OHLÁŠENO ZAPOJENÍ RUSKÝCH VOJSK DO BOJŮ U LATAKIE A ALEPPA

jVwhCS0vI0A-238x338-211x300Ruské síly zaútočily na pozice rebelů v Sakhl al-Gab mezi Latakií a Idlibem v severní Sýrii. Do útoku se zapojily ruské síly až o síle batalionu. Návrší držené rebely bylo vystaveno těžkému dělostřeleckému bombardování pomocí houfnic a raketometů. Ruské síly měly rovněž letecké krytí letounem Su-25M.

Do pozemní operace se zapojila ruská Námořní pěchota podporovaná tanky T-90 MBT a bojovými vozidly pěchoty BTR-80 (BTR-82?) APC.

Vydobyté pozice jsou v tomto okamžiku obsazeny ruskými a syrskými silami.

Syrští provládní žurnalisté potvrzují, že ruská pozemní vojska provedla operace i u Aleppa.

Komentář od J. Hawka: Zatím není možnost zjistit, jsou-li tyto zprávy pravdivé, ale je pravděpodobnější, že ruské pozemní jednotky se bojů fakt účastní, než naopak. Ty obrázky tanků T-90 MBT na trajlerech, které se používají spíše při dlouhých přemisťováních než při bezpečnostních operacích přímo v blízkosti letiště Khemeimin, naznačují, že pozemní složka ruských vojsk se už neomezuje jen na prostředí ruských námořních a leteckých základen v Sýrii. Tento vývoj je v souladu s přípravami ohlášenými v aktualizaci stavu Ruské vojenské mapy a se skutečností, že Syrská armáda není moc na šokové úderné zteče, což ale pak snižuje účinek ruského leteckého či dělostřeleckého bombardování. Jakmile bude moci ve vybraných sektorech fronty začít operovat pár bojových seskupení posílených batalionů jako „síly mimořádného nasazení“, tak budou mít na celkovou situaci vliv neúměrně převyšující jejich počty (a ve skutečnosti jsme něco podobného spatřili i během zimních bojů 2014/15 na Donbase), přičemž Syrská armáda, „pravidelné síly“, bude držet obsazená území, povede obranné operace a bude vytvářet podmínky vhodné k nasazení ruských úderných jednotek.

Původně vystaveno na military-informant.com;

Zdroj: http://southfront.org/russian-ground-troops-reported-in-battle-in-syria/
32 Komentářů k OHLÁŠENO ZAPOJENÍ RUSKÝCH VOJSK DO BOJŮ U LATAKIE A ALEPPA

 1. proud napsal:

  Jinymi slovy,proste na to syrska armada nema "bunky",ony jsou tam v tech koncich ty armady proste podobny ve strategiich......vrhnout se proste nekam jako kobylky a pocetni prevahou to udolat a obsadit,tim jejich umeni obrazne konci.Jenze valka se uz vede davno trochu jinak :-).Nez je nechat to kazit,vymysleli to Rusove takhle lip,aspon muzou fofrem dopredu a nebudou se jim kluci muslimsky plist pod nohama:-).

  • Hansen napsal:

   Tu mas nieco o genetike:

   1400 rokov šľachtenia

   (Tento problém sa týka aj populácie Rómov!)

   Napísané trénerom pilotov Lockheed: "V dobe odovzdávania programu lietadiel KV-107 a C-130 s Lockheed, sme objavili že väčšina Arabských kandidátov - pilotov, mali veľmi limitované nočné videnie, dokonca i keď bola jasná noc a Mesiac bol v plnom splne. Tréning išiel veľmi pomaly. Niektorí mali veľmi slabú pamäť a potrebovali aby sa im stále pripomínalo čo bolo povedané včera. Americkí a britskí inštruktori boli veľmi rýchlo z toho vyhorení. Trvalo to niekoľko rokov pokiaľ arabskí piloti mohli lietať C-130 v tme bezpečne. Spýtajte sa námorných, leteckých inštruktorov čo trénovali vojakov z Iraku, špeciálne z Afganistanu, povedali by - sprostejší ako domáci vôl - kuku."

   Nasleduje informácia o výskume:

   Obrovský problém pre moslimov sú príbuzenské pokrvné vzťahy

   Nikolai Sennels je Dánsky psychológ ktorý urobil veľmi veľký výskum na malo známom -probléme moslimského sveta: katastrofálne dôsledky pokrvného príbuzenstva ktoré prináša manželstvo medzi prvými bratrancami. Toto praktizovanie, ktoré bolo zakázane ako židovsko-kresťanská tradícia od čias Mojžiša, bolo dovolené Mohamedom, a už je to praktizované v 50-tich generáciách (1400 rokov) v moslimskom spoločenstve.

   Praktizovanie pokrvných zväzkov u Moslimov nikdy neskončí, odkedy je Mohamed príklad a autorita vo všetkých veciach, vrátane manželstiev. Masívne pokrvné kríženie v moslimskej kultúre spôsobilo neopraviteľnú škodu na moslimskej genetike, vrátane extenzívnej škody na inteligencii, normálnosti a zdraví.

   Podľa Sennelsa, u skoro polovice všetkých moslimov je pokrvná príbuznosť. V Pakistane je to skoro 70%, dokonca v Anglicku viac ako polovica Paki emigrantov sú priama sesternica a bratanec v manželstve, v Dánsku je to 40 % Paki.

   Čísla sú rovnako zničujúce v Ďalších dôležitých moslimských krajinách, 67% v Saudskej Arábii, 64% v Jordánsku a Kuvajte, 63% Sudán, 60% v Iraku, 54% v Arabských Emirátoch a Katare.

   I keď Paki predstavujú 3% narodených deti v Anglicku, podieľajú sa na 33% genetických defektov. Risk ktorý sa vola autosomal recessive disorders ako cystic fibrosis a spinal muscular atrophy je 18x vyšší a risk úmrtia vďaka deformáciám je 10x vyšší. Iné negatívne následky pokrvného vzťahu obsahuje 100% zvýšenie riskantného pôrodu a 50% možnosť že dieťa zomrie počas pôrodu.

   Znížená inteligencia ma katastrofálne následky pre moslimské pokrvné manželstvá.

   Podľa Sennelsa, výskum ukazuje že deti z týchto manželstiev strácajú 10-16 bodov IQ že schopnosti sú omnoho nižšie u pokrvných detí. Risk ze budú mať IQ menej ako 70 bodov, oficiálna hranica pred debilitu sa zvyšuje o neuveriteľných 400% u deti keď sú z manželstva blízkych pokrvných. (Podobný efekt bol v dynastiách Faraónov v Egypte a tiež v Anglickej kráľovskej rodine, keď pokrvné príbuzenské vzťahy praktizované určitú dobu.

   V Dánsku ne-západní emigranti prepadnú viac ako 300% v teste inteligencie pre prijatie do armády.

   Sennels hovorí že "schopnosť získania vedomosti a abstraktne myslenie v islamskom svete je jednoducho nižšia".

   Poznamenal že v Arabskom svete preložia len 330 kníh do roka, čo je asi 20% čo sa preloží v Grécku. Za 1200 rokov islamu len 100 tisíc kníh bolo preložených do arabčiny, čo je toľko čo preložia v Španielsku za jeden rok!

   Sedem z desiatich Turkov dokonca nikdy nečítali knihu! Sennels poznamenáva že tieto ťažkosti spôsobujú neúspešnosť v Západnom svete. Znížené IQ spolu s náboženstvom čo odmieta kritické myslenie určite spôsobuje neúspešnosť uplatniť sa v pokročilom svete.

   Len 9 moslimov vyhralo Nobelovu cenu, z toho 5 Nobelovu cenu mieru. Podľa časopisu Nature magazíne, moslimské krajiny produkujú len 10% svetového priemeru ak ide o výskum a vývoj merané článkami na milión ľudí. V Dánsku, Sennelsovej krajine, muslimske deti prezentujú velke množstvo deti so specialnou starostlivosťou.

   1/3 rozpočtu pre Dánske školy ide na špeciálne vzdelávanie. 51-70% retardovaných a deti s telesnou vadou v Copenhagene sú z emigrantov. Schopnosť učiť sa je tiež veľmi obmedzená.

   Štatistiky indikujú že 64% školopovinnosych deti arabských rodičov sú stále analfabeti aj po 10 rokoch učenia v Dánskom školskom systéme. Prepadávanie je 2x väčšie na dánskych stredných školách ako u domácich žiakov.

   Duševné choroby sú tiež evidentné. Blízke rodinné pokrvné vzťahy spôsobujúcu vyššie riziko schizofrénie. Zvýšený výskyt duševných chorôb vysvetľuje, prečo 40% pacientov v Dánskom najväčšom ústave pre klinicky duševne chorých sú moslimskí emigranti.

   USA tiež nie sú bez problémov. Podľa Sennelsa väčšina moslimov v USA má nižšie príjmy, má nižšie vzdelanie, horšie zamestnanie ako bezny Američan.

   Sennels uzaviera: Nie je žiadna pochybnosť o tom že široko používaná tradícia pokrvných vzťahov väčšiny moslimov poškodzuje genetiku väčšiny moslimov. Pretože moslimské náboženstvo (islam je nie len náboženstvo ale aj militantná ideológia) zakazuje manželstvo s ne-moslimami čo zabraňuje tomu aby prišiel nový genetický materiál do ich populácie, genetické škody sú masívne odkedy prorok Mohamed povolil pokrvné manželstvá pred 1400 rokmi. Toto spôsobuje priame a nepriame sociálne následky.

   http://martinkonvicka.blog.idnes.cz/c/425992/Islamofob-dne-Nicolai-Sennels.html

   http://www.newenglishreview.org/Nicolai_Sennels/Muslims_and_Westerners%3A__The_Psychological_Differences/

   • Justass napsal:

    No tak toto bych spíš považoval za blábol. Nejspíš se bude jednat o soubor z propagandy skupiny běloušů posedlých politikou rozděl a panuj.

    • proud napsal:

     Pomalu s tou flintou......nevim kolik z toho je blabolem,ale je fakt ze seriozni studie afroamericanu ukazaly jasne ze jsou s jejich IQ proti bilejm v hajzlu.Proste jsou takovy.Ta studie nebyla vubec delana ani pojimana ve zlym,prave naopak,ukazala ze jim je treba pomahat co se vzdelani,vyberu zamestnani tejka a podobne,aby mohli bejt a vystupovat rovne s nami.Tusim ze se k ni pristoupilo pote kdy "chytraci" zacali rvat ze proc nechodej do stejny tridy cerny a bily deti!Ze rasismus,jenze hovno rasismus,ty cerny proste nestacily a tak na to ty bily zacly doplacet,zpozdovat se s vyukou!Problem je,ze prave kvuli snizenymu IQ to cerny nechtej pochopit a jecej o rasismu a podobny blaboly.To jen abys vedel jak to funguje.

     • Milica napsal:

      Kdysi napsal nějaký Američan studii v duchu archeoastronautiky kde dokazoval, že bílá populace se nemohla geneticky v žádném případě vyvinout na této planetě. Viz bohové starých Řeků , modroocí, zelenoocí a malby bohů a aristokracie ve starém Egyptě. Nenáviděli ho za to, ale nikdo jeho teorie nedokázal vyvrátit důkazy.
      Není to nic proti jiným etnikům, ale fakt je, že IQ rozdíl tu je. A tady se dostáváme k NWO - problém bílé inteligentní a ještě k tomu vzdělané populace se má jednou provždy vyřešit vykonstruovanou cílenou migrací

     • Justass napsal:

      No, spíš bych to viděl jako věc názoru. Třeba právě proto, že vím jak to funguje.

     • Jan Jinsky napsal:

      A taky se prokázalo, že mongoloidní rasa je inteligentnější než bílá rasa. Takže jsme podle těchto teorií s inteligencí někde uprostřed. Nikoli na vrcholu.

     • vilon napsal:

      Konečne trefa po hřebíku. Už viem, prečo kabala začala práškovať Európu, namiesto Arábie,či Afriky. Sionské protokoly hovoria, že biela rasa bude terčom genocídy. Konečným cieľom má byť jediná vláda vyvolených, ktorí budú vládnuť otrokom. A za otrokov si vybrali práve najhlúpejšiu rasu - arabov a afričanov. Tým sa predsa vládne najlepšie.
      (Nechcem uraziť tých pár stoviek afrických, či arabských študentov, ktorí práve študujú na rôzných západných College.)A inač mimochodom, súhlasím, že mongoloidi sú veľmi inteligentní a učenliví, ale to nič nemení na fakte, že prvým cieľom sionských kabalistov sme my Slovania...

     • Franta napsal:

      Prumerny IQ amerického cernocha je 85. Cernossky mozek se od mozku belocha nebo mongoloida odlisuje, ze je mensí o 200 ml. A navic nemájí tak vyvinuté kortexy (celní laloky) takze nedokázou dobre plánovat a nedomyslejí následky. Zajímavá zpoved "ucil jsem americké cernochy". http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011071703

      • Ekklesian napsal:

       Ten článek na D-FENS si fakt doporučuji přečíst.

       To myšlení uvedené u studentů je již myslím nezvratné. U nás v Česku k podobné degradaci hodnot a morálky již také dochází.

       Narážím na to již u druhé generace (u lidí od ročníku 80 a mladších, a jejich dětí). Rozdíl oproti uvedenému v článku je v tom, že ti lidé jsou během rozhovoru většinou schopni ještě poznat, že jejich morálka byla vyhodnocena jako příliš zvrhlá a jsou schopni svůj obraz dodatečně, dalším vystupováním, poněkud vylepšit či situaci alespoň zlehčit. Až tahle potřeba našich zvrhlíků padne...

    • Marie napsal:

     tak tak...ja jsem cetla od Johna Glada "Jewish eugenics" a dalsi lekarske studie u zidu. 6x vyssi psychosexualni zatez, prave v dusledku incest nez u jinych narodu. Tedy I nejvyssi homosexualita na svete ( oni se puvodne misili jen mezi sebou, "vyvoleny" narod, ve skutecnosti vyobcovany narod). Az pozdeji s bilymi, aby tuto rasu ovladli a zbavili se ji, nebot je to rasa nejsilnejsi. K tomu doslo tak, ze bila rasa se vyvijela v nejtvrdsich prirodnich podminkach a byla nucena si I potravu hure obstaravat ( ve srovnani s jiznimi narody) a taky uchovavat na zimu.

 2. Ikema Monika napsal:

  Putin odeslal150.000 vojaku do Sýrie ! Take nařídil okamžitě rozmístěni Ruských Spetsnaz v regionu Rojava !!! Jan JINSKY uz mi konečně věříte ???? Bogus Sobotka-- ještě jsem pro vás hloupá psala jsem o podobne akci před třemi dni ...

 3. Mozna napsal:

  No ono je rozdíl jít někam do války, když víte že vaše země je v uvozovkách zajištěná. Nemusíte se bát, že jak vytáhnete paty z baráku tak přijde jiná banda a obsadí vaši rodnou vesnici a znásilní vaši ženu ... . No možná máte pravdu, že na to nemají bunky a nikdy je neměli. Když se podíváme do historie, tak všechny jejich vojenské úspěchy opravdu stáli na tom, že měli(arabové) mnohanásobnou přesilu. Je tedy zajímavé, že právě asiřané, přišli jako první v historii s pravidelnou armádou. Nenapadá mě jediný případ, kdy by jako menšina překonaly většinu. Ale také je ta země vyčerpaná po několika letech války ....

  • proud napsal:

   Ano,je to rozdil,pro Rusko je to jedno obrovsky cviceni a ukazka tem pravejm teroristum co je muze cekat pricemz Rus samozrejme neukaze zdaleka vsechno co ma a umi! Protoze kdyby se rezali Rusove doma primo za svou zemi,vypadalo by to jeste uplne jinak,nechtel bych stat proti nim jako zoldak za zadny penize a statky sveta!!!

 4. michal napsal:

  Jako Slovan jsem připraven bojovat proti anlgosazské rase, ale prvně si to tady v republice musíme vyřídit s agenty CIA, to je Stropnický, Štětina, Vondra, Kocáb atd. ti všichni mají sionistické kořeny, takže nestojí na naší slovanské straně.

  • eM napsal:

   Souhlasím, ale anglosaská není rasa ale spíše civilizace. Ale to je jen drobná oprava, jinak s Vámi souhlasím s potřebou začistit si nejdřív svůj dvoreček, jinak nám budou házet klacky pod nohy donekonečna.

 5. gandalf napsal:

  O tom nasazení spec. jednotek jsem už četl jinde, i o tom, že tuto operaci provedli sami. Ono je to pochopitelné - nejlépe se učí názorným příkladem, jak by měla útočná operace vypadat /co si budeme povídat - ostrá akce je k nezaplacení/. Dále pokud jste někdy viděli jak syrští vojáci "postřelují" nepřítele, tak mi to přijde jen jako plýtvání municí, bez efektu /zcela jiný byl pohled na íránské spec. jednotky vyslané k záchraně ruského navigátora- cílevědomost, mířená střelba/. A v neposlední řadě s nimi jistě z nějakých důvodů nechtěli útočit "v jedné řadě" /a já se jim nedivím/.

 6. doktor napsal:

  Rusové jsou tlačení časem - musí to v Sýrii rychle rozlousknout,protože US aktivují Ukrajinu a Azerbajdžán- a to je na ruských hranicích.....

 7. pavel napsal:

  Presne to si taky myslim,ze ted budou mit honicku kvuli tem smejdum ssackejm.Snad se jim to povede a zvladnou to,a my by jsme meli opravdu bojovat proti pelikanum a spol!!!

 8. Vlabi napsal:

  S největší pravděpodobností je to fejk. Je to stará zpráva bez jakéhokoli zdroje.

  • Josef Švejk napsal:

   S vysokou pravděpodobností jde o agresivní taktiku Ruska, která byla demaskována státním departmentem na Ukrajině:
   „Rusko napadlo Ukrajinu ne méně než 47 krát za posledních 12 měsíců. Nevíme, proč napadnou Ukrajinu a zase se stáhnou a pak znovu, ale víme, že to dělají, protože jsme to sledovali na Twitteru a Facebooku a taky to říkal Arsenij Jaceňuk. Je důležité si uvědomit, že ruské neútoky mohou být považovány za součást jejich pokračující agrese,“ Washington, tiskový mluvčí ministerstva zahraničí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!