Elita se připravuje na něco velkého: Soros prodal všechny akcie světových bank pod cenou a nakupuje zlato

1448731808_987978980890980980890890890789789879Podle beforeitsnews.com Soros a Associations plánují vyvolání finančního chaosu. Velký úlek vyvolalo v USA otevření obrovských koncentračních táborů, obklíčených několika řadami drátů a postavených ve všech částech Spojených států. Do těchto táborů se vejdou miliony lidí. Proč miliardář George Soros a John Paulson skupují zlato?

Článek s tímto titulkem a velmi zajímavým textem, jehož autorem je novinář Michael Snyder, vyšel před několika dny na nezávislém zpravodajském portálu a je založen na chování multimilionáře během posledních dnů. Informaci novinář údajně získal od dobře informovaného burzovního makléře.

Cosi velkého se může v blízké době udát! - "Insideři z Wall Street a přední bankéři dělají v poslední době velmi neobvyklé pohyby, na základě nichž můžeme konstatovat, že se připravuje "něco velmi velkého", k čemuž může dojít velmi brzy," - píše novinář v úvodu a pak dodává, že podle všech ukazatelů lze učinit závěr, že v USA i za jejich hranicemi dojde v brzké době k velkému finančnímu krachu.

Jeho vývody jsou založeny mimo jiného na skutečnosti, že magnát a miliardář Georg Soros nedávno prodal všechny své akcie největších světových bank (JP Morgan, Goldman Sachs) a jiné akcie a zároveň nakupuje velké objemy zlata.

"Proč by někdo prodával všechny své akcie - a to stovky milionů dolarů pod úrovní nákladů - a nakupoval zlato? Jedině tehdy, kdy by očekával kolaps světového finančního systému," - píše novinář s odkazem na dřívější vyjádření Sorese:

"Nemohu vás potěšit dobrou zprávou, protože situace je velmi vážná a těžká. Čeká nás velmi těžká doba, něco jako krize ve třicátých letech minulého století, ale horší, a to může dovést k úplnému krachu finančního systému. Potom mohou nastat v ulicích Ameriky obrovské bouře, které vládě odůvodní použití zbraní a zavedení omezujícího politického systému, v němž bude krácena osobní svoboda jednotlivců," - řekl Soros v nedávném rozhovoru pro Newsweek.

1448731981_6586797897897897976896787698798798798

V Americe probíhá masový nákup munice, která není určena armádě!

Americké sociální služby se vyzbrojují jako k válce. Obrovské množství zlata zakoupil nejen Soros, ale i další miliardáři, takoví jako například John Paulson. Krom toho v poslední době i dobře informovaní burzovní makléři masově prodávají akcie společností za obrovské sumy (v řádu miliard dolarů). V tutéž dobu však bylo pozorováno i to, že kromě zlata se v Americe intenzívně nakupuje také munice.

Nedávno bylo odhaleno, že americké Sociální služby zakoupily 174 tisíc balení patron, které budou rozděleny mezi jednotlivé státy Ameriky. A nedlouho předtím v tomto roce Velení státní bezpečnosti Spojených států nakoupilo více než miliardu patron a jsou seriozní důvody ke konstatování, že to nebylo pro armádu USA.

"Je očividné, že burzovní makléři, americká vláda a centrální banka se připravují na něco vážného, proto ani vy, ani já bychom neměli strkat hlavu do písku," - uzavírá svůj článek novinář.

Miliardáři sázejí na krach eura? Pokud k výše uvedeným informacím přidáme podivné chování Jacoba Rothschilda, Johna Paulsona a Sorose, stejně jako pověsti o hrozícím kolapsu eura, pak můžeme hovořit o nevyhnutelném zhroucení finančního světa.

 

1448731955_57568769879796786858578568987978998797

PS: V Rusku byly nevládní organizace financované Sorosem prohlášeny za nežádoucí.

"V seznamu nevládních organizací, jejichž činnost není na území Ruské federace žádoucí, jsou fondy Open Society (Open Society Foundations) a institut Open Society Foundations (nadace OSI Assistance) financované americkým finančníkem Georgem Sorosem," - oficiálně oznámila zástupkyně ruského generálního prokurátora Marina Gridneva. - "Bylo zjištěno, že činnost organizací, představuje hrozbu pro základy ústavního systému Ruské federace a bezpečnost státu," - řekla Gridneva.

Zdroj: http://publikatsii.ru/stats/7630-elita-gotovitsya-k-chemu-to-krupnomusoros-prodal-vse-akcii-mirovyh-bankov-nizhe-ceny-i-zakupaet-zoloto.html
161 Komentářů k Elita se připravuje na něco velkého: Soros prodal všechny akcie světových bank pod cenou a nakupuje zlato

 1. proud napsal:

  Mam pocit,ze ani zlato se neda jist,jako penize,co? :-)))))).Jen at nakupuje!

  • Vladimír napsal:

   on hlady rozhodně neumře, kdyby jste pře 50,100,500,1000 lety zakopal cokoliv peníze směnky dlužní upisy, akcie, zlato a zítra to vykopal můžete hádat dvakrát za co si koupíte chleba.

   • proud napsal:

    A kdyz nebude na prodej? ;-)

    • Pepi napsal:

     Burza uslechtilych kovu: http://www.kitco.com
     Prodej zlatych/stribrnych/platinovych cihel minci: http://www.libertysilver.se
     Liberty silver je osvedcena svedska firma,zasila produkty domu do cele Evropy,mozno klast otazky nebo se ucastnit diskusi anglicky nebo svedsky.

    • pavjan napsal:

     Nebuďte směšnej. Zeptám se Vás: Čím si nechá zaplatit pekař za svůj chleba? Z toho, co jmenoval Vladimír.

     • proud napsal:

      Praci Pavjane,praci!Nebo necim co potrebuje!Taky muze prijit doba a ja verim ze prijde,ze vubec nicim!Protoze vsichni budeme delat pro nas vsechny,abysme meli vseho dost a nebyli ovladany prachama a umelym nedostatkem nebo drahotou!VByjadril jsem se dost jasne?Rec je o zivotnich jistotach na ktery mame kazdej pravo ktery si vzajemne krademe a upirame,prodavame.

      • proud napsal:

       Je celkem dost smutny ze ta otazka padla a musel jsem na ni odpovidat..........takovy samozrejmy veci,jako by uz nebylo dost smutny to,ze se nam snazej vnutit,ze to tak neni.

   • Patholog napsal:

    za 1 cihlu zlata 1 chleba no nekupte to. ;)

    • Marie napsal:

     Si delej srandu....moje maminka mi vypravela, jak to bylo za valky, kdy nebylo jidlo. Vsechny obchody meli zidi a ostatni vydirali, az se na to nedalo divat. Klidne si rekli za bochnik chleba o zlatou nausnici zoufale zenske. Prodavali sice na dluh, ale pripisovali!

     Valka dostane lidi proti sobe velice rychle a jeste si k tomu pridej ty statisice privandrovalcu, kteri nemaji vubec zadne zabrany...

     • Josef Švejk napsal:

      Je to tak! Mouku jim dodával Adolf ze skladů wehrmachtu a Geheime Staatspolizei obchody hlídali, aby jim je hladoví lidé nerozkradli.

     • Gru napsal:

      Marie ma naprostou pravdu!!!

      • Jan Jinsky napsal:

       Jasně. A aby bylo zcela zřejmé, že to jsou Židi, tak měli krámy označené žlutými hvězdami. A nesměli k nim chodit nakupovat Němci - ti umírali hlady před jejich obchody.
       Tak to bylo, zcela určitě.

       • Vlado48 napsal:

        Jinsky, tys všech blbů futrál. Nediskutuješ náhodou i na PP? Jeden takový hňup tam exhibuje.

        • Jan Jinsky napsal:

         Možná jsem blb největší. Ale plácat kraviny o tom, že za druhé světové války měli Židé obchody... Pokud tomu věříš, tak mně ohrožuješ na první příčce blbů

        • Ikema Monika napsal:

         Jan JINSKY ! Dobrý postrech blahopřeji ! Marie jsi je spletla z Nemcema kteří jsi obchody přivllastnili a byli u vás za kulaky dokud jste je opět nevyhnali !!

       • Jaris napsal:

        Jinsky, to je polovicni pravda. Zidi obchody meli, ale Nemci pred jejich obchody hlady neumirali. Hlad prisel teprve ke konci valky zidovske obchody byly zlikvidovany. Navic prvni embargo na nemecke vyrobky uvalili samotni zidaci. Americky tisk se mohl pretrhout s reklamami zneni bojkotujte nemecke zbozi.No a jak vime, akce budi reakci a prisla povestna Cristal Night,kdy rozlobeni Nemci nicili vsechny zidovske obchody.

        • Marie napsal:

         Izraelský lid celého světa vyhlašuje Německu obchodní a finanční válku. Čtrnáct milionů Židů stojí pospolu jako jeden muž ve vyhlášení války Německu. Židovský velkoobchodník opustí svou firmu, bankéř burzu, obchodník svůj obchod a nemajetný člověk svůj prostý dům, v rozkazu připojit se společně do svaté války proti Hitlerově lidu.” – Daily Express, 24. března 1933

        • Marie napsal:

         Jaris: Mikulov je nazyvan centrem moravskeho zidovstvi... a ja pochazim z Moravy. Mesto Otrokovice ma ten nazev proto, ze tam byly trhy s otroky, ktere patrily zidum, je to davna historie, ale, ze je na Morave stale nejvice zidu, je taky fakt.....ja nemam duvod si vymyslet, nerikam, ze v cele republice meli obchody zidi, ale za valky tam, kde jsem vyrostla, bohuzel ano.

      • Hanka napsal:

       Zidi byli v koncentraku ., jak muze byt nekdo tam blbej !!!

     • jolana napsal:

      zidi? obchody za valky? to tezko!

     • Vit napsal:

      Maminka přežila prusko-rakouskou válku? To měla štěstí. A v osmdesáti letech povila dcerušku Marii, která nám ve svých 120 letech vypráví vzpomínky z dětství.

      • Marie napsal:

       Clovece, vis, kolik je mi let??? Hadej.

       • Jaris napsal:

        Marie, to je bomba s tim Mikulovem i Otrokovicema. To jsem nevedela! Vim vsak, ze zidaci cile obchodovali s otroky v Americe a videla jsem par starych snimku.

     • martin bareš napsal:

      opět Marie boduje.

      Válka mění KVALITATIVNĚ chování lidí.
      To, co je teďka džungle, bude ve válce ostrov lidojedů.
      Za druhé: Ze vzpomínek mých spoluobčanů zde na liberecku, resp. ze vzpomínek jejich předků.
      Z česodubska za kopcem Ještěd, chodily babky s nůší, kde byly husy, vejce apod. Přes kopec, boty či laptě, punčochy chatrné. Babky šly, aby došly po ránu na trh do Liberce / Reichenbergu. Mnoho kilometrů, závěje, bláto apod.
      Většinou byli trhovci a obchodníci židi.
      Ti se moc snažit nemuseli, měli praxi v tom svém smradlavém byznisu.
      Věděli, že babky prodat musej, neponesou vše zpátky. A tak stlačovali židáčci a stlačovali. Věděli kam až můžou ty babky oddřít. To bylo jediný jejich umění.

      Zkrátka židovskej smrad po světě je tisíckrát horší než inverze v Podkrušnohoří za dřívějška. Židovskej zápach dusí.

      • Jaris napsal:

       Martine, hezky napsano. Takovi jsou dodnes ti zidovsti lichvari.Vyhnout se jim na sto honu. Jsem proti tomu, aby pracovali ve vladach, v bankovnictvi, v pravech a soudnictvi.

     • Hanka napsal:

      Za které války?

    • pardál napsal:

     debile

  • Ruda napsal:

   Nejenom on ví dobře ,že je všechno v hajzlu tak se zbavuje bezcenných hovadin.On a jemu podobní zločinci z řad sionistů se snaží rozpoutat válku,která ale už opravdu běží.Ještě by se mohla začít krvavá balkánská řeznice Madla co nakradla a prodá.

   • Marie napsal:

    Tady v tom videu Alex Jones mluvi o clancich v novinach v USA, ze za ISIS v USA je Iran!

    Kdyz mluvil o Sorosovi, ktery predhodil nacistum nekolik zidovskych rodin, a byl pak na to dotazovan, tak rekl: Nemel jsem jak jinak prezit, takze toho nelituji. Co tam ale nedodal, ze dostal za to spoustu penez, se kterymi zmizel do USA.

    Proc o tom pisi: Zidovstvo je soudrzne jenom proti nezidum. Sami se zerou o moc a majetek ( viz Kalousek s Babisem, Kalous by udelal totez co Soros, kdyby byla sance, a taky pripomenu boje Prasacenka a Kolomojskeho, a tech prikladu mam desitky a desitky, ale to nejsou vseobecne zname osoby).

    Vzhledem k tomu, ze cela nase vlada je siozidovska, tak prave proto rikam, ze staci odchytit jen par z nich, a uvidite totez. Potopi ostatni jen aby se zachranili, nejen zivoty, ale I nejaky majetek. Pusobi navenek jako silni, ale jsou to sracky a nemiluji se, jak si spousta lidi mysli.

    Takze kdyz ted bude potreba, klidne obetuji nejakeho stareho Sorose, jez to ma stejne za par do hrobu, obluda.

    • Vit napsal:

     Marie, odkud asi pocházíte? V době barokní rekatolizace měli židovské děti návštěvu katolických kázání povinnou. Když bylo dítě k té nauce vstřícnější, bylo odebráno rodičům a vyrostl z něho "dobrý" Čech (nebo Němec). Zase naopak, někteří evangelíci, aby nemuseli do exilu do zahraničí, odcházeli do ghet. Jejich děti se také mnohdy "promísily" s ostatními obyvateli. Z takovýchto kříženců vyrostli největší antisemité českého a moravského venkova. Poznáváte se?

     • Jaris napsal:

      Vite, antisemitismus je zaklinadlo zidu, kdyz uz nevi kudy kam a nekdo je usvedci sz lichvy nebo podvodu. Vite o tom, ze zidi byli vypuze ni z vice nez sta zemi? Myslite si, ze to bylo pouze tim, ze jsou to zidi? Ze to bylo nespravedlive? Ono je treba znat historii i z druhe strany. Ta rika, ze se zidi zivili lichvou, podvody, rozvraty, nekalymi obchody a hlavne zivili nenavist k hostitelske zemi. Nikdy se neasimilovali a sami zakladali tzv. ghetta, aby se s gojimy nemisili. Ty potrebovali pouze k vysokym uverum a obchodu. Kdyz cise pretekla a nebylo to s zidy k vydrzeni, byli vykazani z prislusne zeme. Naposled to bylo zrovna nedavno v Guatemale, mylim v roce 2013 nebo 2012. Takze neco na tom musi byt, ze ti zidi maji neustale problemy, nemyslite?

      • proud napsal:

       Velice spravnej postreh,presto je potreba vzdycky obrusovat hrany a nehazet vsechny do jednoho pytle,jak se rika.Kdo pise,je povetsinou zastancem psanyho a klade na to maximalni duraz,to je potreba vzdycky brat v potaz,ten lidskej smysl k prehaneni za ucelem zvyrazneni.

    • ív napsal:

     Máte pravdu Marie, těch posměváčků netřeba si všímati, časem možná pochopí..myšlení někdy dost bolí. Stačilo by třeba přečíst, jak se chovali židovští vůdci nebo i židovské komunity(některé) vůči židům ve válce. Nechali je napospas osudu..jsou vinni za genocidu židů. Mohli je zachránit. To samé židi v Americe, nechali napospas válce židy z Evropy..jsou to bolavé dějiny , které pomalu vyplavávají na povrch.

    • Jaris napsal:

     "Pivnu na jeho(Sorosovu) rakev!" "No jo, ja take, ale jak ho do ni dostat?" (Limonadovy Joe)

   • Fero napsal:

    aj FB predava aj Gates predava naoko charite ... nieco na tom bude...

  • Hansen napsal:

   Zlato sa sice jest neda, ale za neho si kupis cokolvek uz par tisíc rokov a ta cena je viac menej rovnaka. U penazi nieje cena rovnaka ani mesiac... No a ze na co by sa mohol Soros a zvysni podvodnici pripravovat?? No pripravuju za na nic mensie ako na BANKROT USA !! To je kazdemu jasne, co sita a sleduje tlac, ci uz politicku alebo financnu. Pred mesiacom americka vlada zas a opat narazila na financny strop, doteraz bola prax, ze okolo toho nastal velky vresk a natahovacky, zablokovanie systemu a vyjednavania az nakoniec zvysili dany strop zakonom-asi 30 krat v historii, ale zdvihli ho zasa s obmedzenim na dalsi strop. No cuduj sa svete, teraz si okamzite a bez prietahov odsuhlasili zvysenie dlhu bez akehokolvek limitu a stropu !!.. TAk to je nieco. No a okamzite toho vyuzili a dlh vyskocil o 500 miliard. Tu je jeho dnesny priebeh, kazdemu urcite dopne, o co ide..

   http://www.usdebtclock.org/

  • Novapalo napsal:

   Naivita priemerného človeka je nekonečná.
   Zlo vládne v našom vesmíre a nedá sa dosiahnuť absolútne víťazstvo dobra v tomto vesmíre nikdy. Je to základný zákon tohto vesmíru. Len múdrosť vedenia, ako funguje Boh aj Diabol, umožní ľudstvu prežiť. To však určite nie je Vatikánske kresťanstvo ani iné súčasné mylné náboženstvá. Nie je vôbec dôležité, ako Soroš, alebo iní finančníci, vlastniaci polovicu Sveta, zmenili svoje chovanie. Je to úplne jedno!! Ak chcete vedieť (asi skôr pre väčšinu - len tušiť), čítajte knihy pána Kysuckého, hlavne jeho poslednú knihu "Zásadné omyly Západu a Vatikánu".
   Základ pre nás Slovákov je Slovanstvo, kolektivizmus, dobrá slovenská duša schopná pomáhať, ale aj schopnosť a vojenská možnosť sa brániť agresii z vonka. Slovensko v súčasnosti nemá armádu, ktorá by bola schopná brániť štát aj územie Slovenska proti silnej vojenskej agresii Západu. Preto navrhujem, spojiť sa s Ruskom a zaplatiť Rusku jeho vojenskú základňu na území Ruska za účelom obrany Slovenska proti vonkajšiemu agresorovi. Je jasné, kto bude agresor - USA, Veľká Británia, a potom aj Nemecko a Francúzsko a celý Západ - ak odmietneme súčasné koristnícke jednania EU proti Slovensku.
   Prečo nadnárodné západné firmy ako TESCO, BILLA, Volkswagen, Citroen-Peugeot, KIA, Mikrosoft,SIEMENS, západné banky ...... neplatia skoro žiadne dane na Slovensku?? Musíte vedieť Slovania - ste otroci Západu a Vatikánu. Teda ste hlupáci - Slovania.

  • AntiHater napsal:

   Za co si koupí chleba? Za zlato ty vole jeden! Zlato je kov, který svojí cenu neztratí a až dojde na to, že banky zavřou, tak on se bude smát. I já se budu smát :D

   • proud napsal:

    ....ja budu pict ten chleba a dam ho nekomu,kdo mi ukove novej pluh spis nez debilovi zvonicimu jakymsi zlatem......vole jeden :-)

  • Tom napsal:

   zlato bude vždy ukazatelem měny

 2. střelenej napsal:

  Dovolím si napsat svůj první komentář sem vůbec.
  Pokud někdo zaznamenal poslední vývoj, pak toto vše má podle mne společného jmenovatele a to je Čína a přijetí její měny do systému světových rezerv.
  Co to znamená pro dolar je docela zřejmé. Čína, doposud největší nucený držitel dolaru coby rezervní měny se posouvá o kategorii výš a celý BRISC má náhle jinou světovou váhu, když jedna z jeho měn je v koši světových rezerv. Jednoduchá otázka - kterou rezervní měnu zvolí partneři BRISCu? Štvaná Brazílie, haněné Rusko, podceňovaná Indie? A co pak s nucenou doposud drženou měnou - dolarem. A náhle vyplouvají odpovědi na většinu v článku položených otázek proč. Co se stane s měnou, které je náhle přebytek a půl světa (ta s kterou západ neustále nepočítá) ji nechce?
  Nechci být Sibilou, ale do roka buď bude válka alespoň kontinentální, když ne světová, anebo Číně vstoupí platnost rezervní měny(uměle oddálená) a pak se začnou v Americe dít věci. V každém z uvedených případů je lepší mít zlato než jakési papírky.
  Toliko můj náhled na věci budoucí.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Dobrý názor,ale já bych k tomu zlatu nakoupil i něco olova,mosazi a trvanlivých potravin....

   • střelenej napsal:

    Ty možná, Soros a podobní jen zadávají nevládním agenturám nákup celých kamionů beden již hotového....

    • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

     "Chuj s ním....s tím Sráčem" "Čistota a přesnost" je zásada továrních mechaniků,na to nejsou potřeba tuny...

     • Alena napsal:

      Když jsme byli malí tak jsme říkali "Olej Petrolejevič Naftěnko" a ne Benzín!
      Benzín nezní až tak rusky Benzíne :)

  • pražská vlaštovka napsal:

   Střelenýmu:
   za prvé: nejdříve :-)vítej tady mezi nás!
   za druhý:
   podobný názor jsem slyšela a celkem koresponduje s tím ,co řîkáš,včetně válek :-(..
   dokonce by v příštím roce mělo padnout euro,takže neschovávat.(stejně není co)
   jituš

  • Hansen napsal:

   Rusko predvcerom schvalilo Juan ako rezervnu menu v Centrálnej banke. Bolo to bleskove. Aj ked Juan zacne byt oficialne rezervnou menou az od oktobra 2016... Takze je to jasne, aku menu si zvolia.

  • Jakub napsal:

   Trefný komentář... Jen poznámka, válka nebude. Když bude, bude lokální, něco na úrovni Syrie. Já osobně to vidím na ozbrojené občanské nepokoje v rámci západní EU, ale ne na velkou válku.

 3. weissbach napsal:

  Říkám to nerad, ale čeká nás boj, bratři a sestry!

  • proud napsal:

   Do boje se rozhodne nezenu,ale kdyz budu muset,neodflaknu ho.

   • proud napsal:

    A nez shanet zlato,radeji se naucim "chleba pict".

    • weissbach napsal:

     Je k tomu potřeba víc, než je píct chleba. Mít přístup k obilí, mlýn na mouku atd...

     • JazzBoo napsal:

      atd...
      To se jmenuje země.
      Kus země, ktery je potřeba obdělat.
      A ubránit, aby bylo co sklízet.

      • weissbach napsal:

       1***

       • Alena napsal:

        A když v rámci bezpečnosti, boje proti terorismu a solidarity a já nevím čeho ještě se "píct chleba" jednoduše zakáže? Pak co?

        Jestli to nevíte tak např. v USA (náš vzor na věčné časy) nesmíte prodat sousedovi ani vejce pokud nejste korporace! Jinak BASA!
        Malou zahrádku a v ní zeleninku? NE!
        Za chytání dešťové vody je BASA atd..

        • Alena napsal:

         Ještě poznámka:

         Beforeitsnews.com, Orgonet, Fulford TO JSOU BLÁBOLY a ne objektivní zdroje informací. Ale na to časem přijdete sami.
         To je asi tak vše.

        • weissbach napsal:

         "Beforeitsnews.com, Orgonet, Fulford TO JSOU BLÁBOLY a ne objektivní zdroje informací."

         To máte nejspíš pravdu, ale kdo by se opíral o jeden zdroj....

        • JazzBoo napsal:

         Vyměnný obchod. Znáte to?
         Nebo máte taky oči zalepené jejich penězy?

        • proud napsal:

         Zeleninku jsem pestoval a rozdaval,nebyla na prodej,ale pravda,pestovat jsem mohl,prodavat ne.Lovit jsem mohl,rozdavat smel,prodavat nesmel.....

      • proud napsal:

       Dobra,tak se teda priznam.....vybral jsem chleba,protoze je mi blizsi zlata.Ale jinak se zabejvam jako konickem prezitim v divocine,coz vam nemuzu nabizet,je to nadlouho,ale ve skutecnosti nepotrebuju ani pole,ani chleba,natoz zlato,ale znalosti toho co jde sebrat,ulovit a snist v ty divocine,a ty uz mam.Takze vlezu do lesa a obrazne "na co se podivam,to me nasyti",jinyho,neznalyho to ale muze stejne tak dobre i zabit........tak asi tak.Rozhodne se nechystam banditum sklizet pole jako mnoho prepperu,protoze v anarchii sice takova skupinka zaseje a sklidi,ale sni nekdo jinej,coz je velice pravdepodobny u ovcanu.Najim se v lese a pujdu banditum po krku nez se daji lidi dokupy a do poradku,to vidim jako v mym pripade prospesnejsi.

       • Tomáš napsal:

        akorát je problém že takhle se uživíš s odřenejma ušima tak sám ..ale když to bude dělat 10 lidí v jednom lese ...za chvili nebude co lovit ...to co říkáš je blbost a naivita ...tolik zvěře totiž nikde není aby uživila stovky lidí

     • Marie napsal:

      Presne tak, ja si pecu chleba uz nekolik let, ale kdyz neni mouka, tak neni ani chleba. A aby byla mouka, tak nesmi byt valka. A aby nebyla valka, musime ty curaky odchytnout a zavrit pod zem. Jina cesta neni, a at si kazdy toto uz konecne uvedomi.

      Lidi se museji schazet v malych skupinkach, bez mobile a bez poulicnich kamer. Stridat se ve sledovani zrud a pak je ve spravny moment odchytnou. Jde to, a neni treba zbrani, nejvetsi zbrani je moment prekvapeni, a k tomu staci rozum a par chlapu.

      • Jan Jinsky napsal:

       Ten rozum... to je problém Marie, velký problém. Řekl bych, že to je důvod, proč se za tebou netáhnou davy.

       • Jaris napsal:

        Jinsky, neco na tom je, co rika Marie. Pokud bude dnesni impotentni vlada stale u vesla, neni nadeje na zmenu. Jsou to vsechno slouhove nedobrych veci. To, ze se Tvuj svet zhrouti, to si pis, Jinsky! pak Ti zbude akorat sypat si popel na hlavu.

        • Marie napsal:

         Vsimni si, Jaris, ze o to mu nejvice jde, aby mne nikdo nenasledoval... hehe... davy? Davy neni potreba, naopak, to musi udelat male skupinky. Davy jsou dobre tak akorat k tomu, ze se do nich dobre trefuje, a tu radost jim nesmime dat.

         Uz jenom slzny plyn je svinstvo do tela, skoda si nabihat na nuz, jak se rika. Jak oni s nami, tak my s nimi. To nevymyslela nejaka Marie, ale to je prirodni zakon. Ja ho jen neustale pripominam, a je na lidech, jestli chteji spat az do momentu, kdy narazi na gilotinu zady, jak se rika.

         Jinsky je svine, ale nepripousti si to. On se ma dobre a co je mu po jinych, to je takovy jidasky zmrd, kteri si libuji v ublizovani. Asi jako dite trhal nozicky zviratkum a ted se kocha zrudnostmi na lidech ve velkem. Je treba jednat, nez budeme mit u nas tohle:
         https://www.youtube.com/watch?v=GZ3yonbGBq8

        • věštec napsal:

         popel? ten by zasloužil natlouct, hřebíky do hlavy

        • Jan Jinsky napsal:

         Jaris, Marie je šílená. Ale i kdyby nebyla... DObrá někdo by povraždil vládu a parlament. Fajn... a co dál???

        • proud napsal:

         Ale vzdyt je porad nadeje na zmenu,nikdy nezanikla!!!To prerce nezalezi na zadny vlade,ale jenom na nas!

      • proud napsal:

       Mouku sezenu raz dva,nepotrebuju obili ani market,z ceho udelam mouku mi nahradi i kafe a podobne,napriklad,jeste si muzu vybirat jakou ;-).......jenze to chce se hejbat a znat,nejen oxidovat v marketech u temer hotovyho:-)

 4. Rudolf napsal:

  Může být, ale do lichváře nevidíme, takže to může být i zpráva, která mu pomůže koupit akcie skorozadarmo. Turkům, cikánům a Sorošům se nevyplácí věřit.

 5. WTF napsal:

  Ten článek na který se tenhle z nwoo.org odkazuje (http://beforeitsnews.com/self-sufficiency/2015/11/elite-is-preparing-for-something-big-soros-sold-shares-worth-millions-of-dollars-below-the-price-and-changes-them-for-the-gold-2497438.html) je plný odkazu na produkty, který vydělávaj na strachu lidí :( dneska se vydělává i na strachu ..

  • Marie napsal:

   To mas pravdu, velice spravna pripominka. Stejne, je ta situace neudrzitelna tak jako tak. A I do BRICS se ti curamenti budou chtit nacpat, a budou potrebovat zlato na podplaceni. ....
   je to jejich styl... po tisicileti...

   je treba je odchytat a svezt na pusty ostrov, kde budou muset makat rukama, aby prezili, pokud budou chtit zit.

 6. janhonza1 napsal:

  Jen si chce napumpovat víc peněz. Dělá se to v jeho podání takhle: 1. udělá paniku na akciovém trhu a akcie bank padají. 2. Začne za utržené peníze z prodaných akcií, které byly na vrcholu své současné ceny, hromadně a rychle nakupovat zlato. 3. Na trhu vzniká ještě větší panika a všichni investoři se začnou zbavovat akcií, jejichž cena se řítí dolů a také začnou nakupovat zlato, čímž jeho cena raketově poroste. 4. Až bude zlato vyšroubováno na maximum, začne ho rychle prodávat, čímž vydělá miliardy na nárustu ceny zlata. 5. Už jen stačí nakoupit zpět levné akcie, kterých se všichni zbavovali a přikoupit spoustu nových firem za utržený zisk. 6. Spočítat zisky a čekat na další příležitost.

 7. Honza napsal:

  Asi je to nesmysl, protože cena fyzického zlata je stále nízká. Já nakupuju taky už dlouho a furt čekám, kdy se zvedne. Nemůžu uvěřit, že by Soros kupoval jen nějaké virtuální ceritifkáty. Kdyby kupoval skutečné zlato za velké objemy, muselo by se to projevit. Čína i Rusko kupuje taky, nebyl by sám.

  • Marie napsal:

   cena zlata je umyslne udrzovana nizko. To je plan. Jeho cenu zvedne panika.

  • Franta napsal:

   Já nakupuju lepsí stríbro. Je to nejvíc podhodnoceny aktivum na svete. Michael Morris se radil s odborníky a píse ve své knize "Co nesmíte vedet", ze pravá cena stríbra bude brzo 100x az 500x vetsí. Soucasná cena stríbra je cena toho papírového stríbra a toho je asi 350x více nez toho fyzického. Do 10 let má prekonat cenu zlata (kvuli vyrazne snízené tezbe stríbra) a asi za 15 az 20 let má byt na zemi kompletne vytezeny, takze jeho cena bude v násobcích zlata.

 8. argento napsal:

  Nakupovat virtuální zlato nemá smysl ! Budu mít jen to co mám fyzicky v ruce!

 9. zed napsal:

  Podobné informace jsem četl již letos na jaře a právě o Sorosovi, takže nic tak akutního se neděje. Pouze někdo oprášil starší informaci. Tehdy taky mělo v blízké budoucnosti dojít k něčemu významnému. Zatím ta blízká budoucnost jsou roky.

 10. Dejavu napsal:

  Hlavní je, aby ten slizkej maďarskej had co nejdřív chcípnul.

 11. varachamichara napsal:

  Co se týče zlata.Podstatné je pouze to , proč tomu tak je , a ostatní věci jen zamlžují pravdu.Ekonomika je v tomto případě druhořadá.

 12. Marco napsal:

  Ani nechci vidět tu melu, až zjistí většina lidiček, že jsou na tom hůř, než žebráci. Docela by mne zajímal vývoj trhu s hypotékami v době pádu dolaru a eura. Myslíte, že nás ochrání naše koruna? Kdo bude vybírat splátky u hypotéky, když banka skrachuje? Propadne hypotékou zatížený majetek i přes ochotu splácet nadále? Zkoušel jsem pátrat v historii a žádných zkušeností z války jsem se nedopátral.

  • Josef Švejk napsal:

   Jakmile převezmou váš majetek inženýři a doktoři z blízkého východu, nebudete muset splácet nic, pokud je budete živit, šatit a 5x denně udeříte hlavou o zem (pokud tuto budete mít).

  • proud napsal:

   Koruna ochrani? Ze ty nemas pojem o statn im dluhu? Ani ta uz nam nepatri,ani zem po ktery chodime!!! Nastesti,dluhy nas nebudou zajimat,a vlastne uz nikoho az to opravdu rachne,ta bublina splaskne a zmizi v honech na ty kdo ji zpusobili.Jestli ne,pak "panbuh" s nami,pochcipame slepy,hluchy a nevedomy ve svym ovcanstvi.....dluhy maji smysl jen potud,pokud je ma kdo a jak vymahat a na kom.Prijde doba kdy budou vymahaci strileny jako skodna.

 13. lojzo napsal:

  No dnes vraj daroval aj zukerberg 99 percent akcii

  • Marco napsal:

   Možná to byl bílý kůň a nyní jen převedl akcie svému pánovi, jelikož se jedná stejně o nějakou neziskovku, údajně.

   • Robo napsal:

    Cukenberk je údajne nejaký príbuzný s Ročildom, či Rokefelerom..

    • tomek napsal:

     No vraj je do rodiny Rockefelerovi .A pocul som aj niake famy ze s napadom fakebooku prisli niaky studenti a on im to ukradol .

     • Robo napsal:

      Myslím, že to bolo v podstate aj priznané v tom filme o tom kreténovi.. NIesom si už istý.
      Že to ukradlo, ale považujem za viacmenej isté.
      Tí paraziti ešte nikdy nič nevymysleli..

      • tomek napsal:

       No vymyslaju nove a rafinovanejsie sposoby ako skodit ludom .Ale niektore nastroje , ako internet sa da pouzit a obratit proti nim . :)

       • Robo napsal:

        To im ide, veď sú to paraziti. Doslova. Ako vši.

        Internet sa proti nim obrátil pekne! :-) Aj ten iste ukradli..

    • lojzo napsal:

     Staci sledovat kam a ake zbrane sa presuvaju,z toho sa da vycitat aka je vazna situacia...nemyslim si osobne ze proti ISIL treba do syrie S-400 zbrane elektronickeho boja a podobne....z jednej strany ich chu vyskusat ale proti komuproti ISIL???

    • proud napsal:

     Myslis Fuckenberka?:-)

  • martin bareš napsal:

   lojzo: Zuckerberg je krásný jméno.
   Řeknu si ho párkát než ulehnu do postele. A to nejsem na fejsbůku.
   Ušlechtilej chlap, smekám.

 14. tomek napsal:

  Hromadi si ulupene zlato ako drak Smaug z hobbita tento krvilacny chazar.Jeho dni su uz zratane.

 15. host napsal:

  Řecko:

  Řekové musí od 1. 1. 2016 hlásit Trojce hotovost nad 15.000 eur a šperky v hodnotě nad 30.000 eur a obsah jejich bezpečnostních schránek.
  Tak mohou být občané donuceni vrátit peníze do bank.

  Předpokládá se, že se jedná o předehru ke konfiskaci majetku. Cílem tohoto opatření může být doplnění vládních příjmů buď z důvodu, že se krize zhoršila, nebo že jsou občané v prodlení s placením daní.

  Může se také jednat o zkoušku plánu finanční represe, která může být v případě potřeby zavedena i v dalších evropských zemích.

  • Marie napsal:

   Necetla jsem recke zakony, ale u nas plati od posledniho cervence t.r. ze k uhrazeni vnejsiho dluhu muze byt pouzito penez lidi na uctech! Takze prakticky vam ted mohou sebrat penize kdykoliv, protoze jim nikdo nedokaze, ze zeme nema na splatky, a to mit nebude, kdyz zvazite ty obrovske vydaje s privandrovalci. Vzdyt jen kapesne maji 3x vice nez je prumerny duchod!

  • Paul Durham napsal:

   1+

 16. Cico Ciciak napsal:

  Treba už myslieť na plán "B"! Pretože, ak sa niečo stane a celé sa to zosype na globálnej úrovni, tak si myslím, že bohatý západ to nejako preserie, ale my sme totálne v prdeli! Musíme znova vybudovať národo-hospodársky komplex jak za socializmu, inak zhebneme! Ono ten Rudo Vaský a Peter Zajac-Vanka to tiež nerozpráva len tak do vetra! Ľudia sa už musia nielen zobudiť, ale začať už konečne konať! kapitalizmus je dead! S tým už nikto nič nespraví a všetci neo-liberáli a libertariáni sa môžu aj dosrať! Ľudia už dospeli do takej psychickej, informačnej a verím, že aj morálnej fázy svojej evolúcie, že kapitalistická spoločnosť už nie je jednoducho možná! * https://www.youtube.com/watch?v=3KnLkRu57kc * https://www.youtube.com/watch?v=O3eY1wjkutg * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/riesenie-dneska-2.html

 17. Jaris napsal:

  Hoste, ono je to s temi Reky tezke. Vetsina, chtela zustat v EU, chtela si ponechat euro a chtela odepsani castecneho dluhu. Nebyli ochotni zacit znovu s cistym listem a pridat se na stranu BRICKS. Tak se ted v tech nahromadenych dluzich "hnahnaji" jako v bahne. Neni jim uz pomoci a bude hur.Prodali sami sebe do otroctvi.

 18. Ikema Monika napsal:

  Já osobne jsem vyměnila 1.000 000 Yenu za 10. 000 švýcarských franků je to málo ale SF se drží mnoho let a nepada ! Je v tom vice jistoty nez-li nakupovat EU nebo zlato ! Jakou záruku mate ze vám vCesku prodají opravdové zlato ?? Myslím ze prave vCesku byl skandál Německého podniku zlato pouze nahoře potahle a pak jen smejd na váhu to odpovídalo !!! Zlato je dobre nakoupit ve Švýcarské bance !!!

 19. Hum napsal:

  Prachy su najhorsi "vynalez" ludstva... Tak sa k nim aj chovam.. :)

  • tomek napsal:

   Prachy by nebol ani tak zly vynalez, len ludia s nimi nevedia nakladat a nechaju sa nimi lahko opantat , a zmrdi sa ich naucili vyuzivat na svoje zakerne ciele .

  • Marie napsal:

   Zkus byt 5 mesicu bez koruny... a pak mi dej vedet, jak ses choval....

  • proud napsal:

   Naprosta pravda,ovsem jsou taci co vyrostli v tom a verej tomu,ze prachy samotny jsou v poradku a bez nich to nejde,to stejny o obchodu.Oboji plati jen jako druhotny,vynalezeny je to za jedinym ucelem.....hromadit a ovladat.

 20. Monika napsal:

  ten članek vyšel za poslední tři roky už několikrát. A Ťidi jsou ku@vy, toje fakt.

 21. pat napsal:

  K tomu všetkemu čo tu bolo popisané by som dodal že je lepšie byť pripravený ako prekvapený. preto volné peniaze nedržať v banke ale kupiť trvanlivé potraviny, striebro al. zlato a iné zakladné veci potrebné k životu.

 22. Carlos IV napsal:

  Zdravim.
  1) Ten dedek vzdy hlasi neco jineho nez doopravdy dela.

  2) Cinsky Juan se prave dostal do kose SDR s ostatnimi menami - US$, GBP, EUR a Yenem. SDR je jen jiny nastroj vydirani Mezinarod. menoveho fondem pro zvlastni transakce. To ze tam juan (Rimnimbi) spadl je podle mne ZRADA Ciny smerem k BRICS - Juan nemuze figurovat v obou organizacich, jejichz cile jsou zcela rozdilne.

  3) Brazilsky parlament ma posoudit setrvani premierky Rousuffove kvuli udajnemu skandalu, na coz tlaci opozice - snadno si predstavit kdo to je. Dalsi snaha o rozbiti BRICS, kterou si vytkla cerna tlama z bileho domu.
  http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/brazilsky-parlament-zahajil-proces-odvolani-prezidentky/r~764286a6993f11e58dc0002590604f2e/

  Nic moc dobre zpravy.

  Marie - vsechno "on the spot", jako ostatne vzdycky :-)

 23. Vladislav Palko napsal:

  Našim zlatem je naše země, ta nám dává život, vše ostatní je marnivé. A lidská rasa jako bacil na této zemi vše pochopí až začne jinak smýšlet se zemí, až začne brát jiné hodnoty než peníze a mamon, vše je v lásce k druhému, v lásce k přírodě, zvířatům a všemu okolo nás. Až bude náš bratr strom a kámen a dcerou hvězdy a ryby všech moří pak se naplní naše srdce dobrem.

 24. Ikema Monika napsal:

  Marie kdyz uz jsi tak světem zbehla zvu té do Japonska ! Víza na Cesky pas neni potreba na tři mesice tu muzez byt apok ti ihned víza prodlouží !! Navíc zde neni zimní obdoby budeš se cítit jako v Mexiku !!

  • Marie napsal:

   Moniko, jsi hodna, dekuji Ti, ja na to nemam nekam cestovat,jedna izraelka mne pripravila o vsechno a opakovane mi zadrzuji duchod, a jeste je smesne maly, po oskubani povinnym prevodem pres dolar, 5 tisic.... adresa: kdejevasesvedomizavinacgmail.com

 25. josé napsal:

  Pokolikáté letos je zde podobný článek? Neměl být krach už v září, pak v říjnu či listopadu? Podobné články se opakují nějkolikátou sezónu za sebou a stále nic!

 26. Tom napsal:

  Krach USA alebo vojna??
  Tieto staré bankárske krysy si myslia, že si zlato vezmú na druhý svet?
  USA ide finančne dole vodou, odkedy dali bankárske slobodomurárske zdochliny FED zavraždiť J.F.Kennedyho

 27. proud napsal:

  Ono to dopadne priznacne,az to vsechno rachne,zase budeme obdelavat pudu a pestovat remesla,sledovat prirodu a ucit se ji,protoze to ona nas bude zivit,penize to nebudou,a to jak u nas,tak v Nemecku,Rusku,Americe......po celym svete.Nakonec na to by stacil i obycejnej "Blackout".

  • proud napsal:

   Bez elektriny beztak nenatocis auto a nedostanes ze zeme ani litr ropy,natoz ji zpracovat............a tak dale.......

 28. Ikema Monika napsal:

  Češi byli pokaždé dobrý něco vypěstovat na poli proc to u vás skončilo? Ve Svycarsku spousta lidi na horách děla máslo sýry sjezdu to prodávat v neděli na trhy lidi jsi nakupujou mezi sebou a nemusi ani chodit do supr marketu! Proc ne založíte malé družstva lidi by radi nakupovali třeba domácí chleba a ne takový smejd co jsem jsi koupila sama před rokem v Maji na Národní nebo jak se tomu dnes říká !

  • proud napsal:

   Inu,proc myslis ze to tady skoncilo,domaci firmy zivorej,cizinci si ve svejch firmach jedou a zisky lifrujou pryc,skupujou celou zemi po kouskach,vsude je vojteska a repka,zeme je zadluzena,bouraj se bejvaly fabriky a ovce si pujcujou i na vanocni darky?Kdyz se jedna o fabrice co stoji,chteji obchodni centrum misto ni,nebo hriste pro deti.......misto pracovnich prilezitosti a domaci vyroby.......proc?.......proc tedy nemuze bejt "revoluce"....uz vis proc?

 29. Lubomír 24 napsal:

  Samej dělník

 30. ovce napsal:

  béééééééééééééééééééééé

  zdravím vás
  (všechny zdejší ovce)

  :D

  ps:béééééééé

  • Jaris napsal:

   Ovce, tady jsi na spatne adrese a bez si becet jinam, treba na "ides" nebo Novinky. Tady jsou vetsina diskutujicich inteligentni lide.

 31. Mira napsal:

  Pokud by někdo kupoval zlato v takovém množství,tak by jeho cena šla nahoru.Ale zlato mírně kleslo za poslední měsíc.A totéž,ale v opačném směru by se dělo při výprodeji akcií.Možná chystá nějaký megapodvod.

 32. proud napsal:

  Kdyz vezmu jen nadpis je otazkou kolik z nej a co je pravda a kdyz neco,pak do jaky miry!

  • proud napsal:

   A jestli to dela,pak proc to dela kdyz dobre vi ze zlata se nenazere.........pravdivy odpovedi jsou dulezity.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!