Přednáška: Nassim Haramein 2015 – The Connected Universe – Propojený Vesmír

____6

Nejnovější přednáška Nassima Harameina z Toronta z 16. srpna 2015 na téma Propojený vesmír.
Nejedná se o film Propojený Vesmír, ten vyjde až na jaře 2016.
13 Komentářů k Přednáška: Nassim Haramein 2015 – The Connected Universe – Propojený Vesmír

 1. proud napsal:

  Vysoce ocenuju a vazim si toho Honziku,ze seznamujes lidi s Nasimem Harameinem,mimochodem,mym velkym favoritem,diky :-)

  • kolkobudeszit napsal:

   Informácie génia a Čoveka Harameina sú nesmierne cenné vo svojom vzájomnom vzťahu k A. Horákovi "O Slovanech úplne jinak". Absolútne potvrdzujú význam knihy A.Horáka pre Slovjenov.

   http://www.youtube-download.cz/?v=U0NLh9CqJYI&format=mp4 - "Nassim Haramein 2015 3/3 CZ titulky - Hmotnost určená geometrií květu života"

   http://www.kanal22.cz/clanky/alternativni-zdroje-energie/nassim-haramein-2010----cz-titulky---1.-az-7.dil-.html - stačí 6. diel a otázky

   Celé úžasné poznanie Harameina, ktoré posunulo za posledných 25 rokov fyziku a vedu správnym smerom stojí na "geometrii kvetu života" a tento kvet života je vyobrazený na titulnej strane obalu A.Horáka "O Slovanej úplne jinak" na štíte bojovníka!!! I keď si myslím, že pán Horák to tam umiestnil nie s tohoto důvodu, ale ukazuje to jeho intuíciu, či napojenie na... Teda runy na kameňoch potvrdzujú správnosť Harameina a naopak. Haramein, ako uznávaný vedec súčasnosti, aparátom súčasnej fyziky a matematiky nám vysvetlil úplne principiálnu doležitosť geometrického tvaru kvetu pre poznanie "pravdivých" vedeckých fyzikálnych zákonov. A tým teda potvrdzuje důležitosť našich predkov-strážcov vzdelania! Z toho vyplýva-zo štítu, že bojovali na strane zachovania života a poznania na planéte, proti obetníkom,degradátorom, vrahom a stúpencom Molocha a Baala, ako vyplýva i z knihy A. Horáka, pohrobkovia ktorých i v súčasnosti pokračujú v tejto agende! Preto sme degradovaní, ale máme možnosť nápravy vďaka Harameinovi a spol.!

   Tento "kvet života" je zobrazovaný na množstve artefaktoch Grécko, Rím, ...-všetko obsadené Slovjenské územia. I Čína-Zakázané mesto, kvet je na gule pod nohou leva, "dlávi" zatláča ju, teda poznanie-čo ale správne može dokazovať antagonizmus Číny úplne v súlade s védami (vedy.sk) v tom, že Čiňania bojovali a bojujů proti nositeľom "vedenia" zobrazeného týmto kvetom. Inak by to musel byť predčínsky Slovjensky lev, ktorý "ochraňuje" poznanie, ale potom ho nevytvorili teda Číňania v zakázanom meste, len to územie obsadili rovnako ako otrokári Slovjensky Egypt.

   Teda, ak A. Horák dokázal, že Slovjeni obývali Egypt pred príchodom otrokárov,(čo dokazujú i najnovšie DNA výskumy), pre ktorých vytvorili Slovjeni hieroglyfy, museli byť Slovjeni "nositeľmi" vedenia. Museli byť nejakým sposobom pozostatkom a teda i súčasťou predegyptskej pohromou zničenej vysokorozvinutejšej civilizácie, ako dokumentuje toto video: http://kinozal-lai.ru/news/zagadki_drevnego_egipta/2012-02-19-2..., čo potvrdzuje i znalosť písma Rún v každej Slovjenskej domácnosti. Po zotročení - "Egypťania" teda Slovjensky otroci museli nadstavovať omnoho dokonalejšie staršie kamenné stavby do tvaru pyramíd, ale s veľmi nedokonale opracovaných kameňov oproti tým starým spodným objektom zachovalým po predchádzajúcej omnoho rozvinutejšej civilizácie. Museli dopĺňať hieroglyfy na tieto dávno vybudované stavby pre Egyptských otrokárov. Okrem "Cheopsovej" pyramídy, do ktorej sa nedostali a teda tam nemohli uložiť múmiu ani vytesať hieroglyfy, ktoré tam preto nie sú. Až "objaviteľ" Carter sa tam prebúral dynamitom a vykradol poznanie rovnako ako Zahi Hawass zpod Sfingy.Chrám, priestory a chodby pod ňou boli zakreslené už v mape z r. 1905. Teda objekty s technickým účelom boli prestavované na objekty s náboženským účelom, alebo zakrývané. Teda technický princíp "tvorby a rozvoja" bol nahrádzaný konzevatívnym náboženským a obchodným princípom degradácie poznania za účelom zisku. Význam slova ako prostriedku na vyjadrenie pravdy, nevyhnuteľného princípu pre fungujúce technické riešenia a rozvoj úrovne spoločnosti sa menil na účeľové obchodné a náboženské zotročenie más, kde slovo začalo slúžiť na oklamanie más. Nastala základná principiálna zmena filozofie používania jazyka. Teda skutočne to zotročovanie začína v tomto období.

   Toto doplňujúce sa poznanie pánov A.Horáka a Harameina je kľúčové a vyjasňuje snahy otrokárov likvidovať poznanie a schopnosti Slovjenov do súčasnosti a robiť ich genocídu. Vyjasňuje to minulé a blízke dejiny i súčasnosť-dnešok!

   Pre prax je teda nesmierne důležité, aby deti videli videá od Harameina, kde sú výborné animácie a ukazujú skutočnú štruktúru hmoty, vesmíru, zákonitosti a vzťahy, pretože, ak zostali nejaké Slovjenské gény v deťoch, tieto obrazy ich můžu odblokovať v myslení a v budúcnosti ľahko budú riešiť tieto fyzikálno-matematické pravdy pre prax-úplne v súlade s poznaním Harameina o prepojiteľnosti vesmíru a všetkého, teda i nás! Musia to vidieť skor, ako ich zahltí súčasné školstvo cielenými skreslenými interpretáciami ideologických degradátorov poznania dosadených na príslušné miesta. Lepšie viackrát. Nemusia rozumieť pojmom, ale uvidia geometriu vesmíru, ktorej pochopenie je pre ne ľahké, lebo ju musia mať v podvedomí!!

   Ako absolvent technickej i ekonomickej univerzity vidím, koľko zmatku a škody sa im podarilo urobiť vo fyzike a vnímaní sveta, v ekonomike a životnej úrovne ľudí, ako nás poškodili, keď teraz vidím krištáľovo jasné, logické a pravdivé interpretácie Harameina. Vďaka Vám všetkým za informácie.

 2. petros napsal:

  Probuzení spícího může být šokem, však v lásce najde vnitřní mír.

 3. Marie napsal:

  Mne to video nejede :-(.

  Je tam hlaska, ze majitel videa desaktivoval video pro jine webove stanky. Jedine pres you tube.

 4. Ikema Monika napsal:

  Takže jsme dvě ! Já se přes i Pat take nedostanu na You tube je velmi stary a You Tube na něm jiz nefunguje je to smazány !!

 5. Robo napsal:

  Na youtube (keď kliknem ma odkaz vo videu tu) mi to funguje.

 6. Josef Švejk napsal:

  Pokud vám to video neběží, buďte rádi a děkujte pánu bohu. Stará se, abyste příliš nezblbli.

  • Robo napsal:

   Dnes nejak pozde, Švejku.
   Jeden by bez Tvojich rád mohlo byť aj stratený..
   Mimochodom, čo Sysifos, už dali konečne balvan sami sebe?

   • Josef Švejk napsal:

    Milý Robo. To nebyla rada, jen konstatování. Už dávno vím, že komu není rady, tomu není pomoci. Přirozená blbost kvete kamkoliv se člověk podívá a bojovat proti ní je k ničemu. Nedá se to vyhrát, neboť blbci jsou nesmírně vynalézaví.

    • Robo napsal:

     Ale dá. Blbosť je úplne všade, preto sa zdá ako neporaziteľná. Niektorí už ale vidia i to, že "svitá". Z východu, ako inak.
     A sú tu aj takí, ktorí už tušia i to, že materiálny svet nieje zďaleka to jediné.
     A ešte sú dokonca aj takí, ktorí vedia, že nás manipulujú aj "ctihodní svetoví vedci", nielen redaktori iděsu alebo ČT.
     A áno, presviedčať niekoho o svojej pravde moc cenu nemá.
     Tým skôr, že skutočná pravda a skutočná láska už víťazia.
     Havel sa v hrobe obracia..

     • Paul Durham napsal:

      S Nassimem je ta potíž, že kdyby řekl jen to podstatné, tak by jeho přednáška trvala 10 minut, no a to by zklamal spoustu duševních vegetariánů. Což znamená , že na jeho cukrbliky už nemám čas.

      Jinak nebojte, nové kádry nás ochrání i před těmi 10 minutami :

      http://zpravy.idnes.cz/policie-i-armada-chystaji-nabory-lidi-dsb-/domaci.aspx?c=A151203_152120_domaci_ale

      • Marie napsal:

       Paule, to kopiruji z USA, tam taky nabiraji jak sileni, ale musite projit testem, a ten test je na brutalitu.... maturita neni potrebna, spise na prekazku....to jsem tam videla na vlastni oci...

       A navic, USA uz se chystaji posbirat lidem zbrane, dnes vecer bude mit Obama o tom proslovy v jejich televizi... nabira to skutecne obratky velice rychle, to vrazdeni lidi po cele planete.

       A budou prijimat i privandrovalce, samozrejme, o tom uz vrabci stebetaji, takze jsme o krok bliz k obcanske valce, protoze vidime u ukolnich zemi, jak se privandrovalci chovaji i beze zbrani...

       za to muze vlada, ktera uz mela byt v tuto dobu odchytana!

       Lidem je to jedno? Ja tomu nerozumim, ze nemaji uz ani pud sebezachovy, to uz tolik lidi jen vibruje v nesmyslech o zachrane z vesmiru ci nejakeho vymysleneho boha?

       Takze jsem o nic neprisla v pripade toho prednasejiciho, dik za objasneni. To by nebylo na mne, ja mam rada kdyz se veci rikaji jasne, strucne a vystizne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!