Nabíječka s neomezeným zdrojem energie Orbo powercube je k dispozici k předobjednání

orboJistí lidé tvrdí, že OCube, také známý jako Orbo PowerCube, je schopen generovat energii bez použití jakéhokoliv paliva nebo konvenčního elektrického proudu. Jestli je to pravda, potom tato technologie s neomezeným zdrojem energie se stane revolucí v energetickém průmyslu a dokáže skeptikům, že volná energie je realitou.

Organizace, stojící za OCube, je Steorn, malá firma v Dublinu. Tato firma, kromě jiného, také vyvíjí telefon, který produkuje volnou energii. Nazývá se OPhone. Tento telefon k tomu, aby fungoval, nepotřebuje baterii, a proto se nemusíte obávat toho, že by se vybil.

Podle BoingBoing.net, Steorn zpracovává zakázky pro jejich OCube nabíječku. Níže je výňatek z BoingBoing.net ohledně OCube:

Na začátku prosince začala malá firma v Dublinu, jménem Steorn, zpracovávat zakázky pro svoji USB nabíječku na telefon. Je poněkud rozměrná, a zvládne pouze dvě až tři nabití denně, nebo jedno nabití tabletu. Proč tedy potom žádají za jednu 1200 euro (cca 32 500 Kč)?  No, zaprvé, nemusíte ji zapojovat. Nicméně, jsou tu jiné, mnohem levnější nabíječky, které přijímají energii ze slunečního záření, nebo nějakého jiného zdroje a nikdy nemusí být zapojovány. Se Steornovou nabíječkou OCube se to má tak, že si neplatíte za komfort, ale za to, že jste vlastníkem vůbec prvního zařízení, které je schopno nemožného – a které může být na pokraji revoluce vědy a technologie.

OCube je posledním vývojem Orbo technologie firmy Steorn. Podle ředitele Steornu, Shauna McCarthy, tam inženýři pracovali na designu pro větrem poháněný generátor, který měl pohánět bankomatové bezpečnostní kamery v roce 2003, a tehdy narazili na podivuhodný efekt: generátory vydávaly více energie, než kolik přijímaly. Steorn využil následujících několika let k tomu, aby vyloučil potenciální zdroje experimentálních chyb, a poté se snažil pochopit anomálii na teoretické rovině. Nakonec sami sebe přesvědčili, že se již nedá nijak uniknout faktu, že vynalezli perpetum mobile. Našli skulinu ve způsobu, jak na sebe vzájemně působí magnetická pole, která umožnila porušení zákona o zachování energie a způsobila vznik tzv. volné energie: energie z ničeho.

Orbo

Zde je ještě něco o OCube od Pesn.com:

Po 15ti letech prosakování informací, se konečně podařilo irské firmě Steorn přijít na trh s exotickým produktem na bázi volné energie.

Je to začátkem splnění snu, o který se se mnou podělil ředitel Shaun McCarthy 29. září 2012 v Dublinu. Řekl, že jakmile dokončí elektrický ohřívač vody, další projekt, který měl zájem vyřešit, byla schopnost zajistit energii mobilnímu telefonu.

OCube je schopen 2,1 A výstupu, takže může nabíjet tablety i chytré telefony v rychlosti jeden tablet nebo 2-3 chytré telefony denně. Nyní je v produkci a bude dodán v následujících 6 měsících.

Cena za OCube je 1200 euro plus přeprava. Přestože jednoznnačně patří k dražším zařízením, dávalo by to smysl pro někoho, kdo potřebuje permanentně nabité zařízení a nachází se přitom dlouhodobě mimo síť. Další trh budou představovat lidi, kteří se chtějí nacházet na předních příčkách technologických možností. Takový kousek na pracovním stole by vzbudil jistě mnoho pozornosti a podnět k diskuzím.

Dalším produktem, dostupným k předobjednání, je OPhone, který nebude potřebovat žádný nabíjecí kabel, jelikož přívod energie je zajišťován přímo na displeji, využívá k tomu koloběh přírody. V podstatě to kombinuje OCube uvnitř telefonu. Jeho expedice se očekává během prvních dvou měsíců 2016.

Dělá to 480 euro plus přeprava.

Orbo webinář – Steorn Orbo OPhone OCube a Powercell prezentace

Chcete-li se dozvědět více o OCube a OPhone, navštivte stránku Orbo FaceBook.

Zdroj: http://www.wakingtimes.com/2015/12/18/orbo-powercube-free-energy-charger-is-available-for-pre-order/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!