Muslimský „uprchlík“ říká, že hlavním cílem je „islamizovat“ Evropany

migrsyrMuž přiznává, že neprchá před válkou či před persekucí ISIS. Syrský uprchlík při interview s arabským televizním kanálem přiznává, že jeho hlavním cílem není uniknout válce či persekuci ISIS, nýbrž „islamizovat“ Evropu konvertováním jejích občanů k islámu. „Mým hlavním cílem, kvůli kterému jsem opustil Sýrii, je vést lidi k přijetí islámu,“ uvádí tento muž, když vztyčuje svůj prst vzhůru.

Ten člověk říká, že je ochoten „prodat“ svou zemi i své vlastní rodiče, aby se dostal do „ráje“ pomocí konverze Evropanů k islámu, když ti pak budou následovně „islamizovat ostatní“.

„Přísahám Alláhovi, že jsem sem přišel jedině kvůli tomuto jedinému cíli. Všiml jsem si, že jsou zvídaví a ochotní se naším prostřednictvím s islámem obeznámit,“ dodal.

Jak vysvětluje Robert Spencer, koncept hidžrahu, čili džihádu formou emigrace, je v Koránu oslavován jako zvláště záslužný prostředek šíření islámu na nová území.

Některé informace k Robertu Spencerovi česky:

http://martinkonvicka.blog.idnes.cz/c/421789/Islamofob-dne-Robert-Spencer.html

https://www.mediaoislamu.cz/2010/robert-spencer-proc-krestanstvi-mirumilovne-je-a-islam-neni-cbn/

„A kdokoliv emigruje kvůli Alláhovi, nalezne na zemi mnoho míst a hojnost,“ uvádí Korán (4:100). „A kdokoliv opustí svůj domov jako emigrant pro Alláha a jako Jeho Posel a pak ho zmůže smrt, toho zásluhy jsou vždy oceněny Alláhem. A Alláh je vždy Odpouštějící a Milosrdný.“

Jak jsme referovali už před tím, někteří islamisté jsou v propagování masové migrace muslimů do Evropy jako prostředku vytěsnění křesťanství islámem ještě otevřenější.

Vrcholný imám Sheikh Muhammad Ayed pronesl v mešitě Al-Aqsa v Jeruzalémě proslov, v němž tvrdil, že muslimové by měli migrační krize využít, aby se vmísili mezi evropské občany a „jejich země dobyli.“

„Evropa stárne a chřadne a potřebuje lidsky posílit,“ řekl Ayed. „Oni nejsou motivováni soucitem s Levantou, jejím lidem a jejími uprchlíky,“ řekl Ayed s dodatkem, „brzy je zadupeme do země, s Alláhovým přičiněním.“

„Po celé Evropě jsou všechna srdce pohlcena nenávistí k muslimům. Přejí si naši smrt, ale už ztratili svou plodnost, takže hledají plodnost v našich řadách,“ dodal.

„My jim tu plodnost dáme! My s nimi vychováme děti, protože my máme dobýt jejich země!“

Mezitím v této souvislosti jinde hlásí Breitbart: „Skupina sedmi mužů během vpádu na berlínskou železnici U-Bahn zpívala válečný popěvek oblíbený u Islamistického státu a pokoušela se rekrutovat další pasažéry.“

Úřady poté, co tato skupina islamistů rozdávala pro-ISIS propagandu, vyšetřují, zda je tento čin, jak říká policie „podporou teroristické organizace.“

Níže se podívejte na video, na kterém diskutuji o plíživé islamizaci Evropy.

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
December 21, 2015

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/muslim-refugee-says-main-goal-is-to-islamize-europeans.html
66 Komentářů k Muslimský „uprchlík“ říká, že hlavním cílem je „islamizovat“ Evropany

 1. pražská vlaštovka napsal:

  Teda Míro,
  já myslela,že bude o Vánocích trochu klidu ...
  a už jsem zase nas...á ....
  j.

  • Adolf Balík napsal:

   Klid by mohl být spíš tak o ramadánu, ale ani to nejspíš nebude, protože islamisti budou napadat domorodce za nedostatek piety, když si klidně žerou za bílého dne - třeba vepřový řízek. :-)

  • Marie napsal:

   Jitus: tohle je objednavka... postradam jmeno toho muze, ktery se prohlasuje za Syrana, co jede do Evropy ji islamizovat.

   A hned je tam zminka o Robertovi Spencerovi, coz je magor, docela obycejny vychcanek, ktery prikrmuje nenavist vuci muslimum z duvodu sveho vydelavani na tom. Tady z toho videa je to jasne. Kratke televizni vystoupeni, a na konci reklama na jeho knihu.
   Jak tam kdakal ohledne spojitosti s Afganistan, soveti, pomalu se neda zastavit, jak ma nacvicenou rec, vyraz v ocich, fanatik.
   Provokater. Jsem protinabozenska, takze nejde mi o to stranit islamu, ale valecne stvace nesnasim. Podivej se na nej:
   https://www.youtube.com/watch?v=SddesLgxzHM

   • Paul Durham napsal:

    "tohle je objednavka….." - to je přece jedno, 99% dneška je objednávka, podstatné je přece, co vám dodavatel ve finále doveze a co zaplatíte

  • Hansen napsal:

   Uz sa tesim, ako prvy europan, ktorého bude chciet islamizovat, mu napravi bejzbalkou jeho tupy ccifernik

   • Contumax napsal:

    Hansen

    Je to jen jako, je to sehraná komedie, normální mediální ksindl, podvod... chápeš...!!! ???

 2. Dejavu napsal:

  Jestli s tím přijde ke mě domů, uříznu mu hlavu za živa.

  Fuck off Islam, Sharia, Korhan!

  • Marie napsal:

   To byste mel spise aplikovat na ty, kdo je vpousti do nasi zeme.

   Paul Joseph Watson je protiislalmsky fanatik, to je hnus. Co mu je do toho, co si muslimove delaji ve svych zemich.

   Trestaji neveru, USA ne. Muslimove nemaji pohlavni nemoce a ani AIDS, v USA je jich plno. Proste at si kazdy hledi sveho svinstva, a az si zamete doma, pak muze vystrkovat spinu u sousedu.

 3. Dejavu napsal:

  Jestli ta snědá špína přijde s tím vztyčeným prstíčkem ke mě domů, ukousnu mu ho a do prdele mu za plného vědomí zarazím tyčku od smetáku až do krku. Nechám ho pomalu umírat ve chlívě mezi hladovými prasty. Nic z něj nezbyde.

  • Jaris napsal:

   Dejavu, to se Alah ale bude moc zlobit...

   • Marie napsal:

    Jaris: a ten buh v ktereho veris, ten ne? Vidis, jak podlehas nabozenskym stvanicim?

    Mne nejde o to, do tebe ryt, ale ukazat ti, ze krestani nejsou o nic lepsi, stejne tak jehovisti. Proste vsichni otravni.

    Zakazat projevy viry na verejnosti uplne a bude klid.

    K cemu je nejaky buh, kdyz se kvuli nemu lidi nenavidi a zabijeji.

    • Contumax napsal:

     Protože jedni háji spravedlnost a jiní jí způsobují zla...!!!

     Takže je to rozdělení, jedni jdou s Boží spravedlností a druzí jdou proti Bohu, proti lidem, kteří háji pravdu, protože Bůh je pravda a spravedlnost, to řekl Ježíš Kristus, já jsem cesta, pravda a spravedlnost...!!

     • Marie napsal:

      Kazdy z nich rika: ja jsem pravda a laska, tedy cesta, spravedlnost.

      Naposledny Havel. Kazdy mu naletel, smradovi siozidovskemu, i ti, co v zadneho boha nveri.

      Posahani jsou uplne vsichni, kdo porad potrebuji vudce a modly!

      Normalni je to neprijmout. Nepotrebovat to, protoze je to vzdycky nadvlada a lez.

      I od Krista je to lez, protoze nic z toho, o cem mluvil, nevitezi a vis, co miliard lidi zbytecne a ukrutne zemrelo od jeho smrti? Udelal s tim neco? Ne. Co to znamena? Ze to byl jen clovek a je mrtvy, jak budeme za chvili i my, tecka. Proc by mel zrovna nase generace prijit zachranovat a na ty predchozi se vykaslat, to nevite, ze..

      Podlehate kouzlu vyvolenosti ( to vymysleli zidi, vcetne tech pohadek o bozich).

     • Contumax napsal:

      Marie

      Já to nepíšu tak, že je to ze mě, píšu o tom co řekl Ježíš Kristus a víra se hrozně obtížně vykládá... Je to i věc osobní, osobní s Ježíšem Kristem, kdyby jsi mě znala dříve poznala by jsi tu proměnu mého srdce, sám bych to nedokázal, člověk se musí snažit... jde o to chtít se zbavit svého zla, svých zlozvyků, pýchy a jiných špatných vlastností...

      Zapomíná se na ďábla, ten vedl Havla a spol. a vede je pořád dokola, je to zastírání, prostě schovávačka za Ježíše Krista, dělají to papežátka a všichni ti zpropadenci a zaprodanci...

      Celý svět ovládá satan...

      Ale jedno nezvládá, pravdu...!!!

      • smrad napsal:

       Ano a právě tu PRAVDU se snaží Satan zakrýt :-) Náboženství je prý pro pomatené či slabomyslné . Bůh je výmysl chorých mozků atd. atd . ... Prostě s vaničkou se vylévá dítě .

       Třeba Marie , ta už teď žije v "pekle" a ani o tom neví . A přesto , nebo právě proto , ohnivě vystupuje proti všemu kladnému v duševní oblasti , byť by to byl i pomyslný pán Bůh.

       Většina lidí ani netuší jaká je pravá skutečnost života , realita kosmu .A to je právě ta "výborná" práce Satana ... Lidé jsou jako ovce vedené na porážku :-) Bé bé bé bé sociální jistoty , bé bé bé bé pro mé ego spravedlnější podmínky , bé bé bé bé já všechno vím :-)

       Napovím víc než bych měl ! Toho Satana má každý v nás v sobě !!! Je to naše nižší přirozenost !

       Člověk se seznámí (objeví) se svou nižší přirozeností , Satanem , až začne pracovat podle PRAVÉ náboženské nauky . Stačí když se rozhodne držet askezi a přitom vše v sobě pečlivě pozorovat .

       • Contumax napsal:

        Eden

        To je divný, že jsi si dal biblickou přezdívku...

        Nemáš o tom koukám potuchy...!!!

        Jsi materialista a proto nemůžeš věřit, to totiž spolu bojuje, tělo proti duchu a duch proti tělu...

        Myslíš si, že Tvůj prapra předek byl opičák...???

     • Eden napsal:

      nechápu jak se lidstvo může v 21 stoleti ohánět jakýmkoliv bohem! probuďte se on žáden neexistuje a ani neexistoval. Pominuli kolik vražd má která církev na svědomi, jde všem vírám jen o to manipulovat s hloupými lidmi. Chytrý člověk z vlastní sebeúctou, získanou tím, že žije jako slušný člověk se zdravými morálními hodnotami žádneho boha nepotřebuje, protože tu omílanou ,,božskost" nosí v sobě a nemá důvod komukoliv podlízat a modlit se o odpuštění.

    • Adolf Balík napsal:

     To, že je Watson křesťanský protestantský náboženský radikál, neznamená, že jeho svědectví o salafistických muslimských radikálem jsou nepravdivá.

     Když svého času jakási US zpěvačka prohlásila, že jí ve vagině straší, a že by tudíž potřebovala nějakého vymýtače, tak se mohl Watson pominout a psal proti jejímu "satanismu", jehož důkazem to mělo být, rozhořčenější články než proti Bildenbergům a Wall Streetu dohromady. Takže Watsona by asi mezi vyznavače poněkud fanatické formy křesťanství zařadit šlo. Normálního člověka jakéhokoliv vyznání by asi nenapadlo v takovém prohlášení cokoliv s teologickým obsahem hledat.

    • Jaris napsal:

     Allah neni buh, Marie. Alah neni Stvoritel. Mas v tom hodne nejasnosti.

  • Jaris napsal:

   Tento magoresku tresku nevi, jaky si vzal na sebe tezky ukol presvedcovat Evropany,aby konvertovali na islam. Evropani jsou ve vetsine zatvrzeli atheisti, vedi, co islam prinasi i obnasi. Nevidim, ze se evropske zeny zreknou sve kariery za vymenu cerneho habitu s mrizkou na ksichte a nevidim, ze by dovolily, aby jejich muz mel dalsi tri zenske s kupou deti ve stejne domacnosti. To se nestane. On to nevi ani ten mustafa ve vlaku. Za tou emigracni tsunami a multikulti stoji zidozioniste a az splni cizokrajni vetrelci svuj ukol budou odlifrovani zpet odkud prisli. Zatim co byl vytvoren tento chaos v evropskych zemich, zidi neco maji za lubem, a to je to prave nebezpeci. Nikoliv neuskutecnitalna islamizace Evropy.

   • nick y napsal:

    § Tak ! Konečně postřeh , "mají cosi za lubem " . Děsí mě, že by mohli připravovat následující scénář: Všichni ti přivandrovalí bojovníci, na jejichž vandr utratili tolik natištěných papírků, poslouží jako ozbrojená složka ("pravý sektor"), ženoucí před sebou do války všechny neochotné a bojům se vyhýbající poučené (historií) Evropany ! Evropská populace není bojů lačná, bude se jí muset "pomoct" ! ! Doufám, že se pletu a změny v braném zákoně (a opancéřovaná auta politiků) nic takového jako budoucí donucování obyvatel nepřináší .

    • Marie napsal:

     Vubec se nepletete. Umite logicky odvozovat, a to je moc dobre.

     Lidi vubec nechapou, ze se nad timto nema cenu vubec rozcilovat, ze o to vlastne jde, aby lidi se na ty muslimy poradne nastvali a mlatili se s nimi? Myslie, ze ten herec, co tam hnape kraviny o tom, proc jde do Evropy?

     Je to obycejny scenar, ala holosrackomet siozidovsky, pripraveny, ze to bude rikat, je to schizofrenie.
     Celou zemi proda, rodice proda???

     Nikomu to nedokazi, je to zidovina, nic vic. Strasit,strasit a zase strasit.

     Kdyby to nekomu opravdu vadilo, tak vlitne na presidenta a vladu a je vyreseno. Ani nohu nepustit k nam a je klid. A ne to nechat byt, vztekat se a pak se s nimi mlatit. To je hloupost nebetycna.

     Cela tato akce je test na lidi a provokace a zastrasovani a lidi presne plni, to co se od te akce ocekava. Bat se a nic nedelat. Bum.

     Cely princip viry v boha je na tom postaven! A je jedno, ktereho si vyberete.
     Chytit za prdel a vyhodit kazdeho, kdo otevre hubu na verejnosti o jakemkoliv bohu. At si kazdy veri cemu chce, ale potichu, jinak potlame.

  • Contumax napsal:

   Dejavu

   Asi by jsi se měl už z toho sna probudit, nepřátelé, vnitřní nepřátelé máš doma, v ČR a ti jsou o to víc horší, zrádci byli vždy nejhorší...

   Tak se laskavě sklidni a nenech se ovlivňovat násilnickým sadismem...

   • Dejavu napsal:

    Dobře Contumaxi, vlastizrádci Sobotkovi narveme přes prdel do tlamy rovnou násadu od krumpáče. Je silnější než od smetáku, rovnou ho to roztrhne a nebude trpět až tak dlouho jako to snědé prstíčkem kázající hovno s prasaty ve chlívě. Nebo mu můžeš dát kulku mezi oči a z milosti ho poslat do Pekla rychleji.

 4. dj napsal:

  Všechna naboženstvi jsou podvod,tyhle sfanatizovani jedinci slouži k likvidaci bile rasy a vlady statu Evropy jdou proti vlastnim lidem,voni nas chteji na zlikvidovat,E.U.zakaže poloautomaticke zbrane a tychle najezdnici budou vyzbrojeni.Co udelali na Ukrajine,když chtel Janukovic poslat vysadkare na rozehnani Majdanu tak načelnik generalniho stabu
  byl podplacen milionem dolaru aby je stahl spatky.Pak chteli rychle udelat chaos na Krymu ale Rusove rychle obsadili letiste a letadlo z Turecka se pak muselo vratit spatky když bylo nad Černym mořem když zjistily že je čeka uvitaci vybor.

  • st. veit napsal:

   Katolický kult Bohu trojičnímu podvod není!

   • Jaris napsal:

    St.veit, slova jako svata trojice neboli trinity se v Bibli nevyskytuji. Bible predstavuje Boha - Stvoritele, ktery se jmenuje JHWH (Jehova), dale pak jeho syna Jezise Krista. Duch svaty neni osoba, ale tvoriva sila, energie se kterou bylo vse kolem nas stvoreno Bohem.

    • Marie napsal:

     Jaris: kazdy ma sveho boha a vsichni se o ne hadaji. Proto je logicke, ze zadny buh neni a tak jako Ty jsi presvedcena o tom, co rikas, jsou i oni a dalsi, jako zidi o sve vyvolenosti, v souctu jsou jenom boje, takze promin, neni mezi vami rozdil. Blouzneni a nenavist. Zadny buh by to nedopustil. Bible je lidsky podvod. Koran taky. A vsechny dalsi jakbysmet.

     Mne uz ty vzajemne stvanice lezou na nervy.

     • Contumax napsal:

      Marie

      Tak si vezmi prášek třeba Ibalgin...

      • Marie napsal:

       mam na veskere prasky alergii, a ani nemam zajem.

       Vidis sam na sobe, jak lidi radeji prijmou leceni problemu nez jeho predchazeni?

       To je ten rozdil mezi nami dvema. Ty se spokojis s praskem, ja se spokojim odstranenim priciny, ktera mi muze zpusobit, ze ten prasek budu potrebovat.

       • Contumax napsal:

        Marie

        Promiň já si s Tebe utahoval...

        Moje heslo je být prozíraví, hlídám si svobodu jak jen můžu a jakmile zjišťuji sebemenší manipulaci okamžitě jim to utínám ať je to kdokoliv, min. pátek jsem na nacistickoinkvizičním soudu odmítl občanskou poslušnost Listina základních lidských práv článek 23...!!!

        Dost tu dúru samosoudkyni za 100 000 Kč měsíčně vytáčím...

        Dojde moc, dojdou prachy a chcípnou... částečně na vlastní debilitu...!!!

       • Contumax napsal:

        Marie

        Žádný drogy neberu, moc těm umělým věcem, práškům ani doktorům nevěřím a léčím se sám, česnek, šípky, trnky... atp. atd.

     • dj napsal:

      Spravne,tychle štvanice jsou pro nekoho energie,žradlo.
      Stvoreni zadneho boha nepotrebuje,jednota vyjadruje seba sama ale všechno co vidime kolem sebe a sebe sama je v ni obsaženo.

     • Jaris napsal:

      Marie, nikdy bych se nehadala o zadna nabozenstvi. Cituji jen to, co rika Bible a ta je poselstvim od Stvoritele vseho, co kolem vidis i nevidis. Na ni je prave krasne to, ze nikoho NENUTI, aby veril jejimu obsahu. Jsou v ni dejiny lidstva od sameho zacatku az do konecneho finale. Modlarstvi zakazuje a presto kdyz nahlednes do katolickych kostelu, je plna modlarskych soch svatych, kterym se lidi klani. Bible vychovava a pretvari lidi k lepsimu. Formuje jejich charakter.
      Nikdo na svete Te nemuze nutit, abys Bibli prijala. Je to Tva volba a je to Tva vec. Ty bys na oplatku mela respektovat lidi, kteri si Pisem Svatych vazi a mezi ne patri hodne, znamych a vazenych osobnosti. Putin je jeden z nich.

    • Contumax napsal:

     Jaris

     Duch Svatý je osoba, má vůli a rozhoduje se, tudíž je to osoba trojedinného Boha...!!!

     P. S.
     Něco jako výška, šířka a hloubka, tedy tři rozměry...

     • Marie napsal:

      Vidis to, ani verici ve stejneho boha nemate v tom jasno, ktera domneka je ta spravna.... to je fakt k zblazneni, jak jsou lidi zahledeni do sneni a pohadek, misto aby resili svuj zivot. Smutne, ale bohuzel je to tak.

    • Adolf Balík napsal:

     Nejvýznamnějším seskupením bohů v ještě polyteistickém Kanaánu před vývojem, který vyvrcholil monoteismem byla Kanaánská trojice bohů, shodou okolností s Bohem otcem, bohyní matkou a bohem jejich synem. Ten Duch svatý nese mj. všechny atributy té jejich velké Matky, třeba posílá tu holubici aj. Ten pozdější židovský a křesťanský kult, do kterého to konvertovalo byl dost militantní a misogynní, a tak ženskost ducha svatého popřeli. :-)

     Jistým pozemským obrazem toho je pak pozemská svatá trojice Josefa, Marie a Ježíška.

     Ten jejich trojjediný bůh čili jediný bůh ve třech osobách silně společnost s ručením omezeným Bůh s.r.o. se třemi jednateli jedné právnické osoby plnící božskou funkci pod vedením tří autorizovaných fyzických (božských) osob. :-)

   • Contumax napsal:

    St. veit

    To Ty trojčíš...!!!

  • Contumax napsal:

   Dejavu

   Promiň ale tohle fakt neberu, i já mám vztek a snažím se Ti porozumět, ale i já mám občas " rudé vidění " ...!!!

   Podle mého tohle už neukočírujou, vymyká se jim to z rukou, pomátli se... řežou si větev pod sebou...

   Já s tímhle nechci nic mít společnýho, sami se vytrestají až se to dostane do bodu neřešitelné situace...

   Potom o tom...

   • Dejavu napsal:

    Jestli Česká Republika bude zatažena do války vyjma obrany území státu proti cizí armádě, první výstřely budou slyšet ve Strakově akademii, PSČR a Senátu ČR.

 5. LP napsal:

  3 fáze islamizace jsou už strašně dlouho známou věcí. Vlastně už od zrození islámu.
  Problém je ale jinde:
  Dokonale vydlážděná cesta pro tuhle likvidační agendu naší politickou eurochátrou !

 6. doktor napsal:

  doktor ale on nás jde kulturně homomultikulti obohatit, například vysvětlí výhody sexu s manželkou,které je devět let,homosexuální styky mezi příbuznými,zoofilie,vytírání si zadku levou rukou (bez papíru či něčeho jiného), průměrné IQ 70 a že vše vyřeší povykování Allah Akbar.....Poděkujme EU,NATO a naší milované vládě a parlamentu, který jsme si zvolili jako stádo trotlů ,kteří podporují existenci zvenku financovaných neziskovek podporujících výše uvedené "uprchlíky", tedy vědce,inženýry,ekology , elektrotechniky a zejména chirurgy v oboru traumatologie a chemiky v oboru výbušnin..

  • Contumax napsal:

   doktor

   Bubu bu...!!!

   Sám sebe strašíš...???

  • Marie napsal:

   doktore: ne podekujme vlade a parlament, podekujme sami sobe, ze to dovolime.

   nechapete, ze kazdy si k vam dovoli tolik, kolik mu dovolite?

   Co je na tom nejasneho? Kdyz neco nechci, tak to resim, ne?

   Konstatujete "podekujme" a k cemu je to dobre? K nicemu.

   Resit se to musi, a komu se nechce, tak at dekuje, a bez uvozovek, protoze i k tomu bude dotlacen, aby dekoval za to, ze muze zit!

 7. pavel napsal:

  Blekota z Arabely by se tech magoru nebal!!!Kazdopadne by se hodil Viguv plast!!!:-)))

 8. pavel napsal:

  Zijeme v podstate v pohadce.Je to bajo!!!

 9. Jojo napsal:

  vsetko to je naplanovane do do predu ci rusko v sirii alebo tento moslim

  • Marie napsal:

   Je to propaganda. Zamer dostat lidi proti sobe je evidentni...

   • janhonza1 napsal:

    K tomu textu mne hned napadl kreslený fór. V pozadí se uřezávají hlavy a znásilňují ženy vousatými islámskými nadlidmi a v popředí zmanipulovaný evropan vypouští toto moudro.

 10. Vladislav napsal:

  Na naší straně je vina především! Oni jsou pořád stejní, ale my zrazujeme.
  Cesta je jen jediná: návrat k tradičním rodovým hodnotám. Budovat velké, silné rody. Především: mít co nejvíce dětí. Nechali jsme si vnutit lži o tom, že kdejaká pofidérní kariéra v bance nebo účtárně je důležitější, než mít děti. Pětatřicetiletá česká účetní Tereza se cítí na děti ještě příliš mladá, zatímco stejně stará Fatima z Palestiny už se připravuje na roli babičky, kam ji má uvést její nejstarší z pěti dcer, momentálně těhotná. Stejně starý Petr už pošesté s kamarády vyjíždí někam do jižní Ameriky a zvažuje, jestli si pořídit děti, zatímco stejně starý Abdulláh už dávno vychovává v islámu své čtyři syny.
  Celý Západ je prošpikován takovýmito parazity. Do 40 realizujícími "kariéru", a pak si pořizujícími jedináčka neurčitého pohlaví prolezlého alergiemi. A tomu říkají "rodina".
  MY NEJSME NEPLODNÍ, jak říká ten syrský džihádista. My jsme jen zpohodlnělí, líní jak vši, neschopní se obětovat pro celek, jehož nejbližším stupněm je rodina, rod, naše krev!
  Je úplně jedno, jestli sem přijde několik miliónů imigrantů, neb několik tisíc. Pokud budou mívat oni pět dětí a my nanejvýš jedno, jen náš čas spočítán.
  Hledáte viníky? Jsou to pořád jedni a ti samí. Parchanti, kteří to nejdřív zkoušeli přes křesťanství - ale s rozvojem vědeckého poznání to přestalo fungovat. Tak zavedli dluhy, banky - ale stále jsme byli příliš pracovití a šetřiví, nestali jsme se takovými otroky, jakými jsme se stát měli. Nepomohl ani komunismus, tak nastává další fáze, a ta může být už skutečně smrtící: tisíckrát naředí naši krev krví blízkovýchodních a afrických míšenců. Toto už je velice nebezpečné, a jak je vidět na zdegenerovaném Západě, tak to opravdu funguje!
  Je třeba návrat k předkřesťanským hodnotám rodiny a rodu. Je třeba ctít tradiční hodnoty plodnosti, zdraví a síly. Je třeba začít ZEVNITŘ - teprve potom budeme dost silní na to, abychom se ubránili i navenek! V SRN, Švédsku, Holandsku už je pozdě - ale my tu šanci ještě pořád máme.

  • Paul Durham napsal:

   Bravo, smekám. Vystihl jste podstatu dokonale.

  • Marie napsal:

   No vida! Ted uz jenom to dotahnout do konce.

   To je okamzite nasi vladu, celou kompletne i s jejich poskoky zneskodnit!

   Tim nemyslim pozabijet. Dat je na ostrov, at si tu praci vykonaji sami. Tecka.

   Nestaci videt a rikat, co je treba, je treba to udelat.

   Jinak to pojede podle planu, ktery je vam znam, z toho, co pisete.

 11. janhonza1 napsal:

  Už ty čmoudy nemůžu ani vidět. Oni nechápou, že jejich vidění světa je o pár století pozadu za naší civilizací. Ježí se mi všechny chlupy na těle už jen když slyším slovo "islám"!!!!! Potkal jsem dva vousaté islamistické čmoudy v Olomouci a můžu říct, že jsou to odporné a smradlavé figurky.

  • Marie napsal:

   A proc by to meli chapat. Nemaji potrebu.

   Kdo ale u nas chape, co se na vali, to musi resit a nedovolit. Tecka.

 12. Ikema Monika napsal:

  Každy Člověk v sobě nosí hvězdu! Ale jenom na něm záleží jestli se rozzáří nebo zhasne ! Zakon akce a reakce. Od zlého a závistiveho člověka se lidé odvraci na druhou stranu k člověka slušného a ochotného maji ostatni lide rádi -- jako by zněho vyzařovala krásná a zářivá hvězda !!!

  • Contumax napsal:

   Janhonza1

   Mluví s Tebe pýcha, jsi snad nadřazená bytost, v čem jsi lepší než oni a v čem jsou horší než li jsi Ty...!!! ???

   Jsi snad výjimečný...???

   Jak můžeš tvrdit, že jsou o několik století pozadu...

   Ty jsi naprogramováný biorobot, takovýhle právě ta pravá a nejúspěšnější demokracie potřebuje...!!!

   Žereš co Ti v tloukli do hlavy a je mě Tě líto...

   To jsi si nevšiml za celý ty roky, že žiješ v morální žumpě, která si říká ČR...???

  • Contumax napsal:

   Ikema Monika

   Každý člověk si v sobě nosí hvězdu, hvězda je z Biblického hlediska nebeská bytost, jsme odraz, obraz Boží, je to Boží sláva, která se ve tváři zrcadlí..!!!

   • Marie napsal:

    Fajn, hlasejte bludy a nechte sve blizni vrazdit. Hlavne ze si az do uplneho konce budete moct onanovat mozek s nejakou vymyslenou bozi slavou. Jste obraz bozi, ale nikdy jste ho nevidel. To je podstata. Tvrdite neco, na co nemate vubec zadny podklad. Vasim podkladem je vira. To je domecek z karet, nic vic.

    • Contumax napsal:

     Marie

     I není to žádný domeček...

     Naopak i ty největší stavby jsou v Božích očích prach...

 13. host napsal:

  Já nevím, přejímat odkazy konvičkovců, to není moc šťastné.

 14. rafael napsal:

  Paul Joseph Watson pracuje pre Alexa Jonesa, ktory s radostou vytrhava veci z kontextu a prekruca, aby rozprudil emocie a zvysil predaj svojho "survivalist" tovaru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!