Otevřenými branami: Nucená kolektivní sebevražda evropských národů

OPENGATES-1764x700

20ti minutové video naplněné záběry agresivní vlny přistěhovalců, informacemi o růstu přistěhovaleckých komunit v západní Evropě společně s růstem kriminality, prohlášení muslimů o chystané nadvládě nad Evropou a úsilí multikulturalistů o trestání protestujících Evropanů.

Text u videa:

Jeden francouzský skladatel prohlásil, že video je „plné lží“ a o jeden den později bylo 128 civilistů zavražděno Islamisty v Paříži. Udržujte vaše domy, vaše rodiny a vaše drahé v bezpečí, pokud žijete v Evropě. Přeji vám co nejvíce štěstí do budoucnosti, protože se blíží těžké časy.

„Národ může přežít své blázny a své ctižádostivce. Ale nemůže přežít zradu, vycházející zevnitř. Nepřítel před vraty je méně hrozivý, protože své záměry veřejně inzeruje.“

-Marcus Tullius Cicero, 106-143 před Kristem

Jste svědky toho, co bude ukazováno budoucím generacím jako vysvětlení důvodů pro pád impéria. Se současným přílivem emigrace a spolu se snižující se porodností původních Evropanů jsme předurčeni k tomu, abychom se stali menšinou v našich vlastních zemích během několika desetiletí. To se už dnes děje v mnoha evropských větších městech.

Evropané skutečně ztratili právo na existenci jako kultura a národy v jejich vlastních domovinách a čeká je vymření.

Miliony mladých muslimských mužů opustily rodiny, zaplatili tisíce euro nebo dolarů kriminálním převaděčům, aby se dostali do bohatých národů jako jsou Německo, nebo Švédsko, kde doufají získat lepší život na úkor tamějších daňových poplatníků.

Pouze zlomek z nich jsou ze Sýrie. Přicházejí hromadně, bez jakýchkoliv dokumentů a bez právoplatného nároku na azyl. Ženy a děti jsou zřídkakdy vidět, s výjimkou ojedinělých uplakaných historek, přenášených médii.

Odpor rodilých Evropanů, kteří odmítají předat země jejich předků těmto často radikálním a kriminálním muslimským cizincům je označován jako „nenávistný,“ „rasistický“ a dokonce „Nacistický.“

Hladina kulturní, morální a politické zkázy, spojená s rovnostářskými a marxistickými ideologiemi docílila výše, o jaké by sovětská NKVD nikdy ani nesnila. Rovnoprávnost a tolerance jsou lži, které neslouží nikomu než několika málo vybraným jedincům.

Levičáci, převážně organizovaní sionistickými zájmy, ničí naše země zevnitř. Patriotismus, ten nejzákladnější a nejpodstatnější rys každého národa, který chce přežít, se stává něčím, za co se máme stydět.

Feminismus zničil rodinné hodnoty a porodnost. Zdravý nacionalismus byl nahrazen kulturou viny, sebe-nenávisti, apatie, degenerovanosti a patologické nestrannosti. Je nám řečeno, že máme vítat „rozmanitost“, ale ve skutečnosti toto znamená, že namísto celosvětové menšiny se Evropané mají zároveň stát menšinou v jejich vlastních zemích. Žádná civilizovaná společnost se nemůže co do porodnosti rovnat emigrantům ze zaostalých zemí, obzvláště když jejich hlavní záměr je začlenění namísto přizpůsobení. Takové společenství přináší jen bídu, kriminalitu a radikalismus.

Multi-kulturalismus ještě nikdy nefungoval v lidské historii nikde na světě. Pokud věříte opaku, klamete sami sebe. Ve skutečnosti, (multi-kulturalismus) je důvodem každého velkého konfliktu.

Kriminální činy, způsobené Evropskou unií proti Evropanům jsou přímo v rozporu s „Úmluvou o genocidě“ Spojených národů (OSN) z r. 1948, Odstavec II: (c) Záměrné působení na skupinové podmínky života, plánované k jeho fyzickému zničení ať už jako celku, nebo jeho části; (d) Zavádění opatření za účelem snižování porodnosti skupiny; (e) Násilné přemísťování dětí jedné skupiny do skupiny druhé.

Kvůli této nespravedlnosti, pravicové strany všude v Evropě získávají ohromující množství podpory a v některých zemích se stávají těmi největšími stranami.

Každý Evropan, který nepovstane, aby bránil svoji zemi před cizí invazí jen proto, že se bojí slovního napadení, si tuto zemi nezasluhuje.

Ve většině evropských zemích je stále ještě možnost neskončit ve vězení kvůli politickému názoru, ale toto se brzy změní. Nebuďte lhostejní, nebuďte slabí. Buďte takoví, abyste mohli být hrdí na to, že jste Evropané.

Publikováno 9. listopadu 2015

Požadavky na autorská práva k tomuto videu bylo možno obejít tím, že některé zvukové části byly odstraněny.

Film i se zvukem je možno najít zde: http://www.breitbart.com/london/2015/11/11/watch-anti-migrant-video-going-viral-across-europe/
26 Komentářů k Otevřenými branami: Nucená kolektivní sebevražda evropských národů

 1. proud napsal:

  Dneska uz se nazejva vypocitava a umyslna vrazda takzvanou nucenou sebevrazdou?……hmmmm….

 2. Benzin Petrojejovič Naftěnko napsal:

  Ten slavnej „multikukturalismus“ v konečném důsledku naprosto v rozporu s tvrzením jeho prosazovatelů skutečnou rozdílnost nemilosrdně zlikviduje a přetvoří v jeden košer islámský „algemajneŠajze Eintopf“….

  • pražská vlaštovka napsal:

   Samozřejmě!!!!to bohužel není ,milý Naftěnko,žádná novinka!ale i tak je potěšující,že se to alespoň ví!
   j.

  • proud napsal:

   Urcite by bylo dobry napsat co to vlastne multikulti je a za jakejch podminek vubec muze existovat.A to z prakticky,dlouholety zkusenosti USA.Multikulti muze existovat pouze pod neustalym dohledem 24/7 policie ktera je celej cas doslova na kazdym rohu,jak je to tam bezny.Jinak by si tam oni spokojeny a pokojni obyvatele v momente urezali navzajem hlavy.Je zajimavy,ze tohle uz oni zastanci multikulti zamlcujou a nediskutujou to.Lidi jeste dlouho nejsou a nebudou zrali zit vedle sebe bez hranic a dozoru,protoze jsou orwellovskym stadem ovcanu,lehce ovlivnitelny ruznejma nabozenstvima a -ismama.Prosta pravda.

 3. Louskacek napsal:

  jde to neak moc rychle, a zacinam byt nasranejsi cim dal vic

 4. Ikema Monika napsal:

  Evropanem nemůže byt každy kdo se rozhodne jim byt !! Otom kdo bude Evropan musi rozhodovat Evropa sama a kazda zeme vni svobodným hlasováním! Jestli se nenaucime řídit sami budou snami řídit druzí !!!

  • proud napsal:

   Zapomina se na zakladni vec,kdyz chces nekym byt,musis se jim nejdriv jako prisedsi host stat ty sam od sebe,prijmout domaci zvyky a zakony,nebo bejt minimalne neutralni,to kym chces bejt,jinak se tam vubec necpi! Logickej a kazdymu jasnej,normalni zaver.Cokoliv ostatniho je zjevnej umysl napachat skody,okupace.

 5. Jaris napsal:

  Tedy to video je desive. Neni to jen zly sen, ale hroziva skutecnost. Nerozumim vsak jedne veci, ze se Evropane nebrani, ze nechaji jen tak ty svoje zradcovske vlady stale fungovat. Jak je mozne, ze takovi gauneri jako je Schulz,Juncker, Hollande, Merkelova, Spectre(ta ku..a ve Svedsku, co se chlubi, ze zidi jsou ti ve vedeni, kteri propaguji multi kulti a ze to tak musi byt), jak to, ze tyhle zrudy a nicitele evropske spolecnosti jsou jeste nazivu? To se nekde nenajde nejaky „sniper“, aby ty zidovske svine oddelal? Kdyz jeste vidim navic ty priblble Nemce jak ty primitivni „bubus muslmanus“ vitaji, tak nemam vztek na utecence, ale na ty bile priblbliky a v duchu si rikam, patri jim to! To video mi zdvihlo tlak!

  • to je jedno napsal:

   Nu, proč se Evropané nebrání svému budoucímu „superholokaustu“? Dostávali po desítky let různé jedy, jako: „Genderismus“, „Feminismus“, „Multi-kulti výchova na školách“, „Kult zábavy a nestarání se o okolí“, apod. Jak jistě víte, s jedy je to takto: když někoho zraníte, třeba nožem, teče hodně krve, dotyčný je v šoku, ale jedná – utíká, křičí, brání se…, ale když někoho potají otrávíte, dotyčný si kolikrát působení jedu ani nevšimne a umírá. A navíc jsou zde mnohé jedy, jichž stačí opravdu nenápadné množství na to, aby působily. Nu, a tak naše civilizace byla otrávena „neomarxistickými“ (z prostředí kulturního marxismu Frankfurtské školy – hlavní domov klanu Ročildů) jedy. A aby bylo zajištěno, že to Evropa nepřežije, kdosi na ní vypustil milióny imigrantů, kteří otrávenou a tudíž bezvědomou Evropu mají podříznout. Podřezávače pak nečeká taky nic pěkného. Ti se stanou nakonec stejně neplodní (navzdory jejich sebevědomým vyhlašováním v mešitách…) a budou ve velkém po roce 2030 umírat na rakovinu. Neb takový plán mají globální elity. Stačí si jen poskládat mozaiku, a víme, že dotyční muslimští imigranti pilně pracují na sebezkáze.

 6. Kandela napsal:

  Němci se brání jak mohou, ale na nic jim to není. Zločinná vláda své vlastní lidi prostě ignoruje. To vítání na nádražích, to jsou většinou herci. V Americe to stejné, např. při skandálu kolem Sandy Hook školy, to byli všecko herci. Ve skutečnosti, nikdo nedokázal, že se v té škole opravdu něco stalo! Zrovna teď vyšlo nové video, jak do Ameriky tajně dovážejí Muslimy pomocí UPS dopravních letadel. Při jednom takovém incidentu, 30 autobusů „Homeland Security“ je odváželo, což činí asi 1500 lidi. Video nestojí za nic, dejte si text do google-překladače.
  http://right.is/politics/2015/11/false-flag-alert-obama-caught-smuggling-in-refugees-on-ups-planes-video-46217.html

 7. Carlos IV napsal:

  Kandela – no to je sok ale veril bych tomu. Oproti tomu Vam se Homelandak podiva s prominutim i do (_!_) a jeste mu musite dat vsechny osob. udaje (vcetne kvalifikace). A pak vam na rozloucenou ukradne slunecni brejle jako se to stalo mne (a nejen mne – jak jsem pozdeji zjistil :-).

 8. Carlos IV napsal:

  Jedna z pricin islamizace Evropy za kterou si muzeme sami. A jeste to ten zkurv*ny mainstream PROPAGUJE.
  http://zena.centrum.cz/deti/zajimavosti/clanek.phtml?id=810257#utm_source=centrumHP&utm_medium=stylebox&utm_content=A&utm_term=position-2

  • Jaris napsal:

   Carlosi, ten clanek vystihuje sobecke a nezdrave do sebe zahledene lidi. Nastesti jich neni moc. Deti jsou dar zivota. Je nadherne videt jejich vyvoj od narozeni, prvnich krucku, prvni pronesena slova az do dospelosti,kdy se z nich stanou krasni mladi lide, kteri se rozleti do sveta. To je kolobeh zivota a tak to ma byt. Zustane po vas novy zivot, dalsi generace, ktere predate klic od domova. Ti narcisovi jedinci jsou proste jalovi lide.

 9. Carlos IV napsal:

  Jaris – souhlas. Nelze pausalizovat. ale faktem je, ze zapadni svet sviraji existencni problemy daleko vice a tim padem otazky kariery (zejmena u zen) jsou dnes prioritou. V onech „mene rozvinutych zemich“ (uziju-li vzite fraze) tomu tak neni. V islamskych zemich paradoxne rodinu podporuji (pokud tam zrovna neni valka nebo barevna revoluce :-( a vysledek je zrejmy (ted nemyslim fakt, ze muslim muze mit az 4 manzelky – to je jen vysada blizkovychodnich sejchu a ani to jim neni dost :-)

  • Kandela napsal:

   Ten pravý důvod pro islamizaci Evropy je snaha o vyhubení bílé rasy, copak to nevidíte? K tomu stejnému účelu byly ty dvě hrozné války a i to, že dneska vám sociálka nedá příspěvky na děti, ale mnohým jiným ano. A ten značně arogantní článek na který Carlos dává linku je propanda toho stejného. Bílí, ti zakladatelé všeho, co je pokrokové, nositelé kultury, vynálezci a vylepšovatelé jsou příliš velká konkurence pro ty, kteří nám tajně vládnou. A tak nás zkoušejí vyhubit a my jim na to kýveme!?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!