Strach z atentátů, ze znásilňování, nebo řezání hlav není xenofobie, my moc dobře víme, čeho se bojíme a co tu nechceme!

image.ashxNení to ani rasismus, protože vůbec nejde o to, jaké jsou islámští imigranti národnosti, nebo barvy, ale o to, jaké náboženství a jakou kulturu vyznávají!

Po atentátech v Paříži začínají najednou z úst mluvčích západních tajných služeb lézt informace, že mezi imigranty mohou být stovky, nebo tisíce extremistů, kteří jsou ochotní a schopní zabíjet evropské civilisty prakticky kdykoli se jim jen zachce. Já říkám přitlačte, nejsou jich mezi těmi miliony, kteří žijí ve Francii, v Německu, ve Švédsku a jinde v Evropě stovky, nebo tisíce, ale v lepším případě desetitisíce! Nejhorší na tom však je, že pokud začne některé evropské země chtít posílat nějaké islámské imigranty zpět domů, počet extremistů ochotných vraždit Evropany se okamžitě zmnohonásobí!

Co s tím můžeme dělat?! Země, které mezi sebou mají miliony potencionálních atentátníků, musí prostě začít počítat s tím, že u nich začnou opravdu velké problémy! Čím víc si jich tam pustí, čím víc se jich tam narodí těm, co tam již žijí, tím budou ty problémy větší a větší a nakonec v tom nejhorším případě mohou přerůst až v občanskou válku!

Země jako je Česká republika, Maďarsko, Polsko, Rumunsko a některé další země, ve kterých zatím ještě tolik lidí s jinou kulturou a agresivní vírou nežije, musí včas zavřít hranice a posílit jejich ochranu (nečekejme, že problémy přijdou jen přes hraniční přechody). Je nutné mít na hranicích naše vlastní vojenské posádky (nikoli nějakou cizí armádu) s těžkou technikou a ostrou municí, které budou připravené reagovat na každé možné narušení v rámci minut, nikoli hodin, nebo dní, jako je tomu dnes!

Toto vše je možné jen poté, co naše vláda odmítne s konečnou platností povinné kvóty na umístění imigrantů a následně vyhlásí referendum o setrvání České republiky v Evropské unii. Jsem si téměř jistý, že lidé poté co za několik posledních měsíců a let konečně začínají chápat o čem EU vlastně je, zvolí pro naši zem svobodu a suverenitu! Jedině pak máme šanci se zachránit před chaosem a násilím, který téměř jistě čeká západní Evropu vinou špatných rozhodnutí jejich vlastních politiků!
18 Komentářů k Strach z atentátů, ze znásilňování, nebo řezání hlav není xenofobie, my moc dobře víme, čeho se bojíme a co tu nechceme!

 1. Petr napsal:

  Muslimové si musí udělat pořádek sami mezi sebou, jinak si evropané udělají pořádek sami, mají to v krvi a jsou tu doma.

  • Louskacek napsal:

   asi tak jak pise Petr.
   Jsme hodni a privetivi..ale jak to prekroci hranici tak se nezname.

   • oldaaa napsal:

    Jeden příklad,kdy jsme se jako národ vzepřeli??!! Nejsme milý a přívětivý... Ale hloupí a líní!! Každemu co zaslouží... Preppers.cz

    • to je jedno napsal:

     Nesouhlasím: husitské války - hodní jsme tedy nebyli, ale vzepřeli jsme se sami celé Evropě; Československé legie v revolučním Rusku - původně je Trockij snad chtěl začlenit do Rudé armády, ale ČS legie odmítali ve svých řadách bolševickou agitaci a taky měli rozkaz do dění v Rusku se neplést, jenže pak došlo k Čeljabinskému incidentu - viz. http://www.legiefilm.cz/celjabinsky-incident - to bolševici fakt přehnali a z ČS legii se stal jejich největší zahraniční nepřítel...; za Sámovy říše naši předci vybili agresivní Avary - kteří je leta terorizovali; za Velké Moravy - občasné války s Franckou říší - která mimochodem dokázala odrazit muslimskou invazi do Evropy (Karel Martel); později Země Koruny České - coby součást konfederace středověkých království s názvem Svatá říše Římská Německého národa - Časté války, kdy např. slavně padl Jan Lucemburský, nebo Křižácká výprava vůči pohanským Prusům v Pobaltí vedená Přemyslem Otakarem I. Za Rakouské nadvlády - například náš slavný vojevůdce Radecký, odražení Turka u Vídně, boje v Uhrách, za 2WW naši vojáci a piloti v zahraničních armádách, kde mnohdy požívali pověsti těch nejlepších bojovníků... I za 1. Republiky byla ochotna se drtivá většina národa nechat za svou svobodu pobít - ale neměla bohužel tak odhodlané vůdce (Beneš byl prostě defraudant - odhalení Slováka Štefánika - a byl tedy vyčůraný sráč). A mnoho dalších příkladů! Jak můžete tedy o nás tak ošklivě přemýšlet?

 2. Marie napsal:

  Pane Kasuka: Vlada zadne kvoty neodmitne, protoze podleha Bruselu ( kdyby to chtela udelat, tak uz to davno udelala). Vzpomente na populisticky kec Zemana, ze kvoty ne, ale dobrovolne ano. To je totez, a dokonce to dobrovolne zahrnuje jakekoliv mnozstvi, akorat to napomuze zalhat o skutecnem poctu prijatych.

  A ze se ozyvaji hlasyz ust zapadnich tajnych sluzeb, ze mezi privandrovalci mohou byt extremiste? To se utajit neda, nebot je to videt.
  Videt je to v tom, jaka je o ne pece, ze domaciho cloveka nechaji chcipat hlady a privandrovalec dostane uplne veskere zaopatreni!
  To je taktika v mensim davno odzkousena v USA. Nelegalum se nabidne daleko vice nez domacim vzdycky, oni pak ochotne vstoupi do armady, neb je jim pripomenuto, ze dostavaji misto trestu obcanstvi v zemi a nejlepe prokazi vdecnost sve nove zemi jeji obranou v pripade napadeni. Nikomu se nerekne, ze pujde do valky, jen bude pripravovan ji branit. Takto se to dela.

  Pane Kasuka, I bez referenda ( tim nechci snizovat jeho hodnotu a potrebu) je nad slunce jasne, ze drtiva vetsina sem privandrovalce nechce . Vule lidu je ale nasi cizinecke vlade ( ano, to neni ceska vlada, viditelne to je,jen si potrebuje kazdy dobre prohlednout)u zadku a splneni nasi vule bohuzel jinak nez tvrdym zpusobem nedostaneme, tj. jeji vyhazov!

  Cely problem je v tom, ze se lidi boji. Pritom kazdy zamestnavatel, kdyz mu bude jeho zamestnanec pachat skody, okamzite ho vyhodi a bude chtit skodu nahradit. Politici nejsou nic jineho nez nasi zamestnanci a nejenze jsou kralovsky placeni, jeste maji vrchovate nakradeno na nas ucet.
  Jeste pochopim lidskou lenost v tom smeru, ze dokud clovek nema prazdny zlab, ikdyz vi, ze je okradan, tak se mu nechce do velke akce.
  Ale tady jde o zivot! Ani strach ani lenost nesmi v teto situaci hrat zadnou roli.

  • Ivana napsal:

   Marie: kvóty ne ale dobrovolně ano, to neřekl Zeman, ale Sobotka. Opět Zemanovi podsouváte něco, co neřekl.

 3. Miloslav Dědek napsal:

  Odkazuji jednak na článek - Dopis všem lidem na planetě: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html
  Dále odkazuji na článek, na který jsem dosud nikdy neodkazoval - Světová vláda je nevyhnutelnou nutností, ale už nikdy nesmí být fašistická: http://miloslav7.blogspot.cz/

 4. Šimon napsal:

  Ahoj, tohle jste už možná viděli, ale není na škodu se podívat, co nás čeká.http://medzicas.sk/aj-ked-su-islamske-zvyky-odporne-zvyknite-si/

  • Žabák napsal:

   Takovýho krakena :) A bába už to má zmáknutý, kulturní obohacení :) No ty vole :)

   • Paul Durham napsal:

    Jako pes, jde po chodníku, zastaví se, vytlačí hovno, otřepe se a jde dál. Volnost, rovnost, bratrství ! :-) se psy.

  • Marie napsal:

   Ja ti reknu, jak to dopadne. Zaceme je mlatit. To nikdo dlouho nevydrzi. Budou ti srat pod okno, kde je napadne, protoze ty dlouhe sukne vse zakryji...

   No ale v tom bazenu, to je tedy zila!

   Ja bejt plavcik, tak ji vykazu okamzite. Bez milosti. Ony ohrozuji zdravi druhych, vzdyt je na tech habitech krome prachu a svinstev pozametanych na ulici I pot a jine telesne vykaly, hnus!! To se nedivim, ze lidi odchazeli.

   Byvalo zvykem, ze se clovek musel pred vstupem do bazenu I osprchovat, aby tam netahal pot!

   Tohle nemuze dobre dopadnout.Bude obcanska valka ke vsemu. Ja si myslim, ze oni to delaji schvalne, protoze vedi, ze jsou chraneni a nikdo je nepotresta.

   • Vratislav Šaman napsal:

    nedělaj to schválně, aby nás nakrkli. Oni to dělaj, protože jsou na zvyklí dělat to doma.Korán jim zakazuje měnit své názory, aby neurazili jakéhosi Alláha nebo Mohameda.

  • Jaris napsal:

   No to je tedy neco odporneho. Zkazil jsi mi odpoledne, Simone.

 5. Strom napsal:

  ... a poctivě napomáhají tomuto binci i neziskovky Soroše
  https://www.facebook.com/events/729399963824368/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!