VCIOM: Téměř 90 % obyvatel Krymu je se svým životem spokojeno

vtsmom-pochti-90-214-4433752Okolo 90 % Krymčanů uvádí, že žijí docela dobře a tři čtvrtiny zaregistrovaly za rok pozitivní změny v situaci na poloostrově. Svědčí o tom výsledky výzkumu Celoruského centra výzkumu veřejného mínění (VCIOM), který nechala vypracovat agentura Kryminform.

„Drtivá většina Krymčanů (89 %) si žije podle jejich vyjádření docela dobře. Nespokojenost se svou životní situací vyjádřilo pouze 10 %. Situace v zemi byla většinou (82 %) také hodnocena kladně, negativní hodnocení dalo 15 % dotázaných,“ – uvádí agentura výsledky VCIOM.

Tři čtvrtiny respondentů (75 %) uvádí, že za poslední rok došlo na Krymu k pozitivním změnám, zatímco opačný názor sdílí pouze 4 %. 16 % se domnívá, že se situace nezměnila.

Je třeba ještě uvést, že rozhodnutí o připojení poloostrova k Rusku přijaté po referendu 16. března 2014 nyní podporuje 93 % obyvatel Krymu. Pokud by plebiscit proběhl nyní, za uchování území v rámci Ukrajiny by hlasovala pouze 2 % obyvatel.

Průzkum na Krymu proběhl ve dnech 23. – 26. prosince 2015 mezi 1.000 lidí. Statistická chyba není vyšší než 2,4 %.

Zdroj: http://politrussia.com/news/vtsmom-pochti-90-214/
4 Komentářů k VCIOM: Téměř 90 % obyvatel Krymu je se svým životem spokojeno

 1. Definitiva napsal:

  U nás sa takéto a iné EÚ štatistiky pre istotu nerobia. U nás je všetko jasné, veď predsa 80 % investičných zdrojov na Slovensku máme len a len vďaka EÚ, ako nás o tom urputne presviedčajú EÚ pozitívne reklamy vo všetkých médiách a to pri každom reklamnom vstupe.

  Takáto reklamná aktivita je zdôvodnitelná len tým, že v Bruseli hrozí vážne zadymenie až požiar od už tlejúcich úradníckych zadkov sediacich v EÚ, ktoré sú asi priposraté z „nekonečnej vďačnosti“ vlastných občanov. V Nemecku je vďačnosť ľudu za riadenú Merkel migráciu jasná. Ale že by už aj na Slovensku bolo treba ratovať dobré meno EÚ?

  • Definitiva napsal:

   PS: 80% investičných zdrojov máme z Bruselu. Ale panstvo zabudlo v reklame uviesť, koľko zdrojov, slovenského štátneho výpalného, odovzdáme do Bruselu. V Euro a nie v %.

  • Hansen napsal:

   U nas su prave teraz plne noviny dristov, ako z Ruska odchadza DANONE< lebo rsi dva zastarale podniky. Ale rusenim dvoch podnikov, odchadza DANONE< aj ked stale ostavaju. Na druhej strane, co ine im ostava, ked RUsko je zaplavene domacimy mliecnymi vyrobkami, jogurty su ovela lepsie ako Danone a o cene sa neda ani hovorit… Samozrejme neobsahuju chemicke zluceniny, co nahradzaju ovocie v jogurtoch, RUske maju ovocie ;-) Okrem toho, kto kupi zahranicne, ked maju lepsie SVOJE???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!