Pro Turky Sobotka prachy najde, děti z Klokánků však nechá česká vláda klidně skončit „na ulici“!

Jak dlouho ještě budeme trpět, aby nás naše vláda zrazovala, kolaborovala s Bruselem, nebojovala proti imigrantským kvótám a kašlala na naše vlastní, české opuštěné děti?! Sobotka a celá naše vláda se předhání v siláckých řečech o boji proti islámským teroristům, o tom, že můžeme poslat do Sýrie naše vojáky a o tom, že se dokážeme postarat o islamisty, které nám sem pošlou na základě Německem a Francií nadiktovaných povinných kvót!

V současnosti navíc vláda schválila finanční pomoc pro zemi, z které proudí do EU nejvíce imigrantů, pro zemi, která podporuje některá teroristická uskupení v Sýrii, které, si říkají „umírnění teroristé“ pardon, vlastně ozbrojená, islamistická umírněná opozice, která zabíjí piloty na padáku bojující proti Islámskému státu potom, co jejich letadlo sestřelí turecká armáda, protože prezident Erdogan je naštvaný, že ruská armáda kazí kšefty jeho synáčka s IS! Takovému státu, takovým lidem, dá Sobotka a spol. v příštích dvou letech nejméně 700 000 000 korun a děti z Klokánků nechá skončit na ulici, protože pro ně nenajde „blbých“ dvacet milionů!

Další „pokrokem“, který pan Sobotka a jeho vláda převzala od našich amerických a dalších spojenců z NATO, je to, že ani Sobotku, ani nikoho dalšího z naší slavné kolaborantské vlády ani nenapadne si položit otázku:“NA JAKÉM ZÁKLADĚ MŮŽEME POSLAT VOJSKA DO SÝRIE, KDO NÁM K TOMU DAL MANDÁT?! Pozvala tam naše vojska oficiální syrská vláda, nebo prezident Asad“?! Odpověď zní, že Vás tam nikdo nepozval, pane Sobotko a bez pozvání se z našich vojáků stane to, čím tam jsou všichni cizí vojáci, kromě Rusů, Libanonců a Íránců, které pozval Asad, tedy invazní vojska a teroristé páchající vojenské zločiny v suverénní zemi, kam je nikdo nepozval!

Naše vláda by se měla raději starat o ochranu našich vlastních hranic a o naše děti, které se kvůli nějakému neštěstí ocitnou bez domova a jsou závislé na tom, že se o ně někdo postará! Klokánky se o opuštěné děti starají po dlouhá léta a dělají to dobře! Nahrazují opuštěným dětem domov a jejich úkolem není být komerčně výdělečnými, nýbrž to, aby v nich mohli děti v příjemném a profesionálním prostředí vyrůst v plnohodnotné občany, kteří nebudou mít problém se zařadit do společnosti ostatních! Je povinností každého státu na takovou věc přispět! Je 100% důležitější, lidštější a normálnější dát pár milionů na naše vlastní děti, než je poslat Turkům, kteří si za ně možná koupí od IS ropu, nebo nakoupí zbraně pro turkmenské teroristy bojující v Sýrii proti legitimní vládě!

Pokud „pane“ premiére Sobotko nechápete, co jsou to priority, pokud naše vlastní děti nemají přednost před podporou země, která nazývá ateisty teroristy a s opravdovými teroristy klidně obchoduje a dokonce jim vyjadřuje svou podporu, nemáte ve vedení naší krásné ateisticko – křesťanské země co pohledávat! Jestli je Vám bližší Turek, než naši občané a děti, oblékněte si turban a běžte si za Erdoganem!
34 Komentářů k Pro Turky Sobotka prachy najde, děti z Klokánků však nechá česká vláda klidně skončit „na ulici“!

 1. Josef Švejk napsal:

  Najít peníze v kapsách daňových poplatníků šlo světovým státníkům vždy bez problémů.
  Tak co, manšafte? Máš připravený peníz pro Turecký Daeš? Nezapomeň, že i podřezání tvého krku bude ekonomicky náročné!

  • proud napsal:

   A to je prave zaklad uspechu v trznim hospodarstvi,ze v obrane ja budu rezat uplne zadarmo! :-)))))

 2. Jaroslav Tichý napsal:

  Tak si to shrňme:
  1/ bojujeme údajně za svobodu slova (viz Je suis Charlie),
  ale tu vzápětí potlačujeme (viz instrukce a postupy z EU,
  v některých evropských zemích již zavedené, u nás zatím
  ve stadiu přípravy - Internet atd.);
  2/ bojujeme za lidská práva, ale ty pomáháme potlačit
  dovozem migrantů, kteří nám ta "lidská práva" rychle
  vyženou z hlavy (viz jejich chování, kam přijdou);
  3/ štědře obdarováváme církve (často i tím, co jim nikdy
  nepatřilo) a následně do země dovezeme náboženství, které
  vedle sebe jiná nestrpí, což povede k jejich likvidaci;
  4/ děláme sociální politiku, která svými důsledky je
  příčinou našeho postupného vymírání. Údajně na víc nejsou
  peníze. A místo jejího zlepšování chceme do ČR navézt
  desítky tisíc migrantů, jejich přínos bude fakticky
  nulový. Jedou k nám jen v představě doživotní rekreace, a
  to ještě s představou, že si mohou v Evropě stát sami
  vybrat. A dle potřeby kočovat po Evropě, jak je napadne.
  Někteří z nich ovšem vyvolávat nepokoje a provádět
  teroristické akce, jak nám ukázal nedávný případ v Paříži.
  (ti další k nám navezení budou postupem času obětí
  frustrace ze svého "nevyužití" (a z odlišné reality od
  jejich původních představ) a budou snadným podhoubím
  k verbování teroristy.
  A na ty vzápětí český stát v násobcích peníze má a dá. Na
  naše děti peníze ale nemá. A jde přitom o peníze z našich
  daní, ti migranti zde v životě žádné daně platit nebudou.
  Tak není na Klokánka (a jestli z něj někdo peníze ukradl,
  tak za to určitě nemohou děti, nýbrž stát(resp. příslušní
  úředníci), pokud důsledně nekontroluje a nezabývá se
  postihy).
  5/ Bojujeme proti teroristům (slovy), fakticky se s nimi ale
  v rámci EU paktujeme a ještě jim budeme platit. Ne proto,
  aby vytvořila turecká vláda lepší podmínky pro migranty v
  Turecku, nýbrž aby nám je poslala. Peníze dostane ve
  finále v lepším případě Erdoganův klan, v horším případě
  pak teroristé z ISIL na zbraně a žold. V praxi ale zřejmě
  každý z nich část.
  6/ Bojujeme slovně proti fašismu, přitom fašismus v jeho
  otevřené formě na Ukrajině nepřímo a někdy i přímo
  je podporován, byť jde o trestný čin. Justici či polici to
  zatím nezneklidňuje.
  To už jsme se opravdu všichni zbláznili, že tohle můžeme vůbec tolerovat?

  • Josef Švejk napsal:

   Pokud vás toto všechno irituje, nijak si nemyslete, že žijete v zemi idiotů. To jen žijete ve svobodě a demokracii, a pouze si s tím nářezem štěstí nevíte rady.(Jaroslav Waschek)

   • proud napsal:

    Pravdivy,je jedno jaka je to -ie,nebo -ismus,proste si nevime rady s takovou blbinou co zvladnou deti na piskovisti za chvili.......sjednocenim.

  • věštec napsal:

   Ještě bych dodal že zatímco islamisté pašují zbraně do zemí Evropy ve velkém, vlády zemí Evropy pomocí zákonů zpřísňují legální držení zbraní původnímu obyvytelstvu a to včetně policie, které v Česku odebrala automatické zbraně a zredukovala náboje do pistole na dva zásobníky pro jednoho policistu. Tak se ptám, kdo nám to vlastě vládne? V Bibli je psáno, poznáte je po ovoci. Pokud se podívám na činy těch, co nám vládnou, vidím našeho nepřítele!

   • proud napsal:

    Neres to a proste se ....... ozbroj!

    • proud napsal:

     Nejse jen o palny zbrane,je jich mnohem vic,i palnejch mezi chladnejma,a tichejch,prece ;-),plus ruzny pasti a oka........moznosti je hafo,jen se zajimat a naucit se,poridit material a hlavne se s tim naucit zachazet.....

   • proud napsal:

    Je nevim,ze nekoho vubec zajima takova prkotina jako jestli mi kdosi dovoli nebo nedovoli mit zbran,v tyhle dobe:-)))))))))))).At mi kazdej zakazovalek polibi proste prdel,sam si vim rady,nepotrebuju ho! :-))

 3. proud napsal:

  Sundat mu brejle a natahnout mu na hlavu sprcku,hadejte co bych videl??........

 4. Paul Durham napsal:

  Nastavme zrcadlo : nejsou to marťani jyrki paroupka ( i když nyní vidíme jak prorocká či informovaná slova to od něj byla už tehdy) , ale tyhle svině byly z v o l e n y lidem. Lid je tedy odpovědný sám sobě.

  • Paul Durham napsal:

   A že to jsou svině :
   http://zpravy.idnes.cz/do-snemovny-miri-zakon-muj-dum-muj-hrad-pravo-branit-se-doma-jakkoli-1p4-/domaci.aspx?c=A151201_135535_domaci_kop

   Nevěřte, že jde o obranu, jde o pravý opak. Co si to ten Okamura natáh s sebou za agenty, to je k zblití.

   • weissbach napsal:

    Může být rád, že se odkopali včas. Celý Úsvit byla akce na rozklad zevnitř, aby se mohli zbavit Okamury jako údajného extrémisty a defraudanta. Lidský odpad ve stylu slečny Kočí. Nepomůže jim ani to, že se nalepili na Konvičku, Zemana a PEGIDU. Fuj... Jen se podívejte na toho Černocha...

    • Paul Durham napsal:

     To video - učebnicový příklad, jak mafie kontroluje vše, a kdyby ( kdyby) náhodou sestoupil na planetu i sám spasitel ( kterého se tu mnozí bez víry v sebe dovolávají), tak mafie ze spasitele ještě před jeho popravou udělá za potlesku milionů kreténských ovcí daňového defraudanta, nepřítele demokratury, xenofoba, rasistu a teroristu.
     Můžete založit cokoliv, do hodiny jste obklopen fízly a pejzatci, kteří vás pak demokraticky mediálně ( pro miliony debilů účinně ) popraví.
     Zemský ráj prasat ( jak hezky napsal "definitiva" to napohled.

   • Marie napsal:

    A ten clanek je napsan tak, ze lidi nadchne!!

    Tam je zamerne to muj dum, muj hrad, ale to je ten nejhorsi podvod!

    Toto je treba videt:

    ..."Zároveň se rozšíří pravomoci příslušníků policie ohledně prohlídky dopravních prostředků či vykázaní lidí z určených míst.

    !!!!!!
    Budou bezne lozit I do baraku lidem, tak jak se to deje v USA a sbirat zbrane, vsechno prehazou, lidi to nechapou, ze soucasne vyjde zakonem, ze nesmite mit zbrane, to je cely figl.

    Prece musi normalnimu cloveku dojit ten zakladni fakt: nevpustime-li do zeme privandrovalce, kteri jsou ve velke vetsine uz naverbovani bojovnici v turecke rozdelovaci zakladne, tak nepotrebujeme zadne takove debilni zakony.

    To si maji hlidat a ne nejake kecy v kleci.

    Muze mi nekdo vysvetlit, proc lidi nechteji premyslet, vzdyt je to uplne pruhledne!

  • proud napsal:

   Jo lidem,ahaaaa,ty nevis jak fungujou 'volby",ahaaaa:-)))))

 5. oskar napsal:

  Buhuš sám nejlíp ví, jak bojovat pro blaho a prosperitu národa...nebo pro svoji? To je jedno, ale uznejte, že bojuje jako lev :-)

  • proud napsal:

   Jj,jako ten s tou sprckou na hlave:-)

   • proud napsal:

    Jsem takovej bezkonfliktni typek,ale potkat Sobotku,toho pravyho.......davam mu tak 10 vterin nez by si sezral ohryzek.Ten clovek je vlastne chudak,nemuze mezi normalni lidi a nebude jedinej.

    • Definitiva napsal:

     Povstal z hovna a piesku, božie dielo to asi nebude. Každý ho môže miesiť a formovať, smrdí na diaľku a nakoniec ho každý odkopne, lebo aj USA elita vie, že hovno z piesku sa nedá zmeniť nedá inak použiť, len odkopnúť po použití na špinavú robotu.

 6. Definitiva napsal:

  Nie je mi to jedno a som smutný z toho, že ČR má politika typu Sobotka.

  Dávam na vedomie informáciu o vrátení majetku maltézskym rytierom, ktorí sú napojení na CIA, Vatikán, Jezuitov, ako o tom píšu dejiny kresťanstva, títo sú výkonnými orgánmi Opus Dei, NWO, finančnej oligarchie, ktorá riadi svet a veľmi rýchle postupuje pri zotročení ľudí na Zemi. K tomu veľmi intenzívne používa zjednotenie stáda pod hlavičkou terorizmu, počnúc dvojičkami, nastáva masová neistota a strach z budúcnosti, ľudia dobrovoľne odovzdávajú svojej slobody v prospech štátu a NWO. V dejinách kresťanstva sa dočítate o práci pápežov pre potreby NWO, kde náboženstvo je len krytie pápeža, včítane Jána Pavla II, pre činnosť proti ľudstvu. Maltézsky rytieri rozhodovali aj o voľbách pápeža. A takejto svetovej mafii, maltézskym rytierom, ČR vracia majetky. Aj meno Lobkowitz znie tak krásne "maltézsky", ale to bude asi nedopatrenie po židovských rodičoch. Tomuto činu by zodpovedalo len vydanie majetkov pre fašistov z vojnového Nemecka, za zásluhy pre ČR.
  Viac na:
  http://www.novinky.cz/domaci/387826-stat-vydal-maltezskym-rytirum-statek-a-pozemky-za-miliardy.html

 7. fr napsal:

  Šábeska je zmrd.

 8. martin bareš napsal:

  Sobotka byl asi na horském sluníčku. Na fotografii je nějak do hněda. Hned vypadá víc sexy.

 9. Kadlik napsal:

  Uz je na case tudle kolaborantskou vladu rozveset kolem strakovky na lampy v tomto predvanocnim case to muzeme politicky korekne nazvat veseni vanocnich ozdob :)

 10. doktor napsal:

  "puci"Sobotka je "vůl í všeho lidu zvolen"

 11. Groda napsal:

  EU platí zbraně IS 3 miliardy eur terkům = teroristům IS
  Evropa podporuje teroristy z našich daní
  Sobotko od té doby cos byl v té americké prdeli na školení,je s tebe normální člen usa.teror,nato,nestydíš se podporovat teror ve světě a to navíc ne svejma prachama ty žadný nemáš,to co máš si ukradl poplatníkům,ale prachama našima ty hlavo dutá,co s tebou???? Snad nam tvoji islamští bratři poradí:-) :-) :-)

 12. medved napsal:

  Dosť silna podoba s ukr.Jacenukom,.žeby dvojčata,..?dostanu patričnu odmenu,od svojich turecko-arabskych bratov,a to kvalitny podrezavaci nôž,samozrejme v mene allaha,..verim že tuto odmenu s poctami prijmu,...!

  • proud napsal:

   Skoda ze kvalitni,tupym a rezatym by meli jeste trochu casu popremejslet kde udelali "soudruzi z NDR" chybu :-)

 13. Karel napsal:

  Není finanční pomoc Turecku ve světle posledních událostí vlastně podporou terorismu? Nebude za ty prach vyzbrojen umírněný Daeš?? Není to vhodná situace na odvolání Boguše a podání trestního oznámení? Není u nás náhodou podpora terorismu trestná?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!