Yorktown a Bězzavětnyj: Svět na prahu světové války v r. 1988

DN-SN-92-00306

26 minutový nový ruský dokument o jednom z nejnebezpečnějších a přitom téměř neznámém incidentu, který se odehrál v roce 1988 v Černém moři. Zhroucení Sovětského svazu už bylo na dohled a americké námořnictvo bylo stále drzejší při provokacích sovětské armády. Narušování pobřežních vod bylo na denním pořádku. Ve vedení sovětské armády společně s generálním tajemníkem Michailem Gorbačovem se rozhodli, že to takhle už dál nejde a že je třeba pro obranu vlasti něco udělat. Uspěli a námořníci, kteří se této mimořádně nebezpečné operace účastnili, jsou na ni dodnes právem hrdí!
15 Komentářů k Yorktown a Bězzavětnyj: Svět na prahu světové války v r. 1988

 1. landa napsal:

  Kde jsou loňské sněhy !!??

 2. Ada napsal:

  … a to ešte chcú amíci hovoriť, že nemali záujem o Krym?

 3. nazdar napsal:

  Lidské odhodlání, je nejsilnější zbraní. Ten, komu se motá nepřítel u hranic, bude odhodlanější.
  Dneska jsou Rusové v podobné situaci a nepochybuji, že jsou pod Putinovým vedením, stejně odhodlaní. P.K.

 4. Contumax napsal:

  Vivat RF vivat…!!!

 5. Jaris napsal:

  S Rusama se nebojim niceho.

 6. medved napsal:

  Rusky bratia,som s vami a nie len ja,Slava rusku a jeho obyvatelom a spojencom..!

 7. vilon napsal:

  no moment, panstvo, dajte dole rúžové okuliare a budte pri zemi! Putin v prvom rade chráni Rusko! Nič iné! Ale modliť sa môžete, aj k nemu, ak chcete.Dodržuje Europa sankcie voči Rusku? ANO. Chrlí v masmédiách Európa štvavú kampaň proti Rusku? ANO.Má dôvod Putin zachraňovat dva evropské podělané malé státečky Česko a Slovensko před válkou????? NE !!!!!!! NE !!!!! …už vůbec NE! Až vystoupíme z EU, NATO, a jiného evropského bahna,pak podepíšeme s RF nějakou tu bilaterální vojenskou smlouvu, tak bychom mohli v „něco“ doufat, ale jinak túúúúdle!
  Jasný!

  • contumax napsal:

   Vilon

   Toť pravda toť a může být, je pravdou i to, že se Stalin mohl na celou Evropu vy to… a mohl vyhnat Němce jenom že Sovětského svazu… co by následovalo neumím si představit…

  • josé napsal:

   Souhlas. Moc bych nejásal. Putin se může zbláznit a za pár hodin ho máme tady, nebo kdyby byl v Rusku nedejbože převrat a vzpomněli si na „slávu“ SSSR. Je to pořád jen velmoc a ta se nebude s náma bavit, ta si bude diktovat podmínky.

  • Jaris napsal:

   Vilone, mas pravdu. Rusove nemaji potrebu zachranovat zradcovskou Evropu a uz vubec ne nevdecnou CR. Presto jim drzim palce, protoze pravda je na jejich strane.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!