„Francie je ve válce“: Holland zahajuje 2. den náletů na ISIS, mobilizuje 115 000 lidí a připravuje změnu ústavy

france-860x573Francie se pořád ještě vzpamatovává z pátečního masakru rozpoutaného v pařížských ulicích, když v úterý provádí tucty policejních razií po už tuctech provedených razií, přičemž více než 160 podobných operací proběhlo v pondělí, kdy to vedlo k objevení četných zbraní včetně raketometu, Kalašnikovů a neprůstřelných vest.

Francouzské úřady převážně ještě pořád tápou i ohledně toho, kolik lidí se nakonec vlastně účastnilo toho útoku, s tím, že podezřelý „zosnovatel“ Abdelhamid Abaaoud je mimo jejich dosah v Sýrii, takže policie se soustřeďuje na vyhledání Salaha Abdeslama, který údajně pomohl s logistikou a najal černý Volkswagen Polo použitý střelci, kteří zaútočili na koncertní sál Bataclan.

Samozřejmě, že ty razie jsou ve skutečnosti frenetickým pokusem vystopovat a neutralizovat cokoliv a vše, než se stane zase něco dalšího hrozného. Jak řekl rádiu France Inter ministerský předseda Manuel Valls: „Nevíme, jestli mají v Belgii a ve Francii komplice… pořád ještě neznáme počet lidí do těch útoků zapojených.“

Ministr vnitra Bernard Cazeneuve říká, že více než 100 lidí dostalo domácí vězení, a tucty jich byly při rozsáhlých raziích zatčeny. „Ve výjimečném stavu – který platí už od pátečních útoků – mají bezpečnostní služby a policie mimořádné pravomoci a volnost provádět zatýkání, domovní prohlídky a konfiskace zbraní i bez justičního dohledu,“ uvádí The Sydney Morning Herald.

President Hollande v pondělí při spojeném zasedání francouzského parlamentu řekl, že „Francie je ve válce“ a že chce výjimečný stav o tři měsíce prodloužit. Hollande rovněž navrhl i ústavní změny. Jak to v úterý formuloval The Herald, Hollande chce „vytvořit novou verzi ‚výjimečných opatření‘, které dají vládě některé pravomoci, jež má k dispozici jen při stanném právu.“ Zde je to od Le Monde s poznámkou, že v Hollandových návrzích se odráží zákon Patriot Act George Bushe:

Ale to, co Francois Hollande chce, je „poskytnout vhodný základní nástroj k zavedení mimořádných opatření po určitou dobu, aniž by se musel podstupovat stav obležení a aniž by se odpíraly občanské svobody.“ Jasně by šlo o určitou „light“ verzi výjimečného stavu, co se týče pravomocí poskytnutých Státu, ale navíc takových, co mohou trvat déle. Což je návrh, u kterého nechybí vzpomínky na zákon „Patriot Act“, který po 11. září 2001 odhlasovali Bushově administrativě.

Tady je shrnutí hlavních bodů od BBC:

 • Prodloužení výjimečného stavu o tři měsíce
 • Změny ústavy, které vládě dovolí zrušit občanství všem usvědčeným teroristům s dvojím občanstvím. V současnosti o občanství mohou přijít jen ti, kdo se narodili mimo Francii a byli naturalizováni.
 • Opatření urychlující vypovězení cizinců považovaných za hrozbu veřejnému pořádku
 • Zvýšení rozpočtu a vyšší verbování k bezpečnostním silám a do justice

Pokud vám něco zní tak, že by to mohl kluzký svah, po němž by šlo sklouznout do něčeho ošklivého, tak máte nejspíš pravdu. „Ti, kdo se vracejí ze Sýrie, by mohli dostat domácí vězení,“ hlásí AFP s odkazem na vládní zdroj.

Cazeneuve rovněž uvedl, že „aby zajistili Francii bezpečnost,“ tak bylo zmobilizováno 115 000 příslušníků bezpečnostního personálu. Policisté, žandáři a vojáci se rozmisťují po celé Francii. Hollande se rovněž dovolává nikdy před tím nepoužité klauzule ve Smlouvě o EU, která zavazuje členské státy, aby Francii poskytly „pomoc a podporu všemi prostředky, co mají k dispozici.“

Mezitím byla do východního Středomoří vyslána letadlová loď Charles de Gaulle, přičemž francouzské tryskové bitevníky buší do Raqqa už druhý den v řadě. Obyvatelé tohoto města (čili jeho „zajatci“ jak by se měli asi vhodněji nazývat, uvážíme-li, že žijí ve stavu neustálé ohrožení mezi ISIS a těmi nálety), popisují poslední dvě noci jako „šílené“. Jeden aktivista, který mluvil s al-Jazeerou ty dvě „šílené“ noci popisoval a je zajímavé, že rovněž řekl, že Francouzi ve skutečnosti nebombardující nic, a že jediné skutečné škody způsobili Rusové:

Avšak mediální aktivista v Raqqě, který mluvil pod podmínkou anonymity, Al Jazeeře v úterý řekl, že francouzské nálety útočily na opuštěné základny ISIL na předměstí, kde nejsou žádní civilisté ani bojovníci ISIL.

„Byly to dvě šílené noci. Útočilo se na opuštěná postavení ISIL na vstupu do města podél kontrolních stanovišť ISIL a na několik dalších stanovišť. Byla odříznuta elektřina a voda a postiženy byly i zásobovací trasy.

„Můžeme potvrdit, že při posledních francouzských náletech nebyli zabiti ani zraněni žádní civilisté.“

Tento syrský aktivista řekl, že v několika posledních dnech většinu škod způsobily ruské nálety.

„Ruské nálety minulý týden zničily jeden z hlavních mostů města a navíc národní nemocnici. V Raqqě byla už zničena většina městských nemocnic,“ řekl.

„Ruské nálety způsobily značnou zkázu. Pokud by tyto dvě země chtěly bombardovat srdce ISIL, tak klidně mohou. Ty ale zatím nezaútočily na ty nejdůležitější základny této skupiny.“

„A tomu nerozumíme. Cíle bombardované francouzskými válečnými letouny už bojovníci ISIL převážně opustili.“

„Raqqa je zpustošená. Raqqa už snášela nesnesitelné a žijeme tu pod diktaturou ISIL v hrůze.“

„Spousta lidí už z města utekla. Ve skutečnosti je většina uprchlíků směřujících do Evropy z Raqqy.“

Tady zaráží pár věcí. Zaprvé si všimněte, že podle výše citovaného zdroje zasahují Francouzi (využívající US „zpravodajství“) cíle, kde nejsou bojovníci. Na druhou stranu Rusové zasahují cokoliv a vše, co se dá rozbít, přičemž mnozí po celou dobu naznačují – že konkrétně US se buď I) záměrně ISIS vyhýbají, II) mají strach z vedlejších škod, nebo III) tu jde o nějakou kombinaci obojího a to se teď projevuje i na francouzských náletech prostřednictvím poskytování zpravodajství Paříži z Washingtonu. Zadruhé těmi, co ISIS způsobují skutečné škody, jsou Rusové, ač jsou tu samozřejmě tvrzení, že útočí na nemocnice, neboť v těchto dnech všichni obviňují všechny z bombardování nemocnic.

Nakonec si všimněte, že Francie teď dělá přesně to, z čeho ona a ostatní Západní mocnosti obviňovaly Rusko, že dělalo minulý měsíc v Aleppu: tj. zhoršuje migrační krizi rozpoutáním zkázy v obydlených oblastech.

Předpokládáme ale, že nemají na vybranou…

Submitted by Tyler Durden on 11/17/2015 07:44 -0500

Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2015-11-17/france-war-hollande-unleashes-2nd-day-isis-strikes-mobilizes-115000-moves-change-con




43 Komentářů k „Francie je ve válce“: Holland zahajuje 2. den náletů na ISIS, mobilizuje 115 000 lidí a připravuje změnu ústavy

 1. Novapalo napsal:

  Množstvo duchaplných informácii. Množstvo argumentov a presvedčení o pravdivej pravde....... Nič nie je pravda, čo na internete čítate. Klamú Vám všetci, pretože jednoducho nevedia, čo sa deje.
  Ten, kto chce niečomu rozumieť si musí prečítať poslednú knihu pána Kysuckého "Zásadné omyly Západu a Vatikánu". Ako aj ja som precitol z ilúzií a nevedenia. Táto kniha zmenila môj názor na všetko okolo mňa.
  Ľudská hlúposť a nekonečná naivnosť je asi znakom všeobecnej ľudskej retardovanosti a nenapraviteľnosti?

  • Josef Švejk napsal:

   Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu. Takže pokud jsi se třemi přáteli a nepozoruješ nic zvláštního, pak ten blbec jsi ty.

   • Novapalo napsal:

    V Západnej civilizácii je to už bežné. Máš pravdu, každý človek, hlásiaci sa duchovne, aj svojim myslením k Západnej civilizácii je skutočne hlboko duševne chorý. To dokazuje aj pán Kysucký vo svojích knihách, že viac ako 30 % populácie Západu je akútne duševne chorých a potrebujú pravidelne psychiatra alebo psychológa......... Ale toto nie je obsahom jeho poslednej knihy. Jeho analýza Západu a Vatikánskeho kresťanstva je zničujúca svojou jednoduchosťou a pravdivosťou. Aspoň ja som teraz o tom tak presvedčený, po prečítaní tejto knihy.

    • kysak napsal:

     jdi už s tou svou autopropagandou do ....., kysucký rabíne!

    • Ekklesian napsal:

     Poslyš ubohý člověče.

     Opravdu si myslíš, že pokud nejsi schopen reagovat tu na občasné výzvy abys lidem předal to zásadní co kniha přináší, že tím lidi přesvědčíš o její kvalitě a nutnosti ji přečíst? To bylo z hlediska přesvědčení o výjmečnosti knihy a nutkání o tom přesvědčit druhé.

     Jinak se obávám se, že i kdybys měl umřít hlady, například kvůli nulovému prodeji té knihy, odvádíš ještě horší práci. Většinu lidí jsi už znechutil.

     Takže jak člověče?

     Mají lidé tuhle další lež, která je má odvést od Boha slyšet (i když spousta věcí musí být již z principu pravdivých - byl zmíněn vatikán), nebo jak to má satan v oblibě musí to slyšet a ještě si za to zaplatit? Tím neříkám, že musíš jednat vědomě, nevím a je mi to jedno.

     • Novapalo napsal:

      Som presvedčený, že za krátku dobu bude táto kniha na internete zadarmo.
      Počkate, prečítajte .......... a potom sa vyjadrujte. Ste vo svojich vyjadreniach zbytočne unáhlený. Neviete, čo je tam napísané. Dokonca z vašej sebaistoty som si skoro istý, že ste od pána Kysuckého nečítal nič....!!!!

      • Ekklesian napsal:

       Já už se nezabývám výplody níčího mozku. Dělám si jen svůj vlastní názor při koukání kolem sebe. Věřím Bohu. Žiji přítomností.

       • Novapalo napsal:

        To je podľa pána Kysuckého zásadný omyl. Človek nemôže sa spoliehať na svoj vlastný úsudok a na svoj vlastný názor. Toto odporuje druhému základnému zákonu nášho vesmíru a to "Zákonu o hierarchii". Ak si myslíte, vy všetci, že sa môžete spoliehať na Váš vlastný názor?, tak podľa pána Kysuckého ste hlupáci a ničomu nerozumiete. Veľa povolaných, málo vyvolených. Len výnimočné osobnosti, ako je napr. pán Kysucký, je schopný uvažovať komplexne a chápať realitu hmotnú aj duchovnú. Vy všetci priemerní, demokrati, socialisti, komunisti, kresťania ...... ste absolútne nedostatoční svojimi schopnosťami a preto musí počúvať a byť poslušní velikánom duchovným, medzi ktorých sa už definitívne touto jeho poslednou knihou zaradil aj pán Kysucký....!!!!

        • Ekklesian napsal:

         Kysucký, jeho výplody i domnělé zákony mi jsou u -píp-.

         Co se týká nějaké hierarchie, tak podléhám Otci/Bohu a svému Králi a Veleknězi Ježíši. Toť vše.

   • pražská vlaštovka napsal:

    Ach bože ,Pepo,ty mně vždycky pobavíš!jituš

  • Pavel napsal:

   Četl jsem něco od toho pána, byla to hromada sraček. Ten člověk ti může otevřít oči maximálně tím, že je sám vytřeštíš na ty hovadiny, které čteš. Nic víc

  • Pepi napsal:

   Novapalo!
   NWO a jeho aktivity maji koreny v okultismu a v ruznych "Panskych diskusnich klubech".
   Zajimava je zkratka ISIS.Mozna jen nahoda.Jinak je to rovnez jmeno egyptske bohyne nebes Isis,manzelky Osira a matky Hora.
   Zminena organizace se horlive zabyva nicenim"model"a chramu ruznych antickych bohu(napr.Baal sha min).Uvedomuji si jeden z vyznamu zkratky Isis?Dopousteji se tak strasliveho hrichu modlosluzby!!!
   Nemel by to tem horlivcum nekdo vysvetlit?Nebo mozna nejsou zas tak horlivi muslimove za jake se vydavaji?Vkazdem pripade to plati pro jejich zakladatele a ochrance.
   Nemusi mozna ani prekvapit jestlize "vyznavaci Isis"vykradaji anticke pamatky a ruzne sosky konci treba v ruznych temnych lozich."Popravy"ktere tak horlive vykonavaji nejsou nepodobne lidskym obetem Baalovi.
   Jsem presvedcen ze puvod NWO je mozne pochopit pouze kdyz si uvedomime jeho esotericke pozadi.

 2. Hum napsal:

  .. No ja si to precitam skor, nez ho budem odsudzovat... :)

  • Robo napsal:

   Keby bola tá kniha ZLATÁ, tak takouto idiotskou propagandou jej robí akurát "medvediu službu".
   Okrem toho, niekto už z nej krátky výťah napísal a nezdá sa mi, že Kysucký má dobrý prehľad o našich predžidokresťanských dejinách. Možno sa pletiem (snáď ano), ale osobne to nebudem čítať len preto, aby som sa presvedčil.

   • Novapalo napsal:

    Kritika kritikov a ostatných je prípustná a možná tam, kde kritici a ostatní sú schopní chápať autora.
    Ale tam, kde autor je nad všetkými kritikmi a oficiálnymi autoritami, tam je kritika smiešna a skutočne zbytočná.
    Demokracia je totálna somarina a skončí už veľmi skoro definitívnym krachom a po demokracii už potom neštekne ani pes!! Demokracia bol obsah prvej knihy pána Kysuckého.
    Toto je však už jeho tretia kniha a nezaoberá sa už tým, čo vo svojej prvej knihe teoreticky dokázal, ale rieši budúcnosť 100 rokov a viac, po vysoko pravdepodobnej 3. svetovej atómovej vojne. Táto kniha sa skutočne nedá porovnať s ničím súčasným, so žiadnymi súčasnými názormi a myšlienkami - teda ku ktorým som ja mal prístup.

    • Robo napsal:

     Ale však verím, že si z Kysuckého unesený.
     Ja si naopak myslím (verím), že k atómovej vojne tentokrát nedôjde. Áno, "tentokrát", pretože v minulosti už bola..

     Mimochodom - http://www.anastasia.cz/knihy

     ..alebo tartaria.sk, ak chceš koncentrovanejsiu (ale nie tak krásnu, ako od Anastázie) informáciu o našej Védickej minulosti. S novo nadobudnutymi skúsenosťami je to aj naša budúcnosť.
     Je Deň Svaroga, mimochodom... Vie o tom niečo Kysucký? A Ty?

 3. Adolf Balík napsal:

  V Německu našli sanitku plnou výbušnin. Antiteroristický poplach v Hannoveru, kde měl být fotbalový zápas Německo-Holandsko.
  http://www.zerohedge.com/news/2015-11-17/police-cancel-germany-holland-soccer-match-evacuate-stadium-after-reports-suspicious

 4. Boha neslysici satan napsal:

  Taky si knihu urcite prectu :)

 5. Žabák napsal:

  Pokud někdo není schopen dát hrubý popis obsahu jedné knihy, tak tomu buďto nerozumí anebo chce vypadat jako ten osvícený mezi blbci a honit si u toho svoje ego.

  Nenapadá mě jediná kniha, kde by obsah nešel alespoň nastínit v hrubých obrysech.

 6. medved napsal:

  Plac a slzy,teroristi zautočily na Pariž,no doslova hrôza,...manipulacia strachom,otrasna,..! som proti zabijaniu,akemukolvek,ale neda mi napisať,kde ste boli truchliaci a plačuci,ked francuzke lietadla nicily Afganistan,Irak,Lybiu,? ked francuzky žoldaci za peniaze,za ropu,za nerastne bohatstva, a v mene demokracie vraždily ľudi od južnej Ameriky,cez Afriku až do juhovychodnej Azie,pytam sa KDE STE BOLI,?? Aj tam, ako vo Francuzku,boli ludia v čajovniach,hrali sa deti na uliciach,bol tam život,..ktory sa po vašom demokratickom vojenskom zasahu z velkym množstvom mrtvych uplne zmenil,..!Mate velmi kratku pamäť,francuzky politici,magnati a obyvatelia,..pričina ,dôsledok danne a nemenne,TO CO ROBIM DRUHEMU,STANE SA MNE,.! je to tak a nie inak.! Nenavidim zabijanie,som proti nemu,nech je prečokolvek, ale moja rozlišovacia schopnosť mi vravi,toto čaka dalšie krajiny obludnej demokracie,..preč s EU,preč z NATO ale velmi rychle...! preč od demokracie americkeho razenia, USA su same pred priepasťou s ktorej neni navratu,.! Očista planety,Matky našej Zeme ,sa začala,...

 7. Ivan napsal:

  EU rozhodne ako definitivne zabranit odvetnym utokom zapadom napadnutych mimoeuropskych krajin…!

  Francuzsky preziden Holland, nemecka kancelarka Merkelova a predseda EK Juncker sa dohodli, ze v EU zrusia den piatok, pretoze povstalci proti zapadnej agresii, ktori, celkom z pochopitelnych dovodov, preniesli bremeno vojny na uzemia agresora, utocia vzdy v piatok…! Teda hned po stvrtku bude nasledovat v kalendari EU sobota…! Aktom zrusenia piatku v celej EU zostanu povstalci bez terminu odvetnych utokov celkom spacifikovani…! V sucasnosti sa pridava k tomuto aj Slovensko, prostrednictvom diplomatickej depese vlady a prezidenta Kisku…!

 8. Ivan napsal:

  „EUROPSKY INSTITUT PRAVDY JOSEFA GOEBBELSA…“,

  prikazuje mediam…!

  Zamlciavat pravdu o dovodoch exodu obcanov zo svojich krajin, ktorym zapadni genozlocinci rozbombardovali statny system, rozbombardovali infrastrukturu, rozbombardovali priamysel a polnohospodarstvo, rozbombardovali zdroje pitnej vody a zmocnili sa ropnych zdrojov… Zapadni genozlocinci nechali tychto ludi napospas zivoreniu ci pomalej smrti…!

  Devatdesiat percent imigrantov do Europy tvoria Afganci, Iracania, Lybijci a Syrcania a kupodivu aj utecenci z „prosperujuceho“ Kosova…!

  „EUROPSKY INSTITUT PRAVDY JOSEFA GOEBBELSA…“,

  prikazuje mediam mlcat o tychto skutocnostiach… Poculi ste v RTVS ci v zidoamerickych TV na Slovensku nieco o tejto skutocnosti, o tychto statistikach…

  Ked ste nam znicili nase staty, tak si nas zivte…! Tolka nevdacnost, zapadni genozlocinci si namyslali, ze za znicenie ich obzivy, znicenie prijmov zo surovin, za krvilacne vrazdenie deti a zien, im bude Afrika povdacna…

  Ani slovo nesmu media vyslovit o vojnovych reparaciach o obnove statnych systemov, o vrateni ropnych zdrojov, o vratenie zablokovanych hotovosti… O postaveni pred sud zapadnych zlocincov, ktori porusili zakony vlastnych statov, ked porusili Chartu OSN, ktora je zapracovana v domacich legislativach…!

 9. medved napsal:

  Ivan,je to tak,suhlasim,..!

 10. Paul Durham napsal:

  Cituji: ... jednoho dne si naši předkové uvědomili cenu stability pro své přežití a zavedli systém mýtů, aby ospravedlnili vytvořený kastovní systém. Hlavním mýtem je, že pro náš kastovní systém existuje hluboké zdůvodnění: dělníci jsou rukama a nohama republiky, úředníci a vojáci srdcem a politici hlavou republiky.
  Ten mýtus zdůvodňuje naši existenci. Největší hrozba stabilitě je, když lidé svobodně myslí a jednají. Jedině hierarchie s námi na vrcholu zabraňuje perverznímu puzení ke svobodě.
  Touhu po svobodě nemůžete ale zcela ovládat výhrůžkami a tresty. Lepší je , když naučíte lidi pochybovat o pravdivosti svých vlastních pocitů , nebo jejich autentické pocity nahradíte falešnými. Potom lidé sami sebe cenzurují a pro svou ubohou existenci čerpají sílu a jistotu z vlastní nevědomosti.
  Nezáleží na tom , mluvíme-li o doktorech, účetních, studentech, kuchařích či dělnících - všichni budou umístěni ve svých neviditelných kójích, sledováni kamerami a programy sociální kontroly.
  Zajímá nás, jak si naši pracující své kóje vyzdobí ? Je pro nás důležité, jestli svůj volný čas stráví sledováním naší televize, hopsáním po našem hřišti nebo rytím zahrádky ? Samozřejmě že ne.
  Mohou volit, lepit si na auta nálepky politických stran a hltat naši informační zábavu. A když se objeví hospodářská krize , my jen nařídíme vládám natisknout další peníze a vyhlásit nějaké reformy.
  Základní struktura zůstane neměnná, neboť naše globální vězení nám umožňuje kontrolovat chování lidí jak v jejich rolích pracujících,
  tak v roli spotřebitelů.
  Náš občan ve své kóji je v podstatě bezmocný, je nejen pod naší kontrolou, ale i pod kontrolou svých soudruhů. Může ale vyjadřovat pořád svou individualitu v nákupním centru. Svoboda volby se stane
  svobodou zvolit si, co si chci koupit. A to aniž občan byť jen tuší, že náš systém má mocné nástroje, jak ovlivnit jeho chování spotřebitele.
  Nakonec bude náš počítačový systém znát dokonale všechny skutky občana a zajistí, že mu nebude nikdy nabídnut produkt, který by zpochybnil jeho tupé vnímání světa.
  Jádrem tohoto typu globálního vězení nejsou mrzutí a nevýkonní vězni, ale propojená struktura, která vytváří spokojené dělníky a vychované spotřebitele. Tento celosvětový systém zajistí větší komfort a příjmy vám a vašim rodinám nad kastovním systémem vytvořeným našimi předky. Dosáhneme stability - s lidskou tváří - pro rozhodující většinu populace a tím i jejich vděčný souhlas a aktivní podporu. ( konec citátu )

  • weissbach napsal:

   Na věčné časy a nikdy jinak...

   • Paul Durham napsal:

    Výborná metoda je : skrytě vytvořit veřejný hrůzostrašný příběh pro manuály a ovčany a ...... pak přijít s dobrým koncem z naší dílny. The End.

 11. Rudolf napsal:

  No, milí frantíci, máte zákaz shromažďování výjmečný stav? Tak to je přesně ten čas pro fašisty, aby vám měnili ústavu. Myslím si, že nejhorší terorista vhodný pro ostří gilotiny je ten, kdo se o toto jen pokusí. Máte jednu z posledních šancí zachovat si svobodu.

  • Josef Švejk napsal:

   Holland (frantíky bodře nazývaný "měkké varle"): Na úpravě ústavy se už pracuje, na posílení policie a armády se už pracuje, na ... se už pracuje. Předem připravené zákony jsou už předkládány. Během 3 měsíců "stanného práva" se vše stihne. Přes 80% frantíků toto nadšeně podporuje.
   Zavedení tupého stáda do pevné ohrady pak převezmou ostatní "demokracie" Evropy.

 12. Putinka napsal:

  Chybí mi tu názor chytré a vše znající paní Marie.

  • Lex DRUID napsal:

   To asi proto, že taky musí někdy spát. Když ti ve dvě hodiny odpoledne scházela, tak na západním pobřeží měli pět hodin ráno a to má na rozdíl od českých otroků 90% lidí v USA ještě půlnoc. A jestli je na východě, tak měli osm hodi ráno a to je tam čas tak na lívance, kafe a cigáro.

 13. Definitiva napsal:

  Zaujalo ma:

  Hollande se rovněž dovolává nikdy před tím nepoužité klauzule ve Smlouvě o EU, která zavazuje členské státy, aby Francii poskytly „pomoc a podporu všemi prostředky, co mají k dispozici.“

  ...že Francouzi ve skutečnosti nebombardující nic, a že jediné skutečné škody způsobili Rusové:

  Avšak mediální aktivista v Raqqě, který mluvil pod podmínkou anonymity, Al Jazeeře v úterý řekl, že francouzské nálety útočily na opuštěné základny ISIL na předměstí, kde nejsou žádní civilisté ani bojovníci ISIL.

  Tiež ma zaujalo: http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/1386/michel-chossudovsky-podivne-okolnosti-pruhledna-zaminka

  Tie francúzske filcky sú schopné zatiahnuť nás do svojej falošnej vlajky a začať konflikt v Európe, alebo EÚ proti Sýrii.

  Tie roky demokracie a slobody od r.1989 odhalili skutočnú zvrhlú tvár Západnej cvilizácie, civilizácie zameranej proti ľudstvu, civilizácie-pokračovateľky vlády kňazov zo Starovekého Egypta, ideológie sociálno parazitického otrokárskeho spoločenského zriadenia, ktoré robí z ľudstva na Zemi stádo otrokov.

  Najväčší podvod v dejinách ľudstva je:

  Existencia židovstva, židovstvo je mýtus. vid.: kniha Trinásty kmeň, Arthur Koestler,

  alebo

  Existencia náboženstva, viera zneužitá na absolútnu poslušnosť voči stvoriteľom.
  http://www.astronauti.cz/news/nabozenstvi-jako-nejvetsi-podvod-v-dejinach-lidstva-1-dil/
  Kto chce pochopiť tento text, mal by poznať Anunnaki a Sumérov, všetky knihy od Sitchina. Tam, kde končia dejiny Sumérov, tam začína Staroveký Egypt a monoteistické náboženstvo.

  Kto chce pochopiť dianie vo svete, mal by mať informácie o skutočných dejinách ľudstva, Starý zákon a biblia ich nepopiera, ale...

  Preto tieto falošné dejiny ľudstva, židovstva, krasťanstva... nie je možné veriť ani Hollandovi, EÚ, USA... ani máčne zrnko.

  • Lex DRUID napsal:

   Díky za zajímavý odkaz, podívám se. A k té Francii - nemělo by se zapomínat, že první začali bombardovat Libyi žabožrouti v čele s tou sviní Sarkozym, aby Muammaru al-Kaddáfímu nemuseli zaplatit za Francii na dluh dodanou ropu a teprve k nim se připojili sasíci a pindostánci, kterým leželo v žaludku Libyjské zlato a blahobyt libyjského lidu pod Kaddáfího vedením a kterým taliáni poskytli svoje letecké základny pro jejich bomardéry. Tito všichni jsou pravými viníky současné situace a německá "Matka všech Arabů" - Angela Merkel to svojí debilitou jen završila.
   Postupně v honu na plukovníka Kaddáfího začalo jet celé NATO (Jak taky jinak, že? Princip kolektivní viny zaručuje jednotlivým účastníkům beztrestnost - alespoň si to myslí a doposud to platilo.) Jenže se ví, že to byl dánský F-16, který svými bombami zavraždil Kaddáfího syna a tři vnoučata. Celá ta vrahounská "západní Evropa" i se svým vůdcem USA si plně zaslouží to, co je čeká a pokud nás stáhnou s sebou do horoucích pekel, tak si za to můžeme sami, protože pokud si neumíme udělat pořádek ani u sebe doma, tak nám není pomoci a zasloužíme si, co nás čeká.
   Dokud budeme ustupovat pravdoláskařům a sluníčkářům a necháme vlastizrádné vládní mafiány ničit naši zem a naše životy, tak nám nikdo a nic nepomůže.

   • Jaris napsal:

    Lexi, mam vztek na vlady EU a jejich ignorantske lidi, kteri si rikaji, co te nepali - nehas. A ted je tady poradna odveta zaplavou muslimu z Afriky a Blizkeho vychodu. Spravne rikas, patri jim to. Jedina cesta a zachrana Cech je, ze se musi sundat vlada nahradit ji rozumnyma lidma a postavit se k Rusku. Pak vystoupit z NATO a ukazat zada EU a US. Je treba mit na pameti uspech maleho Islandu.

   • Justass napsal:

    LEXI - Přesně!

 14. medved napsal:

  Lex,je to tvrde,ale je to tak,..suhlas.!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!