Problém migrace: EU – Ukrajina – Rusko

problemmigrace

Debata 16. 11. 2015 v Evropském domě v Praze, kde vystoupili politologové Oskar Krejčí a Zdeněk Zbořil, bývalý ministr a diplomat Jaroslav Bašta a lékař Leoš Navrátil na besedě pořádané europoslancem KSČM Jiřím Maštálkou a publicistou Stanislavem Klimentem „Problém migrace: EU – Ukrajina – Rusko“.

Fotografie a reportáž:

https://www.kscm.cz/uvodni-stranka/aktuality/102249/problem-migrace-eu-ukrajina-rusko

http://www.halonoviny.cz/articles/view/41406450
3 Komentářů k Problém migrace: EU – Ukrajina – Rusko

 1. Václav Druhý napsal:

  Je zcela nepochopitelné, že europoslanci zemí EU sedící v Bruselu dokáží vyřešit takové zásadní věci, které jsou pro EU životní nutností, jako příklad uvedu zákaz prodeje ohnutých okurek v obchodech a pod, ale nedokáži rozhodnout o něčem, co je jíž předjednáno. Již před podpisem Asociační dohody mezi EU a Ukrajinou v roce 2013, bylo dojednáno s presidentem Ukrajiny Viktorem Janukovičem, že veškerým Romům ze zemí EU bude poskytnuto část Ukrajinského území k trvalému obývání. Janukoviče nechali svrhnout, Romové jsou stále v EU a nyní se řeší, co s migranty. Doufám, že se někomu z naších, či jiných eurokomisařů rozsvítí v hlavách a napadne je , aby tyto běžence nastěhovali na Ukrajinu místo Romů. My si tu Romy necháme a bez reptání přijmeme další migranty, původní Ukrajince. A jak se zachová Ukrajina? EU jim proti migrantům nepomůže a Rusko asi také nebude chtít. Tak co je to tak hloupý nápad?

 2. Pavel Lepenka napsal:

  Toto video stojí také za shlédnutí.

  http://1url.cz/2ypr

 3. J. Hruška napsal:

  Otřesná kvalita. Přednášce téměř není možno rozumět, každé zakašlání z publika zní jako výstřel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!