Pravda skrytá za plošnou vakcinací

brenda

11ti minutové video od Infowars.com s američankou Brandy Vaughan, zakladatelkou Výboru pro bezpečné očkování, která popisuje síť předpisů a zákonů, které umožňují obrovský byznys s nebezpečnými vakcínami ve Spojených státech a diskriminují odmítače očkování.

Vzakz překladatele: Preklad je venovaný príbehu Adamka B. z Oravy, ktorý do 9.mesiaca svojho života bol zdravý a šťastný. Po dvoch očkovaniach dostal vysoké teploty, fibrilné kŕče. Od vtedy na nič nereáguje, zasiahlo mu to v mozgu spánkové centrum je akoby stále v bdelej kóme. Teraz má Adamko 3 roky. Tento popis je skutočný.
3 Komentářů k Pravda skrytá za plošnou vakcinací

  1. Jan Liška napsal:

    Plosna vaginace je svincvo jako nas práškujou z letadel a kdoto skritizuje natoho si neco najdou treba jako natoho Rancdolfa dkiš se někdo vozve nahlas se nebojí.

  2. openeyes napsal:

    tiež ma prekvapilo, že imunologia nie je veda o tom, ako funguje imunitny system, ale o tom, ako reaguje telo na vakciny. A preco su jedovate aditiva (hlinik, formaldehyd) vo vakcinach? Pokial by pichli latku obsahujucu len "mrtve" bakterie, imunitny system (IS) je dost inteligentny na to, aby ich odpratal ako "odpad", nič viac. Ak tam bude aj aditivum, napr. hlinik, dojde k velkej devastacii okoliteho tkaniva - IS vyhlasi poplach a hlada "vinika". Okrem mrtvoliek bakterii moze najst latky zavisle od poslednej stravy a pod. Tieto potom, vzhladom na zistene poskodenie tkaniv hlinikom, identifikuje ako obrovsku hrozbu a mame alergie ako vysite...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!