Jak Bulharsko poskytuje Al-Kaídě a Daesh drogy a zbraně

1_-_1_4_-50-6bb3a-5-bec52Nejlépe uchovaná tajemství musejí být na konci odhalena. Mafiánský kartel, který vládne Bulharsku, byl chycen, jak zásobuje drogami a zbraněmi Al-Kaídu a Daesh na žádost CIA, jak v Libyi, tak v Sýrii. Aféra je o to závažnější, když Bulharsko je členem NATO a EU.

Obrázek: Hlava jednoho z Bulharských mafiánských kartelů, SIC, Boïko Borissov je na postu premiéra od roku 2014. Když jeho země byla členem jak NATO, tak EU, zásoboval drogami Al-Kaídu i Daesh v Lybii a Sýrii.

Zdá se, že vše začalo náhodou. Okolo třiceti let byl fenetylamin užíván jako droga zvyšující výkon ve sportovním světě Západního Německa. Podle trenéra Petera Neurerera, více než polovina sportovců jej pravidelně užívala. Bulharští drogoví dealeři uviděli v této situaci příležitost, a od rozpadu Sovětského Svazu až do vstupu Bulharska do EU, začali produkovat a ilegálně exportovat drogu do Německa pod jménem Captagon.

Dvě mafiánské skupiny se dostaly do vážné konkurence – Vasil Ijjev Security (VIS) a Security Insurance Company (SIC), společnost, která zaměstnávala karatistu Boika Borissova. Tento výkonný sportovec, profesor na policejní akademii, vytvořil společnost, poskytující ochranu důležitým osobám a stal se osobním strážcem prosovětského exprezidenta Todora Jivkova, stejně jako proamerického Simeona II Sakskoburggotského. Jakmile se Simeon II stal premiérem, Borisov byl jmenován vrchním ředitelem Ministerstva vnitra, poté byl zvolen jako starosta Sofie.

V roce 2006, US ambasador v Bulharsku (a budoucí ambasador pro Rusko) John Beyrle, naznačil jeho charakter v důvěrném telegramu, který byl odhalen Wikileaks. Prezentoval Borissova jako napojeného na dva mafiánské bosse, Mladena Mihaleje (alias „Madzho“) a Roumena Nikolova (alias „Paša“), zakladatele SIC.

V roce 2007, U.S. Congressional Quarterly, odkazující se na zprávu zhotovenou Švýcarskou společností, ve svém článku tvrdili, že zahrál do autu mnohonásobná vyšetřování na Ministerstvu vnitra a byl sám zapojen do 28 mafiánských vražd. Údajně se stal společníkem Johna E. McLaughina, zástupce šéfa CIA. Prý založil pro zpravodajskou službu tajné vězení v Bulharsku a pomohl zajistit vojenskou základnu v kontextu projektu k útoku na Irán, dodali Quarterly.

V roce 2008, Německý specialista organizovaného zločinu, Jürgen Roth, označil Boïko Borissova, jako „Bulharského Al Capona“.

Stal se premiérem, a když už jeho země byla členem NATO a EU, byl požádán CIA o pomoc v tajné válce proti Mouamarovi el-Kadhafim. Borissov dodával Captagon, vyrobený SIC, džihádistům Al-Kájdy v Libyi. CIA tuto syntetickou drogu udělala více atraktivní a také silnější tím, že ji smíchala s přírodní drogou, hašišem, což jim umožnilo lepší manipulaci bojovníků a stali děsivějšími v souladu s prací Bernarda Lewise. Poté Borissov rozšířil trh do Sýrie.

Nejdůležitějším bodem však je, že CIA s pomocí profilu bývalého člena Varšavské Smlouvy, který se nedávno připojil k NATO, od něj za 500 milionů dolarů nakoupila zbraňové systémy sovětského typu a transportovala je do Sýrie – jedná se především o 18 800 přenosných protitankových granátometů a 700 systémů protitankových řízených střel Konkurs.

Když Hizballáh poslal tým do Bulharska k tomu, aby sesbíral informace o tomto obchodování, stal se autobus naložený izraelskými turisty objektem teroristického činu v Burgasu, který za sebou zanechal 32 zraněných. Benjamin Netanyahu a Boiko Borissov obvinili Libanonskou opozici, zatímco  Atlantist Press rozšířil množství obvinění ohledně údajné kamikaze Hizballáhu. Nakonec, forenzní vědec, Dr. Galina Mileva, si všimla, že mrtvola neodpovídala svědeckým výpovědím – zatímco šéf z kontrarozvědky, plukovník Lubomir Dimitrov, poznamenal, že útočníkem nebyl kamikaze, ale obyčejný kurýr, a bomba byla spuštěna vzdáleně, nejspíš bez jeho vědomí. Tisk obvinil dva Araby kanadské a australské národnosti, nicméně, Sofijská tisková agentura citovala US spolupachatele, známého pod pseudonymem David Jefferson. Výsledkem toho bylo, že když se EU snažila aféru použít k tomu, aby označila Hizballáh za teroristickou organizaci, ministr zahraničních věcí, Kristian, Vigenine – v krátkém období, kdy byl Borissov postaven mimo výkonnou funkci – podotkl, že se nenašla žádná spojitost, která by mohla připsat útok Libanonské opozici.

Od konce roku 2014, CIA stáhla své rozkazy a byla nahrazena Saúdskou Arábií, která byla tímto schopná kupovat zbraně, které již nebyly ex-sovětské zbytky, ale moderní NATO materiál, jako třeba drátem vedené protitankové střely BGM-71 TOW. Brzy začal být Riyadh podporován Spojenými Arabskými Emiráty. Ty dva státy zálivu sami zajistili předání Al-Kájdě s Daesh, prostřednictvím Saudi Arabian Cargo a Ethiad Cargo, ať již v Tabuku, nebo na saúdsko-jordánské hranici, nebo na emirátsko-francouzsko-americké základně v Al-Dhafře.

V červnu 2014 CIA zvýšila tlak. Tentokrát zakázali Bulharsku povolit přístup k ruskému plynovodu, Jižní Tok, který mohl zásobovat západní Evropu. Toto rozhodnutí, které ochudilo Bulharsko o značné příjmy, nejenom, že napomohlo k snížení růstu EU, jak je popsáno v Wolfowitzově plánu, ale také k uvalení evropských sankcí na Rusko, které byly uplatněny pod záminkou ukrajinské krize, k rozvoji využívání plynu z břidlic ve východní Evropě, a nakonec, k udržení zájmu sesazení Syrské arabské republiky, pravděpodobného hlavního exportéra plynu.

Nejnovější zpráva je, že Bulharsko – členský stát NATO a Evropské unie – pokračuje v ilegálním zásobováním drogami a zbraněmi Al-Kájdě a Daesh, navzdory nedávné rezoluci 2253, která byla jednomyslně přijata Radou bezpečnosti OSN.

Zdroje článku:

[1] „Doping war im Fußball gang und gäbe“, Frankfürter Allgemeine Zeitung, June 13th, 2007.

[2] “Bulgaria’s most popular politician: great hopes, murky ties”, John Beyrle, May 9, 2006.

[3] “Bush’s Bulgarian Partner in the Terror War Has Mob History, Investigators Say”, Jeff Stein, U.S. Congressional Quarterly, May 2007.

[4] Die neuen Dämonen, Jürgen Roth, 2008.

[5] The Assassins: A Radical Sect in Islam, Bernard Lewis, Weidenfeld & Nicolson, 1967.

[6] “Bulgaria discards Hezbollah involvement in Burgas bombing”, Voltaire Network, June 8th, 2013.

[7] « Mise à jour d’une nouvelle filière de trafic d’armes pour les jihadistes», par Valentin Vasilescu, Traduction Avic, Réseau Voltaire, December 24th, 2015.

[8] « Le sabotage du gazoduc South Stream », par Manlio Dinucci, Tommaso di Francesco, Traduction Marie-Ange Patrizio, Il Manifesto(Italie), Réseau Voltaire, June 10th, 2014.

[9] « US Strategy Plan Calls For Insuring No Rivals Develop » and « Excerpts from Pentagon’s Plan : „Prevent the Re-Emergence of a New Rival » », Patrick E. Tyler, New York Times, March 8th, 1992. « Keeping the US First, Pentagon Would preclude a Rival Superpower », Barton Gellman,The Washington Post, March 11th, 1992.

[10] « South Stream bloqué, la „claque“ des États-Unis à l’Union européenne », par Manlio Dinucci, Traduction Marie-Ange Patrizio, Il Manifesto (Italie), Réseau Voltaire, December 5th, 2014.

[11] “Struggle over the Middle East: Gas Ranks First”, by Imad Fawzi Shueibi, Voltaire Network, 17 April 2012.

Autor: Thierry Meyssan

Zdroj: http://www.voltairenet.org/article189802.html
50 Komentářů k Jak Bulharsko poskytuje Al-Kaídě a Daesh drogy a zbraně

 1. Dejavu napsal:

  Bulharsko je špinavý jihevropský vřed, podobně jako Albánie a heroinová republika Kosovo.

  • Paul Durham napsal:

   to jsou dozvuky půlstoletí židoboševismu a týká se to celé RVHP

   obyvatelstvo je stejně bezmocné a ustrašené proti mafii v Bulharsku jako v Česku , ta 40 let výchova lízání řití komoušům a posléze 25 let imperialistům jen tak nezmizí , to se zažere do genů

   • Michal napsal:

    Nejsou to židobolševici, ale židoanglosasové,kdo se podílí na vyvolávání válek proti různým národům, co měl Bush společného s židobolševismem? Nic, ale židovská lobby v USA mu zajistila vitězství ve volbách, za co? Že bude podporovat po všech stránkách Izrael a bude zabíjet všechny, co by mohli Izrael ohrozit, to je ta forma spolupráce této všivé chátry.

    • Paul Durham napsal:

     v KS BLR byste těžko našel před 1990 nějaké anglosasy, ale iciků hafo, stejně jako v celém rvhp

   • martin bareš napsal:

    To Paule je blbina. Hrozná blbina.

    • Justass napsal:

     Martine – souhlas, nicméně Paula v tomhle nepřesvědčís. I když jinak je docela dobrý. V tomto směru ovšem mediální výplach u něho zafungoval. Možná je jen mladý a v reále nezažil nic než tu čistírnu.

 2. Jaris napsal:

  Na tom ksichte to ma napsano, ze je to zloduch. Bulhari se mi zdali vzdycky divni a neuprimni.

  • Jan Jinsky napsal:

   Ať žijí Češi, jediný upřímný a mírumilovný národ.

   Jaris, tohle myslíš vážně? Že je celý národ neupřímný? Kdybych Čechy soudil podle zdejšího vzorku, tak je označím za šílená národ.

   • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

    Kdo tě platí,ty šílená Zmrde ?!?!?

   • Jaris napsal:

    No dobre, Jinsky, nejsou neuprimni, jsou to cistokrevni podrazaci.

    • Bogus Sobotka - vojensky analytik napsal:

     Jaris,
     „No dobre, Jinsky, nejsou neuprimni, jsou to cistokrevni podrazaci.“

     Zajimave, vzdyt vsichni mame byt ti skvely Slovane pod patronaci Moskvy a skveleho Putina ;-)))

    • Jan Jinsky napsal:

     Psal tu jeden, co si říkal Calembredaine. Byl to psychicky nemocný hnus. Podle vaší logiky jste nenávistná, psychicky nemocná a hnusná. A všichni tady – přece jeden takový byl, tak jste tu takoví všichni.

     Jaris, je to fakt k pláči, jak házíte všechny do jednoho pytle a jak jste tu připraveni lidi zavírat, vyhánět atd jen za to, že mají jiný názor nebo jinak vypadají.

     Opravdu si zasloužíte zůstat v této podivné rezervaci, kde vás pěstuje Korál s Marií.

     • Jaris napsal:

      Jinsky, tak si zaplac! A sam nad sebou, ze Ti neni pomoci. My s Marii spolu taky ve vsem nesouhlasime, ale mame respekt k tomu, co kazda rikame. Admina nech stranou, laskave. Co se tyce Calembredaina, tak ten byl velice inteligentni, ikdyz jsem nesouhlasila s tim, kdyz byl na Tebe hruby. Dokonce jsem ho na to i upozornovala. Linky, ktere sem daval byly velice poucne a je mi lito, ze byl zde vymazan.

      • Marie napsal:

       Jaris: to je magor, od nej jsem se jeste nic nedozvedela, co by se dalo nazvat informativnim. Nadava mi do krav, vylozene se navazi do lidi a ted dokonce jsme rezervaci, kterou pestujeme ja a pan Koral? Jemu hrabe, a to poradne, psychopat. To, ze jsem prelozila par clanku jako ostatne tady spousta jinych, to jako pestuji rezervaci? Ja jsem normalni prispevatel jako kazdy druhy, s panem Koralem se rozhodne ve vsem neshodujeme a je to normalni, on je mlady, ja stara.. a ani nevidim, ze bychom nejak ovlivnovali lidi, natoz tak pestovali. Admin sem napise minimalne, vzdyt na to nema cas, to je mraky prace to vsechno zkoordinovat, a tento pablb proste potrebuje lidi rozestvavat za kazdou cenu a zasirat diskuze.
       Chce to na nej opravdu hodit definitivni bobek.

       Calembredain byl vymazan? A proc? Ja myslela, ze tady se neblokuje nikoho. A i tady tohohle, se primlouvam, at ho admin necha, aspon jsou videt ty jeho zidovske manyry, ktere kritizujeme, dukaz primo na place..

       Od trolu se nedozvi clovek nic informacne obohacujiciho , je to jenom stvani a pomluvy. Drtiva vetsina diskuteru jsou kvalitni a mame si co rict ci sdilet, to je podstatne, ze nas nekdo nazyva rezervaci, to je skutecne samo o sobe maximalne vypovidajici, ze tu s nami v ni cuci :-)) a tak vytrvale.

       • Jaris napsal:

        Marie, Calembredaine byl skutecne zdejsi administrativou vymazan. Jinskeho si vzal na paskal a jeho slovnik byl prehnane nevybiravy. Jinak je to velice inteligentni osoba s rozhledem, kdyz nepsal nadavky.

      • Justass napsal:

       Vymazán byl proto, že ho nějaký udavač udal – kdo asi? Můžeš hádat 3x Jaris. :-)

       • Jaris napsal:

        No jasne, Justassi. Prece Putin, ze? Ten je dnes takovym hromosvodem na vsechno ikdyz to neni pravda.

     • Marie napsal:

      Tady se na sebe podivej:

      https://www.youtube.com/watch?v=2rZae7TBPqE

      A do admina se neser, pindale. Ta tvoje prirazenost, vyvolenost proste ti nedovoli videt fakta, my jsme nezavisli, nestranicti a vubec nemame na vsechno stejny nazor, ale to vubec nevadi, naopak, to je normalni. Ovsem nenadavame si, jako to delas ty, rozdelujes a rozdelujes a skatulkujes a zevseobecnujes, protoze kdyz se mas dobre ty, automaticky se ma kazdy, to je chroba, psychopate!

    • bryndziar napsal:

     Jarise Jarise…čo keby tak všetkých Čechov niekto spájal s Kramnym…skús sa zamyslieť.

     • Marie napsal:

      Neprehanej… Kramny je psychopaticky vrah.

      A Jaris pise, ze se ji Bulhari ( zrejme ty, co potkala, zdali divni a neuprimni). Tak jako ja rikam, ze amici jsou neuprimni a povyseni, tak je to konstatovani vetsiny tech, co jsem potkala, samozrejme, ze jsou i dobri mezi nimi. Proste delas z komara velblouda. A to jsme tady od toho, abychom se chytali slovicek?

      Ja rikam, ze zidi jsou prolhani, a podle mym velice bohatych zkusenosti s nimi ( pocitano na tisice ) bylo nejvyse 10 procent slusnych.

      Bulhary neposoudim z osobnich zkusenosti, zato Madary ano. Kazdy narod je specificky, Cesi taky. Jeste jsme se nenaucili stat, zatim zaujimame postoje. Ale jsou takovi, co stoji rovne, cely zivot…

      • Jan Jinsky napsal:

       Marie, trvám si na svém. Jste zapšklí a zamindrákovaní. A je fajn, že máte platformu, na které se můžete plácat po zádech a říkat si, jak tomu všemu rozumíte a jak je špatně.

       Fakt jste nenávistná parta, co má patent na rozum – takoví si zaslouží jen nadávat do konce života.

       • Jaris napsal:

        Trvej si, trvej, Jinsky a vytrvej. Nevidim, ze by zdejsi komentatori byli zapskli. Dal delej ze sebe troubu a fackovaciho panaka, kdyz Ti to vyhovuje. Hlavne, kdyz Ti to nevadi.

  • Adolf Balík napsal:

   V těch svinských kšeftech se středovýchodními bandity jede alespoň okrajově i naše republika. Dokonce tak zrádně, že zaprodává vlastní občany, aby ta svinstva kryla. Těch 5 Čechů unesených v Libanonu zrádně tam naší vládou ponechaných, jen aby mohli US pomoci se zakrýváním špinavých kšeftů se středovýchodními teroristy.

   U nás sebrali Libanonce zaměstnaného ukrajinskou zbrojní firmou, co měl být údajně zapleten do ilegálních kšeftů. O toho požádal Libanon, že je to není žádný zločinec nýbrž jejich špion, co ty zločiny rozkrývá. Ta pětice tam odjela tuto verzi prověřit – jeho advokát, tlumočník, vojenský zpravodajec a televizní reportéři lokální televize. Tam je unesli a chtějí je vyměnit za svého špiona. – Asi ví o těch špinavostech více. – Naši ale radši obětují 5 svých vlastních lidí, aby Amíkům mohli dát toho špiona a nejspíš tak pomoci ta svinstva zakrýt. :-(

  • Vesna napsal:

   Oni aj kývajú hlavou opačne.

 3. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Dobře jim tak,hňupům.Ale nic není ztraceno,agent Jejího Veličenstva 007 Macháček stohoven je dostane….

 4. Bogus Sobotka napsal:

  Jak Kreml s Asádem podporují IS!!!!

  Перехвачены переговоры между РФ и ИГИЛ о согласовании действий против сирийских повстанцев / dle tvrzení šéfa štábu Svobodné syrské armády gen. Chálida Ahmeda Birrri v rozhovoru pro Tureckou zpravodajskou agenturu Anadolu, byly zachyceny rozhovory mezi ruskými veliteli a IS o koordinovaných akcích proti syrským povstalcům.

  http://newsader.com/16496-perekhvacheny-peregovory-mezhdu-rf-i-igi/

  Proto take Rusove nedovolily Francouzum bombardovat ropne konvoje, protoze Francouzi na rozdil od Rusu nevedi, ktery konvoj smeruje do Turecka a ktery konvoj smeruje pro Assada do Damasku.

  • rámus napsal:

   Dle tvrzení Rámuse je Bogus retardovaný hňup, slintající si na límec. Tuto informaci nám potvrdil i jeden důvěryhodný zdroj. Není tedy pochyb, že tento retardovaný hňup je blízce spjat s neonacistickými dinosaury a anarchistickými mimozemšťany z planety Retard. Tuto situaci budeme i nadále sledovat.

  • Marie napsal:

   Tenhle platek byl zalozen 2.7. 2015 a vede ho byvaly hlavni auditor ucetnictvi Dumy…. Co to, co to, ze pan takto hluboce klesl?

   Od takoveho koryta u velkych penez az k bezvyznamnemu stvavemu platku na internetu…

   Staci si precist i dalsi clanky a par komentaru a vime, co je to zac… zpravy, ze vysoky nejmenovany americky cinitel sdelil Reuters, ze Rusko bombarduje neefektivne a spatne a vlastne tim zpusobuje vyhaneni Syranu, to je smradlava propaganda, jak zakryt ty, co tu migracni vlnu vymysleli, cili zidy.

  • argento napsal:

   Zavřete prosím (redakce) hovadu Bogus Sobotka hubu ! To nemá s racionalismem nic společného ! Je to jen zaplacené hovado které má nasírat lidi s vlastním názorem! Přidá-li někdo svůj názor prosím,v pořádku, ale tohle je moc!

 5. Bogus Sobotka napsal:

  Nejdůležitější postavou sankcionovanou 25.11.015 Washingtonem, napojenou na Kreml a IS, je George Haswani, jenž je na US seznamu označen za prostředníka, jenž nakupoval ropu od IS pro Asádův režim přes firmu HESCO Engineering and Construction Co., která byla rovněž sankcionována.

  Haswani, jenž se oženil s Asádovou příbuznou, je syrským křestˇanem, Asád se prohlašuje za posledního ochránce syrských křestˇanů – syrští křestˇané Asádův laický režim logicky podporují – pokud se jejich rodiny nedostaly na Asádův seznam politických odpůrců režimu určených k likvidaci.

  George Haswani má i ruské občanství, a je úzce napojen na kremelský státní ropný sektor , firma HESCO je subkontraktorem firmy Stroytransgaz ( Arkadij a Boris Rotenberg ), která masívně investuje v Sýrii.

  Haswani byl sankcionován i ze strany EU v 3/015 z důvodu, že společně s IS provozuje plynové pole v Tabqa.

  Skutečnost, že Asád a IS jsou obchodní partneři v syrském energetickém sektoru je dávno veřejným tajemstvím, VŠ experti z IS syrské rafinérie a elektrárny, které se dostaly pod jejich kontrolu, ve prospěch Asádova režimu spravují.

  Nepřímým potvrzením výše zmíněného je prohlášení prominenta z ruského reportera pro list Kommersant z 20.11.015 Ilji Rogačeva, že „ Rusko nemůže souhlasit s francouzským bombardováním ropných zařízení IS, protože k tomu Pariz nemá souhlas syrské vlády „

  Také šéfredaktor rozhlasové stanice Echo Moskvy Alexej Venediktov veřejně prohlásil, že Asád kupuje ropu od IS, taktéž moskevský politolog Stanislav Bělkovský.

  Ze strany Asáda a jeho zahraničních přátel to byl geniální tah – protivládním povstalcům v 3/014 v době obsazování Krymu Putinem vytvořili zrůdnou sunnitsko-salafistickou fasádu, nejen proto, aby se syrské obyvatelstvo a mezinárodní společenství postavilo za Asáda.

  Myšlenka na zdiskreditování opozice krvavým terorem není nová, úspěšně ji však použili jen vojáci v Alžírsku, viz můj článek Alžírsko II : Autentičtí a falešní bin Ládinové.

  • b.sobotka@libimseti.cz napsal:

   ze haswani obchoduje s is je od brezna vubec nicim nepodlozenej blabol

   • Marie napsal:

    Je to jasne..

    Asad si bude kupovat ropu od IS, ukradenou na uzemi Syrie? Docela blby for. Dale uz je zjisteno, ze IS je organizovan a vycvicen Izraelem, take vsechny zranene z IS svazeji do Izraele. Izrael je nepritel Syrie a Iranu. A Iran a Syrie jsou spojenci. Proste tato fakta absolutne vylucuji veskere blaboly trotla Kulika, co se vydava za Boguse Sobotku.

    Zbytecne se snazi, protoze tady neni na Hovinky.cz …

    • Jaris napsal:

     Ha, proto to ted prejmenovali narychlo Daes! Takze uz ne ISIS, ISIL ale daes. Samozrejme, ze budu pouzivat stare ISIS, ISIL.

 6. konzerva napsal:

  A už echo moskvy přiznalo, že mělo u sebe agentku od konkurence a ta vše vyzradila??? Kdy to tady naší trollové z václavaku vyzvoní…a hlavně na jaký pokyn echo moskvy jedná..A mimochoden agentka přiznala, že co se týká noční práce s ní tak je to šefredaktor amatér…

 7. Justass napsal:

  Vážení nechte ty dva trolly být a neplýtvejte „bajty“. Zoufalství, že se nedaří (USA a Západu obecně ) z nich už viditelně kape.

 8. Contumax napsal:

  Adolf Balík má pravdu, ČR už za doby socialistického realismu kšeftovali s teroristama a dokonce je podpořili výcvikem, a s drogami čile StB vydělávala valuty…

 9. Tartar napsal:

  Bulharsko sa stalo protektorátom ako Kosovo. Je mi ľúto Bulharov, pretože z Bulharska sa stal jeden z najchudobnejších národov Európy. Bulharsku vládne mafia ako aj Čiernej hore.

  • Putinka napsal:

   Tartar – máte pravdu. Obyčejní Bulhaři – to není vláda Bulharska. Mluvit o nějakém národě jako celku – ti jsou špinaví, ti prolhaní, ti shnilí atd…je podle mě ubohost. Někdy v devadesátých letech se v rakouských obchdech objevovaly nápisy:“ Češi nekraďte“. Jsou proto všichni Češi zloději? To, co nyní vyplulo napovrch o Sobotkově vládě – dává to snad někomu právo říkat že jsme národ zrádců,apod?

  • martin bareš napsal:

   souhlas Tartarem a Putinkou.

   Obyčejní Bulhaři jsou obětí. A protože jejich minulost, co se tvoření vlastního státu s účastí řízení obyvatel na něm, je mnohem nižší než u nás, jsou Bulhaři ještě více manipulovaní než my.

   Něco z bilance. Od rozpadu socialistické soustavy emigrovalo z Bulharska milion lidí, populace je 7 mil, místo dřívějších 8 mil., Bulhaři už dováží i rajčata (hnojená, holandská) a okurky. To snad stačí.

 10. Vaclav Pražák napsal:

  Hodíme všechno na židy a když máme málo židů šáhnem po Bulharech.Výtečně ale to už naše republika zažila dvakrát:nacismus a socialismus.Jen tak dále udatní českové.

  • Marie napsal:

   Jednou vetou: Od rozbiti svazku socialistickych zemi, do vsech tech zemich nalezli k vlade siozidi, takze se uklidni, jestli se jim rika Bulhari nebo Cesi, racej si, pane, prohlidnout celou vladu pocinaje presidentem.

 11. Michal napsal:

  ano je to bohužel tak, jako příklad uvádím níže výtah z určité bakalářské práce, jak se tuneloval český majetek za doby, kdy u nás byl: prezident Havel – žid, předseda vlády Klaus – žid, ministr financí Kočárník – žid, guverné české národní banky Tošovský – žid, generální ředitel Komerční banky Salzmann – žid a zloděj – žid: to si myslíte, že to byla jen náhoda tato židovský řetězec? Nebyla, šlo přece o to, dostat český majetek na židovská konta ven, a tento stát zadlužit,aby se stal jen povolným nástrojem amerických židů, a Viktor Kožený byl také žid, takž stejná parta nahoře mu pomohla dostat ven na jeho soukromé konto majetek českých akcionářů:Komerčni banku připravilo o 8 miliard korun obchodovani s rakouskou firmou B.C.L. Trading Baraka Alona, rakouskeho podnikatele izraelskeho původu. Alone se stal klientem KB v roce l996 s planem udajnych mezinarodnich obchodů s obilim z Ruska. Finance čerpal tak, že mu KB otevřela dokumentarni akreditivy, s tim, že zajisti zboži odpovidajici hodnoty, ktere pro banku uloži ve skladech. Při
  obchodovani se ale ukazalo, že ve skladech žadne zboži nebylo, ač Alone ziskal od banky až 250 milionů dolarů, tedy bezmala osm miliard korun. Penize nikdy nevratil. Byvali členove představenstva KB byli v souvislosti s Alonem obviněni pro trestny čin porušeni povinnosti při spravě svěřeneho majetku. Nepodařilo se jim ale prokazat umysl, ani napojeni na Alona.

  • Marie napsal:

   Jo, jo… ten seznam je sakra dlouhy…. jen pripomenu jeste tu zrudu Topolanka, co vybrakoval ucet na duchody. Komunisti nebyli zadni hlupaci, kdyz v 70. letech podporovali zvysovani populace, automaticky vytvarely rezervy pro ty rocniky do duchodu… o tom se mlci, ale pan ma na Bahamach konto, ze ktereho si kupuje i ostrovy…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!