2016: Rok vědomého aktivismu

2016-yearofconsciousactivism-1024x576Probouzí se v nás reálná Síla – v každém z nás. Buďme upřímní: 2015 byl od začátku do konce rok plný zkoušek. Vnímal jsem dění po celém světě jako epickou bitvu sil světla a temnoty. To není jen hantýrka fanouška Star Wars.Nebylo snadné sledovat tento střet dualit v reálném světě a na skutečných lidech. Většina věcí, o nichž jsme si mysleli, že se na ně lze spolehnout a že jim lze věřit, nás zklamaly. Měřáky utilitárnosti pulzující radiací a „vesmírné Wi-Fi“ programy, které mají přikrýt planetu příkrovem a usmažit atmosféru … vážně? Naše nástroje a komunikační průmysl začaly sloužit zlu. Věda, všeobecné příznaky událostí a naše srdce – to všechno mluví jasnou řečí, že se ubíráme směrem k temnotě.

Přesto na druhou stranu, když vnímám, jak čelíme invazi do našich práv, jak politici následují své zkorumpované agendy, vidím rostoucí rozhořčení nad návrhem, že se taková skutečnost má stát víceméně „novým standardem“.

Filmový projektor starého paradigmatu kontroly a moci začíná hasnout, a to exponenciální rychlostí.   .Iluze reality na naší obrazovce se právě začíná rozostřovat. Nový obraz už tam je – jen je stále odpojen odtoho, co uznáváme za platné a racionální.Jsme v době, kdy se hroutí „celé systémy“, jak říká Marianne Williamson (americká spirituální učitelka). A my chceme začít psát nový příběh.

Vládně-korporačně-vojenská mašinérie, která prohrává na poli informační války, (což zpětně přiznala v roce 2011), se zároveň usilovně snaží zachovat si celkovou kontrolu. Je to poslední zoufalý pokus?

Rok 2016 bude rokem uvědomělého aktivismu.

Časem prověřené cesty aktivismu – stejně jako zastaralé paradigma samotné – prostě nefungují. Mezi lidmi vzrůstá pocit, že apelovat na veřejné „orgány“, je jako jít za kapitánem pirátské lodi stěžovat si na piráty. Takže opravdu není divu, že žádný skutečný lek na neduhy společnosti není k mání.

Věci se mění, když aktivismus dosáhne vědomého záměru a lidského propojení. Bůh nechť žehná těm rozezleným demonstrantům, těm, kteří zvoní klíči a pohupují zapalovači, a samolibým uctívačům božstev – ale každá z těchto dobře míněných skupin působí v bublině, která dosud nenalezla ten trik, jak věci skutečně změnit… zatím.

Odteď se bude platit láskou, kterou místo zlata bude krýt akce. Pravdu budou krýt závazky.

Poslední dobou jsem toho o aktuálním děním moc nenapsal, ale opravdu mě inspirovalo, když se mnou před Vánoci ostatní lidé sdíleli své postřehy. Doufám, že se vám to líbít a že jsem podpořil vaši odvahu.

Od Dafné Tachover z Izraele:

Ahojte všichni,

přeju veselé Vánoce, krásné svátky a šťastný Nový rok vám a všem svým přátelům.

„Pokud projevíš navenek, co uvnitř máš,
to nejlepší z tebe bude ti záchranou.
Pokud to nepustíš ven, necháš v sobě,
to ukryté v tobě se stane tvou záhubou. „

I když nejsem křesťan, stala se tato slova Ježíše z Nazareta mou inspirací a často si je v hlavě přehrávám, a to zejména v době, kdy mám pocit, že se tsunami internetových zpráv valí bez konce. Tato slova mi připomínají, že vyhrát nebo prohrát musím proto, abych vynesl navenek to, co si myslím, že je správné. Tato slova jsou pravda pro každého z nás, kdo již až příliš dobře poznal zdaleka ne velkorysou povahu člověka.

Naše šance, abychom přidali trochu světla do velmi temného světa, závisí na tom, co každý z nás podnikne se svým talentem, aby se tento svět mohl stát lepším místem. Chcete-li, aby lidé pochopili, že náboženství má mezi lidi vnášet toleranci a laskavost, tedy ne válku, nenávist a smrt, a že má náboženství rozpustit sílu peněz, totiž sílu, která vytváří více zlého než dobrého.

Od „Zen Gardnera“ se dovídáme na jeho webových stránkách toto:

Do doby, než skutečně realizujeme náš plný potenciál a vliv, a to jednotlivě i kolektivně, můžeme snadno žít ve stavu polovědomé zbabělosti a mít slabý vliv a moc, i když by tomu mohlo být jinak.

Válka, již vedeme, je primárně duchovní. Přitom se spiritualita projevuje v mnoha oblastech, a hodně z nich je informativní. To vede k vědomějšímu vnímání a mnohem vědomější akci, stejně jako k jasnému odporu k vlivům dnešních násilně vtištěných duchovních a společenských konstruktů.

Uvědomujeme si, že každý z nás mění samotné vlákno morfologického pole v oblasti, která vede ke zkušenosti, jenž nazýváme „realitou“. Náš vliv je obrovský, protože víme, že třímáme ve svých rukou propojené vlákno vědomí, které je základem veškerenstva a které nám dává dar ovlivnit svět k lepšímu.

Dává nám to schopnost pochopit naše postavení a reagovat, což znamená změnit všechno, sami sebe v první řadě a poté vše, co je kolem nás.

Najděte to místo. Cokoliv menšího je téměř rovno marnosti. Vyškubněte z pod sebe „morfologický koberec reality“ pořádně a tak často, jak jen můžete. To uvrhne JE [korporátně-vládně-vojenský tábor] do bláznivého šoku a signalizuje ostatním lidem, aby JIM učinili to samé.

ONI nemohou fungovat na hřišti, kde jsou hráči milující, uvědomělí a bdělí lidé. Jejich plány se budou i nadále hatit a rozpadat. Vědí to a proto se nás bojí. Taková je pravda.

M Ringo napsal k tomuto článku komentář (Článek byl otišten v Daily Telegraph):

(Při pohledu na ostatních více jak 260 komentářů vidíme, že na to lidé opravdu reagují ve velkém! Díky Edovi F. a Marilynn za přeposlání).

Nelíbí se mi ten podfuk „chytré domácnosti“,
Nechci je, strýčku Same.

Nebudu si vařit na sporáku „bio“ vejce,
na sporáku, který mojí lednici vyslepičí, kdy jsem naposledy jel v autě!

Ty spotřebiče s čipy musí VEN -
kamkoli krom kuchyně – co třeba do sněhu?

Kdo říká, že Tě Velký bratr vždycky sleduje?
Já ne! Říkám si – je to test.

Aby se zjistilo, zda ti, kteří nemají mozek,
zda nechají JE, aby nám způsobili ještě více bolesti.

Už toho máme DOST, Velký bratře – slyšíš? -
My se nevzdáme – nebudeme se bát.

Nelíbí se mi ten podfuk s „inteligentní domácností“,
Já ji nechci, strýčku Same.

 

Jménem týmu na Take Back vám přejeme, ať vás provází vaše vlastní Síla, přejeme vám klid, který přesahuje veškerá chápání pro rok 2016.

Jsme stále s vámi. A potkáváme se.

Josh del Sol je režisér a producent studia Take Back Your Power (moc zpátky do vašich rukou), které vysílalo premiéru celovečerního dokumentárního filmu Odhalení celosvětového „inteligentního“ měření a síťového programu. Podívejte se na film, a přihlašte k odběru aktualizací na www.takebackyourpower.net, a následovat ho přes TwitterTBYPfilm.

1.1.2016

Autor: Josh del Sol

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/01/2016-the-year-of-conscious-activism.html
5 Komentářů k 2016: Rok vědomého aktivismu

 1. Rudolf napsal:

  … a Honza porazil draka, vzal si princeznu a žili spolu štǎstně navěky.

  • Contumax napsal:

   Rudolf

   Anebo jinak že…???

   Každý kluk chce zabít draka a osvobodit princeznu…!!!

   Pokud ne, není mužem a proč…!!! ???

   Protože nám to Bůh vložil do srdce, protože věděl, že se najde vždy zm.d, který Tě bude chtít zotročit…

   Proto jsme vybavení na boj…!!!

   I když dnešní společnost potlačuje mužství jak jen může…!!!

   • Robo napsal:

    Rudolf nechápe, že aspoň ešte v rozprávkach (niektorých), prisloviach, porekadlach.. sa podarilo ZAŠIFROVAŤ časť našej prastarej múdrosti.

    No ale vďaka tomu, že nechápali a hlavne podceňovali aj mnohí iní, sa nám to zachovalo aspoň zčasti..

    • Contumax napsal:

     Robo

     Proč si kluci odmala hrají na vojáky, nebo na bandity a policajty anebo si staví bunkry…???

     A nikdo je to nemusí učit…

     Je to v nich..

   • host napsal:

    Pohádky o poražení zlého draka a osvobození krásné princezny jsou ve skutečnosti archetypální obrazy o vysvobození vlastní duše z našeho vnitřního žaláře.
    Kdo to chápe doslovně, ten špatně dopadne. Protože nelze bojovat ve vnějším světě za svoji vnitřní svobodu. Dnešní „princezny“ jsou osvobozená až až, a podle toho to ve společnosti vypadá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!