Vnitřní kruhy a neoconi: Zbavme se Assada, abychom se tak zbavili ISIS

pp-assadIgnorujte mezinárodní právo a zopakujte na Středním východě Drážďany. Článek v úterý vydaný v New York Times argumentuje, že jediný způsob, jak odstranit Islamistický stát je ten, když se zbavíme vlády Bashara al-Assada v Damašku. „Nejspíš neexistuje žádné řešení pro ISIS, pokud nebude řešení pro Assada,“ řekl těmto novinám establišmentu do záznamu J. M. Berger. Berger je učencem z Brookingského institutu, mozkového trustu financovaného Fordovou nadací, Rockefellery, Spojenými národy, bankami a vojenskoprůmyslovým komplexem.

„Assad není žádná okrajová scéna,“ řekl vedoucí člen Mezinárodního institutu pro strategická studia Emile Hokayem. „To on je středobodem tohoto ohromného dilematu.“

Mezinárodní institut pro strategická studia byl zřízen pomocí fondů „štědře poskytnutých Fordovou nadací“ a „zájmovými skupinami, k nimž patří finančnictví a investice s mezinárodním bankovnictvím a pojišťovnictvím“ jakož i spousta dalších nadnárodních korporací. Fordova nadace funguje v tandemu se CIA, tj. s těmi samými hochy, co zrežírovali al-Kaiídu a Islamistický stát.

„Odpověď je jednoduchá: Abyste porazili ISIS, potřebujete zverbovat sunnitské síly, k čemuž nedojde potud, pokud bude Assad zůstávat v Damašku u moci,“ řekl Ehud Yaari, v Izraeli žijící člen Washingtonského institutu pro blízkovýchodní politiku. „Nejkratší a nejúčinnější cestou jak se vypořádat s ISIS je pro Spojené státy i pro Rusko dosáhnout dohody o odstranění Assada, a potom se jim dostane podpory od ostatních. Potom si síly sunnitů, tj. ti rebelové, budou moci s ISIS v poli poradit.“

Washingtonský institut pro blízkovýchodní politiku je pro-izraelský mozkový trust, k jehož členstvu patří i směsice neoconů. K členům představenstva patří Henry Kissinger, Joe Lieberman, Richard Perle, Condeleeza Rice, George Shultz a další příslušníci hluboce vnitřních kruhů. Současní i bývalí členové sloužili na vysokých pozicí za Obamovy, Bushovy i Clintonovy administrativy.

Nedávný rozhovor s Liebermanem o uprchlické krizi a situaci u nás v češtině: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Byvaly-kandidat-na-viceprezidenta-USA-Joe-Lieberman-pro-PL-Merkelova-je-nejsilnejsi-dela-to-co-je-spravne-Otevrit-se-a-prijmout-co-nejvice-uprchliku-Jenze-406900

Times argumentuje pro „uzavření aliance za zintenzivnění války“ proti Islamistickému státu s „prioritou odstranění pana Assada.“

Podle bývalého šéfa Mossadu Shabtai Shavita se musí mezinárodní právo a ženevské konvence hodit do koše.

„S tímto nepřítelem musíme právní argumentaci odstrčit stranou, jakož i morálku a srovnávání s bezpečností a lidskými právy. To znamená to, co za II. světové války udělali s Drážďany. Tehdy je vymazali z mapy. To se musí udělat se všemi územními enklávami, které drží ISIS.“

Pomíjí argumentaci, že ve skutečnosti v Sýrii žádná „občanská válka“ nebyla, dokud tam Spojené státy a jejich partneři z neziskovek – NED, NDI, IRI, Freedom House a z dalších – nezinscenovaly tzv. Arabské jaro. To do záznamu přiznaly ty samé noviny, co teď navrhují, že by arabský Střední východ měl utrpět stejným osudem jako zápalnými pumami vypálené Drážďany.

Rovněž to přehlíží fakt, že Islamistický stát je parchantem zplozeným jako levoboček Spojenými státy s jejich středověkými partnery ze Saúdské Arábie, Kuvajtu a Kataru. I Turecko s Jordánskem sehrálo svou instrumentální roli.

Před Bushovou invazí – podporovanou výše zmíněnými organizacemi – nebyla al-Kaiída v Iráku přítomná a k vytvoření ISIS následně přerostlé do Islamistického státu by nedošlo. K 11.9 by nedošlo, kdyby Carterova a Reaganova administrativa koncem 70. a v 80. letech necpaly miliardy do Afghánistánu, aby vytvořily afghánské mudžahedíny, z nichž se později stala al-Kaiída a Taliban.

Rovněž ignoruje fakt, že to, co se teď v Sýrii i jinde děje, je přesně tím, po čem Spojené státy touží, jak už odhalily dokumenty z Agentury obranného zpravodajství.

O těchto politických skutečnostech je v souvislosti se současnými dilematy na Středním východě přísně zakázáno diskutovat, přičemž jde o dilemata vytvořená globální elitou a jejich partnery. Místo toho je jedinou možností, co je k dispozici, jak tvrdí The New York Times a většina korporátních médií, zvýšit utrpení a bídu nevinných a postupovat dále vpřed s právě těmi politikami, které mohou za současnou situaci.

České články o dokladech toho, že US podporavaly vznik ISIS za účelem svržení Assada:

Agentura obranného zpravodajství (DIA): „Zřiďte v Sýrii salafistické knížectví,“ tj. zařiďte vznik Islamistického státu, „aby se izoloval syrský režim“

Média ignorují zprávu ukazující, že ISIS vytvořil Pentagon

Ken Jebsen: USA vytvořili ISIS

Kurt Nimmo
Prison Planet.com
November 18, 2015

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/insiders-and-neocons-get-rid-of-assad-to-take-out-isis.html
24 Komentářů k Vnitřní kruhy a neoconi: Zbavme se Assada, abychom se tak zbavili ISIS

 1. martin bareš napsal:

  Rád bych napsal, že se naše občanstvo probouzí, ale nebyla by to pravda. I když tady jsou reportáže z demonstrací proti všemu možnému.
  Včera jsem využil na stránkách fotbalového klubu FC Slovan Liberec jisté dikuze. Asi dva diskutéři se tam naivně zmínili o Francii.
  Napsal jsem, co napsal prezident Asad. "To, co je dnes v Paříži, zažívá Syrie 5 let".Dál jsem zmínil fašistické USA a jestli ta Syrie někoho zajímá, místo francouzského divadla.
  Za přesnost neručím, obsah ano.

  Dostal jsem nepočítaně nadávek a sprosťáren.

  Nejde o to, že JÁ jsem dostal vynadáno, ani o to, CO mi napsali (zmrde, zdrogovaný hovado, vožralo apod.). Jde o něco jiného:
  Ta zásadní neznalost, spokojensot se sebou, fůra sebevědomí a radost, že si do někoho můžu kopnout, aniž bych věděl proč.
  To je smutný.

  A že jde o fotbalové fandy (některé)? Vezměte si, že drtivá většina zde horuje pro demokracii, to je i pro volební právo. Já jsem v tomhle oponent, ale asi vyjímka.

  Tihle znalci všeho to volební právo mají. A je jich hodně.
  Tak k čemu nějaké demonstrace proti hloupé vládě, když je tam lidi volí.
  Jen opakuji, co všichni víme.

  A když tady čtu ty drzosti od Američanů co vládnou a chtějí vládnout světu a uzurpují si právo rozhodovat o všem? Tak jsem si opět uvědomil, jak je nás málo proti tomu bahnu od vysokoškolskejch profesorů po dělníky nevyjímaje.

  • Adolf Balík napsal:

   Zas tak málo nás není.

  • pražská vlaštovka napsal:

   Martinovi:
   určitě nejsi sám,kdo to dostal!Včera jsem to dostala zase já od úplně pomýlené gruzínské židovky!
   Myslela jsem ,že se na mně vrhne..když se během řeči dozvěděla můj postoj k věci ,k Rusku,Ukrajině ,Paříži..Předešla jsem sice nejhoršímu odzbrojujícím úsměvem a
   všeobecným přáním,že si teď všichni musîme přát,aby byl mír,ale doma jsem z toho byla celý večer špatná a prázdná...Z blbosti a slepoty úplně zmanipulovaný slepice,která mně mohla být pěkně nebezpečná.Ale víš jak to je ..slovo dá slovo a už je to venku. ..chci jenom věřit,že to byla
   jedna opravdu z mála neinformovaných hlupaček.Ale na druhou stranu:tito lidé neprohlédnou,jsou zaslepeni nenávistí a jakákoli logika jde mimo.
   přeju všem dobrou
   jituš

   • martin bareš napsal:

    jituš: já to vím, stejně nepřestanu.
    Kdybychom přestali, tak prohrajem, chci umřít s čistým svědomím.

  • Marie napsal:

   Martine: dneska jsem poslouchala Putina, jak mluvi o tom, ze se nedari dohodnout s USA na spolecnem postupu proti terorismu. Ze nejsou ochotny rict ani co Rusko ma udelat, ani co nema udelat, proste jen odmitaji kazdy navrh.

   Z toho se da jednoznacne usoudit, ze IS je jejich armada, a rozhodne nemaji zajem se podilet na jeji likvidaci. Taky do toho zapada, ze Francie bombarduje pozice, ktere uz IS vyklidil, jde cele o hru a zajem je bombardovat pozice Assada.

   Do toho se okamzite montuji media,tady v clanku konkretne New York Times, ktery publikuje nazor pry ucence J.M. Bergera, ze kdyz se zbavime Assada, tak se zbavime IS.No a kdyz si vyhledame, co je to za ptacka, tak krome samozrejmosti, ze jde o jarmulku, se dozvime z jeho proslovu, jak IS postupuje na USA!

   Tak na jednu stranu rika, ze zbavenim se Assada se zbavime I IS a na druhou uz ho ma v USA. Takze koho bude potreba se zbavit v USA, aby se zbavil IS I tam? Lidi! Protoze tam prednasel o tom, jak se budou infiltrovavat do domu a jak maji ohromnou schopnost ziskavat lidi do svych rad, protoze jsou dynamicti a efektivni, narozdil od Al Kajdy!

   Takze kdyz si to domyslime do dusledku, tak bude stacit podezreni, ze se v tom kterem dome objevili clenove IS a klidne vystrileji jakoukoliv rodinu, ktere se jim zachce. Konecne mne dochazi souvislost s nedavno vyprdnutym zakonem, ktery mluvi o moznosti zabaveni veskereho majetku v pripade podezreni z trestneho cinu.

   Takze si to secteme: vzhledem k tomu, ze se k nam kopiruji postupne zakony z USA, budeme mit brzy totez u nas. Dalsi duvod, proc nevpustit zadne privandrovalce do zeme, jedine tak k vam nebudou moct do domu si prilezt kdykoliv jako ze hledat cleny IS.

   V nasledujicich mesicich ocekavam nove zakony ohledne bezpecnosti nasi zeme i v tom smeru, ze budou vznikat agentury narodni obrany po vzoru USA. Ceske gangy exekutoru takto povysi co do pravomoci tim, ze budou moci lidi I strilet. To si nedelam legraci!

   • Marie napsal:

    A k tomu jeste dodam, ze se projednaval v parlamentu zakon, zda bude mozne vyhostit pristehovalce, ktery spachal nejaky trestny cin a oni se dohodli, ze ne! Co vam to rika???

    • martin bareš napsal:

     marie, justassi: stáhl jsem si Vaši reakci na moje dotazy ohledně toho podivného článku (Wilczek?), který: jednak kritizuje naši kulturu za ničení ostatních kultur atd. a zároveň ale podceňuje imigrantskou invazi, kterou vůbec nenazývá řízenou, promyšlenou, nebezpečnou atd.
     A zároveň obě věci staví proti sobě stylem" "buď jsem pro imigranty a proti naší kultuře (současně) nebo ...vypadá to na logický opak tedy - jsem proti imigrantům a schvaluji to naše "kultůrní" prznění světa pomocí všech prostředků.

     Určitě zareaguju až si to pořádně pročtu.

   • Jaris napsal:

    Ne nadarmo se rika temto novinam New York Times, Jew York Times.

  • Jaris napsal:

   Martine, pitomci a zvlaste neinformovani pitomci se objevuji po celem svete. Amerika je jimi doslova infikovana a myslim,ze Evropa je na tom o neco lepe. Dejte lidem chleb a hry je porekadlo uz ze stareho Rima. Nechci nikoho urazet ale na ruznych hrach se schazi casto takovi pitomci. Zarnym prikladem je fotbal, kam prijdou urciti fanousci a delaji virval kvuli sisate merune. Co potom muzes od takovych "bubus fotbalus" chtit.

   • Justass napsal:

    martin, Jituš a Jaris : nic si z toho nedělejte a hlavně "šiřte" dál
    neb

    "Nuzota rozumu z lidí blby činí, ač šakaly z pustin morálky žene hlad po moci nad nimi."

    Vypůjčil jsem si kousek F. Villona a trochu zaparafrázoval. :-)

  • Paul Durham napsal:

   Lidské zdroje se neprobudí nikdy, stádo vždy půjde v bezvědomí za tím, kdo mu nasype do žlabu nebo slíbí nasypat, či jen řekne, že brzy slíbí nasypat.
   Neustále tu i jinde lze číst nářky, "co na to vláda ?" . Fňukalové ve své hlouposti absolutně netuší, že vládě ( jakékoliv ) naprosto vyhovuje, když se stádo bojí. Čím víc se bojí, tím lépe pro vládu.
   Cílem není svět beze strachu, cílem je svět absolutního strachu.
   Už byste to mohli konečně pochopit a přestat věřit na vládní pohádky.

 2. dj napsal:

  aby se Rusko nebylo vtaženo do pasti v Syrii,masakr v Parizi mohli udelat pod touto zaminkou.Chazari zneužili zidovskou viru,maji jinou stavbu DNA,to je vedecky dokazano,jsou to v podstate padle bytosti ,ktere se postavili poradku stvoreni,protože jsme ve vesmiru svobodne vůle.

 3. Jura napsal:

  Pro-izraelské síly v USA bude nejspíš GP. Od Izraelců očekávám dohodu s palestinci připravenou a garantovanou Putinem.

  • Jaris napsal:

   Juro, bylo by to hezke, ale neocekavam, ze by se zidi s Palestinci nejak kdy dohodli. Chazarsky zid pozemek ukradl a stale krade a Palestinec se s tim nikdy nesmiri. Nikdy! Bude bojovat do posledniho muze, zeny i ditete. Zidaci take zadne umluvy a sliby nedodrzuji. Pres nesouhlas UN si stejne delaji co chteji a potrebujou dostat poradne pres pazoury. Vcera bylo pozde.
   Co se tyce dohod garantovanych Putinem, zarnym prikladem jsou obe minske dohody, na ktere paraziticka zidovska vlada Ukrajiny zvysoka s--e. Takze asi tak.

 4. Slovien napsal:

  ..je mi ľúto nevinných Parížanov, ale zdá sa, že sa môžu za to okrem iného poďakovať aj svojim vládam a bezpečnostným zložkám...čítajte...výborný článok od Thierry Meyssana: Vydírá Paříž zhrzený komplic?

  http://stripkyzesveta.cz/cz/media/1389/thierry-meyssan-vydira-pariz-zhrzeny-komplic

  zdroj: http://www.voltairenet.org/article189302.html ....(Франция взята в заложники, Тьерри Мейсан )

  ...a k tomu ešte stretnutie šéfov CIA, Mossadu a FR tajnej služby tesne pred udalosťami v Paríži + cvičenie ozbrojených zložiek a zdravotníckeho personálu v prípade teroristického útoku + predaj klubu Bataclan židovskými vlastníkmi iba 2 mesiace pred terorom v Paríži .......vyzerá to na FALSE FLAG jak vyšitý ...taký 11. September pre Európu ...a Fico už ohlásil sprísnenie protiteroristického zákona, čo by samo o sebe nebolo zlé, keby človek nemal z toho pocit, že to je len prvý krok na ceste k obmedzovaniu ľudských práva a slobôd, ku ktorému bude teraz podľa mňa dochádzať celoplošne v celej EÚ....proste, špinavosti na úrovni štátneho terorizmu ...SR musí vystúpiť z NATO aj EÚ, inak budeme stiahnutý do priepasti spolu s teroristickými štátmi ...a tie nie sú len na BV, ale aj v záp. Európe a za Atlantikom....

  • Marie napsal:

   Presne tak. Jde o statni terorismus vuci lidem, proto ta sehrana divadla o teroristickych utocich. Pariz je jeste pruhlednejsi nez 9-11 v N.Y.

   Kdo sleduje, co se deje v USA poslednich 5 let, tak si velice snadno odvodi, co u nas bude. Vse se odtamtud ridi a kopiruje.

   Zakaz shromazdovani, zakaz kritiky vlady, zakaz noseni zbrane, zakaz pestovani plodin doma, zakaz uskladovani vody, nove protipravni dvoji zdaneni majetku, pokud zijete v cizine, o zruseni americkeho obcanstvi se musi zadat a zaplatit pres 2 tisice dolaru jen za zadost, zmrazeni uctu lidem v zahranici, neohlaseny vstup na vas majetek, kteremu nesmite odporovat nejen policii, ale I soukromymi bezpecnostnimi agenturami, ktere rosou jako houby po desti ( u nas zase tzv. neziskove orgaizace).... je toho vic, ale vsechno vyhradne v ramci ochrany lidi pred terorismem!

   Jediny skutecny terorista sveta je USrahell. Sioni, globalizatori, kteri chteji vymlatit vsechny, kdo nechteji byt oddanymi otroky, pricemz to slovo oddanymi je nejdulezitejsi. Cili jenom blbecky, kteri budou radi, ze mohou slouzit, hlavne ze zustanou zivi.

   Dnes jsem jenom nahledla do zprav, jake dusledky zacina mit ten Obamuv proslov, jak utoky v Parizi jsou utokem na cele lidstvo a dockala jsem se, podle ocekavani.

   V N.Y. zvysena nasilnost s predpokladanymi teroristickymi utoky, policie v ulicich a vse jen jen predehra k dalsim utiskujicim narizenim.

   Drive bezdomovci ani zebraci nikoho nezajimali, dnes je to zakazane, v USA je sbiraji a svazeji do lagru ( na Slovensku napr. pokutovano 33 eury).
   A jeste jsem si vzpomnela v teto souvislosti: kdyz jste drive prisel o praci a tim moznost splacet hypoteku, spousta lidi to resila tak, ze se prestehovala k rodine ci znamym. Dnes uz jste oficielne bezdomovcem, kdyz nemate penize na vlastni bydleni a je jedno, ze mate u koho prezit!
   Jiste je, ze koncentraky nestaveli na nic. Pred necelymi 5 lety postavili v USA jeden primo u letiste v LA....

 5. Ikema Monika napsal:

  Proto se chce do Sýrie honem nacpat i Britský smejd Cameron ktery zadal OSN o souhlas ale Rusko to muže vetovat!! Chtějí celou zemi vy krást a rozkouskovat a proto se jim tam Asad a jeho vláda vůbec nehodí !! Všem jde o nerostne bohatství Sýrie vse rozkradat lidi nahnat do Evropy aby se ještě mohla USA udržet u moci o něco dele!!! My ale můžeme doufat ze Putin dobre ví o co se zde jedna a zamítne to!!!!

  • Justass napsal:

   Jo,jo Moniko je to tak. Jak říkala před nedávnem maria Zacharovová ( mluvčí MZV RF - ta ženská se mi líbí-nechybí jí humor a nadhled). "Teď se všichni budou snažit naskočit na křídla letadel RF v Sýrii."
   Nemohou přeci nechat Rusy aby si to vyhráli sami. Stále se to opakuje. Je to stejné jako za II WW, kdy vychcaní angloameričané otevřeli druhou frontu, až už prakticky bylo fašistické Německo poraženo - nechtěli totiž přijít o válečnou kořist. V Sýrii jako přes kopírák. Přitom válečnou "kořistí" Ruska by nebylo nic jiného než mír v oblasti, mír v Evropě a samozřejmě klid na ruské jižní hranici. A to přeci ti šmejdi nemohou jen tak připustit-že.

 6. solium napsal:

  Ale tu vobec nejde o nic ine, iba ako odstavit Rusko od dodavok plynu do Europy, a zaistit ich cez Syriu z Kataru, comu ale Assad ako spojenec Ruska brani. Preto musi prec, o ziadne ISIL tu nejde, to je iba prostriedkom k cielu...!!!

  • Marie napsal:

   Te duvod, ktery uvadite je jenom jednim z dalsich. Izrael chce ovladnout cely Blizky vychod, takze hraje o zniceni spojenectvi Syrie-Iran. Izrael si nedovoli napadnout Iran, tak ho musi zatahnout do valky hadim stylem.

   Iran dal opakovane najevo Izraeli, ze staci jeden jediny utok na jeho uzemi a do 48 hodin Izrael prestane existovat. Valka proti Iranu uz byla naplanovana, ale Obama nakonec couvl a misto toho rozjeli Ukrajinu.

   • Justass napsal:

    solium, marie - ano je to tak. Na Blízkém, ale i částečně Středním východě je mnoho hráčů, kteří tam chtějí získat dominamci. Pro USA, a západ obecně je nepřijatelné aby to byl Irán se spojencem Sýrii - to jsou přeci země přátelsky nakloněné Rusku. Oni by tam nejraději viděli jako dominanta sionistický Izrael. To se samo sebou nelíbí dalším adeptům Turecku ani už profláknutým Saudům - obojí také kamaraden USA. Takže jak vidno, a jak si mnozí myslí - Rusům nejde jen o Taurus.

 7. Anton Paško napsal:

  A čo takto!Zbaviť sa Obamu a celého fašistického USA !

 8. Definitiva napsal:

  Žite zdravo, aby ste sa dožili pádu EÚ a samozvanej teroristickej mocnosti USA-Izrael.

  Vývoj k tomu smeruje, riadenie sveta je nasmerované k zániku sociálno parazitickej otrokárskej Západnej anglosaso židovskej civilizácie.

  Tento vývoj už dnes ide zotrvačnosťou, procesy boli začaté a nedajú sa zastaviť, čakajú nás už len lepšie časy, otázkou je len kedy.

  Preto žite zdravo, žite dlho a podporte tak krach sociálnej poisťovne, ktorá nás celý život vykráda a financie používa na všetko iné, len nie na slušný dôchodok.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!