Bašár Asad s podporou svých spojenců vítězí, všem „šmejdům“ navzdory!

402556-130912-syriaKromě pár hloupých, sporadických zpráv nyní západní tisk o průběhu bojů v Sýrii moc nepíše. Důvodem je to, že by musel zvěstovat jediné – Asadova armáda osvobozuje každičký den nová území od všech druhů teroristů! Když píši od všech druhů teroristů, myslím tím nejen bojovníky Daiš (Islámského státu), ale i od všech ostatních ozbrojených zločineckých uskupení, která okupují nelegitimně různé části syrského státu, tedy těch podporovaných Tureckem a Saudskou Arábií, stejně jako od těch skrytě podporovaných USA, nebo Izraelem!

V současné době probíhají tvrdé boje na Golanských výšinách u hranic Izraele, což je opravdu dost prekérní situace, protože velká část území těchto výšin, které považuje Izrael za své, patří podle mezinárodního práva Sýrii a Izraelem byla obsazena a jsou nelegitimně okupována od roku 1969 (dokonce i podle rezoluce OSN číslo 497) izraelskou armádou!

Syrská armáda postupuje za pomoci opravdu masivních ruských náletů a přátel Sýrie z řad Hizballáhu (což je revoluční organizace bojovníků usilujících o návrat Golan a dalších území okupovaných Izraelem zpět do rukou právoplatných vlastníků i za cenu úplného zničení Izraele). Hizballáh je samozřejmě západem brán jako teroristická organizace, přestože Izraelci, nebo Turci masakrující menšiny a zabírající území druhých států jsou pro západní země spojenci a přátelé!

K dalším nedávným úspěchům syrské armády patří osvobození měst Maheen a Huwwarin od teroristů z Daiš a postup k městu Sheikh Miskeen, které okupují západem podporovaní teroristé z tzv. Svobodné syrské armády, kde se do nynějška nachází izolovaná statečně bojující 82 brigáda legitimní syrské armády! Pokud, nebo spíše až uspějí, otevře se syrské armádě cesta do strategicky položených měst na jihu Golanu Deraay a Kunejtry.

Poté brzy celá Izraelem neokupovaná část Golan přejde do rukou pravidelné syrské armády a jejich spojenců z řad Hizballáhu, což dělá oprávněně obavy izraelským agresorům, kteří by z důvodu rozmístění ruských PVO v Sýrii nemohli jenom tak přiletět a všechno tam vybombardovat, jak jsou po celá dlouhá léta zvyklí! Izrael se obává, že Hizballáh bude poté provádět výpady na Izraelem okupovanou část s úmyslem jí osvobodit od izraelských okupantů (což je docela dobře možné).

Jak vidíte, v Sýrii se pořád bojuje a dějí se tam věci, které musí dělat těžkou hlavu všem, kteří do dnešního dne usilují o svržení syrského prezidenta Asada a podporují státy, které s tichým souhlasem USA a NATO okupují území svých sousedů. Popřejme tedy do roku 2016 hodně úspěchů Asadovi, Rusku a všem jejich spojencům a těžkou hlavu a hromadu proher „šmejdům“ stojícím proti nim!
7 Komentářů k Bašár Asad s podporou svých spojenců vítězí, všem „šmejdům“ navzdory!

  • Jarek* napsal:

   Díky za odkaz. Pan novinář přežil mezi nimi z důvodů, které samozřejmě zveřejňovat nebude. Pobavilo mě jeho šikovně opatrné vzývání armády Izraele. Nemá o nic lepší armádu než Rusi, ba co si myslím po tom, co předvádí v Sýrii, kdy prakticky jeden letecký prapor plní úkol nejedné letecké divize tak se z toho tamní letectvo musí třepat strachy, to bez nadsázky. Pan novinář je jeden z mnoha plnící úkol, vyšší úkol, než jen informovat tupou veřejnost, kterou media obecně pohrdají. Touto perspektivou bych se díval na celou událost spojenou s daným pánem z Německa. Snaha o to se zapojit do konfliktu ze strany Izraele je enormní, nechtějí přijít o ukradené území plné ropy, tomu rozumím.

 1. Ikema Monika napsal:

  Hlavně vyhnat Izraelský šmejdi na zpět do Izraele nemají co pohledávat na Syrském území a také né na Palestinském již se tam roztahují moc dlouho ! Jinak hodně úspěchu do dalších bojů vymlátilt Isis všem co v Sýrii bojuji myslím že jsi to přejí všichni lidé dobré vůle na zemi !! Taky hodně úspěchu pro pana prezidenta Assada -nepodléhal USA NATO CIA lůze !!!

 2. varachamichara napsal:

  Izrael , jeden z hlavních obránců terorismu . Izrael je sám jeden velkej terorista.Zrušit ten Rottshieldův pseudostát.

  • Jaris napsal:

   Nesmi se zapominat, ze s terorozmem zacali samotni chazarsti zide. Byli to oni, kteri si na sebe privazovali naloze a jako PRVNI se vyhazovali do vzduchu, kde byl vetsi pocet Palestincu. O tom se dnes cudne mlci, ze zidacci?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!