Nabíječka s neomezeným zdrojem energie Orbo powercube je k dispozici k předobjednání

orboJistí lidé tvrdí, že OCube, také známý jako Orbo PowerCube, je schopen generovat energii bez použití jakéhokoliv paliva nebo konvenčního elektrického proudu. Jestli je to pravda, potom tato technologie s neomezeným zdrojem energie se stane revolucí v energetickém průmyslu a dokáže skeptikům, že volná energie je realitou.

Organizace, stojící za OCube, je Steorn, malá firma v Dublinu. Tato firma, kromě jiného, také vyvíjí telefon, který produkuje volnou energii. Nazývá se OPhone. Tento telefon k tomu, aby fungoval, nepotřebuje baterii, a proto se nemusíte obávat toho, že by se vybil.

Podle BoingBoing.net, Steorn zpracovává zakázky pro jejich OCube nabíječku. Níže je výňatek z BoingBoing.net ohledně OCube:

Na začátku prosince začala malá firma v Dublinu, jménem Steorn, zpracovávat zakázky pro svoji USB nabíječku na telefon. Je poněkud rozměrná, a zvládne pouze dvě až tři nabití denně, nebo jedno nabití tabletu. Proč tedy potom žádají za jednu 1200 euro (cca 32 500 Kč)?  No, zaprvé, nemusíte ji zapojovat. Nicméně, jsou tu jiné, mnohem levnější nabíječky, které přijímají energii ze slunečního záření, nebo nějakého jiného zdroje a nikdy nemusí být zapojovány. Se Steornovou nabíječkou OCube se to má tak, že si neplatíte za komfort, ale za to, že jste vlastníkem vůbec prvního zařízení, které je schopno nemožného – a které může být na pokraji revoluce vědy a technologie.

OCube je posledním vývojem Orbo technologie firmy Steorn. Podle ředitele Steornu, Shauna McCarthy, tam inženýři pracovali na designu pro větrem poháněný generátor, který měl pohánět bankomatové bezpečnostní kamery v roce 2003, a tehdy narazili na podivuhodný efekt: generátory vydávaly více energie, než kolik přijímaly. Steorn využil následujících několika let k tomu, aby vyloučil potenciální zdroje experimentálních chyb, a poté se snažil pochopit anomálii na teoretické rovině. Nakonec sami sebe přesvědčili, že se již nedá nijak uniknout faktu, že vynalezli perpetum mobile. Našli skulinu ve způsobu, jak na sebe vzájemně působí magnetická pole, která umožnila porušení zákona o zachování energie a způsobila vznik tzv. volné energie: energie z ničeho.

Orbo

Zde je ještě něco o OCube od Pesn.com:

Po 15ti letech prosakování informací, se konečně podařilo irské firmě Steorn přijít na trh s exotickým produktem na bázi volné energie.

Je to začátkem splnění snu, o který se se mnou podělil ředitel Shaun McCarthy 29. září 2012 v Dublinu. Řekl, že jakmile dokončí elektrický ohřívač vody, další projekt, který měl zájem vyřešit, byla schopnost zajistit energii mobilnímu telefonu.

OCube je schopen 2,1 A výstupu, takže může nabíjet tablety i chytré telefony v rychlosti jeden tablet nebo 2-3 chytré telefony denně. Nyní je v produkci a bude dodán v následujících 6 měsících.

Cena za OCube je 1200 euro plus přeprava. Přestože jednoznnačně patří k dražším zařízením, dávalo by to smysl pro někoho, kdo potřebuje permanentně nabité zařízení a nachází se přitom dlouhodobě mimo síť. Další trh budou představovat lidi, kteří se chtějí nacházet na předních příčkách technologických možností. Takový kousek na pracovním stole by vzbudil jistě mnoho pozornosti a podnět k diskuzím.

Dalším produktem, dostupným k předobjednání, je OPhone, který nebude potřebovat žádný nabíjecí kabel, jelikož přívod energie je zajišťován přímo na displeji, využívá k tomu koloběh přírody. V podstatě to kombinuje OCube uvnitř telefonu. Jeho expedice se očekává během prvních dvou měsíců 2016.

Dělá to 480 euro plus přeprava.

Orbo webinář – Steorn Orbo OPhone OCube a Powercell prezentace

Chcete-li se dozvědět více o OCube a OPhone, navštivte stránku Orbo FaceBook.

Zdroj: http://www.wakingtimes.com/2015/12/18/orbo-powercube-free-energy-charger-is-available-for-pre-order/
36 Komentářů k Nabíječka s neomezeným zdrojem energie Orbo powercube je k dispozici k předobjednání

 1. Kurt napsal:

  Ten článek obsahuje zásadní chybu. Zákon o zachování energie je v platnosti, perpetum mobile je nedosažitelný mýtus. Nelze překračovat fyzikální zákony a kokrétně tento je v pořádku. Už tím, že zařízení, pakliže to není hoax, pracuje s magnetismem, znamená, že pracuje s vnějším zdrojem energie, bez ohledu na to, kolik energie se musí do zařízení dodat z lidmi ovládaného zdroje. To je častý argumentační omyl odpůrců. Pokud do systému vstupuje nějaká námi neovládaná energie (coý je tento případ) zákon zachování energie zůstává normálně v platnosti. To, co dostává na prdel je druhý termodynamický zákon, který říká, že použitou energii už nelze dále využívat. Mělo tam být, že neumíme. Jelikož energii nelze zničit, tak ta energie, kterou bez užitku vyzáříme do prostoru, někde v tom prostoru je. Pokud se jí naučíme využívat a + energii, kterou nám poskytuje magnetická síla z jakéhokoli zdroje), jen zvýšíme naši účinnost ve využití energií, které máme k dispozici. Auta jezdí s účinností cca 35%, mají-li přeplňovaný motor, tzn. že 65% energie zmizí bez užitku ve výfuku, chladícím systému a ve všech otáčejících se a tedy teplo produkujících součástkách + zahřívání silnice od kol (tedy veškeré teplo z tření).

  • Ďuro Trulo napsal:

   K té účinnosti energetických procesů. Ta je fyzikálně definovaná jako poměr energie výstupní k energii vstupní a vždy bude menší jako 1 (t.j. menší než 100%). Problémem není způsob či přesnost měření či metodika stanovení, nýbrž ohavná lidská vlastnost využití či zneužití čehokoliv ve svůj vlastní prospěch. Nikoho při definování, měření a výpočtech totiž nezajímá celková energetická bilance včetně tzv. ztrát, které představují nevyužitou (nikoliv nevyužitelnou) energii. To zda umíme využít i tuto složku bilance přeměny zaleží na našem intelektu, kreativitě a poznání. No a tam je zakopaný pes, protože jsme od děcka indoktrinováni tzv. vzděláním a tím blokujeme všechny naše schopnosti pomocí autocenzury a lepší to už nebude. Jako lidé jsme v pasti našich bohů (kde udělal pánbuh chybu, a co je ten pánbuh vlastně zač). Jenom ti, kteří si s bohy tykají (Sokrates, Leonardo da Vinci, Nikola Tesla) jsou schopni autocenzuru a indoktrinaci bludy vypnout či obejít a něco málo pochopit a dokonce něco vymyslet. Jsou za to po zásluze odměněni, závistí, nepřátelstvím, chudobou a osamělostí. Dobře stádu gojimů tak!!!

  • Hum napsal:

   Odkial vies, ze pozname vsetky fyzikalne a ine zakony?

   • a napsal:

    On je nezná, ale rozporuje, že nelze nazvat něco perpetum, když to bude spíše neznalost konkretni přeměny energie na jinou , kdy zbytkovou můžeme dostat při "samovolných" procesech.

    Takže bych, řekl, že ty meleš něco o fyzikálních zákonec, které špatně zakazují perpetum, ale v přírodě jde vždy jenom o přeměně něčeho na něco jiné... Což chlapečku nevylučuje to co pry vyrobili, ale vylučuje perpetum. Tedy jestli vubec chapes co je to vlastne perpetum a neni to pro tebe neco co ti da nenergiu, ale vubec nechapes proc, tak to je pro tebe i jadern aelektrarna...

  • mb napsal:

   "... druhý termodynamický zákon, který říká, že použitou energii už nelze dále využívat" - tenhle termodynamický zákon je nějaká novota?

  • achjo napsal:

   dik za super vysvetleni

  • Suleiman napsal:

   Plne súhlasím, autor si zrejme nedal záležať na faktoch.
   Fyzika je základným predpokladom toho aby táto batéria dokázala fungovať.

   Taktiež to mlže byť bez problémou hoax (teda nepravidá správa) AKo aprdón, ale dávajte si záležať na faktoch.
   https://picuscapital.sk/

 2. oskar napsal:

  Se divím, že jim ještě nevyhořela výrobna včetně vynálezců

 3. Josef Švejk napsal:

  Autor zapomněl na důležité věci! Při čepování volné energie musí mít majitel průchozí všechny čakry, být přepnut na zvýšenou hladinu mentální energie a usilovně třít ebonitovou tyč liščím ohonem. Též kladně působí, když mu noha parou cválá a v kapse křečovitě svírá alespoň půlkilový magnet.

  • Žabák napsal:

   Zapomněl si na správně nastavenou vibrační úroveň. Bez vysokých vibrací to nefunguje, tudíž uživatel musí být vegan, jinak by jeho nižší vibrace přístroj poškodily. Pouze vegan nebo bretharián má správně nastavené vibrační pole a může tak tento přístroj obsluhovat.

 4. Paul Durham napsal:

  Cituji : "OCube je schopen 2,1 A výstupu, takže může nabíjet tablety i chytré telefony v rychlosti jeden tablet nebo 2-3 chytré telefony denně. Nyní je v produkci a bude dodán v následujících 6 měsících. "

  Moje nabíječka na tablet dává 5,2V a 1,35A , což dělá cca 7W výkonu.
  Téměř každý telefon i tablet je konstruován na skoro totožné parametry nabíjení : kolem 5V a od 0.5A ( od USB konektoru ) do 2A.
  Skoro každý tablet či telefon se nabíjí max. 3 hodiny.

  Ptám se : co dělá Ocube ve zbývajícím čase ?

  Text psal asi propagandista absolvent NY Univerzity obor historie MDRH a překladatel Matěj by si měl zopakovat fyziku ZŠ.

  • Josef Švejk napsal:

   "Co dělá Ocube ve zbývajícím čase?" To je přece nabíledni! Čepuje usilovně volnou energii do zásoby a jestliže po jejím načepování není ihned nabíjen další tablet - přemýšlí! Ocube není totiž žádný blbec.

  • Contumax napsal:

   Paul Durham

   To bude sranda až mu někdo nabije s jeho nabíječkou držku...

  • mb napsal:

   nenapsali při jakém napětí dává ten proud - mudrace nad výkonem jsou "vo ničem"

   • Paul Durham napsal:

    Inu nabíjet pětivoltovou baterii napětím jeden volt by nezvládl ani Nikola Tesla , příteli Edisone.

  • achjo napsal:

   co dela nabijecka zapojena v siti 230 V, tedy kdyz neni na ni zapojeno neco co odfebira energii? ! Co delaji baterky? To je stejny.
   Uz se tesim az si to lidi zacnou kupovat a zacnou to davat na YT at se to konecne rozsekne a uvidime. Jak to, ze jeste neni mrtvej? Ze by zase dalsi krucek k odriznuti Ameriky? Novej princip- mensi spotreba ropy treba za 20 let... Ale to je co by kdyby

 5. Robo napsal:

  Dôslednosť istých diskutujúcich je fakt obdivuhodná.

  Tí na fyzike v ZŠ iste nikdy nechýbali. Ani pri vysielaní ČT správ. Ani na zdravotnej prehliadke a očkovania majú iste všetky dostupné. Skvelé kury od ministra financií v mrazáku. Históriu zas v malíku. Skrátka obdivuhodní a svidomití spoluobčania.

 6. ochránce napsal:

  Je to trošku podvod,ale o to nejde.Samozřejmě,že vládnoucí elita tyto možnosti,využití volné energie má už dávno.Myslím tím elitu asi 300 lidí,kteří mají název,Globální prediktor.Kdyby ta Irská firma měla opravdu to, co se byť i vzdáleně podobá tomu co ta elita vlastní,vynálezce by už nebyl naživu a firma by vyhořela.

  • Robo napsal:

   Áno, ľudízabíjajú aj kvôli omnoho menším dôvodom. Viď režisér (a jeho žena a dcérka) nedotočeného filmu Grey Zone..
   Voľná energia je otázkou (snáď už krátkeho) času. Príde z RF.

   • Josef Švejk napsal:

    Už to nebude dlouho trvat. Proslýchá se, že už překročila pohoří Ural, takže je už vlastně v Evropě! Za chvíli bude možné sledovat jejích pochod z Lomnického štítu.

    • Robo napsal:

     Na UA by ste bol teraz ako doma, Švejku. Svidomých je tam teraz (zatiaľ) plno.
     Napriek tomu Vám nič zlé neželám.

 7. Josef Švejk napsal:

  OCube zasadil zákeřnou ránu do týlu Ladislava Kopeckého a jeho rezonančnímu motoru, který tak usilovně vyřezává z bukového dřeva.
  Ti zvídavější jistě brzy ocení přednášku Nassima Harameina, kde teoreticky tuto přelomovou OCube podrobně (jak má ve zvyku) vysvětlí.

 8. bantustan napsal:

  AALE PRD,ušetřte náklady za OTRAVINY..Pak zbudou prachy na energii..Ještě chvilku..https://www.youtube.com/watch?v=N9AcX3e65IA

 9. Juraj napsal:

  V Cerne objavili božskú časticu, ale toto je bomba, veď tu objavili samotného boha, ba priam ho zároveň zotročujú, keď ho donútili zadarmo pracovať. Ták to tu ešte nebolo, koho za to zas upália.

 10. Jaris napsal:

  Volna energie? Co to je za neslychanou drzost! No to by jaksi neslo. Takova namaha prevazet ropu do Ameriky a jeste ztizenou valecnou situaci s temi "zpropadenymi Rusaky a ocnim felcarem Assadem"! Takovych penez a obeti to stalo!!!A ted by to mela schlamstnou nejaka volna energie? Ten napad musi okamzite skoncit bezpecne v trezoru! Zamknout a neotvirat na veky vekuv! Ropa je ropa a z ni penizky a hoodne penez!

  • achjo napsal:

   Dnes uz nemusi byt nikdo zabit kvuli vynalezum, ktere by vadily. Diky internetu se da pareadne sichrovat. Napriklad v pripade smrti by se patent vyvesil na internet a je to.
   Jenze zatim to co je na netu nikoho moc netankuje. Krom tech vsech moznych bazmeku s vodikem jsem si niceho co by si lidi vyrabeli nevsimnul. Preju at tohle nebude nejaka blbost. Zacali chytre- nechteji hned pohanet auto, ale drobna zarizeni, ktere ale maji uplne vsichni na svete

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!