Tandem Putin/Trump vs „Tante Merkel…

EU drama končí. Opona a opakované ovace. Nápovědě a těm neviditelným, kteří dohlíží, aby vše proběhlo podle scénáře, se netleská. Preferují temnotu a stín. Pěti set milionové stádo EU to nevnímá a aplauduje. Když vás zradí paměť a nedodržíte text, tak někdo v zakamuflovaném kiosku napoví. Když ale vypadnete z role fyzicky, tak vás někdo pošťouchne černým bidlem proti černému pozadí, což publikum nepostřehne.

Pokud se urychleně nevzpamatuje, tak po dalším rasantním šťouchu/úderu dřevcem spadnete z koně pohmožděni a vaše dosavadní kariéra skončí. Opustíte jeviště pro zbytek života. Možná, že se při troše štěstí uchytíte v nějakém městském, loutkovém divadle, kde za špagáty táhají ti místní, ale fámě že jsou nezávislí a mimo kontrolu moc nevěřte.

I když tu a tam se vyskytne starosta „samorost“, který vás podrží, a jenž se na legislativu a nařízení EU vykašle. Vánoce a „zabijačky“ se tam u nich budou tradičně dodržovat. Mešity a minarety nemají šanci. Kozinů jako šafránu, zato Duků, Jochů, Štětinů, Fištejnů, Halíků, Kocábů a Bursíků mraky, přesto to zdravé jádro Čech ani „Tante Merkel“ nezlomí.

Vy, kteří to současné politické panoptikum okrajově sledujete, si povšimněte zásadního faktu. Ze sraček, v kterých se EU momentálně nachází, obviňujeme US a její zahraniční politiku (Kissinger, Albrightová, Kerry). Lesba Hillary nestojí za zmínku. Americká média včetně těch nezávislých zase odsuzují EU, Merkel a občas i Putina za příliv islámských imigrantů do USA. „Barry z Honolulu“, Barak Obama je 100% Muslim, takže ta otevřená náruč pro islámské etnikum ať už je odkudkoliv (Sýrie, Bosny, Kosova, Čečenska), byla dlouhodobě plánovaná.

A tak soukmenovci Muslima Obamy proudí do EU a USA jako mračna kobylek bez pasové kontroly, zdravotních prohlídek atd. To není náhoda a Alláh s tím nemá nic společného. Konspirační teorie o mocných a bohatých, kteří to promyšleně řídí, nedává smysl. Kdysi vlivným a dnes bohatým je většinou kolem devadesáti (Her Majesty, Bush senior, Carter, Kissinger, Andelson, Greenspan, atd, kteří namísto filozofických meditací o budoucnosti, hledají své plenky a bažanty. Co jiného? Peněz nakradli na generace. Věková struktura US sněmovny a senátu připomíná zamrzlé „Politbyro USSR“ před třiceti roky a ČR tuto laťku brzy překoná. Ovlivněna obsoletním sloganem „dohnat a předehnat“ bude většina národa volit do vrcholných funkcí staré prďoly a mladší, progresivní politici jako Okamura, Keller a Robejšek ostrouhají. Na otázku, kdo je v pozadí exodu imigrantů do EU a US a vzájemného osočování z odpovědnosti za ten kulturní přínos Evropě a Americe, si odpovězte sami.

Je to nepochopitelné. Minoritní etnikum (0.18%) zemské populace tvrdošíjně propaguje multikulturalismus a exodus Arabů a Afričanů do EU a US. Přitom ono samo o kulturní obohacení nestojí. Naopak. Sní o velkém Izraeli od Eufratu k Nilu. Biblický exodus Židů z Egypta a pohádky o vyvoleném národě a přiklepnuté zemi na pobřeží středozemního moře Bohem/Jahvem seriózní historici již dávno odmítli. Nicméně „Jahveho realitka“ to totálně podělala. Na té přidělené parcele není ve spodních vrstvách bohužel ani kapka ropy, zatímco státy jako Irák, Írán a Sýrie mají pod povrchem tohoto černého zlata miliardy kubických metrů. A co je doma, to se počítá. Je to osud/ironie, ale nedávný geologický průzkum potvrdil obrovská naleziště ropy v podloží Izraelem okupovaných Golanských výšin od sedmdesátých let minulého století. Po tomto šokujícím nálezu Izrael loboval v parlamentu EU o jejich anexi. Nejen že neuspěl, ale i USA byly proti. O násilném odtržení Kosova a humanitárním bombardování Srbska se nemluví, zato připojení Krymu k RF, které vzešlo z tamních voleb, je pro USA, Ukrajinu a řadu zemí EU horkou bramborou, kterou odmítají pozřít. Krym přece nikdo nebombardoval (ani humanitárně) a volby proběhly za dozoru OECD pozorovatelů (80% Da). Krym je dnes v pohodě a ty sračky od Fištejnů, Štětinů, Langšádlové o tom, jak strádá, jsou pusté lži. Když vám někdo odstřelí stožáry vysokého napětí, tak je pravděpodobné, že vás tma zaskočí. Prezident RF V. Putin vydal během několika hodin příkaz k vybudování nové elektro-trasy a Krym dnes, pár týdnů po atentátu na rozvodny a stožáry Ukrajinu nepotřebuje. Stát se to v ČR, budeme měsíce možná i roky v tom Jiráskově temnu nejen bez jiskřičky naděje, ale bez vody a především ČT žumpy, což by národu docela prospělo. Mezitím by naši poslanci, senátoři a krizový štáb diskutovali, jak tu prekérní situaci urgentně řešit. Prioritně by odhlasovali instalaci generátorů elektřiny do sněmovny a senátu, protože vypatlaní ožralové nebudou přece popíjet tu značkovou „malt whisky“ teplou i když v Irsku se nechladí a ředí dešťovou vodou. Taková moudra současní političtí burani zatím nevsákli. Většina z nich chlastá fernet a vychlazenou plzeň ze z Plzně, aby něco ušetřili. Alkoholici tomu říkají „vyprošťovák“.

„Samuelova kniha nám povídá, jak na Žida přišla veliká bída, jak ti bídní Filištíni válku vésti byli líní než potkali Davida“ je úsměvný text (J.W), přesto neodpovídá realitě i když v té Bibli prý je. Bohužel další rým „šel do války volky nevolky“ už dávno neplatí, protože magor Bibi, předseda Izraele, napadá střídavě své sousedy jako Libanon, Jordánsko, Palestinu a Sýrií pod rouškou sebeobrany. Promyšleně oklešťuje palestinská území a chce donutit původní obyvatele, aby opustili svou rodnou zemi. To je v rozporu s mezinárodním právem, které, včetně rezolucí UN, ignoruje. Západní břeh Jordánu a pásmo Gazy brutálně odseparovává betonem od „izraelského demokratického“ státu přes odpor místních domorodců, jejichž generace tam žili již tisíce let předtím. Američan O´Keefe, jeden z největších kritiků Bibiho a izraelského „apartheidu století“ dnes žije v UK.  Nechápe a kritizuje EU/US za jejich vlažný postoj k repatriaci stovek tisíců běženců, když Izrael, Katar, AE a Saudis nehodlají přijmout nikoho. Trumpovo prohlášení, že po svém zvolení do „bělidla“ vyhostí všechny Islamisty, kteří jsou v zemi ilegálně, magor Bibi neskousl a ujely mu nervy. Došlo mu, že Donald není loutka na provázku poté, kdy Trumpova reakce na Bibiho drzé, neomalené poznámky se vrátila jako bumerang a šokovala US veřejnost. Donald Trump „zatoulané tele“ po padesáti letech v porovnání s předchůdci a „potenciální“ prezident USA, to tradiční pozvání Bibiho, na tu narážečku lebky ozdobené „jarmulkou“ do „zdi nářků“ v Jeruzalémě odmítl. Asi v ní očividně něco má, zatímco palice našich poslanců v parlamentu EU duní prázdnotou kromě Ransdorfa, Kellera a skutečného politologa Robejška.

Trump chce zachovat status quo a mučení vězňů zatím toleruje, protože je prý efektivní. Zfanatizované davy, které jeho „reality show“ doslova žerou. skandují USA, USA, …aniž chápou, o co jde. Doufejme, že i když s těch předvolebních slibů splní alespoň polovinu při respektování charty UN a dohodne se navíc s Putinem, tak k nukleární válce, či „střetu civilizací“ omílaném a predikovaném týden co týden experty, nedojde. Trump přece nedopustí, aby jeho ratolest Ivanka, na půl to Češka zemřela v jaderném konfliktu mezi US a RF. Naděje na lepší časy tu je a jako vždy umírá poslední. Donald chce od základu překopat školství, které je celostátně řízené úředníky z DC, což prý je příčinou propadu na 28. místo světového žebříčku. Některé státy centralizaci a diktát Washingtonu odmítají a protizákonně vzdělávají školáky podle představ a náboženské víry radních v tom či onom regionu/městě. Na některých středních školách byla výuka Darwinovy evoluční teorie odporující Bibli zakázaná a nahrazena „kreacionismem“. Učitelé biologie byli přinuceni opustit nejen školu, ale i město. Alarmující je, že sekulární US a EU nerespektují své ústavy, které jednoznačně definují odluku církve od státu. Naopak. Církevní školství je na vzestupu i v ČR a Dukovi se radostí tetelí ta jeho vyžraná troj-brada. Proč by ne? Za těch 60 až 80 miliard, které podvodně v církevních restitucích získali, mohou zřizovat katolické školy a produkovat pedofilní kněze jak na běžícím pásu. Utěšujme se tím, že příští parlament odhlasuje zákon, že každý pedofil dostane desetiletý trest v třetí nápravní skupině a podstoupí kastraci jako v časech Kublaj Chána. Za dozoru přihlouple se usmívajícího ministra MVDr s praxí z jatek to nebude ani bolet. Mladí ministranti ty kastrace úchylných božích služebníků ocení.

Pozor na další lavinu. US nyní propaguje nový trend „home schooling“, domácí výuku. Rodiče se zkrátka dohodnou, že své ratolesti budou vzdělávat (v omezeném počtu) sami, v krajním případě se složí na externistu, který školákům na základce vtluče do palic čtyři základní aritmetické operace a trojčlenku s ujištěním, že na post hlavy státu to stačí. Je otázkou času, kdy „krasavice inteligentní“, tříměsíční ministryně školství podobný paskvil předloží PS.
Už ty její dosavadní návrhy jsou na Guillotinu. Neřešme něco, co nemůžeme ovlivnit a smiřme se už konečně s faktem, že Česká republika s 10 miliony je pouze nepodstatným plivancen v té hrůzné, osmi miliardové polívce. Dle Malthuse produkce potravin nutné k obživě homo sapiens zaostává za tím rapidním nárůstem obyvatel. Je-li „oteplování“ neopodstatněná fáma nebo realita, potvrdí nebo vyvrátí vědecká komunita během dekády, i když na ní parazitují stovky vědců. Diskuzím o reálné příčině krize se každý vyhýba jako čert kříži. Prohlásit veřejně na mezinárodním fóru, že je na modré planetě příliš mnoho lidí, co chtějí každý den žrát a občas i srát je prý nevědecké a nekřesťanské. Jen během pařížského fóra a tlachání o „hrozbě oteplování“ se narodilo 1.6 milionů děcek. O tunách krevet a langust, kterými si starostliví delegáti přežírali břicha k prasknutí, se z tisku nedozvíte. Bůh nás miluje a neopustí a my vědci vyvineme moderní technologie, které zajistí obživu pro 15 miliard. Hovno. Ani solární pouštní panely, ani Babišova řepka olejná nic nevyřeší a na objevy o volné energie (Tesla) a fúzi zapomeňte. Pokud neomezíme současnou populační explozi, tak planeta zkolabuje. Non est factum? Insekt „homo sapiens“ je v kritické fázi, protože má v sobě zakódován „destruktivní gen“ a nikoliv ten vše přežívající sobecký Dawkinsův gen. Theilard de Chardin už v minulém století prohlásil, že „lidstvo“ se zavíjí, ale žádné další detaily už bohužel neupřesnil. Zemřel. Množíme se jako králíci, řekl Papas a místo plodin k obživě vyrábíme kvanta tabletů, mobilů a flešek, jichž se nenažereme. Takže od dementů (Dalajlámy, Kissingera, Šikolové, Fořta aus Austria, Bushe seniora, Cartera, „Korbelky“, Rockefellera, Greenspena ) alias vozíčkářů, kterým bude v součtu bezmála tisíc roků, už žádná moudra neočekávejte. Přesto někteří imbecilové věří, že planeta unese zátěž až 70 miliard když ..? a když ..?…

Ale vraťme se domů na plovoucí politickou podlahu. Amorální banda senátorů a poslanců si chce dorovnat platy na sto tisíc měsíčně příští rok. Důchodci si prý polepší v průměru o celou stovku, takže by neměli věšet hlavy a být vděčni za ty dary. Nakonec k čemu jim ty prachy budou?  Kuřáky krabička cigaret měsíčně navíc potěší, ale modlit se za ty parlamentní šmejdy nebudou. Slzička neukápne, i když se nějaká ta kapka z kropítek prelátů při ukládaní do hlíny a přání „budiž vám země lehká“ nedá vyloučit. A je po ptákách. Spalovna a žádná sláva. Okázalé věnce krkavci z krematoria rozkradou, aby je v zápětí se slevou znovu prodali.

 

PF všem čtenářům nwoo.

 


26 Komentářů k Tandem Putin/Trump vs „Tante Merkel…

 1. Josef Švejk napsal:

  Asi tak, pane Deharse. PF i Vám.

 2. ivana napsal:

  V našich mainstreamových médiích se nic o tom, že by do USA taky proudila mračna islamistů jako kobylek, nepíše. Tak teď jaksi nevím …

 3. M napsal:

  Rád bych milé čtenáře upozornil že ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil… proto papeženci a mohamedáni tak kamarádí… je to prosté milý Watsone

   • M napsal:

    chci dodat pro všechny přemýšlivé, zkuste se zamyslet nad tím o co doopravdy jde Vatikánu a těm, kdo za ním stojí?! lidičky co chcete dosáhnout s tímto svým životem? …pročpak myslíte že jsme asi všichni tady?

    odpověď dává prastarý gnostický výrok: POZNEJTE SAMI SEBE A POZNÁTE VŠECHNO… v první řadě ale svůj životní smysl

    • lomikar napsal:

     Dobrý článek na tom odkazu , fakt dobrý…

     Napsal jste M ; „… prastarý gnostický výrok: POZNEJTE SAMI SEBE A POZNÁTE VŠECHNO… v první řadě ale svůj životní smysl“

     Otázkou je jak DOOPRAVDY poznat sama sebe :-) Většina lidí si myslí , že se dobře zná , ale není tomu tak … Napoví následující text Gustava Meyrinka

     Víc než tisíciletí se lidé učili odhalovat zákony přírody a přírodu využívat. Blaze těm, kdož si uvědomili a pochopili smysl této práce, totiž, že vnitřní zákon je stejný jako zákon vnější, jen o oktávu vyšší. Ti budou povoláni ke sklizni – ostatní zůstanou čeledíny robotujícími na půdě, s tváří skloněnou k zemi.

     Klíč, který nás učinil pány vnitřní přírody, je rezavý už od potopy. Nazývá se bdění. Bdění, toť vše.

     Člověk je pevně přesvědčen o tom, že bdí, ale ve skutečnosti je chycen v síti spánku a snu, kterou si sám utkal. Čím se tato síť více svírá, tím mocněji vládne spánek. Ti, kdož jsou chyceni do ok jeho sítě, jsou spáči, kteří kráčejí životem jako stáda hovad vedených na jatka, lhostejných a bez myšlenek.

     Snivci vidí oky sítě zamřížovaný svět, vnímají jen klamavé otvory, jednají podle toho, a nevědí, že tyto obrazy jsou prostě jen nesmyslné trosky obrovského celku.

     Tito snivci nejsou, jak se snad domníváš, fantastové či básníci, jsou to pracovníci, ti, kteří si nikdy nedají pokoj, ti, které hlodá posedlost činnosti. Podobají se ohavným broukům, kteří šplhají pracně podél hladké trubky, a když vylezou konečně nahoru, pohrouží se do ní. Říkají, že bdí, ale to, co pokládají za život, je ve skutečnosti jen sen určený předem až do podrobností a zcela vyňatý z působení jejich vůle.

     Byli a ještě jsou někteří lidé, kteří dobře věděli, že sní, průkopníci, kteří postoupili až k pevnostem, za nimiž se skrývá věčné bdící Já – lidé vidoucí jako Descartes, Schopenhauer a Kant. Ale neměli zbraně nutné k dobytí pevnosti a jejich volání do boje neprobudilo spáče.

     Bdění, toť vše.

     První krok k tomuto cíli je tak jednoduchý, že ho může učinit každé dítě. Jenom ten, kdo má vyšinutého ducha, zapomněl, jak se chodí, a trčí ochrnutý na svých dvou nohách, protože se nechce obejít bez berlí, které zdědil po svých předchůdcích.

     Bdění, toť vše.

     Bdi ve všem, co děláš! Nepokládej se za už probuzeného. Nikoli, ty spíš a sníš.

     Seber všechny své síly a nech na okamžik proudit svým tělem tento pocit: Teď bdím!

     Jestliže se ti to podaří, okamžitě poznáš, že stav, ve kterém jsi byl, se ti projeví jako dřímota a spánek.

     To je první váhavý krok na dlouhé, předlouhé cestě, která vede od otroctví k všemohoucnosti.

     Tímto způsobem kráčej od probuzení k probuzení.

     Neexistuje pak znepokojivá myšlenka, kterou bys nemohl zapudit. Zůstane v pozadí a nemůže tě už dostihnout. Prostíráš se nad ní, jako se koruna stromů tyčí nad suchými větvemi.

     Bolesti se od tebe vzdalují jako suché listí, když toto bdění pronikne rovněž tvým tělem.

     Ledové koupele bráhmanů, probdělé noci žáků Buddhových a křesťanských asketů, trýznění indických fakírů nejsou ničím jiným než ustrnulými obřady ukazujícími, že tam se kdysi tyčil chrám těch, kdož usilovali bdít.

     Čti svatá písma všech národů země. Středem každého z nich prochází jako červená nit skrytá věda bdění. Je to žebřík Jakubův, toho Jakuba, který bojuje celou „noc“ s andělem Páně, až přijde „den“ a on dosáhne vítězství.

     Musíš stoupat od příčky k příčce probudilosti, chceš-li zdolat smrt.

     Už spodní příčka se nazývá génius.

     Jak máme nazývat příčky vyšší? Dav je nezná, jsou pokládány za legendy.

     Na této cestě k probuzení bude prvním nepřítelem, na kterého narazíš, tvé vlastní tělo. Bude s tebou zápolit až do prvního ranního kuropění. Ale zpozoruješ-li úsvit věčného bdění, který tě vzdaluje od náměsíčníků, domnívajících se, že jsou lidé, a nevědoucích, že jsou spícími bohy, pak spánek tvého těla také zmizí a vesmír ti bude podroben.

     Pak budeš moci konat zázraky, budeš-li chtít, a nebudeš už nucen jako pokorný otrok čekat, až nějaký krutý falešný bůh se slituje, aby tě zahrnul dary nebo aby ti sťal hlavu.

     Štěstí dobrého věrného psa, totiž sloužit nějakému pánu, přirozeně už pro tebe nebude existovat – ale buď upřímný sám k sobě: Chtěl bys i teď měnit se svým psem?

     Nenechej se zastrašit obavami, že bys nedospěl k cíli v tomto životě. Ten, kdo našel cestu, se vrací stále na tento svět s vnitřní zralostí, která mu umožňuje pokračovat v práci. Rodí se jako „génius“.

     Zelená tvář v podání německého malíře Armina Zumbusche. Stezka, kterou ti ukazuji, je poseta podivnými událostmi: Mrtví, které jsi znal, povstanou a budou k tobě mluvit! Jsou to jen obrazy! Světelné obrysy se ti zjeví a budou ti žehnat. Jsou to jen obrazy, tvary exaltované tvým tělem, které pod vlivem tvé proměněné vůle odumře magickou smrtí a stane se duchem, jako když se led zasažený ohněm rozpouští v páru.

     Až se zbavíš mrtvoly v sobě, pak teprve budeš moci říci: Teď se ode mne spánek vzdálil navždy.

     Pak se stane zázrak, kterému lidé nemohou věřit – protože oklamáni svými smysly nechápou, že hmota a síla jsou totéž – a neuvěří ani zázraku, že i když tě pohřbí do země, nebude v rakvi mrtvola.

     Teprve pak budeš moci rozlišit, co je skutečnost a co je zdání. Ten, koho potkáš, bude moci být pouze jedním z těch, kdož se vydali na cestu před tebou.

     Všichni ostatní jsou jen stíny.

     Až do té chvíle nevíš, zda jsi tvor nejšťastnější nebo nejnešťastnější. Ale neboj se ničeho, ani jeden z těch, kdož se pustil stezkou bdění, i když zabloudil, nebyl opuštěn svými vůdci.

     Chci ti dát znamení, po němž poznáš, zda nějaký zjev je skutečnost nebo obraz: Jestliže se k tobě blíží, jestliže se tvé vědomí kalí, jestliže věci vnějšího světa jsou neurčité nebo mizí, nedůvěřuj. Měj se na pozoru! Zjevení je jen částí tebe. Jestliže mu nerozumíš, je to jen přízrak bez podstaty, zloděj, který pohlcuje část tvého života.

     Zloději, kteří kradou sílu duše, jsou horší než zloději světští. Přitahují tě jako bludičky do bažin klamavé naděje, aby tě zanechali samotného v tmách, kde zmizíš navždy.

     Nenech se zaslepit žádným zázrakem, který pro tebe zdánlivě konají, a žádným svatým jménem, které si přisvojují, žádným proroctvím, které vyjadřují, ani když se uskuteční. Jsou to tvoji úhlavní nepřátelé vyhnaní z pekla tvého vlastního těla a s nimi bojuješ o nadvládu.

     Věz, že zázračné síly, které oni ovládají, jsou tvé vlastní síly, které ti odcizili, aby tě udrželi v otroctví. Nemohou žít mimo tvůj život, ale pokud je přemůžeš, zhroutí se jako němé a poddajné nástroje, kterých můžeš použít podle své potřeby.

     Nesčetné jsou oběti, které způsobili mezi lidmi. Čti historii vizionářů a sektářů a dozvíš se, že stezka, kterou sleduješ, je poseta lebkami.

     Lidstvo proti nim bezděčně postavilo zeď – materialismus. Tato zeď je ochrana, která nezklame, je to obraz těla, ale je to také zeď vězení, která brání v pohledu.

     Dnes jsou rozptýleni a fénix tvého života ožívá z popela, v němž ležel dlouho jako mrtvý, ale supové druhého světa začínají také vzlétat. A proto se měj na pozoru. Váhy, na něž položíš své vědomí, ti ukáží, kdy můžeš mít důvěru v tato zjevení. Čím bude tvé vědomí probudilejší, tím více se váhy vychýlí v tvůj prospěch.

     Jestliže se ti chce zjevit vůdce, bratr z jiného duchovního světa, musí umět tak učinit, aniž tě zbavil tvého vědomí. Můžeš vložit ruku na jeho bok jako nevěřící Tomáš.

     Bylo by snadné vyhnout se zjevením a jejich nebezpečím. Stačí jen, aby sis vedl jako obyčejný člověk. Ale co jsi tím získal? Zůstáváš vězněm v žaláři svého těla, až tě kat „Smrt“ odvede na popraviště.

     Touha smrtelníků vidět nadpřirozené bytosti je křik, který probouzí i přízraky pekel, protože taková touha není čistá. Je to spíše lačnost než touha, neboť chce brát jakýmkoli způsobem, místo toho, aby se učila dávat.

     Všichni, kdož považují zemi za vězení, všichni zbožní lidé, kteří vzývají vysvobození, vyvolávají, aniž si to uvědomují, svět přízraků. Čiň také tak, ale vědomě.

     Existuje však pro ty, kdož tak činí neuvědoměle, nějaká neviditelná ruka, která by je mohla vytáhnout z bažiny, do níž zapadají? Já tomu nevěřím.

     Až na cestě k probuzení projdeš královstvím přízraků, poznáš pozvolna, že jsou to prostě myšlenky, které můžeš náhle vidět svýma očima. Proto jsou ti cizí a připadají ti jako tvorové, neboť tato řeč tvarů je odlišná od řeči mozku.

     Tehdy nastala chvíle, kdy dojde k přeměně: Lidé, kteří tě obklopují, se stanou přízraky. Všichni, které si miloval, budou náhle larvami. I tvé vlastní tělo.

     Nelze si představit strašlivější samotu, než je samota poutníka v poušti. A kdo tam neumí najít pramen živé vody, zemře žízní.

     Bdění znamená probuzení nesmrtelného Já. Všechno, co ti říkám, se nachází v knihách zbožných lidí všech národů. Příchod nového království, bdění, vítězství nad tělem a samotou. A přece nás od těchto zbožných lidí odděluje nepřekročitelná propast.

     Oni se domnívají, že se blíží den, kdy dobří vstoupí do ráje a zlí budou vrženi do pekel. My víme, že přijde čas, kdy se mnozí probudí a budou odloučeni od spáčů, kteří nemohou pochopit, co znamená slovo bdění. Víme, že neexistuje dobrý a špatný, ale jen spravedlivý a falešný. Oni se domnívají, že bdít znamená zachovat si jasné smysly a otevřené oči za noci tak, aby člověk mohl konat své modlitby. My víme, že bdění je probuzení nesmrtelného Já a že nespavost těla je jen přirozeným důsledkem. Oni se domnívají, že tělo má být zanedbáváno a tupeno, protože je hříšné. My víme, že není hříchu. Tělo je jen začátek našeho díla a my jsme sestoupili na zemi, abychom je proměnili v ducha. Oni se domnívají, že bychom měli žít v samotě se svým tělem, abychom ducha očistili. My víme, že do samoty musí jít nejdříve náš duch, aby proměnil tělo.

     Jen na tobě záleží volba cesty. Buď naše, nebo jejich. Musíš jednat podle své vlastní vůle.

     Nemám právo ti radit. Je prospěšnější utrhnout hořký plod na stromě podle tvého vlastního rozhodnutí, než vidět, jak na stromě visí plod sladký, k jehož utržení ti radí jiný.

     Ale nečiň jako mnozí, kteří vědí, že stojí psáno: Zkoumejte vše a ponechte si jen nejlepší. Je nutné jít, nic nezkoumat a podržet první věc, na kterou narazíme.

    • Jarek* napsal:

     Velmi, velmi a ještě velmi správně. Nemám žádných připomínek, snad jen připomenu vzpomínku jak jsem viděl jezuitu Frantu doslova cumlat korán. Ono, kdo by si svoje dílko s chutí a veřejně nepochválil, že.

  • Marie napsal:

   Ano, shoduje se to s tim, co vim od muslimu. Vatikan. A taky pekne zaplatil za sireni islamu.

   • M napsal:

    přesně! Vatikán nejen že financoval falešného proroka Mohameda, nýbrž i islámskou armádu dlouho po jeho smrti aby pro něj dobyla Jeruzalém a zničila Byzantskou říši… je to prosgté když člověk jednou pochopí souvislosti a motivací vrahů z Vatikánu

    • Jarek* napsal:

     Opět chválím, opět chválím. Konečně čtu v diskusích zatloukaná fakta, která hýbou po staletí celou planetou. Jen s dovolením dodám roztomilou perličku. Čím více se na planetě zabíjelo, krev tekla proudem, tím více ve Vatikánu bouchalo šampáňo. Jezuité jsou velmi pozorní a citliví, stačí sledovat myšlenkové výblitky Franty.

 4. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Článek je dobrý,jen v posledním odstavci,týkajícím se zvyšování platů našich ústavních činitelů místo „poslancům a senátorům“patří „posrancům a sernátorům“….

 5. Libuše napsal:

  Ano-96procent naší historie je zmanipulované.Je třeba pátrat po naší minulosti a pak pochopíte souvislosti a lépe pochopíte to,oč jde nyníI dnes se snaží námi manipulovat.Ale zapomínají,že Evropa je vzdělaná a lidem vše dochází.Přeji Vám všem pohodový Rok 2016

  • Jarek* napsal:

   Paní Libuše, s tou vzdělanou Evropou, to bejvávalo. Dnes je mládež dutá jak bambus, to doslova. A bude poměrně brzo ještě hůř. Naši budoucí učitelé již mají sbaleno a co nevidět nás začnou proškolovat. Vatikán to organizuje, jeho „peněženky“ to platí.

 6. to je jedno napsal:

  S tím přelidněním planety, jak je v článku uváděno… Ví autor, že rozvojový Irán měl v 80-tých letech průměrnou natalitu 5,6 dítěte na ženu a nyní má 1,6 dítěte? Stalo se tak po zavedení zákona nařizujícího novomanželským párům absolvovat povinně školení z antikoncepce! Takže to v zemích 3. světa jde zkrotit tu natalitu! Pročpak tedy elitami nebyly zavedeny za ty 3-5 desítek let podobná opatření všude?

  • Ada napsal:

   Asi preto, že Irán – Perzia má vyše tisícročnú kultúru a pomerne vzdelané obyvateľstvo, o Araboch to tak celkom neplatí… prišli z púšte.. A možno aj gény zohrávajú nejakú úlohu… (Árijci) Aj iránsky islam je tolerantnejší, žijú tam kresťania aj židia…

 7. Petr napsal:

  Jen k elektřině na Krymu. Krym potřebuje 800-1000MWh, podle ročního období. Sami před 2 měsíci vyrobili 350MWh, zbytek byl z Ukrajiny. Rusové průběžně dovezli diesel generátory 250 MWh. Ke konci roku měla být hotová první větev z Ruska 400 MWh. Putin výstavbu urychlil 2.12 1.část 200MWh, 15.2 2.část také 200 MWh. Nyní je kapacita 350(vlastní)+250(generátory)+400(z Ruska) = 1000MWh. Před 2 dny zase odpálili stožár a elektřina na Krymu funguje normálně…

 8. miška napsal:

  Ano, vše je řízeno z Vatikánu. Najděte si na prvopodstatě Kardinál Judas.
  Michala

 9. Carlos IV napsal:

  1) Definice Obamy neni presna. 75% muslim po otci a 25% Zid po irske matce. Jmeno to jasne potvrzuje – Hussein Barrack.
  Ulohu Vatikanu precenujete. Zidi se vzdycky pritoci k tomu, od koho bude vic „kapat“. Tedy dlouhodobe k Islamu. Spolknou i bezurocny financni system, ktery uz nejak prizpusobi k obrazu svemu.
  2) Neni pravda ze Izrael nema ropu a plyn, nove objevene lozisko v jeho pobreznim selfu je obrovske. A nepochybne bude chtit i on vyvazet. Jinak sen o Velkem Izraeli – mozna. Ale v praxi k tomu nedojde.
  3) Imigracni vlna do Evropy JE RIZENA a byla v planu elit davno. Prectete si knihu od George Freedmana, hlavniho mozku „think – tanku“ Stratfor, nazvanou „pristich 100 roku“. Priliv emigrantu ma nahradit klesajici porodnost Evropanu – a Americanu. Pokud je mi znamo, USA a Kanada se zavazaly prijmout nejakych 100 tisic (kazda zeme)- ale to jsou oficialni cisla. Skutecnost bude zjevne jina. Prosakuji zpravy, ze novy Kanadsky premier Trudeau ma take muslimsky background. Jinak tez bylo prokazano ze Obama imigranty do zeme „pasuje“ mmj. i nakladnimi letadly (UPS).
  4) To, cim si Bibi Netanyahu utira na obrazku celo napadne pripomina jednodolarovku. Neklamne znameni toho, co lze ocekavat uz v tomto roce.
  5) Pokoj vsem lidem dobre vule v r. 2016.

  • Jarek* napsal:

   Chyba, židy vynechte, jsou to jen předem připraveni úderní idioti,s vymytými palicemi. U kormidla po koruně jsou nyní jezuité. To je neoddikutovatelný fakt. Stejně tak je faktem, že koruna je židovská, ale byla nucena předat moc.

   • Marie napsal:

    To bude jeste zajimave, vis, protoze Vatikan je ulozistem zlata jak zidu, tak muslimu. Oni se stejne v zaveru o to poperou, jako nakonec vzdycky. Dojde k tomu v momente, kdy bude polozen dolar. S valkou samozrejme pocitaji, to je dalsi obrovsky priliv majetku…

 10. Carlos IV napsal:

  Jarek – souhlasim s Vami, zide (ti bezni) nejsou v tomhle smyslu na tom o nic jinak nez muslimove. Jinak s vami ohledne Vatikanu take souhlasim. Uz dlouho jsem nejak intuitivne citil ze tam je patrne obrovske mnozstvi zlata, ktere v soucasnosti hraje tu ulohu pri regulaci jeho cen. Vatikan sam patrne nemuze zlato primo obchodovat, ale nepochybne muze falsovat udaje o mnozstvi ktere vlastni (ktere je udajne celosvetove registrovane ale to je jen blaf, viz skutecna vlastnicvi jednotlivych zemi). Jeste k tomu Obamovi co pisu vyse – tim ze jsem ho dal do pomeru Islam/Zidovstvi coby matka/otec jsem mel spis napsat 66,6 % vuci 33,5 – chtel jsem tim dat najevo ze jeho 1. biologicky otec byl sice krestan ale konvertoval k islamu a po jeho smrti si vzala matka Indonesana – muslima ktereho potkala na havajske universite a ten se pak vratil i s malym Obamou do Indonesie, kde ten ma pry „dobre kamarady“ jak rekl pri jedne z navstev teto zeme.

 11. Jarek* napsal:

  Něco pro pobavení. Kluci z AC DC ani neví, jak to pěkně na Merklovou ušili.
  https://www.youtube.com/watch?v=QMvE0yFnR0I

  V Mnichově ta rajda tančila za peníze bez motorky.

 12. tom napsal:

  Historicky se Palestina nazyva Judea, a na toto uzemi nalezi historicky Zidum.Samozrejmne vetsina Zidu v Izraeli nema s timto uzemim zadne historicke vazby. Puvodni Zide si vsak pozvali Zidy z celeho sveta a to je dulezite.

  Palestinsky narod neexistuje, jsou to pouze privandrovali Arabove. Prave naopak palestinci okupuji historicke uzemi Judee.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>