SYRSKÉ BOJIŠTĚ 30.12.2015 – VIDEO A JEHO PŘEPIS

V provincii Dara Syrská arabská armáda (SAA) spolu s domobranou Národních obranných sil (NDF) za podpory Ruského letectva postupuje do města Sheikh Miskeen, kde se střetává s „Brigádou jižní fronty“ náležející ke Svobodné syrské armádě. Pro-vládní zdroje hlásí, že SAA převzala kontrolu nad základnou 82 batalionu na návrší Tal Al-Hish s výhledem na toto město od severu. Srážky pokračují.

Sheikh Miskeen leží u dálnice Quneitra-Sweida na cestě do gubernie Al-Quneitra a města Nawa.

Podle zpráv z pole osvobodila SAA po srážkách s ISIS město Maheen 25 kilometrů od kritické dálnice M5 a město Huwwarin. Tato teroristická skupina ta města zabrala koncem listopadu. Očekává se, že SAA bude pokračovat ve své ofenzivě do města Quryatayn.

Syrská vláda se důsledně vyhýbala srážkám se syrskými Kurdy, kteří tvoří i hlavní část syrské domobrany SDF. Avšak až se Kurdské síly a Rusy podporované vládní síly setkají, vznikne otázka vypracování společné strategie. Ankara je navíc znepokojená rostoucí kurdskou kontrolou nad pohraničím a určitě připravuje akce, aby Kurdy v jejich ofenzivní činnosti zastavila. I takováto akce bude tlačit na vzájemnou koordinaci syrské vlády a jejich domobrany v boji proti ze zahraničí podporovaným teroristům.

Zdroj: http://southfront.org/international-military-review-syria-dec-30-2015/
4 Komentářů k SYRSKÉ BOJIŠTĚ 30.12.2015 – VIDEO A JEHO PŘEPIS

 1. Jaris napsal:

  Do kopriv z celym otomanskym Tureckem a do hnoje s Usraelem!!! Drz se Assade! Moc dobre je, ze pomaha Rusko. Z tohoto konfliktu ve kterem maji svoje pazoury hlavne chazarsti zidaci je videt, jaky to ma negativni dopad na cely Zapad, diky jejich nekonecne nenazranosti. Zid nikdy nema pocit, ze ma dost. Dnes je vetsina sveta jimi infikovana a ta zkazenost a zkorumpovanost je videt v zapadnich zemich na kazdem kroku.

  • Michal napsal:

   Správně, zlo pochází od Chazarů a ted´jsou jejich komplici podrazáci Turci, kteří se spojí i s dáblem, aby mohli okrást

 2. Ikema Monika napsal:

  Tato událost je Obamovým zlým snem!!! Čína dostala oficiální povolení od Sýrie rozmístit v zóně Levanta své speciální jednotky do počtu 5.000. ! Mezi němi především vzbuzují strach Sibiřští tygři ! Umístnění Čínských jednotek elitních vojs v Sýrii bylo včera potvrzeno Národním schromažděním Člny!

  • Adolf Balík napsal:

   Na zapojení Číny se dlouho čekalo. Ovšem očekávalo, že se bude ještě více než do Sýrie zapojovat do Iráku, kde má velké zájmy. Tak jsem zvědav, jestli Irák v blízké době pozve Číňany a případně i Rusy. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!