DOBŘE OZBROJENÍ AKTIVISTÉ OTEVŘENĚ VZDORUJÍ TEXASKÉMU ZÁKONU, ABY NAKRMILI BEZDOMOVCE

feedthehomelessKdyž se krmení bezdomovců stává aktem občanské neposlušnosti, znamená to, že Američané byli spícím národem příliš dlouho. Naštěstí jsou tu stále dobří lidé, ochotní se postavit takovým despotickým a nedomyšleným zákonům a vyhláškám. Lidé v příhodně pojmenované organizaci Don’t Comply (Nepřizpůsobiví?) vyšli do ulic hned u Austin Street Shelter v Dallasu, aby tento týden sehráli, co se dnes již stalo revolucionářským aktem – krmení bezdomovců.

„My dnes nejsme v souladu se špatnými zákony,“ řekl ředitel organizace Don’t Comply. „Město Dallas evidentně věří, že je to špatně nebo nezákonné pro nás, abychom krmili více, než určitý počet lidí najednou. My ale o vánocích chceme prokázat lásku naší komunitě a dát těm lidem šanci přežít zimu, ať již přikrývkami či kabáty, nebo tím, že pro ně uspořádáme prázdninovou párty, jako dnes všemožným cukrovím, dobrotami, krůtím masem s nádivkou, a všemožnými dalšími způsoby.

V prosinci loňského roku městská rada Dallasu nařídila vyhlášku č. 29.525, která dělá ilegálním podávat jídlo bezdomovcům, aniž by museli proskakovat nesčetnými obručemi byrokracie, včetně poplatků, výcvikových kurzů a písemných oznámení.

Není správné, aby lidé museli vyplňovat množství formulářů a platit poplatky, aby obdrželi povolení dávat jídlo těm, kteří to potřebují a jsou ochotně připraveni to přijmout. Lidé z Don’t Comply to vědí.

Podle Bretta Sanderse, stovky bezdomovců přišli nejenom si užít fantastické spektrum jídla, svačin a nápojů – ale také sortiment zimního oblečení, které bylo také darováno. „Všichni lidé, se kterými jsem tam měl možnost mluvit, byli velmi vděční za podporu a byl tam cítit nepopsatelně velký smysl pro humánnost. Interakce s lidskými bytostmi, které většina lidí považuje za spodinu, pravděpodobně změní vaši perspektivu na svět kolem vás.“ vysvětlil Sanders.

Akce proběhla bez potíží, a to i poté, co se objevili strážci zákona. Vedoucí organizátor akce, Murdoch Pizgatti byl konfrontován strážníky, kteří mu řekli, ať vyplní požadované formuláře na konci akce, na což Pizgatti slušně odpověděl „ne.“

„Už jsme byli nuceni hovořit s policií, která přišla a poučila nás,“ řekl Short, když nám vysvětloval, co se stalo, když se objevili strážci zákona. „Ale potom, co jsme si potřásli rukou, si uvědomili, že jsme všichni ozbrojeni – a že uděláme, co bude třeba, protože to co děláme, není nemorální.“

Níže je mocné video, natočené Brettem Sandersem, ukazující silné efekty takové morální občanské neposlušnosti.

29. Prosince, 2015 | MATT AGORIST | | 38,410 VIEWS

Zdroj: http://www.thedailysheeple.com/well-armed-activists-openly-defy-texas-law-to-feed-the-homeless_122015
69 Komentářů k DOBŘE OZBROJENÍ AKTIVISTÉ OTEVŘENĚ VZDORUJÍ TEXASKÉMU ZÁKONU, ABY NAKRMILI BEZDOMOVCE

 1. ochránce napsal:

  Po zveřejnění Sobotkovy lásky k národu,snad všem bude konečně jasné,že se po dobrém svých postů tihle vlastizrádci a kolaboranti určitě nevzdají.Pokud nezaberou demonstrace,tak se připravujte na všeobecnou revoluci.Ozbrojenou revoluci.Obyčejných pracujících lidí proti vládám,které je vedou do pekel,chudoby,občanských válek a ke ztrátě vlastní země.Začne to v USA,pak v Německu a doufám,že to bude pokračovat u nás atd.Musíme okamžitě vystoupit z NATO a EU.Jinak přestaneme existovat jako země i jako národ.Velmi tvrdě musíme potrestat vládní politiky,za to jak nás okrádají a zrazují.Je třeba je potrestat tak tvrdě,že další pokolení politiků si už nikdy nedovolí sloužit cizí mocnosti,,USA,,proti vlastnímu státu a národu.Ozbrojujte se a buďte připraveni na všechno.Tyhle kreatury nás chtějí zotročit a zničit a to vše za ůplatu.Jsme pro ně povl a fašouni,jak jsme se dozvěděli na Sobotkových mejlových stránkách.

  • igrain napsal:

   Ale tahle kreatura nás bude „vést do pekel“ ještě celé dva roky. Měla by okamžitě rezignovat na svůj post. Je mi ovšem jasné, že kapři si svůj rybník nevypustí. Koupila jsem si kuš a začínám cvičit.

   • Ivana napsal:

    Napadlo mne něco podobného, ale nemám ponětí, kde se dá kuš koupit. Nemáš nějaký tip?

    • Robo napsal:

     http://www.kuse.cz/kuse/eshop/1-1-KUSE
     ..prvé, čo na mňa vyskočilo po zadaní „lovecká kuš“ do prehliadača..

     • proud napsal:

      Nauc se s lukem,rychlejsi strelba,pohyblivost,bezproblemovej a tichej natah………oproti kusi sama vyhoda.

      • Robo napsal:

       To bolo pre Ivanu.
       Inak, z luku som už strieľal, ale len zo športového.. :-)

       ..na zver by som nepoužíval ani jedno, to vieš a na obranu…polka tých výhod je Ti v takom prípade jedno.. :-)

      • Contumax napsal:

       Proud

       Ale menší dostřel a menší razance max. 60 kg u super luku ale to žena nenatáhne a mužští retardi taky ne, možná tak nátah 45 kg…

       Reflexní Kuše max 125 kg

       • proud napsal:

        Muj 70 librovej luk s rychlosti 320 fps skutecne ne kazdej chlap natahne a nejspis zadna zenska,ale neplet se,lovit se da velice dobre i 30 librovym a 40 librovej prostreli lan spolehlive skrz!Je to presna,ticha a rychla zalezitost.Navic lovecka koncovka dela zraneni ktery se nezatahne,nasledky jsou myslim jasny.

        • proud napsal:

         Na terc jsem strilel na 100 metru,lovil jsem do 60 metru.Kusi jsem mel taky,exomax od excalibura a neni to to co se muze zdat plus slozitejsi udrzba :-).

        • Contumax napsal:

         Proud

         Jo proč ne, má to výhody i nemá… a věřím Ti, já zkušenost nemám…

         Jde me o dostřel a razanci, čím dál jsi od protivníka, tím líp zmizíš…

         To záleží na člověku samém co by volil a k čemu by to chtěl použít…!!!

         Šíp z kuše proletí celou karoserií osobního auta… a ještě pokračuje dál, záleží na šípu jaký použiješ …!!!

        • Contumax napsal:

         Proud

         No to je úžasný, to jsem nevěděl proude…

        • Contumax napsal:

         Proud

         Má jednu velkou výhodu, je to tichý…

        • proud napsal:

         Prave proto nepotrebujes utikat:-),ze je to tichy,odejdu az vystrilim vsechny:-)))).Znal jsem jednoho na misy co lukem odrovnal jednomu drogovymu parchantovi vsechny gorily,jak dostal prvni,ostatni ho zacli hledat,“tahnul je kousek za sebou“ a pritom je postupne vymlatil,jen jednoho pak zariznul,tomu doslo ze nemaj sanci a vratil se:-)

        • proud napsal:

         Ale kus uz tak ticha neni,proti luku.Prozradi te zblizka.Ovsem proti flinte je samozrejme ticha dost.Kusi strelis ze stada jedno zvire a zbytek se rozprchne,slysej „vystrel“,lukem strelis v klidu 2-3 kusy nez jim dojde ze je neco spatne.

   • Contumax napsal:

    Igrain

    Ty jsi si dala přezdívku z Excaliburu…???

    Ale to je hezký, to se mě líbí…

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Souhlas,k tomu neni co dodat…..

  • B.O.B napsal:

   Jo a o tom je občanská společnost. Když je nějaký zákon špatný tak na to nějak upozorní třeba tímto happeningem. jo a jak píšou není to zákon ale vyhláška městské rady což nelze postavit na roven zákonům a nejspíš by uspěli u soudu.

  • weissbach napsal:

   1***

 2. Ikema Monika napsal:

  To je sice velmi hezké a milé a co dál ? Jídlo jeden den dostali a možná i deku aby se mohli zahřat ve stanu ale to není žádné východisko je jich miliony a vláda na to kašle nechává je vymírat pod mostem ! Chce to vymlátit ty co jsou u koryt zabavit co jsi nakradli a rozkradli to by byl dobrý začátek !!!

 3. Paul Durham napsal:

  No ještě že tady pod Blaníkem můžeme naše bezdomovce krmit a nalévat beztrestně, bez povolení odpovědných úřadů a hlavně nezdaněně !!!

  • proud napsal:

   Ono by spis bylo lepsi se postarat,aby „nevznikali“,postarat se o ne a nechavat je dal jak jsou neni resenim.

 4. Pepi napsal:

  Dobra iniciativa.Dobry priklad toho jak lide mohou vzit zakon do vlastnich rukou bez uziti provokaci/nasili.Ze lide muzou spolupracovat.Jen tak dal a ve velkem!
  Bude-li podobnych iniciativ hodne a zaroven hodne lidi,nikdo je nezastavi.
  Ti lide v clanku necekali az nekdo vyhraje volby,az jim nekdo da penize,az nekdo vyhraje nekde nejakou valku.Proste zacali jednat.Ted uz jde jen o to vytrvat a rozsirit spektrum cinosti.Mozna se pridaji i dalsi.

 5. gandalf napsal:

  To bych neřešil, někde se nesmí na veřejných prostranstvích krmit holubi, někde bezdomáci …… ale domů si je nepozvali.

 6. jan napsal:

  Na příspěvek ochránce.
  Sice se to o Sobotkovi šuškalo,že je veden jak kašpárek na provázku,ale těmi maily se úplně prozradil.Takže volením Sobotky,volíme takovéto gauneři a pak se divíme,že stranické programy platí jen do voleb,po volbách rozhodují o dění ve státě úplně jiné osoby.Sobotka se naprosto ztrapnil,ale posílá do hrobu celou ČSSD.V USA je už tahle vyspělá demokracie delší dobu,proto i tolik bezdomovců.Naše republika se tomu rychle blíží a co horší,nebude mít kdo pomoci.

  • Contumax napsal:

   Včera večer jsem si uvědomil při přemítání, no prostě o zlu, o hlouposti a tupostí obyvatel celýho světa, zvlášť “ toho civilizačně zdegenarovaného „…

   Dospěl jsem k závěru, že to bude hrozný a strašlivý, velká zkáza všude a všeho…

   Nejsem prorok ale to je zákon akce a reakce, lidé si bezstarostně kradou, loupí, zabíjejí a myslí si, že se to nevrátí…??? !!!

   Zlo plodí zlo, akce reakce, vypadá to na celosvětovou obrovskou zkázu…

   • Robo napsal:

    Chce sa mi veriť, že nás Slovanov to skôr spojí.
    Konečne!

   • Contumax napsal:

    Robo

    Slovania určitě, ti ostatní se budou trhat na kusy mezi sebou jako vlci…!!!

    Ještě se vrátím k tomu zlu, lidé přihlíží nepravostem celá léta a koledují si o potrestání a to nebudu jen tak, nejen že trpí milióny a miliardy lidí ale i celá příroda…!!!

    Mučení zvířat, vybijení celých populací některých druhů zvířat, devastace pralesů a lesů, vod a moří…

    Tohle nedopadne dobře… tomu nikdo z pachatelů zla neunikne…!!!

    • jan napsal:

     Contumax.
     Velice správný názor,naprosto souhlasím.
     Když víme,jak by to dopadlo,kdyby každý den nepřijel pekař.Raději ani nepsat jiné problémy.

     • gandalf napsal:

      Oni nám do toho Poláci hodí vidle a bude vymalováno. Když je řeč o Slovanech, proč Slovensko ve velkém dodává plyn té banderovské bandě na Ukrajině? Slovanská solidarita?

      • Robo napsal:

       Nie, fašistický štát. Rovnako, ako ČR.
       Však dočasu, Gandalf, dočasu (korporácie).

       • gandalf napsal:

        Robo, nemyslím to jako provokaci, ale zaráží mně, že Fico na jedné straně nějak vystupuje, dělá ramena, ale jeho vláda koná jinak. My tady máme alespoň jasno, kdo to tady řídí /bohužel/. A bude hůř!

        • Robo napsal:

         Fico nieje Putin ani Stalin. Rozhodne by som ho neidealizoval.
         Je to proste politik so všetkým, čo k tomu patrí……

       • Contumax napsal:

        Robo

        Doufám, že se nebudeš zlobit, když napíšu, že Fico vypadá naprosto nevěrohodně…

        Nesvěřil bych mu ani psa, natož lid obecný…

        • Robo napsal:

         Edo, nemám prečo sa hnevať, práve naopak. Tak som to aj myslel v príspevku 18:08, len som to nenapísal tak „natvrdo“ ako Ty.

         Takže – súhlasím s Tebou!

    • Robo napsal:

     Edo, presne tak!
     …tiež vzduch..ten si zabudol vymenovať.

 7. Radim napsal:

  Můžeme začít všichni i s malým přínosem, jako nedívat se na TV a platit v hotovosti. Pamatujte i malá vločka spustí lavinu!!
  Vše dobré v roce 2016.

  • Paul Durham napsal:

   bravo , tleskám

  • proud napsal:

   Velice spravne a mnohem ucinnejsi nez jit s prakem proti kulometu!

  • proud napsal:

   A je mnohem vic veci co jde delat,napriklad nekupovat a nepouzivat pesticidy a vsechno od Monsanta a jeho dcerinejch spolecnosti,a stejne tak jednat i s ostatnim tovarem „korporaci“ kde je to mozny…..napriklad.

   • proud napsal:

    Napriklad,nechces podporovat siozidy? Nekupuj si kafe a nic jinyho u Starbucks……..podobnejch prikladu je habakuk,jen se porozhlidnout.

   • Pehara napsal:

    No, a taky bojkotovat vše od BaboFertu :-)

    • proud napsal:

     Tak,tak,bily pecivo nejim a kvaskovej,zitnej chleba si pecu sam,stejne nedlabu jedovaty uzeniny:-),je toho spousty,co se da podnikat:-)

     • asd napsal:

      a co zeres? Peces si abys mel na kazdej den svoje jo? Porad mi at to muzu okopirovat co jis?

      • proud napsal:

       Poctivej kvaskovej zitnej chleba se ti zkazi az za hodne dlouho,kdyz ho mas v lednici!Takze pecu tak po 4 dnech,tejdnu,podle toho kolik snim.Jinak jim normalne,jen se vyhejbam uzeninam a polotovarum,bilymu pecivu,k masu pokud mozno zadny testoviny ale zeleninu.Veci ktery se doctes bezne na netu.Delam trochu do lecitelstvi,tak se to odrazi i na jidle.

  • weissbach napsal:

   „Můžeme začít všichni i s malým přínosem, jako nedívat se na TV a platit v hotovosti. Pamatujte i malá vločka spustí lavinu!!“

   To je samozřejmě správné. Jen to dostat mezi převalující se línou masu, která žije držena v bezpečné vzdálenosti od reality za plotem z bezduché zábavy a honu za „skvělým životem“…
   Tady to asi kromě provokatérů a duševních mrzáků chápe každý.

   Taky vše dobré!

  • asd napsal:

   hmm tak ja mam splneno. Ale stejne mas ucet v bance takze je to fuk.

 8. gandalf napsal:

  Abych se vrátil k tématu – docela by mně zajímalo, kolik těch krmičů tam přišlo o bouchačky, kreditky a pod. Co si budeme povídat :-) Nakonec jestli vstoupí v platnost Obamovo zákonné opatření o zbraních, tak mají výmluvu při neodevzdání zbraně – bezdomáci mi jí vzali při krmení :-).

 9. asd napsal:

  no tak ty cerny bezdomovkyne co si berou hadry vazi tak odhadem 160 kilo. Hmm tak jo no.

 10. asd napsal:

  kde je kurva Jinsky? Vsimejte si dobre pod jaky clanky pravidelne reaguje a na ktery ne. V uniklych materialech sobotky, je cast, z ktere vyplyva, ze naszuji placene diskutery- tedy dukaz, ktery nam chybel a nejde rict, ze je to podvrh. Jinskej je jasnej. Tolik toho nikdo zadarmo nenekvaka- nenahádá se

 11. asd napsal:

  co to je za preklad MOCNE video? dale: A potrasli jsme si rukou a oni videli , ze jsme ozbrojeni- co to s tim souvisi- potrast si rukou a videt ze jsou ozbrojeni… KDO ? ty holky, nebo 10 lidi, nebo co tim kdo chtel rict. Jakoze se budou v pripade potreby branit palbou? Asi blbej preklad

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!