Důkaz, že tryskový Airbus je vybaven aerosolovými práškovacími trubicemi

663-300x217Kolik více důkazů ještě potřebujeme, než bude většina populace ochotna čelit faktu, že jsme práškováni vysoce toxickými látkami, které jsou součástí programu klimatického inženýringu? Ti u moci již dávno učinili rozhodnutí podrobit veškerý život nepředstavitelně masivním smrtonosným experimentům „stratosferického aerosolového geoinženýringu“ (SAG) a „management solární radiace“ (SRM). V průběhu desetiletí byla populace naprogramovaná a naučená akceptovat lež „kondenzačních proudů“ komerčních letadel.

I když krátkodobé, pravé kondenzační proudy se mohou, samozřejmě, vyskytnout za extrémních podmínek (mnohem častěji s více specifickými typy motorů, jako jednotky s „nízkým stupněm turbofanu“, které jsou typické pro bojové stíhačky) motory s vysokým stupněm turbofanu (standardní pro všechny komerční dopravce a všechny armádní tankerové stíhačky) jsou svým designem téměř neschopny produkce kondenzační stopy.

Tento motor je stíhačkou poháněný větrák. 85% vzduchu, který prochází tímto motorem, není spalováno. Sečteno a podtrženo, komerční dopravní letadla jsou vybaveny rozprašovacími tryskami, upevněnými na pylonu, přímo v jedné přímce s přítlakovým proudem stíhačkového motoru. Tohle vytváří iluzi kondenzačního proudu motorem, který je obecně neschopen jej vytvářet. To, co ve skutečnosti vidíme v na obloze, je vytváření stop jemných částic, které jsou podstatou globálního šílenství geo-inženýringu. Zpráva dole potvrzuje vybavení leteckých dopravců rozprašovacími tryskami.

DW

Zdroj: look-up.org.uk

553

Zde podáváme detaily, které jsme zjistili ohledně rozptylovacích systémů, které, věříme, jsou používány na letadlech Airbusu. Zaměřujeme se na Airbusy rodiny A320, včetně A319 / A320 / A321. Letadla A380 také rozprašují nad Spojeným Královstvím a máme fotografie na samostatné straně. A380 používají trochu jiný systém a ještě nevíme, je-li ten systém původní k designu toho letadla, ale víme, že rodina letadel A320, která patří do kterékoliv ze zúčastněných aerolinek, byly ilegálně modifikovány pro účely rozprašování aerosolů do naší oblohy v průběhu letu.

Naše vyšetřování začalo, když jsme viděli, jak se jednotrubkový systém přidělává na Ryan Air Boeing 737. Máme základnu poblíž Heathrow, a tak jsme šli vyzbrojeni dlouhými objektivy a pořídili okolo 100 fotografií přistávajících letadel a samozřejmě jsme našli ty „kouřící zbraně“, jak je teď nazýváme.

Níže jsou jen 3 z mnoha fotografií modifikací, které jsme pořídili.

 010

 112

 110

Existuje spousta desinformací online, které byly vyprodukovány od doby, kdy jsme začali zveřejňovat tyto fotografie. Spíš než abychom se snažili je odrážet, spojili jsme se přímo s Airbusem. V Srpnu 2014 nám emailem potvrdili, že rodina letounů A320 NEOPOUŠTÍ továrnu s žádnými trubkami v pylonu.

Od: — jméno odstraněno —

Posláno: 26. srpna 2014 13:07
Komu:
Předmět: A320 pylon drains

Vážená paní Simpsonová – v reakci na váš nedávný dotaz ohledně pylonového odpadního potrubí si přečtěte následující informaci níže.

Specifikace a design našich letadel vyhovují požadavkům certifikace a bezpečnostních směrnic, aby se zajistilo, že jakákoliv potenciální potřeba odsání, ať již spojená nebo nespojená se závadovými případy bude adekvátně vykonána. Jako takové, Airbusy rodiny A320 mají stěžeň palivového úniku připevněný standardně k nižším částem gondoly (a žádné k pylonům). To, že k jakémukoliv úniku paliva nesmí dojít uvnitř konstrukce letadla je podmínkou toho, aby letadlo bylo letuschopné a nedošlo k nebezpečí vzniku požáru. Naopak, únik musí být odveden pryč z konstrukce letadla a musí být očima identifikovatelný již při předletových bezpečnostních kontrolách. Stěžeň gondolového úniku paliva slouží pouze k identifikaci velice ojedinělých případů poruchy, kde se vyskytl únik paliva a v případě takto detekované poruchy by potom letadlo bylo opraveno před svým dalším letem. Stěžeň nemá jakoukoliv schopnost rozprašování a je pouze používán k odsávání leteckého paliva ve velice ojedinělých případech úniku paliva.

 

Vaše

— jméno odstraněno —

Airbus Communications

 

11. prosince, 2015
Dane Wigington
geoengineeringwatch.org

Zdroj: http://www.geoengineeringwatch.org/proof-of-retrofit-aerosol-spraying-nozzles-on-airbus-jet-aircraft/
108 Komentářů k Důkaz, že tryskový Airbus je vybaven aerosolovými práškovacími trubicemi

 1. proud napsal:

  Tady nemam tak uplne jasno.Ze se praskuje,to je vic nez zrejmy,ale nevim jak to je s tema "vysoce toxickejma latkama".Protoze se taji kolem toho vsechno,pocitam teda ze slozeni toho co se strika,jeste extra zvlast.Dobrat se pravdy by chtelo hodne podrobnou nezavislou studii co by vzala v potaz i jiny zdroje mistniho znecisteni v lokalitach.

  • Robo napsal:

   Videl som kedysi dokument, kde porovnávali znečistenie na panenskej prírode, nad ktorou ale lietali lietadlá. Hliník. Spústa hliníku. Už to bolo dávnejšie, myslím, že i iné látky.

   • eM napsal:

    Rtuť, Baryum...
    Taky po nastříkání zkoumali ovzduší na zemi a byl zvýšený výskyt průjmových bakterií, chřipkových virů různých mutací, a podobného bio sajrajtu.
    U toho hliníku jde hlavně o to že jde o nano částice proti kterým nemáme přirozené filtry (mandle je nezachytí) a pronikají přímo do nervové soustavy, případně i do mozku.
    Hliník prý nějak reaguje i s paracetamolem, po kterém doslova vypaluje nervy, takže v kombinaci s viry + super léky na chřipku většinou s paracetamolem je to pěknej hnus.

  • pavjan napsal:

   HE, he a kdo ti tu studii udělá.

 2. host napsal:

  Já tomuhle moc nevěřím. To by museli rozprašovat botulotoxin nebo viry, aby to mělo nějaký drasticky vliv na lidi (a toho by si všimli).
  Prostě chemtrails jsou oblíbené u lidí, co měli ve škole čtverky z chemie a fyziky. Prostě nikdo zatím nedodal jakýkoliv přesvědčivý důkaz, že to funguje, jak někteří lidé věří.
  To by rozprašovaše museli namontovat úplně do všech linkových komerčních letadel na celém světě, aby to mělo popisovaný efekt.

  To už je jednodušší fluoridovat vodu nebo přidávat do potravin aspartam, dioxiny, halogenderiváty, látky co v lidském těle působá jako hormony, antikoncepce v pitné vodě, GMO plodiny srodukující neznámé látky a podobně (když chceme pomalu otrávit celou populaci).

  • eM napsal:

   pomocí chemtrails se neřeší vyhubení populace krátkodobě pomocí otravy, ale dlouhodobě převážně pomocí neuropotíží a soustavného snižování imunity.
   Řeší se tím mnohem víc věcí než jen naše zdraví, jde o manipulaci počasím (to především), minimalizaci slunečního záření (pokud to někomu nedochází tak ho potřebujeme k životu), snížení mozkové aktivity lidí (snazší kontrola stáda) a možná ještě i další úkoly.
   V podstatě je rozprašování nezbytné pro efektivní ovlivnění klimatu, a když už zainvestovali do instalace technologií a informačnímu krytí, tak proč by trysky nevyužili i pro přidružené úkoly, aby se vše více vyplatilo, že?

   • Marie napsal:

    Sionisticke pravidlo, tvrde dodrzovane: minimalne dvoji zisk z kazde akce.

    • eM napsal:

     A globalistické: vyřeš každým činem všechny úkoly, které tím vyřešit lze. Takže souhlas.

     • Hal napsal:

      Ano presne.Vsimnite si v niektorych dnoch pri jasnom pocasi krizujuce sa lietadla,ktore vytvaraju akoby mriezku.Trva aj 4 hodiny nez sa rozplynu.Je toto normal?Tieto nalety byvaju v urcitych dnoch velmi pocetne a inokedy nie.

  • En napsal:

   Práškování lidí a přírody je asi vedlejší produkt. To hlavní je manipulace počasí pro vojenské a jiné účely. Takové vydírání suchem, nebo záplavami, to je zbraň, kterou donutí k poslušnosti celé národy, státy, země. Oni oblohu nasprejují různými látkami a vytváří nad našimi hlavami něco, co má charakter plazmy, a toto je použitelné nejen k zásahům do počasí, ale zřejmě i k jiným lotrovinám, no a po čase jim to spadne, a tak musí sprejovat stále dokola, těm, co to dělají je jedno, jestli to spadnuté škodí lidem, nebo přírodě. Prostě jsme předmětem zrůdných experimentů. Kam se hrabe fašizmus. Oni nám škodí a ještě se nám vysmívají, a vymejvají nám hovadinami mozek. Dělá to samozvaná elita, vždyť komu patří letecké společnosti, oligarchům, či nadnárodním společnostem. Myslím, že skutečnost je mnohem horší než si člověk dokáže představit.

  • Maher napsal:

   Presne tak a keby to aj mala byt pravda a chemtrails by boli skutocne vedeli by to spravit tak ze by o nich nikto nevedel - nebolo by ich vidiet. Dalej výrobcovia lietadiel sa predhanaju kto urob vacsie a samozrejme s dlhsim doletom a kam by dali palivo keby tam mali byt obrovske nadrze na postreky a to sa staci pozrieg na praskovacie lietadla ze tie nadrze su fakt velke a vydrzi to len chvilku

 3. Lorien50 napsal:

  Jediný zmysluplný text je posledný odstavec o špecifikácii a designe. Zbytok sú fantazmagórie idiotov, ktorí o letectve vedia veľké guľové.

  • _ napsal:

   No zkrátka máme tu dalšího leteckého odborníka.
   Znal jsem podobného který mi tvrdil že v US se nefluoriduje voda a že všichni co tvrdí opak jsou idioti...

 4. ochránce napsal:

  Pan Host neví o Chemtrails vůbec nic.To chce se podívat na internet a podívat se hlouběji na tento problém.Je naplánováno vyhubení většiny lidstva a děje se to různými způsoby.Plošnou vakcinací,jedovatými potravinami,geneticky upravovanými potravinami,válkami,chorobami uměle vytvořenými v USA laboratořích a v neposlední řadě také práškováním.Na internetu vypovídají občané USA o tom co jim toto práškování přineslo.Jsou také videa,kde se někteří odborníci přiznali,že míchali tyto směsi.Najděte si to a budete v šoku,co všechno na nás sypou.Pořád si lidé myslí,že mají nějaká práva.To jsou jenom kecy a zastírací manévr.Ta vládnoucí elita má v ůmyslu nás zabít co nejvíce a co nejrychleji.Čas běží.Toto všechno mohou zastavit jen dvě věci.O první se zatím zmiňovat nebudu,ale ta druhá je neméně důležitá.To je celo Evropská revoluce.Pokud toto neproběhne tak se nic nezmění a ve volbách teprve ne.Pak už je lepší ta atomová válka ať to máme rychle za sebou.Doufám,že se lidi probudí a chopí se zbraní než bude pozdě.

  • Josef Švejk napsal:

   Nejen na internetu i na ČT24 je vše probíráno do hloubky a v souvislostech.
   Nejen nás chtějí zabít. "Putin vyhrožuje, že mě zabije!" tvrdí i Saakašvili!

  • Jan Jinsky napsal:

   Soudruzi z NDR asi neco delaji spatne. Pres usilovne praskovani populace stoupa. Nusi se snazit vic a nasadit mohutne perute cmelaku.
   Jo a zakazat prodej octa. Tuhle jsem cetl fundovanou praci. Pry vareni octa za oknem neutralizuje chemtrails.

   Pokud byste potrebovali sefa expertni skupiny, tak se hlasim. Jako zdejsi vyhlaseny blb na to mam kvalifikaci i predpoklady.

   • eM napsal:

    no tak asi jste to nikdy nezkusil, ne? Zkuste to, máte na to. Ocet za osm kaček, a uvidíte co to udělá. Chce to ale specifické podmínky a funguje jen na některé koktejly.
    Osobně jsem demonstroval kterak pomocí dvou litrů octa udělat pěknou díru do chemického oparu.

    Jistě na to máte spousty vysvětlení, která byla na internetu omleta mnohokrát, ale kdo zkusí, vidí sám. Návodů je dost, třeba na octovani.webnode.cz
    Nefunguje ovšem za všech podmínek, respektive funguje ale tak velký výparník asi neseženete.

    Zaručeně ale na vhodné podmínky nebudete čekat dlouho.

    Že to nezkusíte? Teda, to je překvapivé.

 5. Tamara napsal:

  ničení lidí mi moc nejde
  nechápu jak se utají nebo zdůvodní
  množství a frekvence nakládaných surovin stejně jako ty přídavné rozprašovače
  rozumím akorát tomu že menší majitel si přivydělá čímkoliv
  objem a složení mi taky nesedí
  jen mne napadlo,že jsme možná již změnili složení vzduchu
  vody půdy,alespoň lokálně natolik,že musíme dotovat.

  • eM napsal:

   Je to skryto za bojem proti globálnímu oteplování. Je to oficiálně podepsaný dokument, že letectvo NATO + jiné subjekty rozprašují v atmosféře kovy za účelem odražení slunečního záření a snížení oteplování.
   Opravdu, nedělám si legraci, jde vygooglit.

   "jen mne napadlo,že jsme možná již změnili složení vzduchu
   vody půdy,alespoň lokálně natolik,že musíme dotovat"
   Ano, změnili, ale tímhle to určitě nevyřešíme.
   Všechny ty mixy se ukládají například i v půdě, a následky se objevují i v plodech které jíme.
   O vodě ani nemluvě, spousta těch nanočástic běžné čističky nezachytí, a máme to i ve vodě z kohoutku, u studen jakbysmet.

 6. LUF napsal:

  Věřit na chemtrails to už opravdu vyžaduje mít úplně vyprázdněnou mozkovnu

 7. martin bareš napsal:

  Já jsem v podobné situaci jako ostatní nevěřící.

  Slyšel jsem slovo chemtrails už tolikrát,a tolik nesrozumitelných článků se o mne otřelo, že nevím nic.
  A to jsem chemik za a), a za bé) vím, že: Základem rozšíření něčeho mezi lidi je srozumitelné podání věci. Stylem pro úplně blbé. A trpělivost při vysvětlování a naivních dotazech lidí, kteří nevědí.

  Zatím jsem se žádného článku pro úbéčka jako jsem já, nedočkal.

  • Marie napsal:

   Martine: muj pritel mel soukromou firmu, ktera stavela koupaliste a ja krome papiru delal vzdy po dokonceni mesicni zarucni servis ohledne vybalancovani vody. Tedy testovani v rozsahu nekolika kraju a nekolik let nebyl problem. Pak z niceho nic zacaly byt v ruznych oblastech problemy, nikoliv ve vsech, prestoze zdroj vody byl stejny. Tehdy jsem samozrejme o zadnych chemtrails nevedela, ona ta letadla rozprasovala jenom v noci, a jak uz jsem rekla, ne ve vsech oblastech. Bylo zajimave, ze z niceho nic v tech oblastech i prselo, a to je v Kalifornii zridkave. V oblasti Hollywoodu problem nebyl, ale Ventura county a dalsich ano. Destova voda ale nemuze rozhodit PH, protoze je neutralni, tedy ta normalni. A uz jsem zacala se poptavat ve vzdalenejsich oblastech, jake oni maji zkusenosti. Tytez. Tydis bylo jasne, ze s tim destem se neco do vody dostava a dokonce to ovlivnuje i TDS (total disolved solids). A pak uz jen stacilo se obratit na chemiky, co maji k dispozici zarizeni na kompletni testovani vody. A ti uz byli ve "vobraze" davno. Samozrejme mne to zajimalo, co se kolem toho delo. Dokonce s kamerou nabehli na nejakou valnou hromadu (ten nazev uz si nepamatuji) a tam se dozadovali vysvetleni. To video mi poslali, a bylo zajimave, jak odpovedi dolovali z dotycnych, az nakonec z nich vydolovali, ze jde o boj proti globalnimu oteplovani! Ovsem ty pevne latky, a skodlive, o tech se bavit nechteli a tak jeden z tech kluku se ho zeptal, zda byly provedeny testy, jake to muze mit dopady na lidske zdravi, a ten mezek mu tam normalne rekl, ze jemu to neni znamo. No a od te doby to sleduji, tech lidi, co delali ty testy bylo daleko vice, je toho na internetu zdokumentovano dost.

   Kdyz jsme patrali dal u doktoru, tak jsme se dozvedeli, ze u lidi, pracujicich cele dny venku (zahranici, stavbari atd.) zvysene neuroticke problemy, bolesti hlavy, narust migren.

   Myslim si, ze v CR je dost lidi, kteri maji moznost vodu testovat a udelat v tom jasno. V televizi se to popira a tam jak vime, lidem se rika vsechno naopak. Proc popirat a nepredlozit dukazy? Opacna strana to dela. Je to spiknuti proti lidem. Zajimave je, ze v takovem Washingtonu neuvideli lide chemtraily nikdy. A na velkych rozlohach najednou to taky nevidime, rekneme, ze by v jeden den rozprasovali po cele republice.

   Jeste jen podotknu, ze nejaky clovek z lekarskeho oboru tvrdil, ze u lidi se takto dostavaji do tela nanovlakna, ktera se kumuluji a oslabuji organismus. V tomto nemam zadny dukaz, ale co popisuji vyse, jsou fakta.

   • Marie napsal:

    Jeste jsem si vzpomnela , ze ta nanovlakna jsou udajne vodiva, takze i to samo o sobe ma rozhodne dalsi vyznam ohledne ovladani lidi. Jak se rika: jak jsem koupil, tak prodavam.

    • martin bareš napsal:

     Mary díkes !!

     Jinak nanovlákna jsou hitem místní liberecké univerzity. Ovšem otazníků je mnoho a o nich se nepíše.

     Nevím třeba, jak bezpečné je jejich "vytahování" elmag polem (elektronická obdoba tažení čehokoliv - drátu na válcovací linku, střeva na salámy či střiže na textil).
     Takže i pokrok s nanovlákny bude zajímavý.
     Navíc zde v Liberci pracuje firma, která s Univerzitou spolupracuje na výzkumu a výrobě. Ale nemohu k tomu nic říci.

    • _ napsal:

     I kdyby jste publikovala další vědeckou práci potvrzující existenci toho svinstva tak se Vám Lufové, Jinští aspol bodou smát dál.
     Diskreditace (ne objektivní diskuse) je totiž součástí agendy.

     • LUF napsal:

      Není pravda. Kdyby se to dokázalo vědecky, nešlo by to utajit. Vzhledem k tomu, že kvalita životního prostředí je neustále sledována, rychle by se to provalilo. To je jeden z více argumentů, proč je to nesmysl. Další argumenty viz ten článek z toho odkazu

      • OldNoe napsal:

       Samozrejme. Čo nie je vedecky dokázané - neexistuje. Aj keby sme to videli.

      • Marie napsal:

       Otazka je, cemu rikas vedecky, a zase se dostaneme do prokazovani, kteremu vedci se verit da a kteremu ne?

       Ja ti neco reknu: Cloveku zblblemu je problem vysvetlit, ze nemusi za pudu na planete nikomu platit, ani za pouzivani energie aby z toho zil. Je to tady od toho. A lidi ovladnes, kdyz jim toto pravo seberes. No a pak dojde k tomu, ze podle prirodniho zakona se mnozi a nemaji z ceho zit. Co s nimi takove zlodejske zrudy asi tak udelaji? No prece zlikviduji. Jaka je nejrychlejsi cesta je zlikvidovat? Chemicky. A chemtrails to cini. Pomalu, ale cini to. Ucinky na organismus jakoukoliv chemikalii jsou smrtici, zalezi jen na akumulaci.

       Slozite pochopit? Pro tebe jiste. Protoze tvoje argumentace, ze kdyby to byla pravda ( o tech chemtrails), ze by se to rychle provalilo.

       Provalene to je, zrovan tak jako to ukradene pravo na zivot, a co s tim jako delas? Nic, vid? Poslusne platis za pudu a kdyz na ni lidi, samozrejme, nemaji, tak je nazves sockou a nebo zaradis k konspiracnim teoretikum? Kravina, ale ty to nechces videt. Neverim, ze jsi tak hloupy. Nikdo neni...

      • Eva napsal:

       Už nějakou dobu si pro sebe fotím, jelikož se mi ráno stávat nechce, chodím fotit k večeru i proto, že barvy se mi líbí více.
       A nikdy, říkám nikdy jsem neviděla důkazy o pruhované obloze jako letos v prosinci. I na Štědrý den bylo nebe k večeru pruhované. V zapadajícím slunci se ty pruhy barvily podle okolností do oranžova, červenorůžové barvy.
       Jsem starší ročník a stíhačky si pamatuji z dob komoušů. Stíhačky to asi nebudou, neb chybí ten zvuk a nebo nelétají tak vysoko.

       https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/12373151_1348383268524066_373001547973999198_n.jpg?oh=7c47aaec0c093f5c589ac1e33d0e1878&oe=57121857

     • Marie napsal:

      Musim se smat, protoze vase konstatovani nasledne jeden z nich prokazal. ANO. Perfektni priklad, jak prirazeny clovek nekam se ridi jenom tim prirazenim, a dukazy ho proste nezajimaji, jednim slovem neexituji, ani kdyz primo na ne cumi ..i takovi jsou lide, a je to skoda, protoze si sami brani ve vyvoji mysleni. Neprirazeny clovek je otevreny, tito jsou uzavreni, skoda nejen pro ne, ale i pro jejich okoli. Vsichni jsme na jedne lodi, ktera by mohla plout dopredu, abych tech, co ji stahuji ke dnu....

      • Marie napsal:

       pardon, oprava: nebyt tech, co stahuji ...

       • LUF napsal:

        To, že se něco prozradí se pozná podle toho, že se to oficiálně akceptuje. Viz např. kauza Snowden. Prohlašuje ho někdo za blázna, nebo ta jeho sdělení za konspirační teorii? Ne, protože to je důvěryhodný svědek, prokazatelně bývalý zaměstnanec tajné služby. Kolik lidí a vlivných lidí svým sdělením poškodil? ale nemůžou s tím nic dělat ani Obama. Tak to funguje.

        Kdyby nás práškovali, muselo by v tom být zapojeno stovky nebo tisíce lidí. Není možné aby to někdo z nich neprozradil za ty roky, ostatně ani není možné něco takového začít. Jakmile by se to prozradilo, psalo by se o tom ve všech novinách na první stránce. Tak funguje náš svět, víš?

        • Jarmila napsal:

         Na projektu Manhaten pracovalo 220 000 vědců. A všichni byli zavazáni mlčením. A taky nikdo nikdy ani nehlesl. Stejně jako u projektu WTC (9/11), kde bylo podle mého mínění zavazáno mlčením asi 20 000 lidí a rovněž z nich (pod trestem smrti) dodnes ani nehlesl.

   • Jan Jinsky napsal:

    Marie, jak je možné, že to rozprašují z výšky deseti kilometrů a do Holywoodu to nedoletí? Až k nám doletí písek ze Sahary a to rozhodně není nano částice. Tak jak zabrání šíření do Holywoodu a Švýcarska?

    Zkuste mi na to někdo odpovědět. Myslím tím odpověď, která vezme v úvahu fyziku atmosféry a ne jen to, že mě nemusite :D

    • eM napsal:

     Myslím že stačí zamyšlení za jakých okolností k nám doletí písek ze sahary. Nikdo nedokáže zabezpečit aby chemtrails nedolétlo do nežádoucí lokality při podmínkách jako je třeba tornádo nebo i jiné, ale rozhodně jsou místa, která jsou před tímto práškováním dobře chráněna. Jsou zdokumentovány například situace, kdy po několika měsících zasypané oblohy se na tři dny rozjasnilo, a po tom co skončilo zasedání Bilderbergu akci zase spustili. To je jen jeden z mnoha případů.

 8. JazzBoo napsal:

  Problém alternativních médií je stejný jako těch mainstreamových.
  Dělá je stejná skupina lidí s tím samým cílem.
  Zblbnout lidi natolik, aby pak s nimi šlo lehce manipulovat.
  A tak lidi místo toho aby se domlouvali kdy „vyházejí zloděje okny“, řeší práškování, astronauty na měsíci a jinou důležitou agendu.

  • Marie napsal:

   Ale ne, bracho. Musis videt rozdil v zaberu tech kterych alternativnich webu. Tento treba ho ma pomerne dost siroky, prectes si o cemkoliv a nemusis, samozrejme, ale jsou weby, ktere se zabyvaji daleko vice polikou, a treb prevazuje ceska, tady se da rict, ze je sirsi zaber ze zahranici. Je to dane take tim, ze kazdy admin si sleduje pocet precteni u ruznych clanku, no a pridava ten druh, o ktery je zajem. To je normalni, logicke.

   Ja souhlasim s tim, ze jde o zivot a to by melo v dnesni dobe lidi zajimat 24 hodin denne, tedy i kdyz spi. Ano. Neco udelat je potreba, ale neda se to domlouvat pres web, kdyz vime, ze je to vsechno sledovane a nejen temi nasazenymi troly. To musej udelat chlapi mimo dosah jakychkoliv sledovacich zarizeni, tedy i bez mobilu se sejit a domluvit akce. Nekolik malych staci.

   Ti, co najdou odvahu ( treba i z tech, co sem chodi ) rozhodne nebudou tak hloupi, aby tady o tom psali.

   • JazzBoo napsal:

    Jawor, že ho vidím.
    Vidí záběr mainstreamu, který je konzistentní napříč celým spektrem. Konzistentní v nebetyčném lhaní.
    Situace je více než vpérdeli i přesto, že je zatím teplo, světlo, vysírají se seriály, hraje fotbal a je co žrát.
    Tahle agenda, plná otázek, opravdu nepomůže otevřít oči mainstreamovým konzumentům.
    Teď neni čas otevírat nové otázky, potřebujeme odpovědi na ty stávající. Nejpalčivějsí. A potřebujeme je hned!
    Takže otázkou je, jestli tady někomu opravdu záleží na změně situace, nebo všichni jenom honěj prachy?
    A odpověď je: všichni honěj prachy.

    • Paul Durham napsal:

     Nějakou dobu už pamatuji a před 50 lety vypadaly kondenzační stopy proudových motorů dopravních letadel jinak a jejich rozptyl byl standartně rychlý. Čím je to způsobeno, že dnes k rozptylu zhusta nedochází, nevím, co však vím je, že každý má možnost nechat si udělat za poplatek rozbor dešťové vody nebo vzduchu a získat výsledky - a není to vůbec radostné počtení.
     Za mého dětství byla voda v rybníce křišťálová a mohl jsem pozorovat čolky, mloky i ryby až ke dnu a při koupání nehrozil průjem po nechtěném napití. Dneska ten samý rybník připomíná rozmixované hovno. Barvou i vůní.
     Co si však dobře pamatuji je, kdo a kdy s tou "chemií" v ČSSR začal. Byli to komouši a bylo to koncem šedesátých let.
     A kdyby nebyl ohrožen export potravin v osmdesátých létech do "prohnilého západu" prudkým nárůstem reziduí jedů, tak by se tehdy vůbec nic neřešilo. Ale máme pokrok, takže chemizace pokročila od té doby svobodně a demokraticky asi tak 1000000x , ale to je v pohodě, to jsou prý hodné jedy.
     DDT a PCB , noční můry z Lovosic, už prý šly spát.
     Tím chci říci, že jestli to sypou ještě shůry, je to prakticky úplně jedno, protože si to nosí všichni zaplacené ze sámošky domů sami. Samozřejmě z hlediska "vyššího principu mravního" je třeba osedlat Rosinantu a velet do útoku proti chemtrails posilněn párky od ANO.

     • weissbach napsal:

      To je logický a smysluplná pohled na celou věc.
      Jen bych doplnil, že pokud někdo dokáže popírat to, co může dennně vidět vlastníma očima, pak mu není pomoci.
      Osobně si myslím, že sprejování souvisí spíš s oteplovací boudou na lidi, ale nevylučuji ani rozptylování plísní a jiných ochutnávek jako přidanou hodnotu této podezřelé a neveřejné činnosti.
      To mlčení, zastírání a zesměšňování je na 105% příznakem toho, že se to děje a že je to pěkná špinavost....
      Ale i tak předpokládám, že s oteplovací pohádkou skončí i sprejování.

   • Jan Jinsky napsal:

    Takže chlapi pod metr padesát - jděte do akce. Velcí chlapi nemohou. Marie, plácáš blbiny.

 9. Deratizér napsal:

  Video 4:22 - 4:35
  :-)

 10. Ikema Monika napsal:

  Nechci nikomu odporovat tyto čary na neby jsem viděla ve Vídni apak i v Praze ! Bohudik nikdy ne doma ve Svycarsku a navíc jsem se stim nesetkala ani na japonským ostrovem Okinawě ! Proč by nám bylo tohoto daru odepřeno je mě záhadou ! Nemohu napsat nic o vnitřním Japonsku Tokiu jelikož je tam tolik smogu že nevidíte vůbec nic!!! Pokud něco padá ještě z oblohy tak se to ihned ztrati v20. Mil v davu lidi co kolem vás proudí jako zombi !!!!

  • Marie napsal:

   Spravna pripominka, Moniko. Svycarsko ( nejkrasnejsi evropska zeme, pro mne, z pohledu byvale horolezkyne, byla jsem tam). Tam jde o to, ze v zemi zije prilis mnoho vyvolenych, kteri si to na sve hlavy sypat nemaji, samozrejme, zajem. Sype se to na huste obydlene oblasti.

   Proc to nesypou mimo obydlene oblasti, a ze tech je, napr. v te Kalifornii, spousty. Na to by mohl nekdo taky poukazat a hlavne dat odpoved....

   • _ napsal:

    To s tou nejkrásnější zemí jste to notně přehnala.
    Nevšimla jste si že tam žijí švýcaři? :)

    • Marie napsal:

     Jisteze ano, proto rikam, ze tam zije mnoho vyvolenych, ale nejen oni...

     Ja taky psala, ze je pro mne nejkrasnejsi v Evrope, protoze ty hory a tak nadherne zelena trava se hned tak nevidi, je to kouzelne. A hlavne ta cistota ulic a upravena obydli, spousty kvetoucich muskatu, visicich z oken, lidi jsou pracoviti a je to videt. Cikana tam nepotkas... vlaky jezdi i do vysky ceskoslovenske nejvyssi hory v Tatrach...a zatacky silnic kolem hor maji podpery, aby tam vubec mohly byti. Je to pro mne, rikam od zacatku, za druhe nemluvim, nejpritazlivejsi v Evrope. Ale je tam zima, to je duvod, proc bych tam nemohla zit...

     A vzduch je tam nadherne cisty, svezi.

     Co primelo lidi zit ve velkych mestech? Mozna prilis zjednodusene receno, ale z velke casti pohodlnost. A plati za ni nemalou dan, v podobe zdravotnich problemu a i kratsiho zivota.
     A v dobe valky i vetsiho nebezpeci jako terce.

     Chemtraily jsou genocidnim aktem, tedy aktem valky. Kazdy, kdo veri na globalni oteplovani je docela obycejny dement, ktery si mysli, ze je chytrejsi nez vesmir. Neni. A kdyz se zamyslite nad tim, ze si toto lidi sami musi zaplatit, tak je to na vrazdy tech zmrdu.

     Kdo na tom nejvice vydela? USA. Prodejem letadel a chemikalii.

 11. Žabák napsal:

  Taky sem byl skeptik, ale ono fakt stačí nějakou dobu sledovat oblohu kdy ve 39 st. celsia V LÉTĚ, kdy vzdušná vlhkost po 3 měsících intenzivního sucha asi nebude nějak skvělá a ty čáry se tam držely hodiny a rozplizly se do obrovskejch mračen, tak prostě člověk se začne divit.

  Taky dřív před lety bylo normální sledovat čáry vysoko za letadlem a ty čáry se po několika minutách rozplynuly. Dneska je celý nebe zasviněný od těch čar tolik, že tam udělaj úplnou dálnici a zůstavaj hodiny.

  No a to počasí. V Praze je to na tričko. Je to divný, divný, divný :P

  • Biggus Diskuc napsal:

   Toto je strasne zabavne vas tupotu sledovat... Uvedomujete si vobec, ze ked je u vas na zahradke 39 stupnov celzia tak vo vyskach, v ktorych lietaju tie lietadla, je bezne -60 a je tam uplne ine prudenie, vlhkost a podmienky, ako u vas doma na zahradke?

   Uvedomujete si vobec, kolko mnohonasobne sa zvysil objem leteckej prepravy za posledne desatrocia? No vravim... Velmi zabavne :D

   • weissbach napsal:

    Líp jste to o sobě napsat nemohl...

   • weissbach napsal:

    "Uvedomujete si vobec, kolko mnohonasobne sa zvysil objem leteckej prepravy za posledne desatrocia? No vravim… Velmi zabavne"

    Zábavné by to bylo, kdyby letadla létala po dopravních trasách a ne podle schématu, který s dopravou nesouvisí. Mrkněte na letecké trasy, na online letecký provoz a pak se bavte...
    Já bych se taky zasmál, kdyby bylo čemu...

    • Biggus Diskuc napsal:

     A co su podla vas tie spravne dopravne trasy? Viete vy vobec o tom, ze zem je sfericke vesmirne teleso? A ze ked letite dajme tomu z Prahy do Rijeky na dovolenku s pastikami, ze existuje len velmi malo efektivnych tras, ktorymi mozete letiet?

     Ja sa bavim na vas a to mi staci :)

 12. pilotdžon napsal:

  "Tento motor je stíhačkou poháněný větrák." ?? A to chcete abych autora článku vážně?

  Upřímně, jako pilot a člověk se zájmem o letectví musím říci, že se za celý můj život na obloze nic nezměnilo.

  Samozřejmě nemohu si být jistý, ale ještě jsem neviděl "důkaz" po kterém bych si neklepal na čelo.

  • Ivik napsal:

   Turbofan znamená v překladu turbovětrák, nebo ne? Výraz stíhačkou poháněný větrák je sice trochu úsměvný, ale v podstatě jde o tryskou poháněný "větrák". Jedná se o nepřesný překlad anglického výrazu Jet, což je jak stíhačka, tak tryskový motor.
   Pokud jde o důkazy, tak stačí se opravdu podívat na nebe, aby člověk viděl, že je něco jinak. Před 30 a více léty skutečně neexistovaly několik hodin trvající kondenzační stopy přes celé nebe, pomalu se měnící v rozplizlé mraky. A kdo tvrdí opak, tak ať to prokáže nějakými fotografiemi z té doby. Pochopitelně neupravenými.

   • host napsal:

    Není turbofan výraz pro tu vrtuli, co se točí v tryskovém motoru?
    Nebo prostě název pro proudový motor?

  • _ napsal:

   Nejste vy Bleriot když nevíte jak funguje turbofan?
   Vy pilote!

   • pilotdžon napsal:

    Já to samozřejmě moc dobře vím jak funguje, ale neberu, když se tu někdo ohání článkem, který ani nedokáže přeložit. To znamená, že tomu vůbec nerozumí.

  • m.m. napsal:

   Zkuste mi tedy vysvětlit jak je možné, že jsem několikrát viděl jak tzv. kondenzační stopa za dopravákem uprostřed čistého nebe náhle (jako řez žiletkou) začala, nebo skončila. Na vlastní oči, ne na videu, kde se dá dnes domalovat cokoli. Poštěstí se mi asi tak 2x za rok to chytit.
   Takže očekávám jasné vysvětlení podložené fyzikou. Děkuji pane pilot.

   • pilotdžon napsal:

    Já jsem asi nic takového nikdy neviděl, vy máte nějaké takové video? Tvrdím, že stále nikdo nepředložil jakékoli alespoň trochu hodnověrné důkazy pro tohle neuvěřitelně komplikované spiknutí. Ale tolik to zase nesleduji, protože je to opravdu šílené. Je zajímavé, že se tímto tématem neustále zaobírají lidé co o letectví nic nevědí. Byl bych býval věřil, kdybyste tvrdili, že už je to v palivu. Ale montovat na to speciální trysky? A kolik letadel to má 2? nebo všechna? Do letadel se montuje takových lidí, už jen při prohlídkách se rozebírají do šroubků a většina zúčastněných přesně ví co je co. Myslíte, že kdyby to bylo masové, že to ještě nikdo neprovařil? Nebo, že mají speciální flotilu chemtrails letadel maskovaných jako letadla dopravních společností? A kolik jich je 10? A za jak dlouho zvládnou změnit klima celé planety? Fajn já to nemůžu úplně vyvrátit, ale vy jste si nějací podezřele jistí, na to jak ubohé důkazy máte.

    • m.m. napsal:

     To jste se pane pilote hezky odkopal s tím palivem. Letecký petrolej používaný pro tříhřídelové motory Turbofan má přesně definované složení na které se dost dbá, protože dopravák není moc dobrý bezmotorový kluzák, kdyby na to přišlo. Například maximální přípustné množství pevných částic, tedy nečistot, je 1mg/1lt. Tohle ví i dost začátečnický letecký nadšenec, že do paliva se nic přidávat nesmí ani nedá, pokud se cestující a posádka nechtějí zabít. Čili to je to poslední, čemu by znalý člověk věřil. Navíc, jak je správně v článku uvedeno, tyto motory, vzhledem k vysokému obtoku vzduchu neúčastnícího se spalování produkují viditelné kondenzační stopy opravdu jen vyjímečně. V běžných letových výškách dopraváků okolo 10 km je vlhkost vzduchu a současně teplota nízká, takže tam moc co kondenzovat ani nemá, pokud to do toho prostoru něco nedopraví odjinud. Tedy například přírodní konvekční stoupavé proudění, nebo nějaký náš létací stroj. Výrazné pruhy zanechávala letadla s pístovými motory a prvními tryskovými, protože čistota paliva a účinnost spalování tehdy byly relativně primitivní. Něco jako rozdíl mezi ruskou dieslovou lokomotivou Sergej a kamionem v normě euro5.
     Když jste můj první dotaz zamluvil a nevysvětlil, dám vám ještě jednu šanci ukázat se jako odborník.
     Vysvětlete mi jak je možné, že dva dopraváky se stejným typem motorů letí dle flightradaru jen 300 m vertikálně od sebe, tedy v sousedních letových hladinách a jeden čadí jak práškovací Čmelák, zatímco za druhým nevidím nic. Tohle je vidět mnohem častěji než jak jsem popsal ono 2x za rok zapnutí/vypnutí posypu.
     Ani nemáte pravdu s tím absolutním utajováním. osobně jsem mluvil s pilotem soukromých aerolinek, který se tím, že vozí něco navíc za prachy pro nízkonákladovku netajil.
     A opravdu nejsem z těch co za trysky pro chemtrails považují běžné "štětečky" pro vybíjení elektrostatického náboje.

     • weissbach napsal:

      1*

     • ffas napsal:

      proc by mela byt vlhkost vzduchu ve vysokych hladinach nizka? tam se relativni vlhkost meni uplne stejne jako u zeme a navic vzhledem k teplote se da ten vzduch presytit velice snadno. A ze tam nema co kondenzovat? Co vznika spalovanim snad jakehokoli paliva z ropy? A proc by turbofan nemohl produkovat kondenzacni stopu? Jaky je v tom rozdil, jestli je to turbofan nebo ne? Spali stejne obrovske mnozstvi vzduchu.

    • Old Noe napsal:

     Skúste na Czech Free Press z r. 2014 - Pilot USAF přináší svědectví...atď.

    • Marie napsal:

     Co delas, pilote. Uz neverim, ze jsi pilot!

     To nejsou dopravni letadla, ta litaji v 10 km, tato jsou daleko mensi a letaji podstatne nize. Jsem sem dala link, aby sis poslechl, co rika pilot primo toho letadlo, ze je nuti letat cim dal niz.

  • Marie napsal:

   Jestli si klepes na celo nebo ne, pilote, to je nam jako argument k nicemu. Obtezuj se vyvratit ty dukazy, ktere ti byly predlozeny.

   • Marie napsal:

    Tady se podivej a rekni mi, jestli se letadla takto normalne krizuji, kdyz letas....a poslechni si, co se tam rika, pokud nevladnes anglictinou, prelozim to

    https://www.youtube.com/watch?v=lZaD-H_j3pU

    • Marie napsal:

     Nebo tady si pocti:
     http://www.chemtrailsprojectuk.com/cracked-top-climate-scientist-admits-to-ongoing-geoengineering/#!prettyPhoto

     Nepopiraji, ze jde o geoinzenyrstvi. Vyznamny dukaz:

     And there seems to be a lot of aluminium in the environment – within the bees now have aluminium, and it’s destroying their, well, there’s a bee collapse obviously with the insects and the biodiversity. Aluminium… found in whales. So we recognise this is a military programme.

     Vcely maji v sobe hlinik, ktery je nici. dokonce i ve velerybach se nachazi.

     Tot nic nerika? Hlinik je jedovaty, v hlinikovych nadobach se z toho duvodu jidlo nevari. Tech latek je daleko vice.

    • alenotak napsal:

     nejak v 2009-2010 som bol pri Azovskom mori na Ukrajine, po lietadlách sa tiež vytvárali oblaky, keď sa spájali stopy po niekoľkých za sebou idúcich. To ešte nebola vojna na východnej hranici, ale bolo tam toho veľa, sám som bol prekvapený. Takže aj v tom Rusku to asi je, lebo to bolo pár desiatok km od ruskej hranice.
     Pričom čistučká obloha, ani obláčka, nádherne modrá nad morom, suché počasie čiže teplé suché prúdenie, ale po lietadlách vznikali pásy oblačnosti.
     Počas detstva som pozeral na rovnakú čistú modrú oblohu, vždy sa to rozplynulo rýchlo, nezávisle od toho či boli oblaky na oblohe, alebo bola čistá obloha. Pásy zmizli po minútach.
     Teraz sa oblačnosť vytvorí v pásoch, stačí preletieť niekoľko lietadlám.
     Takže mi kua nehovorte že to je normálny kondenzačný pás.
     NIE JE kua vášho. Nikdy počas môjho detstva také neboli, nikdy. Díval som sa často hore ako decko na lietadlá, takéto pásy neboli NIKDY

     • Jan Jinsky napsal:

      Něco jako vrstvy atmosféry ti něco říkají? To že si šušňáš na pláži a je sluníčko a sucho, neznamená, že 10 kilometrů nad tebou je sucho taky.
      Já bych vás hnal do školy na kurzy fyziky a chemie. A jako aperitiv byste pili ocet.

      • alenotak napsal:

       ty vole, tie letové trasy v rôznych smeroch boli v rôznych letových výškach, týždne žiadne oblaky, teda vlhkosť vzduchu nízka vo všetkých výškach lebo oblaky chýbali. Ale po lietadlách šedá sračka.
       Týždeň ani mráčka, v žiadnej výške žiadne oblaky, ale po lietadlách vždy.

       Jinský, ty máš naozaj vedecké myslenie.
       Keby ti na hlavu padol lietajúci tanier a rozbil by ti čelo, tak ty by si povedal že to nie je možné, a teda tomu neveríš. Následne by si presvedčil sám seba, že to nebol lietajúci tanier ale do teba narazilo rogalo. Tvoje oči by odmietli to UFO pred nosom zbadať, lebo predsa to nie je možné.

       • Jan Jinsky napsal:

        Takže proletělo letadlo a bylo ošklivo. Tak to bylo? Asi nemá cenu diskutovat :)
        Z čeho se ta oblačnost udělala? Pokud bylo takové sucho? Nebo to letadlo táhlo rybník? Ach jo...

        • alenotak napsal:

         čo to trepeš?
         slovné bláboly, nedivil by som sa keby ti smrdelo z huby, lebo tvoja huba sa musí hambiť za tie drísty čo z nej púšťaš, tak ti smradom dáva najavo aby si ju radšej držal zavretú

        • eM napsal:

         Fyziku by jste měl opakovat vy. Možná přidat i chemii.
         Už jste někdy slyšel že některé částice na sebe dokážou vázat vzdušnou vlhkost a v reakci s ní vytvořit kondenzát té vody, za podmínek k tomu vhodných?

         Představa že by takové částečky dokázaly vytvořit neprůhledný opar je vám také cizí?

        • alenotak napsal:

         eM, v rokoch 1970 tá fyzika fungovala pre tie lietadlá inak, po našej zamatovej stále fungovala inak, za tými lietadlami tie oblaky NIKDY nevznikali. Tá fyzika sa zmenila tak 10 rokov dozadu? Lebo v roku 2000 ešte fungovala socialistická fyzika na našej oblohe, a potom prišla asi tá NWO fyzika.

        • Jarmila napsal:

         Je to tak, buď jste velký blbec, nebo placený trol, nic mezi tím.

  • David napsal:

   Já zase na obloze pozoruji úkazy které tam tak často nebyli a to fialové nebe a čeránky takřka každý den. V prosinci!

 13. Contumax napsal:

  Chemtrails je zástěrka globálního oteplování, skutečnost je, že se jedná o genocidu obyvatelstva na celé zeměkouli , zrádci ČR drží huby ale v Rusku by je sestřelili...!!!

  • Dušan napsal:

   No ani v rusku to ešte nieje v poriadku (čo som posledne čítal). Ale tipujem že keď budú inštalovované v 2020 roku S500 tak sa lety zastavia. :-)

   Pretože toto bude projekt globalistov a nie Amerických elit ;-). Toto sú lety CIA kryté NATO.

   Ale ako som už inde písal bolo by dobré preveriť čo je priamo v tých "oblakoch" nejakým stratosferickým balónom s možnosťou odoberať vzorky. Ide aj o to v akých výškach lietajú tie stroje. Štandardná výška dopravných lietadiel je cca10km. Normálne oblaky sú od 8-18km. Ale sú až do 50km(málo).

   https://sk.wikipedia.org/wiki/Troposf%C3%A9ra
   https://sk.wikipedia.org/wiki/Stratosf%C3%A9ra

  • eM napsal:

   V Rusku mají klid protože letecký kontrolní úřad je stopro státní a letadla hlídá, a letadla NATO která jsou používána pro tuto akci převážně přes Rusko nelétají.

   Do Ruska to dostávají v podstatě jen tak, že když je příznivý vítr sypou to kolem hranic ve velké výšce.

 14. Vladislav napsal:

  Má nás tady být jen půl miliardy. A to navíc pěkně promíchané půl miliardy, která bude plnit svěřené úkoly a jediné, na čem se sjednotí, bude potřeba plného žaludku a nějakého nevinného "vyžití".
  Je třeba podpořit způsoby, které to zajistí. Probudit homosexualitu v kdekom. U koho se to nepovede, toho aspoň přinutit nerozmnožovat se. Kdo to přesto bude chtít, ať to udělá co nejpozději. A kdo i tak vytrvá, tomu jsou určeny látky z chemtrais.
  Jak tomu čelit? Je jediná cesta: být, v rámci možností, na tomto zrůdném systému co nejméně závislými. Pěstovat a chovat si vlastní potraviny například. Žít co nejsoběstačněji a vychovávat v tomto duchu i své potomky.
  Ale ani to nestačí, protože ty svinstva padají a budou padat i na ty naše rodové pozemky. Proto je potřeba - aspoň pro začátek - už aspoň NEVOLIT ty, kteří s tímto souhlasili, kteří to popírají či dokonce prosazují.

  • Robo napsal:

   Spojiť sa s Ruskom (ako samostatné štáty). Hneď.

  • Marie napsal:

   Nevolit? Slabota. Za takove svinstvo je potreba je odchytat a potrestat. Lidi jsou strasne ohebni, az to boli se na to divat.

   Kde jsou prirozenem reakce na zaklade pudy sebezachovy?

   Nevolit. Oni uz se dnes voli sami, a lidem to nedochazi ani to...

   • Jarmila napsal:

    Máte pokaždé neuvěřitelnou pravdu. Je to tak, už ani nevolení nepomůže, oni se volí sami.

 15. deda lebeda napsal:

  Nic noveho, zadne dukazy netreba, pan mluvci hradni kancelare napsal na FB, ze jejich team DOMLUVIL s juesej snizeni chemoplanu nad nasi republikou o 30%. Ovsem nakolik je pravy ten profil a i zprava samotna je spekulativni. Pan Ovcacek dokonce TYKA lidem kteri komentuji jeho zpravu a mysli si,ze je neco vic...

  • Marie napsal:

   Snizeni chemoplanu? Vystizne pojmenovani. Chemoplan...

   Nad Hradem se nesype a likvidovany obcan se ma potesit, ze mrtvici svinstvo se bude sypat o 30% mene? Lidi nenechte si to libit, do riti, uz. Tam maji padat otazky, kdo jim to dovolil a zodpovidat se musej, ne?

   • eM napsal:

    Je to věc řízení. Když je naše republika plná židovských kořenů, tak jakýkoli pokud o veřejné ustřižení = kulka.
    Ten profil pana Ovčáčka je falešný, už to na několika webech rozebírali.

 16. Slonda napsal:

  Před lety, když jsem spatřil to divadlo na obloze a pak se dočetl co se děje v tomto v USA a kolem toho, tak jsem se dal do pátrání. To mě dovedlo na stránku našich komerčních letců. Myslím, že to bylo http://www.planes.cz a tam jsem se v diskusi mezi piloty z různých letišť vklínil s dotazem na toto svinstvo a s dotazem cosi o tom myslí... Skoro všichni mi dali na jevo, že jsem vedle a taky mě odporoučeli jinam, někteří to slušně vysvětlovali, jak to není možné technicky atd... Až se tam ozval jakýsi technik a ten řekl, že je to tak, že viděl ty zaslepené roury v motorech, dokonce popisoval jak to funguje jako dvousložkové činidlo co se spojí až ve vzduchu za letadlem a utvoří co má - nějaké svinstvo. Padaly najednou názory, že bude mít problém. V tu dobu to otevřela v hl.zprávách i TV Prima (Světlana Zárubová tehdy), viděl jsem to úplně náhodou neb, na Tv zprávy nekoukám... osud :-) ). Napsal jsem na šefredaktorku tehdy pí. Obzinovou, poslal fotky, myslím, že jsem nebyl sám. Nikdy a nikdo se k tomu nevrátil. Tento svět je nemocnej, kašlu na to...

 17. tomek napsal:

  U nas na dedine na strednom slovensku , tiez vydavat taketo ciary ,drzi sa to aj hodiny a niekedy mi to pride ako keby sa to roztieralo po oblohe .Ale boli dni kedy to nebolo vydiet vobec . To bol pohlad na nebo na nezaplatenie . TIez som si vsimal ze po niektorych lietadlach to mizlo zhruba za niake 2-3 minutky , ale po niektorych sa to drzalo celu vecnost . To bolo pravdepodobne to svinstvo .

 18. Jan Jinsky napsal:

  Takže chemtrails jsou tu za účelem depopulace. Může mi někdo odpovědět na následující otázky?
  = Proč je lidí na světě pořád víc a víc?
  = Proč se dožívají vyššího věku?

  Zkuste to bez toho, že jsem troll. Tohle není ani politika - je to jen logika.

  • host napsal:

   Skutečně je EVROPANŮ čím dál tím víc, když má evropský pár v průměru 1.2 dítěte?

   Kde vládne chazarská ZOG, tak tam funguje vymírání. Kde nevládne, tam se lidé množí (muslimský svět, indie) takže tam chazaři dělají depopulaci pomocí válek a konfliktů.

   U nás pomocí nedostupnosti bydlení pro mladé a nízkých platů, ze kterých nelze uživit rodinu.

  • eM napsal:

   Čerpáte z neověřitelných čísel. Obecně západní populace prožívá demografický úpadek, naše také. Osobně jsem už mnohokráte narazil na podklady, na základě kterých se lze domnívat že lidí na planetě momentálně ubývá, a aby bylo víc přívrženců omezení populace, tak se stále opakuje že lidí přibývá a zdrojů ubývá. Kdo na tyto informace skočí, je asi stejný ňouma jako ten co věří na freony a na nich závislou ozonovou díru.
   Dožívají vyššího věku? Jak je to možné když na rozdíl od doby před cca 50ti lety se ztrojnásobil počet lidí kteří nezemřou přirozenou smrtí ale na následky smrtelných chorob?

   Bez ohledu na to že jste trol, jste trol.

   • Marie napsal:

    Cerpa ze zamerne zkreslenych statistik. To je stejne jako s nezamestnanosti. Proste jde o to uklidnovat lidi, aby si neuvedomovali fakt, ze vymirame.

 19. alenotak napsal:

  odpoviem. Lebo sa na svete produkuje viac potravím, a bankstri nevedia presadiť všade rovnaké zákony ako v číne o jednom dieťati. Ľudia teda majú viac žrádla ako pred 50 rokmi, aj viac liekov takže viac a dlhšie prežijú.
  Kde sa dožívajú vyššieho veku? Aj v Afrike? Alebo v rozvinutých krajinách, kde je tých miestnych obyvateľov stále menej a nie stále viac.
  Aká časť sveta sa viac rozmnožuje?
  Ty si vážne hodne vypatlaný

  • eM napsal:

   Na ty otrávené a nefunkční léky na vymyšlené choroby bych se neodkazoval, a na otrávené jídlo také ne. To nám určitě demografický přírůstek nezajistí.

 20. alenotak napsal:

  stačí dostatok jedla v afrike a máš okamžite prírastok.
  Keď dávali mnoho jedla do táborov utečencov, okamžite tam bol pôrodný boom. To je skutočnosť.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!