Po úniku podrobností o ‚pokusu o atentát‘ na Farage, UKIP ‚zuří‘

nigel-farage-ukip-sign-ap-640x480Vůdce UKIP byl v říjnu na francouzské dálnici účastníkem autohavárie poté, co mu upadlo kolo na jeho kombíku Volvo, neboť matice, co ho držely, byly úmyslně uvolněné. Podrobnosti o této potenciálně smrtelné havárii s účastí pana Farage se dostaly na veřejnost tento týden poté, co unikly do tisku. Člověk z UKIP řekl Breitbart London, že pan Farage „zuřil“, že se zprávy o jeho útrapách dostaly na veřejnost, přičemž činitelé strany se hněvají na policii v Kentu, že mu nenabídla ochranu odpovídající jeho vysoce profilovanému postavení a množství výhrůžek smrtí, jaké dostává.

Pan Farage jel během svého návratu domů z Bruselu v říjnu po francouzské dálnici u Dunkirku, když jeho autu upadlo kolo a způsobilo tak havárii vozidla. Pan Farage byl nucen přeskočit bezpečnostní bariéru, aby se tak vyhnul protijedoucí dopravě, hlásí Daily Mail. Řekl:

„Byl jsem v nějakém hrozném zastrkově ocitl jsem se v příšerné situaci.“

„Velkou část tam zabírala oprava silnice, takže auta jezdila sem a tam po té samé straně vozovky. A náhle jsem si uvědomil, že ztrácím řízení, ale nebyla tam žádná krajnice, kam bych zajel. Zpomaloval jsem ke snížení rizika a pak mi náhle uletěla kola. Přeskočil jsem tu zeď tak rychle, jak to zatraceně šlo, abych utekl před náklaďáky a tím vším.“

Když přijela záchranná služba, aby panu Faragovi pomohli, tak mu policista řekl, že měl úmyslně odšroubované matice, což naznačuje úmysl vůdce UKIP zabít vyvoláním ztráty kontroly nad řízením ve vysoké rychlosti. Farage poznamenal, že policisté jsou zvyklí, že se občas jedna matice sama nepozorovaně uvolní, ale nikdy neslyšeli, že by to udělaly všechny čtyři ve stejnou dobu.

Pan Farage nebude spekulovat o pravděpodobném pachateli: „Nemám ani ponětí. Upřímně řečeno, při způsobu života, jaký posledních dva a půl roku vedu, mě nic nepřekvapuje.“

Vůdce UKIP odmítal o tomto incidentu mluvit, dokud jej nekontaktovaly noviny Daily Mail poté, co se k nim dostaly o této havárii zprávy od nejmenovaného zdroje. Zdroj z UKIP řekl Breitbart London, že jádro týmu vedení UKIP, které o této havárii vědělo, „zůstalo potichu“ a skutečnost, že ten incident unikl, neudělala nic jiného, než že „nasypala sůl do rány“.

by OLIVER LANE 3 Jan 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/01/03/ukip-furious-after-details-of-assasination-attempt-against-farage-leaked/
21 Komentářů k Po úniku podrobností o ‚pokusu o atentát‘ na Farage, UKIP ‚zuří‘

 1. ignác napsal:

  Už s ním spadlo letadlo. Teď kolo u auta. Aby se mu brzy nepřihodila "sebevražda".

  • Marie napsal:

   Jisteze... ten clovek jasne mluvi proti armade EU. A to je velke ohrozeni planu s privandrovalci. Predstavte si, ze se lidi naserou a nedovoli jejich prisun. Koho by pak poslali proti Rusku?

   To je moc dulezita vec...

  • koloděj napsal:

   no nevím, jak napasované jsou kola u volva, ale když jsem zapomnel poradne dotahnout jednu matici u kola na feldě, tak za tři dny ( a to moc nejezdim) jsem během cesty musel zystavit, protože klepání uvolněného kola se nedalo prostě přehlédnout. Že by jel takovou dálku, a nevšiml si v zatáčkách něčeho podezřelého ?

   • Rudolf napsal:

    koloděj
    Je rozdíl mezi tím, když povolí kolo amatér a když to udělá profesionál. ...a myslím si, že to neplatí jen u autoservisu. Klidně spácháš úkladnou sebevraždu, aniž bys o tom kdykoli uvažoval.

   • Paul Durham napsal:

    ne každý řidič je nikki lauda vašeho formátu

   • to je jedno napsal:

    A Vy si jako představujete, že Farage si survisuje své auto sám? Já myslím, že si to dává někam, kde to má ozkoušené a věří tomu, a že si tamní servismani dávají záležet na své práci - je to pro jejich servis reklama, že známý politik se obrací na ně... Nedovedu si představit, že by to udělal někdo zde schválně nebo by to odflákl... Pro mě to vypadá tak, že někdo využil nestřežené chvíle, na pár minut naběhl k autu s nářadím a šrouby povolil... a rychle zase zmizel... = bez tajných služeb, určitého dlouhodobého sledování politika a neustálého připraveného personálu zhola nemožné...

    • Rudolf napsal:

     Je to problém. Pjakin měl s tím vzděláním drsnou pravdu, takže ještě jednou a teď i pro ty pomalejší:
     když kolo povolí někdo, kdo tě chce z významné pozice odstranit za odměnu, nebude to zřejmě Nýmand Lopata, povolené kolo tě nebude během jízdy nijak upozorňovat a to ani klepáním a ani ti nepošle smsku. Poprvé to zaznamenáš až, když se marně budeš snažit auto na zbylých třech udržet na cestě. Naopak, když kolo povolí amatér, jako třeba my všichni tady, tak to naše oběť pozná do jednoho metru jízdy.

     Kapíto, chlapci?o)

 2. radovan napsal:

  toto urcite nebol atentat ! , uvolnenie kolesa je bezna vec a to že si to vodič nevšimne ked sa mu trasie cele auto cca 50km je mala šanca a to že sa pri tom zabijete je pravdepodobnosť asi 1:1000.

  • Putinka napsal:

   U jednoho kola s vámi souhlasím, ale četla jsem na hlavných správach.sk. že měl povolené matice u všech čtyř kol.

   • 2xs napsal:

    od doby, co pantáta Nobel vynalezl něco jako dynamit (a budíky už známe dávno) je nějaké mazání se s diskutabilními šrouby u kol docela zbytečné, zdlouhavé, riskantní, nejisté. - kdo chce někoho zabít, přilepí nebo přimagnetuje v několika sekundách krabičku zespod auta, v krabičce spínač (po pohybu po nastartování, časově zpožděný, nebo dálkově rádiem ovládaný, nebo podle GPS). s mikropočítačem arduino a pár senzory za několik dolarů by to zvládli sestavit a naprogramovat i někteří šikovní středoškoláci.
    TAKŽE: kdyby pana Farage opravdu chtěl někdo zabít (a ne jen vystrašit), tak by ten pán už nežil.
    ...nemluvě o jiných, méně hlučných metodách - chemie, nebo sebevražda rukou nějakého najatého terouše...

    • to je jedno napsal:

     Pokud ovšem ten někdo nechtěl, aby to vypadalo jako nehoda... Ale je fakt, že to nedává smysl... - při vyšetřování nehody by to jako nehoda asi nevypadalo... Nu ale třeba Farage má auto nějak zajištěné detekcí na výbušniny a jinak to nešlo... Záhada. Asi mají v Británii mizerné servismany, kteří si nejsou vědomi, že mají šrouby utáhnou pořádně...

  • Tartar napsal:

   Nuž jazdím 30 rokov a koleso sa mi veru ešte neuvoľnilo a to som si ho vymieňal aj sám aj autoservis. Takže nie je pravda, že by sa koleso bežne uvoľňovalo, náhody v tomto zmysle neexistujú. A súhlasím s tým že, pokiaľ by sa aj nejaká matica uvolnila tak to vodič zistí.

 3. pepe napsal:

  Uz mi take upadlo kolo na dalnici.take mi nekdo povolil tri kola.nepoznal jsem to ale bouchalo to,v domeni ze boucha uvolneni vyfuk jsem jel dal.ted uz s tim zkusenost mam a poznal bych hned.otazka kdo mi to povolil bud zmrdi a nebo vyruseny zlodeji.zazitek dobrej.

  • nazdar napsal:

   Viděl jsem takovéto reklamy:
   „Zážitkové poukazy
   Darujte originální dárek - zážitek. Adrenalinové zážitky
   Pobyty
   Auto-moto
   Masáže“
   Třeba Vám někdo blízký chtěl udělat radost

 4. Paul Durham napsal:

  Český úředník pamatuje na vše, proto si máte jako řidiči podle vyhlášky vždy před jízdou zkontrolovat technický stav vozidla. Brusel se může u nás ještě dost učit. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!