Televizní magazín – 25.11.2015

cntvmagPorošenko a Jaceňuk zakázali dodávky potravin a elektřiny na Krym - PUTIN OSTŘE REAGUJE NA SESTŘELENÍ RUSKÉ STÍHAČKY A PŘEDLOŽIL NEPŘÍJEMNÁ FAKTA O ROPĚ A TERORISTECH V TURECKU - Další rána pro Rusko: Syrští povstalci sestřelili vrtulník pátrající po pilotech - Konec všem dohadům o tom, na čí straně v boji proti světovému zlu stojí Turecko - série obrázků o novém členovi evropské rodiny - NAD DOPISY DIVÁKŮ - Jiří Jiskra se vyjádřil
6 Komentářů k Televizní magazín – 25.11.2015

 1. Ruda napsal:

  PŘIDÁVÁM VIDEO O MUČENÉM A POTÉ ZAVRAŽDĚNÝM RUSKÉM PILOTOVI .JDE O DALŠÍ SVĚDECTVÍ VRAŽDĚNÍ TURKY,A TURKMENY.VŠICHNI JSOU VIDĚNY SVÝM VŮDCEM OBAMOU JAKO TI MÍRNÍ.POZOR,JE TO HROZNÉ.-----https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=cs&prev=search&rurl=translate.google.cz&sl=el&u=http://dimpenews.com/2015/11/24/%25CE%25BF-%25CF%2581%25CF%2589%2

 2. WIKINGER Petr napsal:

  MILÍ PŘÁTELÉ Z NEZÁVISLÉ TELEVIZE.ZKUSTE SE PODÍVAT NA NÁRODNÍ WEBY,KDE VZNIKAJÍ PRVNÍ HNUTÍ OBČANŮ VOLIČŮ

  Špatnému vývoji v ČR měly zabránit polit.strany.To se však nestalo a nestane.Ony totiž po volbách VŽDY desertují na pozice PENÍZE JSOU AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ a nechají ty,kteři je zvolili bez jakékoli ochrany.Tak se stalo,že polit.třidě v rabování republiky nestojí v cestě ŽÁDNÝ robustní protivník.
  Při volbách jsou totiž voličům ukradeny hlasy a tedy i jejich moc falešnými sliby a domorodci-voliči jsou přinuceni volit jejich vadnými zákony stále stejné křiváky.

  Na http://www.novarepublika.cz je moc pěkné hnutí HzNR-tedy Hnutí za Novou Republiku.To má v Programu jen jediný bod,ovšem stojí za to ho tady jmenovat

  SJEDNOCENĚ PORADÍME POLITICKÝM STRANÁM TAK, ABY VŠECHNY ZVÍTĚZILY VE VOLBÁCH.

  Tady totiž nestači volat,aby se všichni borci sjedntili.To totiž NIKDY neudělají protože neví na čem.Ne nadarmo vzniká dalši prima síla a sice VzV tedy Voliči za Voliče a ta přátelé drži v náruči DESATERO VOLIČE pro připad,že by polit.strany nechtěly ve volbách zvítězit a předaly by tu vládu svým voličům,kteři se možná šikují zorganizovat a zvolit sami sebe.Ostatně at tady ti rozdurdění aktivistě napíšou co mají proti PRVNÍMU PŘIKÁZÁNÍ DESATERA VOLIČE,které zní.

  INICIALIZACE SYSTÉMU PŘIMÉ VZAJEMNÉ VÝMĚNY INFORMACÍ MEZI VOLIČI A POLIT.STRANAMI OTEVŘENÍM ZABLOKO

 3. WIKINGER Petr napsal:

  AKTIVISTÉ Z OSV-TEDY OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ

  jak vidíte z přispěvku nahoře, zaživají prima teror.Vždy se objeví virus a nedá ani dokončit ty pekelně revoluční myšlenky,které utne jako salám ,což vidíte nyni nahoře ,kde patři.
  -ZABLOKOVANÝCH DISKUZNÍCH RUBRIK NA JEJICH STRANICKÝCH WEBECH,ABY PRÝ TEN DIALOG S LŮZOU NENASTAL.Když se OSV aktivisté ptali co se tam tedy vlastně děje, dostali zajimavou odpověd. Diversanti ve vedeních stran,které ve volbách zvítězit nechtějí ,poručili těm prý přecedům,aby TY RUBRIKY NA WEBECH KTERÉ JIM PLATÍME MY OVČANÉ zablokli.Prý by se MOHLY STRANY dozvědět nepěkné věci,co si o nich občané-voliči myslí a proto je mají posílat do tzv.lampárny tj na FACEBOOK,kde si mohou psát co chtěji a to DONEKONEČNA.

 4. weissbach napsal:

  Tento díl dost masochistický... Prosil bych méně vysvětlování, omlouvání a vlastních komentářů. Vylézají z toho zmatenosti a nesmysly.

 5. WIKINGER Petr napsal:

  OSV DOSTÁVÁ PŘIPISY,ŽE ZDEJŠI ČLÁNKY SICE POPISUJÍ TU KATASTROFU VYRÁBĚNOU NÁMI PODLE VADNÝCH ZÁKONŮ ZVOLENOU

  POLIT.TŘIDOU,avšak téměř nikdo nenavrhuje praktické návrhy jak to řešit.Ano víme,že občané jsou ještě pořád zvyklí,že to za ně mají prý řešit polit.strany.TOTO OČEKÁVÁNÍ TRVÁ ČTVRTSTOLETÍ a nic se nezměnilo a nezmění. Situace se stále více zhoršuje.Není daleko doba,kdy naši mladi neosráči z mami hotelů, budou panem ANO BUDE LÍP povoláni brzy i se svými přitelkyněmi pod pásy tanků rozzuřené ruské námořní pěchoty,aby tam bojovali za fašisty z KYJEVA a tak splnili svou vlasteneckou povinnost k ČR a to hned po schálení zákona o odvodu,který si už připravuje náš ministr války,jehož snem je znovu si zahrát ve filmu RADŠI DALEKO OD MOSKVY v kostýmu prchajícího králíka.

  Mám zdejšim autorům a diskutérům sdělit,že klidně mohou na konci svých článků psát návrhy řešení,protože nepomůže v diskuzích hartusit nad úspěchy křiváků z naši polit třídy.

  KDYBY NEVĚDĚLI JAK NA TO pak si v klidu mohou přečist na př
  http://www.novarepublika.cz/2015/11/zeman-pravomoci-nepotrebuje-moc-ma.html kde je dokonce hezký dopis,jak řešit ty věřicí,kteři nás budou učit arabsky a zavedou ty své samopalníky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!