Církev Satanova slavnostně koná první státem schválenou slavnostní ceremonii na Michiganském kapitolu

templedetroitPrávě před Vánoci (19. 12.), uspořádala pobočka Satanistické církve v Detroitu satanistický obřad na schodech státního Capitolu v Lansingu, ve státě Michigan. Členové církve oblečeni v černém během obřadu drželi černobílé americké vlajky. Skupina zveřejnila video z akce na YouTube a přepis slavnostního projevu. Řeč začínala slovy, "Zdravím své souvěrce. Zdravím vás, bratři a sestry. Sláva Satanovi. Sešli jsme se zde, abychom oslavili ducha lidstva a úsvit nové americké éry."

Zatímco někdo tvrdí, že Satanisté následují svobodu projevu a vyznání, jiní mají názor, že to znamená, že Amerika kráčí doslova a do písmene do pekla.

 

Zdroj přepisu: http://thesatanictempledetroit.com/wp-content/uploads/2015/12/Ekphrasis-Ceremony.pdf

Prvním státem posvěcený satanistický obřad na Michigan Capitol, Projev Jexe Blackmora, vedoucího Satanistického chrámu v Detroitu

Zdravím vás, souvěrci. Zdravím vás, bratři a sestry. Sláva Satanovi.

Sešli jsme se zde, abychom oslavili ducha lidskosti a úsvit nové americké éry.

V období, kdy si mnozí připomínají narození Ježíše Krista, si my dnes připomeneme naši vlastní genezi - osvícení veškerého lidstva, zjevení naší přirozenosti zapsané v letopisech dějin, již nám daroval Lucifer, Světlonoš, Jitřenka a Rebel.

Jsme satanisté. Ztělesňujeme mravní, duchovní a sexuální svobodu, osobní nezávislost a trváme na osobní volbě ve všech věcech.

Pečujeme o důležitost individuálního ducha a osobní mravní odpovědnosti.

Pokud jste dnes stanuli zde s námi a přijímáte svou přirozenost, svobodomyslnost, sebeřízení a bezbožnost, pak i vy jste satanisté v očích mnohých lidí vaší společnosti, včetně těch, kteří vás zastupují ve vládě.

Jsme Američané, národ zrozený z mužů a žen, kteří hledají azyl z majoritní náboženské skupiny, která třímala kontrolu a politickou moc a která trestala ty, kdož si jí stavěli na odpor.

Slovy Thomase Jeffersona, "Naše občanská práva nejsou o nic více závislá na našich náboženských přesvědčeních nežli na našich názorech ohledně fyziky a geometrie. "

Právě na těchto schodech se před dvěma týdny shromáždily stovky křesťanů, kteří požadovali, aby bylo našim souvěrcům odepřeno právo uzavírat manželství pod ochrannými křídly americké náboženské svobody. Ve jménu této velké země uráželi principy svobody pro všeobjímající rozmanitost jejích občanů. Nadšeně skandovali hesla pro radikalizaci víry. Pro příliš mnoho lidí se stalo náboženství záminkou k vyloučení, nenávisti a snaze zničit jeden druhého.

Je na čase, abychom odložili naše rozepře a uvědomili si, že máme společný problém. Nezáleží na tom, zda patříte mezi baptisty, metodisty, muslimy nebo nevěřící.

Aby bylo jasno, nejsme ani proti křesťanům, ani proti náboženství.

Jsme proti degradaci. Jsme proti útlaku.

Po příliš dlouhou dobu byli Satanisté charakterizováni jako outsideři. Příliš dlouho jsme padali na kolena nevolnictví před služebníky hanebnosti. Uposlechneme vábení sirén náboženské právnosti, než nás hanebnost promění v bestie?

Ti, kteří touží po činu a jednají, nejsou škůdci pro ostatní. A satanismus je filozofie činu.

Nevyhledáváme následovníky. Hledáme spolupracovníky. Osobnosti pro vizionářskou satanistickou alianci.

Lídry pro novou americkou éru.

Leží však před námi dosti práce, nežli nastolíme svobodnou Ameriku.

Musíme toho podniknout více, pokud víra v zvetšelé iluze prastarého náboženství je povinnou podmínkou pro politickou kariéru našich zastupitelů.

Musíme více jednat, pokud naše vláda chce za nás rozhodovat o naší sexualitě.

Musíme více jednat, pokud je dětem odepírán domov milujících rodičů kvůli pohlaví jejich partnera.

Musíme více jednat, když je ženám odpírán přístup k reprodukční zdravotní péči a lékaři provádějící potraty jsou haněni jakožto vrazi od politiků, které si vybrali, aby je zastupovali ve vládě.

Slovo "Bůh" znovu a znovu zaznívalo, aby ospravedlnilo opozici vůči hnutí za lidská práva, aby rozdrtilo ženskou emancipaci a aby stálo jako překážka v cestě manželství pro osoby stejného pohlaví.

Toto není "náboženská svoboda." Zahrnutí všech nesmí být útlakem hlasů menšiny, které také nejsou bez hodnoty.

Taková "svoboda" nesmí dále pokračovat a my se musíme probudit.

Tyto takzvaně "zbožné" instituce samy sebe nazývají obětí a vyzývají k radikalizaci - jsou pastí na našich svobodných cestách. Amerika není nástrojem jedné náboženské skupiny.

Chcete být součástí spícího světa?

Chcete se opájet drogou všednosti?

Chcete navždy zůstat závislí na despotické tradici falešné morálky?

Právě stojíme na křižovatce historie, proto se postavme čelem slepým a pokryteckým lidem - pronásledovatelům svobodného myšlení a rozumu.

Povstaňme v oslavě našeho satanistického založení a zapusťme naše řetězy do prachu pekla.

Těm, kteří odvážně razí, aby organizace víry sehrály vedoucí úlohu ve vedení americké politiky a spravedlnosti, těm já s velkou vážností a upřímností děkuji.

Satanistická Amerika vyslechla vaši výzvu k akci.

Pokud má náboženství být vedoucí silou v oblastech, které byly tradičně přenechány sekulární demokracii, my nezklameme naši vlasteneckou povinnost vnést poznatky našich satanistické praxe do budov vlády, soudních síní, škol, a samozřejmě do domovů a podniků Ameriky, kdekoli a kdykoli si bude situace žádat náboženského vedení.

Za všechny vzdávám hold nové americké éře. Éře Ameriky, která obsáhne naše sousedy podle integrity charakteru spíše nežli podle boha, ke kterému se modlí.

Éře Ameriky, kde povstaneme, abychom hájili spravedlnost a čest pro naše bratry a sestry bez ohledu na to, koho nazývají svým manželem či manželkou, a to bez ohledu na jejich osobní tělesné volby.

Souvěrci, jsme jen tak silní, jak jsou silní ti, kteří pracují pro tuto instituci. Ti, kteří chtějí zachovávat tradice starců, brzy pocítí, jak jim dýcháme na krk, a my i nadále budeme hlasem rozumu, abychom zajistili, že naše Amerika zůstává zemí svobodnou a rovnoprávnou.

Všichni vzdejme hold věčnému rebelovi v každém z nás. Na svobodu, humanitu a spravedlnost. Na satanského Emancipátora a na zánik represivních tradic.

SLÁVA SATANOVI.

 

22.prosince 2015

Zdroj: http://www.thedailysheeple.com/satanic-temple-holds-first-state-sanctioned-ceremony-at-michigan-state-capitol_122015

 

Související:

http://www.nwoo.org/2015/09/02/chram-satana-odhaluje-masivni-sochu-bafometa-v-detroitu/

http://www.nwoo.org/2014/05/13/sataniste-nachystani-provest-na-harvardske-universite-cernou-msi-tvrdi-ze-neveri-na-nadprirozeno/

http://www.nwoo.org/2014/05/07/prvni-pohled-na-novy-satanisticky-monument-ktery-bude-postaven-pro-statni-budovu-v-oklahome/

 
151 Komentářů k Církev Satanova slavnostně koná první státem schválenou slavnostní ceremonii na Michiganském kapitolu

 1. proud napsal:

  Tak to se amici dobre pobavili,maji smysl pro cernej humor:-)

  • Novapalo napsal:

   Títo takzvaní Satanisti vôbec nevedia čo chcú. Problém je však v tom, že tento vesmír a aj Zem a ľudí vytvoril satan a nie Boh, ako píše pán Kysucký v jeho knihe "Zásadné omyly Západu a vatikánu" a všetky súčasné náboženstvá sú absolútne mylné. Preto súčasné náboženstvá pán Kysucký navrhuje zakázať a zrušiť a vytvoriť nové pravdivé náboženstvo, ktoré bude vychádzať z vedenia a nie bludov a ilúzií.
   Toto americké Satanistické náboženstvo je tiež len hlúposť, ale ak vzniklo, tak je to určite akési tušenie, že súčasné náboženstvá sú mylné. A je to asi tiež len dôkaz, že pán Kysucký asi bude mať pravdu o tom, že nie Boh, ale satan stvoril tento vesmír a aj Zem a ľudí......

   • Josef Švejk napsal:

    "Títo takzvaní Satanisti vôbec nevedia čo chcú." Kto to vie, je len Novapalo a pán Kysucký.
    Největší myslitelé ze Slovenska za posledních 10 000 let.

    • proud napsal:

     Takova doplnujici Svejku,cetls toho Kysuckeho ?
     K tomu nabozenstvi,je pravdou ze je potreba vsechny ty soucasny bludy zrusit,ale nesouhlasim s vytvarenim jakyhosi novyho "nabozenstvi".Spis by mi sedela nejaka nezavisla seriozni vyzkumna aktivita lidskyho duchovna,nezabejvajici se nicim jinym,nic a nikoho nepodporujici,absolutne neutralni.

     • Pepi napsal:

      proud 31.12.2015(12.28)
      "nezavisla seriozni vyzkumna aktivita lidskyho duchovna"
      Slovy Dr.Rudolfa Steinera:duchovni veda,Antroposofie.To me napadlo pri cteni Vaseho prizpevku,hlavne 2 cast 1 vety a cela druha veta.

      • Zvědavý napsal:

       Steiner měl býl pofiderní okultista na podobné úrovni jako Alister Crowley - prasák z Ordo tepli orientis

       • Pepi napsal:

        Zvedavy 2.1.20169(23.38)
        "Steiner mel byt pofiderni okultista na podobne urovni jako Alister Crowley-prasak z Ordo tepli orientis".
        To nemohu vyloucit.Pravdepodobne byl cast sveho zivota clenem O.T.O. podle toho co je jsem slysel z organizace pozdeji vystoupil a kritizoval cinost tajnych lozi.
        Na rozdil od Crowleyho,ktery se spis zabyval prasarnami a skoncil jako heroinovy vrak,privedl Steiner na svet biodynamicke zemedelstvi,"deleni na tri"(spolecnost,politika)Waldorfskou pedagogiku,euritmii,Sbor krestanu.

     • Josef Švejk napsal:

      Zkuste Stuart Hameroff a Sir Roger Penrose (a další) a jejich výzkum kolem těchto věcí.

     • tomek napsal:

      Az na to ze za tymi vsetkymi vymslenymi nabozenskymi bludmi stoja v skutocnosti odveky satanisti . Preco ? Pe to aby si nepoznal pravdu .Za druhe , nabozenstva sa im vzdy hodili do ich doktriny rozdel a panuj .

     • Marie napsal:

      Proude: Vsak NWO pocita se zrusenim vsech nabozenstvi. Lidem se rekne, ze jde o vymysly a dolozit to neni slozite.

      V soucasne dobe jsi svedkem pouzivani nabozenstvi jako valecneho prostredku na likvidaci lidi.

      A to si pis, ze k tomu dojde. Proto taky tem privandrovalcum je dana absolutni volnost k cemukoliv, co je napadne, beztrestnost a podle toho se take chovaji. Domacim se zakonem prikaze je respektovat, vcetne jakehokoliv jednani, nebot jinak jim hrozi trest za diskriminaci a rasismus. Navic jim lide musi vsechno dat. To je jasne, jako facka, ze nic jineho nez vzajemne vrazdeni to neprinese.

      A jeste do lidi media ( ovladana siozidy ) tlucou: otevrte sve srdce! ( svym vrahum ). Lepsi scenar ani v jejich hollywodskych bracich nenajdes...

      • tomek napsal:

       Jasne ze zrusia stare prostriedky ked sa im podari dosiahnut ich plan . Uz nebudu potrebovat nabozenstva , ked nastane NWO . Je to logicke ako facka .

       • Pepi napsal:

        tomku:Albert Pike,zednar 33º,pise Italskemu zednari Maziolimu(nebo tak nejak)ze po 3 svetove valce,pri ktere bude vyhlazeno krestanstvi,zidovstvi,islam i ateismus(!)budou prezivsi lide v zoufalstvi prijmout nove nabozenstvi,kteremu rika "Luciferska doktrina".
        Vsichni se budou klanet Luciferovi,naplni li se "proroctvi" tohoto....

        • Jaris napsal:

         Pepi nebudou... Ona se jim vetsina lidi totiz klani uz dnes! Vetsina prestala verit v Boha a opustila moralni principy. Mamon ovladl zapadni zeme. Kultura sla do haje. To, co se dnes tvori at uz v hudbe, malirstvi, socharstvi, architekture, je paskvil. Satan presvedcil lidi, ze Buh neexistuje a je to jeho mistrovsaka lez.

      • proud napsal:

       Je mi jedno s cim pocita NWO,jde mi o oblbovani lidi.Nakonec i ja vlastne NWO chci:-))))))),jenze od obycejnejch lidi lidem,obycejnejma lidma vedeny ve svobode a vzajemny ohleduplnosti mezi lidma i k nasi planete.Ono prijde,tomu se vyhnout nejde.Jen se musime snazit aby to bylo to nase s lidskou tvari a ne to co chystaj paraziti.

  • Pepi napsal:

   Proude30.12.2015(19.46)
   "Tak to se amici dobre pobavili,maj smysl pro cernej humor:-)"
   nic smesneho na tom nevidim.Satanizmus a konzumismus jsou dve stranky jedne mince(Jidasova grose)a rovnez nedilnou soucasti tzvn."Zapadni"kultury.
   Rovnez homosexualove ucastnici se obradu jsou smesni jen na prvni pohled(zduraznuji:nic proti "normalnim" buzikum.Nikoho neodsuzuji,jen se snazim priblizit vec tentokrat z hlediska okulistu,nikoliv nutne z meho hlediska).
   Jenomze sexualita je obrovska sila kterou je nutno brat vazne a to vedi okultiste a (zne)uzivaji teto sily!Sataniste nejsou vyjimkou.
   Sexualita je silou nejen reprodukcni ale i tvorivou(Steiner) a duchovni.Alistair Crowley teto sily zneuzival ve svych zvracenych ritualech.Dion Fortune(angl."bila"okultistka) rovnez durazne varovala pred homosexualnim aktem-pry pritahuje neciste bytosti z astralniho sveta.Rovnez durazne varovala pred onanii(dalsi "normalni"projev sexuality v ocich "zapadnich expertu").
   Slovo "kundalini"uz jiste vetsina ctenaru techto stranek urcite slysela.
   To co vidime na videu,neni vubec zadna sranda.Za prve je to propaganda,za druhe neco na zpusob prani spinavych penez.
   Perverzita se ma akceptovat,udelat normou.Lide jsou na to pripravovani dlouha leta,krok za krokem,napred podprahovym pusobenim,postupem casu stale vic a vic otevrenou propagandou.

   • proud napsal:

    Kdyz jsem pepi psal "Amici",mel jsem na mysli normalni americany zivici se a zijici jako my,mezi kterejma jsem zil.A na ty to sedi presne,jsou jako my,neni zadnej rozdil,vnimaji vsechny ty svinstva uplne stejne jako my a nedokazou jim uplne stejne jako my zabranit,zatim.Ovsem od nich cekam tak nejak sam pro sebe vetsi akcnost nez od nas,abych se priznal.Nejsou tak otupeli jako jsme tady v Evrope,ovsem je mozny ze se pletu,soudim jen podle toho jak si dokazou udelat poradek mezi sebou,jak se nestydej si rict do oci co si myslej a nemaj strach z nejakejch spatne pojmenovanejch nasledku.

    • proud napsal:

     Je to dany tim ze znaji svobodu a vyrostli v ni! Ta nesvoboda u nich zacina az na vyssich stupnich spolecnosti,tady je vsude.

  • Daniel napsal:

   Zachvľku budeme mať čierneho pápeža tak čo? Nie.. NIKDY! to nemôžeme dopustiť..

   Pozeraj tu:
   https://picuscapital.sk/nadejny-buduci-papez-alebo-len-hoax-mainstreamu/
   Čierný pápež,, ako to fakt? :)
   NIKDY :/

 2. Josef Švejk napsal:

  Je to hrůza co s normálních lidí udělá pravidelná konzumace hamburgerů a Kolaloky. Sláva satanovi! Sláva Ukrajině! Alláh Akbar! Ug ug! Ia iá!

 3. Adolf Balík napsal:

  Pozoruhodné obohacení nabídky bohů na trhu - a to zvláště v segmentu obohacení nabídky Satanů. Satanistických církví je dost početný houf. Kdyby se mezi sebou měli prát jako křesťané a muslimové o to který z těch přečetných Satanů je ten pravý, tak by to znamenalo i obohacení nabídky občanských válek, do kterých se člověk může zapojit.

  • Pepi napsal:

   Adolf Balik 30.12.2015(20.12)
   Temple of Seth a Michael Aguino(a clen USmarine,hodnost si nepamatuji) je jeden ze satanu na trhu.
   Anton la Vey zakladatel sodomitske sekty ne videu je znamy mimo jine tim ze na nektere ze svych "prednasek"serviroval navstevnikum lidske maso(udajne to obstarala zdravotni sestra z patologickeho oddeleni,clenka sekty).Anton se rovnez vychloubal ze byl milencem Marilin Monroe.
   Existuji rovnez budhisticke formy(Tibet.)satanismu,Tantricky tibet. budhismus,jehoz clenem ma byt udajne i Dalajlama(nemohu potvrdit).Pri nekterych tantrickych ritech ucastnici pozivaji 4 neciste druhy masa:slona,byka,tygra i cloveka.Dcera Antona la Vey je pry nyni clenkou v tantrickeho Tibet."budhismu".
   At je to jakkoliv,je celkem bez pochyb ze temne formy okultismu maji vliv na vedeni "Zapadniho sveta".

   • Adolf Balík napsal:

    La Vey má takový liberálně humanisticko-americký Satanismus, který myslí vážně. Tohle mi připadá spíš jako parodie na "sluníčkářství" kašírovaná za satanismus, který tvůrci té frašky nemyslí vážně. Jistotu v tom ale nemám.

    • Pepi napsal:

     Adolfe
     na konci videa o satanismu vidime dva objimajici se buzose.
     Totez muzete zhlednout,mate-li zajem napr.v Luteranskych evangelickych kostelech ve Skandinavii.
     Nemam rad slovo "slunickari",snazim se ho nepouzivat.
     Mozna ale ze ti komu cesi rikaji slunickari vlastne nemaji daleko k satanistum na videu.
     "Skeptici"(udelujici Bludne balvany,hlavne jejich odnoze ve Skandinavii)casto otevrene sympatizuji se sektou La Veye.
     Cinost Satanskych "cirkvi"bych nepodcenoval.
     Temto sektam se vlastne dari otravit a znicit duchovni zivot "Zapadu".Zpocatku skryte,postupne stale vic otevrene mimo jine skrze popularni "kulturu".Prikladu by bylo dost,mista malo.Chtelo by to clanek na toto tema.
     Zajimave je rovnez ze nektere bojovnice za prava zen poukazuji na kriminalitu Satanistu a tajnych spolecnosti.Priklad:svedska profesorka Eva Lundgren poukazuje na sexualizovane nasili vuci zenam a detem v nabozenstvi.Pokud kritizovala pouze krestanstvi ci Islamu,bylo to OK.
     Kdyz zacala kritizovat tajne spolecnosti a Satanismus,
     vyslouzila si okamzite nalepku"Konspiracni teoreticka".

     • proud napsal:

      Ale to je prece dobre ze se jim tam buzny objimaji,jeste bych je nechal at si to klidne i udelaj,at kazdej slusnej clovek vidi co je ta sekta zac,kam speje!!!! Velice dobre ze to ukazali!!!!Je potreba zviditelnit vsechny ty tupy zvirata!!! A nejen u sekt,i v politice,nadnarodnich koncernech,v bankach a verejnym zivote!

      • proud napsal:

       Samozrejme za predpokladu ze se lidem ukazuje a znaji spravny moralni podstaty a mezilidsky vztahy,zdravy jadro! Ta sekta by byla mnohem nebezpecnejsi kdyby prave ty buzeranty vypustila,tema prave ukazala svou pravou,destruktivni tvar kazdymu normalnimu cloveku!

  • Marie napsal:

   Adolfe: nejde o nic noveho. Ani o obohaceni babidky. Sataniste= sioniste.

   Pro cloveka netknuteho zadnou virou je snadne se v tom zorientovat, pro krestany to bude dalsi utvrzeni se, ze Satan existuje a vubec jim nedojde, ze si takto z nich sioniste utahuji, zamerne je drazdi, protoze jak boha, tak satana si vymysleli ti, co sepsali Stary zakon, tedy zidi...

   Cim podlozim sva trvrzeni:
   1) primo od zidu vim, ze vymysl o bohu poslouzil jako prostredek odzbrojeni rimskych vojaku. Pak se pridal k pohadce i satan, aby bylo proti cemu bojovat. Nemusime se zabyvat historii, sam vidite, kdo rozjel valky a i tu soucasnou a kdo organizuje priliv nasich vrahu do Evropy, porad titez...

   2) Vidite tu peticipou hvezdu ve znaku? Tutez vidite na izraelske vlajce a Izrael, to je sionisticka zeme, ikdyz vsichni sionisty nejsou. Sionistickou vladu ale respektuji.

   3) Schvalne mluvi o Americanech, ale nic takoveho neexistuje. Americane byli puvodni obyvatele kontinentu, jinak kazdy z tech, kteri se hlasi k satanismu tady, je potomek privandrovalcu, a prave tech, kteri USA ovladli, to jsou opet siozide.

   4) Odmyslete si ty nabozenske projevy ( sionismus neni nabozenstvi, ta jsou pouze jejich nastroj ) a zamyslete se nad skutecnym poselstvim:

   Tim je oslava jejich vitezstvi. Ano. Uz jsou tak nadrzeni na svetovladu, ze uz si delaji dilci oslavy: "sesli jsme se, abychom oslavili ducha lidskosti a usvit nove americke ery".
   Dalsi prozrazeni se: ..'osvícení veškerého lidstva, zjevení naší přirozenosti zapsané v letopisech dějin, jiz nam daroval Lucifer..."
   Vyvoleny narod, ktery tvrdi, ze "buh" jim dal ostatni za otroky, a kam jejich noha slapne, bude jejich a lidi jsou uz tak dnes "osviceni", ze jim davaji uplne vse..

   Dale rikaji: " trvame na osobni volbe ve vsech vecech ", tj. delat si uplne s kazdym, co chceme, a to na chvili predali ISISakum, kteri az za ne dilo dokonci, sami skonci, protoze jen nektere si z nich ponechaji, zbytek zlikviduji ve jmenu sve volby...

   Dale mluvi o fyzice a geometrii. Take je to jasne poselstvi o pravu sily! A pravu na nasili. Proste jako zvirata jsou silnejsi a slabsi, oni to aplikuji na lidi.

   Satanismus ( sionismus ) je filozofie cinu. Ano. Prave proto paralyzovali lidi nabozenstvimi, aby se tohoto instinktu, daneho prirodou, dobrovolne vzdali. A oni meli vitezstvi tak daleko snadnejsi. Takze lide, misto aby konali, volaji na pomoc bohy, kteri jsou vymysleni. Perfektni past, to se jim musi uznat!

   Hledame spolupracovniky pro novou americkou eru"! Sionistickou eru, NWO. To je totez.

   Uz nekolikrat jsem psala, ze oni nechteji nedobrovolne otroky, oni chteji oddane spolupracovniky. Cili nezachrani se ten, kdo prijme otroctvi. Musite provadet totez co oni a radi!

   5) Ikdyz je tam spousta hadoviny ohledne lzi, jak nejsou proti ostatnim nabozenstvim, je tam jasne a zvuvne postaveni se pokrytcum, tj. vsem, kteri chteji verit v dobro, protoze sataniste tvrdi, ze kazdy ma radeji zlo, pudy.

   6) Vsimnete si, jak velkou pozornost venuji homosexualite!

   A kdo ze to na svete ma nejvice homosexualu a leseb? Izrael, a zidi vubec, at jsou kde jsou na svete. Je to 6 x vyssi cislo nez u ostatnich narodu! A nulovy populacni narust, ktery s timto de facto primo souvisi. To je prokazano v jejich lekarskych spisech.

   Takze secteno a podtrzeno: porad titez psychopate a u psychopatu jsou bludy beznou veci, taktez fantazie je u nich nedostizitelna a nevycerpatelna.

   Promluvte si s vudci satanistu. Kazdy z nich vam rekne, ze neveri v zadnou nadprirozenou silu, ze Satan je jen symbol sily, je to prirodni zakon, kterym oni se ridi, proto ani vrazdeni neni nic jineho nez jejich pravo silnejsiho nad tim, kdo se vrazdit necha. Postizeni, mrzaci jsou jim neplnodnotni, je naprosto prirozena vec je usmrtit, protoze i slabsi mlade, co na nej nevyjde cecik a neumi si ho vybojovat, chcipne. Kocka se nestara, aby se kazde napilo a to mrtve opusti, nijak ji nezajima.

   Mohola bych psat toho daleko vice, zajimala jsem se o to, kdyz jsem byla v USA. Tam sionisti davno vladnou, a stacil jim k debilizaci naroda pouhy Hollywood. Lidi temi bludy, co odtamtud na ne chrlili, uplne podlehli. Proto vam i dnes amici tvrdi, ze maji svobodu, pritom nejsou schopni videt, ze jsou zotroceni uplne nejvice na svete. A nejlepsi na svete take nejsou, jsou hloupi, ale schovavaji se za ukradene mozky po svete, ktere vydavaji za americke.....

   • Oisea napsal:

    Díky Marie - Vaše analýzy jsou perfektní. Snad jen: Davidova hvězda je přece šesticípá - to pentagram "postavený na hlavu" je symbol satanismu.

    • Marie napsal:

     Diky, Oisea za upozorneni. Omlouvam se za hrubou nepresnost. Jasneze, sionisticky Izrael ma dva trojuhelniky v sobe, to jest 6 cipu....ano tento ma o jeden mene.

     Ta geometrie tam je u nich shodna v zamereni se, a numera take. Je symbolika u obou. Maji to tezke, tihle dementi, zajemcu ovladat je vic a planeta jenom jedna.

     Ja jim nic neberu, jen at si to provozuji mimo normalni lidi, sami mezi sebou oddelene, protoze normalni lide nepotrebuji druhe ovladat. Hezky s nimi na ostrovy a navrat nemozny... treba jim pomohou ti mimozemstani, co si je navymysleli i s hvezdnymi valkami :-)

     • Paul Durham napsal:

      ty dva trojúhelníky v sobě je jen symbol pohlavního styku ( penis a vagina) , kdysi tajemství zrození jedince, dnes už jen tajemství technologie klonování existence

      • Marie napsal:

       Jo, Paule. A diky, ze jsi pripomnel to klonovani. To je dalsi dukaz neexistence boha.

       Nebo ze by byl takovy chudacek, aby si nechal fusovat do sveho vlastniho stvoreni? Nenechal. Urcite ne. Protoze pak by nemel co soudit. Soudit klony, kteri nemohou za to, jak byli naklonovani? Nedava to smysl.

   • Marie napsal:

    Jeste dodatek: Cerna vlajka... hm. Cerna i vlajka ISISraele, vcetne obleceni a masky obliceje. Aspon je videt, komu skutecne IS slouzi...

    Praktikuji satanismus: coz je absolutni svobodna volba ve vsech vecech, jak tady cituji primo v tom proslovu!

    A poblouzneni lide si mysli, ze jde o muslimy, a jenom proto, ze vykrikuji stale dokola alahu akbar.
    Uvedomte si, ze to zamerne podporovani muslimu vladami a jimi vlastnenymi medii, je naproste odvadeni pozornosti od toho, komu tito zabijaci slouzi ve skutecnosti.

    SIONISTUM, vazeni.

   • Adolf Balík napsal:

    Napiš o tom knížku. Tobě její sepsání déle jak týden stejně nepotrvá. :-)

    Rád si ji přečtu.

    Četla jsi Bakaláře - Tabu v sociálních vědách?

    • Marie napsal:

     Adolfe: pisu tak rychle, jak mluvim, ale das mi ceskou klavesnici a budu datlovat, otravi mne, ze mi to nejde a pujdu od toho... To je muj problem.

     Ale mohla bych sepsat zkusenosti z USA, postupne je nekomu davat, kdo by to chtel nekde publikovat, na pokracovani treba...a prepsal by to na spravnou cestinu...moderni, moje je stara :-)

    • Marie napsal:

     Promin, neodpovedela jsem na otazku: Necetla jsem Bakalare, Tabu v socialnich vedach. Kde jsi na to narazil?

   • kysak napsal:

    Miroslav napsal:

    31.12.2015 (0.50)

    "Páni, dosud nikdy jsem neviděl takový guláš pojmů a dojmů, veskrze nesmyslů, přilepených na několik nesmyslů a smyšlenek. Nevzdělanost, absence logiky a empirického poznání historických realit vylepšená neznalostí jazyka je zde nadšeně oslavována ještě většími blbci, nežli je ta Marie. :))"

    Tož tak asi.

  • sog napsal:

   To bolo dobré :) A to ešte musím spomenúť konflikty medzi satanistami a asatanistami, ktorí normálne popierajú existenciu satana.

 4. Contumax napsal:

  Ono to není sranda...je to zastřenost zla hozená do srandičky...!!!

  • Adolf Balík napsal:

   Samozřejmě, že to pozitivně nevím, ale dost mi to připadá jako snaha sehrát určitou frašku, která má spíše to zlo odhalovat a nálepkovat.

  • Marie napsal:

   Trosicku jinak: nezastrena nadrazenost, oni zadne zlo nevidi a videt nikdy nebudou, protoze priroda je postavena na nasili. To jenom clovek to nazval zlem, protoze dostal obraz boha!

   Pro ne neni rozdil mezi dobrem a zlem, oni jedou pravo silnejsiho, a tedy pro ne je z toho pohledu sily normalni presne to, co jini nazyvaji zlem.

   Ja uz jsem o tom psala, ze co pro jednoho je dobrem, pro druheho je zlem a naopak, ze ta hranice se neda stanovit, a z je to umyslne deleni.
   Kdyz uz delit na zlo a dobro, tak to dobro by melo znamenat rovnost mezi lidmi, a ta by se jim musela vnutit, zrovna tak jako nezlodejina. Jedine tak by se vsem dobre zilo, ale zase jenom tem, kteri to vyznavaji. Ti, kteri to nechteji prijmout, pro ne to znamena zlo.
   Podle satanistu je proste dano zakonem prirody, ze si rovni nejsme. A ze silnejsi ( ci nasilnejsi ) ma vetsi prava z titulu sve sily a odvolavaji se na fyziku.

   • Ekklesian napsal:

    Právěže pro ty lidi zůstává zlo také zlem. Většinou stále trpí (jak fyzicky tak duševně) a bolí je to, i když se to snaží přehlušit všelijak. Drží je ve velké míře strach a nechápou, že mohou být vysvobozeni (spasitelem Ježíšem, který vstal z mrtvých k životu věčnému, nyní sedí po pravici Otce a byla mu svěřena veškerá moc na zemi i na nebi).

    Hovořím obecně, o většině lidí.
    Tedy ne o těch nejzvrácenějších, ale to už nejsou prakticky lidské bytosti protože zcela a dobrovolně se vydali démonům a i jejich těla byla změněna. Ti prý slouží pouze satanovi. I ti prý mohou být Ježíšem vysvobozeni.

    • Marie napsal:

     V tomto se neshodneme, bracho. Ty mluvis o sionistech - satanistech? Kdepak, ti netrpi zadnym pocitem zla. Podivej se na Netanyahu. Ten trpi pocitem zla, kdyz se mu v tom, co dela, brani. Viz Palestina. Co si to kdo dovoluje zakazovat nalepku made in Israel z vystavenych osad na kradenem uzemi. To mu pripada zle.

     Ty spise mluvis o tech, kteri dobrovolne zapudi svedomi z prospechu a pak se boji trestu. To jsou pripady tech, kteri se chteji pro pripad, ze neco existuje po smrti, ocistit nejak. To je trochu jina kapitola.

     Prohlidni si obliceje tech na videu. Vidis na nich nejaky pocit viny, ja tedy ne. Ani Havel, ikdyz uz chcipal, zadnou vinu necitil a baba Sabatova ( jmeno ma odvozeno od sabes, cerna mse, jestli se nepletu ), tak ta, kdybys do ni hucel vrchem dolem, ani nahodou nepripusti, ze lidem ublizuje, naopak. Ona haji svobodu a lituje mne, ze ja si to nedokazi uvedomit. Ti lidi nemaji zadne ohledy na druhe, proto ani to svedomi nenastoupi. Veri jenom v silu a nasili, a vymalovano.

     S demony to nema nic spolecneho. Ja uz jsem ti vysvetlovala, ze je to vymysl, jako berlicka, nic vic.
     Vidis: tak jak ty se vytrvale drzis vidiny Jezise spasitele, tak oni se vytrvale drzi zase te sve. To nemuzes nikomu vnutit, ze jenom tvoje verze je spravna.
     Nemas to cim podlozit.
     To uz spise oni maji jako dukaz prirodu, kde skutecne ta sila vitezi, to vidis prece, ne?
     Co oni videt ale nechteji, je druha stranka mince u te sily. Vzdy nakonec dochazi k rovnovaze, i u tech prirodnich sil, protoze bez te rovnovahy by ten vesmir nefungoval, ten je postaven na neustalem vyrovnavani.

     Cili oni se ciste drzi zvireciho zpusobu zivota a nechteji pripustit, ze tady existuje rozdil mezi zviretem a clovekem prave v tom momente, ze clovek zdravy nebo vyvinuty spravne, to svedomi ma. A ma ho vetsina lidi, tudiz spravne je ho mit a ne nemit.

     Jsou zakrneli...nebo jak to rict spravne. Ma to, podle mne, souvislost se sexualitou, ktera je u nich narusena a ta uzce souvisi s psychikou.

     Oni jsou si moc dobre vedomi toho, ze normalni je byt heterosexualni, presto tak vehementne prosazuji homosexualitu a tuto vadu postavili moci a silou nejen na uroven zdravych jedincu, ale dokonce nad ni.

     Nepochopila jsem vubec, jak to myslis s tim strachem. To jako, ze clovek zustava ve zlu ze strachu? A z ceho?

     A uz vubec nechapu, jak jsi prisel na to, ze Jezis sedi po pravici otce...ach jo! A na cem sedi, to uz nevis? Vzdyt nema ani zadek, jako ty, :-), a na zidli ci na divane? Tebe proste pohltily doslova citace, a nepremyslis nad nimi, pouze je reprodukujes. To ale neni vira. Vira nesmi byt slepa, nebo muze? Snad ne uplne? Ja nevim, otazku viry v cokoliv neresim. Vira odvadi od logiky, neberu to, at jde o cokoliv.

     • Ekklesian napsal:

      Speciálně pro případy jako ty, a pro naštvání satana, jsem tam připsal že Ježíš byl vzkříšen k životu věčnému. Jako první z nás a zatím jediný. On prostě má tělo, ty nevěřící "tomáši".

      Co se týká homosexuality, je to trest od Boha. Prostě přestane člověka chránit před nečistými touhami jeho srdce a satan/odpůrce a démoni toho využijí. Homosexuál bude pravděpodobně (dle Rebbecy.Brown) obsazený nějakým druhem démona, který ho bude udržovat přístupného i ostatním démonům a pravděpodobně mu zabraňovat vnímat Boha a chápat jeho dobrou zprávu o milosti. Pomocí sexu může být démonem obsazen i další odpadlý člověk. Myslím, že je to i důvod pudového hromadného či alespoň mnohačetného znásilňování u muslimů. Také věřím, že i přes jejich víru v Alláha a Mohameda, který nařizuje homosexuály kamenovat, bude v Evropě narůstat počet homosexuálních muslimů.

      Co se démonů týká, možná je to u tebe podobné jako s Bohem. Já ti říkám, že démoni existují stejně jako Bůh a vůbec celý duchovní (neviditelný) svět.

      • Pepi napsal:

       Ekklesiane
       Alah znamena arabsky Buh.Kdyz arabsti krestane prekladaji Novy Zakon z rectiny do arabstiny,uzivaji rovnez slova Alah.Tedy i arabsti krestane veri v Alaha,s tim nic nenadelate.Alah proste neni jmeno,podle muslimu Buh zadne jmeno nema!
       Ac se Islam duchovne lisi od krestanstvi i judaismu,maji nepochybne spolecne historicke koreny.
       Zpocatku byl nekdy Islam povazovan za krestanskou sektu Arianu(odmitajicich uceni o Trojjedinosti).
       Islam je vlastne "navrat do Stareho Zakona".Ac muslimove odmitaji Bozskost Jezise,prece jenom ma vyssi status(prorok,jehoz navrat i musl.ocekavaji!)nez v Zidovstvi(zide rikaji Jezisovi"visici muz".)
       Stary Zakon ma krute a rasisticke zakony,kamenovani,sekani udu,mnohozenstvi,stejne jako Koran.Mohamed se jiste Starym Zakonem nechal ovlivnit.

       • Ekklesian napsal:

        Děkuji za informaci.

        Nevím zda bych uvedené oslovení zmíněné pomyslné bytosti vyznavačů islámu nazval jménem, ale ano opravdu jsem měl za to že označuje pouze a jen "boha" muslimů tak jak ho oni rozlišují a rozpoznávají.

        To že tak překládají někteří Křesťané slovo Bůh je mi novinkou.

        Nicméně Alláh není Bohem Křesťanů a nikdy ani nebyl! Dokonce i tehdy když vynecháme Ježíše. Opakuji, že představitelé světských církevních organizací i teologové záměrně lžou (o Halíkovi se navíc domnívám, že Bohu nikdy nepatřil). Rozhodně v případě islámu nejde o návrat do starého zákona, mohou být rádi že s nimi má Bůh záměr, jinak by jim dávno natrhl...!

        Myslím, že o návratu do starého zákona by se dalo spíše už hovořit u Jehovistů, Adventistů. Ale opět to podle mne je jen zástěrka, a není to nic jiného než snaha o odstranění Ježíše (jehož jediné jméno je nade všechna jména), případně vmanipulování do zákonictví.
        Zde přítomná Jaris, jak se zdá, v Ježíše věří i používá jméno JEHOVA, třeba mne doplní. Já církevní organizace příliš neznám. Rozpoznám ale vadné učení i falešného boha.

        • Jaris napsal:

         Ekklesiane, mam doma specielni Bibli (THE INTERLINEAR BIBLE), ve ktere je Stary zakon psany v hebrejstine a Novy zakon v rectine. Oba svazky maji take preklad v anglictine. KAZDE SLOVO je ocislovano, takze k zamene slov nemuze dojit. Navic vlastnim Bibli ze zacatku 19. stoleti (Brownova)a spoustu jinych Bibli. Faktem zustava, ze se Buh lidstvu predstavil vlastnim jmenem YHWH (Jehova, cesky- HOSPODIN).Volny preklad tohoto jmena je - zpusobim, aby se tak stalo. Toto jmeno bylo za staleti peclive odstraneno. Nejdrive to byli samotni zidi, kteri se bali, aby toto jmeno nejakym zpusobem nezneuzili a nahradili ho slovem LORD/PAN. Ve Starem zakone se toto zamenene slovo da rozpoznat podle velkych pismen "LORD"(PAN), jehoz vyznam je vlastne jmeno Boha,Jehova. Pouze ve starsich vydanich, napriklad King James a i ta moje stara Brownova Bible, obsahuje jmeno JEHOVA napr. v zalmu 83:18. V novych vydanich Bible se jmeno jiz nevyskytuje.
         Novy zakon byl psan v rectine a tam je jmeno nahrazeno slovem KYRIOS. Nasly se zlomky puvodnich textu, kde tetragrammaton YHWH/JHWH existoval. Postupne jmeno z textu mizelo i kdyz puvodne v obou zakonech bylo napsano vice nez 7000x. Jezis Kristus byl jeho syn a sveho otce plne respektoval. Byl vyslan na Zem jako jeho posel a stredem jeho uceni bylo Bozi Kralovstvi. Kritizoval falesne Farizejske a Saducejske. Byl prikladem skutecneho lidra, ktery mluvil za zajmy svych lidi. Hlavni jeho ulohou bylo zvitezit nad Satanem a nad smrti, kterou privodili svemu potomstvu Adam s Evou. Jezis si byl vedom, ze zemre a bal se. Vedel, ze budoucnost lidstva visi pouze na nem. Dokazal to a lidem do budoucna prinesl zivot zpet ze Satanovych sparu. Nadherny je jeho posledni rozhovor s Otcem v Janovi - cela kapitola 17. Jehova ho za tri dny vzkrisil a nakonec si ho vzal zpet k sobea posadil ho vedle sve prave ruky, kde ceka na dalsi pokyny.

        • Ekklesian napsal:

         Díky. I za ostatní.

         Přiznám se, že jsem doposud věřil že ten tetragrammaton JHVH vyjadřuje "jsem který jsem", či "budu který budu". Myslím to tak (asi před rokem?), kromě jiných, uváděla i Wikipedie.

         Například slovník A.Novotného (z jehož některými výklady nesouhlasím stejně jako s Wikipedií) uvádí

         "Kraličtí užili za nepřeložitelný hebr. výraz velmi vhodně archaického slova českého, jež zřetelně vyjadřuje svrchované nároky, Boha jako Pána a přitom jej velmi výmluvně odlišuje ode všech lidských »pánů«, stavějíc jej do nepřistupitelné isolovanosti. Co toto jméno původně znamenalo,není dosud bezpečně zjištěno. Zdá se, že Ex 3,14 je spíš odmítnutím touhy po pochopení jména Božího než vysvětlením."

         Jinak jsem slyšel, že správná výslovnost by měla být spíše Jahve či Jehovah. Zda tomu tak je netuším.

         Ve slovníku Novotného jsem narazil na tuto zajímavost, dnes již asi také neznámou. Ve staročeštině bylo jméno Hospodin chápáno jako (či vyjadřovalo) »líbezný pán«.

        • Ekklesian napsal:

         Ano Ježíšova modlitba i za ty co uvěří skrze vyvolené, aby všichni došli mohli dojít spáse je výjmečná, ale bohužel i překrucovaná.

         I přesto, že proroctví obsažené ve zjevení mne nenaplňuje optimismem, tahle prosba Ježíše k Otci mne stále pohání kupředu.

         Dovolím si ji sem vložit, nebude to poprvé, i když většinou vše vyjadřuji jen pár větami.

         Jan 16:32-33, Jan 17 (Bible21)

         "Hle, přichází chvíle, a už přišla, kdy se rozprchnete každý svou cestou. Necháte mě samotného, ale nejsem sám, protože je se mnou Otec.
         Toto vše jsem vám pověděl, abyste ve mně nalezli pokoj. Na světě zakoušíte soužení, ale buďte stateční - já jsem přemohl svět."

         Když to Ježíš pověděl, zvedl oči k nebi a řekl: "Otče, přišla ta chvíle - oslav svého Syna, aby Syn oslavil tebe.

         Dal jsi mu právo na všechny lidi, aby všem, které jsi mu svěřil, daroval věčný život.

         A to je ten věčný život - aby poznali tebe, jediného pravého Boha, a toho, jehož jsi poslal, Ježíše Krista.

         Zjevil jsem tvou slávu na zemi; dílo, jež jsi mi svěřil, jsem vykonal.
         Nyní mě, Otče, uveď k sobě do slávy, kterou jsem u tebe měl předtím, než byl svět.

         Zjevil jsem tvé jméno lidem, které jsi mi dal ze světa. Byli tvoji a dal jsi je mně. Zachovali tvé slovo a nyní poznali, že všechno, co jsi mi dal, pochází od tebe.

         Slova, jež jsi mi svěřil, jsem předal jim a oni je přijali. Skutečně poznali, že jsem vyšel od tebe, a uvěřili, že jsi mě poslal.
         Prosím za ně. Neprosím za svět, ale za ty, jež jsi mi dal, neboť jsou tvoji. Všechno mé je tvé a co je tvé, je mé. Má sláva je v nich.

         Já už nejsem na světě, ale oni jsou na světě a já jdu k tobě. Svatý Otče, zachovej je ve svém jménu, které jsi mi dal, aby byli jedno jako my.

         Dokud jsem byl s nimi, zachovával jsem je ve tvém jménu, které jsi mi dal. Chránil jsem je a nikdo z nich nezahynul, kromě onoho syna zatracení, aby se naplnilo Písmo.
         Teď ale jdu k tobě a toto říkám na světě, aby má radost v nich byla dokonalá.

         Dal jsem jim tvé slovo a svět je začal nenávidět, protože nepatří světu, jako ani já nepatřím světu. Neprosím, abys je vzal ze světa, ale abys je uchránil před zlým.

         Nepatří světu, jako ani já nepatřím světu. Posvěť je pravdou; tvé slovo je pravda.
         Jako jsi poslal na svět mě, tak jsem já poslal na svět je.

         Posvěcuji sám sebe za ně, aby i oni byli posvěceni pravdou.

         Neprosím ale jen za ně. Prosím i za ty, kteří ve mě uvěří skrze jejich slovo.

         Ať jsou všichni jedno, jako ty, Otče, ve mně a já v tobě; ať jsou i oni jedno v nás, aby svět věřil, že jsi mě poslal.

         Dal jsem jim slávu, kterou jsi dal mně, aby byli jedno, jako my jsme jedno.
         Já v nich a ty ve mně, aby byli dokonale jedno a aby svět poznal, že jsi mě poslal a že jsi je miloval, jako jsi miloval mě.

         Otče, chci, aby ti, jež jsi mi dal, byli se mnou tam, kde jsem já, aby viděli slávu, kterou jsi mi dal, neboť jsi mě miloval před stvořením světa.

       • Ekklesian napsal:

        Mohamed údajně (tak tvrdí bývalí muslimové) ani nikdy nemluvil s Bohem, neměl vizi, nehovořil k němu anděl Hospodinův ve snu,...

        Vůbec nechápu jak jej někdo může označit za proroka. To je spíše narážka na evropské vlky v rouše beránčím, než na následovníky mohameda. Ono když člověk vidí jak jsou u jejich závadné víry drženi... Než nastane konec časů Kristus Pán Ježíš jistě ještě mnoho z nich vysvobodí, mnoho jich jistě bylo Otcem předzvěděno a vyvoleno. Jen počkejte, bude spousta dalších svědectví o víře v islám a Mohameda, boží sláva bude zjevena všem. Že někteří vidět nechtějí a nechtějí slyšet, nakonec stejně spatří a koleno své ohnou?! Dejte si pozor abyste své koleno neohnuli dříve, před zlým!

      • Marie napsal:

       Homosexualita neni trest od boha. Proc se nezeptas doktoru, dolozi ti studie u homosexuality. Homosexualita je vysledkem pareni se vlastnim hnizde, jak se rika. Opakovanem. Pritom dochazi k nasobeni jak negativnich tak pozitivnich vlastnosti, pricemz ty negativni prevladaji. Aby nedoslo k hromadnemu poskozeni populace, u tech dochazi k blokaci plozeni tim, ze je opacne pohlavi nepritahne a tedy neplodi. Tim se priroda sama brani zdegenerovani lidskeho druhu.

       Je jich proto mensina. Jedinym problemem je, ze se jim podarilo dostat se do vlad a ted nedelaji ( a nebudou delat ) nic jineho nez likvidovat ostatni.

   • proud napsal:

    Priroda ze je postavena na nasili??........

    • Marie napsal:

     A neni? Ten princip, ze se jedno zvire zivi druhym, je prece nasili. Musi zabijet a je zabito, akorat nevi kdy. Pri kazdem lijaku zahyne spousta zvirat, a to nemluvim o sesuvech pudy, bahne, blescich, zemetreseni....

     Rosliny take zabijeji, ikdyz nejsou vsechny masozrave. Jedna druhou. Plevel ti klidne znici urodu.

     Kdyz vylejes jen kybl vody pred barak, uz zabijis tam, kam ten proud leti, aniz bys si to uvedomoval. Kacis les - zabijis. Jedes autem - zabijis. Stavis dum - taky u toho zabijis, vsude okolo tebe je zivot, ikdyz treba
     miniaturni...

     Bez premysleni zabijis vse, co te obtezuje, mouchy, komary,pavouky, mravence, a to nemluvim o tech chudacich zviratech, ktere jsou od narozeni tyrana a pak vrazdena kvuli potrave lidi.

     Dalo by se pokracovat i souzitim lidi. Nasili nejen fyzicke, ale i psychicke. Laska neni samozrejmosti, je to umeni, kteremu se musi lidi naucit.

     Proto rikam, ze nejaky milujici stvoritel, ci panbu, to je akorat pohadka, touha. Milujici buh by zakonnite musel stvorit svet milujici, ne? A jeste nekdo rekne, ze k obrazu svemu nas stvoril? Tak to potom vyznavaji sadistu, a nepripusti si to...

     A kdyz to otocime, ze tedy svet stvoril Satan, tak ten by zase, nestvoril ani to minimum lasky, ktera prece jenom existuje a da se vypestovat. Takze to nesedi z zadne strany, jde o bludy, a jak to tady nekdo krasne naspal: Clovek si stvoril boha k obrazu svemu.

     A satanisti zase toho sveho, taky k obrazu svemu. Svoboda jako cochcarna, to je jejich buh.

     • proud napsal:

      "A neni? Ten princip, ze se jedno zvire zivi druhym, je prece nasili. Musi zabijet a je zabito, akorat nevi kdy. Pri kazdem lijaku zahyne spousta zvirat, a to nemluvim o sesuvech pudy, bahne, blescich, zemetreseni….

      Rosliny take zabijeji, ikdyz nejsou vsechny masozrave. Jedna druhou. Plevel ti klidne znici urodu." ..... Ne,neni! Tomu se rika prirozenej vyber a rovnovaha,zajistovani zdravejch populaci!Ostatni co jmenujes je zasahovani cloveka do toho prirozenyho kolobehu a jeho porusovani! Zkus si predstavit jak by to vypadalo,kdyby nebylo predatoru v risi ktera ma pevnej a nemennej rad,kde nevladne rozum zlu.

      • Marie napsal:

       Rovnovaha v silovem pusobeni je zajistena, ale to nic nemeni na faktu, ze k nasilnemu ukonceni zivota dochazi a pravidelne. Jestli to vzletne nazves prirozenym vyberem, tak tim ale to zabijeni nevyvratis, bracho.

       Kdyby aspon u toho nefigurovala bolest! Trpet za co, kdyz si to zvire o zivot nereklo.. a ani clovek ne.

       To nasili proste nemusis videt, ale existuje, stejne jako ta bolest.

       • proud napsal:

        Malo toho o prirode vis,nezlob se:-).Bude marny ti tvrdit ze to s tou bolesti u zvirete ulovenyho predatorem neni tak jak si myslime.Nicmene,poohlidni se po lidech ktery byli predatorama napadeny a prezili to,popisujou celkem trefne ty stavy.....moc toho totiz necejtili,az potom,po zachraneni.

        • proud napsal:

         Navic,je to holt "nasili" z naseho pohledu,ale z hlediska prirody jde o jeji cisteni,zbavovani "odpadu" ,slabejch a nemocnejch kusu.Tam to mozny je protoze zver nezna uplatky a zneuzivani takovyho zpusobu vyberu!

        • Marie napsal:

         Ja jsem prezila napadeni meduzou, kamarade. A nebyt toho, ze mam normalni velmi nizky tlak, tak bylo po mne, doktori zadnou nadeji nevideli, vzhledem k rozsahu. Vsude, i na nohou.

         Ja jsem si totiz do ni udelala ve vode kotoul, vis?
         Neco priserneho. Cele telo v ohni, ochrnuti, neudelas krok. Neslapnes na nohy, jsou mrtve. Povidej mi neco o tom, jak jsem toho moc necitila!
         A po zachraneni? Hnisave rany, takze jsem se z toho dostavala 3 tydny, brasko...

         Nepresvedcis mne. Kazde zvire trpi, kdyz je napadeno! Spolknute cele, se udusi uvnitr. Uz ses nekdy dusil?
         Nic mi nenamlouvej. Nevis nic o utrpeni zvirat, dokud si nevyzkousis sam...

        • proud napsal:

         V tomhle ti neni pomoci,jedina tvoje zkusenost zjistila ze meduza je stejna jako treba lev,psal jsem ti ze jsem v divocine leta zil,vic te presvedcit nedovedu,kdo chce,slysi,kdo nechce,neuslysi ani sebehlasitejsi volani :-)

     • Ekklesian napsal:

      Ne že bys neměla svým způsobem pravdu, ale jak tě poslouchám jsi právě typický příklad člověka chyceného na vějičku pseudo-humanity. A bude snaha to u tebe prohloubit.

      Měla by sis to zkusit zavčas uvědomit a bránit se.

      Nemluvilas něco o drůbeži?
      Jdi si zítra udělat slepičí polívku, prospěje ti i na duchu i na těle.

      Až budeš vypouštět krev (nejlépe na hlínu, zmíněno kvůli kanálu) tak poděkuj Bohu za darovanou ti potravu a požádej ať si Bůh vezme život zabíjeného tvora zpět.
      Tím přijmeš Boží řád, naplníš Otcovu vůli. Třeba časem pochopíš že i když zabíjení není hezké, není zlo a je nutnost. Mohlo by se ti tak ulevit, protože neděláš nic špatného.
      A lidi kolem sebe znáš, popsala jsi jejich chování dobře a nezbývá ti tedy nic jiného než je přijmout, nebo nepřijmout, jací jsou. Můžeš jim říkat třeba to, že i za to jak se chovají ke všemu stvořenému budou jednou posuzováni a souzeni. Je to pravda.

      • proud napsal:

       Hezky tu ukazujes jak to presne chodi,hlasas vlastne : NEZIJ!Obetuj se,sluz,hrb se a modli,az dozijes,budes souzenej a dojdes raje nebo pekla:-)))))))))))))))).Jenze ono hov..,zadnej raj a zadny peklo,nikdo te nebude trestat ani odmenovat,stejne jako zid nedostane svy otroky a arab panny! Co delas,delas pro sebe,ted a tady!A souzenej jsi taky ted a tady.Proto rozeznavame zlo a dobro,abysme si sami udelali poradek,kdyz to nedokazeme,dobre nam tak!Proto se tady snazime o zivot bez otroctvi,at cirkvi,nebo ostatnim parazitum,abysme svy zivoty mohli ne prezit,ale prozit!Se.. ti na nejaky nadeje po smrti,a kazdej normalni a soudnej clovek taky!Vsak je odjakziva nejlepsi kseft se strachem a s nadeji.Mel by ses probrat z toho spatnyho snu,nikdo ti za tvy modleni a kazani bludu vdecnej nebude,leda ostatni fanatici.Paklize to delas pro sebe a jsi tak stastnej,budiz,nic proti tomu,ale necpi to ostatnim.Leda bys umrel,vratil se s dukazama a dokazal ty bludy!!! Proto nemam rad "kazatele" co slibujou a strasej.Stokrat je mi milejsi kazdej co dava k dobru cokoliv z vlastni hlavy zpusobem takovym,ze ma kazdej na vyber,bez straseni a falesnejch nadeji.

       • Marie napsal:

        Podepisuji, proude.

        On se ale neprobere, protoze mu to vyhovuje, rozumis.

        Pritom je to inteligentni chlap, ale je zamilovany do sve viry. Dela mu to dobre, je takto stastny, tak se toho nebude vzdavat, ani kdybys ho stokrat se snazil probrat.

        Jemu se da vytknout jenom to, ze se nadrazuje a svou viru vnucuje druhym. Na to nema pravo, ale delaji to vsichni verici v boha a nejen krestani.
        Jednou se do mne zblaznil Ind. Z NY. A za kazdou cenu si mne chtel vzit. Prirodni blondyna, modrooka, jeho sen, mne nazyval. Ja jsem zajem nemela, nejsem rasistka, chovam se ke vsem stejne, ale pokud jde o miseni ras, rikam jasne ne. A dalsi problem: nabozenstvi. Ten chlap byl uplne nepricetny z toho, ze jsem protinabozenska. A vzal si do hlavy, ze mne presvedci. V zivote jsem nevidela u muzskeho tak obrovskou vytrvalost. Vypisoval uplne litanie.Vzdal to az po roce a pul.
        Spousta vzletnych slov ukazovala na vysokou fantazii u toho cloveka, ale prakticnost vubec zadna, a hlavne nadrazenost. " Ja z tebe teprve udelam cloveka"....to jsou verici. Nebo otazka vychovy ditete. Nemuzes diteti vnucovat viru. Musis pockat, az bude vecem rozumet a pak si muze vybirat, cemu chce verit. Jak do nej hustis od malicka poucky, tak ho zbavis svobody uz doma v rodine. To nejde. Hrat si na svateho a pritom druhe likvidovat uz od plenek.

        Bojovat proti vire je nemozne, protoze tim bojujes proti neci fantazii, a ta je bezmezna a zakazat se neda ( a bylo by to taky spatne, protoze fantazie je v praktickem zivote skvela vec, usnadnis si praci, napr.)
        Bojovat je potreba proti vnucovani viry a mit tu moznost, tak zakazu jakekoliv projevy viry v bohy na verejnosti.
        Je uplne jedno, co si kdo predstavuje ci vyfantaziruje, kdyz s tim nikoho neotravuje, je klid.
        Vsichni mame moznost videt, co lidstvu prineslo prosazovani viry v bohy i s jejich odlisnymi zakony. Jenom vrazdeni....

        Ve jmenu boha, privedte ho na hranici....upalili Jana Husa, vericiho ve stejneho boha jako ti upalovaci, takze i uvnitr stejne viry, opet vidime nasili. A vidime to i u muslimu - ruzne sekty, ruzny vyklad Alahovych prani.

        Nadrazovani se je porusenim rovnovahy, rovnosti, tedy zakonnite vede k bojum. A ne nejaka bozi vule. Lidska domyslivost.

      • Marie napsal:

       Slepici polevka? TO nehrozi, jsem vegetarianka a zabijet uz vubec nehrozi, se rozmyslim, jestli komara zabiji nebo ho vyzenu ven. Pokud se uz zakousl, zemre, ale pokud jenom nalitava, je vyhnan...

       Podekovat otci, ze mohu zabit slipku a mit ji jako potravu? Zadas o nemozne, ja bych ho pritom tisickrat proklela, zrudu jednu bezcitnou vuci zviratum. Vidis, jak se povysujes? Kdybys byl tou slepici, videl bys to jinak, ze? To uz bys tomu bohu nedekoval, ze jsi zabit, aby se druhy mohl na tobe napast...

       Mimochodem, a co lidojedi? Ti take nedelaji zadne zlo, kdyz cloveka zabiji a podekuji za dar zradla, ne? Vidis to, jak je tva vira kratkozraka? Zaviras oci pred pravdou, pokud se te netyka. To je sobectvi, no nevim,nevim, jak muzes byt takto spokojen sam se sebou...

       • proud napsal:

        Tak to me nemuzes mit rada:-))))))))))))),zil jsem v divocine a zabijel lukem a sipem,pro jidlo.Chytal ryby. Do mesta jsem jezdil jen vydelat prasule na vybaveni a zivot v divocine.Muj konicek je divocina a survival.Vim presne kde skoncim,kdyz se to nejakym zpusobem zvrtne tim spatnym smerem.Ani indiani,deti prirody nejsou vegetariani,ale jsou hospodari,nezabijou co nechteji snist,dost me naucili.

        • proud napsal:

         A mimochodem,ironie,jedno z cisel na mym kompozitnim 70 libraku je 666 :-))))))))))))),a presto nejsem jakym by se ocekavalo ze budu:-))))))))

        • proud napsal:

         I pres ucast na misich kdy se lovili drogovy bossove na ktery by jinak zakon a soud nedosahl kdovi,mozna jsou ty tri sestky moje stastny cislo(mimochodem,nejsou cislem selmy,to pravy cislo je jiny,mediim se ale libi tohle),vratilo se nas jen malo.....minulost,ale za nic jinyho bych ji nevymenil.

        • proud napsal:

         Az se konecne nekdy zacne tenhle lidskej dobytek doopravdy lovit i u nas a jeste na to budu mit,urcite se zucastnim!

        • Marie napsal:

         Ale muzu, proude. Muzu te mit rada. Ono to mozna vypada, ze jsem nenavistna, ale ja nenavist necitim. Kdyz vidim kohokoliv ublizovat druhemu, reaguji prudce, aby se to useklo, nedelo. Ale zadnou nenavist necitim.
         Ze jsem ostra je odraz energie. Neco na zpusob: kdyz na tebe zarve lev, nezdrzuj se premyslenim, jak to mysli. Mam odzkouseno, ze dobry clovek automaticky si mysli, ze i ten druhy je dobry, a proto ma tendenci neverit umyslu druheho te zastrelit ani v momente, kdyz na tebe zamiri. Nemuzes poslouchat, co rika, ale sledovat rec tela a v tom momente, jedine v tom, mas moznost zachrany. Dost vystizne o tom mluvi Putin. Zamirenou zbran nevyrazis, ale nez je zamirena, ano...
         Taky rekl, ze asi neni dobrym krestanem, protoze na nastavovani druhe tvare neveri...

  • Ekklesian napsal:

   Padlo zde i slovo Vánoce.

   Proč se věřící přátelé (věřím že mezi vámi jsou) zabývat vlastní propagací od zlého a mařít svůj čas?

   Proč nevidíte jaké zlo sami pácháte u nás doma, ve svých rodinách. Přitom jde o zlo tak snadno napravitelné a určitě nám od zlého pomůže více než utěšování se že nic podobně zlého jako byl například nacismus a navíc tak dětinsky prezentovaného se neuchytí. Dokonce byla správným přívlastkem označena morálka, kterou satan záměrně postupně šířil a šíří.

   O čem mluvím?

   O tom, že Vánoce jsou svátky (na jejichž načasování, které ale lépe nerozebírat, se dohodli lidé napříč celým světem) kdy si věřící v Krista/Spasitele Ježíše připomínají jeho narození. Vzpomíná se i na naše nedokonalé prapředky Adama s Evou.

   Proč to (hovořím ke křesťanům) před dětmi tajíme? Proč udržujeme nebezpečnou tradici, která jim vnucuje představu, že dárky nosí jakýsi Ježíšek (většina rodičů to neumí ani logicky správně sesumírovat a věřím že to spousta dětí nikdy ani nepochopí). Až zjistí, že dárky Ježíšek nenonosí, přeneseně to pro značnou část z nich bude znamenat i to, že žádný Ježíš není. Jak pak budete obhajovat, že vy v něj věříte i o něm lžete.
   Celé naše Vánoce jsou směs tradic a oslava mamonu (ta mne netrápí zdaleka tolik), které nejen že příchod spasitele mezi lidi nepřipomínají, ale dokonce informaci o něm zkreslují až do úplného nezájmu případně opovržení či odmítání.

   Paradoxně jsou tak dnešním Vánoce většinou svátkem pomáhajícím od Boha odpadnout. Jinak tomu asi bylo ještě u našich předků před sto lety, ti snad dokázali skloubit vymyšleného Ježíška s ježíšem, pokud to vůbec dělali.
   V každém případě nás tato lež přivedla přesně tam kde dnes jsme. Špatnou tradici nemá smysl udržovat. Opravdu si nedovede představit obdarování svých milovaných dárky při příležitosti oslav a vzpomínek na narození mesiáše?

   Tohle je ta pravá zbraň a ochrana co potřebujeme.

   Nehovořím pochopitelně jen o oslavě, ale také o zdravé víře ve které setrváme a přízni Boha, který udělá vše co si usmyslel (Jeho vůle se stane) a abychom se neděsili tak nám to i dopředu oznámil.

 5. Pepi napsal:

  Jak zasejes,budes sklizet.USA je na ceste do pekel a snazi se spolu strhnout zbytek sveta,na tom neni nic noveho.Hipsteri a homousi na videu jenom odvadeji pozornost od Satanistu v centrech moci-Bohemian Grove,Skull and Bones a dalsich chapadel bestie.
  Chcete-li videt satanismus v praxi,nemusite se divat na video nahore,staci se podivat na nektery z filmu Disney Co.Tyto produkce jsou plne podprahovych satanskych zvracenosti,zamerenych na deti.Je to dobre dokumentovano.Staci si zadat "Disney subliminal"nebo "cartoons subliminal".
  Sekta na videu je stejna zvracenost jako cola,MC Donalds ci zmineny Disney.USA je rakovinovy nador,ktery zamoruje nas svet,zalozeny nikoliv na svobode ale na genocide(prvne Indianu,ted zbytku sveta).

 6. host napsal:

  Vzhledem k tomu, že v USA vládne už delší dobu "satanova synagoga" rozlezlá ve všech koutech a patrech společnosti od nejvyšší politiky až po časopisy pro děti, tak Církev satanova je jen taková okrajová amatérská diletantská záležitost.

  • proud napsal:

   Uplne stejna pitomost k ohlupovani lidi a jejich ovladani,jako kazda jina cirkev......zabavicka pro prachace co se bavej sledovanim klanejicich se hlupcu......a nastroj tech opravdu mocnejch k jejich uplnymu ovladnuti.....

 7. Martin napsal:

  Dlouho jsem se tak nezasmál :D Opravdu :D

  Ego vždy hledá ospravedlnění svých činů,nebo svou nevědomost,zlo,nízkost za něco schovává.

  To je celé.

  Tak to je pořád od doby kdy lidstvo spadlo do doby temna.

  Všechno to zlo co tu už probíhá x tisíce,desetitisíce? let způsobilo jen ego

  Satanisté samozřejmě nejsou vyjimkou.

 8. Carlos IV napsal:

  Tata nas - Satanas
  my jsme jeho deti
  jde to od deseti
  k peti
  A zejtra se vozeru.

  • Adolf Balík napsal:

   ... a na všechno se vy...

   • Marie napsal:

    Carlosi a Adolfe: toto presne se od vas chce! Unik, necinnost.
    Nic proti ozrani se nemam, ani proti tomu, kdyz se nekdo na neco vyprdne, ale ono se to "zlo" vrati a v silnejsi podobe o ztraceny cas.

 9. Jaris napsal:

  Jestli si mysli ta holota, ze se ji podari natrvalo zvitezit nad zdravym rozumem, tak se seredne myli. USrael uz plne satanisticky je a neni rozdilu mezi touto skupinou a politickym vedenim zido-neokonske vlady. Jejich vliv bude kratkodoby, protoze Zemi i lidem byl dan urcity spolecensky rad a pravidla zdraveho zivota. Tak to Bible rika, a ta se nemyli.

  • Marie napsal:

   Jaris: jenze tu Bibli oni sepsali, rozumis mi? Proto tak sedi, jelikoz byla prubezne upravovana na tu kterou dobu podle planu.

   Funkce te Bible je, aby se na ni lidi spolehali! A mnozi to delaji, bohuzel.

   To, ze tihle dementi nevyhraji je dane pouze a jenom jejich demenci, tedy neschopnosti sebereflexe a je jim jedno, ze se pokouseji uz potreti a ze opet nevyhraji. Oni v tech bludech to vitezstvi neustale vidi!

   Jaris: Premyslela jsi nekdy nad tim, proc muzi nejsou stejne citove vybaveni jako zeny? To je dane materstvim. Dite po narozeni neni schopno samostatneho zivota a aby mohlo vyrust, je potrebna pece matky, a aby byla ochotna tu peci delat, jsou ji dany ty city. Rozhodne bys neudelala z zenskych milionovou armadu, ktera by sla vrazdit i deti. To nejde. Ale muzsky jdou. Navic v nich je zakodovano bojovnictvi a dobyvani, je to dane. Proto taky nevydrzi stat o jednu zenu cely zivot, pokracuje v nich ta bojovnost a neda se to u nich tak snadno zastavit, ikdyz brzdit ano. Podivej se, co vsechno zkousne zenska, kdyz chce udrzet rodinu. Muzsky existuji take, kteri se nechaji podvadet zenskou, aby se udrzela rodina, ale jsou v mensine, to jsou tzv. ti humanizovani, nebo i ovlivneni virou v boha. Proto si take vymysleli mnohozenstvi. Opacne to nefunguje. Ne, ze by treba nebyly zenske, co chteji mit vice muzskych, ale mnohomuzstvi nikdy v historii neexistovalo.

   Toliko na vysvetleni nerovnosti mezi lidmi. Neni dana rovnost. Ale ta rovnost by byla cestou k proziti spokojeneho zivota pro vsechny, proto se tak dlouho buduje humanita a vzdy je rozdrcena. Proc vznikl socialismus, kdyz plan komunismu byl uplne o necem jinem. Valka to prinesla. Ta totiz umele vytvorila rovnost v tom, ze vetsina lidi krom toho zivota nemela nic. A proto to funguvalo po nejakou dobu, nez se rozvinula sila touhy mit vic nez ten druhy a pak uz se to jenom vystupnovalo a je konec s humanitou a rovnosti.
   Vychovat lidi k tomu, aby se poucili z minulosti nelze, protoze pouze ta generace, ktera pamatuje hruzy, po rovnosti touzi. Kazda nova uz tu bolest neciti a kolotoc se zopakuje.

   Rovnost se da docilit jedine diktatem. Kubanci rikaji, ze maji diktatora. No a ja jim rikam, ze to sice ano, ale v jejich spolecny prospech. Zadna zlodejina, zadne nasili, zadna skutecna bida ( nezamestnanost, bezdomovectvi, nevzdelanost, sblirani vicek na operaci nebo 40 tisic dolaru pujcky na nove zuby), a navic neplati zadne dane a zabavy maji kolik chteji, skoro vsichni tancuji..Ale oni chteji auta. Chteji mit vic nez ten druhy, protoze si mysli, ze jsou lepsi. A toto se neda nikomu vymluvit. Je prirozene uplne kazdemu z nas se chtit mit lepe, je nam to dane. Mne taky, ovsem ja se nejdrive divam na cenu....Na ukor druheho to nechci. Ale jsou lide, kteri nejen, ze je jim to jedno, prave i na ukor druhych to chteji, protoze si mysli, ze jsou lepsi nez ti druzi. To se tezko sjednocuje, protoze nerodime se stejni a uz vubec nejsme detmi jednich rodicu, tedy Adama a Evy....to se lidem predhodilo jako nastroj temi, kteri potrebovali mit usnadneno ziti na ukor druhych.

   • Oisea napsal:

    Mně osobně jsou nejbližší Védy - tedy starobylá slovanská moudrost. Když je člověk zná - je v klidu. Ne nečinný - ale není rozhozený v srdci, necítí se podvedený, necítí se bezmocný, vidí věci pravdivě, ví, jak se k nim postavit a jaké kroky činit.... Hlavním dělítkem, jak se poznají lidi od nelidí je svědomí. A podle tohoto "měřítka" nejsou ti, které zde - na stránkách NWOO - kritizujeme LIDÉ. Prostě nejsou. A ačkoliv tak vypadají, mají v sobě jiný "program" - nelidský. Takže nejedná se o "sparing - partnery" stejného "typu" jako jsou opravdoví lidé (po jejichž zničení NWO prahne). Typickým příkladem jsou nelidí jsou bojovnící ISILu anebo členové satanistické církve anebo pedofilové anebo další a další, kteří nemají svědomí a chtějí de facto pouze OVLÁDAT a činit utrpení druhým.

    • proud napsal:

     "Mně osobně jsou nejbližší Védy – tedy starobylá slovanská moudrost. Když je člověk zná – je v klidu."..........presne tak! A jeste je potreba je spravne pochopit.....

   • Miroslav napsal:

    Páni, dosud nikdy jsem neviděl takový guláš pojmů a dojmů, veskrze nesmyslů, přilepených na několik nesmyslů a smyšlenek. Nevzdělanost, absence logiky a empirického poznání historických realit vylepšená neznalostí jazyka je zde nadšeně oslavována ještě většími blbci, nežli je ta Marie. :))

    • Pravdoslav napsal:

     (Nejen) tady se už notně dlouho baví VÝHRADNĚ státo-církevmediální TROLLOVÉ (a skuteční lidé je v tom tentorkát už nechali ať to zahlcují pohádkami a bludy, protože škoda úsilí...),-aneb mlžit, zavádět, mlžit -skrývat pod pláštíky vymyšlenin vinu prostě státní a církevmediální.

     Ostatně největší pitominou je VÍRA ve vymyšleninu nazývanou stát existující jen v pomatených hlavách a kultůře...

    • Oisea napsal:

     Mrzí mě, jsem označena za blbce, když napíšu svůj názor. Ale hlavně, že jsem Vám, Miroslave, mohla "posloužit" v tom, že se cítíte o tolik lepší, chytřejší a vzdělanější. Gratuluji Vám k tomu, jaký jste duševní a lidský KING.

     • Marie napsal:

      Vidite, vas to mrzi a ja se strasne zasmala. A vite cemu? Jak dotycny pan kritizuje nasi nevzdelanost a tu svou hned prvni vetou priznava!

      " jeste nikdy doposud jsem nevidel takovy gulas pojmu a dojmu..."

      to svedci o tom, ze vzdelany neni. Vzdelanost neni jenom v tom, ze ma nekdo nekym predepsane znalosti, ale o tom, ze ma prehled. A kdyby ho mel, tak takovychto diskuzi jsou tisice a tisice, at zabrousi na youtube nebo i do zahranicnich webu. Zhruba totez.

      Pan se prisel povysit, Oiseo. To vzdelany clovek nedela....
      Vzdelany clovek napise konkretne, kde je neco, co nesedi. A nepovyseny clovek se zastavi, zamysli a prizna chybu, pripadne se omluvi. Mezi nami to takhle probehlo a ja si toho velmi vazim. Nikdo nevi vsechno a chybu udela kazdy.

      Ale povyseny clovek se prizene jako vitr a bez jedine konkretnosti lidem vynada do blbcu a zase se vytrati. Proste si poonanuje ego a je spokojen. A Pravdoslav, ten tomu dal jeste korunu, jak se do tech svych radoby hodnoceni z nadhledu, zamotal. Nechejme jim tu detskou radost...
      Takze tak :-).

    • Hum napsal:

     Ze tomu gulasu pojmov nerozumies, je tvoj problem.. Ked chce niekto niecomu novemu porozumiet, treba najprv vytvorit odpovedajuce pojmy aby sa tym mohol zacat zaoberat. Ked nieco nespada do sfery naseho zaujmu, nebudeme rozumiet ani pojmom ktore danu vec opisuju.. Plny sulas s Oisea..

   • Jaris napsal:

    Marie, Bible byla diktovana Bohem a on pouzival jiste lidi jako proroky, kteri to sepisovali a meli kazat lidu. Bible rovnez nezacina s zidovskym narodem, ale celkove s prvnimi lidmi. Da se rict, ze zidovstvi se pocita od Noemova syna Shema (Semiti). Abraham je otcem jak Zidu tak Arabu. Proto se dodnes hadaji.
    Vetsinu proroku Zidi zabili, proto Jezis je adresuje:"Jerusalem, Jerusalem, killer of the prophets and stoner of those sent forth to her.-how often I wanted to gather your children together, the way a hen gathers her chicks together under her wings! BUT YOU PEOPLE DID NOT WANT IT. Look! Your house is abandoned to you. For I say to you, You will by no means see me from henceforth until you say, 'Blessed is he that comes in Jehovah's name!'"
    (Matous 23:39) A to se nestane, protoze zid by si radeji nechal vyriznout jazyk nez by se podridil Kristovi a tohle vyslovil.
    Pises, ze Pisma psali lide. Ano, psali, ale pod vlivem samotneho Boha. Daniel napsal uzasnou predpoved nadchazejicich velmoci. Psal to pod inspiraci a nakonec se pta(parafrazuju)"nezlobte se, ale ja tomu, co pisi vubec nerozumim". Odpovedi se mu dostalo, ze se jedna o budoucnost a aby si s tim nelamal hlavu.
    Vsichni proroci kritizovali nevybirave svuj narod vcetne kralu. Zivoty techto vladcu a velka vetsina z nich byla spatna, jsou podany bez obalu.
    Co se tyce Adama a Evy, jsou zde i sekularni vedecke nazory, ze jsou skutecne nasi prarodice. Tento par byl perfektni, co se tyce fyzicke a psychicke stranky. Neni nezajimave sledovat vek prvnich lidi, kteri zili stovky let. Zname porekadlo je, 'je stary jak Metuzalem'. Ten zil 969 let! Postupne se zivot lidi zkracoval, jelikoz ztraceli pomalu svou perfeknost a po Potope sveta se zkratil zivot na maximalne 120 let a tak je to dodnes.
    Co se tyce zenskych v boji, tak ty dokazou byt jeste krutejsi nez chlapi. To neni muj nazor, to je proverena vec. Dokonce mely zeny zakazano bojovat v urcitych situacich. Jen si vzpomen, co delaly pri vyslesich Irackym chlapum. Nebo konflikt mezi Hutu a Tutsi v Africe, Tam ty zenske sly a dobijely ranene deti, starce, zadny rozdil nedelaly. Tak asi tak. Je to na dlouhe povidani a ja nerada pisi dlouhe komentare. Doufam, ze si to cele prectes, Marie. Zdravim.

    • Ekklesian napsal:

     Povšimni si, že Jaris hovoří že "proroci psali, či obecně předávali informaci, zachycenou pod inspirací".

     Zní to možná kostrbatě, ale je důležité rozlišovat že prorokům (těm co opravdu sloužili Bohu k předání vzkazů) Bůh nikdy nediktoval, tak jak je tomu často u lidí sloužících zlému (věřím že mnohdy nevědomě), ani jim nevedl ruku aby sama psala, nehovořil jejich ústy žádným jazykem (natož již nepoužívaným). Tomu se dnes obecně chanelling.
     Co proroci napsali napsali vlastními slovy i když pod mocí ducha svatého. I my ostatní, když mluvíme či píšeme, jako by to mnohdy nebylo z nás. Alespoň jsem podobný názor slyšel již i od druhých, ale je to odlišná situace.

     U Daniela jaris hovořila o následujícím.

     Daniel 12:7-13 (Bible21)
     Tehdy ten muž oděný plátnem, stojící nad hladinou řeky, zvedl svou pravici i levici k nebi a slyšel jsem, jak přísahá při Věčně živém: "Po času a časech a polovině času, až se dovrší útlak svatého lidu, tehdy toto vše skončí." (ČEP 2001: k času a časům a k polovině, až se dovrší roztříštění moci(s) svatého lidu, dovrší se i všechno toto.)
     Já jsem však tomu, co jsem slyšel, nerozuměl. Proto jsem se zeptal: "Jak to všechno dopadne, můj pane?"
     "Musíš jít, Danieli," odpověděl mi. "Ta slova zůstanou tajemstvím zapečetěným pro poslední čas.
     Mnozí budou čištěni, běleni a tříbeni. Zlí lidé budou i nadále zlí a nikdo z nich neporozumí. Moudří však porozumějí.
     Od zrušení každodenní oběti a vztyčení otřesné ohavnosti uplyne 1 290 dnů.
     Blaze tomu, kdo trpělivě přečká 1 335 dnů.
     Ty však vytrvej až do konce. Potom odpočineš, ale v poslední den vstaneš, abys přijal odplatu."

     • Marie napsal:

      To nema ani hlavu, ani patu. Nic se z toho nedozvis, jenom to, ze slova zustanou zapecetenym tajemstvim pro posledni cas? Dekuji nechci. At si sva tajemstvi kazdy strci obema rukama, co nejrychleji...
      Bud mi neco reknes a nebo drz hubu. Na nejake sliby o poslednim case, aniz bych ho specifikoval, kazdemu kaslu...vymysly...tajemno.
      To vidime i u dnesnich vlad, jak za zady nam vsechno delaji, odkudpak to maji? Ze by od boha? Nikoliv. Naopak, to pripsali bohu, podle obrazu sveho...

      A nejaky Daniel? Kdovi, kdo to ve skutecnosti byl...
      to uz nemam jak dopatrat.

      • proud napsal:

       V kazdym pripade se ty POBOZNY v BOZI vuli, a jejich vudcove nicili ohnem a mecem,pritloukali se na krize,narazeli na kuly, a privlastnovali si majetky celejch vybijenejch rodin a rodu,jeste to oslavovali.........!!!!!

    • nazdar napsal:

     Jaris, líbí se mi Váš příspěvek, neboť jsem byl vychován, v tom co uvádíte. Ale nyní se objevuje tolik nových teorií, že člověk neví, čemu věřit.
     Např., že Bible (Nový zákon) je kniha pro ovládané, aby považovali za správné, se nechat ovládat. Kdežto Kabala (Starý zákon), že je kniha pro ty, kteří ovládají a v utajené formě, tam je to ovládání vysvětleno. Avšak správně to dešifrovat dokáží pouze ti, kteří projdou zasvěcením/vysvětlením. Proto jsou ta různá tajemná uskupení, kde jsou vyvolení zasvěcováni. Nejspíš také musí slíbit, že nezradí a nic neprozradí. A jenom tito lidé, jsou později uváděni po vysokých politických funkcí.
     Ještě malou připomínku. Proč citujete Bibli v angličtině, Ježíš prý mluvil aramejsky. My slabí angličtináři, z toho moc nemáme. Jinak s Vámi souhlasím. P.K.

     • Jaris napsal:

      Preklad pro Tebe, Nazdar: "Jeruzalem, Jeruzalem, jenz zabiji proroky a kamenuje ty, kdo jsou k nemu vyslani - jak casto jsem chtel shromazdit tve deti, jako slepice shromazduje sva kuratka pod sva kridla. Ale vy jste to nechteli. Pohledte vas dum bude opusten. Rikam vam: Od nynejska mne uz nespatrite, dokud nereknete "Pozehnany jen ten, kdo prichazi v Jehovove jmenu".(Matous 23:37-39) :-)

     • Marie napsal:

      nazdar: " spravne to dokazou desifrovat jen ti...."

      zajimalo by mne, jestli si sam dokazes uvedomit, ze porad podvedome prijimas neci nadrazenost?
      Jestlize ji prijimas u lidi, prijimas ji i u boha, a to je spatne. Navic je to zase dukaz, ze si toho boha vymysleli ti tzv. vyvoleni - ve skutecnosti nadrazeni, a proto i jemu davaji tutez vlastnost: musite mne poslouchat a musite mne milovat!

      Pises, ze Jezis mluvij aramejsky. A Jaris sem dala udajny jeho vyrok v anglictine. A uz ten preklad je jasna zkomolenina, napr. vas dum je vam opusten. blabol, protoze nerika kym, nekonkretni blabol, na ktery navazuje vydiranicko: zadnym zpusobem mne napriste neuvidite, dokud nereknete, pozehnany je ten, kdo prichazi v Jehovove jmenu...
      Zhuleny Matous si zablouznil, tot cele. Proc jsem tak kriticka?
      1. buh se pripodobnuje ke slepici, ktera sva kurata sesbira pod kridla?
      2. Vas dum je vam opusten? Jestli chtel rict, ze on opousti jejich dum, tak proc dum? Snad normalni a jasne je rict, ja vas timto opoustim. Proc dum? Zrovna tak na zacatku mluvi s Jeruzalemem, ale ten prece nevrazdi, to lidi. ( ted si predstav, jak se to nadale komoli jenom preklady z jazyka do jazyka a jsi pak uplne nekde jinde, a proto nema smysl se ohanet necimi citacemi ci proroctvimi).
      3.Tak jako kdyz jenom reknou, ze pozehnany je ten, kdo prichazi v jehovove jmenu, tak se zase objevi? Co je to za blbost, vzdyt kdyz to reknes, stejne se neobjevi! A to mnozne cislo mne rozciluje nejvice, to je pytlovani lidi, jako by obyvatelstvo celeho Jeruzalema zavrazdilo proroky! Kolektivni vina? Tak nac pak by tentyz Jezis lidi rozdeloval na ty, co pujdou do nebe a ty co do pekla? Chapes tu manipulaci a nelogiku?

      Proste: cim vice mi nekde predklada nejake citace z Bible, tim vic vidim, ze ti lide jsou proste nepremlyslejici a dobrovolne nepremyslejici. Proste jenom vezmou za fakt, co se jim k vereni predlozi. Nezajima je nic vic nez to, ze se jim to libi a tecka.
      Na tom je ale postaveno ovladani cloveka clovekem na teto planete! Proste musis vzit za fakt, ze my jsme vlada a ty nas musis poslouchat. Prdlajs. A krestan to proste bez remcani vezme, protoze je to v podstate totez jako jiz prijata poslusnost vymyslenemu bohu.

      Si uvedom ten rozpor, kdyz na jednu stranu ti buh slibi, ze mas svobodnou vuli a moznost si vybrat, ale na druhou te potresta peklem, kdyz nebudes poslouchat!
      VZDYT JE TO PRITIMLUV. Schizofrenicky vyplod schizofreniku.
      Ja jsem nekolikrat zopakovala tu vetu Jezise a on porad nikde. Tak k cemu je potom vubec ten Matousuv blabol? K nicemu. Nefunguje to. Porad ho nevidim. Takze mi rozumis?

      A dokud lidi budou prijimat blaboly, do te doby budou ovladani a nic s tim delat nebudou. Proto i dneska se divame na proudy prichazejicich nasich vrahu a zereme blaboly Zemana a cekame, ze neco udela. Vubec nic, jako ten Jezis, je to tentyz princip. Vladne se skutkem a ne slovem...

    • Marie napsal:

     Jaris: jasne, ze to cele prectu od tebe. Ja se rada dozvidam cokoliv a kazdy clovek vi kousek a cim vice kousku, tim vice vedomosti. A stojim o spolecne premysleni, kazdy clovek je jedinecny original jak schopnostmi tak zkusenostmi, nemame je vsichni stejne, zivot je prilis kratky, abychom mohli vse zazit vsichni..

     K te Bibli, jak rikas, ze ji nadiktoval Buh. Tady je ale velka nelogika, protoze by ji prece musel nadiktovat ve vsech koutech sveta, kde ziji lide. A jednim, nemennym jazykem, ktery neumozni nekolikery vyklad ci zkresleni prekladem. Zkratka kdyz chci, aby me zakony nekdo respektoval, musim se postarat, aby o mne vedel a o nich take. A dodnes ziji kmeny, ktere nemaji o bohu poneti, vymysleli si vlastni..

     Adam a Eva nejsou nasimi rodici, uplne vsech, protoze bychom byli stejni, a to nejsme.

     Ono to spise logicky ukazuje na to, ze lide, kteri ji sepsali podle svych predstav, nemeli poneti o tom, ze nekde jinde ziji lide uplne jini, jinych postav ci barev pleti, a ty ruzne barvy pleti ukazuji na vliv prostredi, ve kterem se ti lide vyvinuli. Ten vliv musel byt primo na to semeno a ne na cloveka, ktery ho v sobe nosi.
     Zivot, podle mne, vnikl soucasne v ruznych oblastech, ne ze se clovek rozsiroval z jednoho mista po planete a tim menil. To by bylo velice riskantni z hlediska preziti novych podminek.
     Vudcovstvi a panovani povazuji za nejhorsi vec na svete, protoze jde o ztratu svobody a rozvoj lenosti.
     Proto ani boha neprijimam za diktatora, a ty jeho zakony jsou nesmyslne, viz nesesmilnis. To je nic nerikajici blabol, pokud jde o zachovani zivota, narody eskymacke se pari vsichni navzajem a zrozene dite je milovano, protoze je vzacnosti.

     Proste z mnoha uhlu, kdyz se na to podivas, tak je videt, ze toho boha i bibli vytvorili lide na jednom miste, nevedice o jinych vubec nic, proto si mohli i Adama a Evu predstavit jedine jako sami sebe, teze barvy a vlastnosti.
     Kdyz se cerni lide premisti na sever, nezmeni se jim tim semeno, aby meli potomka bileho, zustane cerne.

     A podivej se na celkovou rozlohu planety. To jako bez dopravnich prostredku, jen po nohou se potomci Adama a Evy dostali nekde z Blizkeho vychodu az treba na Sibir nebo do Afriky?
     Pokud to pripustime, tak by si s sebou prinesli stejnou viru v boha, nemyslis? Nemohlo by jich byt tolik ruznych. Indiani meli Manitu a o bozich zakonech nevedeli nic a nekteri v pralesech dodnes o nej nevi nic... to neodpovida logice.

     A pak, kdyby Buh nadiktoval Bibli, nikdy by nedovolil, aby do ni clovek delal zasahy a sama dobre vis, ze se to deje i dnes, viz snatky homousu..

     Patrala jsem v zidovske literature po sv. Pavlovi a nestacila jsem se divit, co to bylo za ptaka, preletaveho...on je za rozsirovanim krestanstvi do sveta, tedy podle jejich zaznamu. Cili zid, sirici krestanstvi asi proc? Jako nastroj ovladani, je to znat na kazdem vericim, je ovladan, nesvobodny. Uz jenom ta povinnost se modlit, je dukaz nad dukazy. A muslimove jsou tim uplne nesnesitelni, 5x denne. Mexicani zase rikaji, ze oni soulozi 5x denne, protoze to tak buh chtel, s modlenim jsou na stiru. Pry rekl, milujte se mnozte se, abyste naplnili zemi. No neni to parada? Kazdy si vybere, co se mu hodi.

     A co se mu nehodi, stejne dela a pak si rekne, ze mu bude odpusteno. To taky nema logiku. Jestlize je mozne odpustit uplne kazdemu a vse, nac by potom bylo peklo?
     Kdo by tam chtel jit? Nikdo, kazdy by radsi zalitoval hrichu, vzdyt jde prece o vecnost, ne??? Kdybychom meli zit vecne, nac bychom potom umirali. A zase, kdybychom neumirali, neslo by to se porad jenom mnozit a mnozit.
     Ve vsem najdes rozpory. At si vezmes kterekoliv tzv. prikazani bozi...

     • Jaris napsal:

      Marie, diky za odpoved :-). S Bibli to mas tak, zachycuje davne, pradavne casy. Ve Starem zakonu jsou starodavne zakony a musi se vzit v potaz, ze tehdejsi spolecnost byla jina. Pri cteni Levitikuse mi vstavaly vlasy na hlave, ale rekla jsem si, ze to patri do dejin zidovstva. Nakonec ostatni nerody kolem, nebyly o nic milosrdnejsi a da se rici, ze byli horsi, kdyz hazeli nemluvnata do ohne jako obet.To je historicky dolozeno. Tyto vedlejsi kultury se tesily ze zvhlych sexualnich orgii a Jehova zidy neustale pred timto nebezpecim varoval. Marne. Zidi se vzdycky k nemu obratili zady. Jezis shrnul tyto slozite zakony do pouhych dvou. Miluj sveho Boha a miluj blizniho sveho.
      Co se tyce diferentnich ras lidi. Prikladem muze byt treba ruze. Ta jednoducha a krasna sipkova. Z niceho nic se z jejiho seminka vyvine jina, daleko krasnejsi plnokveta ruze. Zahradnik si ji povsimne a zacne experimentovat a dnesni sortiment ruzi je nepreberny. Mam jednu ruzi "Evelyn", ktera ma byt ruzova a ona si letos usmyslila, ze bude mit take bile kvety. A tak to je i se zviraty i lidma. I mezi cernochy najdes albiny.
      Po Velke Potope se zachranil Noe s rodinou. Mel tri syny a jejich potomstvo se postupne rozeslo do sveta. Zmenila se uplne cela geografie Zeme i klima. Pokud Noe dokazal postavit archu, ktera je zachranila, tudiz lide byli schopni stavet lepsi a lepsi lode se kterymi se dostali na jine kontinenty. Je take zajimavosti, ze tu legendu o Potope si povidaji temer vsechny kultury( napriklad i Aboriginalove v Australii). Buh mel vzdycky odpurce a proto mne neprekvapuje, ze Indiani si vytvorili sveho vlastniho boha a nakonec i jine kultury mely potrebu mit sve vlastni bozstvo i kdyz falesne a krute.Je mnoho veci neobjasnenych, ale to neznamena, ze neexistuji. Napriklad se dnes zpochybnuje exodus zidu z Egypta. V zatoce Aquaba v Rudem mori byly nalezeny zvlastni koraly ve tvaru kol egyptskych vozu. A je jich tam nespocetne. Na obou stranach prechodu je vyvysenina a stavaly tam sloupy. Kazdopadne historie Bible mne zajima a neprestava mne udivovat jeji presnost. Paul byl ze zacatku kruty pronaslovatel prvnich krestanu. Nakonec se stal vernym siritelem krestanstvi. Byl povolanim pravnik a je to videt z mnoha jeho textu. Sam byl nakonec uveznen v Rime a zrejme byl popraven ikdyz mel rimske obcanstvi.
      Bible neni na ovladani lidi. Naopak, uci lidi myslet, porovnavat, stat se lepsimi lidmi. Jak uz jsem mockrat psala, udelala si z ni byznys cirkev. Chapu plne Tvuj hnev, Marie. Muze vsak za to cirkev a nikoliv Bible. Je to starodavne dilo a v zadne knize nebyla historie lidstva sepsana lepe a s takovou preciznosti jako prave v ni.

      • Ekklesian napsal:

       Věřím, že rasy a výraznější odlišnosti mezi jednotlivými národy opravdu nastali až po Babylónské události.

       U Marie není problém v organizacích nazívajích se církev. Ten problém je v ní a od zlého. Má tu moc vzdorovat, ale nechce, protože je pyšná a nechce se pokořit (správně totiž intuitivně cítí že je třeba se vydat a tím pádem ztratit nárok na sebe samu a stát se otrokem - již jsem psal, že Kristus Pán Ježíš je dobrý pastýř...). Možná ji i Bůh pomáhá, pozvolným zhoršováním její finanční situace.

       • Marie napsal:

        Clovece: az te nekdo okrade a zamestnavatel ti nevyplalti pul roku mzdu, a ja ti reknu, ze ti buh tak pomaha, vezmes to? Blazne.

        Problem je v ni a od zleho. Tato tvoje veta nedava zadny smysl, a ty to nevidis??
        Ja jsem pysna a nechci se pokorit? Dalsi blabol.

        U tebe je pychou ma volba svobody?? Pro mne to prirozenost. Jak se chces pokorovat a pritom zustat svobodny? To se vylucuje, ale ty to klidne das dohromady. Ty uz nerozlisujes, co je dobre a co zle, ty si to nechavas nadiktovat, a to je konec, bracho. Jsi mrtvy zaziva.
        Tak jsi clove a nebo ovce? Potrebujes pastyre? Jako ovce ano, ale jako clovek ne.
        Jedinym mym "pastyrem", kdyz uz se ti to slovo tak libi, je moje svedomi. A to mi rika, ze mam chtit jenom tolik, co mohou mit i ostatni, protoze je tady vse spolecne. A tim jsem se ridila cely zivot, nebyla jsem nikdy chuda a nikdy bohata. Proste jen to, co jsem potrebovala a zila vnitrni zivot, tvorivy. Neustale jsem neco objevovala a radovala se z toho. Dokud jsem verila v boha, trpela jsem, protoze jsem se ridila tim, cemu jsem verila. Az jsem toho utrpeni mela dost, tak jsem to skrtla a od te doby zila normalne. A dnesni moje situace je zpusobena kradezi, nicim jinym, s nejakym bohem, ktery pomaha pozvolnym zhorsovanim me financni situace bez, prosim, do riti. Tim jsi mne poradne nastval, protoze je to lez, kterou si omlouvas nejakym dobrotivym bohem. Ubohe! Proto mi taky nikdy nepomuzes a ani nikdo takovy jsi ty, protoze to schvalujes. A proto tolik lidi umira zbytecne, protoze to ostatni schvaluji. Hnus. Promin, ze jsem ostra, ale rikam ti pravdu, kterou vidis i u druhych, ale nechces videt.

        • Ekklesian napsal:

         Nechtěl jsem reagovat, chtěl jsem aby sis to pěkně užívala. Já vím, že co jsem napsal je pravda a vím, že tomu vlastně rozumíš.

         Jen bych, i pro ostatní, chtěl ujasnit "technickou" stránku, když jsem se nepříliš přesně vyjádřil.

         Bůh tě trestá nanejvýše tak, že od tebe odklání svůj zrak a nepomáhá ti, nechrání tě. Dovolí zlému abys trpěla jak duševně tak tělesně, aby tě ovládla nečistá touha tvého srdce.

         Až se o tebe opravdu přestane zajímat odpadneš a staneš se postupně zcela zvrácenou.

         Když jsem řekl, že ti Bůh pomáhá pozvolným zhoršováním tvé finanční situace, měl jsem na mysli právě tohle. Prostě vytváří podmínky k tvému svobodnému rozhodnutí. Například ho v zoufalství nejvyším prokleješ, nebo se konečně a opravdově na něj obrátíš s pokorou pro pomoc.

         Takové tvé rozhodnutí může být klidně už i definitivním, to nikdy nevíš, víme jen že ti co zakusili moc a zradili druhou šanci nedostanou a ti kdo by se rouhali proti duchu svatému těm nebude na věky odpuštěno.

         Jinak, kdyby jsi uvěřila alespoň zlomku z těch, podle tebe, "blábolů" co tu píši musela bys už pochopit jakou roli (dokonce i pro nás spatřitelný mechanismus) hraje zlý při tvém ovlivňování.
         To že jsi pyšná a bojíš se o svobodu přímo souvisí se zlým a nejsou to zcela oddělené vlivy, souvisí to právě s tvým srdcem, ale jak jsem uvedl každý člověk má moc vzdorovat a rozhodnout se svobodně pro Boha.

        • Ekklesian napsal:

         Jinak. Bůh se nechce a nebude lidmi věčně zabývat. On si stanovil lhůtu (kterou zná jen On sám).

         Naše tělesné utrpení je ne až tak podstatné. Nicméně můžeš mít dostatek, až uvěříš a vydáš se hledej spravedlnost a království Boží, vše potřebné ti bude dáno. Musíš ale pochopit, že tvé uvedené strádání může spadat svým způsobem také do této kategorie, ty nyní potřebuješ strádat. A třeba ani nestrádáš, jen máš obavu o budoucnost, a možná ne již první rok a stále nestrádáš.

        • proud napsal:

         Jojoooo,panbicek ma diaricek a v nem kolik casu ma na lidstvo,vy jste z ty cirkve a jejiho bludboha cim dal tim roztomilejsi:-)))))))))))))))))))))

       • Marie napsal:

        Pod prislusnym tvym prispevkem nelze editovat, tak to napisi sem. Tvoje slova:
        Bůh tě trestá nanejvýše tak, že od tebe odklání svůj zrak a nepomáhá ti, nechrání tě. Dovolí zlému abys trpěla jak duševně tak tělesně, aby tě ovládla nečistá touha tvého srdce.

        Porad dokola ti vysvetluji, ze neprijimam viru v boha prave proto, ze jsou to nekonkretni blaboly a ty mi je dokolecka dokola servirujes.

        Co je to necista touha meho srdce? Dokud to nedokazes specifikovat, tak nemas narok to rikat, protoze jsou to kecy. Konkretizaci pouze je mozne se pohnout dopredu. Ale tam se umyslne branis vstoupit. DO konkretna, do skutecnosti. Porad jsi ve snech a bludech, necista "touho" :-)).

        Vynechej moji osobu a podivej se na ten svuj blabol z hlediska vsech krestanu, kteri boha denne prosim, denne se modli, a on je stejne necha pokapat a pozabijet.
        Nepomahal mi nikdy, ani kdyz jsem v nej verila a prosila ho.

        Rikas, ze me tresta odklanenim sveho zraku? To je zase blud. Jaky ma efekt,kdyz nekdo od tebe odklani svuj zrak? Zadny. Je ti to jedno, ze.
        Vlada od nas taky odklani svuj zrak a chce, abychom poslusne prijimali svu likvidaci.
        To bys mel schvalovat taky, ne?
        Vzdyt nedelaji nic jineho nez ten tvuj buh...

        Inteligenci na to, abys mi rozumel mas, ale jsi zamilovany do frazi z Bible a ta zamilovanost ti nedovoli proste nad tim premyslet a videt, ze jde o blaboly, neslucitelne s praktickym zivotem.

        Nase diskuze vzdy narazi presne v tomto bode.
        Nejsi ochoten prejit od nekonkretnich dogmat, ktera mas v sobe nasata k jejich aplikaci na zivot. A ja te k tomu neustale tlacim nikoliv ze zaujatosti, ale z duvodu, ze zijeme zivot prakticky, v realite, nikoliv na platne kin.

        • Ekklesian napsal:

         Jakubův 4:3 (Bible21)
         Prosíte, ale nedostáváte, protože prosíte zle, abyste uspokojili své vlastní choutky.

         To bylo k tvému prošení. Ale musíš si v první řadě ujasnit zda tedy věříš či ne a v co či koho. Předpokládám totiž, že v koho věříš na toho se obracíš. Další otázka je síla víry.

         Co se nečisté touhy srdce týká... psal jsem to (spíše částečně, je mnoho stran jak téma uchopit) již mnohokrát. Zkusím to kvůli tobě ještě jednou.

         **

         - Řád světě řídí mocnosti. Satan je jejich vládcem, ale i on podléhá řádu/autoritě Boha a nemůže si dělat co chce.
         - Člověk má v sobě zlo, ve svém srdci. V srdci vznikají nečisté touhy (touhy nutící člověka hřešit, tedy vybočit z ideálního a spravedlivého řádu, který určil - či lidem nařídil - Bůh).
         - Každý člověk, normální běžný člověk který se pro Boha ještě nerozhodl, se srdcem "kameným" a neobřezaným, má dánu do vínku určitou moc bránit se nečistým touhám svého srdce a rozhodnout se pro Boha. U člověka, který se pro Boha vědomě rozhodne dojde k výměně srdce za srdce z "masa" a takové srdce lze již obřezávat od všeho zlého.

         - Bůh každého člověka od nečisté touhy jeho srdce chrání. Záleží na něm samotném i na jeho předcích. Proč by se měl Bůh stále zabývat člověkem, který o něj nestojí, nemiluje ho, tedy chce vybočit ze stanoveného řádu a nechce Boha následovat? Bůh hledá ty kdo jej milují a chtějí s ním mít společenství, skrze jeho syna.

         Teď se vrátím k mocnostem. Představ si, že základní potřeba lidí a asi i většiny živých tvorů je množit se, mít potomky, chránit mláďata.
         Přemýšlej, opravdu neplyne jedna věc z druhé automaticky. I homosexuálové chtějí mít děti a je přitom z principu jasné, že tomu tak nemůže být.

         A teď si vem že tyhle touhy jsou ve tvém srdci přirozené a správně, nepocházejí tedy ani z nějakého zla v tobě.
         Satan, pokud mu to bude dovoleno může rozjitřit tvé sexuální touhy naprosto úchylným způsobem. To stejné co se týká touhy mít potomky. Na druhou stranu může klidně potlačit touhu po ochraně mláďat a naopak rozvířit zvrhlost (zlo) v lidském srdci (a z člověka se stane třeba pedofil, klidně mlátící děti, a ještě na nich vydělávající jak přes justici, tak přes porno biznis, až po prodej orgánů).

         Toto vše můžeš v posledních letech ve velkém měřítku sledovat v přímém přenosu. Je s tím propojena spousta dalšího zla a bude to každý den horší, až do skonání času.

         Mně osobně už málem praskla cévka v hlavě jak jsem byl na celý svět naštvaný. Kdyby mi Bůh nedal klid asi bych tu už nebyl. Změní se ti i hodnoty, vše začneš chápat jinak, úplněji.

         P.S.
         Klidně se ptej. Budu-li vědět nebo mít názor odpovím.

 10. boris napsal:

  A Bůh sestoupil z nebes a stvořil lidi k obrazu svému...k tomu přišel ten,který těm lidem začal našeptávat pravdu,chtěl normální pokrok,vyspělost a né udělat z lidí ubohé ovečky,které budou ve všem poslouchat ,,pastýře,, a sloužit mu. Ten nezbedník býl pastýřem nazván Satan. Tak kdo je vlastně nakonec ten dobrý?

  • Marie napsal:

   Ani jeden. Jsou to dva extremy. Tedy nenormalnosti. Jeden chce sluhy, druhy cochcarnu. Dobry, spravny a normalni je ten stred mezi nimi, tedy neutral. Nechtit ani sluhy, ani naseptavani a lzivy pokrok, protoze clovek se nevyviji, nevyspiva.

   Vidite, vy se zabyvate, kdo je ten dobry a ja si takovou otazku ani nepolozila v tomto pripade, protoze jde v obou pripadech o vymysl. Vymysl lidsky. A cil je viditelny: uzit si zivot na ukor druhych. Delaji to jak tzv. sluzebnici bozi, tak sluzebnici satana, akorat kazdy jinak.

   Vidite sam, co rikaji: " mit vlastni volbu uplne ve vsech vecech". Dale je tu sexualni zvracenost, ikdyz tomu rikaji sexualni svoboda. A pry byli dlouho outsideri.

   Uz jenom techto par jejich vet vam da obrazek lidi, kteri ve skutecnosti si leci mindraky extremy.
   Komplex menecennosti k tomu vede, to si prectete i v lekarskych knihach. Treba napr., ze muz, ktery je zenami casto odmitan, se nezabyva otazkou proc, ale radeji jde a znasilni.

   Homosexualove taky trpi komplexem, ne ze ne. Jednou mi vypravel kluk, jak je vycerpany z vymysleni si duvodu, proc nema zajem o zeny, ktere projevi o nej zajem, a nebo i z toho, ze kdyz cestuje a nepotka zadneho homosexuala, musi presvedcit nejak i nehomosexuala ke styku. A ze tak zhruba kazdy druhy si nakonec da rict, pokud do nej naleje nejaky dobry piti...

   No a ted konecne dostali prilezitost to sve postizeni si extremne vykompenzovat ( viz adopce deti ). A dokonce povinne oddavani krestanskych homosexualu v kostele, na prikaz samotneho papeze, to je teprve gol...
   Je to jen dukaz, ze se to deje jenom v zemich, kde vladnou zidi, kteri maji homosexualu mezi sebou nejvice na svete. A ze jsou nadrazeni i Vatikanu, kteryzto je jejich sluhou uz od zacatku, ale verejne se to nikdy predtim neprojevilo.

   Takze kam ze to verici dosli s tim "dobrem"?

  • proud napsal:

   Oba jsou vymysleny parazitem k obrazu svemu.Vsak i dnes vytvari a hleda nepratele k rozdelovani sveta,vzdyt to bije do oci,ve vsem je rozdel a panuj.:-)

 11. Ikema Monika napsal:

  Myslím že normální lidé mají jine starosti ! Jak zajistit svoji rodinu děti starší rodiče nežli se starat o hovadinky církve nebo Satana !! Přeji všem k Novému roku nejenom hodně zdravý a pohody ale hlavně aby se příští rok vyřešil bez válek a dalších oběti a to na celé naši planetě !!!

  • Hum napsal:

   Boli vytvorene podmienky, aby tieto starosti ludia mali a nestrkali nos do kseftov mocnych.. Takze sa trap dalej a naveky. Nestaraj sa o nic ine, takto to pre nas urcili drz hubu a krok...

  • proud napsal:

   To je prave ta chyba a sikovna strategie,naprosto presne jsi to popsala:"Myslím že normální lidé mají jine starosti ! Jak zajistit svoji rodinu děti starší rodiče nežli se starat o hovadinky církve nebo Satana !! "..........a proto je svet kde je,presne tak si to parazit preje,zamestnat nas sebou samejma a nechat mu volny ruce!!!!

   • Marie napsal:

    Normalni, kdyz uz jsme u toho, je, aby clovek uzival plodu zeme, na kterou se narodil, tak jako ostatni zvirata. Od toho tady je vse pro nas pripraveno. Takze tim, ze vam to nekdo ukradl ( ukradl vam tim pravo na zivot ) a pak vas nuti k cemukoliv, abyste prezil. No a kdyz se to deje tak dlouho, ze se uz lide do tohoto umeleho systemu narodi, tak to vezmou za normal, ze musi drit treba i cely den, jen aby prezil. A pritom je to blbost, kterou si malokdo uvedomuje...

    V Mexiku jsem byla na nekolika farmach, kde lidi ziji z toho, co si vypestuji a maji i domaci zvirata. Zadny z nich cely den nepracuje a rodinu uzivi. Auta nemaji a nekteri ani elektrinu. Jezdi na koni do mesta. A kdyz se jich zeptate, jestli by sli nekam do prace, tak nesli.

    • tomek napsal:

     Tak by mal zit kazdy . A hlavna je spolupraca .Cital som jeden clanok o ludi zijucich na jednom ostrove kdesi pri Kanade . Ludia tam nepoznaju banky a nemaju ziadne peniaze . Bud si medzi sebou vymienaju vyrobky alebo tam maju niake ulozisko veci kde kazdy da nieco co vyprodukuje a vyrobi , a na druhej strane clovek si z tade vezme co potrebuje . Cela veda , takto by snad malo fungovat cele ludstvo . Ale to by sa muselo vzdat pychy a chamtivosti .

 12. ochránce napsal:

  Dobrý den.Čtu tady vaše všeobecné názory.Každý máte v něčem malou pravdu,ale to nestačí.Nehodlám se s nikým přít ani vyvracet silou jeho názor.Já znám pouze pravdu.A ta je,že Bůh existuje a je nádherný,tak nádherný,mocný a živý,že jsem šťasten,že jsem Ho poznal.Bibli musí člověk rozumět.Každý jedinec si slova této knihy vykládá jak se mu hodí.Bibli porozumí pouze ten,který má naprostou důvěru v Boha a On,mu sešle Ducha svatého.To je Boží moudrost vševysvětlující.Existuje také slovo,tajemství.To jsou Božská tajemství,která jsou zjevena pouze vyvoleným.Ostatní lidé by je nedokázali pochopit.Vyvolen je člověk,kterému se Bůh zjevil a osobně si ho vybral.Každý člověk dostal mnoho darů a milostí,ale zapoměl je používat.To proto,že se dobrovolně Boha zřekl.Jak chcete pochopit Boha a to co se kolem děje,když nedokážete pochopit,co je zázrak a co jsou technologie o,kterých vůbec nic nevíte.Vy nedokážete pochopit ani ty technologie.Jak tedy můžete pochopit Boha,či zázrak.Jen krátký citát od Boha-Moje cesty nejsou vašimi cestami a Moje myšlenky nejsou vašimi myšlenkami.Rozumíte této větě?Satan samozřejmě existuje.Je to obrovská bytost,kterou si neumíte nikdo ani představit.On ví jak skončí a tak chce sebou do pekel stáhnout všechny a všechno co Bůh z lásky stvořil,aby Ho co nejvíce zranil.Pro vás lidi je vesmír nekonečný,ale jak malí jste když nevíte,že vesmír je jen malý obdélníček.Je mnoho vesmírů,dimenzí a vesmírných národů,ale to už je jiná kapitola.Peklo existuje,ať se vám to líbí nebo ne.

  • Marie napsal:

   Jednou vetou: Stastny je ten, kdo nepremysli, ze.

   Proste prijimas Bibli jak je, osvobozuje te od prace mysleni. A promines i to, ze jsou tam bludy, hlavne kdyz mas voditko. To je jen jedna z moznosti, ale pravda je o necem jinem. Tu si musis neustale odvozovat, je to nekonecny proces.
   Nejde rict, ze ji znas, a to jenom proto, ze znas Bibli. Ale myslet si to, samozrejme, muzes. Je to velice pohodlne reseni.

  • Marie napsal:

   Bozska tajemstvi jsou zjevena pouze vyvolenym? Takovy buh muze jit do riti, kdyz si vyvoluje, sakra, ma mit rad vsechny stejne, ne?

   To teda ty lidi nemiluje, kdyz dovoli satanovi, aby je stahl s sebou do pekla! To jsou kraviny, ochrance!

   Ja kdyz jenom slysim slovo "vyvolenost", tak se mi dela spatne z takove drzosti. Ano a mrzaci lide, co se tak narodili, ty predem vykopl, ze..Jestli to nevis, tak mrzaci jsou nejnastvanejsi lidi, kteri nenavidi zdrave za to, ze nejsou jako oni. Mam s tim zkusenosti azaz...

  • Contumax napsal:

   Ochránce

   Tak ták Pán Bůh se opravdu lidským rozumem poznat, jedině studiem Božího slova to jest Biblí Svatou...!!!

   • Marie napsal:

    Jenze to je vymyslene, nemuzes neco poznavat pres nastrcenou pohadku.

    Ty jsi proste jen zamilovany. Ti take neslysi, nevidi.

    Vzdy se zamilovavame do toho, kdo se nam libi. To je logika.

    Zamilovanosti se prece vsichni neradi vzdavame, ale dobre vime, ze je to prechodny stav a taky cim je vyvolan. Kolik lidi si plete sve potreby s laskou a ani o tom nevi...

 13. Hum napsal:

  Z krestanskeho dazda pod satanisticky odkvap... Vsetko zle.. Pravdu vam nik nevyjavi, treba sa ju naucit vycitit..

 14. proud napsal:

  Cirkev necirkev,sekta nesekta,guru neguru :-).Nakonec proto sem nachazime cestu prave my kdo uz vime jaka cirka hra se s nama hraje a delame si svy zavery sami,bez tech nahore uvedenejch saskaren:-).Takze preju vsem do novyho roku a budoucna vubec,hlavne hodne zdravi a zdravyho rozumu a rozvahy :-)

 15. Carlos IV napsal:

  Zdravim Marie, slibuju ze v Novem Roce budu jeste aktivnejsi nez dosud :-) (Adolf se prida....)

  • Marie napsal:

   Ja se taky pokusim, ale ted to nevypada, ze budu mit vubec internet :-(. "Zdroj" se zminil o stehovani se, no uvidime. Ja vubec nevim, jak preziji pristi rok, protoze doprodam veci a jsem bez prostredku uplne..

 16. sog napsal:

  Pravdu majú tí chlapci satanistickí. Ja by som chcel uplatniť svoju osobnú vôľu a postrieľať všetkých židákov, buzerantov a samozrejme satanistov, ale všetky tie diktátorské cirkvi mi v tom bránia. Vraj Nezabiješ! Ešte, že je tu Cirkev satanova :)

  • proud napsal:

   Pouc se o tom co znamena ono desatero ve skutecnosti!Vesmir nezna ono "NE-",vec mozna malo znama,takze si ty vsechny "ne" zakryj a precti si to jeste jednou..........takova je cirkev a kniha knih!

   • proud napsal:

    K tomu se poblouzneni v dobry vire modlej a to vzyvaj!

   • sog napsal:

    Díky za vysvetlenie. Takže satanisti tešte sa idem na vás. Je mi to ľúto, ale taká je moja osobná vôľa a satan vraví: "Ty si boh, rob čo chceš!"

    • proud napsal:

     Vzhledem k tomu ze Buh neni to co cirkve tlucou lidem do hlav,ani se tak nevyjadruje a neinterpretuje a satan je uz uplna pohadka........se tu jen tak uculuju :-))).Ono je to vsechno uplne jinak a nase duchovno ma skutecne velkou moc,to uz je ale zase trochu o necem jinym :-)

     • sog napsal:

      Samozrejme, veď ja som myslel takzvaného satana, ktorý hovorí akože ústami satanistických šéfinov.

      Len ešte jednu vec by som potreboval poradiť. Je vystrieľanie dostatočne humánne? Nemal by som prejsť radšej na škrtenie alebo humanitárne splynovanie? Pretože ja som humanista.

      • proud napsal:

       :-))) chces zabijet lotry za to co jim umoznil system a oni toho vyuzili? Nestaci jen sebrat jim moc a moznosti,neni to vlastne horsi trest,kdyz se budou divat jak se jim nepodarily lumparny co zamejsleli? V novym systemu se bud prizpusobej,nebo jim bude pomozeno se prizpusobit,az teprv ty opravdu spatny a nenapravitelny bych resil na zaklade rozhodnuti vsech,jinak.Nezapomen ze kazdej z nas si nese pod kuzi zazranej tenhle vsivej sytem,nekdo min,nekdo vic,ale kazdej.Jediny co nektery z nas umej je v duchu se z nej vyvazat a podivat se na nej zpatky nezaujate,z pozice pozorovatele.Ale uprimne,slouzime mu zatim vsichni,az na nektery vyjimky majici k tomu moznosti,coz neni v Evrope prakticky nikdo.Vsichni bysme tedy zaslouzili nejakej trest:-).Az teprv ve chvili kdy "prohlidneme" a ten system zrusime a zavedeme novej,pravdivej a spravedlivej,teprv tehdy si muzeme tresty odpustit,paklize ho akceptujeme a budeme se na nem aktivne podilet.Ustrelit nekomu kebuli je nevratnej a nejjednodussi primitivni argument kterej by se mel pouzivat jen k trestani tech kdo si umyslne a s rozvahou umazali ruce krvi nevinnejch.

       • sog napsal:

        Díky ti proude aj tebe Marie z príspevku dole. Viem, čo mi chceš naznačiť. Trestať masochistu vypráskaním trstenicou nemá zmysel. Ten si to bude ešte užívať. To, čo radíš, aj čo radí Marie má niečo do seba. Ale streliť guľku do hlavy je predsa len iná zábava. No zaťažuje to svedomie. Mohli by sme sa dohodnúť takto. Postrieľame tých najvyšších. Z tých už aj tak nič nebude. Keď majú tak radi to zabíjanie, nech si ho vyskúšajú na vlastnej koži. Myslím si, že potom ich ten satanizmus rýchlo prejde. Keďže som humanista, nebudeme ich strieľať do brucha, ale bezbolestne do hlavy. S tými nižšími naložíme ako radíš ty alebo Marie.

        To máš svätú pravdu, systému slúžime pravdepodobne všetci. My to aspoň vieme a nežijeme vo falošných predstavách.

      • Marie napsal:

       Clovece, ja to nepripoustim vubec, vis proc? Predstav si, ze nekoho nezabijes rychle a on bude pred tebou umirat, za bych se z toho zblaznila. To vubec nechci.

       Ja jsem pro izolaci. At si tam nekde na ostrove praktikuji, co jim fantazie prinese, ale sami na sobe.
       Uz jsem to nekde psala, ze by se pozabijeli kvuli tomu, kdo bude pan a kdo otrok. Proc si chces spinit ruce a svedomi a mit pred ocima az do smrti jejich tvare?

   • Marie napsal:

    Dobry, proude. Vlastne pred sve vlastni zakony POUZE pro ostatni hodili zaporku "ne" a vymalovano. Jak bezpracne :-)...

  • Marie napsal:

   Ja bych je jenom pochytala a oddelila od ostatnich. Nejaky ostrov, odkud by mezi ostatni nemohli.

   Ten jejich problem by si vyresili sami, jednoduse by se vylikvidovali, protoze by se nedohodli na tom, kdo bude pan a kdo sluha a ostatni by nemeli k dispozici.

   A nemusis si tak zatezovat svedomi nejakym vrazdenim. Co myslis?

 17. Vaclav Pražák napsal:

  Bůh existuje a lidi co chtějí žít jak líné prasata u koryta v teple chlíva se vymlouvají na vědu,přírodu a ,,logické" uvažování.V duchu stejně každý věříte a je jědno jak to nazíváte ve finále je to Bůh.

  • proud napsal:

   nazyvame,nazyvame,jenze on neni buh jako Buh a vira ma s umysly cirkve a nabozenstvi,s jejich cilama,jen malo spolecnyho,tem delaji po kostelech kasparky jen pomyleny trubky,v dobry vire,ne nadarmo se jim rika "ovecky" :-)

   • Contumax napsal:

    Ať se děje co se děje Pán Bůh bude mít poslední slovo ať se to líbí nebo ne...!!!

    Nechává moudře lidi být v jejich zlé vůli až do bodu dokud nebudou zcela zoufalí a budou litovat, že se vůbec narodili...!!!

    Nechce aby ani jediný z nás trpěl ale zmatenost a zkažení lidstva dává velkou moc ďáblu nad lidmi...

  • Marie napsal:

   Nemuzes mluvit za mne. V zadnem duchu neverim, jak pises.

   Proc bych mela byt pokrytec a rikat, ze neverim a v duchu verit?
   To je nesvoboda. Takto bych se zbavila jedine skutecne svobody, kterou mam sama v sobe. To nehrozi...

   Verit jenom proto, ze se clovek neumi vyrovnat se smrti jako s konecnou? To ti vyhovuje? Vira v boha neni nicim jinym nez touhou po vynahrazeni bolesti, ktere jsou cloveku zpusobovany po dobu zivota. Pomaha mu to je snaset, je to berlicka, nic vic.

   • tomek napsal:

    Celkom zaujmavy prispevok Maria , hodny uvahy .

   • proud napsal:

    Na tom je kus pravdy,i kdyz pravdepodobne ne cela,paklize jsme nesmrtelny podstaty,ktera ovsem s kazanim,bohem,posmrtnym soudem,peklem a rajem nema samozrejme zhola nic spolecnyho.Ale vsechno ostatni zda se,sedi.

 18. tomek napsal:

  Mimochodom prajem vam vela stastia, zravia ,radosti a chuti do noveho roka . Uz vopred sice viem ze dalsi rok bude na hovno . Ale to ma neodradi od toho rozdavat pozitivnu energiu a prezit tuto noc v spolocnosti ludi ktorych mam rad . :)

  • Marie napsal:

   Tim pranim davas najevo, ze ti na druhych zalezi, a to je vysoce pozitivni od tebe. Ze tim pranim nic treba neovlivnime, je vec druha, ale davani energie je prinosne pro kazdeho, komu prejes. Takze dekuji mockrat a taktez posilam svou pozitivni energii...

 19. Petr napsal:

  Čtěte Ramanu Mahárišiho, Oša, Krišnamurtiho, nebo o Witchkraft z knihy Tantra od André Van Lysebetha a budete nad satanisty aj křesťany.

 20. weissbach napsal:

  Všem ,kteří nemyslí jen na sebe, mnoho sil a zdaru v roce 2016!!!

 21. Carlos IV napsal:

  Take se pripojuji !

 22. Flamenco napsal:

  Netuším, zda existuje bůh, pojem víry je dost za éry lidstva zkreslený. Co se týká padlého anděla jeho symbolika je taktéž překroucená.
  Jedinné v co věřím je hlas srdce, bohužel buď ho neposlechnu a nemám na to gule a nebo poslechnu a narazím na vychcanost lidí.
  Ale někdy překvapí pomoc ,když to nečekám. V tu chvíli mluví také srdce.
  Beru to jako jakýsi druh energií. Pozitivní nebo negativní, která působí na svět kolem nás a naše nitro.
  Jinak, přeji sílu žít a nesobeckou lásku mít. Lidem radost dávat a bolest svou zvládat. Ač každý jiní jsme, přec ne věčně. Bděte každý den, že hodinu skonu neznáme a proto radost dáváme a zlo trestáme.
  Tak zduř děcka.

  • proud napsal:

   Tak decka,a mame ten lonskej zase za sebou,a v tomhle bysme mohli udelat kus poradny prace,tak hura do toho:-)!Flamenco,myslim ze Buh existuje,ale lidi zpotvoreny cirkvema z nej budou zpocatku zklamany:-))))))))),nez poznaj ze ten pravej je skutecne lepsi,nosime si ho vsude sebou v nas a skrz nas,ale ne kazdej ho dokaze objevit jeste tady,ale kazdej muze,nejdriv ale musi objevit sam sebe a se sebou se smirit! ;-) :-)

  • proud napsal:

   Energie mas obe,je jenom na tobe k cemu si kterou vyberes az se s nima naucis zachazet.

 23. just napsal:

  Bible,korán,Talmud(jediný z těchto blafů pojednává pouze o světském životě) - vše má společného autora-Žida.Žid využívá a zneužívá trhlin ve zdravém lidském úsudku.Je to ten opravdový PARAZIT NÁRODů.

 24. Anna napsal:

  Tato odporná mršina příčící se Bohu Stvořiteli bude vyrvána i s kořeny. Nic nezůstane na svém místě, bude jen prázdné místo pro zdravou setbu. Tak to říkám - a tak se stane.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!