RUSKO DRAMATICKY STUPŇUJE SVÉ OPERACE PROTI ISIS

552ba7e02616d_image1-1024x767Přesně, jak jsem před pár týdny předpovídal, Rusko dramaticky vystupňovalo tempo svých operací proti Daesh (Islámský stát). Rusko zaprvé k útokům na cíle Daesh prováděným jak pomocí křižujících střel, tak gravitačních pum použilo všech svých výkonných bombardérů dalekonosného letectva (Tu-22M3, Tu-95MC a dokonce i Tu-160). Podívejte se na toto video, které to opravdu všechno vylíčí:

Rusko zadruhé oznámilo, že 25 dalekonosných bombardérů vyčlení plně na kampaň proti Daesh.

Ruská vojska zatřetí oznámila, že bude vysláno 37 dalších letadel k posílení ruského kontingentu v Sýrii (včetně nejpokročilejšího letounu v ruském inventáři SU-34).

Kombinace těchto dalekonosných bombardérů s dalšími 37 letouny v Sýrii útočný potenciál ruských vojsk proti Daesh více než zdvojnásobí. Je to tudíž významné rozšíření ruských operací proti Daesh.

Putin nakonec prohlásil, že nařídil ruské námořní úkolové skupině, aby ‚spolupracovala‘ s francouzskou námořní úkolovou skupinou vedenou letadlovou lodí Charles de Gaulle. Jak jinak zajistit, aby Francouzi „náhodně“ nezaútočili na „špatné“ cíle, než plnou „spoluprací“ s nimi?

Originally appeared at TheSaker

Zdroj: http://southfront.org/russia-dramatically-increases-her-anti-isis-operations/
12 Komentářů k RUSKO DRAMATICKY STUPŇUJE SVÉ OPERACE PROTI ISIS

 1. keke napsal:

  Něco mne nesedí na tom, že prezident francie požádal prezidenta ruska o pomoc v boji s I státem. Načež ruský prezident přikázal ruským vojskům, aby se k nim chovali jako ke spojencům. Pointa je v tom, že francouzké a ruské lode budou velice blízko na to, aby francouzy mohli udělat nečekaný zvrat a potopit spoustu ruských plavidel.

  • martin bareš napsal:

   keke samozřejmě: Co lze čekat od Hollanda, pokud sleduješ jeho chování od začátku Ukrajiské krize – toto je jen pokračování jinde.

   • Marie napsal:

    Ja spoleham na Putina, ze si je vedom az moc dobre, co muze od Francie cekat. Urcite nezapomnel na ten podfuk s dodavkou te lodi, uz jsem zapomnela jeji nazev.

    Cely ten podfuk s teroristickym utokem prave ve francouzke metropolis byl hlavne kvuli tomu, aby Francie okamzite mohla zautocit, reknu to rovnou, na Assada. Jak taky rychle Holland vystartoval s bombardovanim.
    Putinovi jde prave o to, aby nedoslo k „nahodnemu“ zbloudeni strel prave na Assadovy pozice.

    Ohlida si to, podle mne, I za cenu, ze by vcas sundal takoveto „pomylence“.

    Docela by mne zajimalo, kdo ve skutecnosti sedi v helmach pilotu tech francouzskych letadel.

    • to je jedno napsal:

     Ty lodě byl typ Mistral. Už je prý vlastní Egypt. A Rusko za ně dostalo peníze zpět + něco navíc na úrocích a pokutách či tak nějak + Rusko nyní má od Egypta nějakou obří zakázku na vrtulníky na ty Mistraly, neb ty lodě byly stavěny na Ruské systémy… + Rusko má plány na dané lodě a může si nyní postavit vlastní vylepšené Mistraly, pokud bude chtít + Rusko při různých výběrových řízeních ve světě na zbraně má v soutěži výraznou výhodu před Francouzi – ti mají pokaženou pověst – jsou chápáni jako nespolehliví dodavatelé zbraní a Rusko má pověst spolehlivého dodavatele kvalitních zbraní… Co se týče žádosti Francie vůči Rusku, je to fakt zvláštní – neobrátila se na své spojence z NATO, ale k Rusku! Takže jeden neví, o jakou hru zde jde, ale je fakt, že již za Ch. de Gaula Francie měla tendence „antinatovské“ = jsem na to fakt zvědavý, co z toho vzejde.

  • Marie napsal:

   Potopili by maximalne jednu a skoncili by, frantici.

   Putin to osobne monitoruje, podivej se sem:

   https://www.youtube.com/watch?v=LGxvIlQ5FFU

  • Novapalo napsal:

   Veľmi dobrý ideologický postreh, aj keď reálne sa to všetko bude diať ináč…. Viete, všetci čo tu čítate na internete „absolútne aktuálne správy“ a „pravdivé správy“ a …….
   Je to všetko len hra a divadlo…. Až keď si prečítate poslednú knihu pána Kysuckého „Zásadné omyly Západu a Vatikánu“, tak pochopíte, že vám všetci klamali. Že ste boli všetci oklamaní….
   Ste všetci presvedčení, že chápete a rozumiete? Nie, ľutujem, nerozumiete ničomu a slúžite omylu….

   • Josef Švejk napsal:

    Hej, je tomu tak. Nerozumieme, nechápeme lebo nie sme taký bohovský chápáni ani múdrý, ako pán Kisucký a Novapalo. Navyše sme nečítali poslednú knihu pána Kysuckého „Zásadné omyly Západu a Vatikánu“. Hanbíme sa.

    • Novapalo napsal:

     Pán Švejk, prečo ste si istý svojou pravdou? Ste nekritický k svojim schopnostiam a vedomostiam. Prečítajte si knihu pána Kysuckého, o ktorej vám píšem a potom argumentujte, že to tak nie je. Vy však tvrdíte, že nič nebudete čítať a aj tak ste si istý, že pán Kyssucký je „debil“….
     Nemusíte sa hanbiť. Za čo sa chcete hanbiť? Sám za seba? Akýkoľvek trapas sa stane, nikdy to nie je dôvod k hanbeniu sa. Hanbiť sa môže len človek, ktorý podviedol niekoho a okradol ho, oklamal niekoho. Všetko ostatné je stranda a nie dôvod na hanbenie sa.

 2. dj napsal:

  Cosmosfery to budou jiste monitorovat doufejme ze Rusko pocita ze vsim

 3. Ikema Monika napsal:

  Rusové take provádějí letecké údery v Libanonu ato ma za následek snížení všech přijmu z ropy a drog !!! A za tyto komplikace Izrael a podplácení politici ve spojených statech byli hlavní příčinou za organizaci a pomstu v Paříži vykonanou žoldáky a Isis !!!

 4. viliam napsal:

  …dovod je ovela vaznejsi preco je putin v syrii nez ropa a plyn…ti ktori ho tam poslali to dobre vedia…dovoli im len kolko uzna za vhodne…teda zbraniam delirantov moci co falosne ponukaju spolupracu…a pritom vrazdia dalej pod vlajkou falose…neuniknu vlastnemu deliriu ani sudu tu na zemi…

 5. pavelka70 napsal:

  Chazaři vsadili na jednu kartu teď vše. Hollande razem chce vstoupit do války s kým? (Assadem, nebo IS?) Pro veřejnost samozřejmě s IS. V skutečnosti budou možná zkoušet dělat provokace právě proti Rusům.Možná, že si sami sestřelí stíhačku.A svalí to na Rusi. A jaký je cíl? Za každou cenu svrhnout Assada, nebo ještě lépe vyvolat válku s Rusy.(Ale prý to GP nedovolí). Nu, s tím nejsem si tak jist….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!