Debata o demokracii na Blízkém východě – Sionisté versus antisionisté

debate-barrett-millett-640x359Rozšiřuje Izrael mír a demokracii a nebo válku a nesvobodu? Na Blízkém východě není mnoho demokracie. Na tom se všichni shodneme. Někteří říkají, že Izrael je demokracii. Ovšem národ, který vyhnal nebo zavraždil většinu svých oprávněných voličů, čistě na základě jejich etnického původu, sotva může být být nazýván demokratickým. “ Genocidokracie “ spíše.

Sledujte debatu na PressTV: http://www.presstv.ir/Detail/2015/11/28/439434/UAE-Israel-Diplomatic-Mission-Barrett-Millett

Když si Izraelci zvolili vůdce, který skutečně chtěl mír s Palestinci (Rabín Yitzhak v roce 1992 ), bezpečnostní služby ho zavraždily … stejně jako CIA mírumilovného presidenta Johna F. Kennedyho v roce 1963, jeho bratra Roberta v roce 1968 a Paula Wellstoneho v roce 2002, mezi mnoha dalsimi…. Není ta “ demokracie “ báječná?

Jediné dvě země na Blízkém východě, které mají nárok se prohlašovat za skutečné demokracie, jsou Írán a Tunis.

Írán používá ruční počítání volebních lístků, takže jeho volby – na rozdíl od frašky zmanipulovaného hlasování přes přístroje v USA – jsou skutečné. A kandidáti v Íránu nemají stejné názory nebo nesleduji stejné politiky.

Je to vzácné ve volbách na Západě, když někdo jako Jeremy Corbyn přijde a nabízí voličům skutečnou možnost volby. Avšak všechny íránské presidentské volby od Islámské revoluce v roce 1979 smysluplný výběr nabídly. Nedávno odstoupil populista Ahmadinežád poté, co reformista Rouhani porazil několik kandidátů s ostře kontrastujícími názory. Voliči si vybrali Rouhaniho kvůli získání jaderné dohody se Západem, jako kroku směrem k normalizaci vztahů, a Rouhani (a ministr zahraničí Javad Zarif ) se o ní zasadili.

Sionisty ovládána Západní média lhala, když říkala, že není možné, aby Rouhani vyhrál, protože byl příliš pro-Západní a že “my“ všichni víme, že Írán je teokracie, ne demokracie, takže proto nejvyšším vůdcem preferovaný kandidát Saeed Jalili byl považován za předem jasného vítěze. Jalili ve skutečnosti skončil až třetí, pouze s 11% hlasů, zatímco Rouhani drtivě zvítězil s přibližně 50%. Takže tolik k sionistickému nesmyslu, že “Írán je diktatura“.

Pravdou je, že Írán je jedním z nejdemokratičtějších národů na světě; zatímco Izrael, vinen genocidou proti svým právoplatným voličům, je pravděpodobně nejméně demokratickou zemí na světě. Z tohoto důvodu se vždycky lísal k nejhorším světovým diktátorům a dělal za ně špinavou práci.

Peníze za drogy a izraelští zabijáci podpořili diktaturu Riose Montta v Guatemale a pomohli jí páchat genocidu v roce 1982.

O ně se opíral Samoza v Nikaragui, Pinochet v Chile, vražedná argentinská diktatura sedmdesátých let minulého století, a vsichni ostatní brutální a masově vraždící lupiči, které mohli najít. Stejně tak Izraelci podpořili nejhorší diktaturu v Africe. Dokonce dali jaderné a rasově specifické biologické zbraně režimu apartheidu v roce 1980 v Jižní Africe.

Dnes Izrael cementuje vazby s ropnými diktaturami Perského zálivu. Toto bylo tématem mé nedávné debaty se sionistickou volavkou Richardem Millettem v Press TV. Millet tvrdí, aniž by nabídl jediný důkaz, že chce mír s každým a přeje si, aby celý Střední východ se stal demokratickým a prosperujícím. Ve skutečnosti je to sionistická agrese, co vrátilo celou oblast politicky o 100 let zpátky. Napadáním, okupací a etnickým čištěním spustili sionisté kaskádové série pohrom, kterých jsme svědky stále.
Žádný muslim nebo křesťan na Blízkém východě nikdy nepřijme genocidní sionistickou okupaci Svaté země – Svatá země byla vždy muslimy dobře spravována prakticky od té doby, co Islám vznikl. Nemůžete o nic víc ukrást Jeruzalém muslimům a Východním křesťanům než Řím katolíkům. Stejně tak jako katolíci by přísahali bojovat 1 000 nebo 10 000 let, pokud by to bylo nutné, aby znovu uhájili Řím, pokud by byl okupován genocidní nekřesťanskou armádou ze zámoří, budou muslimové a jejich křesťanští spojenci bojovat tak dlouho, dokud islám a křesťanství budou existovat, aby osvobodili svatou zemi od démonů v lidské podobě, pro které je vraždění dětí defacto národní politikou.

Nikdo na Blízkém východě, mimo území Izraele, nepřijímá genocidní sionistickou entitu jako legitimní stát. Nalaďte se na jakékoliv oblastní vysílání a nikdy neuslyšíte slovo “ Izrael “, pouze “ sionistická entita.” Kterýkoliv zpravodajský zdroj na Blízkém východě, který by přijal izraelskou legitimitu, by byl bojkotován, ne-li spálen do základů svým vlastním publikem. Přesto zkorumpovaní diktátoři v těchto zemích tajně spolupracují s Izraelem. Jsou Izraelem silně podporováni. Úsilí lidí svrhnout své Izraeli nakloněné diktátory je běžně drceno sionistickými penězi, zpravodajskou činností, mučením, politickými vraždami a celým aparátem nesvobody. V minulosti se to dělo v zákulisí. Dnes se to děje zcela veřejně a otevřeně. A sionistické propagační náustky jako je Richard Millett lžou až se jim od huby práší, absurdně a nepřesvědčivě, snažíce se vás přesvědčit, že válka je mír, svoboda je otroctví a nevědomost je síla.

Napsal: Kevin Barett

Zdroj: http://www.veteranstoday.com/2015/11/28/millett-debate/
102 Komentářů k Debata o demokracii na Blízkém východě – Sionisté versus antisionisté

 1. LUF napsal:

  „Ovšem národ, který vyhnal nebo zavraždil většinu svých oprávněných voličů, čistě na základě jejich etnického původu, sotva může být být nazýván demokratickým. “ Genocidokracie “ spíše.“ Dál jsem nečetl.

  Co to je za lži?? Izrael nezabil nikoho „na základě etnického původu“. Zabíjí lidi, kteří na něj útočí a Palestinci, co opustili území Izraele se dobrovolně přidali na stranu ostatních Arabů s tím, že až s nimi Izraelce porazí, tak se vrátí zpět. Naštěstí se jim to nepovedlo.

  • Paul Durham napsal:

   to má být mikulášský vtip ?

  • pražská vlaštovka napsal:

   Maruško,
   díky za článek!
   j.

   • Marie napsal:

    Neni zac, Jitus! Barett je spravny chlap, nazyva veci pravymi jmeny, zadne okecavacky…

    Za nejvetsi problem ohledne zverstev Izraele povazuji to, ze jim tak strasne dlouho prochazela… a tak si na to zvykli, ze to bezproblemove delaji vsude a tim padem i u nas, ikdyz ted uz jenom jako velitele te sebranky zdrogovane, co si rika IS…
    Bylo velkou chybou OSN, ze to tak nechala..a ted za to zaplatime!

  • kurt napsal:

   Jak se ti LUFe líbí přiložené video. Mladý Žid s US pasem se na ulici, po níž tančí rozjásaní sionističtí svazáci, na kameru vyjádří, že nesouhlasí s genocidní politikou státu Israel a během pár minut tam je policie, nacpou ho násilím do auta a odvezou pryč. Doufám, že je chlapec živ a zdráv. Demokracie a svoboda slova jak CYP.
   https://www.youtube.com/watch?v=8IX4Jq6Rrss

  • Jaris napsal:

   Lufe, to si pis, ze Izrael je narod vrahu! Vetrel se na BV a ted je tam jak hnisavy vred. Sliboval Palestincum nahradu, kdyz dobrovolne opusti zemi a ti chudaci dodnes bydli v taborech a zadnou nahradu od tech prasivych zidu nedostali! Co Palestincum zbyva? Vyrabeji si zbrane podomacku a ze zoufalstvi bojuji a nevzdavaji se myslenky na navrat tam, kde se narodili. Ta spina, co bydli dnes v Izraeli jsou chazarsti pristehovalci, tak drz hubu!!!

   • LUF napsal:

    Máš nějaký zdroj tvého názoru, že Izrael Palestincům sliboval jaké území když jiné vyklidí?

    V táborech žijí z podobného důvodu jako u nás Romové žijí v ghetech (tzv. vyloučených lokalitách) – nic si nevybudovali, tyhle neschopné Palestince nechtějí ani v sousedních arabských zemích.
    „Co Palestincum zbyva?“ – Přestat si hrát na svaté bojovníky, přestat si nalhávat, že jednou Izrael porazí (už z toho je vidět jejich demence), složit zbraně a začít jednat.

    • Jaris napsal:

     Lufe, tech dokumentu je spousta. Jednat s zidem? To je predem odsouzena vec. Jeden jejich predseda vlady se chtel pred lety domluvit s Palestinci, tak ho sami zidaci oddelali primo na verejnosti. Myslim, ze se jmenoval Simon Perez. Zidi lzou a podvadeji jak na bezicim pase.

     • LUF napsal:

      Zřejmě myslíš slib území za mír. Tak právě k tomu míru ještě nedošlo. Perese zabil židovský atentátník. Peres domluvil vyklizení okupovaných území s Arafatem, a ten zase slíbil, že Palestinci přestanou s terorem. Palestinci ale stejně nepřestali, takže je to jedno, že nějaká dohoda byla. Je fakt, že část židů nesouhlasí s vrácením území, nelze se jim divit

     • Marie napsal:

      Jaris, podle stylistiky se dohadujeme s pometlem pod jmenem Jinsky… dal uz na nej nebudu reagovat…je to provokace. Jak to rika pan Barett na konci clanku: oni vidi vse naopak, je to disfunkce mozku.

      • Jan Jinsky napsal:

       Nikoli Marie, je tu asi víc lidí, co nesdílí tvojí nenávist a touhu po krvi.
       Já sem chodím teď mně. Od té oby co se Korál zbláznil a udělal si z tebe spolupracovnici je to tu na blití.

    • Marie napsal:

     Ty bys jednal se svymi vrahy? Jak muzes srovnavat Palestince s cikany? Tem nekdo ukradl uzemi a s tim i obzivu??? Vis, co, kdyz uz dnes je konecne videt, ze za veskerym svinstvem na planete kvuli touze jejich pojebanych mozku ovladnout svet, ty budes je jeste obhajovat?!!

     • LUF napsal:

      Proč by jedni vrazi nemohli jednat s jinými vrahy? (když už bych použil tvoji terminologii)

      • Marie napsal:

       Palestinci nebyli zadni vrazi, byl to Izrael, KDO ZACAL!! A nejsou dodnes, protoze nemaji zbrane. Po zuby ozbrojeny Izrael, ktery na ne pouzil bily fosfor a bombarduje je, ty bude obhajovat? Jasne, siozidaci vidi vse naopak, hlavne kdyz se nedokazi zbavit sve choroby krast a zabijet.

       A jeste si to nataceji, prasata!! Je to uchylnost, vysledek jejich psychosexualnich chorob, neumi se jinak udelat, zrudy.

       https://www.youtube.com/watch?v=Qpg2CLT9Fno

       • LUF napsal:

        O tom kdo začal není sporu. První den vznikl Izrael, druhý den byl napaden Arabskými státy a Palestinci. Tím to začalo.
        Několik dalších válek vždy začali Arabové. Palestinské teroristické útoky trvají po celou dobu permanentně (s přestávkami max. několik dnů), tam nelze mluvit o začátku ani konci. I takový nůž bys považoval za zbraň kdyby ho na ulici do tebe někdo zapíchnul
        http://www.israelhasbeenterrorattackfreefor.com/

  • Marie napsal:

   tady se podivej, ty ubozaku, jak 3 ozbrojeni lamou kamenem ruku bezbrannemu Palestincovi a jeste si to nataci, zrudy jedny odporne, kdo se jich zastava, neni o nic lepsi…a nebo k nim patri…
   https://www.youtube.com/watch?v=kRcuy5jOplg

   • LUF napsal:

    Chybí začátek, copak ten hodnej palestinskej chlapec prováděl?

    • Marie napsal:

     To si nataceli zidi, takze kdyby neco ten kluk udelal, s radosti by to natocili, aby meli ospravedlneni. Jenze oni se tyranim lidi ukajeji, v tom je cela hruza, jsou to dementi. A ty to moc dobre vis, a jeste to budes obhajovat.

     A clanek jsi ani necetl, tak je ti pravda neprijemna.
     Zbytecne se tady ztrapnujes, to, co popisuje pan Barett ve svem clanku, je VIDITELNE a zdokumentovano.

     • LUF napsal:

      Tvoje úvaha má chybu – člověk začne něco natáčet většinou až v okamžiku když se už něco děje. Takže ten kluk pravděpodobně nejdřív něco provedl co natočit ještě nestihli

  • Vlado napsal:

   Ty si buď somár, alebo „len“ nevedomí.

  • kolkobudeszit napsal:

   Luf (Lucifer), zober si svoj špinavý žold za svoj príspevok a vedz, že dnes už nikoho prázdnymi slovami nepresvedčíš, bo i čistí Izraeliti vzišlí z národov Slovanských začínajú čistiť Augiášov chliev a nedajú sa „svojimi“ znovu vyvražďovať beztrestne ako v 2. sv. vojne.(„Poslúžili ste a teraz zomrite“-už NIE!.) A. Horák ukázal veľkosť Slovanského ducha, keď pokoril všetkých platených „papuškárov-his-torikov“ v knihe „O Slovanech úplne jinak“! a ukázal ako bežní deduško, kto sú tí páni Izraelitov, ktorí Izraelitov stvorili, kto sú tí, ktorí najskorej zo samotných Slovjenov vytvorili svojich otrokov Izraelitov, aby im robili špinavú prácu, ako robíš Ty. Ukázal, že dejiny sa opakujú a ako teraz chcú preformátovať EÚ tak už predtým rovnakí „prisťahovalci“ „založili“ Rím a preformátovali Itáliu, Knóssos…na krvi našich predkov – metódy STÁLE tie prízemne isté. Ale tí Izraeliti i iní ĽUDIA z čistým srdcom vzišlí z čistých Slovanských spanilých Matiek, ktoré nám dali v pravde i učiteľa-Spasiteľa,a spanilých Matiek iných národov, rozpamätajúc sa na svoju čistú dušu bojujú v súčasnosti proti posadlím diablom-ohováračom, klamárom i naďalej i vo „svojom“ národe. Informácie sa pohli v morfogenetickom poli, to nikto neovplyvní, tak ďaleko, že bolo zase rozhodnuté zlom, opätovne vyhladzovať čistých i z Izraelitského národa-tých, čo sa stavajú proti špine súvercov a prikázaniam i nahradzovať ich inými „vyvolenými“ národmi „Arménmi“ a „si-an Číňanmi“. Ale dnes to nepôjde tak ľahko a čistí BOJUJÚ! I keď svojou hlúposťou podporujú si-onisti v skutočnosti svojich tvorcov si-anistov, až do svojho vlastného zničenia. A preto všetci dobrí zo všetkých národov – spojme sa proti zlu, nedajme sa rozdeliť proti sebe a zbavme sa diablov mediálno-politických a spoločenských – ukazujme na ich činy nech sa utápajú vo svedomí a zahynú vo svojich klamstvách za krv nevinných obetí po celom svete, ktoré vraždia posluhovaním – svojimi slovami počnúc a činmi nasledujúc po tisíce rokov, prostredníctvom sluhov, ktorí sa vydávajú raz za tých, raz za iných podľa potrieb zla. Na týchto všetkých zlých privolávam kliatbu smrti a nemocí, aby zahynuli v čo najkratšej dobe v mene nášho pána učiteľa i spasiteľa!!! Ako spravodlivá odplata za ich hnusné činy proti všetkým ĽUĎOM a živým tvorom našej Matky-Zeme. Tak nech sa stane.

 2. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  LUF,to je už známý BLB z přesvědčení,často exhibující a ukájející svého zvrhlého sionistického chtíče napříč diskusemi povícero IT žvaníren…ignorujte ho.

  • LUF napsal:

   Tak si o tématu alespoň něco nastuduj.

   • Jaris napsal:

    Samozrejme, ze vim, ze chazarsti zidaci jsou lupici palestinskeho uzemi.Porusuji veskere sliby a smlouvy UN a dal vrazdi a kradou nova a nova uzemi. To se nevyplaci!

    • LUF napsal:

     No, loupežnou válku o území začali Palestinci, že? A několikrát. Kvůli tomu blbci přišli o svoje území. Měli by Izraelcům podat ruku: Vyhráli jste, jste lepší, zasloužíte si území které jste si vybojovali. Místo toho křičí: Vraťte nám naše území vy zloději. Nedal bys jim facku? Izrael jim většinu území vrátil. Byl by ochoten vrátit i další, jen kdyby na něj přestali Palestinci stále útočit. Proč nepřestanou? Protože jsou to magoři, nebo máš jiné vysvětlení?

     • Jaris napsal:

      Joo? A co jim vratil? Asi zijes na jine planete, ze jsi tak spatne informovan. Od r. 48 palestinskeho uzemi stale ubyva. Podle mapy uz zbyva jen par palestinskych osad. Jinak vse ostatni chazari zlikvidovali bezmilosti. A tu facku si Palestinci nezaslouzi a budou neustale bojovat proti tomu hnisavemu vredu, co si rika Izrael. Vsak ono na zidy zase dojde. Doba je zrala.

      • LUF napsal:

       Co jim vrátil – po každé válce obsadil větší území, než jaké si pak ponechal. Ať si Palestinci bojují, přijdou tím nakonec o všechno

      • Marie napsal:

       Tady je to hezky vyjadreno:
       Israel could not do any of this, or even survive without mountains of money from The U.S.A., so it is The U.S.A.
       that supports this Genocide, Obama gave 500 Million
       Dollars of Bombs to Israel in 2014, which they dropped
       in ONE MONTH on a Civilian Population of Palestinians
       in The Gaza Strip, yes, U.S.A. pays for Israel’s Genocide
       of The Palestinians. Time to end all this NOW.

       Izrael by nemohl zadnou genocidu pachat a ani prezit, kdyby nedostaval hory penez z USA ( od zidu, ktere je ovladaji). Takze jsou to USA, kdo tu genocidu podporuji. Obama dal bomby v hodnote 500 milionu dolaru Izraeli jen v roce 2014, a ty byly na Palestince shozeny behem 1 mesice! Je cas to ukoncit.

       Navic si Bibi pozadal o 5 miliard dolaru rocne, misto dosavadnich 3 miliard dotaci. A jeste jim tam cpe Merkelka…

       Nedavno Izrael oznamil vystavbu dalsich 1500 domuci bytu na kradenem uzemi Zapadniho brehu a celkove od roku 1967 uz postavil na kradenem uzemi vice nez 120 obci! To je, panecku, poradne cislo a nikdo s tim nic nedela…coz ukazuje, kde vsude maji paraty korupce.

     • Marie napsal:

      Ty jsi fakt dement, ktery si nedokaze spocitat, ze Izrael nemel zadne pravo bezbranne lidi vyhanet z domovu, krast jim pudu a zabijet je! Kuwa, ktery jiny narod na cele planete, toto provadi??? Magore! Kdyz to budeme delat vsichni, tak tech 7 miliard, tech 20 milionu zidu vyzene a pozabiji, a bludes muset to prijmout, podle te tve logiky, ze jsme vyhrali! Hnupe, co si to za dementa, ktery nechape, ze lidi jsou na svete od toho, aby zili a ne se vrazdili, ty zrudo, si zkus porodit a vychovat dite, co to je za drinu, ktere obetujes cely zivot a pak si nejaky dement prijde a zabije nejen tve celozivotni dilo, ale i veskere city. Ty je proste nemas, ty city, proto tomu nerozumis, a myslis si, ze je to normalni zabijet. NENI, demente. Jenom pro zjebane mozky, ktere je potreba izolovat na puste ostrovy a uz nikdy nepustit mezi normalni, civilizovane lidi!

      • Jewish napsal:

       Marie je nemocná , viz její slovník v jednom příspěvku ; „dement,Magore! ,Hnupe,dementa,ty zrudo,demente,“

       „uz nikdy nepustit mezi normalni, civilizovane lidi!“

       • Marie napsal:

        A hele, Jinsky si zmenil nick? Ja ti dam nemocna, svinstvo jako je zlodejina a nasili nema co mezi normalnimi lidmi delat, takze opet jsi nezklamal, s tim svym obracenym ( nebo obrezanym ) myslenim.

        Nema cenu se s vami bavit, protoze vase nadrazenost je nesnesitelna a normalni clovek se nenadrazuje.
        A muj slovnik odrazi realitu, nic vic.
        Jak chces slusne pojmenovat, co siozidaci provadeji? A to tady neresime vsechny zrudnosti, jako napr. obchody s organy, pedofilie a vrazdeni deti! A co si to vubec dovolujes se toho dozadovat?

        • Jewish napsal:

         Marie je nemocná , viz její slovník v jednom příspěvku ; „dement,Magore! ,Hnupe,dementa,ty zrudo,demente,“

         „uz nikdy nepustit mezi normalni, civilizovane lidi!“

        • chachar napsal:

         Maruško !

         Kdybys byla inteligentní , tak bys pochopila , že tvoje sociální zařazení je přímo úměrné tvému duševnímu stavu ! Sorry , ale po smrti jdeš přímo do PEKLA !!! Tvůj duševní stav je alfa i omega tvého budoucího osudu . Je to karmický zákon :-)

        • Robo napsal:

         Jinsky, LUF, jewish (tu aspoň čosi priznáva), chachar – všetko alebo aspoň 3 z tých 4 je ten istý trol. A keď nie, tak tu máme trolov štyroch. Nemá cenu vôbec reagovať na aakéhokoľvek trola.

       • Bogus Sobotka napsal:

        Marie Dikyova pracovala nelegalne v USA jako cisticka bazenu.
        Cuchanim vyparum chloru a dalsich dezinfekcnich latek stoji za jeji demenci.

        • Marie napsal:

         Je vskutku usmevne, jak u primitivu, co se neumi ani podepsat, plati nepsany zakon, ze podle sebe soudim tebe… a navic, podle tohoto zakona v tve bedne existuje predstava, ze zdejsi diskuteri jsou na tve urovni a tvou lez ti sezerou. Mas smulu…

   • Marie napsal:

    Nac studovat, kdyz je to viditelne, a vlastne po celych 70 let delali Palestincum, co ted pripravili pro nas!! Uz si tak zvykli na tu rozezranost, ze proste jedou po cele planete a jeste k tomu pouzivaji druhe! Nebo jsi slepy, abys nevidel, kdo ty zdrogovance ISIS vede? Se podivej na ty postavy, to jsou specielni komanda z Izraele, proto vypadaji jeden jako druhy, stejna vyska, i priblizna vaha, to kvuli treninku, je to predpis…. ale to davno, vis, nosim drivi do lesa… jestli chces delat blbeho, jako tady uz jeden troll, pod falesnym jmelnem Jinsky, tak muzes si byt jist, ze jsi na spatne adrese, nebot tady jsou lidi uz vdelani a hlavne nemaji zalepene oci..

 3. fr napsal:

  Pejzatí už jsou odepsaní, jejich staroegyptský páneček co vymyslel sinajskou tůru vymytí mozků, obřezání fóglů a vůbec celou tu degenerátskou židovinu už je nechce, už má lepší metody. Židovina zastarala, už není tak efektivní. Hoblokaust teprve přijde, a brzy, a né od žádných „antiseministů“ – zorganizují si ho sami sobě obřezanci, jak ten kabala-had co žere sám sebe. Pejzatí jsou ve skutečnosti zdegenerovaní ubožáci, i s celou tou jejich lichevní „vyvoleností“….

  • LUF napsal:

   Vzděláním, inteligencí jim nesaháš po kotníky

   • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

    Ano,ano,…ani po kotníky…Zato tys to nastudoval,tak jim saháš alespon po tu jejich kupírovanou oháňku a proto můžeš provádět politicky korektní felaci…no,proti gustu žádný dišputát,ale až budeš hotov a půjdeš se hrabat na IT,tak si aspoň otři hubu,než ji otevřeš….

   • Jaris napsal:

    Co mohli, tak nakradli. I ten jejich Ainstajn byl pozer a podvodnik!

    • LUF napsal:

     Nenaprášili ti na hlavu chemtrails?

     • Jaris napsal:

      Nikoliv, zidacku. Spis tobe! Chi, chi…

     • fr napsal:

      Sionistický švindl pro „góje“ a šiksy“. Ajnštajn byl PROKAZATELNĚ podvodník, přesněji plagiátor – kradl cizí myšlenky a vydával je za svoje – to je PROKAZATELNÉ. Pejzatá kabbala však nepotřebovala žádnou fyziku, přes falešného idóla Ajnštajna „gojům“ a „shiksám“ nakukala falešnou a zhoubnou doktrínu relativismu. Kdo rozumí fyzice, dávno ví, že Ajnčtajn byl nicka proti tehdejěím skutečným gigantům fyziky, to jen Zión si z něj udělal „největšího vědce 20. století“. Dokonce o něm pejzatá propaganda kváká, že prý byl „otec emerické atomové bomby“ – přitom Ajnštajn vehemetně zavrhoval kvantovou mechaniku a zároveň ji vůbec nerozuměl, stejně jako nerozuměl matematice, kterou použil v „jeho“ teoriích.

      • LUF napsal:

       Hlavolam pro tebe: Jak je možné že největší světové kapacity ve fyzice považují Einsteina za jednoho z největších géniů? Pokud jím Einstein nebyl, to jsou tak hloupí že na to sami nepřijdou? Podle tebe zřejmě ano. V tom případě jsou ale hloupější než židi, kteří jim to namluvili ne? A pokud jsou tedy židi chytřejší, tak ani nemusí nikomu žádné objevy krást, přijdou si na ně sami ne? Tak jak je to?

       • Marie napsal:

        Presne naopak je to. Tak jako se v sim u zidu. Ukradou nebo skoupi cizi vynalezy a pak se chlubi, ze jsou jejich. To neni nic noveho.

        Za cela tisicileti zidi nepredvedli zadne kvality, tech par jedincu, co jsou slusni a schopni, tu skutecnosts nezmeni. To je uplne stejne jako s cikany. Jsou tam slusni mezi nimi, ale drtiva vetsina jsou parazite a nasilnici. Proto taky siozidovska vlada u nas nad nimi drzi ochrannou ruku, vrana k vrane….

        • LUF napsal:

         V tom případě jak je možné že tento podvod nežidovští vědci neodhalí? (jak je možné že to víš ty a ne oni?)

        • Vancouver napsal:

         Česká vláda nad nimi možná drží ruku jen z dočasné politické nutnosti – Parah ej centrum světové kabaly, až pomine ta všichni čeští politici převlečou kabáty a vysvětlí nám, že jinak přece tehdy nemohli neb nás všechny vlastně chránili

       • Marie napsal:

        Vis jak se pozna podvodnik? Kdyz sebe jedineho prohlasuje za objevitele cehokoliv. Kazdy vzdy odnekud cerpa a dal odvozuje, shromazduje, atd. To plati ve vsech oborech.

        Eistein NIKDY neudal jediny odkaz na to, z ceho cerpal, a pritom pokud jde o teorii relativity, existoval v te dobe clovek, ktery o tom publikoval ( 30 knih a asi 500 studii ) a jmenoval se Poincaré. Eisten zalozil s nekolika kamarady The Olympia Academy, kde se pravidelne schazeli vedci a diskutovali sve prace, takze tento „genius“ mel vzdy z ceho cerpat, ale zadneho ve svych dilech nejmenoval, jen on sam je autor, ze? Genialni tak akorat tah, ale ta osoba nikoliv. Jinak to byl sexualni maniak, podle nekterych zdroju, ktere se neznaji…asi tak, k jeho vyjimecnosti….

        • Jaris napsal:

         Luf , neodhali, protoze zidi vlastni media. najdes to opet na internetu, co to bylo za prumerneho „fyzika“, ktery se stal slavnym diky zidovske klice. Tak to je. Ajnstajn byl pozer, podvodnik a zlodej vynalezu jinych.

   • Marie napsal:

    Ta „inteligence“ zidovska je opravdu videt! Staci se podivat na „nasi “ kompletne sionistickou vladu, pocinaje presidentem. Jeden vetsi dement nez druhy. Babis a Kalousek primo inteligenci zari, burani.

    Jestli chce operovat Nobelovkami, tak to ani nezkousej, protoze spousta zidu je ukradla nebo pri nejlepsim odkoupila od autoru, proto maji celou organizaci, ktera i dnes jezdi po svete skupovat mozky.
    Nejlepsim argumentem proti tvemu blabolu je viditelna ohniva koule z nasi planety, kde kam strci rypak, tam je bida a valka, pocinaje USA, kde je akorat otroctvi a navonena bida, zivot na dluh!

    • LUF napsal:

     Jak jsi přišel(a) na to že Zeman , Kalousek a Babiš jsou židi?

     Svůj velký objev, největší životní úspěch, výsledek celoživotní práce ti nikdo neprodá. Ty seš ale vůl. Ale zaměř se na tu otázku

     • Jaris napsal:

      Lufte, zid je pouze Babis. Zeman by pouze zidem chtel byt.

      • LUF napsal:

       Nevím odkud jsi přišel na to že Babiš je žid? Ale nevylučuju to a nevím co nového by z toho mělo vyplývat o něm nebo o židech

       Ohledně toho že Einsteina uznávají vědecké kapacity za největšího génia:
       1.Nemáš nejmenší představu jak to funguje ve vědě. Vědci se znají ze svých vědeckých prací, které publikují v průběhu života. Ze seminářů, konferencí, osobních setkání. Oni jsou ti první kdo by odhalil že v médiích je nějaká nepravda.
       2. Není ti divné že lidi jako ty (nevzdělaná nula) odhalí něco, co za sto let neodhalili světové vědecké osobnosti?

 4. Pepi napsal:

  „Izrael je satansky stat ktery nema pravo na existenci“ted necituji muslimske fanatiky, ale ORTODOXNI ZIDY.Uz nejednou jsem dal odkaz na zbozne ortodoxni Zidy: http://www.nkusa.org
  Osobne si myslim ze Izrael ma pravo na existenci ve svych puvodnich hranicich urcenych OSN pokud uzna stejna prava na obcanstvi vsem skupinam Zidu,Samaritanu,Palestincu,krestanu a dalsich.
  Izrael nebyl nikdy,dokonce ani v dobe Stareho Zakona(ani podle Stareho Zakona at uz mu verime ci nikoliv) jednotnym etnickym Zidovskym statem.Vitam vsechny iniciativy ktere buduji mosty mezi Zidy a Palestinci,treba skolu s Waldorfskou pedagogikou v Jerusaleme.Vsichni jsme jedno,vsichni jsme na stejne lodi!Zide i Palestinci musi opustit heslo „Oko za oko“.Obe nabozenstvi se tim ridi,jenomze Zide maji moderni zbrane a Palestinci jenom noze a prskavky.
  Sam jsem Izrael pred lety navstivil i okupovana uzemi.
  Ale:Sioniste delaji vsechno proto aby ZNEPRIJEMNILI ZIVOT ZIDUM!

  • Jaris napsal:

   Pepi, Izrael si mysli, ze je narodem nad ostatnimi a ze ma na to samozrejme pravo. Zakony chazarsti zidi nebudou NIKDY respektovat. Kaslou na cely svet a jakesi zakony. Je jim fuk, co si o nich ostatni mysli a dal se roztahuji a vytlacuji Palestince. Nesouhlasim, ze Palestinci se musi vzdat sveho boje proti zidackym vetrelcum, kteri jim ukradli uzemi,srovnali se zemi domy, sady, cele vesnice. Kam maji jit, kdyz je zidi mezi sebou nechteji? Zidi jsou totiz nejvetsi rasisti na svete a i mirumilovne Palestince by vytlacili. Zidaci jim kdysi slibili odskodne, coz samozrejme nesplnili a zavreli je do taboru. Nekteri Palestinci maji dodnes symbolicke klice od svych domu, ktere byly ve prospech parazitickych zidu zbourany. Ti zbozni zidi to nevytrhnou, protoze dnesni Izrael je stejne vetsinou atheisticky. Doporucuji, abys shlednul film THE PROMISE od Petra Kosminskeho. Najdes to pouze pod jeho jmenem. Tam pochopis, proc smir mezi pristehovaleckym chazarskym zidem a Palestincem neni mozny. Vyborny ctyrdilny film o historii Izraele. Vsem doporucuji.

   • Vancouver napsal:

    Jsou dva druhy židů – ten, který etnicky vzešel z Blízkého východu ve starověku a ten, který se židem prohlásil, protože přijal kabalu za svoji věrouku. Tento druhý druh židovstva je nepravý – jsou to zhrzení a nenávistí hlavně vůči všemu slovanskému posedlí Chazaři původem z oblasti ruské Astrachaně. Tam kdysi vytvořili něco jako je dnešní ISIL, loupili, vraždili a odváděli do otroctví. Co dělá ISIL pod jejich vedením dnes? Rusové je na hlavu porazili někdy v 9.století – od
    té doby nenávidí Slovany stejně tak jako etnické
    židy. jsme obojí svědky jejich nepravého smyšleného původu….

  • LUF napsal:

   Pepi:
   V Izraeli mají všechny skupiny stejná práva. Židi, křesťani, muslimové, žije tam spousta Arabů, rovnoprávných se Židy …

   • fr napsal:

    A pak ses probudil s rukou ve tvém smradlavém šábesovém nočníku….

   • Marie napsal:

    Aha, a proto Netahlo z Yahoo vyhazuje z Izraele i zidy, kteri nesouhlasi s jeho politikou a hlavne naprosto jasne vyrcenym jeho “ ze dokud bude on vladnout, mir s Palestinci nebude“ a je jaksi v pozadi soucasnych valek, jak rychle a brutalne pokracuje s vystavbou na kradenem uzemi Palestincum. Nejak ti nedochazi, ze tyto veci se daji velice snadno nalezt na internetu zdokumentovane reportazemi, ne jedna pani povidala!

    • LUF napsal:

     Na internetu se dá najít ledacos. Třeba fotky mimozemšťanů co nás stále navštěvují, perpetuum mobile na jakémkoli principu si vzpomeneš …atp. Izraelci podle tebe mír nechtějí, ale neustále čteš zprávy o tom jak Arabové v Izraeli napadají noži náhodné obyvatele Izraele (starce, ženy, děti) a zajímavé že Izrael má mír se všemi sousedními státy, kromě Palestinců

  • Marie napsal:

   Pepi: nemaji narok na zadny stat. Vis proc? Protoze kdyby kazde etnikum prislo s tim, ze chce stat na necim uzemi, tak se budeme jenom mlatit. Predstav si, ze cikani reknou, ze chteji svuj stat a vyberou si to nejlepsi uzemi v CR a kazdeho odtamtud vyzenou a kdo nebude chtit svuj dum a pozemek opustit, toho zamorduji. A pak si samozrejme jako kazdy jiny stat, poridi armadu a pojedou jeden kraj za druhym uplne stejnym stylem, az zbude jenom, rekneme Praha. To je prece uplne totez, co se deje v Palestine a nikdo s tim nic nedela.

   Ja bych souhlasila s tim, ze by mohl existovat Izrael, ale az po vzajemmne dohode s obyvateli cele Palestiny. A k tomu nedoslo, predstavitele Palestincu nebyli k rozhodovani ani prizvani, ani se k tomu nesmeli vyjadrit!

   A co jeste je treba dodat, ze totez budeme brzy videt u nas. Privandrovalci sice nedostanou statu v nasem state, ale dostanou ho kompletne, a budou si delat, co se jim zlibi. Vzpomenes si na mne….
   Cesi se porad uklidnuji, ze vsak jich bude jenom asi 150 tisic, ale to neni podstatne, kde jich kolik bude, a kde dostanou obcanstvi. Oni se budou moci pohybovat a premistovat v ramci cele EU, takze ji zaplavi jako kobylky. Znovu pripomenu, ze cela ta akce s multikulti je zidovsky vymysl, a dukazu je na to dostatek ( likvidace jazyka, kultury zemi, to je soucast zakladny jejich „rozdel a panuj“.

 5. Marie napsal:

  Pro Chachara: neni kde editovat pod timto, co jsi napsal:
  Maruško !

  Kdybys byla inteligentní , tak bys pochopila , že tvoje sociální zařazení je přímo úměrné tvému duševnímu stavu ! Sorry , ale po smrti jdeš přímo do PEKLA !!! Tvůj duševní stav je alfa i omega tvého budoucího osudu . Je to karmický zákon :-)

  xxxxx

  Chachare, kdybys byl inteligentni, tak bys vedel, ze zadne peklo neni a zadny budouci osud taktez ne! Karmu si vymysleli dementi pro dalsi dementy, kteri jim to sezerou. Tak jednoduche to je.

  Bez ohledu na mou a tvou inteligenci, doufam, ze alespon v jednom se shodneme:
  ze totiz lide by meli absolutne jiny pristup k zivotu jako takovemu, pokud by byli oprosteni od vsech bludu o nutnosti poslouchat nejakeho panaboha, od nesmyslu o nebi a pekle a nejakych budoucich zivotech, protoze tyto kraviny nemaji zadneho jineho duvodu nez odvadet lidi od skutecne hodnoty zivota, a to je jeho jedinecnost a neopakovatelnost!!! Prave proto se nase Zeme toci, vis. Vyjdes, zajdes. Neni to tak, abychom zde byli naporad, a proto je velkou skodou se o ten zivot nechat okradat ci privest. Je to dar a nic vic. Jako kdyz jedes na dovolenou, a ta skonci…..

  Zrovna tak je to s majetkem. Nikomu nic nepatri, a taky si nic neodnese. Nahy na svet, nahy z nej, proto ty siozidaky tvrde nazyvam presne tim, cim jsou: dementi, at se to komu libi nebo nelibi, je to tak. Tu prirodu nikdo NIKOMU nepridelil, ta je tady prave od toho, aby lidi meli z ceho zit, pro potravu, a ne proto, aby ji jedni druhym ukradli a tim mu zabranili v ziti, z jeste ho nutili, aby jim otrocil!! Proto je potreba siozidaky nakopat do riti a vymezit jim nejaky ostrov, kde si tu hru na vyvolene bohem mohou na sobe aplikovat az do uplneho vyhlazeni se. Slozite na pochopeni? Vubec ne. Absolutne viditelna realita, kterou jsem nevymyslela, je proste dana!!! Cauky, ty peklo jedno :-)))

  • Marie napsal:

   P.S. Nejvice mne rozesmalo to tve slovo “ zarazeni „. A to zarazovani se nekam ci druhych ti dela dobre? A vis vubec, kdo ho vymyslel? Rad se povysujes? To je presne cilem zarazovani lidici skatulkovani,vede k ponizovani, k zotrocovani a taky k zlodejine, a ta konci valkou. Co na to rika ta tva inteligence???
   Ja se klidne spokojim s tim, ze nejsem inteligentni, jak rikas.

   K cemu ale je ti tva inteligence, kdyz ji pouzivas neinteligentne? Inteligentnimu cloveku prece musi byt jasne, ze nadrazovani se lidem je spatne a neproduktivni. A uz vubec si nemuze dovolit rozhodovat o tom, kdo pujde do pekla :-))) No nic, dal to nema cenu rozvijet, pan „inteligent“ ma jasno na zaklade niceho, jen sezranych domnenek.

  • Paul Durham napsal:

   1+

   ( oni nejsou moc chytří, jen mají duševní vadu, což přirozeně není výhoda, ale defekt, nepovedlo se jim za ty tisíce roků pochopit, že nemají v záloze jinou planetu, až tuhle definitivně zkurví )

 6. Ikema Monika napsal:

  V kazdem případe ten Polák Bibi je válečný zločinec a mel by byt i spravedlne souzen! Na druhé strane v Izraeli zije i velka skupina Ruských zidu a Francousky kteří se tam odstěhovali za posledni leta chci tím říci ze všechny se nedají házet do jednoho pytle !!!

 7. proud napsal:

  61 prispevku a co to komu dalo? Me jen jednu vec,ujisteni ze se nadale rozdelujeme a plnime tak co se po nas zada,aby se nam lip panovalo.

  • Robo napsal:

   Špatný záver, Proude.
   Namatkou som tu spočítal štyroch trollov alebo jedného schizofrenneho, to je jedno…a pár ľudí, čo sa s nimi snažili diskutovať, ale samozrejme márne.

   Správny záver je: Tvar sa poučiť nechce. Tvara musíš eliminovať.

   • proud napsal:

    Musim ti oponovat Robo,protoze tu vidim jen nazor(hned provokativni),pod nim dalsi provokace a sklouznuti do osobni roviny plus reakce na provokatery taky v osobni rovine a jejich dalsi provokace kdyz videj ze se „chytli“,tedy ze se jejich „dilo“ podarilo a dari…..a diskuse je nicnerikajici a rozslehana na mraky presne tak jak je jejich ukolem.

    • proud napsal:

     Shodou okolnosti jsem mel dobrou kamaradku zidovku a casto jsme se hadali prave o techhle vecech a kdykoli jsem nemel jasno,s ni jsem si ho udelal.Nanestesti uz ji nemam,zemrela,tak nemam dal kde konzultovat a odhadovat podle reakci.Diskuse s ni bejvaly hodne bourlivy,mazec,ale oba nas to bavilo.

     • Robo napsal:

      Úlohu ti trollovia splnili.. Pochop, že nie sú ako Tvoja kamarátka. Su tu len na to, aby…..

      Kľudne ich v osobnej rovine pošlem doprdele.

      • proud napsal:

       Chyba Robo,jediny smysluplnyco muzeme udelat je jejich naprosta ignorace,jejich i jejich „nazoru“,jakoby nebyli.Poslani do prdele uz je vodou na jejich mlejn.

       • Robo napsal:

        To som chcel dodať, pri písaní mi unikla niť.. :-)
        Každopádne, keď už niečo, „osobnú rovinu“ by som na obžalobu normálnych ľudí netahal..tieto moresy (účelovo a selektívne) poznáme dobre z iného webu.. :-)

        • proud napsal:

         Jo,jenze tam se to zneuzivalo jako zaminka,oni smeli,tys nesmel,to uz je ale o necem jinym:-).Ovsem kdybysme vsichni dodrzovali vyhejbani se osobnim rovinam jednim metrem pro vsechny,zvedla by se kvalita nasobne:-)

       • Marie napsal:

        Meni si jmena, a tak hned nepoznas, zda jde o cloveka, ktery nema jasno. Ale po nekolika prispevcich zjistit ( podle stylistiky ), ze jde o jednu a tutez osobu, ovsem to uz je zaplacano kus diskuze, a to je skoda, souhlasim. Vzdycky mam na sebe vztek, kdyz jim naletim… tady jde o Jinskeho v nekolika provedenich, on se vyjadruje porad stejne, proto ja si jmeno nemenim, na co, inteligentni clovek by to poznal, a proc se shazovat, zidovi je to jedno. Oni si meni jmena v prubehu historie i nekolikrat, podle toho, kam vlezou a hlavne nepriznaji, ze jsou zidi, moc dobre vedi, ze je NIKDO na svete nema rad. Jsou jenom ti, co maji radi jejich prachy.

        K clanku, nebo tedy k veci:

        Lidi jsou zamestnani problemem privandrovalcu ( mimochodem, ten je v rezii Izraele, a proto tam svazeji zranene IS – velitele jsou izraelska komanda, a zahadne nikdo neobsazuje Palestinu, protoze tam ma Izrael zajem dal plundrovat pro sebe, a tady je clanek o svedske premierce, ktera to sleduje a vidi, ze vrazdeni Palestincu zesiluje:
        http://www.presstv.ir/Detail/2015/12/05/440389/Sweden-Margot-Wallstrom-extrajudicial-executions-Palestinians

        Od zacatku rijna bylo zabito vice nez 110 Palestincu a kolem 20 Izraelcu – ve srazkach mezi nimi.
        Jde o mimosoudni popravy Palestincu, jak rika ministryne.
        EU tam vyslala misi a ta zjistila, ze pokracuji demolice palestinskych domu v tzv. oblasti C, Zapadniho brehu. Demoluji nejen domy, ale i utulky pro zvirata ( zrudy jedny ) a berou tem lidem dokoknce i statny! Toto se deje asi 21 km od mesta Nablus. Mise EU pozadala taky Izrael, aby vratil zabavenou humanitarni pomoc vyhnanym rodinam v Tubasu…

        Jak rikam, sprosta zlodejina, barbarismu, ktera nema na svete obdoby a jeste se budou vynaset, jak jsou nej nej nej na svete?
        Kdyby nemeli podplacene cleny v OSN, tak uz davno musel Izrael za genocidu byt zrusen a vinici postaveni pred soud, Netahlo uz mel davno viset!

      • Jan Jinsky napsal:

       Robo, diskutovat tady nelze. Podívej se co sám píšeš. Jak má někdo jiný názor, tak je troll. Je to snadné a bezbolestné – nemusí se u toho přemýšlet.
       A Marie je kapitola sama pro sebe. Nebudu jí titulovat, protože nechci být sprostý. Ale je ostudná.

 8. Robo napsal:

  http://2.bp.blogspot.com/-8mQzl7WwFuQ/UlGUyVKHyJI/AAAAAAAADhk/vKxNKw60bjg/s1600/bae9790567bc81c58bbcb8ba371.jpg

  Odkaz – Človek bojujúci s Tvarom

  Tá stará socha je niekde v postsovietskom štáte, už neviem.

  Podľa toho, jak sa pravda čoraz viac odhaľuje, rátam, že nieje ďaleko doba, kedy podobne, ako naši dávni predci, uvidíme aj my pravú tvár Tvarov.

  • Robo napsal:

   ..a všimnite si, že ten Človek je žena. Ženy primárne nebranili dŕžavu, ale ako vidno, aj to zvládli. V skutočnosti máme netušené možnosti. „Uspané“, ale zas ich v sebe objavíme..

 9. martin bareš napsal:

  Dejte sem někdo historii sionismu a historii před druou světovou válkou. Britský mandát nad Palestinou, jeho praktické vykonávání, tajnou izraleskou armádu, pronikání a zabírání území židy sionisty, sny o velkém Izraeli a praktické činy těch co „snili“.

  Ne kvůli zmrdům chcacharovi, jewishovi, jinskému a ještě je tam nějaký chorý.

  Ale kvůli normálním lidem, kteří toto čtou a chtějí se přiučit a diskutovat.

  Díky.

  • proud napsal:

   Problem u tohohle je ze se to tezko dava dohromady uplne stejne jako prava historie,protoze je vsechno o tom zmanipulovany a upraveny a tudiz ty pulpravde a pulpohadce verej jak zidi,tak nezidi ve velky mire.Muzeme se tedy spis dohadovat a odhadovat.A Sion je zase jen nastrojem,kterej sice vynasi,ale porad je to jenom nastroj.Jako Illuminati a jim podobny.Celej pruser bych hledal u tech kdo z toho maji nejvic a to nejsou jen zidi.Jejich vliv diky nahromadenymu bohatstvi a s nim i moci spada az do tech nejvyssich tajnejch spolecenstvi ktery skutecne vladnou.Jak jsem psal driv,je to rozdeleny na ty hamouny za kazdou cenu a na ty kdo videj dal.

  • Robo napsal:

   Martin Bareš, tu je toho hodne.
   Je to viacej o predžidokresťanských dejinách a vecí je „kontroverzných“.
   Nič menej, osobne im verím.
   http://www.tartaria.sk

   No a v kombinácii s 10-dielnou sériou kníh od Vladimíra Megre už si jeden urobí celkom slušný obrázok.

   Nieje to však celkom to, čo požaduješ.

   Na nejakých ruských weboch ale i toto určite je, možno aj českých/slovenských..?

   • pražská vlaštovka napsal:

    Koukám,jak se to tady na sv.Mikuláše zase slezlo:-( !
    a jako on vedl ďábla na řetěze,aby neškodil , vyhněme se i my neplodné diskuzi
    o zastoupení židů téměř v každé sviňárně…
    pěkný adventní čas
    pálím druhou svíci
    a všechny Vás pozdravuju
    jituš

  • Justass napsal:

   martine – třeba:

   http://radioislam.org/czech/czech_30023.htm

   ale je toho daleko víc, jen hledat.

 10. Robo napsal:

  Jituš, uži si kludnú nedelu! :-)

 11. Venca napsal:

  Jak to tak čtu, tak se zase mnozí mohou těšit na předvolání na policii podat vysvětlení a pokud státnímu zástupci se vysvětlení nebude zdát, tak příjde obvinění. )) Ano v této prý demokratické a svobodné zemi, totiž nemůžete míst svobodný názor na sionismu. Je to nepochopitelné, ale je to tak. Osobně jsem napsal, že sionistická politika, je zločinecká, že stát Izrael pod vedením sionisty je státem teroru a aparthedu, a dázen jsem se dostal obvinění a dokonce hned i odsouzení samosoudcem. Ano takto to v této demokracii a svodědě funguje,

  • Marie napsal:

   na takoveho soudce je potreba si nekde pockat a dat mu lekci…
   kazdemu.. a pak daji pokoj, zrudy. Kdyz se jich lidi budou bat, budou si dovolovat cim dal vic. Oni si pachaji genocidu a on to nesmi ani zkritizovat, tak to ne!

   Vis, kde je taky problem, ze nemas kamarady, kteri by se te zastali. To my jsme v mladi meli.

   Na zakladce byl reditelem nejaky Emanuel Granat ( hehe, taky zid ) a on si vzal do hlavy, ze bude mit skolu bezvercu a zesmesnoval kazdeho, kdo chodil do nabozenstvi pred druhymi, treba i tim, ze poukazoval na jejich chude obleceni a podobne kraviny. Dokonce zasel tak daleko, ze obchazel rodiny, a hucel do rodicu. Jedna spoluzacka, jmenovala se Bozka, tim trpela a casto plakala, tak jsem rekla brachum, co meli kamarady uz v ucnaku, pockali si na nej, hodili na nej deku a vymleli mu cifernik tak, ze mel pak hubu nakrivo, smerem doprava…

   Stal se z nej uplny beranek, az nam ho po nejake dobe bylo kvuli te krive hube lito, ale zaslouzil si to.
   Kluk napsal na internetu, ze preje nasim zoldakum, co byli v Afghanistanu zabiti nejakymi domorodci, ze si to zaslouzi.

   A hned se nasel nejaky zmrd, co ho udal a on byl souzen za podporu terorismu!! Proc se ho lidi nezastali? Vzdyt ja mohu prat komukoliv cokoliv, toto je ohybani zakonu, a protizakonne odsouzeni, kazdy si muze rikat, co chce!

   Kde neni vymahatelnost prava, to je posledni stace a je potreba jim dat pres drzku a vykopat je tam, kde si takove svinstva mohou pestovat. Lidi se musi zbavit strachu, jinak budou zlikvidovani, je to uz na hrane!

   • Marie napsal:

    A vlitnout na Ustavni soud, ktery je tam od toho, aby pravo na svobodu slova vymahal i od dementnich samosoudcu. Ja bych to tak nenechala.
    Nase vlada neni nase, ale jsou to sionisticti zidi, jeden vedle druheho a maji to ode mne pisemne, zrudy.
    Kradou nasim lidem prostredky k zivotu a cpou je nasim budoucim vrahum, tj. privandrovalcum, ze kterych uz formuji armadu EU. A my budeme mlcet? Pokud ano, tak pak si nas budou likvidovat ad lib…

  • Tamara napsal:

   cože? fakt? kdy? kde?
   a to jsem prý pesimista,zase jsem zaspala
   a to „vás,nás“ předvolali na Letenskou pláň,
   nebo jim feudál půjčil pole?
   ale vo tom to je:
   idea – slovo – čin
   svatý grál je prý zvuk (nehledat,jde o život :) )
   takže je opravdu dobré najít nějaké slovo a definici,která není v zákoníku
   zmiňované téma jsem si sesumírovala do žaloby v občansko-právním řízení – jen taková prkotina
   a přesně jsme si říkala,sakra to je na „podání vysvětlení“
   :)

  • Marie napsal:

   Jak se jmenuje ten soudce? Dostane „darecek“. Jen tady doplnim, ze v patek svedska ministryne zahranicnich veci Margot Wallstrom zkritizovala verejne Izrael za pouzivani exesivni sily proti Palestincum, ze jenom za 1 mesic jich pozabijeli vice nez 110(!) a hned se ten curament sionisticky, co mu rikaji Bibi, ozval, a pekne ostre:
   ..“ ze je to skandalni, a ze zpretrha diplomaticke vztahy se Svedskem, pry prekrocilo vsechny cervene cary ve vztazich s Izraelem, ze jde o hanobeni Izraele a tato prohlaseni distancuji Svedsko od osvicenych narodu, ktere se mohou ucastnit dialogu o pravech v teto oblasti…“

   Jak rikam, celemu svetu uz vylezla ta jejich nebetycna drzost nejen krkem, ale i zakem a uz to nejde dal snaset, a oni si mysli, ze budou za pravdu, kterou nekdo kostatuje jeste trestat?
   To jo, ale naopak. Uz konecne dostanou pres drzku, a nebude to tak dlouho trvat…

   Dneska se taky domluvil Obama s prasecim ksichtem Cameronem, ze budou bombardovat v Syrii! Kdo je tam zval? Nikdo. Je naprosto jasne, ze tam letej zachranovat rozjetou rozkradacku pomoci jejich poskoku ISIS, ktery vedou Izraelci, takze stale dokola stejna banda dementnich parchantu, to graduje opravdu neskutecne!

 12. pražská vlaštovka napsal:

  Maruško,
  neboj ,čas se jim krátí…. a lidi si to líbit nenechají… vždyť se to o nich ví!!!!!
  neplýtvej svou silou na disputace s blbama a trolama,kteří zkouší lidi naštvat a rozeštvat…
  to je jejich úkol.
  Tvůj úkol je předat informaci -fakt…a na to je potřeba vynaložení pracovní energie…
  s.r na ně…!
  jituš

  • Marie napsal:

   Je to tak, Jitus. Pravdu dis…bude velika mela, ja to citim v kostech, to nejde uz dal snaset, co si ti dementi dovoli.

 13. Jan Jinsky napsal:

  LUFe – tady nemá moc cenu dávat argumenty. Marie je zabedněná a militantní důchodkyně. Tento web je jednoznačně antisemitský – takže tady neuspěješ.

 14. Justass napsal:

  a zase si plete antisemitismus s antisionosmem. Blb to asi nikdy nepochopí – že.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!