Lavička Františka Havla

lavicka

Samizdatový film „Lavička Františka Havla“ se stopáží 10 minut byl natočen podle scénáře Lenky Procházkové. Jména dalších tvůrců jsou uvedena v závěrečných titulcích. Jedná se o první snímek skupiny „Kostnické náměstí,“ proto žádáme publikum o shovívavost. Děkujeme všem, kteří se na realizaci filmu zdarma a přesto velmi nadšeně podíleli a těšíme se na další společnou samizdatovou tvorbu!

Související:

http://radimvalencik.pise.cz/3057-v-povidce-lenky-prochazkove-v-roli-bezdomovce.html

http://www.nwoo.org/2015/12/30/sranda-konci-cesi-se-nastvali-praha-neni-kyjev-lenka-prochazkova-na-konci-roku-o-akcich-proti-zemanovi-ct-islamu-chamtive-cirkvi-a-dalsich-vecech/

 
20 Komentářů k Lavička Františka Havla

 1. ignác napsal:

  Dobrý. Na tyhle havlovy fóry už hodně lidí zapomnělo.

 2. Jan B.D. napsal:

  doufám, že pan bezdomovec nadaci ZAPLATIL POPLATEK za čtení z díla nesmrtelného velikána, myslitele, filozofa, dramaturga, humanisty, dobroděje, disidenta, prezidenta, aktivisty, vězně vědomí, spisovatele, chartisty,……….dopolň si sám :-)

 3. Ivana napsal:

  Výborné!

 4. Žabák napsal:

  Ta scénka je pravdivá.

 5. Anna napsal:

  Skvělé, ale hrozně smutné.

 6. peter napsal:

  Smutne je to, ze vacsina ludi ostala ticho a bez zaujmu o osudy chudobnych ludi ktorych stvorila takzvana nezna revolucia.A ty zlodeji a gaunery zapredanci kapitalizmu sa tomu smeju a vykrikuju ako je nam vsetkym dobre hlavne ze zmizli komunisti,ktory mozu za vsetko zle a oni aj teraz rozkradaju stat.

 7. rur napsal:

  jecheche, sem na zacatku a uz se smeju, ten policajt je nakej povedomej :-))))))

 8. Paul Durham napsal:

  Nejen kostýmy výborný !

 9. erikschor napsal:

  A takový dobrák od kosti to byl, nacínek milounký, vždyž ani nic nechtěl, jen ten majeteček. A takový svěový dramatik! Jak mohly USA udělat takovou gorilu? To my jsme mu u nás místo zpotvořené busty udělali zatím jen lavičku. Je to také nevděk, aspoň pergola to měla být.No né?

 10. Josef Švejk napsal:

  Nadávali jsme na komunisty, kteří nás strašili nezaměstnaností a varovali před zaprodanci západu. Nevěřili jsme. Dnes můžeme svobodně nadávat na nezaměstnanost, zaprodance západu i komunisty. Konečně se nám lépe dýchá.

 11. vasek133 napsal:

  Moc pěkné, i když na tom ,bohužel, není nic pěkného. Dobře vybraná hudba zvýrazňuje myšlenku filmu.

 12. bantustan.czechia napsal:

  ještě jeden filmík pro pamětníky chemikovy složenky v roce 2008 https://www.youtube.com/watch?v=lPbmAAGwLJU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!