Film: Absurdistán / Idiokracie (2006)

u0qYq6UC_400x400

Šílená komedie – online s českým dabingem, která vás donutí dvakrát se zamyslet nad budoucností lidstva. Seznamte se s Joe Bowersem (Luke Wilson). Moudrosti sice moc nepobral, ale když se po jednom nepovedeném vládním experimentu probudí v roce 2505, tak zjistí, že společnost zatím pod náporem reklam a hloupých televizních pořadů úplně zdegenerovala a z něho je rázem nejchytřejší člověk na planetě. A tak je na průměrném Joeovi, aby lidský vývoj vrátil zpátky do správných kolejí!
Tato verze lidské budoucnosti v poslední době bohužel nabírá na pravděpodobnosti. Poučme se z ní, dokud je čas.
9 Komentářů k Film: Absurdistán / Idiokracie (2006)

 1. Paul Durham napsal:

  zmrdostán 2015 :

  http://ekonomika.idnes.cz/podle-ceho-se-meni-pravidla-rozuctovani-tepla-foj-/ekonomika.aspx?c=A151201_182210_ekonomika_rts

  přesně obráceně než svině inzerovaly před pár měsíci

 2. Dušan napsal:

  Heh to amíci natočili svoju budúcnosť? Nemyslím tú od 11minúty. Toto je len príprava na občiansku vojnu kde vyhrajú údajne najrýchleší/najsilnejší.

  Ďalšie preformátovanie SŠA.

 3. Rudolf napsal:

  V roce 2006 to snad ještě byl film z budoucnosti. Dnes už ne.

 4. host napsal:

  Ten film je komický jen do chvíle než pochopíme, že to co popisuje je realita. A když si uvědomíme, že celé školství, kultura a zábava byly úmyslně přebudovány aby nám z našich dětí vychovaly poloviční zombie reagující jen na primitivní vzruchy a pudy, tak nám bude úzko.
  Až na ulici začneme potkávat současné mladé zombíky, tak nám dojde, že ten film je ve skutečnosti horor z reality.

 5. Jaris napsal:

  Ten film jsem videla pred casem. Musel ho natocit nejaky osviceny prorok, protoze US skutecne takhle funguje. A ten prezident – cernousek Bubu, jako spicka spolecnosti US je jak vysity. Moc jsem se nasmala! Nenechte si to ujit. Tenhle film je sebekritika Ameriky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!