Nebudeme otroky 17. listopadu 2015

60271fd937b5b617e95a2b460151_r16-9_w720_h405_gdd41c0c48d3211e58f750025900fea04,,My příslušníci Moravského a Českého národa prohlašujeme, že nebudeme otroky islámistů a jejich iniciátorů z NWO, kteří chtějí Evropu uvést do plánovaného zmatku, strachu, aby ji posléze zotročili a zničili národní státy. Jejich cíl, na který pracují je jednotný celoevropský totalitní systém. Máme jasně deklarované heslo: ,, PRAVDA VÍTĚZÍ", které nás duchovně zavazuje jako hlasatele svobody v centru Evropy. Události v Paříži jsou jimi řízené k vyvolání ochrnutí, strachu, teroru a chaosu v Evropě s cílem vyvolat změny na kontinentu s požadavkem jednotné vlády a ústupu ze  suverenity národních států. Několik indikací to potvrzuje, včetně projevu presidenta České republiky Miloše Zemana dnes na Albertově. I jemu je to nanejvýše jasné. A proto to polopatě a jasně vyjádřil za všechny..,,..jedna z myšlenek pronesených dnešního dne.

Reportáž z 17 listopadu 2015 v Praze.

Letos, 17. listopadu jsme v Praze měli velmi bohatý výběr k účasti na shromážděních. Konalo se několik demonstrací občanů, již od 10 hodin do večera které většinou vyjadřovaly vyostřený nesouhlas s reakcí současné vlády na evropskou krizi. Občané žádají uzavření hranic a demisi neschopné vlády. Na třech shromážděních zazněl požadavek demise vlády a účinnou obranu státu. Tisíce lidí se vyjádřilo v několika shromážděních proti sebevražedné otevřenosti k děsivému přívalu islámistů. Toho jsem byl v centru Prahy svědkem na několika shromážděních, které jsem navštívil..

Klárov. ( U sídla vlády )

Protiimigrační a protiislámské shromáždění vedené panem Vandasem jsme již na Můstku ve 13 hod nestihli, jeli jsme rovnou na Klárov. Smluvili jsme se s Jirkou D. z TCV, že zahájíme dnešní den na Klárově v 14 hod, kde měla demonstraci občanská iniciativa kongresu projektu Československo. Paralelní demonstrace probíhala v Bratislavě. Hlavní motivací byl protest občanů ČR a SR proti zániku ČSFR a zotročení našich národních států emisary Nové ztotalizované Evropy. Zástupci této občanské iniciativy žádali demisi obou vlád ČR a SR, zrušení ilegálních republik, které vznikly bez referenda systémem o nás bez nás, obnovu zdemolovaných a rozkradených výrobních závodů a majetku obou národů, rozkradeného soukromými skupinami, zajištění účinné obrany proti imigrantům a suverenity obou národů. V té chvíli na Albertově pan president Zeman učinil historické a státotvorné prohlášení, že si Češi zaslouží stát kde si budou vládnout sami bez diktátu cizích mocností. Když jsme se objevili blízko tribuny, požádal nás vedoucí shromáždění, pan Matějka, abychom s tím odešli, aby si někdo nespojil tuto občanskou iniciativu v mediích s křesťanskou akcí. Bratr M.Ujčík, pastor z TCV, který nás přišel posílit si s těmi lidmi promluvil o základu naší státnosti, která je postavena na Božím slovu a na Ježíši Kristu. Tito muži si uvědomili, že naše identita národní je od Ježíše Krista odvozena.

 Václavák, protiislámská demonstrace pod národním Muzeem.

Přemístili jsme se metrem na místo u pomníku knížete Václava, kde probíhala mohutná demonstrace, nejméně trojtisícového davu proti islamizaci. Řečnická tribuna byla na rampě Národního Muzea.Zde promluvil Okamura a další řečníci. Přišli jsme ve chvíli, kdy davy Čechů emocionálně reagovaly na svědectví Čechů žijící v Německu, kteří vyprávěli, jak se imigranští muslimové tam roztahují, a jak ohrožují Německé občany. Jeden byl již nebezpečně napaden imigranty a řekl, že se spolu s Němci již bojí chodit sám na nákup do supermarketů a do práce.Bojí se o svou ženu a děti. Chce se urychleně vrátit s jinými Čechy domů, protože situace díky imigrantům je již neudržitelná. Případy zločinnosti, znásilnění se tam množí. Druhý muž, pracující v Německu dosvědčil, že muslimové tam zcela otevřeně na ulicích pokřikují, že budou Němce podřezávat noži s výkřikem Allah akbar. Varoval nás, aby se tato hrůza nedostala do Čech. Nastalo volání po demisi naší vlády, která je nevýrazná, k situaci liknavá a zřejmě ochrnutá nařízením z Bruselu. Nereaguje adekvátně na situaci, aniž by zajistila bezpečnost hranic a státu. Tato demonstrace se rozhodla jít k vládní budově s požadavkem demise vlády.V davu jsem viděl i některé křesťany a řadu katolických aktivistů. Nahoře na rampě muzea stáli muži odění do úboru křižáků a tu a tam vlály křižácké korouhve, hodně protiislámských znaků.Zde byli, podobně jako na Albertově příznivci Zemanovi.

Václavák, proislámská, demonstrace sluníčkářů (prohavlistů )

Jen dva kordony policajtů oddělovaly další menší demonstraci před pomníkem Václava, kde se slabou aparaturou pokoušela skupina většinou mladých lidí oponovat mohutné demonstraci občanů za nimi. Vlály zde Tibetské prapory, hesla o solidaritě Havlovy podobizny, hesla o solidaritě s imigranty a mnozí měli malé červené trenýrečky , což byl společný znak všech protizemanovských občanů republiky. Když jsem k nim přistoupil s nápisem o Ježíši Záchranci národů, ihned se na mne vrhli studenti a křičeli na mne, proč necháváme Rusy zabíjet křesťany v Syrii. Snažil jsem se jim vysvětlit, že to byly právě západní státy, které nechaly syrské křesťany v jejich tragické situace a Rusové jsou křesťany v Syrii braní jako jejich ochránci. Někteří si ode mne vzali misijní materiály a jedna žena chtěla gedeonku.

Václavák a opět Klárov

S nápisy a praporem JEŽÍŠ jsme prošli Václavákem dolu na Můstek a měli jsme několik dobrých rozhovorů a rozdali jsme misijní materiály.
Od Můstku jsme se vraceli zpět  nahoru k pomníku a Muzeu. Dav protiislámský se mezitím vydal ke Strakově akademii, kde sídlí vláda.Těsně po odchodu tisíců rozhorlených Čechů těžce odění policajti vpustili na Václavák z Vodičkovy ulice dav mladých demonstrantů s proimigranskými hesly. Volali na nás, že jsme fašisti, pokud nechceme přijmout tisíce imigrantů. Zřejmě reagovali na Zemanův projev na Albertově, kde mimo jiné řekl, že je nevhodné označovat občany, odmítající vlnu imigrantů jako nacisty, protože to skutečně ohrožuje naši státnost. V té chvíli položil na Národní třídě  Sobotka kytici k symbolu revoluce a vyjádřil se, že atmosféru strachu dnes zneužívají populističtí politici. Expresident Klaus naopak vyjádřil obavy, že stojím před koncem naší státnosti a konec mírové Evropy. Vrátili jsme se z Můstku na Klárov, kam se měly
spojit zástupy z Václaváku a z Albertova. Zástup odpůrců islámistů a imigrantů se střetnul v té době s těžkooděnci před vládní budovou a odmítal hodinu se rozejít po příkazu policie. Byly tam i tvrdé zásahy. Chtěli jsme situaci využít k evangelizačním rozhovorům a měli jsme možnost hovořit s několika lidmi o potřebě návratu k Pánu Ježíši osobně i jako národ.

Národní třída. Plno svíček 

Tramvají 22 z Klárova jsme přijeli na Národní a procházeli se mezi lidmi, kteří čekali v zástupech na příležitost zapálit svíčku na onom památném místě studenské demonstrace z roku 1989. Lidé zapalovali spoustu svíček již přímo na ulici v obou řadách kolem tramvajových kolejí. Zde, na Národní vládla pokojná a důstojná atmosféra, a proto jsme měli několik dobrých rozhovorů. Přihlásili se k nám další křesťané z jiných sborů, jeden měl nápis, že křesťanství je hnutí lásky, a pokoje. Mohli jsme zde mít improvizované shromáždění s modlitbami. Posměšně na nás pokřikovali lidé, nesoucí červené trenýrky, a tím protestovali proti presidentovi. A nakonec jsme se střetli s další velkou demonstrací, která šla za  asistence policajtů na Hrad. Byli to odpůrci presidenta Zemana a volali, abychom s nimi šli na Hrad. Tam u sochy Masaryka připomínali sliby Zemanovy a žádali jeho odstoupení. V tomto protipresidenském davu občanů jsem spatřil některé známé křesťany, kteří reagovali na nápis a na vlajku Ježíš.Slyšel jsem jak mnozí příznivci presidenta Zemana opětovali svými hesly. Dle televizní reportáže i zde došlo ke konfrontaci mezi prozemanovci a protizemanovci. S povědomím rozděleného národa a se stínem války nad Evropany jsme vedli poslední rozhovory s lidmi.
Někdo mi večer poslal provolání zástupců Islámského státu, že vyhlašují válku Evropě, že napadnou nemilosrdně jiná města, a Brusel a také Washington bude napaden. Šklebící se masky hnutí Anonymus, kterou měli mladí v davu na Národní mi připomněla vyhlášení hackerské války jako  odvetu proti IS za vraždy v Paříži.

A dlouho mi bude viset ve vědomí obraz na fotografii, jak muslimský učitel stojí bosýma nohama na krku a břichu živého křesťanského nemluvněte, které se dusí s rozevřenýma očima  a zkřivenými ústy v němém křiku hrůzy. Scénu sledují chlapci muslimské školy. Tato scéna je vzkaz uctívačů Alláha. Takhle vás ponížíme, až se stanete vy evropané našimi otroky. A promítl se mi křik davu mladých sluníčkářů: ,,Zveme vás imigranti k nám...otevíráme vám dvéře..., jsme s vámi solidární. A rudé trenýrky místo presidentské zástavy a heslo Pravda vítězí, které bylo svrženo tak, že onu presidentskou zástavu nikdo doposud nenašel. A pražští intelektuálové s rudými trenýrkami na klopě a slovy o svobodě.
Zapsal svědek Václav Lamr
21 Komentářů k Nebudeme otroky 17. listopadu 2015

 1. bantustan napsal:

  Hovno PRAVDA VÍTĚZÍ,seznámte se s historií,studentíci zez Plzně..Puvodní okultní název zněl PRAVDA BOŽÍ ZVÍTĚZÍ..Jenže zmetkové zednáři si to upravili po svém,pak ještě šoupli na Hrad zednářský OBELISK,který tam smrdí dosud a jiné podobné artefakty..Stepujete blbě s PRAVDA VÍTĚZÍ jako se symbolem NOT WAR,což je satanský symbol DETRUKKCE,nikoliv tedy ALGIZ...https://www.youtube.com/watch?v=ucmbz0nPKxQ

 2. Marie napsal:

  Akorat poradny chaos byly ty sleziny 17. listopadu v Praze.

  Chodit se tam s nekym hadat o kraviny, zatimco podstatna vec, tj. reseni nezaznelo ani jednou!

  Vyzyvat vladu k odchodu od mikrofonu je jako proleteni musky kolem hlavy. Je to NIC.

  Pane Vaclave, pekne jste naletel s tou , jak vy to nazyvate, "scenkou jako vzkazem uctivacu Alaha"! Vy opravdu nevidite, ze vrazda podle zakonu Saria se v zemich, kde funguje, tresta smrti? Ze je to provokace tech, kteri se za muslimy jenom vydavaji? Opravdu vam to nedojde???

  Kdo to je, ktery I za toto nese odpovednost, jsou presne ti, kteri to plati! SIOZIDI.
  Proc myslite, ze zvou ty imigranty k nam, aby za ne udelali tu spinavou praci se nas zbavit! Zvou je a slibuji jim zajisteni, ktere jim nedaji a ani nemohou dat, aniz by nas obrali uplne o vsechno, takze mala matematika.
  Budou nas likvidovat ze vzteku, ze byli obelhani a budou bez prostredku, tak si je vemou jakymkoliv zpusobem. To neni o Alahovi, ale o pudu sebezachovy.

  A Zeman? Vzdyt je to jejich clovek! Kope za zidy, ne za nas. Proto ty nic nerikajici kecy,"ja je nezval"...Kdyz budou mit lidi stale nadeji, ze za ne nekdo kope a vyresi tento problem, sami nebudou delat nic a o to v cele teto hre jde!
  Uplne zasnu nad naivitou lidi, kteri mi dokazi napsat, ze Zeman jen ceka na pravou chvili! Kravina. Ta prava chvile uz bezi!

  Vystoupili se svou reci I svedkove, co se deje v Nemecku, uz to by melo byt dostatecnym duvodem pro presidenta vyhlasit stav ohrozeni zeme. Ale proc by to delal, kdyz mu lidi sezerou kecy o nazoru, ktery ma odlisny od medii. Je to k smichu a velka skoda, ze si lidi nechteji pripustit vaznost situace a poucit se z toho, co se deje v okolnich statech, ktere uz maji absorbovany spousty zfanatizovanych lidi ( nikoliv alahem, ale drogama a prislibem obrovskych majetku, ktere nam seberou, vcetne strechy nad hlavou a nakonec I zivoty).

  • Ekklesian napsal:

   To není zcela pravda. Muslim, když zabije křesťana, tak má nebe i s veškerou přislíbenou neřestí zaručené.

   Ono to i s tím zabitím není až tak pravda a hlavně je v jejich kultuře nevyvážené svědectví. Vysekat se při nerovnosti (muž-evropan je asi méně než jejich žena) stran lze téměř ze všeho.

   Na druhou stranu se muslimové mezi sebou jsou schopni vyrovnat, dobytkem či jiným majetkem. Ale pak imám klidně nařídí vše vrátit a dotyčného vyhnat, setnout, ukamenovat (to potká spíše ženy),...

   Když už píši.
   Neustále přehlížíte všichni jednu zásadní věc. Jakmile najdou muslimové svého vrchního imáma, tak mezi nimi přestanou rozpory (které si přinesly i do Evropy) a půjdou společně do svaté války.

   Kolich jich už USA pěstuje, nebo je už zvládají i chovat (zatím to tak nevypadá)?
   Třeba už také nějaké vlastní favority mají muslimové sami a jen o nich zatím Evropa a západní svět neslyšel.

   Myslím, že mnoho muslimů si říká, že promarnit takovouto šanci, kdy jsou v Evropě, svobodní a asi zajištění lépe než mnoho našich lidí, je hloupost.

   • Marie napsal:

    To tve presvedceni je zpusobeno pokrivenym vykladem Koranu. Pred par lety mi to vysvetloval Iranec a skutecne u nich nemuzes zabit krestana, ani zida, za kazdou vrazdu je trest smrti.

    V Iranu maji krestanske kostely I synagogy a dokonce maji zastoupeni v kongresu, procentem podle poctu obyvatel.

    Oni jedou podle Koranu neohnuteho. Ze se nekde od nej odklonuji, jak se jim hodi, to je vec druha. Zrovna tak se podivej na nasi Ustavu, co nam zarucuje a jak je primo vladou I presidentem porusovana.

    Nebezpeci vidim v tom, ze jde o zamerne povolovani jim cehokoliv, dokonce I vyhrozovat urezavanim hlav. Nauci-li je nekdo, ze mohou cokoliv chtit a dostanou to a pak jim to zatrhne, tak to dela proto, ze spoleha na tu situaci, kdy jim pak nastrci vudce, kteri je povedou branit sva prava a jedine takto by mohlo dojit k valkam z jejich strany. To je velke nebezpeci a myslim, ze I zamer.

    Velkou roli sehraje jejich ekonomicke podminky, ktere jim nejdriv nabidnou skvele a pak vezmou. To je cele hra s nami jako I s temi muslimy, z kterych pak nadelaji radikalni muslimy.

    SIO hadovina jako vysita. Neverim tomu, ze by zidi nechali muslimy vladnout, naopak oni nas potrebuji dostat proti sobe, abychom se vymlatili a usetrili jim praci...

    • Ekklesian napsal:

     Neznám korán (ani ho nehodlám studovat), znám jen vyprávění bývalých muslimů. Myslíš, že si vymýšlejí? Já ne!

     P.S.
     Občas lze pochopitelně zjistit i co a jak řeší muslimové mezi sebou. Je to v naprosté shodě s vyprávěním bývalých muslimů.

     Vy znáte stále ještě málo, jinak byste už dávno vřískali jinak a nečekali pořád co z toho v té Evropě bude.

     • Ekklesian napsal:

      Těmto základním věcem byl například učen známý Salman Hasan (z Iráku):
      - Nenávidět křesťany
      - Udělat vše proto aby zabil Židy
      - Všemi způsoby šířit islám
      - Nikdy nedůvěřovat křesťanům, protože jsou lháři, protože tvrdí že Ježíš Kristus byl ukřižovaný (a to je podle muslimů lež, považují ho za proroka)
      - Nevěřit Bibli křesťanů, protože není pravdivá
      - Vědět, že židé jsou horší než opice
      - Nenávidět každého kdo není muslim

      Jinak říká, že běhal za ženami (jako pes) a opíjel se. Mohamed se za něj přimluví. Když zabije křesťana půjde rovnou do ráje.

      Nevěřící dotekem muslima znečišťuje.

      Vzpomínka z dětství, kdy žil kvůli otcově práci mezi utečenými kurdy a hrál si s jejich dětmi. Musel si po příchodu domů třikrát umýt ruce, protože křesťané jsou špinavější jak prasata.

      Jeho setkání s ženou z křesťanské vesnice, které zabili celou rodinu.
      Po generace žili jako křesťanská rodina vedle muslimské rodiny, pekaře. Říkala pekaři strýčku a brala ho za druhého otce.
      Nemuseli mít peníze, vždy dostali chlab kolik potřebovali a on věděl, že ho vždy na konci měsíce zaplatí.
      Druhý den poté co k nim přišel islámský stát, jim chleba nedal (dětem), když přišla osobně tak ji ani nepozdravil, vyhnal ji se slovy že je nevěřící (to považujte i za projev nenávisti) a má vypadnout a ještě jí plivl do tváře.

      Irák byl podle něj obsazen klasicky, invazí muslimů - upchlíků (islám se totiž běžně šíří invazí).
      Muslimové mezi sebou bojovali, část našla útočiště a pokoj v Iráku. Když tam později (o 30 let) vpadli další muslimové z jihu, ti usazení jim ukázali jak funguje stát, armáda.
      Brzy pobili muže, ženy znásilnili (součást džihádu, tvorba další generace), do pěti generací bylo 50% Iráku muslimského, do 10 generací 70%, zbytek (Kurdové) museli padnout mečem.

      • Ekklesian napsal:

       Podle něj svými mešitami v Německu celému světu dopředu řekli "Německo je naše země, bude muslimské"!

      • Ekklesian napsal:

       Měla být, pro jistotu, zmíněna ještě jedna obecně známá věc, často zapomínaná.

       Lhát nemuslimovi není pro muslima hřích.

    • Ekklesian napsal:

     Myslím, že křesťany mají oficálně zapovězeno zabíjet kvůli nařízení Boha.

     Otec satanovi/odpůrci a ostatním démonům nedovoluje zabíjet žádné lidi. Přímo Křesťany mají povoleno zkoušet, ale ani vlas jim nebude zkřiven. Sebemenší poškození jim bude připočteno.

     Proto, pokud vůbec něco tak, démoni štvou jedny od Boha odpadlé lidi proti dalším odpadlým. Zabíjejí lidé a z vlastní vůle.

     Lidé tím od Boha odpadávají a to pravděpodobně značně nenávratně. Ať již svými činy, nebo smrtí po které již nemohou nic změnit.

     P.S.
     Pokud někdo věříte v očistec, tak zapomeňte. Neexistuje. Je to jen další lež, která vám znemožňuje jít správnou cestou.

 3. Josef napsal:

  Dobrý den. Nejdřív nám naši poslanci schválili tzv. církevní restituce a teď zase další výdaje na muslimy. Na to, že jsme podle statistiky 70%ní atheisté a vánoce máme v kalendáři jako státní svátek, jsou tato fakta velmi podivná. Že je naše pokrytecké křesťanství používáno jako argument proti omezování našich práv a svobod je trapné. Okultismem ke svobodě!?

 4. weissbach napsal:

  Především je třeba si uvědomit, že nejde o nic víc a o nic míň než o naše zotročení a totální likvidaci jako národa/ů/ pod kuratelou nadnárodní šmelinářské bandy, která si parceluje svět jako svou kořist. Momentálně nemáme /ve vládách/ v Evropě a ani u nás žádné politiky, kteří by hájili naše zájmy, ale jen prostitutky a zrádce, kteří pro své prebendy prodávají naši vlast. Kromě médií, která plně ovládají a řídí proti nám využívají agendu tzv. lidských práv, která ovšem jakákoli lidská i jiná práva upírá právě nám. Je to podvod a zlo v krystalické podobě. Jediná práva, která si musíme vybojovat zpět jsou občanská práva a rovnost před zákonem pro všechny. Žádná pozitivní diskriminace a další podvody sloužící k rozkladu lidské pospolitosti zevnitř.
  Nikdo cizí nemá právo nám určovat jak máme žít, koho máme nebo nemáme do svých domovů přijmout atd. Celá uprchlická krize je organizovaný podvod, který ma pod pláštíkem jakési pseudohumanity přivést 1% nejbohatších k majetku nás všech. V cestě jim stojí národní státy a tradiční kultury. Pokud na jejich podvod přistoupíme, dopadneme jako bezdomovci ve vlastní zemi, jako bezprávní otroci pod kuratelou nikým nevolených lidskoprávních náhončích-skutečných fašistů.
  To nesmíme nikdy dopustit i za cenu vlastního života. Život otroka je život stroje, živoření neslučitelné s životem skutečného člověka.
  Pryč se zrádci, ven z vězení národů i lidí - EU!!!
  Ti, kteří tuto likvidaci národů podporují patří před soud a do vězení podobně jako váleční zločinci zodpovědní za II.světovou válku /i když se tam nedostali všichni, zejména ti, co Hitlera financovali ze zámoří/.

 5. zed napsal:

  Oni nemají cíl zlikvidovat jednotlivé státy a národy jenom v Evropě. EU je prvním krokem a prubířským kamenem ne cestě podobné likvidace a sjednocení národů na celém světě a zavedení celosvětové totalitně otrokářské diktatury - Nového světového řádu NWO. Bilderbergterorista Trichet, někdejší šéf ECB, řekl překvapené reportérce zcela otevřeně, že pokud selže experiment EU, nebude ani NWO. Rusko se za Putina tomuto vývoji brání a proto je dehonestováno a démonizováno.

  • Jaris napsal:

   zed, tak to je bomba! EU jako experiment? To je tedy sprostota prvniho radu! Co si ti smradi vubec dovoluji? Az se ti biderbergsti opet nekde sejdou hezky spolecne se zradlem se prohybajicich se stolu, chtelo by na to misto hodit jednu poradnou moderni ruskou raketu, aby po tech zmetcich a darmozroutech nezustal nez popel.

 6. hel napsal:

  Občané většinově žádají uzavření hranic..a jak to vypadá ještě dnes na hranicích Schengenu ? NEUVĚŘITELNÉ! Eu zcela rezignovala na plnění svých funkcí....http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386888-eu-mluvi-o-uprchlicich-ale-na-lesbu-po-ni-neni-ani-stopa-vse-oddrou-dobrovolnici.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!