Další zajímavá videa ze 17.11.2015 v Praze

demo-vlajky

Několik dalších zajímavých videozáznamů ze 17. listopadu 2015 z různých míst, od různých autorů z různých názorových proudů.

Miloslav Sládek zachycen před Albertovem aktivisty z levicového týdeníku A2Larm:

Dlouholetý bojovník za svobodu a demokracii Pavel Matějka šel bojovat na PČR OŘ Praha I – MOP Letná, Františka Křížka 735/24, Praha 7, za propuštění Jirky Černohorského, krátce poté byl Jirka propuštěn. Jiří Černohorský byl zadržen na demonstraci před úřadem vlády, která byla protiprávně rozehnána těžkooděnci Demonstrace byla oficiálně nahlášena do 20:00, těžkooděnci z řad PČR ji rozehnali krátce před 19. hodinou.

Václavák, náměstí Republiky, Tomáše Ortela, Staromák průvod neuvěřitelného množství lidí, kterým není jedno že se Evropa islamizuje, Klárov kde mluvil Sládek a závěrem pochod na vládu.

Policie zasahuje před Úřadem vlády

DEMONSTRACE NA KLÁROVĚ – Miroslav Sládek

DEMONSTRACE NA KLÁROVĚ – Jirka Černohorský

Megademonstrace Praha 17. 11. 2015 – Nám Republiky

Megademonstrace Praha 17. 11. 2015 – Úřad vlády

Kaputin vyčistil Albertov po Zemanovi. Vydrhnul hnědou špínu. :-D

Závěr vystoupení Tomáše Ortela na Náměstí Republiky v Praze 17. listopadu.2015

Hádka demonstrantů na Václaváku

Petr Loucký – redaktor Infowars.cz na Klárově:

Zásah policie před Úřadem vlády od DVTV:

Dvě totality stačily – akce spolku Publicum Commodum k 17 listopadu

Jaký byl 17. listopad v Praze

Lukáš Jelínek komentuje Miloše Zemana neuvěřitelný 17. listopad 2015.
19 Komentářů k Další zajímavá videa ze 17.11.2015 v Praze

 1. hel napsal:

  děkuji, děkuji, děkuji..za všechna videa i za účast tolika lidí..jen tak dál…to by bylo, aby ta PRAVDA a láska nezvítězily nad lží a nenávistí ;-))…myslím skutečnou pravdu a lásku, ne jejich napodobeniny

  • ivana napsal:

   Tak jak to řekl pan Miroslav Sládek: Jediné řešení je revoluce, na jiná řešení už není čas!
   Je to naše jediná šance něco ještě změnit, než nastanou nevratné změny. Musíme se všichni sjednotit, zapomenout na všechny sváry mezi sebou a podporovat pana prezidenta, který pojmenovává věci pravými jmény.

   • Jaris napsal:

    Zeman pouze pojmenovava??? :( :( Ale to nemusi, to prece vime vsichni a rikame to taky nahlas.Nejsme prece na hlavu padli! Je treba, aby se konecne rozkyval a neco podniknul. Ciny jsou treba, ciny, Ivano! Treba Zeman jeste zazari a prekvapi.

    • ivana napsal:

     Opravdu to víme všichni? A kolik nás asi tak je, co to víme a říkáme to nahlas? 17.listopadu se nás teda v ulicích a na náměstích moc nesešlo. A ohledně Zemana bych to řekla asi tak: každý generál před bitvou se nejdříve ujistí o tom, jak velké má vojsko. Já si myslím, že ten správný čas ještě nenastal, protože je mezi námi stále ještě mnoho lidí, kterým vůbec nedochází, co se děje a jak je situace vážná.

   • Paul Durham napsal:

    mein gott , sládka znám a je to spící agent, který je probuzen pokud je třeba, aby odvedl napětí pěkně do uzemnění. Toho měli vykopat.

   • flajster napsal:

    len tak mimochodom…vie niekto povedať čo sa stalo s Miroslavom Sladkom že už o ňom nie je nič počuť (aspoň na Slovensku)? Škoda že ho vtedy Havloidiotizmus zadupal…dnes takýto bojovník chybí aj napriek tomu že sú tu noví ako napr. Jirka Černohorsky.

    • Žabák napsal:

     Sládek přestal fungovat, když se začaly utahovat šrouby demokracie. Média a ostatní strany se do nich pustili a podařilo se odradit lidi aby je volili. Byla ještě spací doba a Sládek byl takový exot, něco jako váš Slota. Ale stejně jako ten Slota často říkal nahlas věci, který ostatní nebyli schopný uprdnout ani doma, natož venku.

 2. Bogus Sobotka napsal:

  To se fakt chcete opirat o tyhle bezvyznamne protesty v poctu maximalne par tisice lidi???

  Az vas bude tolik jak na Letenske plani v roce ’89 tak pak muzete mluvit o nake revoluci , vy zakomplexovani a nesnasenlivy mikrospolecek ruznych populistickych loutecek :D
  Jen se musim smat ,ze za „cesky lid“ mluvi recky imigrant Konvicka a asiaticky misenec Okamura (Korea/Japonec/Cech)
  A ty vase bezvyznamne protesty toho vaseho protege Bartose pred americkou ambasadou na kterou svitil jsou k pousmani.
  I ty vase stranky cte maximalne 1500 ctenaru, takze jakym pravem mluvite za cesky lid??

  Jen pro vasi informovanost, takhle vypadal hlas lidu!!! v roce 1989!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=yxmthRAIrGM

  Kdepak jste chudaci udelali chybu???? :D

  • Paul Durham napsal:

   Je brzy, ale díky vám sobotkům se časem vaše přání o hlasu lidu vyplní. Chytrému napověz, hloupého kopni. Lid není chytrý a tak čeká na váš kopanec. Brzy se dočká.

  • weissbach napsal:

   To samé si myslelo spousta chytrolínů, než je posadili do lavic v Norimberku. Určitě si to myslel i Heydrich, Moravec…

  • Boyar napsal:

   a ty jsi z jake skupiny bogusy ? neustale pises o druhych ale jeste ani jednopu jsi uprimne nenapsal nic o sobe a o tve skupine ..

  • Geri napsal:

   Joana: lembro-me de ver em casa da minha avó uma colcha de barras em chita azul lie.n­ssima..ddevÃ-se ter perdido após o seu falecimento :-(Rita: deve ter medo que fujas dali com uma peça de tecido debaixo do braço!!!

  • Breton származású lakótársammal csináltunk fart! Annyi különbséggel, hogy semmit nem fÅ‘ztünk, csak összekevertük, és az aszalt szilvákat a tetején úsztattuk.Hú, de kedvet kaptam!

 3. Pavel Matějka – ZDRAVÝ ROZUM !

  Za vlast, svá práva, morálku a prosperitu. Za šťastný život nás i našich dětí.
  Přestaňte se nálepkovat a vystupovat za politické strany! Není zde čas si dělat z bídy našeho státu, volební politickou kampaň. Zde jde o každého z nás bez rozdílu!!! Spojme se a vystupujme, jako národ!
  Jeden za všechny! Všichni za jednoho! Pavel Matějka

  https://www.youtube.com/watch?v=uD-mLGtW_kc&feature=youtu.be

 4. Groda napsal:

  Bogus Sobotka-mluví za nás Okamura,protože ty a naše zkorumpovaná vláda mluvíte za západní zájmy…naši republiku jste prodali jako za hitlera vy jste zodpovědní za to,co se tu děje,tak si to poslechněte,co o vás smýšlí lidé této země..ne vaší ta vam už nepatří jste zaprodanci a táhněte do americké prdele a už se neserte do národa,který jste zaprodali vy fašisti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!