneni na zakony,reaguje. Sice to neresi sam, ale postara se, aby se to resilo. Na rt.com si o tom muzete precist. A nase zemicka je proti Rusku prdinka.

      Nic mu nebrani, aby odstoupil a nebo aspon drzel hubu a neprovokoval tvrzenim, ze za lidi kope, ze je hlasem lidu.

      Jeste takovy primer: Jestlize si vezmu za manzelku devku, ktera mi pak bezne taha domu nemoci, tak se nemohu utesovat tim, ze lepsi nejaka zenska doma nez zadna a ze jina k mani nebyla.
      Zeman neni president, jakeho nase zbidacena zeme potrebuje. A alkoholik na postu presidenta nema co delat, za tim si stojim.

      • Marco napsal:

       Víte paní Marie, kdyby nebylo jeho a jeho nynější post dostal nedostudovaný hajný nebo ten americký ekonom Švejnar, jak bylo předpiovězeno s poza velké louže, viděla by jste už v tuto chvíli naše děti umírat na frontě za slávu Západu. Globalistů to opět nevyšlo a jsem moc rád, že Zeman neklopí hlavu jako většina našeho národa. Jsme kupříkladu jediným státem světa, který má prezidenta se zdatností tolika řečí a jeho projevy bez papíru jsou ve světě už velmi pověstné, kupříkladu nám Zemana závidí Slováci, Maďaři, Němci, Rakušáci, Irové, Skotové i třeba Frantíci. Dokonce nedávno povídal pan Doležal z LA na svobodném vysílači, že má Zeman v USA vlastní fanklub. Tyto sympatie nevznikli uměle ale navazují přímo na jeho politické kroky a to že podepsal nějaký zákon, který se nám zrovna nelíbí je pasé, jelikož i kdyby ho vetoval, tak ho přehlasují. On zákony netvoří, na to musíme zvednout líné zadky a zvolit nějakou dobrou stranu, která posléze vytvoří vládu. Celá situace je tak složitá, že z ní nelze vyvodit jednoduché závěry. Vy paní Marie víte, že jsem se vás jako ženy xkrát na tomto webu zastal, kupříkladu před trolem Jinským, který je mimochodem dle mého úsudku agent BIS a zkouší to na vás i skrz jiné nicky ale v tomto s vámi zásadně nesouhlasím! Miloše Zemana sleduji od začátku jaho kariéry. Každý víkend už v 90tých letech jsem věnoval každé politické diskuzi, obzvláště pokud ji navštívil Zeman s jeho bonmoty a tak si moc dobře pamatuji jak vytáčel Klause, když se ho několikrát ptal....kam zmizel bilión z výnosů z kupónové privatizace? To byl můj první bod důvěry, poté jsem si přečetl spis STB o Zemanovi a tam vyloženě psali, tento člověk je neúplatný, jelikož mu k životu stačí chleba se sádlem. To byl druhý bod a dalším bodem byla opoziční smlouva, díky které tu řada lidí nepřišla o peníze v bankách, kterým Klaus vydával licence jako na běžícím pásu. Tehdy ty banky Zeman podržel, a kupříkladu my přišli z uložených 300000kč asi o 60000kč. Být u vesla Klaus, nechal by banky položit a lidé by nedostali nic!!! Dalším bodem důvěry byl jeho odchod z politiky, kdy se ho snažili zbavit hlavně úplatní jedinci, kteří neměli ještě nahrabáno a Zeman jim kazil plány už jen tím, že mu ke štěstí stačila Vysočina. Těch důvodů pro je prostě znatelně více a že by se jednalo o alkoholika? Sám jsem kdysi dělal pro velkoobchod a asi by jste se divila, kolik chlastu si objednávají i různá charitativní sdružení. V ČR se prostě chlastá všude i já si rád přihnu, prostě mě to uvolňuje, jako každého jiného a proto nemohu zásadně souhlasit s tvrzením, že Zeman nemůže být prezident kvůli holdování alkoholu. Vy paní Marie holdujete maistreamu, jelikož zde opakujete jejich výmysli. Mě naopak nevadí, že prezident je člověk a doma si rád okoštuje slivovici nebo becherovku. Mám na něm totiž jeho lidskou stránku naopak nejraději, jelikož mám pocit, že je tam za mě a né za to stádo psychopatů, kteří se chovají na oko slušně ale v reálu to jsou prasata. Víte, ani já nebo vy hodnotit Miloše Zemana nebudeme, tím bude historie a tam se zatím uvedl jako politik, který provozuje v koloniálních zemích svobodnou politiku své země a za to mu patří velký dík.

       • ivana napsal:

        Marco, velký dík, napsal jste to nádherně, přesně tak, jak to cítím i já. Zemana sleduji také po celou jeho politickou kariéru (on se snad ani přehlédnout nedá) a vidím to vše, co jste výše napsal, hlavně o těch bankách, naprosto stejně.

       • martin bareš napsal:

        marco taky Vám odpovídám, protože čtu Vaše příspěvky rád.

        Zeman není správná volba. Sebestředný, unesený sám sebou.

        Vzpomínám si jak pojmenoval Havla megalomanem, ano trefil se.

        Ale psychologie má takový výraz "zrcadlení"
        Vyjadřuje v podstatě to, že nás nejvíc naštve, čím my sami trpíme, a kde máme svoje slabosti.
        A u Zemana to sedí jak zadek na nočníku.
        Zeman je taky ředitel vesmíru. Ale jen perhubálně.

        Jeho silná prohlášení, že:" za mně se nikdy nestávkovalo" (překlad do lidštiny - za něj se vesele kradlo, když byl premiérem, protože bylo co a jeho program "čisté ruce" byla taky trefa do černého - nebyl v těch rukou ani jeden chycený ptáček.

        V aktivitách domácích selhal. Tam mu žádné odstřelení snajpry dodanými z jůesej nehrozilo. A mohl zamezit, zpomalit oddělit zločince. Ne, neudělal to. Ani se o to nesnažil. jen využíval.

        Ne Marco nemohu souhlasit, ale říkám: čtu Vás rád a budu Vás rád číst i nadále.

        Zdravím.

   • Jaris napsal:

    Ivano, sundej si ruzove bryle. Rika se, ze Zeman je mensi zlo. Mensi zlo neznamena, ze neni zlem. Zeman je mazany, vyrecny a hraje na obe strany - s vladou i s verejnosti. V tom je jeho slizkost. Podivej se na internetu Pravomoce a povinnosti prezidenta CR. Mne to otevrelo oci, protoze Zeman z toho nic nepouzil. Neni totiz pravda, ze prezident "nic nemuze". Muze, ale Zeman to neudela. Vlada proti nemu broji(zrejme naoko) a Zeman zase nic, ikdyz ma pravo vladu odvolat. Ze nejel do Bukuresti? Teoreticky jel, kdyz tam poslal za sebe poslicka, ktery podepsal na cem se PREDEM dohodli. A lidi jako Ty to prostoduse vidi, jako protest prezidenta, aby jim dal najevo, co si o NATO mysli.Takze Zeman jedna zakerne pod stolem.
    To ze podporuje horlive Izrael a nabizel Netenyahovi na vypomoc ceske vojaky, je ostuda.To mi staci, abych si o nem myslela, ze vlastne spolupracuje na vyhlazeni Palestincu. Fujtajkslovy Zeman do prezidentske pozice rozhodne nepatri!Patri uz davno na vejmenek.

   • Putinka napsal:

    Paní Ivano, mám ten samý dojem jako vy!

   • martin bareš napsal:

    ivano:
    už jsem vám jednou psal.

    Může být argument "Zeman je nejlepší volba ze všech možných voleb", Vy a mnozí jiní to tak máte.

    Já to tak nemám.
    Prezident je vysoká funkce na to, aby se choval, mluvil a jednal JEDNOZNAČNĚ. Že jsou v EU, Americe blbi, kteří nesplňují toto základní měřítko, je věc jiná.

    Ne aby vyvažoval. Rozumíte určitě o čem píšu.

    Dále. Prezident Česka bude v současném stavu naší země jako kolonie USA pouze trpaslíkem. Může se snažit o to, aby se role Česka ve světě nepatrně zlepšila. To navenek. Směrem dovnitř jsem už napsal v předchozím odstavci. To znamená, že prezident by měl pochopit svoji roli. Ne roli malosti!
    To mu neubírá nic na povinnosti být jednoznačný, i když diplomaticky schopný jednat i s oponenty.

    Pokud však Zeman chce pozvat Porošenka do Čech, lobuje za přijetí Eura (=zvýšení koloniální závislosti na EU), vyzývá NATO jít k hranicím Ruska), může to být:
    Za a) nedostatek znalostí o stavu v jakém byla Ukrajina před Majdanem.
    Za b) promyšlené válečné štvaní v zájmu židů.

    Bod a) se zamítá - má hejno poradců a když např. jel do Číny, rázně odpověděl těm, kteří ho obvinili z toho, že nevyjádřil solidaritu Tibetu.

    Zde doporučuji si najít článek o Tibetu před záborem čínskou armádou v roce 1956 - vypichování očí, usekávání rukou otrokům. A Dalajláma, agent CIA za 250 tisíc USD roční apanáže v Indii.
    Takže Zeman věděl - a jestli věděl, tak nevěděl, co se děje na Ukrajině?

    Řval Zeman při masakru v Oděse? Řval Zeman, když Izrael rekordně ve dvou dnech tento masakr, byvše o vyšetření požádán fašisty z Ukrajiny, vyšetřil - byl to chloroform, žádnej zločin. A basta.

    Řval Zeman při sestřelení malajsijského letadla nad Ukrajinou?

    Nic, nic, nic. Regionální ochotník, sebestředné hovado, jájínek, zmrd a prasečí ovar.
    Jednou plácne to a podruhé ono. Jak si on asi naivně myslí, duchaplně zaplácá, a hladí si přitom své nabubřelé JÁ.
    Prognostik hoven a kopání průplavů Vltava - Jenisej tam i zpět.
    A Ivano všimněte si: Jeho antiruská politika a podpora fašismu u sousedů má CELOSTNÍ CHARAKTER! Nikdy z toho nevybočil.

    Ivano, zvažte vše, čím plivete na Marii. Nepatří do ústavu, je jenom hodně naštvaná, protože to vidí z vnějšku.
    Prostě není blbá. Nemusíte s ní souhlasit, například s metodami, které doporučuje, nežije teď tady, ale nad jejími argumenty se alespoň zamyslete.

    Díky za přečtení.

  • JJ49 napsal:

   Marie, řekl jsem to prakticky, jinými slovy, o pár řádků výše, takže všechno co říkáš podepisuju!

   A důkazem toho že český národ nedospěl, je třeba to, co si říká 'Ivana'!

   Oni chtějí vystoupit z NATO - v pořádku, já taky, ale co potom?
   Jaká bude vojenská doktrína Českého státu?

   Oni chtějí vystoupit z EU - v pořádku, já taky, ale co potom?
   Jaká bude hospodářská doktrína Českého státu?

   Oni chtějí demokracii a svobodu - já až zas tak ne!
   Zamyslel se někdo nad tím jaká je to zbraň v rukách islámských přistěhovalců?
   Doženu-li to do extrému, tak já si myslím, že kanibalismus musí být vyspělou lidskou společností odvržen jako zvrácenost!
   Ale někteří naši budoucí "spoluobčané" si svobodně myslí, že je to naopak dobré, vždyť všude kolem je takového masa, které není třeba kupovat!
   No jo já vím, že existují určité hranice stanovené společností, ale jaké to budou hranice kde bude mít stejné slovo islamista lidožrout jako evropan?

   Oni chtějí ...
   Ale nemyslí!

   Oni nechápou, že takovou zemi malou, ale strategicky umístěnou, ti od kterých se chceme utrhnout nenechají na pokoji a budou štvát a škodit a rozvracet a ničit a vraždit, až ji zničí během krátké chvíle, protože jim v tom budou napomáhat i ti doma, kteří si myslí, že jsou nadlidi a kterým plebs, který je vlastně živí,smrdí!

   A aby se tohle potom nestalo, musí sem "hodit tlapu" ruský medvěd!
   Jiná volba není!

   Jestliže však s touhle myšlenkou někdo vystoupí tak ho skoro všichni kolem začnou žrát za živa, i když vlastně nevědí proč!

   Protože nemyslí, ale jen poslušně přijímají co jim nalejou do hlavy!

 9. norbrt napsal:

  marie nech se vyšetřit již tě monitoruji 20 DNÍ a je to bída...

  • weissbach napsal:

   Možná by nám mohla ČT a spol vysvětlit, v čem jsou lepší než jimi kritozovaná a připomínaná husákovsko-jakešovská média. Pokud jde o cenzuru, báchorky a zkreslování reality, fungují úplně stejně.

 10. hel napsal:

  no, to je dobrý, že někdo s dlouhými prsty zablokuje vysílání, holt ne všichni hackeři jsou od anonymous nebo kyber-berkutu, někteří taky za prachy cokoliv...ale určitě tady časem budou záznamy z albertova i václaváku, na které se ráda podívám....je mi nedobře, smutek střídá vztek, ta paříž nemusela být, ani ruský airbus..svět by měl být jednotný proti tak extrémnímu zlu a on není:(

 11. Dušan napsal:

  Sviatok - nesviatok, nás Pán Podnikateľ - demokrat už od 05,30 hod. nahnal za katr, makali sme až do večera jak mourovatí... z THP managementu tam nebol nikto, vlastne už ani v ani pondelok - udelili si nejaký predĺžený víkend či čo...
  No- jaký pak, co pak, viďte??? Qode liced Iovi, non liced Bovi...

 12. Josef napsal:

  Dobrý den. Glorifikace starého aparátníka mi nepřipadá příliš rozumná. Záznamy z jeho svazku STB byly skartovány již prosinci 1989. Uvedl bych pouze několik faktů z nedávné historie: velká koalice ČSSD a ODS ( voliči nerušte- vládneme), veřejně tento člověk prohlašoval několikrát, že už se do politiky nevrátí, jeho podíl při velké privatizaci a jeho vulgární projev s tzv. virózou by měly být dostačující pro jeho hodnocení, pokud nejsme velkými pokrytci.

  • Marie napsal:

   A uvidite, ze se bude skrabat jeste o dalsi termin presidetovani...proto objizdi kraje a vsude rika jenom to, co lide chteji slyset, ale dela pravy opak.

   Je to uz vic nez rok, co jsem mu opakovane psala ( za 86 tisic lidi) kvuli zakonum, ktere nesmi odporovat Zakladni liste prav a svobod a ze takovy zakon musi vratit a neprijmout prave z duvodu rozporu s Ustavou zarucenymi pravy a svobodami. On dela presny opak. Ale keca a keca a keca, jak by to melo byt, protoze lidi si podvedome mysli, ze tak I jedna...bohuzel je to zmrd.

   Ted chci, aby vypadl, protoze podepise vsechny nove zakony, ktere ted vyprdnou po vzoru Francie a jde vylozene ne o zakony, ktere by napomohly zamezeni teroristickych utoku, ale presne ty, ktere budou delat teroristy z nas, pokud nebudeme drzet hubu a snaset vse, vstupem do domu pocinaje a zakonem zakazanou kritikou vlady konce.

   Je to obdoba ci kopirovani vseho, co probehlo v poslednich 15 letech v USA. Ja jsem cetla Patriot Act,a ostatni Obamovy Executive Orders a ty nejsou o nicem jinem.

   Jeste priklad: schvaleni zakona o pouziti penez obyvatel na umoreni vnejsiho dluhu. Co to je? Na uprchliky se bere dluh a na splatky se pouzije penez lidi. Schvaleno 31.7. tohoto roku. On to klidne podepise, ale pak bude vykrikovat, jak on je nezval (ty uprchliky) a naivni Ivanka zatleska a mne vynada, ze ho nenavidim.

   To je uplne o nicem ho navidet ci nenavidet. On je tam od toho, aby hajil nase zajmy a ja to po nem chci! A dalo by se polemizovat, kdo z nas dvou je vice sprosty. Ja jenom slovne, on slovne I skutky. Asi tak.

   • ivana napsal:

    Marie zdalipak víte, že i když prezident zákon vetuje , tak parlament jeho veto stejně přehlasuje. U nás prezident nemá pravomoc jako Putin v Rusku.
    Psala jste, že být jím, vyhlásila byste výjimečný stav. Tak zaprvé nic takového náš zákon ani ústava nezná, máme pouze stav ohrožení státu a ten má pravomoc vyhlásit zase jenom parlament. Prezident ne.

    • Marie napsal:

     Parlament nemuze prehlasovat presidenta, ktery nepodepise zakon v nesouladu s Ustavou. Od toho tady je Ustavni soud, a nepredsvedcite mne, ze Zeman nic nezmuze. Je to liny kecalek, tot vse. Navic, na vsechno ma kolem sebe lidi, staci poverit, ale on ani to neudela. Z jeho odpovedi ( nejen mne) se neustale dozvidate, jak nema na nic pravomoce. Kdyz pije, tak se na vic nezmuze, nez tvrdit, ze nemuze.
     Mimochodem, dnes mluvil jako by umiral...
     Na miste presidenta je potreba aktivni tvor, neco jako je Okamura.

     • Oisea napsal:

      No ale teď s Vámi Marie nesouhlasím. Zvláštní je, že Tomio Okamura často něco jiného říká a pro něco zcela jiného hlasuje anebo při hlasování "chybí" (když by měl být proti) anebo se hlasování zdrží. Viz například tento článek z PL:

      Tomio Okamura známý svými filipikami proti uprchlíkům měl minulý týden ve Sněmovně plamenný projev při projednávání novely azylového zákona. Potom ale paradoxně hlasoval pro větší podporu azylantů. To samé se přihodilo i dalším poslancům, kteří proti migraci do Evropy brojí.

      http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Kamil-Gregor-Okamura-ve-Snemovne-hlasoval-pro-vetsi-podporu-uprchliku-403723

      ... takže není všechno "zlato", co se samo za "zlato" pokládá....

      • Marie napsal:

       Diky moc za upozorneni, pokud nema zajem sladit slova se skutky, tak je nam taky na prd. Ja mu psala nekolikrat na web stranku a pokazde mi to smazal. Vytykala jsem mu, ze je prilis upnuty na myslenku pristich voleb a je treba jednat ted, jestli nema nejaky napad v ramci toho navrhu, ktery jsem mu predlozila, a to je v souladu s Ustavou sundat vladu jakymkoliv zpusobem, neb nas ohrozuje na zivotech.

       Neni vsechno zlato, co se trpyti. Proto rikam, je nutna neustala kontrola lidi, kteri nas zastupuji. Je to moc prace, ale neda se nic delat do te doby nez se zbavime tzv. zastupitelske demokracie.

       • Oisea napsal:

        Sleduji českou politickou scénu roky, protože mě velmi zajímá (opravdu), znám spoustu lidí osobně - což je peklo, protože pak nemá člověk už vůbec žádné iluze - ale musím říci, že například, co se týče dnešních demonstrací, tak se najde pár zajímavých jedinců a názorů. V tuto chvíli je asi největší souhrn na CFP. To dávám jen jako typ na prostudování...

        • Marie napsal:

         Ja jsem vse pochopila v Radiu Svobodna Evropa, tam se taky potkala s Havlem a od te doby vim, co je to vse za zumpu a podvod. Proto nechci zadne zastupitelstvi.

         Okamura prisel s primou demokracii a ta docela slusne ( ikdyz ne idealne) funguje ve Svycarsku.( Kdyz jsem tam byla, tak jsme bydleli v soukromi a ta rodina mela 2 studety, kteri mi byli ochotni rict, jak to tam funguje a byla jsem prekvapena, ze tak mladi kluci se zajimaji o politiku a oni me ujistovali, ze nejsou vyjimkou.) Tim mne vlastne ten Okamura zaujal. Nesleduji ho soustavne a ani nevim, jak hlasuje. Proste ve srsovnani s ostatnimi politiky nejpravdiveji zhodnotil situaci u nas.

         Dik za typ, podivam se na to CFP, at si doplnim vzdelani a snizim pocet mezer v hlave :-)

       • Ekklesian napsal:

        Nechtěl jsem to původně psát, dnes vnímám vše jinak...

        Ale oka múra se vždy slovně projevoval jako rasista, přinejmenším natolik aby k sobě přitáhnul určité skupiny lidí. Možná se inspiroval Čunkem.

        A pokud jste někdy četla jeho názory (on tak před pěti, spíše sedmi až deseti lety - letí to - přispíval na ParlamentníListy a myslím i jinam) tak bylo vidět, že je schopen se učit a měnit jak své vyjadřování (daleko se ale nedostal) tak své postoje. Prostě populista jak vyšitý.

        K jeho reálné schopnosti poštvat ty poblouzněné šílence kolem něj správným směrem, tedy takovým aby to prospělo lidem v této zemi, se nechci vyjadřovat.
        Ale slizkým (to je slovo které ho pro mne intuitivně vystihuje) pro mne zůstavá i nadále, jak na pohled, tak na poslech. Jistě se také bojí o své blízké, přesto mu nedokáži věřit a ruku bych mu intuitivně také nepodal. Musíte věřit, že probudíte jiné blanické rytíře.

        • Oisea napsal:

         .... PITOMIO (jak jednou psali v Reflexu) má výjimečný talent sebeprezentace - prostě má ten dar. Umí mluvit, mluví spatra, dobře vypadá a někteří lidé mu to "žerou". Ovšem je těžké mu upřímné vlastenectví skutečně uvěřit už proto, že jednak ho dříve na odiv nikdy nestavěl (když ještě pracoval v cestovním ruchu bylo to přesně naopak, kdy "pracoval" s atraktivitou své "nečeskosti") a pak - prostě on není vizáží Čech a to hraje roli i na podvědomé úrovni.

         Ale největší problém je rozpor jeho slov a činů ve Sněmovně. A upřímně řečeno - to absolutně nechápu, protože O CO MU JDE? Proč si takhle vlastně "kazí" svoji image? Tomu fakt nerozumím, neboť jeho "hlas - nehlas" stejně tu "zákonodárnou" mašinérii nezastaví. Tak proboha PROČ hlasuje proti svému veřejně deklarovanému názoru?

  • ivana napsal:

   Vás snad jeho tzv. vulgární projev urazil? Mne tedy spíše rozesmál, neboť ukázal na všechny pokrytce v naší společnosti.

   • ivana napsal:

    Pardon, to patřilo Josefovi.

   • Josef napsal:

    Neurazil a pokud by to nebyl president, tak by mi to ani nevadilo. Jsem tolerantní, ale lidé, kteří si přisvojují právo mne zastupovat by měli určitou kulturnost respektovat. Když to není výchovou, tak je to nemoc, neléčitelná.

 13. weissbach napsal:

  Žasnu s jakou energií se tady v diskusi kontraproduktivně rozděluje a panuje... Ani netřeba trolů...

 14. Oisea napsal:

  Dobrý večer, musím v mnohém souhlasit s Marií. Dnes jsou totiž vládou navrhovány takové zákony, které jdou pro naši zemi KATASTROFÁLNÍ a NEVRATNÉ! A jestliže lid vkládá do prezidenta naděje - měl by je naplnit a zvlášť, když to sám deklaruje - protože on může! Zeman má pravomoci i moc! V klíčové otázce, kdy může být premiér s vládou odvolán, Ústava žádné podmínky nestanoví. Tedyp k tomu je prezident oprávněn, a může tak učinit kdykoliv. Lze také říci, že naše Ústava umožňuje poloprezidentský systém, jak je znám např. z Francie.

  http://jankudrna.blog.ihned.cz/c1-59245270-prezident-jako-pan-nad-vladou

  • Marie napsal:

   Vlada zorganizovala falesny utok v NY. Prvni zmer byl rozpoutat valku a druhy umlcet lidi, aby museli drzet hubu a platit ji. Patriot Act nikdo nemel zajem cist, ackoliv byl namiren proti lidem, nikoliv proti teroristum, ti prece byli z ciziny, ze...

   Uvedu priklad: totalni sledovacka obcanu nejen kamerami, ale volny vstup kdykoliv komukoliv do domu, pri podezreni z nejake trestne cinnost zabavovani majetku, atd. Totalni vezensky rad.. Lidem se to okeca, ze je to v jejich zajmu a ochrane pred terorismem, a nesmi se ani shromazdovat.

   Nekdo dal na youtube pripad, kdy prijela policie k domu, pred kterym bylo nekolik aut a vtrhla tam a zacala lidi pocitat. Bylo jich tam vic nez je dovoleno, tak je rozehnali a majitel domu dostal 11 tisic dolaru pokutu a pokud by nezaplatil, tak do vezeni.

   Pritom to byla parta nabozenskych lidi, co si spolecne cetli bibli. ( ted si nevybavuji, kolik je ten stanoveny pocet lidi, co se muze sejit, nechci placnout).

   Takze proti terorismu bojujeme terorizovanim vlastnich lidi? Absurdni a spousta lidi si to nepripousti, pokud se jich to netyka.

   Na Floride je dnes uz I kritika vlady zakonem zakazana, neb muze vyustit k organizovani terorismu, tak to bylo zduvodneno. Poslapana Ustava, ze ktere je dnes v USA uz jen car papiru...
   Proste zakony urcuji stupen demokracie v zemi a je potrebne je znat a hlidat, ikdyz je to mimo neci zajem, je to nutnost, protoze jinak clovek zije v otroctvi vlastni vinou.
   Tvrdim, ze v dnesni situaci je treba hlidat uplne kazdy zakon a take ty, kdo hlasuji a razne zakrocit, protoze az vejdou v platnost, bude pozde.

   Dulezite je takove odvozovat, co muze prijit. Napr. kdyz do Evropy prijde 80 miliou privandrovalcu, je jasne, ze je lidem nacpou do domu. A kdo nebude chtit, tak bude odsouzen za diskriminaci a baba Sabatova uz ted nabizi, ze bude za privandrovalce podavat zaloby!
   Cesky podnikatel bude muset propustit Cecha prijmout Eritrejce, aby nenaplnil skutkovou podstatu trestneho cinu diskriminace! Tak daleko uz jsme, ne ze ne.

   Dojde k zruseni minimalni mzdy, takze , to, co delal jeden za minimalni mzdu, budou delat dva za polovicni, hlavne ze se privandrovalce umisti a budou brat socialni davky na nas dluh. Ze kecam? To mohou nekteri dnes rikat a pristi rok se divit, az narazi.

   Nejde mi o to tady prudit, ale k nam se uz od tzv. plysaku v roce 1989 kopiruji zakony z USA, a ja to sleduji pozorne, nejmene 15 let na to upozornuji, aby si to lide hlidali, nebo dopadneme jako oni ( bezdomovci uz jsou zakazani zakonem, sbiraji je po ulicich a svazeji do taboru FEMA, dokonce I nezamestnane).
   Psal kluk na americkem webu, ze ho zastavila soukroma policie a chtela dukaz, ze je zamestnany. Nemel ho u sebe, tak ho sbalili. Nastesti se spojil telefonicky s nekym, kdo byl ochoten ten dukaz okamzite privezt, tak ho pustili.
   Toto je praxe. A ti lide o tom ani nemeli tuseni, ze je to v souladu se zakonem. Proto take upozornuji I u Zemana, ze svinske zakony podepisuje, ackoliv navenek lidem rika, ze s tim nebo s tim nesouhlasi. On nerika, ze nesouhlasi. On ma ty slogany lepe vychytane,napr. ze je nezval, nebo ze se domniva, atd....P.S. Dekuji, ze mi rozumite.

   • Oisea napsal:

    Marie, pište prosím články a publikujte je na alternativních webech - protože Vaše informace a zkušenosti jsou velmi závažné. Myslím, že je škoda, že zaznívají pouze ve zdejší diskusi. Lidé by měli vědět o tom, co je čeká - ale nemají ty zkušenosti - Vy je máte - pište tedy!

    • Marie napsal:

     Stravila jsem v USA legalne vice nez 13 let ( odjela tam na zadost pribuzneho, ktery vse vyridil, mam tam sirokou rodinu, ktera tam odesla v 30.letech minuleho stoleti. Jeden z nich byl natolik ambiciozni, ze skoncil jako pravnik v Bilem dome. A tento clovek mi rekl, jak je to s tou nasi sametovou revoluci. Ja jsem mu neverila. Podvod na nase zabrani a dokonce uz v roce 1997 mi rekl, ze Evropa skonci jako odbytiste USA. Neverila jsem ani toto a dnes to vidime, TTIP neni o nicem jinem, ikdyz je to vlastne jen zavrsenim, I doposud jsme odebirali nepotrebne zbozi z USA za velke penize a na dluh, a k tomu jeste nutno pricist umyslne podhodnocovanou korunu. Neslo jenom o zbrane, letadla, ale I o posledni praci prasek, napr. Neumela jsem si predstavit, ze by mohlo dojit k zamerne likvidaci naseho prumyslu, ackoliv mi to bylo receno narovinu.
     Behem roku jsem pochopila, ze v USA je absolutne opacny nas pravni rad, ktery jsem dobre znala. Neskutecny sok, protoze vse predmetem zisku a kvantity, kvalita nulova, at uz slo o vzdelani nebo lekarskou peci ( pardon, ta byla, ale jen pro bohate, pro ostatni likvidacni). Kdyz jsem dostala infekci do kosti ukazovacku na prave ruce, tak mi doctor rekl, ze mi ho urizne. Do te doby uhlazena dama, vyrazila jako kobra na nej a vysypala veskera sprosta slova, ktera v anglictene znala. Nejlepsi zdravotnictvi na svete a neporadi si s infekci prstu, kterou umeli lecit I nasi doktori? Nejvic mne rozpalila predstava, ze bych si uz nikdy nezahrala na piano kvuli takove zrude odporne a rvala na nej, ze useknout si ten prst umim I sama. Sprazeny jak kava odsekl, ze si nemyslel, ze jako cizinka budu mit na lecbu penize. Dostal dalsi sprchu, ze lekari neprislusi vubec takto uvazovat a ze v pripade kazdeho pacienta je povinen nabidnout lecbu. Sla jsem jinam a nakonec nasla doktora, ktery mi to vylecil, takze prst mam...Podobnych zkusenosti mnoho, I ze soudu, kde neni rozhodujici zneni zakona, ale zazadove dohody pravniku obou stran mezi sebou, kdy soudce to jen odklepne.
     Zacala jsem informovat vsechny v rodine a mezi prateli, ale nikdo tomu nechtel verit. Sen o USA stale v lidech setrvaval. Psala jsem informativni clanky ( a nic za ne nechtela), ktere mi s vyjimkou Halo Novin vsichni odmitli zverejnit.
     ( Dnes uz ani Halo Noviny clanky neotisknou, zkousela jsem to. Jsem presvedcena, ze KSCM uz neni opozici, nebot to vzdala, a uprimne receno, neni cemu se divit). Jsme uz totalni kolonii siozidovskych USA a Pravda uz ted je blokovana, zanedlouho bude trestana... az tam to doslo. Psala jsem na ruzne weby a uz ani nespocitam, na kolika mne zablokovali a nikoliv kvuli vulgarnosti. Tady mne asi zablokuji taky, neb zdejsi trolove uz vyhrozuji panu Koralovi kvuli mym prispevkum. Nejsem o nic hrubsi nez nasi politici, kteri mi usiluji o zivot a nedelam si legraci.Pres rok a pul si dopisuji s presidentem, vladou a dalsimi gaunery vladnich organizaci, kde jsou sami negramoti ohledne zakonu, ktere ikdyz jsou tak spatne, jeste ohybaji, aby byly horsi...
     Behem 2 mesicu musim svou situaci vyresit, jinak budu ctvrtym mrtvym clenem rodiny...proto taky nemam nejmensi duvod byt slusna k tem, kteri mne do teto situace nahnali, at se to nelibi nekomu, kolik chce. Vsichni jsme na tom spatne, moc spatne a ja skutecne vidim zachranu jen v tvrde akci vuci nasim vrahum a pripojeni se k Rusku. Zastavit valku za rok uz nebude mozne....

  • ivana napsal:

   Píšete, že Zeman má pravomoc i moc. Umíte si ale představit, co by se u nás dělo, kdyby třeba zítra odvolal premiéra a vládu? Obávám se, že by zavládl totální chaos a Američanů bychom se už nikdy nezbavili, protože by nás v tu ránu okupovali. Prezident může využít svou moc a pravomoce jenom, pokud má plnou důvěru národa. A to se bohužel stále nedaří, protože se stále vyskytují lidé, kteří se nejsou schopni domluvit na někom, kdo by je vedl a komu by důvěřovali. Teď máme šanci, máme konečně prezidenta vlastence, měli bychom mu ukázat, že ho podporujeme. A on ať pak jedná, až přijde pravý čas.

   • Marie napsal:

    Ivanko: Pravy cas prave bezi, opravdu je minuta dvanacta.

    Castecne s vami souhlasim, tak si pojdme ty rozdily rozebrat:

    Pokud by Zeman byl skutecnym vlastencem, tak odvolanim vlady zadny chaos nenastane, protoze by jmenoval vladu docasnou a ze starych casu zna dost lidi, kteri by to zvladli v tom smeru, ktery chce na zaklade vule lidu. On ji zna, vi take to, ze lide se boji se projevit, tech, co podporuje dnesni marasmus je pouze tak 10 az 20 procent maximalne. Jedine ti, co z toho maji prospech, tech chudych a nestastnych je daleko vice,divila byste se, kolik lidi se to stydi priznat.
    Doslo ke spouste veci, ktere se odehraly protizakonne, pocinaje roztrzenim Ceskolovenska. Par slusnych pravniku to da dohromady. Zneplatnenim se zneplatni I veskere smlouvy, ktere de facto neecistujici pravni subjet Ceska republika uzavrela. Evropske Unii I NATO se to da na vedomi. Vyhlasime neutralitu, obnovime socialisticke zakony ( samozrejme ne ty, ktere uz nelze aplikovat, jen ty, ktere se odsouhlasi referendum, banky a klicovy prumysl se zestatni).
    Obnovi se spoluprace s Ruskem a uzavrou dohody I o vzajemne pomoci v oblasti bezpecnosti zeme.

    Zda se vam to jako sen? No , kde je vule, je I cesta. Musime vyjit z toho, ze USA se do otevrene valky s Ruskem nepusti.
    Dukazem toho je nejen to, co vidite, ze za sebe nastrkuji IS, a potazmo nas, zeme kolem Ruska. Pripomenu I rok 1968, kdy se to projevilo. U nasich hranic se provadelo vojenske cviceni a nebyl problem pro USA pomoct pri prevratu u nas vojensky, ale baly se a nestal jim nas krcek za to. Nestojime jim ani dnes, kvuli nam by do valky proti Rusku nesly. Jsme pro ne jen smetiste. A pokud bychom meli dohodu s Ruskem, nemam obavy, ze by nad tim vubec premysleli. Podivejte se na SYrii.
    Taky tam nastrkuji druhe, nechteji otevreny boj s Ruskem.
    Takze jsem presvedcena o tom, ze kdyz nejen my, ale I dalsi zeme ( a verim, ze po nasem prikladu by jako prvni se pridalo Madarsko, Orban ma uz te diktatury plne kecky) a take verim, ze I Recko). Priklady tahnou..

    Chvilku jsem chtela uverit, ze se Zeman, pokud ma svedomi a dobrou pamet, prikloni k Rusku, ale jeho skutky mne pak presvedcily, ze to byl jen takovy maly truc. Detske hrani si egem, zvlaste kdyz mu na nej slaplo takove stene jako je Sapiro.
    Odjel do Moskvy na oslavu vitezstvi sovetske armady nad fasismem ve II.svetove valce ( paradoxne dnes ji nazval okupacni). Te se ale nezucastnil. Pak souhlasil se sankcemi proti Rusku.Tim se konecne zaradil ke svym. A nas zradil a Rusko taky. ( Kdybych byla na jeho miste, mezi ctyrma ocima Putinovi vylozim karty na stul, ze nas narod chce z podruci Spojenych statu teroristickych, a pozadam ho, at poradi s planem, jak z toho se vyvlect a pridat k nim, urcite by nasla cesta.Assad prece za Putinem byl take a dohodli se na pomoci. Assad ovsem skutecne za svuj narod kope a vi, ze mu jde o krk.Assad veril, ze to zvladne, tak jako si veril I Kadaffi, ale jejich zeme rozlozily USA na skupinky, kterym narvaly mraky penez, o to ta situace tam je slozitejsi. U nas zas tolik lidi podplacenych nemaji. A my nemame, narozdil od tech zemi, zadne zobchodovatelne suroviny.

    Jestli umite anglicky, poslechnete si jeho projev v AIPAC v USA. Nic hraneho neuvidite. Hrde prohlasoval, ze kazdy by mel rict, ze je zid...Pro srovnani si najdete projev Obamy pred AIPAC a uvidite ten rozdil. Az mi ho bylo lito, jak se zatatymi zuby predvadi 30ti minutove ritolezectvi, ktere mu viditelne nejde od plic, jak se rika. Ale job je job a prachy a slava ho udrzela se pretvarovat, co to slo. Taky si srovnejte, jak se tvari Obama, kdyz mluvvi s Netanyahu. A jak Zeman se rozplyva, ze dokonce navrhl ( k nasi velke skode a znelibeni se na BV) premisteni ceske ambasady z Tel Avivu do Jeruzalema, ktery je na palestinskem uzemi. Toto tady pripominam pro dokresleni, kam Zeman patri. TUDIZ naprosto zbytecne v nem nekdo hleda vlastence, neni jim. Tak jako Havla, vybrali si I jeho, ze stejnych duvodu: Oddany chlastometr, ktery bude poslusny.

    Predstavte si, ze mame presidenta, ktery by vlastencem byl a slo mu o zachranu naroda. Tak prvni, co meludelat, je postarat se o zakon o referendu ( to uz jsem mu psala pred rokem, ze to nemusi delat on, ale ma stovky lidi, ktere tim muze poverit). O to snadneji by se dnes cela problematicka situace resila. Dobre, muzete rict, kdyby...nemame ho. I presto situace resitelna je:

    Rikate, ze americanu bychom se nezbavili. Ted jeste ano, ale az budeme mit zakladnu a vojsko NATO s veskerym arzenalem vcetne jadernych hlavic a armadu z privandrovalcu u nas, pak uz to nepujde. A to se stane behem pristiho roku nejpozdeji.

    Resit Zemana je o nicem. Jde nam o zivot a vyhlazeni nasi rasy. To musime resit a spolecne, nebot jsme na jedne lodi. At se mame nebo nemame radi, ten problem je spolecny.

    • Jaris napsal:

     Marie, vyborne napsano. Take to tak vidim.

     • Marie napsal:

      Jaris, jeste jedna vec: Dr. Obrtel. Clovek, ktery vratil vyznamenani a odesel z armady. Takovy clovek v prozatimni vlade by mel I vahu u Putina, jako nas zastupce, nebot uz jsme te duvery u Rusu ztratili, ale neprestali nas mit radi jako lidi ( podle toho, co ctu na jejich forech). Problem je v tom, ze o pomoc podle mezinarodnich zakonu musi pozadat legitimni vlada, ne nejaka skupinka. Ten vyhazov nasi vlady je nutny a ne stylem, ze by se jenom vymenili ptaci ze stejneho hnizda. Okamura neni pro revoluci, ten chce cekat na volby. Filip by do toho mozna sel, chce to proste obejit par lidi, kteri v minulosti se chovali cestne a nejsou ani dnes nikde zapleteni. Nejlip nestraniky a lidi kolem 35 az 40 let.

      Ja si vzpominam vzdycky na Fidela. Vzdyt on zacinal sam, v Mexiku dal dohromady par lidi a pak teprve se k nim postupne pridali dalsi. A moment prekvapeni hezky na Silvestra a vyslo to. Batista byl rad, ze mohl utect. A ja verim, ze ti nasi zmrdi by utikali jak by mohli, prvnim letadlem. Kam jit maji, nakradeno a ulozeno mimo republiku dostatek. Staci odchytnout jen par z nich. Nejsou na to pripraveni v tom smyslu, ze si mysli, ze by si to nikdo nedovolil a nakonec v tom byli dost dlouho klidem lidi utvrzovani.

      • Oisea napsal:

       Tak to já si Marie nemyslím, že nejlepší jsou nestraníci a lidé mezi 30 - 40 lety.

       Jsem toho názoru, že přirozeností lidstva je předávání zkušeností a ty prostě nemáte ve 30 ale ani ve 40 dostatečné. Přirozeností lidské společnosti je, aby se na věcech veřejných podíleli mladí i starší! To je nezbytné. Co se týče věku - naše společnost je velmi poškozená. Garancí budoucích "politiků" by měl být jejich charakter a celoživotní názory. Je nutno vytvořit opravdové elity z lidí, které známe a kterým důvěřujeme. V naší zemi jsou současné elity vytvořeny uměle a stále jsou nově a nově dělány z velmi mladých lidí, bez životních zkušeností. Pro zahraniční vlivné politické síly je dobré zbavit se lidí, kteří již něco umí a dosadit mladé. To vidíme zejména v médiích a ve státní a veřejné správě – jde o cílený proces ničení přirozeného fungování lidské společnosti.

       A co se týče nestraníků, pak většinou, když se člověk zabývá politikou, tak v nějaké straně je. Pokud tam už není, tak na to neměl nervy a žaludek - ale prostě straník byl. Někdy lidé, kteří mají velké výhrady ke straně ve které jsou, tam přesto zůstávají, ale neangažují se. Pouze mají pocit, že, když je stávající politická "hra" o stranách, že není jiná možnost, jak společnost změnit - leda skrze jiné lidi v politických stranách.

       • Marie napsal:

        Nemyslela jsem pouze mlade, kolem 40, samozrejme je to zbytecne se ridit vekem, tady jsem ujela, omlouvam se. Ja jen vychazim z toho, ze dnesni ctyricatnici maji jeste pocitvou vychovu a vzdelani, uz nejakou I zkusenost a hlavne jde o formovani budoucnosti podle jejich podminek, predevsim pokud jde o rodinu. Ale I mladsi lide potreba a jsou inteligentni, viz Jan Koral, ten by byl taky vhodnym. A 60ti lety clovek ma zase zkusenosti, napr. pan Filip. Chce to samozrejme mix. Takze souhlasim s Vami.

 15. Robo napsal:

  http://www.tartaria.sk/poznavanie/2015-11-17-08-17-05

  1968, dnešný sviatok...VŠETKO je inak..
  Kto by si myslel, že napríklad akákoľvek veda je "z obliga", je naivka. Ak je hrdým nositeľom titulu (akéhokoľvek), tým horšie pre neho..

 16. pavel napsal:

  Marie Marie,uz jsem te prokoukl.Vim oco ti jde,ale neuspejes.:-)
  ,

  • Marie napsal:

   No kdyz vis, o co mi jde, proc neinformujes tady ostatni?

   Pan podleha rozdelovani na uspesny a neuspesny? Ja ne. Takze nechci ani jedno ani druhe, ale necham si vyjevit, co povazujes za uspesneho v mem pripade a tady.

 17. pavel napsal:

  Marie jenormalni klasickej ceskej poamerictenej dement velka americka huba.Vic ktomu nemam co dodat.

 18. Vlad napsal:

  Ahoj Robo, stále jezdím s kamionem, tak nemám moc času tu být. Ale chodím na alternativní media a čtu. Moc mě potěšilo, že lidé tu ignorují debila Honzyka Jinského. Už jsem tu dlouho nečetl Calembraida.....ale vždy mě potěšilo jeho hodnocení - Jinský pračurák :-))))))) omlouvám se za vulgární slovo, ale měl pravdu. Jinský jako troll a trotl si nic jiného nezaslouží!
  Jinak dnes mě potěšil president Zeman. Snad jen jedna výtka: ta minuta ticha měla být i za ruské oběti. Zničeného letadla, ale i upálených v Oděse a také těch, které zabila Kyjevská chunta. Myslím, že se měl zmínit. A taky mi vadilo, že nepojmenoval příčinu toho proč se k nám valí imigranti. Příčina je přeci jasná....rozvrácení Iránu, Lybie, Siránu hegemonem USSA!!!!!!!!! Měl to připomenout, nevím proč to neřekl, asik se bojí USSA. Myslím, že Fico je nebojácnější. Měj se.....dobrou noc

 19. Vlad napsal:

  Robo pardon :-)))oprava Syránu

 20. pavel napsal:

  Marie je jasnej nastrcenej aktivni speh.Snazi se nas tady presvedcovat o zlu nasi vlady a Zemana.Blby je ze vydava energii zbytecne,ale asi bude dobre placena,takze dela co muze.Kazdopadne ji davam palec dolu.

  • Strom napsal:

   Když to otočím - kladl bych si otázku: jaké kroky udělala naše vláda v poslední době pro to, aby nebylo zlo a abychom se v naší zemi cítili bezpečně a spokojeně? Nezdá se to i Vám , že pan Zeman je v řadě věcí laxní? Argumenty typu: prezident nemusí reagovat na situaci, až dokud se neozve vetšina nespokojeného národa, mi přijdou jako alibistické.

  • Oisea napsal:

   Zajímavé.... Jsme na webu, který píše o věcech, jež Marie dotvrzuje svými životními zkušenostmi - a je tu napadána, že "je jasnej nastrcenej aktivni speh a snazi se nas tady presvedcovat o zlu nasi vlady a Zemana."

   Co ale řekla za lež o MZ? Prezentovala pouze konkrétní kroky, které podnikl a řeči, které vyřkl. A to jsou neoddiskutovatelná fakta. Zcela konkrétně poukázala na to, že jeho slova se rozcházejí s jeho činy. A za to je zde "kamenována"?

   Kladu si otázku, zdali nastrčený špeh není někdo úplně jiný - například ten, který - obrazně řečeno - křičí: chyťte zdejšího "zloděje"!

 21. pavel napsal:

  Jak to nekoho muze bavit,srat se do cizich veci za prachy.Oni si vubec neuvedomujou ze je nekdo muze taky treba zabit.

  • Marie napsal:

   Tebe se to ale netyka, ty uz mrtvej jsi:-)))). IQ houpaciho kone ma kazdy, kdo sem chodi hodnotit diskutery na zaklade svych domnenek a neodpovida na obsah jejich prispevku. Gratuluji!

   • host napsal:

    Obávám se Marie, že vaše sysifovské úsilí o zastavení válečného šílentví ve světě nebo alespoň u nás je neúčelné. Připadá mi to podobné jako fáma, že jsme v 68. mohli něco změnit na naší situaci (mrňavá ČR uprostřed geopolitických zájmů USA a SSSR).

    Veřejnost je z velké části zombifikovaná, hltá ty lži v siomédiích, které pak vyhledává i na internetu. V každé putyce jede na obří televizi Nova a ve veřejné dopravě vidím nejčastější noviny Blesk.
    Lidi se začnou probouzet až jim opravdu začne téct do bot (kolabující inženýrské sítě, potravinové příděly, odvody do armády, atd). Do té doby s ovčany zřejmě nehneme.

    Podle mě by bylo možná lepší připravovat se na odboj.
    (a já na vašem místě bych prvně řešil vlastní existenční problémy, protože až umřete hladem, tak už nikomu nepomůžete)

    • Marie napsal:

     V situaci, kterou popisujete v poslednim odstavci, prave prochazim. Sance jsou male, ale nevzdavam to. Lidi spekuluji, proc tady pisi, ale je to kvuli tomu, aby stihli nespadnout do tohoto ameho problemu, tj. byt uz v totalni likvidaci.
     Chce se mi udelat aspon neco, I kdyby to melo byt zbytecne. Lip se mi ta moje situace snasi...

     Mrzi mne, ze se lide nechavaji strhnout do agonie bez premysleni. Vim, ze jsem malinka kapka v mori, ale neda mi to, se aspon nepokusit nektere z toho spanku probudit. Diky Vam moc za pochopeni.

     • host napsal:

      Jeden můj známý, stíhaný od dětství nepředstavitelnými útrapami (ze kterých se ale nakonec dostal) mi řekl jednu velmi moudrou věc:

      Pokud chceš pomáhat druhým, tak se napřed vyhrab ze situace, kdy sám potřebuješ akutní pomoc. Tonoucího nezachrání člověk, který se momentálně sám topí.

 22. Strom napsal:

  Děkuju panu Korálovi a ostatním za jejich práci a úsilí informovat o dění.

 23. proud napsal:

  Ne ze bych vam chtel nejak zasahovat do debaty o prezidentovi a vlade,kdyz se radi zabejvate podruznejma loutkama co panackujou,ale mam pocit ze mame dulezitejsi veci k reseni,ty opravdovy problemy........k tem je potreba se sebrat a sjednotit,panackove pockaji,ty staci proste prozatim odignorovat.....

  • proud napsal:

   Je nacase sestavit vlastni pravoplatnou vlasteneckou vladu jakozto koordinacni vybor,prihlasit se otevrene k ni a zacit jednat.....konecne uz!

   • Dejavu napsal:

    Vemeš premiéra proude?

    • proud napsal:

     To neni tak prosty,zeptat se proste "vezmes"? Ani odpovedet.Mam pocit ze nejdriv je potreba dat dohromady nejakej smysluplnej plan co dal v budoucnu a jak,pak se muzeme teprve lidi ptat.Ale ptat se bez vize se kterou by mohli souhlasit a podporit ji je stejny jako chtit po komkoliv aby spachal treba sebevrazdu pro nasi radost,jen tak.

    • proud napsal:

     Jedna vec,ta druha je urceni parametru uchazecu,seznameni lidi s nima a situaci vubec,navrhnout a vysvetlit jim co a jak, a referendum,tech bude asi vic,i treba o tech parametrech....

     • proud napsal:

      Prvni je myslim potrebna ona vize davajici smysl a jeji obhajeni a rozsireni mezi lidi.Celkova vize budouciho chodu a orientace statu v zajmu naroda,nejenom: vyhodime tyhle a tyhle a udelame par veci,par jich zmenime,to je malo,sliby chyby,lidi museji pocitat s tim,ze se b udou aktivne ucastnit,ne se cpat u tv krupkama a pivem a cekat co kdo za ne udela,pak ho za to pomlouvat.

      • Oisea napsal:

       Ale jsou v ČR různá hnutí, která ty vize mají - jenže o nich se všeobecně neví, protože se o tom nepíše. Avšak informace k dispozici jsou na internetu - když se člověk trochu zorientuje.

       • proud napsal:

        Pravda,jako treba zestatnit banky a pujcovat bez uroku:-),s urokem nebo bez nej,stejne drzim toho zadluzenyho "za koule" a porad podporuju ten prizivnickej system,napriklad.Jsem presvedcenej o tom,ze opravdu dobra vize by se sirila rychle a ziskala by pocetny zajemce........takze zrejme jeste porad ta dobra chybi ;-)

        • proud napsal:

         At jsem studoval ruzny napady jak jsem chtel,porad v nich bylo neco ze staryho systemu a spatnejch vlastnosti,nebyly nadlouho.....a porad z toho cisel v prvni rade boj o koryta jejich "predaku",az na vyjimky.......vlastenec se o koryto nikdy rvat nebude,jde mu o jeho narod,az skrze ten narod teprv o sebe.Rec je o vlastencich,ne o naccich,ani o izolaci,nebo uprednostnovani cehokoliv a kohokoliv na ukor druhejch.Chybi mi u vsech to jak si predstavujou vysledek,ale i cestu k nemu,bud chybi jedno,nebo druhy a s lidma se v tom casto vlastne ani moc nepocita,,zato s penezma a kseftama hodne,spis jen tak pomozte mi nahoru a ja se o vas postaram,stara,obehrana pisnicka,jeste jsem necetl ani slovo o zastupcich pro zahranici,protoze doma si to budou lidi jenom referendama a pomoci odbornyho managementu spravovat sami,nikdo s nima nerozebral zakladni nepodminenej prijem jako prechodnej k domacimu bezfinancnimu systemu.Zjednoduseni vseho a zruseni nesmyslu,zpusob fungovani hospodarstvi a hospodareni,co s kriminalitou a kriminalnikama,zdravotnim systemem,skolstvim,obranou statu.....vzdyt tady kulha fakticky uz vsechno.Takhle ale svoboda nefunguje,ze budu koukat jak okrast a nakrast a kazdej muze kdyz ho taky nechytej a ostatni jsou mi ukradeny.Ale zacnes o tom a dostanes nalepku snilka a sci-fi blazna,naivky,komunisty,nacka,podle toho co se zrovna hodi....

        • proud napsal:

         Jenze kdyz chces lepsi budoucnost,musis o ni uz v ty budoucnosti a po jejim premejslet,ne po staru!

        • Žabák napsal:

         Taky chceš budovat ten star trek systém, který nastane jakmile si všeholid uvědomí myšlenku všehomíra o problému chrousta a nastane ten ráj na Zemi?

        • Robo napsal:

         Žabák, len tak mimochodom. .."hviezdna brána" je pôvodne náš, Slovanský "vynález" (hooodne starý).. :-)

 24. Josef Moravec napsal:

  V neděli budou mít na Albertově demostraci studenti. Myslím že na USČT 24 už nedočkavostí slintaj. Asi bude dlouhej přímej přenos s odborným komentářem a žádnej pětivteřinovej sestřih.

 25. hel napsal:

  a takto "obrácení karty" zhodnotil premiér sobotka s ministrem pro lidská práva dienstbierem...http://www.novinky.cz/domaci/386915-zeman-nas-vsechny-strasne-nastval-nemel-vystupovat-na-akci-xenofobni-sekty-kritizuje-sobotka.html...pak kdo je tady štváč a extrémista..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!