Interní dokument: Spolkový úřad očekává „útoky na hranice“ a až dva miliony dalších syrských imigrantů

Neues Zentrum gegen illegale MigrationZ mainstreamových médií co nejdál se šířící hrobové ticho je kolem interního dokumentu ze Společného střediska analýzy a strategie nelegální migrace (Gasim), který se dostal na veřejnost. Nadúřední informační a kooperativní středisko se uhnízdilo u Spolkové policie v Postupimi a očekává podél balkánské cesty "paniku a chaos" a "útoky na hranice" při uzavření hranic v balkánských státech.

Dále analýza předpokládá zvýšení proudu uprchlíků a zdůvodňuje to zjištěním, že "migrace po moři z Turecka do Řecka se v říjnu opět zvýšila." I když nechal Merkelovou přiletět, aby posílila Erdoganovu předvolební propagandu a pózovala pro fotografie v jeho honosném paláci, nelegální vstup z Turecka se dále zvýšil.

Zejména Syřané z uprchlických táborů v Jordánsku a Libanonu používají Turecko jako turniket do Německa. Tito Syřané již nejsou na útěku před válkou a kazetovými bombami, jak prohlašuje v každém druhé větě místopředseda SPD Stegner, jako by byl nemocný na Touretteův syndrom, ale putují z bezpečné země, přes půl tuctu jiných bezpečnějších zemí a členských států EU, nelegálně do Německa.

Nicméně stojí v článku 16a základního zákona, který Angela Merkelová již několik měsíců bez jakéhokoli právního podkladu nedodržuje. Takže proudí každý den nanovo 10 000 nelegálních přistěhovalců přes hranice Německa a spolková vláda zůstává v nečinnosti.

V uprchlických táborech v Turecku, Libanonu a Jordánsku je v současné době umístěno přes čtyři miliony Syřanů, možná že podmínky tam nemusí být komfortní, ale je o ně postaráno, jsou vybavené lůžky a mají střechu nad hlavou. Kromě toho jsou sanitární zařízení a infrastruktury neustále zdokonalovány a rozšiřovány. Důvody pro útěk, v souladu s německými azylovými zákony, proto již neexistují.

Gasim, také z údajů Úřadu pro uprchlíky OSN (UNHCR), má nyní důkazy o tom, že 50 procent těchtoSyřanů má v úmyslu "v blízké budoucnosti se vydat na cestu."

Celých 91 procent jako cílové v Evropě udává Německo. Důvody zvýšené emigrace jsou úřadům známé, "jsou to etablováni převaděči a pašerácké sítě," "uprchlíci znají ceny a vědí, na koho se musí obrátit."

Největší podnět poskytla svými rozhodnutími Angela Merkelová, nebyrokraticky přijmout do Německa každého syrského uprchlíka, to se "rozšířilo mezi Syřany jako požár."

K tomu je Merkelová uctívána na sociálních sítích Syřany jako svatá a právě toto uctívání by mělo lákat Syřany k přistěhování do Německa. V předpokládaném počtu dalších dvou milionů syrských přistěhovalců, se nepočítá ani ze strany SPD s požadovaným slučováním rodin ani s téměř osmi miliony Syřanů, kteří jsou na útěku v jejich zemi.

Stefan Schubert

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/stefan-schubert/internes-papier-bundesbehoerde-erwartet-stuermen-der-grenzen-und-bis-zu-2-millionen-weitere-syris.html;jsessionid=EDC7AB3080A0F570A16AC59210FE8F8C
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!