Ruská bouře – válka v Sýrii

russkaya_burya

Nejnovější videoklip ruského tvůrce Artěma Grišanova reaguje na činnost ruských vojsk v Sýrii, sestřelení ruského SU-24 Tureckem a teroristický útok na ruské dopravní letadlo nad Egyptem. Dovedně sestříhaná koláž ze záběrů útoků ruské armády na Islámský stát a reakcí ruských politiků doprovázená podmanivou písní vypovídá o odvaze a odhodlanosti ruského národa, stejně jako třeba předchozí Artěmovy klipy o bojích na Ukrajině.

Se slovenským dabingem:

S anglickými titulky:
39 Komentářů k Ruská bouře – válka v Sýrii

 1. Bogus Sobotka napsal:

  Tak snad bude syrska armada s podporou Ruska uspesni jako iracka armada a kurdske milice s podporou USA letectva a poradcu.
  ISIS uz ztratil v Iraku 40% sveho uzemi. Dobyti Tikritu a Ramadi je velky uspech Iracko-americke koalice. Ted uz jen ten Mosul a ISIS v Iraku dohral.
  USA vyzbrojila 2 divize kurdskych Pesmargu na ofensivu v Mosulu, je jen otazkou casu kdy je z tama vyzenou.

  Syrska armada jeste nedokazala dobyt trochu vetsi mesto. Asad se vykaslal na Kurdy v Kobani a pomoct jim muselo USA. Doufam, ze si Kurdove v Syrii vytvori svuj stat kdyz na Basara neni spoleh :D

 2. dj napsal:

  Rusove prisli o miliony lidi,v revoluce,valky,hladomory.Temne obdobi konči,sily temna maji ješte velkou silu ale moc je již u konce.Tartarie bud obnovena a Slovene spojte se.

 3. Tamara napsal:

  včera jsem přečetla v diskusi:
  Rodová Víra
  to je prostě perfektní

 4. Hum napsal:

  Bohuš, som zvedavy, dokedy ti vydrzi ten tvoj americky optimizmus zo sirokym usmevom a zuvačkou v hube..

 5. proud napsal:

  MOC ZAJIMAVA SAJTA!!! http://www.white-media.info/hax.html , pro vladu je narod jen „publikem“ a laickou verejnosti……..prelozim,tedy nutnym zlem,blbcema! Poctete si!

  • Marie napsal:

   Dobry….vis, co mne napadlo? Ze ty Islamske nadace nebudou islamske.. ze je to jenom falesny nazev, taky bych se moc divila, kdyby u nas byli skutecne Palestinci a jejich jakekoliv skkutecne aktivity, nezapomen, ze CR je druhy Izrael…

   Izrael Palestince nenavidi k smrti…

 6. Rimmer napsal:

  Já se jen podivuji, že Bogus Sobotka má celodenní přístup k PC.
  Můj kamarád pracuje jako lékař v psychiatrické léčebně a říkal ,že těžcí psychotici nemají k internetu přístup.

 7. Ikema Monika napsal:

  Ruské MO dnes oznámilo že více než 6.000 vojáků západních států zahájilo invazi do Libye. Pod vedením USA Británie Francie a Itálie ! Poté co Isis zaůtočil na klíčový ropný přístav Es Sider čĺmž hrozí že celá ropná struktura severoafrických států v součastnosti podporovaná západem padne do rukou Isis !!!!! A jak víme to jim západní země nemůžou dovolit potřebuji hlavně Líbyjskou ropu vykrást sami !!!! A co tam dělá Itálie ? Nedostali již jednou v Libyi přes hubu ???

 8. Ikema Monika napsal:

  Nik je psány ::: Watdoesitmean :::

 9. Dušan napsal:

  Dobre to robia v N.Corei – tam buzíci tak skoro rabovať nepotiahnu…

 10. kolkobudeszit napsal:

  Skutočne ako písala Monika je Bogus Sobotka platený provokatér. Len sa divím, ýe stále je jeho príspevok prvý na očiach verejnosti. Aj inde presne takto rozpútaval „diskusie“. Opakujem, čo vieme-ISIL je USA neoficiálne vojsko. Do boja proti RUSOM NEMŮŽU ísť NATO priamo, preto len „rotujú“ svojich vojakov a ISIL nahrádzajú NATO vojskami, aby nestratili konttrolu nad oblasťou a biznys im rovnako pokračoval. ISIL sťahujú na pomoc do Sýrie proti Rusom a do Jemenu. Ich „víťazstvá“ v Iraku a Lýbii sú len divadlom!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!