Švédsko zavádí smysl postrádající hraniční kontrolu – schvaluje jakékoliv průkazky

svediNa hranicích začaly kontroly dokladů, hlásí několik médií, ale imigranti říkají, že jsou velice šťastní, že se nekontrolují víza, a že tyto kontroly tudíž postrádají jakýkoliv smysl. „Byl jsem šokovaný a hrozně vyděšený, že se budou požadovat švédské občanky. Pak jsem ale jásal, když jsem snadno přešel na syrský pas,“ řekl jeden Arab Aftonbladet.

Podle SVT byly kontroly zavedeny i na nádraží Hyllie v Malmö, a to tak, aby se domácí cestující vyhnuli procházení kontrolou dokladů, avšak všichni ostatní, aby byli kontrolováni.

Švédsko má kontroly vnitřních hranic od listopadu, ale ode dneška musí předložit identifikační dokumenty všichni cestující přijíždějící do Švédska z Dánska.

Víza se však nekontrolují, což znamená, že imigranti mohou přes hranici volně cestovat, pokud mohou předložit jakoukoliv identifikační průkazku.

Mnozí však spekulují, že vízové kontroly budou zavedeny až v dalším kroku, který by účinně zastavil ilegální imigraci využívající nějaké formy dopravy pomocí těchto kontrol.


Speisa

January 5, 2016

Zdroj:  http://www.prisonplanet.com/sweden-puts-up-pointless-border-control-approves-any-id.html
8 Komentářů k Švédsko zavádí smysl postrádající hraniční kontrolu – schvaluje jakékoliv průkazky

 1. Jaris napsal:

  Budto tem Svedum mozek totalne zamrzl a nebo naopak roztal globalnim oteplovanim. Sbohem Svedsko, jak jsme te drive znali!

 2. Hum napsal:

  Co sa stalo s Vikingami, ze su tak povolny k intimnym priatelom kôz?

 3. Vladislav napsal:

  S Vikingy se nestalo nic, to spíš my máme problém, že si je pořád idealizujeme. Ve Švédsku jsem dlouhodobě pobýval, a to už v 90. letech. Švédsko, to jsou poněkud zdegenerovaní lidé, jejichž předci byli často příbuzní. Zzenštilí muži a ženy-mužatky. Chybějící základní instinkty a pud sebezáchovy. Sociální systém, který lidi demotivuje pracovat. Našim lidem nepřispěli nikdy ničím, kromě loupení, od Vikingů po třicetiletou válku. A i těch hezkých blondýn je tam tak desetkrát méně, než u nás, pokud není vaším typem žena s širokými rameny, vystouplým břichem, téměř neexistujícím poprsím a rezavým obočím.

 4. fred napsal:

  stejne je to paradox vzhledem k atypu sveda, nemce ze ? :) Ja bych si tak pral videt hitlera jak se na tohle diva. Ono je to s nemcema vubec zajimavy. Dpma si tajne hyckaji rodinne fotografie, kde jsou tatinci, dedeckove, pradedeckove obleceni v nacistickych uniformach, dresech hitlerjungent a dnes se tvari jakoby je snad stvoro Buh a ze oni z techto svycg predku nepochazeji- uplne na oko pohrbili svoji nedavnou minulost a to nejen navenek vuci okolnim statum, ali i uvnitr jejich statu. Az nekde uvnitr rodiny si mozna nekteri priznavaji, ze jsou na sveho pruskeho ultra nacionalne ladeneho predka hrdi. Proste je to divny a svedi? To je multikulti kotlik, kdy zlata mladez je tvcorena z 3/4 tak si pak predstavte. Tihle lidi nic nevytvori. Jsou zamestnani jakoze jsou zamestnani, protoze mit praci je spolecenskej statut a rodice jim neco na dochazeni sezenou.

  • fred napsal:

   mimochodem v pristavech je prace pro pristehovalce kdyby chteli makat. Nechteji. Pritom jsou v takove pozici, kdy je o kazdem pristehovalci, ktery se chytne, tocen dokument, nebo rovnou kinofilm. Chci rict, ze jim jdou urady na ruku a pokud vidi nekoho, kdo by se snazil, zametou jim cestu. Tu praci dostanou, zadnej konkurz. Nemuseji proste byt nejlepsi ze vsech uchazecu jako vy, kdyz se hlasite bez tlacenky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!