Silvestrovský teror v Mnichově – inscenované představení

Germany Terror ThreatJsou si uvítací kultura a teroristické útoky až tak blízké? Na podzim obletěly svět obrázky občanů Mnichova, kteří rozdávají květiny u mnichovského hlavního nádraží uprchlíkům. O Silvestrovské noci se stalo stejné hlavní nádraží, obstoupené po zuby ozbrojenou hradbou policejních těžkooděnců, strašidelnou kulisou jako z nějakého thrilleru. Bylo to skutečnost? Nebo byla teroristická hrozba z Mnichova inscenované představení?

Sled událostí se zdá být jasný: Na Silvestra v 19:40 hodin obdrží mnichovská policie Spolkového ministerstva vnitra a Spolkový kriminální úřad (BKA) konkrétní údaje o plánovaných sebevražedných útocích na hlavním nádraží v Mnichově a/nebo na nádraží Mnichov-Pasing. Skupina pěti až sedmi mužů iráckého a syrského původu se plánuje vyhodit do povětří u/nebo v těchto dvou stanicích o půlnoci. Podezřelí mají patřit k teroristické milici Islámského státu (IS).
Obě železniční stanice v Mnichově jsou pak uzavřeny 550ti alarmovanými policisty. Doprava pomocí S-Bahn je omezena až do 4:00 hodin ráno na Nový rok, na hlavní nádraží a vlakové nádraží Pasing se nedá dopravit. Mezinárodní železniční doprava je odkloněna přes Ostbahnhof.

Mnichovská policie okamžitě vypátrá tři z pěti až sedmi potenciálních atentátníků, jejichž údaje obdržela. Údaje byly tak konkrétní, že se jimi mohli identifikovat podezřelí, říká policejní šéf Hubertus Andrä na tiskové konferenci. V současné době, ale také o lidech, jejichž jména nejsou známa, nemáme „žádné důkazy“, říká Andrä. „Stále ještě nevíme, jestli oni jsou skutečně tady v Mnichově nebo v Německu. Neumíme přeci hádat z lógru „.

Totožnost podezřelých je nyní hlavním bodem vyšetřování. Ještě se nedá potvrdit ani vyloučit, že takoví lidé skutečně existují, říká Andrä. Policie kontroluje údaje o pravděpodobných podezřelých ze Sýrie a Iráku.

Co mnichovský policejní prezident na tiskové konferenci včera ještě říká, poukazuje na další důležitý aspekt podivných událostí v Mnichově: Také vzhledem k aktuální povaze hrozby jsme se rozhodli varovat obyvatelstvo.

Je to rozdíl, zda upozornění na údajný útok dojde za několik týdnů nebo za několik hodin.
Zapamatuj: Krátkodobé hrozby jsou tedy mnohem efektivnější.

Nejdůležitější informace k průběhu: Ministerstvo vnitra a BKA byli informováni francouzskou tajnou službou. V poledne 31. prosince, zřejmě také byla přijata varování od americké tajné služby. To jasně ukazuje na informační linku Washington-Paříž-Berlín-Mnichov.

A pak přišel v řetězci událostí v Mnichově další krok:

Propaganda se roztáčí

GEZ financovaný Bayerischer Rundfunk (BR) hlásí, že u podezřelých by se mělo jednat o Iráčany, kteří se zdržovali v Mnichově a jejichž jména jsou známa. Podle BR bylo plánováno, že se muži ve dvojici pohybují na místa útoku, aby se postupně krátce za sebou vyhodili do vzduchu. Nebylo jasné, zda podezřelí chtěli spáchat čin sami, nebo byli pomocníky.

Noviny Bild-Zeitung, které hlásí několik minut po evakuaci obou nádraží o „islámských teroristech“, zařadilo na Nový rok zpátečku a píše:
„Policie v Mnichově hledá sedm podezřelých atentátníků. Úředníci mají sedm jmen, ale žádná data narození. Jména se nedají přidat k žádné konkrétní osobě. Jedná se arabská, ve světě obvyklá, jména. Policie dokonce kontaktovala několik islámských vědců, aby zkontrolovali přesný způsob psaní. “

Mnichovská policie musí jednat

Proradné na informacích tajných služeb je: Nutí vládu, aby jednala. Bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann vysvětlil 1. ledna na tiskové konferenci proč: Údaj obsahoval konkrétní čas, určité místo a jasné označení pachatelů z oblasti takzvaného Islámského státu (IS). „Spolkový kriminální úřad a bavorská policie jsou jednomyslně toho názoru, že se to nedá jednoduše ignorovat.“

Posouzení rizika bylo srovnatelné s tím v Hannoveru, kde v polovině listopadu, po útocích v Paříži byl  zrušen fotbalový zápas.
Herrmann:

„Nakonec jsme se došli v souladu s BKA k závěru, že to přirozeně není stoprocentně doložitelné, ale je to třeba vzít tak vážně,
že to nemůže být ignorováno, a že s ohledem na celkově přijatá vyhodnocení situace celostátního ohrožení v posledních týdnech, je správné, aby byla přijata neprodleně nezbytná opatření. „

Zde je již zřejmé, jak jsou vlády řízeny tajnými službami. Dokonce ani ministr vnitra de Maizière nemůže ověřit informace „spřátelených služeb“.

Proč je teroristická hrozba z Mnichova inscenací tajných služeb

Zapamatujme si: Spřátelené služby poskytují takové detailní informace o údajně plánovaném teroristickém útoku, že německé orgány jsou nuceny jednat. K tomu pro vládu důležitým „stát podporujícím“ médiím, jako je veřejnoprávní vysílání a Bild-Zeitung budou dodány ještě nějaké detailní informace, které celou věc učiní ještě více pravděpodobnou.

Veřejnost je již předem varována: Každý chápe, že německé policejní orgány z důvodu od 5. září otevřené hranice a nekontrolované ilegální imigrace už neví, kdo všechno se v Německu zdržuje. A tak občan chápe, že policie je odkázána na neověřitelné „informace“ od „spřátelených služeb“.

Co na celé tajnými službami řízené akci smrdí, jsou: zvolené místo, perfektní načasování a doba údajného útoku – o půlnoci na Silvestra – aby Němci v žádném případě nezapomněli, co je očekává v novém roce. Co také mluví pro inscenaci, je z Washingtonu se táhnoucí informační řetězec a údajná totožnost údajných teroristů s jejich „ve světě běžnými jmény“. Jsem si jistý, že se v nejbližších dnech budou objevovat další stopy, které potvrdí domněnku, že mnichovký Silvester 2015 byl velkou půlnoční show – naštěstí bez skutečných petard a raket.

02.01.2016
Peter Orzechowski

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/peter-orzechowski/silvester-terror-in-muenchen-das-inszenierte-spektakel.html

 
7 Komentářů k Silvestrovský teror v Mnichově – inscenované představení

 1. Pepi napsal:

  Podobne „kejkle“se udaly asi pred 3roky v Norku(urcite i jinde).Neviditelne nebezpeci,pravdive a overene ale zaroven prisne tajne informace bezpecnostnich sluzeb,ozbrojenci/zakuklenci/tajni kam se podivas,zaplombovane popelnice vyhruzky prez monitory na nadrazi…
  Asi po pul roce byly zverejneny „informace“o nejakych „mladych muslimech“na ceste pres Recko( stalo se to jeste pred dnesni uprchlickou krizi).
  Je to prece jasne.Chteji aby si obcane zvykli na permanentni vyjimecny stav.Ne vzdycky kvuli tomu musi „nechat neco bouchnout“.
  Urcite se musi tesit na to az se budou vsichni mezi sebou sekat-Pediga/Sioni/skinhedi/imigranti/slunickari/neziskovky.To pak teprve bude „sranda“.Pak to NWO spusti (skoro)naostro.
  Dalsi krok NWO muze byt konflikt s Ruskem.

 2. pavelka70 napsal:

  Pepi, promiň, ale nepomlels to nějak až příliš dohromady?

  • Marie napsal:

   Nepomlel. To sedi. Jde o chaos. Vustupnovane herecke schopnosti zidu, kdy nepoznas, co je realita a co neni. Presne o to jim jde. Jakmile se nebudes moci zorientovat v nicem, naletis uplne na vsechno, kde budes citit nastrcenou pudu pod nohama, ikdyz to bude zalar…

 3. jan napsal:

  Když to organizují tajné služby,tak se nedivím,že mají dobré informace.Většina atentátů v Evropě je organizována právě tak i ten v Paříži,bych řekl,že jde na vrub tajných služeb,jen musí to provést,naverbování islamisté.

  • __ napsal:

   … kteří jsou VŽDY BUĎ ZLIKVIDOVÁNI NABO SE JIM PODAŘÍ ZMIZET, aby se jejich reálné vazby na tajné služby neprovalily!
   A nikomu to není divné!

 4. Paul Durham napsal:

  99,9 % „teroristických“ událostí je financováno a realizováno státními orgány

  • Radek Dvořák napsal:

   K Těm číslům 99% teroristických“ událostí je financováno a realizováno státními orgány!!!
   Svět řídí 0,9% nejbohatších a Nejvlivnějších kteří vlastní 40% Bohatství Planety Země!!!
   Oni rozhodují kde bude Převrat, Válka a Nemoci!!!
   Oni rozhodují za Naše Peníze co s Námi!!!
   Jasnou ukázkou je David Rockefeller financoval Ústav rasové hygieny v letech 1935-42 !!!
   A v knize „Továrna na Smrt“ – Erich Kulka, Otakar Kraus se píše strana 143: inženýrské plány na Kremační pece firmy Topf a synové, Erfurt, a datum vyhotovení, 1937
   (doslovně!)
   Takže tady se tajně plánovalo ničení a spálení lidí s kapacitou 60 000 denně!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!